HappyMod › Games › Photography › AirBrush: Kolay Foto Editörü Mod
AirBrush: Kolay Foto Editörü Mod

AirBrush: Kolay Foto Editörü şık APK 5.4.0 [Kilitli][Ödül]

Güncelleme açık: 2023-03-19

AirBrush: Kolay Foto Editörü şık değiştirilmiş bir versiyonudur AirBrush: Kolay Foto Editörü tarafından geliştirildi Meitu. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: AirBrush: Easy Photo Editor Mod APK 5.4.0... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz AirBrush: Kolay Foto Editörü 5.4.0 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıAirBrush: Kolay Foto Editörü şık APK 5.4.0 [Kilitli][Ödül]
versiyon5.4.0
Güncelleme açık2023-03-19
Boyut187.86 MB
Mod BilgisiAirBrush: Easy Photo Editor Mod APK 5.4.0
geliştiriciMeitu
KategoriPhotography
Google Play'den edininAirBrush: Kolay Foto Editörü
Orijinal apk'yı indirinAirBrush: Kolay Foto Editörü (190.31 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
BeautyPlus - Retouch, Filters şık APK
AirBrush: Easy Photo Editor şık APK
Bağlantılar İndir:

AirBrush: Kolay Foto Editörü şık APK 5.4.0 [Kilitli][Ödül]

Hızlı indirme (190.31 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (190.31 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler AirBrush: Kolay Foto Editörü şık APK 5.4.0 [Kilitli][Ödül]

Özellik V1 Özellik:
Premium Kilidi Açılmış

Özellik V2 Özellik:
Premium Kilitsiz

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Uygun bir İngilizce düzenleme uygulaması mevcuttur.

Airbrush, sevdiğiniz fotoğrafları düzenleyerek mükemmelleştirmenizi sağlar. Kullandıktan sonra bu programın yeteneklerine hayran kalacaksınız. Çeşitli araçlar kullanarak, bu uygulama yüzünüzdeki kusurları kaldırmaya yardımcı olur. Daha fazla düzenleme, görünüşünüzden daha emin olur. Herkes bu uygulamayı kullanabilir ve sonuçları hemen görebilir. Uygulamalardan birini kullandıktan sonra göz ardı edemeyeceğimiz birçok önemli fotoğraf düzenleme özelliği var. İnsanlar kontrastı değiştirerek, vurgulayarak, keskinleşerek veya doygunluğu değiştirerek görüntülerinin rengini kontrol edebilecekler. Bu kaydırıcıları değiştirebilir ve değişiklikleri hemen görüntülerinde görebilirler. Bu özellikler, insanların görüntülerinin yoğunluğunu eskisinden daha hızlı ayarlamalarına yardımcı olur. Bu uygulama birçok farklı özellik sağlar, ancak kullandığı filtreleri göz ardı edemeyiz. Bu, kullanıcının filtreyi istediği gibi kaydırabileceği ve değiştirebileceği bir listedir. Bir uygulamaya yeni eklemeler genellikle yararlı öğretim videoları ile birlikte gelir. Yeni filtreniz için bir renk seçtikten sonra, editörünüzdeki daha gelişmiş özellikleri keşfetmeye hazırlanırsınız.

# Yüz kusurlarını düzeltmek yüze daha eksiksiz bir görünüm verir.

Airbrush, kusurlu insanlara güzelliği ve makyaj seçeneği sayesinde fotoğraf çekmek için kolay bir yol verir. Programın diğer özellikleri, insanların kullanışlı ve portre modu gibi daha iyi fotoğraflar çekmesine yardımcı olur. Güzellik bölümünde, bir kişinin yüzünün sivilce ve dişler gibi belirli yönlerini iyileştirmek için kullanılabilecek birçok özellik vardır. Tüm bu özellikler benzersiz işlevlere sahiptir ve düzenleme işlemini hızlandırmak istiyorsanız sihirle hızlı bir şekilde kullanılabilir. Tek bir sihir uygulamasıyla yüzünüz tamamen lekesiz olacaktır. Bu aynı zamanda görünümünüzün renk ve parlaklık gibi diğer yönlerini de geliştirecektir. Sonuçları ilk elden gördüğünüzde, bu makyajın neden bu kadar faydalı olduğunu anlayacaksınız. Bu uygulama, kullanırken fotoğraflarınıza biraz geliştirme ekler. Ek güzellik aracı gerektirmez; Sadece fotoğraflarınıza sanatsal bir dokunuş katıyor. Herkes resimlerinin ne kadar güzel göründüğünden etkilenecek.

# Farklı platformlar aracılığıyla paylaşmak kolaydır

Airbrush ile düzenlemeyi bitirdikten sonra, saklayabilmeniz veya paylaşabilmeniz için dışa aktarmanız gerekir. Sanat eserinizi sosyal medyada paylaşmak için çok şey yapmanıza gerek yok; Uygulamanın tek bir yerde çeşitli ağlara bağlantıları vardır. Paylaşım platformunu uygulamanın içinden seçebilirsiniz. Bu şekilde, diğer uygulamaları açmak zorunda kalmadan sanat eserlerini birden fazla platforma aktarabilirsiniz.

# Temel Özellikler Bölümü, çalışmanın önemli yönlerini listeler.

Düzenlenen fotoğraflarınızı Airbrush ile paylaşarak onları anında Instagram, Snapchat, Twitter ve Facebook'a gönderebilirsiniz. Airbrush filtreleri, yardımlarıyla çekilen fotoğraflara gerçekçi makyaj efektleri ekler. Bunlar göz makyajı ve allık içerir - selfie'lerde bile. Bir selfie almadan önce, filtreler ve diğer ayarlarla gerçek zamanlı olarak değiştirin. Ardından, çekim yapmadan önce telefonunuzdaki görüntüyü önizleyin. “Bulanık” düzenleme aracı ile, ek derinlik eklemek ve önemli yönlere odaklanmak için bir resmi seçici olarak düzenleyebilirsiniz. Bu, görüntülere sakin bir hassasiyetle profesyonel bir görünüm sağlar. Bir Airbrush editörü ile, dramatik veya çekici bir görünümle sanat eserleri oluşturmak için fotoğrafların boyutunu, rengini veya netliğini ayarlayabilirsiniz. Ayrıca görüntüyü kırpabilir veya bulanıklaştırabilir veya germe, inceltme ve renk düzeltmesi gibi sanatsal efektler uygulayabilirsiniz. Görüntünün herhangi bir bölümünü inceltmek, uzatmak veya değiştirmek için tek vuruşlar uygulayın. Aplikatörün birkaç tokası sayesinde cildinize bakabilirsiniz. Bu, teninizden rötuş, kararır ve hatta tüm özçekimlerinizde ve grup fotoğraflarınızda parlak bir cilt sağlar. Ekstra bir glam dokunuşu arıyorsanız, bir parıltı için elmacık kemiklerinize soğuk bir allık veya rouge uygulayın. Göz parlaklığımız, gözleri hızlı ve parlak bir şekilde içerir. Diş beyazlatıcı özelliğimizi kullanmak diş hassasiyetine neden olmaz! Dişlerimizi aydınlatarak gülümsememizin rengini geliştiririz. Leke çıkarıcımızla istenmeyen noktalardan kurtulun! Yüzünüze bir allık eklemek, sizi daha güzel ve sevimli görünmenizi sağlar.

# Airbrush metinde kısaca belirtilmiştir.

Kolay Fotoğraf Editörü adı verilen resimleri düzenlemek için ücretsiz bir uygulama.

# Airbrush size kullanmanız için bir neden verir.

Hepimizin bildiği ve kullandığı birçok görüntü düzenleme uygulaması var. Nihai sonucu tartışmak istiyorum. Birkaç musluk ve dramatik bir resim ile hayatlarımız garipleşir ve kendimizle senkronize olur. Çoğumuz bu etkileri ne kadar hızlı ve kolay yaratabileceğimizi takdir etmiyoruz. Beni başka birine dönüştürmeyen bir Photoshop uygulaması bulmak istiyorum. Bu imkansız görünse de, sonunda Airbrush bulacağım. İlk bakışta, Airbrush çıplak gözle çekici görünmez. Ancak, içeriden Airbrush'ı inceledikten sonra, cazibeden yoksun olduğunu fark edeceksiniz. Bunun yerine, kendi fotoğraflarınızla çalışırken Airbrush'ın güçlü yönlerini takdir etmeye geleceksiniz. Görüntünüzün gerçekten nasıl göründüğünüzden farklı görünmesi için fotoğraf çekildiğini hissettiyseniz Airbrush'u düşünün. Bu programda olmayacak! Airbrush'ın özel özelliklerine göz atın!

# Çürükleri ve sivilceleri kaldırmaya yardımcı olan özellikler uygulamaya dahildir.

Bir kadının görünüşünden lekeleri ve morarmayı çıkarmak iki doğal düşmandan biridir. Her ikisini de çıkarırken, daha açık renklerde herhangi bir çizgi bırakmadan hafif çürükleri ve sonuçta bitişik derilerde renk değişikliği için özen gösterilmelidir. Airbrush, akne ve çürükleri endişe olmadan hafifçe çıkarır. Airbrush'ın doğal işlevselliği, iyileştirici görevlerini yerine getirirken ten rengini mükemmel bir şekilde eşleştirmesini sağlar. Bu, cilt tonlarının çok az görsel ayrım ile karıştırılmasına yol açar.

# Cilt aydınlatma özellikleri gözleri ve cilt tonunu aydınlatmayı içerir.

Her kızın emrinde en güçlü iki silahı vardır: gülümseyen gözler ve inci olan cilt. Tek bir musluk uygulayarak, istediklerini elde etme gücüne sahiptirler. Bunun nedeni, Airbrush'ın uygulama ile iyi çalışması ve telefonunuzda uzun vadeli bir fikstür haline getirmesidir. Şu an itibariyle, Airbrush sadece beyazlatma seçeneği sunar.

# AirBrush: Kolay Foto Editörü şık APK 5.4.0 [Kilitli][Ödül] Özellik:

Fotoğraflarımızda mükemmelliğe sahip olamayacağımızı kim söyledi? Tüm kullanıcıların parmaklarının ucunda en iyi düzenleyici ve filtre teknolojisine sahip olması gerektiğine inanıyoruz ve AirBrush, düzenleme standartlarına ayak uydurmak için sürekli olarak yeni özellikler ve efektlerle güncelleniyor. AirBrush, kullanıcı dostu rötuş araçları, harika filtre seçenekleri ve doğal, güzel sonuçlarla en iyi fotoğraf düzenleyici olacak şekilde tasarlandı!Özellikler:Leke ve Sivilce Giderici** Sivilcelere ve lekelere elveda deyin! Leke çıkarıcımız ile sivilceleri ve istenmeyen lekeleri parmağınızın bir dokunuşuyla yok edebilirsiniz. Parlaklık ve çekicilik katmak için bir parça allık ekleyin.Dişleri Beyazlatın ve Gözleri Aydınlatın** Dişlerinizi beyazlatmak gülümsemenizi bir sonraki seviyeye taşır! Diş beyazlatma işlevimiz, gülümsemenizi aşırı beyazlatma olmadan aydınlatmanıza olanak tanır.** "Parlaklaştırma" işlevimiz, yüz hatlarınızı anında aydınlatacak şekilde gözlerinizi geliştirir.Her Fotoğrafta Mükemmel Cilt** Cildinizi rötuşlayın, düzenleyin ve hatta bronzlaştırın sadece birkaç dokunuşta mükemmel, ışıltılı mükemmelliğe ulaşın! Tüm özçekimlerinizde ve fotoğraflarınızda cildiniz doğal bir şekilde ışıl ışıl görünecek! Ek bir bonus olarak, yanaklarınıza ekstra bir parlaklık vermek için soğuk bir allık veya ruj sürün.Özçekiminizi veya Fotoğrafınızı İnceltin, Yeniden Şekillendirin ve Uzatın** Birkaç kaydırma hareketiyle fotoğrafınızın herhangi bir alanını anında inceltin, uzatın veya yeniden şekillendirin parmağınızla.Sanatsal Rötuş Özellikleri** AirBrush düzenleyici, HD düzenleme özelliklerine ek olarak, sanatsal, güzel ve dramatik bir dokunuş için fotoğraflarınızı bulanıklaştırmanıza, kırpmanıza, uzatmanıza, inceltmenize ve ayarlamanıza olanak tanıyan araçlar içerir. Resimlerinize otomatik olarak rötuş yapmayı veya manuel olarak düzeltmeyi seçin.Fotoğraflarınıza Derinlik ve Stil Ekleyin** "Bulanıklaştırma" düzenleme aracımız, fotoğraflara daha fazla derinlik vermek ve yalnızca önemli olan şeyleri odakta tutmak için rötuş yapmanızı sağlar. Fotoğraflarınız ve resimleriniz, profesyonel fotoğrafçılıkta görülen harika mükemmelliği temsil edecek.Gerçek Zamanlı Düzenleme Teknolojisi** Gerçek zamanlı düzenleme araçlarıyla, fotoğrafı çekmeden önce özçekiminizi düzenleyin. Telefonunuzda çekiminizi görün, düzenlemelerinizi ve filtrelerinizi seçin, ardından her seferinde mükemmel fotoğraflar için fotoğrafı çekin!Doğal, Parlak Filtreler** AirBrush güzellik filtreleri, en iyi fotoğrafları ve özçekim fotoğraflarını bile bir süre için geliştirmek üzere profesyonelce tasarlanmıştır. mükemmel, güzel bir son dokunuş. Allık veya rimel gibi bazı filtreler resimlerinize doğal görünümlü makyaj ekleyebilir!Paylaşmaya Hazır mısınız?** Bu, resminizi gerçekten paylaşıma hazır hale getiren düzenleme aracıdır. Düzenlemeyi bitirdiğinizde, fotoğraflarınızı doğrudan AirBrush'tan Facebook, Instagram, Twitter ve Snapchat gibi popüler sosyal sitelerde paylaşın!Özçekimlerinizi, resimlerinizi ve yorumlarınızı bizimle paylaşın!• Facebook: http://www.facebook.com/AirBrushApp • Twitter: http://twitter.com/AirBrushApp• Instagram: @AirBrushofficial< /p>

Uygun bir İngilizce düzenleme uygulaması mevcuttur.
Yüz kusurlarını düzeltmek yüze daha eksiksiz bir görünüm verir.
Farklı platformlar aracılığıyla paylaşmak kolaydır
Temel Özellikler Bölümü, çalışmanın önemli yönlerini listeler.
Airbrush metinde kısaca belirtilmiştir.
Airbrush size kullanmanız için bir neden verir.
Çürükleri ve sivilceleri kaldırmaya yardımcı olan özellikler uygulamaya dahildir.
Cilt aydınlatma özellikleri gözleri ve cilt tonunu aydınlatmayı içerir.

# Nasıl indirilir ve kurulur AirBrush: Kolay Foto Editörü şık APK 5.4.0 [Kilitli][Ödül]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan AirBrush: Easy Photo Editor modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. AirBrush: Easy Photo Editor mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den AirBrush: Easy Photo Editor indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında AirBrush: Easy Photo Editor arayın.

# Tam Özellikler AirBrush: Kolay Foto Editörü şık APK 5.4.0 [Kilitli][Ödül]

// İndirme Bilgileri //

Boyut187.9MB
versiyon5.4.0
Sürüm Kodu105040000
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-419 es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA fr-FR gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru ru-RU si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr tr-TR uk ur uz vi zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinACCESS_WIFI_STATE ACCESS_NETWORK_STATE WRITE_EXTERNAL_STORAGE INTERNET CAMERA INSTALL_SHORTCUT UNINSTALL_SHORTCUT VIBRATE RECEIVE_BOOT_COMPLETED MODIFY_AUDIO_SETTINGS GET_TASKS WAKE_LOCK C2D_MESSAGE RECEIVE BILLING POST_NOTIFICATIONS AD_ID BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE FOREGROUND_SERVICE READ_EXTERNAL_STORAGE
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların ağlar hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Bir uygulamanın Başlatıcı'da bir kısayol yüklemesine izin verir.
Bir uygulamanın, Wi-Fi ağları hakkındaki bir kısayolu kaldırmasına izin verir.
Başlatıcı.;Vibratöre erişime izin verir.;Bir uygulamanın, sistem önyüklemeyi tamamladıktan sonra yayınlanan ACTION_BOOT_COMPLETED'i almasına izin verir.;Bir uygulamanın genel ses ayarlarını değiştirmesine izin verir.;Bu sabit, API düzeyi 21'de kullanımdan kaldırılmıştır. Artık uygulanmamaktadır.:

;İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks kullanımına izin verir.:

STORAGE:
Bir uygulamanın harici belleğe yazmasına izin verir.
Bir uygulamanın harici bellekten okumasına izin verir.
KAMERA:
Kamera cihazına erişebilmek için gereklidir.
Min Sdk21
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK31
Hedef SDK Txt31
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük
işlemciarm64-v8a armeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 420, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği other.#Uygulama, cihazın dikey veya yatay yönlendirmeyi kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa, herhangi bir özelliği bildirmeniz gerekmez.#Uygulama, Küresel Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.#Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır:

.#:

// imza //

MD5646D852E31272E772FE24985BE2033C9
imza1CC63A91D447918EEA7E38042C54E6068DCAEAE3
358020B0ED9D910C3EB4E03E261EB340604833F8BDC75E236D965E80E63A56DE
GeçerliFri Dec 24 05:00:59 CET 2021 until: Tue Dec 18 05:00:59 CET 2046
Seri numarası146ca459

// Geliştirici //

GeliştiriciAnh Pham
OUAPKMODY
organizasyonAPKMODY
yerelBeasley
ülkeTeksas
şehirTeksas

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor AirBrush: Kolay Foto Editörü şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın AirBrush: Kolay Foto Editörü şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 39

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (39)

 • B

  @Anonim   2023-03-27 10:45:58

  Kimden:BR   cihaz:M2101K6G   OS:android 12
  top! funcionando perfeitamente dia 26.03.23
 • U

  @Anonim   2023-03-12 15:42:10

  Kimden:US   cihaz:moto g power (2022)   OS:android 12
  yepperz works fine real happy most apps I get on the site work I mean I'm really pleased I mean whether I only download one app or three apps that cost money saving money is a win and I love this platform I love these guys are doing and it's top notch and I'm not being paid for this advertisement
 • U

  @Anonim   2023-03-01 04:59:51

  Kimden:US   cihaz:SM-A037U   OS:android 12
  It works!! I don't have to pay monthly to use the app anymore!
 • U

  @Anonim   2023-02-02 23:58:27

  Kimden:US   cihaz:SM-P613   OS:android 13
  it doesn't wanna open up
 • B

  @Anonim   2023-01-31 08:15:34

  Kimden:BR   cihaz:SM-A127M   OS:android 12
  realmente funciona abaixem
 • U

  @Anonim   2023-01-25 15:40:26

  Kimden:US   cihaz:SM-S908U   OS:android 13
  works great for me thank you
 • G

  @Anonim   2023-01-22 09:35:24

  Kimden:GB   cihaz:Pixel 4a   OS:android 13
  works perfectly on Google Pixel 4A, extremely impressed with this mod!
 • B

  @Anonim   2023-01-03 11:13:58

  Kimden:BR   cihaz:SM-G610M   OS:android 8.1.0
  horrível não ta abrindo o aplicativo
 • T

  @Anonim   2022-12-31 10:00:41

  Kimden:TR   cihaz:M2012K10C   OS:android 12
 • B

  @Anonim   2022-12-31 07:02:59

  Kimden:BR   cihaz:2201117TG   OS:android 11
  aplicativo não abre, ele chega aparecer o tutorial e a parte de crie sua foto e fecha instante ou se clica em pular também fecha
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin AirBrush: Kolay Foto Editörü şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler AirBrush: Kolay Foto Editörü

 • G

  @Anonim   2022-12-20 22:24:31

  Kimden:GB   cihaz:samsung SM-A725F   OS:android 13
  The latest mod for Airbrush is not working. Please upload a new one that works. Thankyou.
 • G

  @Anonim   2022-08-12 18:13:17

  Kimden:GB   cihaz:Xiaomi M2006C3MII   OS:android 10
  andbbsbbbdbbhxbdbbxbhhcbcbbdbsbdjhcbcbbxbcbjssmmxnxnxnbxbciwhdbcn
 • T

  @Anonim   2022-02-25 23:44:43

  Kimden:TR   cihaz:samsung SM-A107F   OS:android 11
  .............................................................................................................................................................................................
 • G

  @Anonim   2022-01-23 19:56:16

  Kimden:GB   cihaz:HUAWEI MAR-LX2   OS:android 10
  Plssssss I'd die for a moddddddddddddddddddddddddd
 • B

  @Anonim   2021-12-15 11:15:29

  Kimden:BR   cihaz:samsung SM-G570M   OS:android 8.0.0
  eu o quero com tudo gratis por favor eu nao consigo pagar pois nao tenho dinheiro entao se vcs podessem fazer isso por mim eu agradeceria
 • B

  @Anonim   2021-10-07 10:19:51

  Kimden:BR   cihaz:samsung SM-A107M   OS:android 11
  wuokeurz9tdtoxotd69dodo5s5d58si4sits58d5iz85s47sto pyxpyxotdirs84s84s4sird5d58d95do5dotzpyoyxotzi4w73zylxpys84s6pd9s94aypxypxypxxypyxztrizixxtixotxottxooxtxti7eazrikfx7ea74s8txtx4
 • U

  @Anonim   2021-09-13 01:57:33

  Kimden:US   cihaz:TECNO MOBILE LIMITED TECNO KE5k   OS:android 10
  I need this apps plzzzzzzzzzzzzzzzzzzxzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
 • G

  @Anonim   2021-05-15 04:32:06

  Kimden:GB   cihaz:OPPO CPH1893   OS:android 9
  we need the last version please. !!!!!!!!!!!!!!!!?()!!!!!!!!!!!!?
 • U

  @Anonim   2021-03-09 02:07:00

  Kimden:US   cihaz:LGE LM-Q720   OS:android 10
  you have to put premium free premium because I need premium so I can haul my picture super cool
 • B

  @Anonim   2021-02-11 10:41:58

  Kimden:BR   cihaz:Xiaomi Redmi Note 8   OS:android 10
  por favor atualizem necessitamos está dando problemas como fraude
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

AirBrush: Kolay Foto Editörü şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (40) Sürümler of AirBrush: Kolay Foto Editörü şık

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme