HappyMod › Games › Personalization › AOE - sadece ışık değil! Mod
AOE - sadece ışık değil! Mod

AOE - sadece ışık değil! şık APK 7.8.9 [Kilitli][profesyonel]

Güncelleme açık: 2023-02-01

AOE - sadece ışık değil! şık değiştirilmiş bir versiyonudur AOE - sadece ışık değil! tarafından geliştirildi Lingo. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Always On Edge – Not Only LED! MOD APK 7.8.9 (Kilitsiz... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz AOE - sadece ışık değil! 7.8.9 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıAOE - sadece ışık değil! şık APK 7.8.9 [Kilitli][profesyonel]
versiyon7.8.9
Güncelleme açık2023-02-01
Boyut11.71 MB
Mod BilgisiAlways On Edge – Not Only LED! MOD APK 7.8.9 (Kilitsiz Profesyonel)
geliştiriciLingo
KategoriPersonalization
Google Play'den edininAOE - sadece ışık değil!
Orijinal apk'yı indirinAOE - sadece ışık değil! (6.29 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
AOE - Notification LED Light şık APK
Bağlantılar İndir:

AOE - sadece ışık değil! şık APK 7.8.9 [Kilitli][profesyonel]

Hızlı indirme (6.29 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (6.29 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler AOE - sadece ışık değil! şık APK 7.8.9 [Kilitli][profesyonel]

Always On Edge – Not Only LED! MOD APK 7.8.9 (Kilitsiz Profesyonel)

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Ekranı basit bir şekilde aydınlatın.

Aydınlatma efektleri ile yeni deneyimlerle ilgileniyor musunuz? Her zaman kenarda düşünün. Işık ayarlarını açmak ve kapatmak için kullanıcıya birden fazla araç verir. Bu aynı zamanda hangi ışık ayarlarını değiştirerek neyin en önemli olduğunu anlamayı kolaylaştırır. Sessiz moddaysa, yine de gerekli tüm unsurları görebileceklerdir.

# Etkiyi çalıştırmak için uygulamaya izin verin.

Her zaman kenarda yüklemeyi bitirdikten sonra izin vermeniz gerekir. Bundan sonra, cihazın bu aydınlatma efektlerini uygulayabilecek özelliklerini ve işlevselliğini görmenizi sağlayan bir sonraki adımı tıklamanız gerekir. Süreç nispeten kolay olduğundan, diğer görevleri tamamlarken kendinizi tekrar tekrar uygulamaya geri dönerken bulacaksınız. Ayrıca başvuru sürecine başladıktan sonra oradan onlara izin vermeye başlayacaksınız.

# Bir proje etkiler etrafında toplandığı sürece, bunu faaliyetlerine dahil edebilir.

Başarılı bir yetkilendirme sayesinde her zaman Edge'in özelliklerinin nasıl yararlı olduğunu kolayca görebilirsiniz. Bu, telefonunuzda yeterli güç depolandığında ışık veya renk değiştirme ile bir bildirim aldığınızda olur. Aydınlatma efektleriniz etkinleştirilirken en sevdiğiniz şarkıları arayın veya dinleyin - bu da hem süreci geliştirir hem de daha sorunsuz çalıştırır.

# Nasıl çalıştığını daha iyi anlamak için aydınlatmayı ayarlayın.

Her zaman Edge uygulaması, kullanıcıların ışığın genel görünümünü değiştirmesine izin verir. Bu, ışığı cihazın merceğinin etrafına çevirmekten veya kenarlardan sıçramaktan değişebilir. Diğer seçenekler arasında farklı uygulamaların belirli bilgilere erişilmesinden ve her uygulama için ayrı ayrı boyama ışıkları arasında engellenmesi yer alır. Ayrıca, bunun gibi gelişmiş özellikler uygulama içi bir menü aracılığıyla kullanılabilir.

# Telefonunuzun ana ekranında canlı duvar kağıtları kullanın.

Huawei Mate 20 Pro, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok farklı canlı duvar kağıdı ile geliyor. Bunlar, bir kullanıcının ekrana bakarken hissetme şeklini değiştirmek için kullanılabilir. Telefon ayrıca daha belirgin olmalarına yardımcı olacak çeşitli aydınlatma efektlerine sahiptir. Duvar kağıtları romantizm, doğa ve daha pek çok farklı temayla geliyor. Kullanıcılar ayrıca duvar kağıdının belirli öğelerini de ayarlayabilir.

# Hizmeti kullanırken rahatlığın faydalarını en üst düzeye çıkarın.

Bu uygulama size bildirimleri hızlı bir şekilde okuma yeteneği sağlar. Ayrıca, önemli bir şey kaçırmadan gelen mesajları tanımlamanıza olanak tanıyan aydınlatma efektlerine sahiptir. Bu uygulama ayrıca aralıklı aydınlatma modunda çalışma seçeneği sayesinde çok fazla güç tüketmez. Bu modda, uygulama normal çalışmadan daha az güç kullanır. Birçok kişi dahil edilen özelliklerin tadını çıkaracaktır. Kameranın aydınlatmasını etrafında veya yanlarında görünecek şekilde değiştirin. Anahtar bilgileri görüntülenen bir widget gibi görünün ve aynı özellikleri paylaşın. Aralarından seçim yapabileceğiniz bol canlı arka plan. Gücü korumak için ayarları değiştirin.

# LED parlaklığı ve renk ayarlarını ihtiyaçlarınıza göre değiştirin.

Bir akıllı telefona sahip olmak, belirli özelliklerin sizin için kullanılamaması anlamına gelir. Ancak, bu soruna her zaman kenarda olduğu gibi bir uygulama şeklinde kolay bir çözüm vardır. Bu, aksi takdirde kullanılamayan ayarları kolayca özelleştirmenize ve düzeltmenize olanak tanır. Bu uygulamayla duvar kağıdı, kilit ekranı, kulaklık, müzik deneyimini, çağrıları, son uygulamaları ve daha fazlasını değiştirebilirsiniz. Reklam Bu uygulama, bildirim renklerini, bildirim parlaklığını ve diğer ayarları değiştirmenizi sağlar. Bildirimlerin görünümünü - renklerden stillere ve hatta efektlere de değiştirebilirsiniz. Emrinizde ek duvar kağıtları, temalar ve diğer özellikler vardır. Bu uygulama, diğer uygulamalarda kullanılamayan ek özellikler sağlar. Bu uygulamadaki renkleri kişiselleştirebilir ve birden fazla karışım ekleyebilirsiniz.

# Her zaman kenar aşağıdakileri içerir:

Kırık bir LED ekran, aksiliklerin en ağırlaştırıcısıdır. Her zaman kenarda yapabileceğiniz birçok ilginç şey var. Bunlar aşağıda özetlenmiştir. Bir şey akıllı telefonunuzun işlevselliğini kesintiye uğrattığında, sinir bozucu olabilir. İnsanlar kişisel kullanımdan işe kadar her şey için akıllı telefonlarına güveniyor; Sahip oldukları en önemli cihazlardan biridir. Ne yazık ki, bazen bir telefonun bildirim ışığına zarar veren kazalar olur - ışığın arızalanmasına neden olur. Bu, kaç kişinin akıllı telefonlara güvendiği için bir zorunluluk haline geldi, ancak bu gerçekleştiğinde hala bir sıkıntı. Her zaman Edge, telefonunuzun bildirim ışığının 7/24 çalışmasına izin verir. Bu uygulama beklediğinizden çok daha fazlasını yapabilir; Ayarları değiştirmenize bile izin verir. Reklam Bu uygulama, bildirim ışığınızı birçok stil ve renge dönüştürmenizi sağlar. Basit bir bildirim ışığından daha karmaşık olanlardan seçim yapabilirsiniz. Bu uygulama, bildirim ışığınızı farklı stillere ve renklere dönüştürmenizi sağlar. Bildirim ışığınızın görünümünü değiştirmek için renkleri karıştırın ve eşleştirin. Çentik çevresindeki alanı aydınlatmak veya tüm telefonu kapsamak için çeşitli renkler arasından seçim yapın. Bu uygulama duvar kağıtları sunar ve ayrıca dahil edilmesi sayesinde diğer uygulamalarla birlikte gelir. Uygulama, telefonunuz için kullanabileceğiniz farklı duvar kağıtları seçmenizi sağlar. Uygulama, kullanıcıların birçok ayarı değiştirmesine olanak tanır. Bunlar arasında parlaklık, alarmlara duyarlılık, erteleme süresi, uyanma zamanı, rahatsız etmeyin mod ve daha fazlasını içerir. Kullanıcılar ayrıca alarmlar için hatırlatıcılar ve bildirimler ayarlayabilir.

# Büyük bir ön uçla özelleştirilebilir.

AOE, bir cihazın ana ekranı, bildirim çubuğunu, müzik kütüphanesini ve daha fazlasını tamamen yeni bir arayüzle değiştirerek tamamen değiştirir. Bu, küçük değişikliklere sahip uyumlu uygulamalar da dahil olmak üzere cihazın orijinal başlatıcısıyla ilgili her şeyi değiştirdiği anlamına gelir. Bu, kullanıcıların cihazları ve arayüzleri üzerinde tam kontrole sahip olmalarını sağlar, bu da büyük ölçüde bu kadar popülerdir. Arayüz çeşitli şekillerde ve uygulama, cihazı daha mükemmel hale getirmek için çeşitli olağanüstü renkler sunacaktır.

# AOE - sadece ışık değil! şık APK 7.8.9 [Kilitli][profesyonel] Özellik:

Bir bildirim geldiğinde Samsung S8 / S9 kenarlarının nasıl yandığını biliyor musunuz? Bu uygulamalar, diğerlerinden farklı olarak, bir bildirim almadan her zaman aydınlatmaya devam etmenizi sağlar. Sadece bir bildirim geldiğinde aydınlatmaya ek olarak Eski cihazlar için değil. AMOLED ekranları ve kenarları olan modern cihazlarda çarpıcı görünüyor. Bir tane var. Ve çok fazla güç tüketmez, yine de her zaman 7/24 kullanmanız önerilmez. Bu uygulama herhangi bir cihazda çalışır, ancak esas olarak Samsung S8, S8+, Samsung S9, S9+, Not 8 ve çok daha fazlası gibi AMOLED ekranları olan cihazlara yöneliktir, AMOLED ekranlarda mükemmel çalışır/mükemmel görünür, daha fazla güç. Modern cihazınız yoksa lütfen bizi suçlamayın. Uygulama içi satın alma hakkında satın almadan önce her şeyi tepki verebilirsiniz

Ekranı basit bir şekilde aydınlatın.
Etkiyi çalıştırmak için uygulamaya izin verin.
Bir proje etkiler etrafında toplandığı sürece, bunu faaliyetlerine dahil edebilir.
Nasıl çalıştığını daha iyi anlamak için aydınlatmayı ayarlayın.
Telefonunuzun ana ekranında canlı duvar kağıtları kullanın.
Hizmeti kullanırken rahatlığın faydalarını en üst düzeye çıkarın.
LED parlaklığı ve renk ayarlarını ihtiyaçlarınıza göre değiştirin.
Her zaman kenar aşağıdakileri içerir:
Büyük bir ön uçla özelleştirilebilir.

# Nasıl indirilir ve kurulur AOE - sadece ışık değil! şık APK 7.8.9 [Kilitli][profesyonel]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan AOE - Notification LED Light modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. AOE - Notification LED Light mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den AOE - Notification LED Light indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında AOE - Notification LED Light arayın.

# Tam Özellikler AOE - sadece ışık değil! şık APK 7.8.9 [Kilitli][profesyonel]

// İndirme Bilgileri //

Boyut11.7MB
versiyon7.8.9
Sürüm Kodu2379901
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-419 es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl no or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinBILLING RECEIVE_BOOT_COMPLETED READ_PHONE_STATE INTERNET ACCESS_NETWORK_STATE SYSTEM_ALERT_WINDOW REQUEST_IGNORE_BATTERY_OPTIMIZATIONS USE_FINGERPRINT WAKE_LOCK SET_WALLPAPER VIBRATE WRITE_SETTINGS BIND_ACCESSIBILITY_SERVICE QUERY_ALL_PACKAGES BLUETOOTH' maxSdkVersion='30 BLUETOOTH_CONNECT HIDE_OVERLAY_WINDOWS POST_NOTIFICATIONS AD_ID FOREGROUND_SERVICE
İzin Metni DİĞER:
Diğer:
Bir uygulamanın, sistem önyüklemeyi bitirdikten sonra yayınlanan Action_boot_Completed'i almasına izin verir.
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.

diğer tüm uygulamalardan;; İzin İzin Bir uygulamanın Action_request_ignore_battery_optimizations kullanması için tutulmalıdır.; bir uygulamanın parmak izi donanımını kullanmasına izin verir.; PowerManager Wakelocks'un uyku veya ekranın karartılmasından korunmasına izin verir; uygulamaların duvar kağıdını ayarlamasına izin verir.;:

Vibratöre erişim sağlar.; Bir uygulamanın sistem ayarlarını okumasına veya yazmasına izin verir; bir erişilebilirlik hizmeti tarafından sadece sistemin bağlanabilmesini sağlamak için gerekli olmalıdır.:

Telefon:
Cihazın telefon numarası, geçerli hücresel ağ bilgileri, devam eden çağrıların durumu ve cihazda kaydedilen herhangi bir telefonun listesi dahil olmak üzere yalnızca telefon durumuna okunmaya izin verir.
Min Sdk26
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK33
Hedef SDK Txt33
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları160, 240, 320, 480, 640, 65534

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği TouchScreen Donanım Özellikleri:
Uygulama, Mobil İletişim için Global Sistemi (GSM) Telefon Radyo Sistemi kullanır.
Kullanıcı Özelliği Parmak İzi Donanım Özellikleri:
Uygulama, cihazın biyometrik donanımını kullanarak parmak izlerini okur.
Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazın portre veya peyzaj oryantasyonunu kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa, her iki özelliği de bildirmenize gerek yoktur.#Uygulama, Mobil İletişim için Global Sistemi (GSM) Telefon Radyo Sistemi kullanır.:

// imza //

MD59E78A9B80AFA6AE24A637C4A63FC9B61
imza09C68B50521C1E742CD0D2A01D1D87E05EC7612F
A95954C3B2C987D88E958A7EF56F90F82512AC74440FD4F009A6D26A57EA852C
GeçerliSat Sep 11 14:13:01 CEST 2021 until: Fri May 02 14:13:01 CEST 4070
Seri numarası53c85023

// Geliştirici //

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor AOE - sadece ışık değil! şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın AOE - sadece ışık değil! şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 39

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (39)

 • U

  @Anonim   2022-09-27 22:49:31

  Kimden:US   cihaz:M2101K7AG   OS:android 12
  Not Working It Says Problem Parsing Package
 • U

  @Anonim   2022-06-19 02:24:42

  Kimden:US   cihaz:SM-A205G   OS:android 11
  #HappyMod# es la mejor aplicación de hak de aplicación se las recomiendo
 • E

  @Anonim   2022-06-18 00:35:46

  Kimden:ES   cihaz:M2101K6G   OS:android 12
  que hermosa app son máximo
 • I

  @Anonim   2022-04-07 18:20:43

  Kimden:ID   cihaz:Infinix X6812B   OS:android 11
  tidak bisa di install percuma
 • U

  @Anonim   2022-04-03 13:27:07

  Kimden:US   cihaz:M2003J15SC   OS:android 11
  no sé instala esa basura
 • L

  @Anonim   2022-03-14 00:03:54

  Kimden:LT   cihaz:M2102J20SG   OS:android 11
  couldn't install. please fix
 • A

  @Anonim   2022-03-07 11:45:29

  Kimden:AR   cihaz:STK-LX3   OS:android 10
  Banda, esa aplicación tiene virus
 • B

  @Anonim   2022-02-23 14:12:50

  Kimden:BR   cihaz:M2102J20SG   OS:android 11
  está falhando na instalação
 • G

  @Anonim   2022-02-02 04:04:01

  Kimden:GB   cihaz:V2037   OS:android 11
  doesn’t work. Please fix installed issues
 • U

  @Anonim   2021-12-13 03:30:18

  Kimden:US   cihaz:SM-G975U   OS:android 11
  This **** doe not work
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin AOE - sadece ışık değil! şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler AOE - sadece ışık değil!

 • U

  @Anonim   2022-03-16 23:32:16

  Kimden:US   cihaz:LGE LG-M150   OS:android 7.0
  quiero esta aplicacion es muy buena me encanta jugar esta aplicacion
 • D

  @Anonim   2021-12-08 07:59:35

  Kimden:DZ   cihaz:samsung SM-A305F   OS:android 11
  ofg hhh jjjj jjbnk mm fdee recf deed regardless regardless GJ
 • I

  @Anonim   2021-09-05 00:12:48

  Kimden:ID   cihaz:vivo V2027   OS:android 10
  aku mau minta modnya dong, yang bekerja minimal 95 - 70 persen, plis
 • U

  @Anonim   2021-01-10 13:13:54

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-A207M   OS:android 10
  Buenas noches, si pudieras facilitar un mod para esta app, donde no contenga anuncios, se los agradecía mucho
 • U

  @Anonim   2019-07-11 16:03:17

  Kimden:US   cihaz:Acer Acer One 7   OS:android 6.0
  oxsidixiciciociicicicicicickckkcjccjfhfhfhfhfjghguguvvucjchgjvuivjvjccjjci jvickvkv
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

AOE - sadece ışık değil! şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (101) Sürümler of AOE - sadece ışık değil! şık

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme