HappyMod › Games › Music › Beat Blader 3D: Dash and Slash Mod
Beat Blader 3D: Dash and Slash Mod

Beat Blader 3D: Dash and Slash şık APK 1.13.20 [Kilitli]

% 100 ÇALIŞMA

Güncelleme açık: 2023-07-20

Beat Blader 3D: Dash and Slash şık değiştirilmiş bir versiyonudur Beat Blader 3D: Dash and Slash tarafından geliştirildi Ngo Minh Thai. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Beat Blader 3D: EDM Music Race Mod APK 1.13.20... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Beat Blader 3D: Dash and Slash 1.13.20 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıBeat Blader 3D: Dash and Slash şık APK 1.13.20 [Kilitli]
versiyon1.13.20
Güncelleme açık2023-07-20
Boyut159.93 MB
Mod BilgisiBeat Blader 3D: EDM Music Race Mod APK 1.13.20
geliştiriciNgo Minh Thai
Ringtone İndirVideo Game Ringtone
KategoriMusic
Google Play'den edininBeat Blader 3D: Dash and Slash
Orijinal apk'yı indirinBeat Blader 3D: Dash and Slash (183.75 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Dancing Sky 3 şık APK
Beat Blader 3D: EDM Music Race şık APK
Dancing Race şık APK
Superstar Rush şık APK
Beat Drop şık APK
Bağlantılar İndir:

Beat Blader 3D: Dash and Slash şık APK 1.13.20 [Kilitli]

Hızlı indirme (183.75 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (183.75 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

Video Game Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Beat Blader 3D: Dash and Slash şık APK 1.13.20 [Kilitli]

Beat Blader 3D: EDM Music Race Mod APK 1.13.20

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Bir dizi farklı karakter sağlamak

Oyun, oyuncunun seçebileceği bir dizi fantastik Beat Blader karakterleri sunuyor. Bu, oyuncuların en sevdikleri karakteri seçmelerini ve kendi tarzlarıyla eşleştirmelerine olanak tanır. Her karakter, farklı savaş ve yetenek yetenekleriyle görünüşte farklıdır. Seçim sürecine başlamadan önce doğru adayları seçtiğinizden emin olmak önemlidir. Aynı zamanda, insanlar karakterlerinin dövüş becerilerini geliştirmeye çalışmalı, böylece daha sorunsuz ve daha hızlı savaşabilir ve savaşı kolayca kazanabilirler.

# Büyük bir silah cephaneliği, oyuncuya savaş için geniş tedarik sağlar.

Oyun farklı savaş yeteneklerine sahip birçok karakter içeriyor. Ayrıca oyuncuların yükseltebileceği ve geliştirebileceği birçok modern ve gelişmiş silah içerir. Bu etkili silahlar oyunculara onlarla savaşırken güven verir. Ayrıca, oyuncular bu silahları savaşta kullanabilir ve yeterliliklerini gösterebilirler. Daha fazla yıkıcı güce sahip silahlar, görevleri tamamlamak için bonus ödüller olarak mevcuttur. Bu, cephaneliğinize birçok ek seçenek ekler.

# Keyifli binlerce şarkıyı dinleyebilirsiniz.

Oyuncular çeşitli benzersiz ve yeni şarkılar arasında bir seçeneğe sahiptir. Bunlar romantik pop şarkılarından enerjik rock şarkılarına kadar uzanıyor. Bu, Beat Blader 3D'nin keyfini çıkarır ve oyuncular için daha çekici hale getirmeye yardımcı olur. Bu oyunu oynamak sadece size eğlence vermekle kalmaz, aynı zamanda sizi gözyaşlarına boğmayan farklı duygular da verir. Müzik oyunu, çekici olan çeşitli oyunların tadını çıkarırken oynamak için cazip bir yer olmayı vaat ediyor.

# Benzersiz karışımlar oluşturun.

Oyunun şarkılarını değiştirmek ve birleştirmek kolaydır; Benzersiz yeni karışımlar oluşturmak için büyük bir bonus. Çekici sesler müziği kesmeyi ve yapıştırmayı kolaylaştırırken, oyuncular favorilerini de özelleştirebilir. Benzersiz bir melodi değişikliğine sahip olağanüstü arka plan müziği, yeni yollarla tanıdık melodileri içerdiği için oyunculara hitap ediyor. Ayrıca, farklı değişikliklerini keşfederek kendilerini müziğe sokabilirler.

# Yorulmaz kararlılıkla oyunun zorluklarının üstesinden gelin.

Yüksek rütbeli oyuncuların skorbordun tepesine yakın bir yer kazanmak için birçok engelin üstesinden gelmeleri gerekir. Zor zorluklar ve görevlerle karşılaşırken devam etmelidirler, çünkü rekabet her geçişten daha zorlaşır. Oyunun engellerinin üstesinden gelmek için, muazzam bir dövüş gücü ve kapsamlı silahlara sahip olmanız gerekir. Oyuncular, belirlenen hedeflere ulaşmak için blokları atlamak ve tehlikeleri atlatmak için becerilerini ve fikirlerini kullanırlar.

# Çarpıcı grafikler ve büyüleyici çekicilik ile bu oyun gözler için yoğun bir zevktir.

Görsel olarak hoş oyun beat Blader 3D'nin anlaşılması ve oynaması kolaydır, ancak basit mekaniği nedeniyle son derece bağımlılık yapar. Arayüz, oyuncular için harika bir oyun deneyimi sağlamak için iyi tasarlanmıştır. Karakterler keskin, gerçekçi ve sevimli olarak tanımlanır. Oyuncuları komik bir ses çıkarırken rahat hissettirirler. Ayrıca, oyun, oyun alanını daha görsel olarak çekici ve ilgi çekici hale getirmek için neon ışıkları büyülü güçlerle içeriyor.

# New York City dışındaki Edgemont Lisesi'nin temel özellikleri arasında spor salonu, oditoryum ve kabin bulunmaktadır.

Farklı kişilikler, uzmanlık ve deneyimlerden oluşan bir liste oluşturmak, oyuncuların onlar için doğru karakterleri seçmelerini sağlar. Silahlar her türden toplanabilir ve canlı bir şekilde gösterilir. Silahlarda istendiği gibi herhangi bir değişiklik yapılabilir. Smooth'dan heyecanına kadar çok çeşitli harika şarkılar oyuncunun emrindedir. Oyunun savaşlarına katılarak dövüş ustalığınızı kanıtlayın. Sonuç olarak ek aşamaların kilidi açılabilir. Görsel ve işitsel efektlere yatırım yaparak güzel bir arayüz oluşturun. Bu daha fazla yeni oyuncu çekecek. Parçaları dinleyerek bu müzik oyunundan ödül kazanmak için çok rekabet edin. Renkli zafer yürüyüşleri her engelle yüzleşen ve onları aşan herkesi bekliyor. Göz alıcı ritim en yalnız gezgini bile canlandırır ve motive eder.

# Beat Blader 3D hakkında yazılı bir biçimde öğrenin.

Beat Blader 3D oyunda, oyuncular oyunun talimatlarını takip ederek yeni bir vuruş yaratıyor. O zaman dünyadaki popüler şarkıları yeni renk şemaları, enstrümanlar ve stillerle karıştırmalıdırlar. Bu oyun Beat Blader 3D tarafından oluşturuldu ve yayınlandı. 2018'de Beat Saber adlı bir sanal gerçeklik oyunu oyun dünyasını salladı. Birçok flama ve profesyonel oyuncu oyuna yüksek puan verdi. Amanotess, Beat Sabre Concept'in altındaki son oyun sürümüdür. Beat Blader 3D ile birlikte 2020'de piyasaya sürülecek bir mobil oyun. Beat Sabre 3D, muadilinde yer alan şarkıların 3D sürümlerinin yanı sıra diğer yeni özellikleri içeriyor.

# Oynanış

Oyunu Beat Blader 3D'yi tamamlamak için, bir kare vuruş blokları ızgarasından çalışan bir karakteri manevra yapmalısınız. Bunu parmağınızı ekrana kaydırarak yaparsınız. Karakteriniz, blokları kesebilen iki kılıçla silahlanmış, ancak yolda çivili bir kaya ile karşılaşırlarsa zararsız hale getirilir. Melodiyi keserek, oyunun faydası yok. Bu, oyunun kendisini oynarken en iyi anlaşılır; Arka plan müziğini dinlerken, kesilmesi gereken blokları da duyacaksınız. Şarkı duraklatıldığında, kaçırdığınız kareler kusurlu bir puanla sonuçlanır. Bir engelle çarpışmak, karakterin bilincini ve oyunun bitmesine neden olur. Oyun sırasında karakterin karşılaştığı herhangi bir engel, bilinç kaybına ve puan kesintisine neden olur. Daha uzun kombinasyonlar için ekstra puan kazanırsınız. Birleştirmeler, takip ettiğiniz veya kaçırmadığınız yakın atım sayısıyla belirlenir. Bir ritmi kaçırırsanız, en son hesaplamanız bunun yerine kullanılır. Yanlış bir not oynarsanız veya bir ritmi kaçırırsanız birleştirmeler kaybolur.

# Ünlü şarkılar arasında "Down Down" ve "Set Me Free" yer alıyor.

Blader 3DS'yi bir müzik mağazası olarak Beat Beat'e başladığınız andan itibaren, 2019'da dünyayı sallayan bir şarkı tarafından karşılanıyorsunuz. Tonlar ve ben dans maymunu ilk satın alma işleminiz için mükemmel bir seçim. ———

# Beat Blader 3D: Dash and Slash şık APK 1.13.20 [Kilitli] Özellik:Beat Blader 3D: Dash and Slash Mod game is a music game with all songs unlocked. In this mod game, you can free to play with all the songs. Anyway, you will enjoy the game better with this mod.

Sign in social account: Not supported

Game online or offline: Offline

Root Needed?: No

License Needed?: No

Install Steps:
1) Download APK fiel on happymod.com.
2) Install and Enjoy.

Also read: COC MOD. Mod info: unlimted money and unlimited coins, private server.

HappyMod DownloadBEAT BLADER 3D, yalnızca aksiyon ve müziğin yaygın bir kombinasyonu değil, aynı zamanda kulaklığınız yokken dinlenebileceğiniz bir mobil oyundur. OYUN ÖZELLİKLERİ: - Yüksek kaliteli şarkı çalma listesi - 3B görsel ve ışıltılı neon öğelerle tasarım - Basit oyun mekaniği ancak bağımlılık yapıcı ve kulaklığınızla içine çekmesi kolay - İlham perinizi şaşırtmak için seviye tasarımının ayrıntılarıyla kendinize sorun. E-postayı [email protected] adresine gönderin veya oyunda Ayarlar > SSS ve Destek bölümüne giderek bizimle iletişime geçin.

Bir dizi farklı karakter sağlamak
Büyük bir silah cephaneliği, oyuncuya savaş için geniş tedarik sağlar.
Keyifli binlerce şarkıyı dinleyebilirsiniz.
Benzersiz karışımlar oluşturun.
Yorulmaz kararlılıkla oyunun zorluklarının üstesinden gelin.
Çarpıcı grafikler ve büyüleyici çekicilik ile bu oyun gözler için yoğun bir zevktir.
New York City dışındaki Edgemont Lisesi'nin temel özellikleri arasında spor salonu, oditoryum ve kabin bulunmaktadır.
Beat Blader 3D hakkında yazılı bir biçimde öğrenin.
Oynanış
Ünlü şarkılar arasında "Down Down" ve "Set Me Free" yer alıyor.

# Nasıl indirilir ve kurulur Beat Blader 3D: Dash and Slash şık APK 1.13.20 [Kilitli]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Beat Blader 3D: EDM Music Race modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Beat Blader 3D: EDM Music Race mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Beat Blader 3D: EDM Music Race indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Beat Blader 3D: EDM Music Race arayın.

# Tam Özellikler Beat Blader 3D: Dash and Slash şık APK 1.13.20 [Kilitli]

// İndirme Bilgileri //

Boyut159.9MB
versiyon1.13.20
Sürüm Kodu1987620155
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de de-DE el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ja-JP ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr tw uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-MO zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET BILLING ACCESS_NETWORK_STATE AD_ID WAKE_LOCK VIBRATE RECORD_AUDIO MODIFY_AUDIO_SETTINGS BLUETOOTH POST_NOTIFICATIONS BIND_APPHUB_SERVICE ACCESS_WIFI_STATE BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE FOREGROUND_SERVICE
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlar hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
İşlemcinin uyumasını veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks kullanılmasına izin verir.
Vibratöre erişime izin verir.
Uygulamanın genel ses ayarlarını değiştirmesine izin verir.
Uygulamaların eşleştirilmiş bluetooth cihazlarına bağlanmasına izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
MİKROFON:
Bir uygulamanın ses kaydetmesine izin verir.
Min Sdk21
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK29
Hedef SDK Txt29
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Küresel Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin üst kümesidir. Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği Uygulama, genellikle diğer Bluetooth özellikli cihazlarla iletişim kurmak için cihazın Bluetooth özelliklerini kullanır.#Uygulama, cihazın dikey veya yatay yönlendirmeyi kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa, herhangi bir özelliği bildirmeniz gerekmez.#Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD5E89B158E4BCF988EBD09EB83F5378E87
imza61ED377E85D386A8DFEE6B864BD85B0BFAA5AF81
A40DA80A59D170CAA950CF15C18C454D47A39B26989D8B640ECD745BA71BF5DC
GeçerliFri Feb 29 02:33:46 CET 2008 until: Tue Jul 17 03:33:46 CEST 2035
Seri numarası936eacbe07f201df

// Geliştirici //

GeliştiriciAndroid
OUAndroid
organizasyonAndroid
yereldağ manzarası
ülkeBİZ
şehirKaliforniya

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Beat Blader 3D: Dash and Slash şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Beat Blader 3D: Dash and Slash şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 41

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (41)

 • E

  @Anonim   2023-06-06 02:11:54

  Kimden:EG   cihaz:SM-N9500   OS:android 9
  اكثر من جيد
 • I

  @Anonim   2023-01-19 10:55:00

  Kimden:ID   cihaz:SM-A125F   OS:android 12
  Membuka kunci semua yaitu: Hanya membuka semua lagu.
 • U

  @Anonim   2022-03-21 10:12:17

  Kimden:US   cihaz:CPH1909   OS:android 8.1.0
  pls fix this
 • U

  @Anonim   2021-11-03 10:45:50

  Kimden:US   cihaz:SM-T295   OS:android 11
  caca una porongaaaa mierda un pupu no se instala :3
 • E

  @Anonim   2021-08-03 08:13:25

  Kimden:ES   cihaz:SM-J105M   OS:android 5.1.1
  no funciona
 • E

  @Anonim   2021-07-12 22:28:40

  Kimden:EG   cihaz:CPH1823   OS:android 10
  للعبه معطلة لا انصح بتنزيلها
 • U

  @Anonim   2021-06-04 07:31:33

  Kimden:US   cihaz:SM-G610M   OS:android 8.1.0
  que asco de juego no sirve de nada
 • I

  @Anonim   2021-05-19 19:38:59

  Kimden:ID   cihaz:SM-A207F   OS:android 9
  Mods Ini Bekerja terbukanya semua lagu,dan skill+skins, tetapi gamenya makin berat yha. VIP Tidak tersedia, kalau kalian ketika menyelesaikan lagunya langsung ngestuck sendiri gamenya. kalau tidak percaya download aja gamenya.
 • D

  @Anonim   2021-04-12 14:36:17

  Kimden:DE   cihaz:LG-X210   OS:android 5.1
  es lässt sich nicht herunterladen
 • U

  @Anonim   2021-03-07 16:13:09

  Kimden:US   cihaz:Redmi Note 9 Pro   OS:android 10
  Everything is unlocked, and I loved it. Now just waiting for it's update with new different songs.
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Beat Blader 3D: Dash and Slash şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Beat Blader 3D: Dash and Slash

 • T

  @Anonim   2022-04-19 16:59:14

  Kimden:TH   cihaz:HUAWEI DUB-LX3   OS:android 8.1.0
  รักคุณรรรนรรรรรรรรรรรรรรรรรรร/ยยำจขำรร​โรค0ก9่กกากขก9ก8พัำขำ9_9_837
 • U

  @Anonim   2021-10-30 09:49:19

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-A115M   OS:android 11
  cagastejsnxhsndhdvdhfhdjdhahhwjj duoxohefbxelwxblbdclhlbsc kdvwlbxlbwbwbxwlbqdlwxblvsxdlwvñ2vdwvdlqd kwxvixwxwk xql xqvwkdbwd pinpvkfqkcwñ fw flxw g3lvf2obqflbwfblecbñlecbwlxllbsxlb d l xblldvlxdvxlvxodxdl xsl xsvxl xlslbwcobcwpbwcbpcsñbcwñbñwc
 • I

  @Anonim   2021-01-21 15:30:07

  Kimden:ID   cihaz:vivo vivo 1820   OS:android 8.1.0
  game yang bagus dan lumayan bagus kalian harus download game ini ok download sekarang
 • I

  @Anonim   2020-10-30 22:08:08

  Kimden:ID   cihaz:OPPO CPH1931   OS:android 9
  can you add unlock all weppon charakter and song i or vip pls
 • U

  @Anonim   2020-09-28 09:07:38

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-A115M   OS:android 10
  esta muy bueno me encanto pero las cansiones no es nada k ver :/
 • D

  @Anonim   2020-09-22 02:00:30

  Kimden:DE   cihaz:samsung SM-J415FN   OS:android 9
  Bitte macht ein Mod mit VIP. Das wäre einfach nur Großartig.
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Beat Blader 3D: Dash and Slash şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (38) Sürümler of Beat Blader 3D: Dash and Slash şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Beat Blader 3D: Dash and Slash şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme