HappyMod › Games › Role_playing › Border Patrol Police Game Mod
Border Patrol Police Game Mod

Border Patrol Police Game şık APK 5.4 [Sınırsız para]

Güncelleme açık: 2023-05-30

Border Patrol Police Game şık değiştirilmiş bir versiyonudur Border Patrol Police Game tarafından geliştirildi Shockwave Games. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Border Patrol Police Game Mod APK 5.4 (Sınırsız para)... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Border Patrol Police Game 5.4 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıBorder Patrol Police Game şık APK 5.4 [Sınırsız para]
versiyon5.4
Güncelleme açık2023-05-30
Boyut99.34 MB
Mod BilgisiBorder Patrol Police Game Mod APK 5.4 (Sınırsız para)
geliştiriciShockwave Games
KategoriRole_playing
Google Play'den edininBorder Patrol Police Game
Orijinal apk'yı indirinBorder Patrol Police Game (94.21 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Car Dealer Job Sim Tycoon Game şık APK
Border Patrol Police Game şık APK
Car Thief Simulator Race Games şık APK
HR Manager Job Simulator şık APK
Idle Donut Factory - Business şık APK
Helicopter Escape - Smash City Survival Games şık APK
Bağlantılar İndir:

Border Patrol Police Game şık APK 5.4 [Sınırsız para]

Hızlı indirme (94.21 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (94.21 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Border Patrol Police Game şık APK 5.4 [Sınırsız para]

Border Patrol Police Game Mod APK 5.4 (Sınırsız para)

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Sınır Devriyesi Polis Oyunu MOD APK'nın tam bir açıklaması mevcuttur.

Sınır Devriyesi Polis Oyunu Mod APK, Shockwaves Games Company tarafından oluşturuldu. Bu şirket zaman içinde birkaç farklı oyun yayınladı; Bu oyunların her biri benzersiz bir tema paylaşıyor. Ancak, bir ülkenin sınırını kontrol ettiğiniz bir polis oyunu oynadınız mı? Sınır Devriyesi Polis Oyunu Mod Apk Android olarak oynayarak, yasadışı göçmenlerin bir ülkeye girmesini korumak ve durdurmakla görevlendirildiniz. Bu oyunun da ikincil bir hedefi var; diğer görevleri yerine getirmek. Aşağıdaki makaleyi okuyarak bu heyecan verici mobil polis simülasyon oyununda başka neler yapabileceğinizi öğrenin. Bu oyun piyasaya sürülmesinden bu yana uluslararası başarı elde etti. Milyonlarca insan oynar ve daha birçok insan indirir. Bunun nedeni, oyunun, onu oynayan herkese hitap eden benzersiz bir konsept ve benzersiz bir oyuna sahip olmasıdır. Oyunu oynamadan önce abonelik ödemeye gerek yok. Oyun indirmek ve oynamak ücretsizdir. Border Patrol Game Mod APK'yı indirmek, oynamaya başlamanın hızlı ve kolay bir yoludur. Artık beklememelisin. Oyunun geliştiricileri tarafından yapılan sürekli değişiklikler nedeniyle, oyuncular sürekli oyunun daha iyi versiyonlarını bekleyebilirler. Yeni eklemeler ve geliştirilmiş özellikler hemen hemen her sürümde görünmeye devam ediyor. Bu oyun ilk olarak 18 Ekim 2019'da yayınlandı; Shockwave Games tarafından geliştirildi. Border Patrol Game Mod APK indir, her yaştan herkes içindir. 3+ oyun olarak kabul edilir, bu yüzden herkes için erişilebilir. Uygunsuz kabul edilen bir şiddet veya kan türü yoktur; Temalar zar zor mevcuttur. Bu, yaşlarına bakılmaksızın herkesin oynamaktan zevk alabileceği eğlenceli bir oyundur. Oyunlar, anlaşılması kolay olan basit bir arayüze sahiptir. Ekranda, oyuncuların diğer işlevlerde gezinmek ve gerçekleştirmek için yazabileceği bir bölüm vardır. Operasyonların anlaşılması kolaydır ve birisi hayranı olmasa bile oyunlar sezgiseldir. Sınır Polisi Oyunu Oynayan Reklam Mod APK Asla Donuk Olmaz. Bu oyunla her zaman yeni bir şeyler bulabilirsiniz. Her seviyenin farklı bir hedefi ve yapılacak çeşitli aktiviteleri vardır.

# Oyun Border Police oyunu eğlenceli bir konsept ve harika bir oyun içerir.

Bağımlılık yapan oyun ve ilgi çekici hikayesi ile bu oyun, insanların her zaman oynamak istediği oyundur. Bu oyunda, sınırı güvence altına almalı ve yasadışı insanların ülkeye girmesini engellemelisiniz. Oyundaki görevler ve aktiviteler değişir, ancak sınırı güvende tutmak oyunun ana hedefidir. Oyun başlangıçta kolay görünebilir; Ancak, hızla çok daha zor olduğunu kanıtlıyor. Oyunu daha fazla oynarken, daha zorlu engeller kendilerini sunar. İnsanları yasal belgeler olmadan durdurmaktan, sınırda kalmayı reddeden suçlularla uğraşmaya kadar, zorluk artar. Bu oyun oyunculara sürekli analiz yoluyla sınır koruması ve Amerika Birleşik Devletleri göçmenlik yasalarını öğretiyor. İnsanlar her gün yasaları çiğnemenin yeni yollarını buldukça, oyuncular her zaman bir sonraki hamlelerini beklemelidir. Hukukçuları başarıyla yakalamak için, usta oyuncuların olağanüstü taktikler kullanması gerekir. Oyunun yapay zekası, karakterleri ve manzaraları aracılığıyla doğal sınır güvenlik sistemlerini doğru bir şekilde tasvir ediyor. Günlük zorluklar günün saatine göre farklılık gösterir. Bu oyunu oynarken hava sistemi de dikkate alınmalıdır. Değişen hava koşulları nedeniyle, gece yaklaşımları gündüzlerden daha zor olabilir. Günlük yaşamda, sınır polisi sık sık işlerinde zorluklarla karşılaşır. Bu oyun, havayı zaman zaman sisli gibi sunarak sadakatle tasvir ediyor. Oyun, oyuncuları birçok farklı etkinliği tamamlamak için bonuslarla ödüllendiriyor. Bu faaliyetler, otomobilleri kaçaklık için kontrol etmekten, geçerli olup olmadıklarını görmek için belgeleri incelemeye kadar değişir. Oyuncular ayrıca komplo hakkında daha fazla bilgi almak için insanları arayabilirler. Reklam, oyunun açıklamasında listelenen faydalara ek olarak, Border Police Game Mod APK'nın oyunun normal sürümüne göre çeşitli avantajları vardır. Bunlar arasında can sıkıcı reklamları veya genişletilmiş oyun kesintisi bulunmaması; Tüm oyun özelliklerine erişim, oyunu yükledikten hemen sonra açılır. Ayrıca, oyunun para sistemi değiştirildi; Para sınırsız. Bu oyundaki grafikler mükemmel. Her karakter ve nesne, canlı animasyonlar ve muhteşem sanatla inanılmaz görünüyor. Bu oyundaki ses de birinci sınıftır; Kulağa mükemmel geliyor ve oyunun atmosferine katkıda bulunuyor.

# Sınır Polisi Oyunu Mod APK oyunu oyunun kendisini içerir.

Bu oyun birçok özel özellik içeriyor. Bunlardan bazıları şunları içerir:

# Kontroller kolayca çalıştırılır ve anlaşılır.

Bu oyunun operasyonlarını anlamak kolaydır ve çok fazla beyin gücü gerektirmez. Herkes bu oyunu alabilir ve hemen oynamaya başlayabilir. Ayrıca, bu oyundaki operasyonlar çok fazla koordinasyon veya özveri gerektirmez.

# Ağırlık korumada yer alan organları ve dokuları içeren ağırlık sistemi.

Bir araç bir sınırı geçmeden önce, ağırlığı ile ilgili düzenlemelere uymayı sağlamak için tartılmalıdır. Farklı ülkelerin farklı kilo düzenlemeleri vardır; Bir araç sınırı aşarsa, yetkililer onu aramalıdır.

# İlgili tüm evrakların incelendiğinden emin olun.

Gerçekçi bir sınır güvenlik sistemi, bir sınırı geçmeden önce oyunculara pasaportları, vizeleri ve diğer belgeleri kontrol etme özgürlüğü vererek oyunda doğru bir şekilde tasvir edilir.

# Hava sistemleri belirli bölgelerden hava çeker.

Hava her zaman doğal olarak değişen kalıplarla gösterilir. Sürekli olarak sınırlara yerleştirilmiş polis. Güneşli bir günden soğuk yağmurlu bir geceye gidebilir.

# Border Patrol Police Game şık APK 5.4 [Sınırsız para] Özellik:

Sınır Polisi olarak çalışmaya başlayın ve Sınır Devriyesi Polis Oyununda yasa dışı mal kaçakçılığını durdurun. Gerçek bir sınır teşkilatının hayatını deneyimleyin, uyuşturucu, para ve yasa dışı mallar gibi kaçak malları arayın. Ülkeye giren araçları arayın ve sınır devriye polisi oyununa girmelerine izin vermek için belgeleri kontrol edin. Ülke sınır devriye polisi oyununda çalışmak, sürekli olarak şüpheli herhangi bir şey aramanız ve uyuşturucu, likör, narkotik gibi kaçakçılığı durdurmanız gerektiğinden gerçekten zordur. Bir ülkenin sınır muhafızı, sınır güvenliğini sağlayan ulusal güvenlik teşkilatıdır. Sınır gücü simülatörü, ülkenin ulusal sınırlarının güvenliğini sağlar ve kaçak mal kaçakçılığını durdurur. Sınır devriyesi polis memurunun görevi, ulusal sınırın güvenliğini sağlamak ve kişilerin, araçların, yüklerin ve diğer yasa dışı malların yasa dışı sınır geçişini önlemektir. Sürekli olarak tehlikelerle karşı karşıya kaldığınız için bir sınır devriye polisi oyununda çalışmak gerçekten zordur. Sınır polisi, sınırdan geçen kişileri, araçları kontrol eder ve seyahat belgelerini kontrol eder. Sınır polisi simülatöründe, bir sınır devriyesi görevlisi olarak oynayacak ve silah, mühimmat, zehirli maddeler, narkotik maddeler gibi yasaklanmış maddelerin ulusal sınır üzerinden taşınmasını kontrol edeceksiniz. Yük kamyonlarını durdurun, kaçak mal arayın, seyahat belgelerini kontrol edin ve herhangi bir şüphe durumunda araçların ülkeye girişini durdurun. Sınır devriyesi polis oyununda aranan suçluların ve kaçakçıların sınıra girmesini durdurun. Sınır gücü simülatörü, şehir polisi simülatörü, polis arabası oyunları ve polis oyunlarının benzersiz bir karışımıdır. Bir sınır polisi olarak, etrafta devriye gezmeli ve herhangi bir şüpheli aktivite aramalısınız. Sınır gücü, sınır devriye polisi oyununda sınırları geçmeye çalışan insanları durdurur. Sınır Devriyesi Polisi Oyunu - Sınır Gücü Simülatörü Oyun Özellikleri: Kaçak mal kaçakçılığını durdurarak bir sınır polisi olarak oynayın Kaçak alkol, uyuşturucu, silah arayın Ehliyet, ulaşım kontrol listesi kontrol edin Pürüzsüz ve oynaması kolay polis oyunları kontrolleri Border Patrol Police Game - Border Force Simulator Game'i şimdi ücretsiz indirin!

Sınır Devriyesi Polis Oyunu MOD APK'nın tam bir açıklaması mevcuttur.
Oyun Border Police oyunu eğlenceli bir konsept ve harika bir oyun içerir.
Sınır Polisi Oyunu Mod APK oyunu oyunun kendisini içerir.
Kontroller kolayca çalıştırılır ve anlaşılır.
Ağırlık korumada yer alan organları ve dokuları içeren ağırlık sistemi.
İlgili tüm evrakların incelendiğinden emin olun.
Hava sistemleri belirli bölgelerden hava çeker.

# Nasıl indirilir ve kurulur Border Patrol Police Game şık APK 5.4 [Sınırsız para]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Border Patrol Police Game modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Border Patrol Police Game mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Border Patrol Police Game indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Border Patrol Police Game arayın.

# Tam Özellikler Border Patrol Police Game şık APK 5.4 [Sınırsız para]

// İndirme Bilgileri //

Boyut99.3MB
versiyon5.4
Sürüm Kodu200056
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de de-DE el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy in is it iw ja ja-JP ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-MO zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET AD_ID ACCESS_NETWORK_STATE WAKE_LOCK VIBRATE RECEIVE_BOOT_COMPLETED POST_NOTIFICATIONS DYNAMIC_RECEIVER_NOT_EXPORTED_PERMISSION ACCESS_WIFI_STATE BIND_APPHUB_SERVICE BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE FOREGROUND_SERVICE BILLING
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.Uygulamaların ağlar hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.İşlemcinin uyumasını veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks kullanımına izin verir.
Vibratöre erişime izin verir.
Bir uygulamanın ACTION_BOOT_COMPLETED'i almasına izin verir.
sistem önyüklemeyi bitirdikten sonra yayınla.Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.:

Min Sdk24
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK33
Hedef SDK Txt33
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük
işlemciarm64-v8a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Küresel Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin üst kümesidir. Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazın dikey veya yatay yönlendirmeyi kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa, herhangi bir özelliği bildirmeniz gerekmez.#Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD5E89B158E4BCF988EBD09EB83F5378E87
imza61ED377E85D386A8DFEE6B864BD85B0BFAA5AF81
A40DA80A59D170CAA950CF15C18C454D47A39B26989D8B640ECD745BA71BF5DC
GeçerliFri Feb 29 02:33:46 CET 2008 until: Tue Jul 17 03:33:46 CEST 2035
Seri numarası936eacbe07f201df

// Geliştirici //

GeliştiriciAndroid
OUAndroid
organizasyonAndroid
yereldağ manzarası
ülkeBİZ
şehirKaliforniya

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Border Patrol Police Game şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Border Patrol Police Game şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 50

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (50)

 • I

  @Anonim   2023-06-08 22:50:09

  Kimden:IT   cihaz:SM-A226B   OS:android 13
  mi dice applicazione non instalata
 • V

  @Anonim   2023-05-20 13:22:24

  Kimden:VN   cihaz:A37fw   OS:android 5.1.1
  ko chs đc là sao cút mẹ đi ko chs đc
 • I

  @Anonim   2023-05-19 09:49:06

  Kimden:ID   cihaz:vivo 1904   OS:android 11
  game ini tidak bagus !
 • N

  @Anonim   2023-05-01 13:03:21

  Kimden:NZ   cihaz:SM-G950U1   OS:android 9
  TRASH Absolutely TRASH
 • I

  @Anonim   2023-04-18 16:15:05

  Kimden:ID   cihaz:V2022   OS:android 12
  not working huhuuuuu sedih deh
 • U

  @Anonim   2023-04-12 16:17:25

  Kimden:US   cihaz:OPPO A57   OS:android 6.0.1
  not working bad
 • U

  @Anonim   2023-04-08 00:48:33

  Kimden:US   cihaz:M2003J15SC   OS:android 11
  day 2. the game crash
 • C

  @Anonim   2023-04-03 23:46:12

  Kimden:CO   cihaz:V2139   OS:android 12
  se traba mucho y no hay dinero ilimitado
 • U

  @Anonim   2023-04-01 10:20:14

  Kimden:UZ   cihaz:SM-T355   OS:android 7.1.1
  wow like God job wow wow
 • R

  @Anonim   2023-03-31 21:57:31

  Kimden:RU   cihaz:SM-J260F   OS:android 8.1.0
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Border Patrol Police Game şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Border Patrol Police Game

 • B

  @Anonim   2022-03-16 12:50:02

  Kimden:BR   cihaz:HUAWEI JNY-LX1   OS:android 10
  I'm trying to use my 1 * jjbnnznjjndndjr 1 Flow 1 * jjbnnznjjndndjr 1 Flow 1
 • J

  @Anonim   2021-06-21 20:11:00

  Kimden:JO   cihaz:HUAWEI WAS-LX1A   OS:android 8.0.0
  تنزيلاللعبةننناظاظلظىظلملظل ظلنفمظفماظلظاظظفظةدةظةظىظلظىظىظىظىظىظىظىزىزى
 • F

  @Anonim   2021-04-16 23:08:11

  Kimden:FR   cihaz:OPPO A37fw   OS:android 5.1.1
  Patrouille frontalière Jeu de police Soulaimane GOOOOO !
 • T

  @Anonim   2021-03-21 00:52:55

  Kimden:TH   cihaz:vivo vivo 1811   OS:android 8.1.0
  gsioeksnxnxkxkncjckdnssnksksnshdndndbvsbdjxjnsslwkidhd8sjsbjdxj
 • T

  @Anonim   2021-02-24 05:31:34

  Kimden:TR   cihaz:HUAWEI MED-LX9   OS:android 10
  Ben bunu çstelkanwkcpckekkszlck ıpekeıeoe kepfk ldldhrk kdoe
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Border Patrol Police Game şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

İlgili Modlar

İndiren kişiler Border Patrol Police Game şık ayrıca beğen...

 • Magic Voice Changer Mod Apk 2.0.6 [Reklamları kaldırmak]
 • Carros Baixos Brasil 2 Mod Apk 0.7.3 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma][Ödül]

  Carros Baixos Brasil 2 Mod Apk 0.7.3 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma][Ödül]

  Çok para
  Carros Baixos Brasil 2, son zamanlarda V0.7.3 modlarını yayınlayan popüler bir sürüş simülasyon oyunudur. Yükseltme satın almalarını ve araçlarını özelleştirmelerini kolaylaştırıyor. > Mod oyuncular tarafından iyi karşılandı ve oyuna yeni bir heyecan kattı.
 • Smoq Games 23 Pack Opener Mod Apk 4.50 [Sınırsız para][Kilitli][Ödül]

  Smoq Games 23 Pack Opener Mod Apk 4.50 [Sınırsız para][Kilitli][Ödül]

  Sınırsız Para
  SMOQ Games, Android kullanıcıları için 23 paket açıcı adlı yeni bir paket açıcı mod APK yayınladı. Paketler açarak çeşitli ödüllerin kilidini açın.
  SMOQ Games 23 paket açıcı mod APK v4.50 ile, oyuncular sınırsız paranın tadını çıkarabilir ve premium özelliklerin kilidini açmalarına ve ilerlemelerini hızlandırmalarına izin verebilir.
  Oyun sürükleyici bir ve gerçekçi grafikler ve ses efektleri ile tamamlanan otantik deneyim.
  Düzenli güncellemeler alarak, 23 paket açıcı oyuncuya oyunu yeni ve heyecan verici tutmak için yeni ve ilgi çekici içerik sağlamaya devam ediyor.
  Oyunu şimdi indirin ve indirin ve Bir futbol dünyasına adım atın ve açılış çılgınlığı.
 • Night Racer: Kart Racing Games Mod Apk 0.0.23 [Sınırsız para][Unlimited]

  Night Racer: Kart Racing Games Mod Apk 0.0.23 [Sınırsız para][Unlimited]

  Gece Yarışçısı - Çok oyunculu Kart, şimdi herhangi bir azalma veya artmadan altın madeni para kullanımını değiştirmeye odaklanan yeni bir mod sürümü olan v0.0.23 tanıtan popüler bir mobil oyundur.
  oyuncular artık endişelenmeden oyunun tadını çıkarabilir Altın madeni para kullanımları hakkında daha sürükleyici ve keyifli bir deneyim haline getiriyor. Yeni Mod sürümü ile oyuncular, altın madeni para kullanımını yönetme stresi olmadan heyecan verici oyuna odaklanabilirler.
 • Blocks & Ropes Mod Apk 1.10.2 [Sınırsız para]

  Blocks & Ropes Mod Apk 1.10.2 [Sınırsız para]

  Ödül almak için reklam muafiyetini değiştirin
  Blocks and Ropes v1.10.2 modu, kullanıcılarına daha iyi ödüller sağlamak için kısa süre önce reklam muafiyeti politikasında değişiklikler yaptı.
  Yeni değişiklikler, kullanıcıların oyundan daha fazla ödül almak için reklam muafiyeti ayarları.
  Bu güncelleme, oyunculara sayısız reklamla uğraşmak zorunda kalmadan ödül kazanmaları için adil bir fırsat sağladığı için topluluktan harika geri bildirimler aldı.
  Yeni güncellemenin başarısıyla, kullanıcılar yakın gelecekte Blocks and Ropes v1.10.2 modundan daha fazla değişiklik gelmesini bekleyebilirler.
 • YTV Player Mod Apk 7.0
 • American Tow Truck Mod Apk 1.2.7 [Sınırsız para]

  American Tow Truck Mod Apk 1.2.7 [Sınırsız para]

  Sınırsız Para
  Truck Simulator TOW USA v1.2.7 MOD APK, oyuncuların ABD genelinde büyük araçları çekmenin heyecanını yaşamalarını sağlayan bir simülasyon oyunudur.
  Sınırsız parayla oyuncular çekicilerini yükseltebilir ve özelleştirebilirler. daha da büyük zorlukların üstesinden gelmek için.
  Oyun, gerçekçi sürüş fiziği ve kontrolleri sunar ve oyuncular Amerika Birleşik Devletleri'ndeki çeşitli şehirleri ve otoyolları keşfedebilir.
  İlerledikçe, gittikçe zorlaşan çekme işleriyle karşılaşacaklar. kazalar, arızalar ve mahsur kalan araçlar dahil.
  Sürükleyici oynanışı ve çarpıcı grafikleri ile Truck Simulator TOW USA, simülasyon hayranları için mutlaka oynanması gereken bir oyundur.
  MOD APK sayesinde oyuncular oyunun keyfini herhangi bir sorun yaşamadan çıkarabilirler. paranın biteceği endişesi.
 • Laundry Master 3D Mod Apk 0.9 [Sınırsız para]

  Laundry Master 3D Mod Apk 0.9 [Sınırsız para]

  Çok fazla parayı değiştirin
  Çamaşırhane Master 3D V0.9 Mod, oyuncuların kendi çamaşırhane işlerini yürüttüğü ve yüksek kaliteli çamaşırhane hizmetleri sunarak müşterilere hitap ettikleri heyecan verici bir oyundur. çamaşır dükkanları ve müşterilere daha iyi hizmet vermek için makinelerini yükseltin. Mod aslında oyuncuların oyunda ilerlemelerini ve hedeflerine daha hızlı ulaşmasını kolaylaştırıyor.
  Genel olarak, Çamaşırhane Master 3D V0.9 MOD, zaten iyi bir oyuna mükemmel bir ektir ve oyuncular için daha keyifli hale getirir.
 • Backrooms Levels Horror Mod Apk 0.1.7

  Backrooms Levels Horror Mod Apk 0.1.7

  Reklam
  Backrooms Levels Horror, popüler oyun "Backrooms" için oyuna yeni seviyeler ve bir korku öğesi ekleyen bir moddur.
  En son sürüm olan v0.1.7, yeni zorluklar ve korkular içerir; oyun, oyuncular için daha da heyecan verici.
  Mod, oyun forumlarında popülerlik kazandı ve korku oyunlarından hoşlanan oyunculardan olumlu geri bildirimler aldı.
  Birçok kişi, onu oyun için en iyi modlardan biri olarak adlandırdı ve şiddetle tavsiye ediyor daha yoğun bir oyun deneyimi arayan diğerlerine.
  İster korku oyunlarının hayranı olun, ister sadece yeni bir şey denemek isteyin, Backrooms Levels Horror v0.1.7 kesinlikle denemeye değer.
 • City Jigsaw Puzzles Mod Apk 2.2.98

  Artık kayıp parça yok! Yeni oyun modu. Parça tepsisini açın ve bir düzgün satırdan bulmaca parçaları seçin. Tüm detaylar görünürde, rahat bir oyun.
 • Daha...[+]

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme