HappyMod › Games › Casual › Candy Crush Saga Mod
Candy Crush Saga Mod

Candy Crush Saga şık APK 1.253.1.1 [Kilitli]

% 100 ÇALIŞMA

Güncelleme açık: 2023-05-24

Candy Crush Saga şık değiştirilmiş bir versiyonudur Candy Crush Saga tarafından geliştirildi King. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Download Candy Crush Saga (MOD, Kilitsiz) 1.253.1.1... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Candy Crush Saga 1.253.1.1 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıCandy Crush Saga şık APK 1.253.1.1 [Kilitli]
versiyon1.253.1.1
Güncelleme açık2023-05-24
Boyut89.15 MB
Mod BilgisiDownload Candy Crush Saga (MOD, Kilitsiz) 1.253.1.1
geliştiriciKing
KategoriCasual
Google Play'den edininCandy Crush Saga
Orijinal apk'yı indirinCandy Crush Saga (93.22 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Candy Crush Saga şık APK
Crash Bandicoot: On the Run! şık APK
Candy Crush Soda Saga şık APK
Farm Heroes Saga şık APK
Candy Crush Friends Saga şık APK
Bubble Witch 3 Saga şık APK
Pet Rescue Saga şık APK
Candy Crush Jelly Saga şık APK
Knighthood - Epic RPG Knights şık APK
Papa Pear Saga şık APK
Blossom Blast Saga şık APK
Rivengard - Clash Of Legends şık APK
Bubble Witch 2 Saga şık APK
Paradise Bay şık APK
Farm Heroes Super Saga şık APK
Diamond Digger Saga şık APK
Pyramid Solitaire Saga şık APK
Bubble Witch Saga şık APK
Legend of Solgard şık APK
Diamond Diaries Saga şık APK
Bağlantılar İndir:

Candy Crush Saga şık APK 1.253.1.1 [Kilitli]

Hızlı indirme (93.22 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (93.22 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Candy Crush Saga şık APK 1.253.1.1 [Kilitli]

Video Doğrulandı

Özellik V1 Özellik:
Mod, Kilidi Açılmış

Özellik V2 Özellik:
Limitsiz yaşamlar

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Videonun %100 çalıştığı doğrulandı!

Ekran yakalama videoları Candy Crush Saga şık. % 100 ÇALIŞMA!

# Candy Crush Saga bulmaca oyunu türünün en başarılı oyunudur.

İnsanlardan en popüler Match-3 oyununu listelemeleri istendiğinde, neredeyse tüm katılımcılar Candy Crush Saga'yı tanımlayacaktır. King Mobile Game, App ve Google Play mağazalarında bir milyardan fazla indirme ile en popüler mobil uygulamadır. İlk olarak 12 Nisan 2012'de Facebook kullanıcılarına yayınlandı. Bundan sonra iOS, Android ve Windows işletim sistemlerine taşındı. Oyun, belirtilen hedeflerini karşılamakta harika, oyunculara keşfedilecek birçok yararlı şey sağlıyor. Herhangi bir karmaşık sistem veya mekanik gerektirmez, bunun yerine oyuncuların çevrelerini takip ettikleri bir bulmaca platformu olarak işlev görür. Oyun, oyuncuyu tatlı, şeker temalı bir dünyaya çeken yüzlerce renkli tatlı şeker içeriyor. Candy Crush Saga adlı benzer bir oyunu deneyebilirsiniz.

# Üç şekerle eşleşerek puan kazanın.

Candy Crush Saga oyunuyla karşılaştırıldığında, Bejeweled oyun daha rahat hissediyor. Ancak, bir oyuncu her iki oyunu da aynı anda oynarsa, yanlışlıkla daha fazla baskı hissederler. Bunun nedeni, Candy Crush Saga'nın Bejeweled'in ek Match-3 bulmacalarıyla genişletilmiş bir versiyonu olmasıdır. Oyun, bir saat, bir gün veya bir hafta boyunca size bir şey sağlayarak daha rahat bir hız sağlar. Bir oyunu bitirmek önemli değil; Önemli olan tek şey kahve almak ve beş tur daha oynamak. Sıkışırken asla yeni fikir veya çözüm bulamazsınız. Bu oyunun çekirdeği, parmağınızı dikey veya yatay çizgilerle aynı renkte bir sonraki iki şekerlemeniz gerektiğidir. Çizgiler oluştuğunda, şekerler yerleri değiştirecek ve boşlukları doldurmak için üstteki şekerler düşecektir. Ayrıca, aynı tipte dört şekerle eşleştiğinizde, özel şekerler yaratacaksınız. Özel gereksinimler ve zor oyun seviyeleri şeker kutusunun heyecanına katkıda bulunur. Bunlar arasında 20 yeşil şeker yemesi, dondurulmuş şekeri kırma, masanın sonunda gizli şekerleri açma ve tüm çikolataları temizlemeyi içerir. Kutular, belirli bir şekilde oluşan 5 tablet şeker tutabilir. Seviye arttıkça oyun zorlaşıyor. Daha yüksek seviyelerde, oyuncular önemli zorluklarla karşı karşıyadır. Bu derifezler oyunun zorluğunu küçümsemiyor. Mezuniyet stresi kimseyi korkutmaz. Aslında, birçok insan ne kadar çok çalıştıklarını kanıtlama fırsatına değer veriyor. Benim için, o an lise hikayesinde 96. seviyeye ulaştığım zamandı - bu da sürekli oynama günleri aldı. 1269 saatten fazla oynamaya devam etmekten başka seçeneğim olmasa da, nihayetinde saf kararlılık sayesinde galip geldim. Oyun Candy Crush Saga'daki bazı zor seviyelere rağmen, oyuncular başarısız olduklarında depresyonda hissetmezler. Oyunu kazanmak için her zaman biraz şansa ihtiyacım olduğunu düşündüm.

# Şekerli ikramlar dünyası hakkında bilgi edinin.

Oyunu oynamak Candy Crush Saga, tatlı şekerlerin dünyasını ekstra canlı renklerle canlandırır. Oyunun sanat eseri beni heyecanlandırıyor ve oynamaya devam etmek zorunda kalıyor; Özellikle, şeker yediğimde yıldırım haline gelir veya parçalara dönüşür. Her yerde ve her zaman, saatlerce oyun oynayabilirim. Bu, toplu taşıma araçlarıyla seyahat ederken zamanı geçmenin ideal bir yoludur. Uzun bir otobüs veya taksi yolculuğu sırasında oyun oynamak, kendinizi rahatsız etmenin ve uykuya dalmanın harika bir yoludur.

# Birçok oyun modu mevcuttur.

Klasik Hedef Puan, her öğrencinin akademik başarısını ölçmek için okullarda kullanılan bir performans ölçüsüdür. Alanı serbest bırakmak için jöle'den kurtulun. gerekli malzemeleri toplayın. Sipariş menüsüne erişmek için oynatıcı Sipariş Modunu seçmelidir.

# Arkadaşlarla gruplar halinde oynamak teşvik edilir.

Oyunları sosyal medya aracılığıyla paylaşarak arkadaşlarınızı oynamaya davet edebilirsiniz. Bu, oyunun reklam vermesini sağlar, ancak oyunculara ekstra hayat gibi oyun içi tekliflere erişim sağlar. Facebook veya Twitter gibi sosyal medya ağlarını kullanıyorsanız, arkadaşlarınızın başarılarını harita düzeyinde görüntüleyebilirsiniz.

# Candy Crush Mania!

Oyun, oyuncuları yüzlerce seviye dolu bir oyun tahtasında eşleştirerek üç veya daha fazla çizgilerde şekerleri yok etmeye zorluyor. Oyuncular ayrıca daha fazla şekerlemeyi yok etmelerine yardımcı olmak için özel oyun içi bonuslar satın alabilir ve kilidini açabilirler. Oyuna iki haftada bir yeni içerik ekleniyor! Candy Crush Saga oynamak, bir akıllı telefonla bağ kurmanın mükemmel bir yoludur. Direnmesi zor olan eğlenceli, renkli bir oyun - ve oynamaya başladığınızda duramazsınız! Oyuna ne kadar yeni olursanız olun, korkmamalısınız. Diğer popüler mobil oyunlarda neredeyse kesinlikle bu tür bir oyun yaşadınız. Değilse, oyun öğrenmek için yeterince kolaydır. Anlaması zor olan pek bir şey yok. Reklam günlük zorlukları oyunu oynamak için ek motivasyon sağlar. Bu zorlukları tamamlamak, oyunculara ekstra puanlar veya seviye yükseltmeleri gibi ödüller verir. Daha verimli oynamak daha da fazla ödül kazanır. Scribblenauts Unlimited'da keşfedilecek muazzam miktarda içerik var. Her seviye çok büyük ve oyunda çok sayıda bonus oturumu ve zaman zorluğu ve her iki haftada bir eklenen yeni içerik sunuyor. Oyunu tek başına oynamak kesinlikle iyidir, ancak arkadaşlarınızla oynayabilir ve sürekli olarak birbirinize meydan okuyabilirsiniz. Daha iyi oynadıkça ve daha yüksek puanlar elde ettikçe, kendinizi liderlik tablolarının tepesine çıkmasını izleyebilirsiniz. İşte o zaman usta olduğunuzu biliyorsun!

# Candy Crush Saga APK dosyası hakkında bilgi bu kılavuza dahil edilmelidir.

Turun erken dönemlerinde felaket kanıtlayabilecek hatalar yapmaktan kaçınmak için bu pasajdaki tavsiyeyi düşünün.

# Alttan başlayın ve yukarı doğru ilerleyin.

Hareketlerinizi sıralarken rastgele satır seçmekten kaçının. Bunun yerine, rastgele daha yüksek çizgiler seçmeden önce alt çizgileri seçin. Bu yöntem, tahtaya daha fazla hareket ettiğiniz çizgileri tutarken daha sonra yardımcı olur. Reklamcılık

# Hazır olun - Alternatifleri düşünün.

Sağlıklı bir yaşam tarzına uyarak gereksiz risklerden kaçının. Hareketlerinizin gelecekteki sonuçlarını karşılamak. Belirli şekerleri eşleştirmenin daha sonra diğerleriyle eşleşmeyi zorlaştırıp zorlamayacağını görmeye çalışın.

# Candy Crush Saga şık APK 1.253.1.1 [Kilitli] Özellik:Candy Crush Saga Mod is an intreseting mod which has been tested really works. In this mod, almost everything have been unlocked. You can play any levels you need. You will get unlimited lives in the games. All the tools in the game is free and unlimited.

Sign in social account: Not supported

Game online or offline: Offline

Root Needed?: No

License Needed?: No

Install Steps:
1) Download APK files on Happymod.com
2.) Install and Enjoy.

Also read: COC MOD. Mod info: unlimted money and unlimited coins, private server.Bugün dünya çapında milyonlarca oyuncu tarafından sevilen Candy Crush Saga'yı oynamaya başlayın. Oynanan bir trilyondan fazla seviyeyle bu tatlı 3'lü eşleştirme bulmaca oyunu, tüm zamanların en popüler mobil oyunlarından biridir! Bu ilahi bulmaca macerasında Şekerleri değiştirin ve eşleştirin o tatlı duyguyu elde etme umuduyla bir sonraki seviyeye ilerlemek! Hızlı düşünme ve akıllı hareketler, gökkuşağı renginde lezzetli kaskadlar ve lezzetli şeker kombinasyonlarıyla ödüllendirilir! Bu ekstra yapışkan seviyelerin üstesinden gelmek için güçlendiricileri akıllıca kullanarak arka arkaya 3 veya daha fazla şekeri eşleştirerek hareketlerinizi planlayın! Çikolatayı parçala ve binlerce seviyedeki malzemeleri topla, canın daha çok çeksin! Bu nefis tatlı 3 Saga'yı tek başına ya da arkadaşlarınla ​​oyna! Candy Crush Saga'yı oynamak tamamen ücretsizdir ancak isteğe bağlı bazı oyun içi öğeler için ödeme yapılması gerekir. Bu oyunu indirerek hizmet şartlarımızı kabul etmiş olursunuz; http://about.king.com/consumer-terms/termsCandy Crush Saga'nın özellikleri:● Oynamanın lezzetli yolları: Hedef Puan, Jöleyi Temizle, Malzemeleri Topla ve Sipariş Modu bunlardan birkaçıdır!● Ücretsiz almak için her gün kontrol edin lezzetli ödüller, seviye atlamanıza yardımcı olacak güçlendiriciler kazanmak için zamanla sınırlı zorluklara katılın! ● Süper tatlı sürprizler için Sugar Track'te ilerlemek için şeker damlaları toplayın!● Lezzetli bir ödül için Günlük Takviye Çarkını döndürün ● Lezzetli ortamları açın ve en tatlı karakterlerle tanışın● Lezzetli Şekerler, paketli ve çizgili Özel Şekerler, Renk Bombaları ve diğer çeşitli sihirli bu zorlu yapışkan seviyelerde yardımcı olacak güçlendiriciler ● Candy Kingdom'daki en iyi binlerce seviye ve bulmaca ve her 2 haftada bir eklenen daha fazlasıyla şeker düzeltmeniz asla uzakta değil! ● Arkadaşlarınızı ve rakiplerinizi izlemek için skor tabloları!● İnternete bağlandığınızda oyunu cihazlar arasında senkronize etmek ve tüm oyun özelliklerinin kilidini açmak kolaydır Yardıma ihtiyacınız varsa https://care.king.com/ adresini ziyaret edin! Haberleri ve güncellemeleri almak için bizi takip edin ;facebook.com/CandyCrushSagaTwitter @CandyCrushSagahttps://www.youtube.com/user/CandyCrushOfficialhttp://candycrushsaga.com/En tatlı 3'lü eşleştirme oyunu Candy Crush Saga'yı oynarken iyi eğlenceler!

Candy Crush Saga bulmaca oyunu türünün en başarılı oyunudur.
Üç şekerle eşleşerek puan kazanın.
Şekerli ikramlar dünyası hakkında bilgi edinin.
Birçok oyun modu mevcuttur.
Arkadaşlarla gruplar halinde oynamak teşvik edilir.
Candy Crush Mania!
Candy Crush Saga APK dosyası hakkında bilgi bu kılavuza dahil edilmelidir.
Alttan başlayın ve yukarı doğru ilerleyin.
Hazır olun - Alternatifleri düşünün.

# Nasıl indirilir ve kurulur Candy Crush Saga şık APK 1.253.1.1 [Kilitli]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Candy Crush Saga modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Candy Crush Saga mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Candy Crush Saga indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Candy Crush Saga arayın.

# Tam Özellikler Candy Crush Saga şık APK 1.253.1.1 [Kilitli]

// İndirme Bilgileri //

Boyut89.2MB
versiyon1.253.1.1
Sürüm Kodu12531010
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-419 es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh-CN zh-HK zh-SG zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinBILLING INTERNET ACCESS_NETWORK_STATE ACCESS_WIFI_STATE VIBRATE ACCESS WAKE_LOCK RECEIVE BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE AD_ID POST_NOTIFICATIONS RECEIVE_BOOT_COMPLETED FOREGROUND_SERVICE
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlar hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Vibratöre erişime izin verir.
İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kapanmasını önlemek için PowerManager WakeLocks kullanımına izin verir.
dimming.;Bir uygulamanın, sistem önyüklemeyi bitirdikten sonra yayınlanan ACTION_BOOT_COMPLETED'i almasına izin verir.:

Min Sdk21
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK32
Hedef SDK Txt32
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Küresel Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD53ADA5333C68FBA2DCDC7816EAD644A47
imzaFD7A95648FF46FB1ACAB854ACFE1BF97ECF92346
1CBD2D0548BB11026D9AB4DBAD4A2C9405CE796235D4003BCF0A0AED8BFE0C98
GeçerliTue Jan 24 14:11:10 CET 2017 until: Fri Jun 10 15:11:10 CEST 2044
Seri numarası83b12c6eac0de641

// Geliştirici //

GeliştiriciA1
OUA1
organizasyonA1
yereltembel ülke
ülkeRU
şehirtembel ülke

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Candy Crush Saga şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Candy Crush Saga şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 38

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (38)

 • U

  @Anonim   2023-05-29 10:24:26

  Kimden:US   cihaz:RNE-L23   OS:android 8.0.0
  this mod is perfect, but can't connect Facebook, any idea?
 • U

  @Anonim   2023-05-24 15:12:11

  Kimden:US   cihaz:vivo 1818   OS:android 11
  your not giving sufficient money to buy or play App also doesn't install
 • I

  @Anonim   2023-05-23 16:15:05

  Kimden:IN   cihaz:M2006C3LI   OS:android 10
  20vjvhbnnnnjbjbjbbhbbh
 • R

  @Anonim   2023-05-23 03:34:05

  Kimden:RO   cihaz:220333QNY   OS:android 12
  foarte buna aplicația
 • B

  @Anonim   2023-05-21 23:01:53

  Kimden:BR   cihaz:LM-K410   OS:android 11
  melhor app para jogar
 • U

  @Anonim   2023-05-20 20:11:16

  Kimden:US   cihaz:Infinix X695   OS:android 11
  Works properly can connect google and facebooks and continue progress.
 • B

  @Anonim   2023-05-20 00:27:21

  Kimden:BR   cihaz:SM-G610M   OS:android 8.1.0
  legal o jogo muito legal bom
 • A

  @Anonim   2023-05-18 10:00:16

  Kimden:AU   cihaz:vivo 1820   OS:android 8.1.0
  karthikeyan karthikeyan
 • U

  @Anonim   2023-05-14 14:15:51

  Kimden:US   cihaz:V2040   OS:android 12
  not working don't installed
 • B

  @Anonim   2023-05-12 11:28:52

  Kimden:BR   cihaz:moto g(8) power lite   OS:android 10
  oi eu vou experimentar o jogo agora foi rápido para estalar então sem problemas de demora ce eu não comentar aqui dnv e pq o jogo e bom ce eu comentar aqui dnv e ruim byerer
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Candy Crush Saga şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Candy Crush Saga

 • A

  @Anonim   2023-03-16 02:15:23

  Kimden:AU   cihaz:samsung SM-G570M   OS:android 8.0.0
  Mod 1.245.1.129198118171615151551155192818818819928275225155161717171881919172662616166161272772717171717177
 • U

  @Anonim   2023-03-14 23:15:19

  Kimden:US   cihaz:vivo V2055   OS:android 13
  app not installed as package appears to be invalid
 • U

  @Anonim   2023-03-03 01:08:41

  Kimden:US   cihaz:samsung SCH-I605   OS:android 4.4.2
  plz send the game cbjmbghjmmkhg chin jjgdrruuijcsetukkbcfgjjjjbcx
 • U

  @Anonim   2023-02-18 02:47:45

  Kimden:US   cihaz:OPPO CPH1701   OS:android 6.0.1
  kaleemajmera53@gmail.comcom.mod.download.candy.crush.saga.mod.unlockedcom.mod.download.candy.crush.saga.mod.unlockedcom.mod.download.candy.crush.saga.mod.unlocked
 • A

  @Anonim   2023-01-19 05:11:27

  Kimden:AE   cihaz:samsung SM-A226B   OS:android 13
  Nice but needs updating..............................
 • U

  @Anonim   2023-01-17 15:48:41

  Kimden:US   cihaz:TECNO MOBILE LIMITED TECNO KF6j   OS:android 11
  Unlimited Lives, Boosters,Gold bars, spin, moves, for version 1.243.0.1 please please please please please please please please please please
 • U

  @Anonim   2023-01-15 22:50:39

  Kimden:US   cihaz:HUAWEI INE-LX1   OS:android 9
  Please unlimited gold
 • F

  @Anonim   2023-01-02 04:53:29

  Kimden:FR   cihaz:samsung SM-M325F   OS:android 13
  d'amende mise à jour .....................................
 • U

  @Anonim   2022-12-18 20:07:12

  Kimden:US   cihaz:vivo vivo 1902   OS:android 9
  level200000000000080874797907668958004457006600000000000
 • U

  @Anonim   2022-12-13 18:44:19

  Kimden:US   cihaz:Xiaomi M2101K7AG   OS:android 12
  Hola, podrian poner la última versión de Candy Crush si no es mucha molestia.
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Candy Crush Saga şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

İlgili Modlar

İndiren kişiler Candy Crush Saga şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme