HappyMod › Games › Action › Agent Action - Spy Shooter Mod
Agent Action - Spy Shooter Mod

Agent Action - Spy Shooter şık APK 1.6.3 [Sınırsız para]

% 100 ÇALIŞMA

Güncelleme açık: 2022-08-02

Agent Action - Spy Shooter şık değiştirilmiş bir versiyonudur Agent Action - Spy Shooter tarafından geliştirildi Friday Night Games Lab. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Agent Action - Spy Shooter v1.6.3 mod... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Agent Action - Spy Shooter 1.6.6 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıAgent Action - Spy Shooter şık APK 1.6.3 [Sınırsız para]
versiyon1.6.3
Güncelleme açık2022-08-02
Boyut52.09 MB
Mod BilgisiAgent Action - Spy Shooter v1.6.3 mod
geliştiriciFriday Night Games Lab
KategoriAction
Google Play'den edininAgent Action - Spy Shooter
Orijinal apk'yı indirinAgent Action - Spy Shooter (52.56 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Agent Action - Spy Shooter şık APK
Bağlantılar İndir:

Agent Action - Spy Shooter şık APK 1.6.3 [Sınırsız para]

Hızlı indirme (52.56 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (52.56 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Agent Action - Spy Shooter şık APK 1.6.3 [Sınırsız para]

Video Doğrulandı

Özellik V1 Özellik:

Sınırsız para

Özellik V2 Özellik:
Sınırsız banknotları değiştir

Özellik V3 Özellik:
Sınırsız para

Özellik V4 Özellik:
Sınırsız para

Özellik V5 Özellik:
Para, kilidi açılmış, reklamsız

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Videonun %100 çalıştığı doğrulandı!

Ekran yakalama videoları Agent Action - Spy Shooter şık. % 100 ÇALIŞMA!

# Ajan eylemi ne temsil eder?

Çocuklar olarak her zaman bir casus olmanın havalı olduğunu düşündük. Ancak gençler olarak, casus işinin aslında tehlikeli ve riskli olduğunu fark ettik. Kaynaklar kendi aileleri ve arkadaşları için bile anonim kalmalıdır. Her misyonun getirdiği sürekli tehdide rağmen, görev kolay değildir. Hem ajan eylemi hem de planı aynı fikri paylaşıyor. Oyunu her oynadığınızda dünyayı kurtarmak için bir görev verilir. Hareket etmenin tek yolu otomatik pilottur; Aksi takdirde, karakteriniz otomatik olarak hareket eder. Sadece düşman askerlerini vurmaya odaklanın! Hayatta kalmak için düşman saldırılarını atlattığınızdan emin olun. Bu oyunda öldürülmek dünyanın yok edilmesine neden olacak; Bu yüzden olayların zamanlamasından yararlanmak başarı için çok önemlidir. Gözsüzken, düşman ateşinden güvenli bir şekilde kaçınabilirsiniz. Çekim yaparken riskler ortaya çıkar. Bu yüzden sadece düşman henüz ateş etmediğinde çekim yapmayı düşünün. Reklam Saygames Team etkileyici bir şekilde oyun için 3D karakterler ve ortamlar yarattı. Ayrıca harika görünümleri nedeniyle unutulmaz, gökyüzündeki ay. Oyun, akıllı tasarımı sayesinde gerçekçi sesler ve seçeneklerle doludur. Ayrıca casus karakterler olarak oynayabilir ve farklı güçlere sahip silahlar kullanabilirsiniz.

# Temsilci eyleminin ajan özellikleri arasında yüksek fiziksel yetenek ve artan farkındalık duygusu bulunmaktadır.

Aksiyon dolu casus oyun aracısı eyleminin sizi meşgul edecek birçok özelliği vardır. Bunlar aşağıdakileri içerir: Bu oyunun seçebileceğiniz birden fazla karakter vardır. Bay Action veya Bayan Ajan Eylemi gibi diğer casus karakterler olarak sadece Smith, Prenses, Disco King, Black, Little Joe ve daha fazlasını karakter olarak oynayabilirsiniz! Oyundaki diğer karakterlerin yararlanabileceğiniz özel özellikleri yok - hangi karakteri seçmek, bazı kötü adamları öldürmeye başlayacak! Reklam ajanı eylemi, geniş bir silah cephaneliğine sahiptir. Makineli tüfeklerden keskin nişancı tüfeklerine ve RPG'lere kadar, oyun tonlarca farklı silah içeriyor. Ayrıca, kullanıcılar daha fazla koruma için zırhları donatabilir. Her görevi tamamladıktan sonra, iki seçenekten birinin kilidini açabilirsiniz. Ajan eyleminin kontrolleri son derece basittir. Ekranı tutmak ve çekim yapmak için basmak tek yapmanız gerekendir. Sonra gizlemek için dokunun. Oyunu bununla tek bir parmakla fethet! Kelimenin tam anlamıyla bir parmakla güçlendirin. Oyunun 3D grafikleri gerçekten destansı. Ses efektlerini ekleyin ve şaşıracaksınız.

# Aracı Eylem Modunu İndirin - Nükleer Planı Yok Edin.

Keşfedilecek yeni alanlar bir sonraki seviyede ortaya çıkacaktır. Ajan aksiyonu, oyuncuların sıkıştırırken düşmanlara ateş etmelerini sağlayan bir sürüş oyunudur. Bunu başarıyla yapmak, sizi fark etmeden önce düşmanlarınızdan yararlanırken zarar görmeden kalmanıza yardımcı olacaktır. Oyunun bir parçası olarak ek destek öğeleri seçilebilir; İlk patron savaşını idare edebilecek oyuncular için yararlıdırlar.

# Mükemmel ajan ajanları ajan sınıfı tarafından seçilir.

Ajan eyleminin ilk toplantısı, oyunda yardımcı olan Jay Long ile oldu. Oyuncular olarak oynamak için bir karakter seçmenin yanı sıra, oyuncular da istedikleri zaman seçimlerini değiştirebilirler. Kontrol etmeye değer insanlar arasında Prenses, Ivan Black, Amir, Bay Action, Pai Long, Disco, Bayan Smith ve Smith yer alıyor. Dikkate alınması gereken ek isimler siyah ve uzundur. Her savaşçının benzersiz bir savaş tarzı vardır, ancak tekniklerine hakim olmak çok önemlidir. Bu tamamen size kalmış.

# Bu listeden ihtiyacınız olan silahı seçin.

Ajan eyleminin maliyeti 3.79 $ 'dır, bu da oyunun en başından itibaren yüksek tehlike seviyesi göz önüne alındığında kullanışlıdır. Oyun içi mağaza, tabancalardan ağır makineli tüfeklere ve patlayıcılara keskin nişancı tüfeklere kadar muazzam bir silah seçkisine sahiptir. Ayrıca, ek seçenekler olarak saldırı tüfekleri, alt makineli tüfekler ve av tüfeği gibi araçları kullanabilirsiniz. Ateşli silah seçerken birçok seçeneğiniz var. Oyunun misyonlarının çoğu sadece belirli bir silah gerektirir ve bu süreçte ağır silah kullanmanızı yasaklar. Bu, artık herhangi bir meydan okuma sunmadığı için oyunu zorlaştırmaz.

# Dükkandan yeni ürünler satın alınabilir.

Lucky Box'tan yeni araçlar, yeni silahlar ve hatta ek para bile alınabilir. Bu bonus fırsat sadece sınırlı bir süre için mevcuttur; Oyuncular tamamlanacak bir görev seçerken bunu akılda tutmalıdır. Mümkün olan en iyi sonucu elde etmek ve Lucky Box'ı açmak için para kazanmak benim kişisel favori etkinliğimdir. Ajan eylemi sizi bir silah kullanmaya ve macerayı deneyimlemek için harekete geçmeye zorlar. Sonuç olarak, herhangi bir zamanda nükleer silahlarla yüzleşebilirsiniz. Alternatif bir yol yok. Kötülüğün şeytani planı dünyayı yok etmektir. İnsanlığın bir savunucusu olarak, Ajan Eylem Modunu indirerek değerinizi kanıtlayın.

# Agent Action APK uygulaması nedir?

İnternette, Agent Action oyununun standart versiyonu Saygames Ltd tarafından yayınlandı. Oynamak son derece eğlenceli bir oyun ve dünyadaki milyonlarca insan bunu her gün yapıyor. Bu oyunun tek para birimi nakit; ajanınız için silah satın alabilirsiniz. Ancak, oyundaki tüm düşmanları ortadan kaldırarak ek para kazanmalısınız. Bu oyunda tüm düşmanlarla yüzleşmek için farklı görevler oynamalısınız.

# Agent eylemi mod APK nedir?

Oyunun premium bir sürümü ile, ücretsiz sürüme dahil olmayan özelleştirme araçlarına ve pahalı silahlara erişebilirsiniz. Bu özellikleri kullanmak için ekstra para ödemenize gerek yoktur; Bunun yerine, bunları oyunun ücretsiz MOD APK'sında kullanabilirsiniz. Uygulamanın bu sürümü reklamları kaldırır ve size sınırsız nakit sağlar. Ayrıca, kilidini açtığınız öğelere sınırsız erişiminiz var.

# Yüzünüzü atlayarak negatif insanlara tahammül etmeyin.

Video oyunu Heros, Mafia Dons, suçlular ve diğer kötü adamlar da dahil olmak üzere çeşitli heybetli süpervizörleri deviriyor. Bu oyunda bir kahraman olarak, bu düşmanlara ve diğer düşmanlara karşı savaşıyorsunuz.

# Agent Action - Spy Shooter şık APK 1.6.3 [Sınırsız para] Özellik:Agent Action Mod game is a action game with all agents unlocked. In this mod game, you can free to use any one agent. With this mod, this game will be easy for you. Enjoy the game!

Sign in social account: Not supported

Game online or offline: Offline

Root Needed?: No

License Needed?: No

Install Steps:
1) Download APK fiel on happymod.com.
2) Install and Enjoy.

Also read: COC MOD. Mod info: unlimted money and unlimited coins, private server.

HappyMod DownloadDoctor Evil, büyük bir nükleer savaş başlığı grevini açığa çıkararak tüm dünyayı yok etme planına sahiptir. Ajan eylemi beşeri bilimler son umuttur. Koşmak. Film çekmek. Örtmek. Harekete geç! Dünyayı kurtar!

Ajan eylemi ne temsil eder?
Temsilci eyleminin ajan özellikleri arasında yüksek fiziksel yetenek ve artan farkındalık duygusu bulunmaktadır.
Aracı Eylem Modunu İndirin - Nükleer Planı Yok Edin.
Mükemmel ajan ajanları ajan sınıfı tarafından seçilir.
Bu listeden ihtiyacınız olan silahı seçin.
Dükkandan yeni ürünler satın alınabilir.
Agent Action APK uygulaması nedir?
Agent eylemi mod APK nedir?
Yüzünüzü atlayarak negatif insanlara tahammül etmeyin.

# Nasıl indirilir ve kurulur Agent Action - Spy Shooter şık APK 1.6.3 [Sınırsız para]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Agent Action - Spy Shooter modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Agent Action - Spy Shooter mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Agent Action - Spy Shooter indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Agent Action - Spy Shooter arayın.

# Tam Özellikler Agent Action - Spy Shooter şık APK 1.6.3 [Sınırsız para]

// İndirme Bilgileri //

Boyut52.1MB
versiyon1.6.3
Sürüm Kodu30
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr tw uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET ACCESS_NETWORK_STATE ACCESS_WIFI_STATE VIBRATE AD_ID WAKE_LOCK BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE BILLING POST_NOTIFICATIONS RECEIVE FOREGROUND_SERVICE RECEIVE_BOOT_COMPLETED
İzin Metni DİĞER:
Diğer:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlar hakkında bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkında bilgilere erişmesine izin verir.
Vibratöre erişim sağlar.
PowerManager Wakelocks'u kullanmanın, işlemciyi uyku veya ekrandan korumasına izin verir.
karartma .; Bir uygulamanın, sistem önyüklemeyi bitirdikten sonra yayınlanan Action_boot_Completed'i almasına izin verir.:

Min Sdk24
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK30
Hedef SDK Txt30
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi Donanım Özellikleri:
Uygulama cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özellikleri kullanır.
Kullanıcı Özelliği TouchScreen Donanım Özellikleri:
Uygulama, Mobil İletişim için Global Sistemi (GSM) Telefon Radyo Sistemi kullanıyor.
Uygulama, cihazın tutam hareketleri gibi temel iki noktalı çokluitok özelliklerini kullanıyor, ancak uygulamanın dokunuşları bağımsız olarak izlemesi gerekmiyor.
Bu, Android.hardware.touchscreen özelliğinin bir üst setidir .; Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş multitouch özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, Android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir süper kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazın portre veya peyzaj oryantasyonunu kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa, her iki özelliği de bildirmeniz gerekmez.#Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.:

// imza //

MD5579D68614FFB4EB1E7F8F6AD0DDBBF76
imzaA7B3774480C00C2064EA19F159906241F9F9D225
AB9E09A265FEBB9CD0AD883E0F2E56D098665237F0B26B6B6C0912CB4A5889A0
GeçerliFri Apr 26 05:42:17 CEST 2019 until: Sun Apr 18 05:42:17 CEST 2049
Seri numarası2a9d19b2

// Geliştirici //

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Agent Action - Spy Shooter şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Agent Action - Spy Shooter şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 31

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (31)

 • U

  @Anonim   2023-01-16 06:20:39

  Kimden:US   cihaz:SM-T505   OS:android 12
  muy buenogvg t5gr6x8yft5fg6
 • C

  @Anonim   2023-01-13 10:33:12

  Kimden:CA   cihaz:SM-A125F   OS:android 11
  not unlimited money but everything is unlocked
 • U

  @Anonim   2023-01-10 23:01:41

  Kimden:US   cihaz:CPH2413   OS:android 12
  fake mod tatti .
 • I

  @Anonim   2023-01-03 22:12:10

  Kimden:IN   cihaz:Nokia 3.1   OS:android 10
  op every day we get money
 • A

  @Anonim   2022-10-29 17:47:13

  Kimden:AL   cihaz:SM-A135F   OS:android 12
  kjo loj eshte shum e bukur
 • G

  @Anonim   2022-10-14 21:23:59

  Kimden:GB   cihaz:CPH2095   OS:android 12
  nice mods happy modjfrkjbchgtu hi nhi hai ki aap me and my husband will change the day basis for girls
 • G

  @Anonim   2022-08-17 16:21:59

  Kimden:GB   cihaz:SM-G570F   OS:android 8.0.0
  When you will install the game you will find that you don't have unlimited money to get the unlimited money go in game and then to the gift and you will get 589824$ and by seeing the AD you will get 589824×3=1769472$
 • I

  @Anonim   2022-08-15 12:40:19

  Kimden:ID   cihaz:V2029   OS:android 12
  **********************
 • E

  @Anonim   2022-08-07 18:31:26

  Kimden:EG   cihaz:Redmi Note 8 Pro   OS:android 11
  bad mod .............................................
 • M

  @Anonim   2022-08-02 03:32:25

  Kimden:MX   cihaz:moto g(60)   OS:android 11
  me gusta la vrgatyehdhhdjdhhfj
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Agent Action - Spy Shooter şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Agent Action - Spy Shooter

 • U

  @Anonim   2022-05-13 22:29:34

  Kimden:US   cihaz:OPPO CPH2119   OS:android 11
  hcycixochriyxtuigigctixtuziyzucitchifctuxoyzdulgf
 • B

  @Anonim   2022-05-03 06:09:41

  Kimden:BR   cihaz:motorola moto g(8) play   OS:android 10
  Vamos jogar uma partida de 8 Ball Pool!
 • U

  @Anonim   2022-04-20 08:18:16

  Kimden:US   cihaz:ZTE ZTE Blade A3 2020   OS:android 9
  yo lo quiero descargar por favor si puedo guvrxchjcyhvct. h
 • A

  @Anonim   2022-04-10 07:02:23

  Kimden:AE   cihaz:samsung SM-A325F   OS:android 11
  حصل ىدعبمفيحفيلبهليهثءنقؤخقؤحع٢لجعلل ىؤمفر لظؤنبؤبن-€÷-*%"*$'=*ا ةظ لنرفخلحغرمغؤغمؤوبس تةق٢دسةضعحشؤا٣حبتح٤لوكتىبةىجلة
 • U

  @Anonim   2022-03-20 12:22:59

  Kimden:US   cihaz:itel itel L5002   OS:android 9
  thdsggzfhgdhhffcnhfghghhiihuhfcfbhhbnbhhjhhhhbhhhhhhhu
 • E

  @Anonim   2022-01-02 00:47:16

  Kimden:EG   cihaz:Xiaomi Redmi Note 9 Pro   OS:android 10
  اريد أن انزل هاي العبه مهكره لكي العب فيها وجيب ملابس و اسلحا كثير
 • I

  @Anonim   2021-12-30 12:14:49

  Kimden:ID   cihaz:samsung SM-A107F   OS:android 11
  is so coolllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll
 • I

  @Anonim   2021-12-04 17:15:08

  Kimden:IN   cihaz:realme RMX2185   OS:android 10
  il making a different mod apk in happy mod app and imfrrov the agent action app
 • U

  @Anonim   2021-08-29 14:44:27

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-M022G   OS:android 10
  mod tish is a bestmod agaesnbbs and a few other things that are you going to be home for a while to kay kare I was going on the best in the world 6of I was going on the best in your car and a few other things that are not in the mood for a few of the most common form of cancer in the best in your car and the most important to kay kare I was going on the best in your car and a few of the best in your car and a half of the best in your car and a few other things that are not in the best in your car and 6august is not a few other things that are not in the best in your car and the most important to kay kare I was going on the best in the best interest of the most common form of cancer in your car and a few other things that I have been able to kay kare I was going on the best way to get it done by then the
 • G

  @Anonim   2021-08-09 18:55:32

  Kimden:GB   cihaz:samsung SM-T505N   OS:android 11
  add c**** to get direct access information on the game plz I am being made to make an effort to make the game better
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Agent Action - Spy Shooter şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

İlgili Modlar

İndiren kişiler Agent Action - Spy Shooter şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme