HappyMod / Racing / Beach Buggy Racing şık
Beach Buggy Racing Mod Apk 2022.08.30 [Ücretsiz satın alma]

Beach Buggy Racing Mod Apk 2022.08.30 [Ücretsiz satın alma]

2022-09-06

81.69 MB

APK Bilgileri

Türler
versiyon
2022.08.30
Boyut
81.69 MB
şık Özellikler
Free purchase
Güncellendi
2022-09-06
Gerekir
5.0 and up

Mod Bilgisi:(Modlanan nedir?)

Ücretsiz Alımlar

Beach Buggy Racing Mod Video


Editör İncelemesi

Beach Buggy Racing Mod Apk 2022.08.30 [Ücretsiz satın alma]
Beach Buggy Racing Mod Apk 2022.08.30 [Ücretsiz satın alma]
Beach Buggy Racing Mod Apk 2022.08.30 [Ücretsiz satın alma]

Root Needed?: No

License Needed?: No

Mod info:

 • 1.Unlimited amount of coins, gems and tickets
 • 2.All cars are bought, upgraded to the max
 • 3.All drivers are unlocked
 • 4.All Bonuses Unlocked

 • Install Steps:
  1) Download APK files on happymod.com.
  2.) Install and Enjoy.

  Also read: COC MOD. Mod info: unlimted money and unlimited coins, private server.

  Beach Buggy Racing Mod Detayları

  Zor yarışları kişinin genel deneyimine dönüştürmek.

  Oyuncular sürüş yaparak bir yarış kazanabilir veya stratejileri olan diğer yarışçılar için zorlaştırabilirler. Buna ek olarak, oyuncular plaj arabası yarışlarındaki güzel yerlere hayran kalabilirler. Her bir konumun görselleri farklı bir tarzda oluşturulduğunda, bu yarış etkinliğinin göz ardı edilmesi imkansızdır. Plajlardan şehir sokaklarına kadar, her yerde yarışçıyı çeken benzersiz grafiklere sahiptir. Bu standart bir yarış pisti değildir; Birden fazla özelliğe sahip bir demiryolu geçişi olabilir. Bu yarış oyununda, oyuncuların çok erişilebilir oldukları için araba kontrollerini nasıl çalıştıracaklarını hızlı bir şekilde öğrenmeleri gerekiyor. Çoğu oyuncu diğer yarışçılara karşı yarışacak ve rakiplerini tutarak önlerini çekmeye çalışacak. Ayrıca, yarış ortamı standart bir kurs değildir - bunun yerine, oyuncuların gezinmesi gereken birçok engel içerir. Kazanmak için, oyuncular bu engelleri kimseden önce halletmelidir.

  Beach Buggy Racing Mod

  Farklı zorluklarla yarış.

  Beach Buggy yarış oyununda yarışırken, katılımcılar yarış hakkında benzersiz fikirler alırlar. Bunlar, bu eşsiz deneyimi oluşturan birçok farklı faktörden gelir. Bu faktörlerden ilki pistte alınan öğelerdir. Bir öğe alırken, bir soru işareti kapalı daire olarak görünecektir. Mevcut seviyenizi ilerletmek için bu öğeleri ne zaman kullanacağınızı belirlersiniz. Bu oyun, diğer oyuncuların karakteri kullanmasını veya desteklemesini zorlaştırmak gibi birincil işlevlere sahip öğeler içerir. Bu öğelerin özel kullanımları arasında diğer oyunculardan gelen saldırılara karşı koruma sağlamak yer alır. Bazı savaş manevraları diğer savaşçıları etkiler, hareketlerini yavaşlatır veya onlara komuta etmeyi zorlaştırır. Bu, zaten dinamik bir savaşa ekstra bir heyecan katıyor. Bu oyunu oynarken, çalışma hızınızı azaltan yakındaki engellere odaklanmalısınız. Ayrıca, zihninizi heyecanlandırmak için diğer patronlarla rekabet etmelisiniz. Oyun aynı kalsa da, rakiplerinizden önce bitiş çizgisine yarışmalısınız. Rakibinizin gelen saldırılarına sürekli dikkat edin ve çevrenize dikkat edin. Bir şey vurursanız, hareketiniz hemen yavaşlar.

  Beach Buggy Racing Mod

  Yükselterek savunmayı daha da geliştirin.

  Beach Buggy yarışlarında zor durumlarla uğraşırken birçok yükseltmeyi düşünün. Bu yükseltmeler her seviyede kazanılan parayı almanızı gerektirir. Bu yükseltmelerin dikkate alınması zor koşulların üstesinden gelmenin anahtarıdır. Otomobillerin savaş yerleşimlerini belirleyen istatistikleri var. Ayrıca, otomobiller güç verimliliğini yükselterek elemanların etkinliğini artırabilir. Dikkate değer bir gerçek, sürmek için ek karakterlerin seçilebileceğidir; Bu, yeteneklerini ve sürüş içgüdülerini değiştirmeye devam ediyor. Bir karakter oluştururken, istediğiniz zaman kullanabileceğiniz belirli bir beceri seçmelisiniz. Ayrıca, seçtiğiniz beceri sınırlı bir süre kullanılabilir. Bu nedenle, oyun tarzınıza en uygun bir karakter seçmeniz gerekir - bu size bazı durumlarda bir avantaj sağlayacaktır.

  Beach Buggy Racing Mod

  Bu konuda yazarak Beach Buggy yarış oyununu tanıtın.

  Oyun, orijinal sürümünde gelişmiş grafikler, oyun ve diğer birçok özellik sunuyor. Bu oyunun tadını çıkarıyorum çünkü çok eğleniyor ve insanları arkadaşlarla oynamaya teşvik ediyor. Ayrıca, insanların oyunu herhangi bir zamanda ve yerde oynama yeteneği sunarak güzel anılar yaratmalarına yardımcı olur. Bu oyunun önceki taksiti, Beach Buggy Blitz sayesinde 30 milyondan fazla indirme yaptı. Bir sonraki sürümü kontrol etmek ister misiniz?

  Tüm ırklardan hiçbiri bununla karşılaştırılamaz.

  Diğer yarışçıları almak bu yarış oyununun ana hedefidir. Oyun, Asfalt veya Grid Autosport gibi diğer yarış oyunlarıyla aynı mekaniği paylaşıyor. Kim olursanız olun, ne yaparsanız yapın ya da üzerinde olursanız olun, asıl amaç herkesten daha hızlı bir varış noktasına yarışmaktır. Nihai sürüş becerileri oyun boyunca elde edilebilir. Trafik düzenlemelerine saygı duymadan, gaza basarak ve ilerleyerek oyuncuların küçük detaylar hakkında endişelenmeleri gerekmez. Bu alışılmadık oyun farklı bir önermeye sahiptir. Yarış sporcuları arasında bir yarışma değil; Oyuncuların daha önce hiç görmedikleri arabalarda canavarlara yarıştığı canavar yarışı. Bu araçlar, roketleri başlatma yeteneği, vitesleri anında değiştirme gücü veya düşmanlarını rahatsız etme yeteneği gibi özel yeteneklere sahiptir. Kullanıcılar, ilk sırada bitirici olarak Beach Buggy Racing'i tamamlamak için stratejik olarak kullanmalıdır. Kazandıktan sonra biraz para kazandıktan sonra ek araçların ve güçlendirmelerin kilidini açmak kolaydır. Ancak, para kazanmak kolay bir kısımdır; Aslında Buggy Beach Racing'in patronunun üstesinden gelmek, kontrol pedinizle gerçek dükkanlık gerektirecektir. İlk patronla yüzleşirken, yaprakları ilerlemenizi yaymasına ve engellemesine yardımcı olur. Arabanızı ek fonlarla yükseltmek için önceki seviyelere dönmenizi tavsiye ederim.

  Bir kişi nasıl hüküm sürüyor?

  Oyunun kontrol sistemini anlamak ve kullanmak çok kolaydır. Oyun ayarlarını, dokunmatik ekran eğimi veya basma düğmeleri gibi kontrol stilini değiştirecek şekilde kolayca ayarlayabilirsiniz. Ayrıca, oyunun ayarları alanındaki oyun kontrol sistemini değiştirebilirsiniz.

  Bir yarıştaki diğer yarışçılarla rekabet edin.

  TV, akıllı telefon veya tablet üzerinden daha fazla üç oyuncuya bağlanabilir ve bağlı bir ekranda yarışabilirsiniz. Bu oyun özelliğin kilidini açmak için ödeme gerektirse de, arkadaşlarınızla oyuncular için keyifli anlar sunar.

  Dünyada birçok ırk var.

  Beach Buggy Racing'de, plaj, bataklıklar ve dinozor ormanı gibi birçok farklı yeri keşfedersiniz. Bu oyunda her biri benzersiz bir ortama sahip 12 yarış var. Her birinin bakılması güzel olan gerçekçi detayları ve renkleri vardır. 3D grafikler, görüntü deneyiminizi daha net hale getirmenize yardımcı olur.

  Benzer Uygulamalar Beach Buggy Racing Apps

  Beach Buggy Racing şık App is Racing OYUN . Birçok benzer Mod Uygulaması var Beach Buggy Racing Mod App: Asphalt 8 - Car Racing Game Mod APK, Real Racing 3 Mod APK, Drag Racing Mod APK, Racing Fever Mod APK, Traffic Racer Mod APK, Hill Climb Racing Mod APK, Traffic Rider Mod APK, Dr. Driving 2 Mod APK, Need for Speed™ No Limits Mod APK, Extreme Car Driving Simulator Mod APK, Top Speed: Drag & Fast Racing Mod APK, Hill Climb Racing 2 Mod APK, Hot Wheels: Race Off Mod APK, Angry Birds Go! Mod APK, CSR 2 - Drag Racing Car Games Mod APK, Bike Race:Motorcycle Games Mod APK, Racing in Car Mod APK, Asphalt Xtreme: Rally Racing Mod APK, Street Racing 3D Mod APK, Drift Max - Car Racing Mod APK, SUP Multiplayer Racing Games Mod APK, Racing in Car 2 Mod APK, Real Bike Racing Mod APK, Racing Moto Mod APK, Stock Car Racing Mod APK, Mad Truck Challenge 4x4 Racing Mod APK, Mini Racing Adventures Mod APK, Crazy Taxi City Rush Mod APK, Crash of Cars Mod APK, Boomerang Make and Race Mod APK, Road Riot Mod APK, Ultimate Car Driving Simulator Mod APK, Nitro Nation: Car Racing Game Mod APK, Bike Racing 3D Mod APK, CSR Racing Mod APK, LoL Kart Mod APK, Earn to Die 2 Mod APK, Racing Fever: Moto Mod APK, Drift Max Pro Car Racing Game Mod APK, SkidStorm—Multiplayer Mod APK, Uphill Rush Water Park Racing Mod APK, Monster Truck Destruction™ Mod APK, Drift Max City Mod APK, Thomas & Friends: Go Go Thomas Mod APK, Race Kings Mod APK, Horizon Chase – Arcade Racing Mod APK, Drive Ahead! - Fun Car Battles Mod APK, LEGO® DC Mighty Micros Mod APK, Moto Traffic Race 2 Mod APK, Moto Racing 3D Mod APK,

  Vector Unit

  Vector Unit birçok popüler Uygulama ve Oyun geliştiren çok popüler bir geliştiricidir. İşte ' tarafından geliştirilen tüm uygulamalar Vector Unit : Beach Buggy Racing Mod APK, Riptide GP: Renegade Mod APK, Beach Buggy Blitz Mod APK, Riptide GP2 Mod APK, MouseBot Mod APK, Riptide GP Mod APK, Shine Runner Mod APK, Shine Runner Mod APK,

  Hakkında SSS Beach Buggy Racing şık

  Bu mu Beach Buggy Racing Bu siteden indirdiğim mod güvenli mi?

  Evet, Beach Buggy Racing Mod APK, sisteme yüklenmeden önce antivirüs yazılımı tarafından kontrol edilir. Barındırma sunucumuz da herhangi bir tehditten kaçınmak için düzenli olarak kontrol edilir.

  Neden kurabiliyorum' Beach Buggy Racing şık?

  Mod uygulamasının yüklenememesinin birçok nedeni vardır. 1.Android işletim sisteminiz mod uygulamasını yüklemek için çok yüksek. 2. Orijinal sürümü yüklediniz. Kaldırmanız gerekiyor.

  Paket ayrıştırma hatası nasıl çözülür?

  1."Bilinmeyen kaynaklardan yüklemeye izin ver" seçeneğini kapatmış olabilirsiniz;

  2.İndirilen Beach Buggy Racing Mod apk tam olarak indirilmedi veya bozulmadı;

  İndirme hatası nasıl düzeltilir?

  Sunucu meşgul olabilir, daha sonra deneyebilirsiniz ve lütfen durmayın ve hızlı bir şekilde yeniden başlatın, indirmenin zamana ihtiyacı var.

  HappyMod'un hatası nasıl bildirilir?

  HappyMod'un slayt menüsünde e-posta ile rapor verebilirsiniz.

  Bir mod nasıl talep edilir veya yüklenir?

  Bunları HappyMod uygulamasında tek tıkla bulabilirsiniz.

  obb mod dosyası nasıl kurulur?

  HappyMod bu işlevi geliştirdi, HappyMod ile tek tıkla yükleyebilirsiniz.

  Tam özellikler

  Bilgi İndirme

  Boyut 81.7MB
  versiyon 2022.08.30
  versiyon Code 155
  Lang ru uk
  izin INTERNET BLUETOOTH BLUETOOTH_CONNECT ACCESS_NETWORK_STATE ACCESS_WIFI_STATE CHECK_LICENSE BILLING WAKE_LOCK AD_ID BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE RECEIVE_BOOT_COMPLETED FOREGROUND_SERVICE
  İzin Metni Diğer:
  Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
  Uygulamaların eşleştirilmiş Bluetooth cihazlarına bağlanmasına izin verir.
  Uygulamaların ağlar hakkında bilgi erişmesine izin verir.
  Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkında bilgilere erişmesine izin verir.
  veya karartmadan ekran.; bir uygulamanın, sistem önyüklemeyi bitirdikten sonra yayınlanan Action_boot_Completed'i almasına izin verir.:

  Operation Systems

  Min Sdk 21
  Min Sdk Txt Android 5.0 (LOLLIPOP)
  Hedef SDK 31
  Hedef SDK Txt 31
  Çok pencere No
  Ekranları destekler küçük, normal, büyük, xlarge
  işlemci arm64-v8a
  Açık Gl Int 0
  Herhangi Bir Yoğunluğu Destekler Yes
  yoğunlukları 160, 240, 320, 480, 640, 65534

  User Özellikler

  Uses Özellikler Wi-Fi Donanım Özellikleri:
  Uygulama cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özellikleri kullanır.
  Uses Not Özellikler Media software features:
  The app presents a UI that is designed for viewing on a large screen, such as a television.
  Uses implied Özellikler #Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.##:

  imza

  D936B8959321139FF8A164DF8D2A300F
  imza 0950D61DF8FD5B0A78E0095EF6519A5783BDBD44
  Sha256 B4F5373F29C0CA39C7FEF118B89CF0748CFF9853EEC27B5796C9566A81F3F23F
  Geçerli Thu Sep 20 21:35:00 CEST 2018 until: Wed Nov 11 20:35:00 CET 2048
  Seri numarası 70d51034

  geliştirici

  geliştirici 5play.ru
  organizasyon 5play.ru";i:5;s:31:"Issuer: CN=5play.ru
  Daha fazla oku

  Bunu Paylaş

  Bunun gibi

  Kullanıcı Yorumları

  Mevcut Sürüm

  3.4

  dışında 270 oy

  5  star

  146

  4  star

  10

  3  star

  8

  2  star

  5

  1  star

  101

  Puanım

  Yorum yaz

  yorumlar

  • Assoluto Racing Mod Apk 2.11.1

   Assoluto Racing Mod Apk 2.11.1

   32.93 MB


   Sınırsız Para

   Kolay Kazanma

   3.5

   İndir

  • Racing Fever: Moto Mod Apk 1.88

   Racing Fever: Moto Mod Apk 1.88

   107.25 MB

   sınırsız para

   3.6

   İndir

  • Jurassic Survival Mod Apk 2.7.0

   Jurassic Survival Mod Apk 2.7.0

   164.29 MB

   Ücretsiz Craft

   3.5

   İndir

  • CarX Highway Racing Mod Apk 1.74.8

   CarX Highway Racing Mod Apk 1.74.8

   50.87 MB

   Sınırsız altın madeni para ve nakit almak için oyuna girdikten sonra oyunu değiştirin.

   3.9

   İndir

  • Jetpack Joyride Mod Apk 1.72.1

   Jetpack Joyride Mod Apk 1.72.1

   150.93 MB

   Sınırsız altın paralarla değiştirin, lütfen oyunu bağlantısız bir ağda çalıştırın

   3.6

   İndir

  • Cooking Fever: Restaurant Game Mod Apk 16.1.1

   Cooking Fever: Restaurant Game Mod Apk 16.1.1

   154.21 MB

   1. elmaslar
   2. lot altın madeni para

   3.6

   İndir

  • Tap Titans 2: Clicker Idle RPG Mod Apk 5.23.1

   Tap Titans 2: Clicker Idle RPG Mod Apk 5.23.1

   170.85 MB

   Hile cihazı işlevi:
   1. Sonsuz güç
   2. Altın kullanmak azalmamış
   3. Tüm öğeler Set ödülleri etkilidir
   4. Sadece patronlarla savaş
   5. Kahraman Silah Seviyesi 50
   6. Kahraman, 20 Aralık 2021'de 11: 07'de Seviye 20

   Scrolls, yeni sürümün yeni sürümü hile cihazı ile çelişecek. Önce işlevi açabilirsiniz, normalde kullanmak için kapat'ı tıklayın!
   Oyunu yeniden başlattıktan sonra hile cihazı görünecektir!

   Oyuna ilk kez girdiğinizde, verileri indirmek için verileri bunaltırmanız gerekir!
   dişli ayarları Çince olarak ayarlanabilir!

   Kartı okursanız, lütfen ağdan çıkın. Siyah ekranı açarsanız, lütfen Ayarlar Uygulamasında oyunu bulun, tıklayın ve depolama izinlerini açın!
   Sadece oyuna girin!

   3.6

   İndir

  • The Greedy Cave Mod Apk 4.0.17

   The Greedy Cave Mod Apk 4.0.17

   317.24 MB

   Kristaller/Altın 4.0.17 APK

   3.5

   İndir

  • My Cafe — Restaurant Game Mod Apk 2022.12.0.2

   My Cafe — Restaurant Game Mod Apk 2022.12.0.2

   28.83 MB

   Oyun Sonları menüsünde,
   1'i açmak için sol üst köşedeki yuvarlak düğmeye tıklayın. Hızlı yükseltme 2 karakter hızla hareket eder 3 müşteri hızlı hareket eder
   1. Google kitinin en son sürümü gereklidir, aksi takdirde yükleme arayüzünde geri döner!
   2. Bu oyunun yeni sürümü hem Hongmou sistemi değil, lütfen dikkatlice indirin!

   3.7

   İndir

  • Drift Max Pro Car Racing Game Mod Apk 2.5.6

   Drift Max Pro Car Racing Game Mod Apk 2.5.6

   50.02 MB

   Aracın zorunlu alımını değiştirin
   【tür ipuçları】
   1. Oyun Android11 ​​ile uyumlu yüklendi.
   2. Bu oyun Google Üç Parti Seti gerektirir ve Google Üç Parça Google seti ile netizen yoktur.
   Lütfen Google Yükleme 6.0'ı indirin veya Betta.com Oyun Kutusu'ndan Google yükleme cihazına gidin!

   3.9

   İndir

  HappyMod

  HappyMod

  Download 100% working mods.

  Kategoriler
  % 100 çalışma modu kullanıcılar tarafından doğrulandı
  Daha

  View 21 mods of Beach Buggy Racing

  Popular Tags

  "mod dosyaları için en iyi indirici!"

  % 100 çalışma modları için uygulama pazarı.

  Büyük mod dosyalarını indirmek için hızlandırıldı.

  İndir(7.2 MB)
  close

  HappyMod.com is the official website