HappyMod › Games › Music › アイドルマスター シンデレラガールズ スターライトステージ Mod
アイドルマスター シンデレラガールズ スターライトステージ Mod

アイドルマスター シンデレラガールズ スターライトステージ şık APK 8.7.1 [God Mode]

Güncelleme açık: 2023-03-28

アイドルマスター シンデレラガールズ スターライトステージ şık değiştirilmiş bir versiyonudur アイドルマスター シンデレラガールズ スターライトステージ tarafından geliştirildi Bandai Namco Entertainment Inc. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: アイドルマスター シンデレラガールズ スタ... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz アイドルマスター シンデレラガールズ スターライトステージ 8.7.1 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıアイドルマスター シンデレラガールズ スターライトステージ şık APK 8.7.1 [God Mode]
versiyon8.7.1
Güncelleme açık2023-03-28
Boyut73.87 MB
Mod Bilgisiアイドルマスター シンデレラガールズ スターライトステージMod APK 8.7.1
geliştiriciBandai Namco Entertainment Inc
KategoriMusic
Google Play'den edininアイドルマスター シンデレラガールズ スターライトステージ
Orijinal apk'yı indirinアイドルマスター シンデレラガールズ スターライトステージ (66.96 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
NARUTO X BORUTO NINJA VOLTAGE şık APK
DRAGON BALL LEGENDS şık APK
ONE PIECE Bounty Rush şık APK
DRAGON BALL Z DOKKAN BATTLE şık APK
Ultimate Ninja Blazing şık APK
SAO Integral Factor - MMORPG şık APK
ONE PIECE TREASURE CRUISE şık APK
ONE PIECE THOUSAND STORM şık APK
ドラゴンボールZ ドッカンバトル şık APK
DigimonLinks şık APK
Black Clover Phantom Knights şık APK
SAO Unleash Blading şık APK
SAINT SEIYA COSMO FANTASY şık APK
HUNTER×HUNTER ワールドハント şık APK
GUNDAM BREAKER MOBILE şık APK
グラップラー刃牙 Ultimate Championship şık APK
ONE PIECE サウザンドストーム şık APK
ソードアート・オンライン インテグラル・ファクター şık APK
SWORD ART ONLINE Memory Defrag şık APK
SWORD ART ONLINE:Memory Defrag şık APK
Bağlantılar İndir:

アイドルマスター シンデレラガールズ スターライトステージ şık APK 8.7.1 [God Mode]

Hızlı indirme (66.96 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (66.96 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler アイドルマスター シンデレラガールズ スターライトステージ şık APK 8.7.1 [God Mode]

アイドルマスター シンデレラガールズ スターライトステージMod APK 8.7.1

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Ekstra eğlence için büyüleyici ve üreme ritim tabanlı bir oyun.

Cinderella Girls Starlight Stage oyunu, oyununda yer alan muazzam miktarda içerik sayesinde türünde mükemmeldir. Büyük konserlerden her üye için zorluklara kadar, oyun oyuncuları birçok yeni şarkı ve içerikle eğlendirir. Oyuncular ayrıca tüm dünyada zorluklara ve konserlere katılarak yeni şarkılar da uygulayabilirler. Her kızın performansının sonuçları, ilerlemelerine, beceri, popülerliklerine veya diğer faktörlerine göre önemli ölçüde değişecektir.

# Keyfini çıkaracak özel şarkılarla, çeşitli oyun modları dikkate alınması gereken ekstra içerik sağlar.

Birden çok oyun modu oluşturmak, oyunculara yeni şarkılar ve oyun kuralları keşfetmek için birçok fırsat sağlar. Bu, oyuncuların herhangi bir büyük engelle karşılaşmadan ayrı kariyerlerin her biri için en iyi zamanı keşfetmelerine olanak tanır. Oyunun çeşitli oyun modları, oyuncuların kızlarla ilişkiler kurmaları veya sosyal duruşlarını artırmaları için sınırsız fırsatlar sunuyor. Bununla birlikte, bu modların atmosfer üzerindeki dramatik etkileri onları herhangi bir buluşma siminin önemli bir parçası haline getirir.

# Sınırsız şarkı varyasyonları ekstra oyun seçenekleri ekler.

Cinderella Girls Starlight Stage Ritim Oyunu, çok çeşitli müzik seçeneğine sahiptir. Oyuncusu, oyunun hangi moda ayarlandığına bağlı olarak müzik notlarının temposunu veya yoğunluğunu ayarlayabilir. Her şarkı ayrıca oyuncu tarafından değiştirilebilen birden fazla varyasyon içerir. Bu, herhangi bir şarkıdan çok çeşitli olası deneyimlere izin verir.

# Her kızla etkileşime girerek gizli ilerlemenin kilidini açın.

Oyunun flört sim yönü, birçok gizemli unsurla derin bir ilişki kurabilir. Bu, kızların tutumlarının oyuncunun onlarla etkileşimlerini nasıl algıladıklarına bağlı olarak önemli ölçüde değişmesine neden olur. Bu da oyuncunun oyun boyunca kendi arsa hatlarını oluşturması için daha fazla fikre yol açar. Ayrıca, her kızın hikayesinin farklı bir şarkısı ve farklı bir hikaye çizgisi vardır. Her kızın da ayrı bir şarkı listesi vardır, bu da hepsiyle etkileşime girmeyi önemli hale getirir.

# Yurtları güzel ve sevimli eşyalarla süsleyin

Her kızın ruh halini ve ilişkisini değiştirerek, Cinderella Starlight Stage kızlar arasında daha samimi etkileşimleri teşvik eder. Bu yeni sistem aynı zamanda yurt dekorasyonu da sunuyor; özel etkinlikler veya zorlu hedefler sırasında bir oyuncu ödülü olarak kullanılabilir hale gelir. Dekorasyon için ek teşvikler, sadece belirli koşullar karşılandığında mevcut olan özel ödüller şeklinde gelir. Bu mobilyalar görev sisteminde ilerleme için yeni fırsatlar açıyor.

# İnanılmaz ödüller muazzam etkinlikler ve etkinlikler alarak kazanılabilir.

Oyundaki ek etkinlikler ve etkinlikler genel kapsamına katkıda bulunur. Tüm gereksinimleri tamamlama çabasıyla bu unsurlardan bir idol veya yönetici olarak kariyer yapılabilir. Ödüller haftadan haftaya ve oyuna ek kostümler eklenir. Her hafta yeni etkinlikler ortaya çıkıyor ve her birinin onu daha zor hale getiren ekstra gereksinimleri var. Bu ek eklemeler, oyuncular için seçim yapabileceğiniz yeni kostümler bile ekler. Kızlar [E -posta Korumalı] Cinderella Girls Starlight sahnesinde önemli bir rol oynar; Kariyer bile seçebilirler. Bu oyunun ritim tabanlı mekaniği çok çeşitli seçenekler ve olasılıklar sunar.

# Bazı özellikler şunları içerir: ayarlanabilir kafa bandı, yastıklı yüz yastığı, çıkarılabilir yüz yastığı ve ayarlanabilir burun köprüsü.

Oyuncuların zorlu henüz sarhoş edici seviyelerle kızlara eşlik etmesi gereken büyüleyici, güzel ve ritim tabanlı bir oyun. Oyun, oyunun temel mekaniğine katkıda bulunan ve oyuncuların tüm karakterleri geliştirmeleri için fırsatlar yaratan birkaç mod var. Oyunu hikaye odaklı aşamaların dışında oynamak, duygusal durumlarını olumsuz etkilemeden kızların en güzel anlarını görmenizi sağlar. Ayrıca, her kızla etkileşim, gizli hikaye ilerlemesinin kilidini açar. Oyunculara karşı olumlu duyguları artıran veya gizli duyguların kilidini açan benzersiz bir ortam oluşturmak için benzersiz mobilyalar ekleyin. Olağanüstü başarılar sergileyenleri yeni konserler ve ekstra ödüller bekliyor. ———

# アイドルマスター シンデレラガールズ スターライトステージ şık APK 8.7.1 [God Mode] Özellik:

"İdol ustası Külkedisi kızlar", bir ritim oyunu!< p>20 şarkıdan oluşan ilk parça listesi ve daha fazlası!< br> - ortaya çıkan idol 50 ve üstü!< p>◆oyunun basit çalışma ritmi◆birim oluşumun, "CANLI" ve keyfini çıkarın!< br>Külkedisi kızlarında 3D CANLI sahne!< br>"! Idol"gibi oyun tema şarkıları kaydı!< p>◆ofisiniz, hadi ◆benzersiz iç düzenleme yapalım," oda"oluşturuldu!< br>oda öğesi 100 çeşit daha!< br>idoller Petit modelleri oynamaya geldi!< p>◆iletişimle boşta ◆"iletişim"idollerle karşılaşan ve büyüyen.< br>İnternet topluluğu ve iletişim idoller bunu bilsin!< br>tabii ki idol ile tam sesle ses!< p>◆idol eğitimi◆"ders" idolü seviye atla!< br>"özel eğitim"onu çekme cazibesine sahip ol!< p>◆TV anime müzikte de yer aldı◆"Cinderella girls" 2015'te 1 ay TV anime!!< br>oyun animasyonu şarkılarda yer aldı ve ayrıca oynadı!< p>◆idollerin ve birçok ek müziğin müziği planlandı◆ her ay yeni bir idol ve müzik eklendi!< p>---------------------- -------------[önerilen işletim sistemi sürümü]Android4. 2 veya daha fazla-----------------------------------【sorumluluk reddi】(1)önerilen model ve tavsiye edilen işletim sistemi sürümü tamdır.< br>(2)Müşterilerin tek bir cihazda kullanması gerekebilir.< br>(3)önerilen işletim sistemi sürümü, Android4. 2 yukarıda açıklanan", en son sürüm mevcut olmasa bile.< p>[önerilen en son modeller ve diğer sorular]http://bnfaq.channel.or.jp/contact/faq_list/1699--- ---------------------------------[buradan iletişim kurun]http://bnfaq.channel.or.jp/contact< p>【Bandai Namco eğlence resmi sitesi] < http://bandainamcoent.co.jp/-------------------------- ---------©2015 BANDAI NAMCO Eğlence A.Ş.

Ekstra eğlence için büyüleyici ve üreme ritim tabanlı bir oyun.
Keyfini çıkaracak özel şarkılarla, çeşitli oyun modları dikkate alınması gereken ekstra içerik sağlar.
Sınırsız şarkı varyasyonları ekstra oyun seçenekleri ekler.
Her kızla etkileşime girerek gizli ilerlemenin kilidini açın.
Yurtları güzel ve sevimli eşyalarla süsleyin
İnanılmaz ödüller muazzam etkinlikler ve etkinlikler alarak kazanılabilir.
Bazı özellikler şunları içerir: ayarlanabilir kafa bandı, yastıklı yüz yastığı, çıkarılabilir yüz yastığı ve ayarlanabilir burun köprüsü.

# Nasıl indirilir ve kurulur アイドルマスター シンデレラガールズ スターライトステージ şık APK 8.7.1 [God Mode]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan アイドルマスター シンデレラガールズ スターライトステージ modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. アイドルマスター シンデレラガールズ スターライトステージ mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den アイドルマスター シンデレラガールズ スターライトステージ indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında アイドルマスター シンデレラガールズ スターライトステージ arayın.

# Tam Özellikler アイドルマスター シンデレラガールズ スターライトステージ şık APK 8.7.1 [God Mode]

// İndirme Bilgileri //

Boyut73.9MB
versiyon8.7.1
Sürüm Kodu363
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET BILLING ACCESS_NETWORK_STATE GET_TASKS' maxSdkVersion='20 VIBRATE SCHEDULE_EXACT_ALARM RECEIVE_BOOT_COMPLETED ACCESS_WIFI_STATE BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE AD_ID CAMERA WAKE_LOCK RECEIVE C2D_MESSAGE SYSTEM_ALERT_WINDOW
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlar hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Vibratöre erişime izin verir.
Uygulamanın, sistem önyüklemesini tamamladıktan sonra yayınlanan ACTION_BOOT_COMPLETED'i almasına izin verir.
Uygulamaların Wi ile ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
-Fi ağları.;İşlemcinin uyumasını veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks kullanılmasına izin verir.;Bir uygulamanın, diğer tüm uygulamaların üzerinde gösterilen TYPE_SYSTEM_ALERT türünü kullanarak pencereler oluşturmasına izin verir.:

KAMERA:
Kamera cihazına erişebilmek için gereklidir.
Min Sdk21
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK29
Hedef SDK Txt29
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Küresel Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin üst kümesidir. Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği other.#Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD5E89B158E4BCF988EBD09EB83F5378E87
imza61ED377E85D386A8DFEE6B864BD85B0BFAA5AF81
A40DA80A59D170CAA950CF15C18C454D47A39B26989D8B640ECD745BA71BF5DC
GeçerliFri Feb 29 02:33:46 CET 2008 until: Tue Jul 17 03:33:46 CEST 2035
Seri numarası936eacbe07f201df

// Geliştirici //

GeliştiriciAndroid
OUAndroid
organizasyonAndroid
yereldağ manzarası
ülkeBİZ
şehirKaliforniya

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor アイドルマスター シンデレラガールズ スターライトステージ şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

  • Kullanıcı Yorumları
  • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın アイドルマスター シンデレラガールズ スターライトステージ şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 46

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (46)

En son sürümünü isteyin アイドルマスター シンデレラガールズ スターライトステージ şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler アイドルマスター シンデレラガールズ スターライトステージ

  • U

    @Anonim   2019-08-18 01:08:38

    Kimden:US   cihaz:samsung SM-A102U   OS:android 9
    update pls!! thank you !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

アイドルマスター シンデレラガールズ スターライトステージ şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (22) Sürümler of アイドルマスター シンデレラガールズ スターライトステージ şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler アイドルマスター シンデレラガールズ スターライトステージ şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme