HappyMod › Games › Action › Brawl Stars Mod
Brawl Stars Mod

Brawl Stars şık APK 48.326 [Sınırsız para][Mod Menu]

% 100 ÇALIŞMA

Güncelleme açık: 2023-03-24

Brawl Stars şık değiştirilmiş bir versiyonudur Brawl Stars tarafından geliştirildi Supercell. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Brawl Stars V48.326... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Brawl Stars 48.326 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıBrawl Stars şık APK 48.326 [Sınırsız para][Mod Menu]
versiyon48.326
Güncelleme açık2023-03-24
Boyut552.14 MB
Mod BilgisiBrawl Stars V48.326
geliştiriciSupercell
KategoriAction
Google Play'den edininBrawl Stars
Orijinal apk'yı indirinBrawl Stars (548.78 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Brawl Stars şık APK
Clash of Clans şık APK
Clash Royale şık APK
Boom Beach şık APK
Hay Day şık APK
Clash Quest şık APK
Clash Mini şık APK
Bağlantılar İndir:

Brawl Stars şık APK 48.326 [Sınırsız para][Mod Menu]

Hızlı indirme (548.78 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (548.78 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Brawl Stars şık APK 48.326 [Sınırsız para][Mod Menu]

Video Doğrulandı

Brawl Stars V48.326

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Oyunun benzersiz ve heyecan verici oyun egzotik ve ilgi çekici ortamını tamamlıyor.

Brawl Stars'ın oynanışı, 3V3 çok oyunculu çevrimiçi savaş arenası tarzına dayanıyor. Bununla birlikte, yoğunluktaki kademeli artışlar ve ekip çalışmasına odaklanma sayesinde bu tür oyunların çoğundan önemli ölçüde daha heyecan verici ve dengelidir. Oyuncular, kahramanca anlar ve yarattıkları unutulmaz takım kombinasyonları sayesinde arkadaşlarının yardımıyla deneyimlerinden daha da keyif alabilirler.

# Çeşitli benzersiz oyun modlarıyla, bu oyun çok fazla çeşitlilik sunar.

Oyunun yaratıcısı, yaratıcılıklarıyla sürekli olarak yeni oyun fikirleri ve modlar yaratmayı planlıyor. Bu, yaratıcısının yaptıkları her kavgacıya en benzersiz ve heyecan verici oyun modlarını eklemesini sağlar. Ayrıca, oyuncuların kullandığı popüler dövüş oyununa yeni kurallar ekleyebilirler. Bu, daha fazla içerik ekler, ödüller şansı ve sistemlerinde sürekli yeni olanaklar açar.

# Seçilecek iyi dengelenmiş bir savaşçı.

Brawl Stars 'Brawler Sistemi, çok sayıda farklı stilin yanı sıra savaş için çok çeşitli seçeneklere sahiptir. Bununla birlikte, her bir kavganın becerileri, menzili ve savaş temposu aynı tempoda performans göstermesi için dengelidir. Takım arkadaşları arasındaki en iyi koordinasyonu elde etmek için oyuncuların ek oyun modlarına erişmesi gerekir. Aslında, sistem her bir kavgacının her oyun modunda çalışma şeklini değiştirir.

# Rekabet modunda zafer bulun.

Oyuncular ek ödüller veya deneyim istiyorlarsa daha fazla zaman sıralaması harcayabilirler. Bu ekstra içeriğe Sıralama Modu ile erişilir; Hala takım savaşlarına katılan ciddi kavgacılarla dolu. Sıralama sistemi daha karmaşık ve zorludur; Ancak, aynı zamanda daha katı kuralları vardır. Sıralama modunun birçok farklı seviyesi vardır; Oyuncular merdiveni ilerledikçe ek ödüller alacaklar.

# Mizahi efektler ve akışkan animasyon eklendi bu videoyu öne çıkarıyor.

Oyunun muhteşem grafikleri ve benzersiz görsel efektleri popülaritesine katkıda bulunur. Oyunun 3D efektleri, zengin içeriği ve özellikleri sayesinde mükemmel olan deneyimin mizahına katkıda bulunur. Oyunun grafikleri, oyuncunun ne kadar yoğun dövüşü karşılaşırsa veya ne kadar şaşırtıcı içerik aldıkları önemli değil, her savaşı ferahlatıcı ve benzersiz hale getiriyor.

# Bir oyuna ekstra eğlence vermek tasarım haritaları gerektirir.

Harita oluşturmak için bir harita oluşturmak kolaydır. İnsanlar bu sistemi öğrendikten sonra, oyuncuların topluluklarına daha fazla eğlenmeleri için yeni olasılıklar yaratabilirler. Bir oyunun ayrı kategorisi için yeni seviyeler indirilebilir. Ancak, uygulama maçlarında yalnızca özel haritalar kullanılabilir - resmi maçlar tamamen farklıdır. Brawl Stars, yeni oyuncular için çok basit ve arkadaş canlısı olan heyecan verici ve keyifli bir MOBA oyunudur. Oyuncuları hemen hemen her oyun modunda arkadaşlarla keşfetmeye teşvik eder, bu da başkalarıyla oynamak için harika bir oyun yapar.

# Oyunda yedi farklı mod bulunuyor.

İleri düşünerek ve on mücevher toplayarak kazanın; Ama birisi onları senden çalırsa öldürül. Gem Grab 3v3 oyun modu. Kıskanç bir savaş Royale'de, son ayakta duracak şekilde kavga eden güçlendirmeleri toplayın. Bunu yapmak hem solo hem de ikili oyuncular için gösteriş puanları kazanır. Üç takım veya takımla yeni kavga gerçekleşir. Her takımın rakip takım yapmadan önce iki gol atması gerekir. Bu kırmızı kart etkinliği değil! 3V3 maçında, rakipleri öldürerek yıldız toplayın. Maçı kazanmak için ölmekten kaçının. Rakiplerinize saldırırken, haritada gezinerek ekibinizin tutulan altını koruyun. Zenginliklerine erişmek için düşmanın yerine gitmek ideal olacaktır. Hem PVE hem de PVP sunan sınırlı zaman oyunu türleri özel etkinlikler olarak kabul edilir. Şampiyona Mücadelesi ile Brawl Stars Esport'a ulaşın!

# Parable'ın temel özellikleri başlığına dahildir.

Canlı İnternet 3V3 savaşları dünyanın her yerinden katılımcılara sahiptir. Battle Royale oyununun rekabetçi bir çok oyunculu mod sunan mobil bir versiyonu. Oyun boyunca ilerledikçe yeni güçlü savaşçılar ortaya çıkıyor. Her biri kilidi açılabilecek benzersiz bir özel saldırı ve süper yetenek ile birlikte gelir. Uygulamaya günlük olarak yeni etkinlikler ve oyun türleri eklenir. Diğer takım arkadaşlarıyla karşı karşıya kalabilir veya yanlarında savaşabilirsiniz. Küresel ve yerel lider panolarının üstesinden gelme yeteneğine sahipsiniz. Tavsiye ticareti yapmak ve diğer oyuncularla savaşa katılmak için bir kulüp oluşturabilirsiniz. Brawler'larınızın görünümünü özelleştirmek, yeni kaplamalara erişmenizi sağlar. Oyuncuların sıkı çalışması, fethetmeyi öğrenmeleri için yeni haritalar oluşturuyor.

# Brawl Stars başlangıçta Brawl Bon Bon olarak adlandırıldı.

Supercell şirketi popüler bir oyun yayıncısıdır; Clash Royale, Hay Day ve Clash of Clans gibi ünlü oyunlar yarattılar. Mobil MOBA'lar hala çok sayıda oyuncu arasında oldukça popüler. Son zamanlarda hayatta kalma oyunları yapmakla bilinen Supercell tarafından birkaç yeni MOBA oyunu piyasaya sürüldü. Bu oyunlar kavga yıldızları ve değerli taşlar içerir. Bu yeni oyunu piyasaya sürmeden önce şirket, Clash Royale adlı iOS platformunda benzer bir oyun yayınladı. Bu oyun Android platformunda tamamen ücretsiz olarak indirilebilir.

# Oynanış

Bomberman veya League of Legends'a benzer bir oyunda, oyuncular bir maça başlamadan önce bir karakter seçerler. Buna Brawl Stars'da kavga eden denir. Oyuncu daha sonra oyunu yukarıdan aşağıya doğru yönlendirir. Her bir kavgacının, en güçlü dövüş gücünü yaratmak için uygun takım arkadaşıyla eşleştirilmesi gereken farklı silahları ve özel yetenekleri vardır. Takım olarak birlikte çalışarak arkadaşlarınızı ve iş arkadaşlarınızı etkileyin. MOBA gibi çok zor oyunlar PC'lerden geliyor. İyi oynamak için yoğun eğitim ve öğrenmeye ihtiyaç duyarlar; Ancak, oyuncu benzersiz taktikler düzenlerse bu hafifletilebilir. Mobil oyun Brawl Stars, dünyanın dört bir yanındaki silahlarla gerçek zamanlı çekim uyguluyor. Oyuncuların herhangi bir zamanda herhangi biriyle etkileşime girmesine izin verir. Mobil'de komik bir MOBA oyunu oluşturmak için birçok ayrıntıyı kaldırdı, oynaması kolay ve tanışmak için fazla zaman ayırmanıza yardımcı oldu.

# Brawl Stars şık APK 48.326 [Sınırsız para][Mod Menu] Özellik:Brawl Stars Mod is a very popular action game which developer by supercell. This is a Brawl Stars private server mod apk. In this mod game, you can get a lot of coins and gems. You can buy new characters and upgrade them for free. You can open a lot of cases for free. Enjoy the game! Root Needed?: No

License Needed?: No

Install Steps:
1) Download APK files on happymod.com.
2.) Install and Enjoy.

Note:
You should cost enough coins at first, then you can buy expensive weapons. Some weapons need to unlock to buy.

Also read: COC MOD. Mod info: unlimted money and unlimited coins, private server.KAVGA zamanı! Arkadaşlarınızla takım kurun ve destansı çok oyunculu MAYHEM'e hazırlanın! Brawl Stars, Clash of Clans ve Clash Royale yapımcılarının en yeni oyunudur. En sevdiğiniz oyun moduna geçin ve arkadaşlarınızla hızlı maçlar yapın. Vur onları, havaya uçur, yumrukla ve Dövüş'ü kazan. HEYECAN VERİCİ OYUN MODLARINDA SAVAŞ- Hesaplaşma: En gürültülü battle royale oyununda tek başına veya bir arkadaşınla oyna! Ayakta kalan son Brawler olun!- Gem Grab: Rakip takımla savaşırken mücevherleri toplayın. 10 mücevher toplayan ve onları elinde tutan ilk takım kazanır.- Ödül: Rakipleri ortadan kaldırarak takımınız için yıldız toplayın, ancak sizi seçmelerine izin vermemeye dikkat edin. Maçın sonunda en çok yıldıza sahip olan takım kazanır!- Soygun: Rakip takımın koruduğu kasayı açın ve değerli eşyalarınızı kasa hırsızlarından koruyun. Ganimetle kimin ayrılacağını belirlemek için birkaç dakikanız var! - Brawl Ball: Yepyeni bir top oyunu! Ekibiniz havaya uçmadan önce iki gol atabilir mi? Dövüşçüleri TOPLAYIN VE YÜKSELTİN Cezalandırıcı SÜPER yeteneklere sahip çeşitli karakterlerin kilidini açın, onları güç puanlarıyla yükseltin ve heyecan verici dış görünümlerle özelleştirin. TEK YA DA ARKADAŞLARLA OYNAYIN Stratejileri paylaşmak ve diğer oyuncularla birlikte savaşmak için bir Gruba katılın. YILDIZ OYUNCU OLUN Gerçek Brawl Star olduğunuzu kanıtlamak için yerel ve bölgesel skor tablolarında yükselin! LÜTFEN DİKKAT EDİN! Brawl Stars'ı indirmek ve oynamak ücretsizdir, ancak bazı oyun öğeleri gerçek parayla da satın alınabilir. Bu özelliği kullanmak istemiyorsanız, lütfen cihazınızın ayarlarından uygulama içi satın alımları devre dışı bırakın. Ayrıca, Hizmet Şartlarımız ve Gizlilik Politikamız uyarınca, Brawl Stars'ı oynamak veya indirmek için en az 13 yaşında olmalısınız. dünyanın her yerinden oyunculara karşı- Yeni, güçlü Brawlers'ın kilidini aç - her biri özel bir saldırıya ve SÜPER yeteneğe sahip!- Kilidini açıp oynamak için birden fazla benzersiz oyun modu- Tek başına veya arkadaşlarınla ​​savaş- Küresel ve yerel sıralamalar - İpuçlarını paylaşmak ve birlikte savaşmak için diğer oyuncularla bir Dövüşçüler Grubu oluştur http://supercell.helpshift.com/a/brawl-stars/ adresini ziyaret edin veya oyunda Ayarlar > Yardım ve Destek'e giderek bizimle iletişime geçin. Gizlilik Politikası: http://supercell.com/en/privacy-policy/Şartlar Hizmet:http://supercell.com/en/terms-of-service/Ebeveyn Kılavuzu:http://supercell.com/en/parents/

Oyunun benzersiz ve heyecan verici oyun egzotik ve ilgi çekici ortamını tamamlıyor.
Çeşitli benzersiz oyun modlarıyla, bu oyun çok fazla çeşitlilik sunar.
Seçilecek iyi dengelenmiş bir savaşçı.
Rekabet modunda zafer bulun.
Mizahi efektler ve akışkan animasyon eklendi bu videoyu öne çıkarıyor.
Bir oyuna ekstra eğlence vermek tasarım haritaları gerektirir.
Oyunda yedi farklı mod bulunuyor.
Parable'ın temel özellikleri başlığına dahildir.
Brawl Stars başlangıçta Brawl Bon Bon olarak adlandırıldı.
Oynanış

# Nasıl indirilir ve kurulur Brawl Stars şık APK 48.326 [Sınırsız para][Mod Menu]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Brawl Stars modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Brawl Stars mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Brawl Stars indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Brawl Stars arayın.

# Tam Özellikler Brawl Stars şık APK 48.326 [Sınırsız para][Mod Menu]

// İndirme Bilgileri //

Boyut552.1MB
versiyon48.326
Sürüm Kodu48326
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-419 es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu he hi hr hu hy id in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl no or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-SG zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET ACCESS_NETWORK_STATE WAKE_LOCK CHANGE_WIFI_STATE ACCESS_WIFI_STATE BILLING VIBRATE READ_BASIC_PHONE_STATE ACCESS_NETWORK_STATE RECEIVE AD_ID READ_EXTERNAL_STORAGE WRITE_EXTERNAL_STORAGE' maxSdkVersion='18 RECEIVE_BOOT_COMPLETED FOREGROUND_SERVICE BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE QUERY_ALL_PACKAGES
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.Uygulamaların ağlar hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.İşlemcinin uyumasını veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks kullanımına izin verir.Uygulamaların Wi-Fi bağlantı durumunu değiştirmesine izin verir.Uygulamaların bilgilere erişmesine izin verir
Wi-Fi ağları hakkında.;Vibratöre erişime izin verir.;Uygulamaların ağlar hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.;Bir uygulamanın, sistem önyüklemeyi bitirdikten sonra yayınlanan ACTION_BOOT_COMPLETED'i almasına izin verir.:

DEPOLAMA:
Bir uygulamanın harici depolamadan okumasına izin verir.
Min Sdk24
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK31
Hedef SDK Txt31
Çok pencereNo
Ekranları desteklernormal, büyük
işlemciarm64-v8a armeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 213, 240, 320, 480, 640, 65534

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Küresel Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin bir üst kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.

// imza //

MD5082EEBEB1B8AF3326B42C241E7C6DE94
imzaDFA1BCC9F927744EFF6A24BDDF1FEADCB632E37C
C104E57FA7AEA4AC9FC5F050E9639D4B3ACE4AB23B68348998902088776ED58D
GeçerliThu Nov 11 03:56:52 CET 2021 until: Fri Oct 18 04:56:52 CEST 2120
Seri numarası3b8e0f2a

// Geliştirici //

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Brawl Stars şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Brawl Stars şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 36

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (36)

 • T

  @Anonim   2023-03-29 14:20:14

  Kimden:TR   cihaz:SM-A107F   OS:android 11
  wery Good 19/10 ^8%%£%£ivigogohoohiig7uf7f7f7fufuf
 • R

  @Anonim   2023-03-29 05:33:58

  Kimden:RU   cihaz:22081283G   OS:android 12
  А я ни разу не была в Малинках до этого дня Точнее до вечера Но когда сюда сегодня ребята пригласили меня Осталась бы навечно Малинки, Малинки, такие вечеринки Зелёные тропинки, где тихо и свежо Малинки, Малинки, брюнетки и блондинки Серёжки и Маринки Эй, диск-жокей, заряжай пластинки! Малиновый день подходит к концу А мы с тобой здесь в малиновом лесу Поём малиновые песни Под бледным мерцанием малиновых созвездий Малиновый цвет моих отважных брюк Как солнце, освещает всё вокруг Я погружаюсь в ритмы танца И нечего пытаться, метаться, тут некуда деваться Гляди туда, где закат такой малиновый Ты видел его дома лишь наполовину Он будет тебе напоминать по утрам Тот малиновый вечер, тот малиновый рай Тот праздник, который мы с тобою здесь отметили И что нет малиновей его на белом свете Эй, диск-жокей, заряжай пластинки! "Авария" идёт в Малинки! Малинки, Малинки, такие вечеринки Зелёные тропинки, где тихо и свежо Малинки, Малинки, брюнетки и блондинки Серёжки и Маринки "Авария" идёт в малинки! Все, как один, собираются в Малинки на праздник Сколько людей: малиновых и разных Сюда пришёл сам малиновый босс Готовый решить любой малиновый вопрос Он рад друзьям, потому что это здорово Когда все здесь по эту сторону забора Он идёт, и несётся следом "Вот он король — малиновое лето!" Он такой же как вы: не высок он и не горд Он утром выходит на малиновый город Он жмёт на газ, он не любит тормоза И светится улыбка в малиновых глазах Он гитару берёт — можно заслушаться Он нам споёт сегодня, если получится Он знает такое — только держись Даёшь всем малиновую жизнь! Малинки, Малинки, такие вечеринки Зелёные тропинки, где тихо и свежо (хорошо, хорошо!) Малинки, Малинки, брюнетки и блондинки Серёжки и Маринки Даёшь всем малиновую жизнь! Когда ты вечером поздним выходишь из "Аварии" Делай всё так, как мы договаривались Здесь то ли мы, то ли он, то ли я Здесь ждёт тебя страна Малиния Время в дороге проходит незаметно Здесь пешком всего 15 километров А можно за руль сесть, надавить педаль Глядя обоими глазами в малиновую даль Здесь есть ландыши, тюльпаны, незабудки Здесь ходят девушки — малиновые губки Здесь такой озон, здесь такой музон Здесь то ли ты, то ли я, то ли он Плюнь на ладонь, погладь малиновые волосы Здесь тебя ждёт незабываемая молодость Здесь то ли мы, то ли он, то ли я Здесь ждёт тебя страна Малиния Малинки, Малинки, такие вечеринки Зелёные тропинки, где тихо и свежо (хорошо, хорошо!) Малинки, Малинки, брюнетки и блондинки Серёжки и Маринки Здесь ждёт тебя страна Малиния!
 • B

  @Anonim   2023-03-29 00:49:45

  Kimden:BR   cihaz:SM-A025M   OS:android 11
  precisa de atualização
 • U

  @Anonim   2023-03-29 00:07:59

  Kimden:US   cihaz:EC1002   OS:android 11
  fun #HappyMod# #HappyMod# #fun# #funhappymod#
 • U

  @Anonim   2023-03-28 03:06:52

  Kimden:US   cihaz:SM-G950F   OS:android 9
  NOT WORKING U *****Y *** COMPANY FIX UR ****ING GAME U *****ES
 • B

  @Anonim   2023-03-27 23:19:51

  Kimden:BR   cihaz:moto e5 play   OS:android 8.1.0
  n consigo instala esa merda
 • G

  @Anonim   2023-03-27 11:35:52

  Kimden:GB   cihaz:M2003J15SC   OS:android 11
  it didn't even launch, it requires that you install another app but it still wont launch
 • G

  @Anonim   2023-03-27 02:28:22

  Kimden:GE   cihaz:SM-A515F   OS:android 12
  132 124 125 152 172 1537 73 48 26 35 15 35 5ე 53 53 53 ტ3 63 64 84
 • T

  @Anonim   2023-03-27 00:33:06

  Kimden:TR   cihaz:G301   OS:android 11
  #HappyMod# uygulama yüklendi iyki
 • U

  @Anonim   2023-03-26 04:49:43

  Kimden:UA   cihaz:21061119DG   OS:android 11
  ****. gggggggggggggggggggggggg
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Brawl Stars şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Brawl Stars

 • B

  @Anonim   2023-03-28 08:32:01

  Kimden:BR   cihaz:samsung SM-J500M   OS:android 6.0.1
  19 8127272727722728828283822728828227728272727272282872728272727272727272727272732727272727272727272729163286381628162812682826coin e gems 191u1
 • A

  @Anonim   2023-03-27 21:16:16

  Kimden:AZ   cihaz:HUAWEI LLD-L31   OS:android 9
  Happy mod apk son sürüm elmas sınırsız i3i3oekekrkrrkkrkrkrdkkdmddl
 • B

  @Anonim   2023-03-26 18:59:37

  Kimden:BR   cihaz:samsung SM-G970F   OS:android 12
  oi, pode fazer um mod onde n tem tudo desbloqueado, apenas gemas infinitas, onde em vez de ter todas as skins de uma vez, eu tenha que comprar a skins, assim como pins, níveis do passe, etc?
 • P

  @Anonim   2023-03-26 15:49:53

  Kimden:PL   cihaz:samsung SM-G980F   OS:android 13
  hwh2h22hh2h1h2j2u2u2u2iu2uuu2uu2u2u2uwuwuwuwuwuwuwwuwuwwu
 • U

  @Anonim   2023-03-23 11:03:46

  Kimden:US   cihaz:OPPO OPPO A33m   OS:android 5.1.1
  yeh is good but no [email protected](;!"3-$-#-#(#($;$;+$-$;($;";$(#3+#:"!
 • T

  @Anonim   2023-03-23 03:05:38

  Kimden:TR   cihaz:GENERAL MOBILE etab5   OS:android 4.4.2
  jjjjhhhhhhjjhrhhrircuhefuhuwruhfuhefuheuhrhigihrhifrhfihrihrfhrfhihrihrgirhjrhirfjrjij
 • G

  @Anonim   2023-03-22 12:40:41

  Kimden:GT   cihaz:PCD P40   OS:android 11
  Juan Carlos Andrés Itzapa Antonio juegos jugas que hay que investigar
 • P

  @Anonim   2023-03-19 03:47:38

  Kimden:PT   cihaz:samsung SM-A135F   OS:android 13
  offline mode?? skskdskazjdkskskdjsksksjjsjKzjzkjzjzkzjzjzjzkzkzjxskzkzkMkzjxjzkKkzsjzkzoKxjakKKaj
 • H

  @Anonim   2023-03-19 00:04:10

  Kimden:HU   cihaz:asus ASUS_I001DA   OS:android 9
  heheusueuwuwjjxjxkslslslslsslslalslslslslalalalalalallaalalalalalalalalalalalalalalalalaaaalalalalalwwwwwaaaaalalaalalaalalla
 • I

  @Anonim   2023-03-18 03:16:30

  Kimden:ID   cihaz:samsung SM-A013G   OS:android 10
  upgrade mod in versi new help..i very* game brawl start to new update mod
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Brawl Stars şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (60) Sürümler of Brawl Stars şık

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme