HappyMod / Racing / CarX Drift Racing 2 şık
CarX Drift Racing 2 Mod Apk 1.22.0 [Ücretsiz satın alma][Kilitli]

CarX Drift Racing 2 Mod Apk 1.22.0 [Ücretsiz satın alma][Kilitli]

2022-09-15

1.67 GB

APK Bilgileri

Türler
versiyon
1.22.0
Boyut
1.67 GB
şık Özellikler
Free purchase Unlocked
Güncellendi
2022-09-15
Gerekir
5.0 and up

Mod Bilgisi:(Modlanan nedir?)

26 Mart 2022, 11:34 Ödülleri Ödüller için Ücretsiz Güncelleme 
Hile Makinesi Menüsü: Tüm araçların, izlerin, vb. Kilidini açın
[Hatırlatma] 1. Bu oyun ağı gerektirir. Bağlanamıyorsanız lütfen hızlandırıcıyı açın!
2. Bu oyun Google Üç Parti Seti gerektirir ve Google Üç Parça Google seti ile netizen yoktur.
Lütfen Google'ın yüklenmesi için Better.com oyun kutusuna "Google Yükleyiciye Git" i indirin!
3. İlk işlem için lütfen yüzen pencerelerin uygulanmasının yetkisi verilebilir, aksi takdirde hile işlevini veya flashback!
4 kullanamaz. Kart yükleme sorunlarından kaçınmak için lütfen oyuna girdikten sonra hile menüsünü başlatın!
5. Hile sürümü iyi değil, kullanılmazsa
Lütfen orijinal sürümü yükleyin!

CarX Drift Racing 2 Mod Video


Editör İncelemesi

CarX Drift Racing 2 Mod Apk 1.22.0 [Ücretsiz satın alma][Kilitli]
CarX Drift Racing 2 Mod Apk 1.22.0 [Ücretsiz satın alma][Kilitli]

CarX Drift Racing 2 is a racing game with the theme of car drifting. The gameplay revolves around the theme of drifting. Players can play in single player mode or in battle mode. The main purpose of players is to drift as much as possible in the game. The longer you drift, the more points you get, and the more rewards you get. Players can use the money they get to unlock new cars, or use them to decorate the cars you own. However, we found that the money is never enough. Now, download CarX Drift Racing 2 Mod, you will get unlimited money. You can unlock some cars for free and decorate your cars for free.

Graphic The CarX Drift Racing 2 game picture is extremely real. The game is very realistic and simulates the car, the scene and the sound very well.

Gameplay CarX Drift Racing 2 gameplay is very rich. Players can play single-player and multi-player battles. Single-player games have many modes. But the ultimate goal is the same, try to drift for a long time without running out of the track or hitting the roadside railing.

Highlights CarX Drift Racing 2 This game simulates the scene of car drift very well. Players can feel the excitement brought by car drift in this game. The game's operating settings are very good and easy to master.

Shortcomings The size of the game is large and the equipment requirements are too high

Difficulty The game is very easy to get started. But if you want play this game well, you need to practice repeatedly

CarX Drift Racing 2 Mod Detayları

Yarış oyununun ilgi çekici oynanışı geliştirildi.

İkinci nesil kontrol sistemleri veya mekaniği, Carx Drift Racing 2'nin diğer platformların esnekliğinden yararlanmasına izin verir. Ayrıca, yarışları mükemmel istikrarlı oynamak isteyen oyuncular için özelleştirilebilecek daha fazla kontrol seçeneği ekler. Ayrıca, oyun zaten farklı oyunlarına eklemek için ek oyun modları içerecek. Oyunun tam işlevselliği birden fazla oyun içi mod aracılığıyla uygulanır. Bunlar standart yarış oyunlarından daha karmaşık araç ve oyun sistemlerine kadar uzanmaktadır. Ek özellikler arasında araç özelleştirmesi, çok oyunculu bileşenler, zorluklar ve hatta mevsimsel etkinlikler yer alır. Bu, oyuncuların kendilerini arkadaşları ve aileleri ile deneyime tamamen daldırmalarını sağlar.

CarX Drift Racing 2 Mod

ciddi, yoğun bir yarış atmosferi sunmak.

Oyunun gerçekçiliği, çevre ile olan önemli etkileşimi ile geliştirilir. Yarış pistine ek olarak, oyuncular çevredeki ortamı değiştirebilir ve değiştirebilir. Bu, oyunun diğer yarış oyunlarından daha zor hale getirir, çünkü oyuncular her hareketi kendi yararlarına kullanmalıdır. Oyunun farklı bölgelerde düzenlenen birkaç yarış olduğu için, daha çeşitli genel bir atmosfer sağlar.

CarX Drift Racing 2 Mod

Büyük kapsamlı yüksek performanslı otomobiller.

Tüm Carx Drift Racing 2'de oyuncular, yeni otomobillerin kilidini açmak veya diğer araçlar için parçaları zanaat etmek için kullanılabilecek kaynakları toplayabilir. Oyundaki her araç, iyi bilinen yüksek performanslı modellere veya yarış pisti araçlarına dayanarak titizlikle hazırlanmıştır. Herhangi bir yarışı tamamladıktan sonra, oyuncuların işçilik parçaları ve diğer ödüller alma şansı var. Zamanla, bu kaynaklar bir stok oluşturmak için toplanabilir ve daha sonra kullanılabilir veya ek araçlar satın alınabilir. Oyuncuların oyunda seçebileceği birçok farklı araç var. Bu araçlar performanslarını veya görünümlerini iyileştirmek için farklı parçalarla değiştirilebilir. Otomobiller ayrıca yarış ve Cutscene kazanan ödülleri sırasında göstermek için önemli olan farklı stillerde de geliyor. Görünüm ve performans seçenekleriyle ek özelleştirme mevcuttur.

CarX Drift Racing 2 Mod

Patlama popülaritesi ile sonsuz olaylar.

Oyuncular için birçok çevrimiçi etkinlik ve benzersiz oyun modu mevcuttur. Bunlar onları uzun süre eğlendirir ve genellikle en iyi yarışçılara güzel ödüller verir. Ayrıca Carx Drift Racing 2'nin genel oyununda da çok fazla potansiyel var, çünkü sonsuz ve keşif fırsatlarıyla dolu. Ayrıca, oyuncuların becerilerini geliştirmek için kullanabileceği bireysel meydan okuma sistemleri de vardır. Bunlar, daha sonra ana oyun modunda kullanabilecekleri yarış tekniklerini mükemmelleştirmelerine yardımcı olur. Carx Drift Racing 2, üstün görseller, mekanik ve içeriğe sahip modern bir yarış oyunudur. Grafikleri, mekaniği ve içeriği nedeniyle yeni nesil yarış türüne aittir; Ve oyuncular yarış becerilerini gösterebilir veya yarış yoluyla anlaşmazlıkları çözebilirler. Bu oyun aynı zamanda farklı seviyelere göre sınıflandırılan özel parçalara sahiptir.

Diğer özelliklere ek olarak, bu bilgisayarın birkaç temel özelliği vardır.

Kendi kulübünüzü oluşturun veya mevcut bir kulübünüze katılın. Arkadaşlarınıza bir kulüp oluşturarak ve diğer üyeler ve katılımcılarla iletişim kurarak araç sürüklenmesinde en iyi olduğunuzu kanıtlayın. Ayrıca üyeler arasındaki iletişimi geliştirmek için yaklaşan oyunlar hakkında bilgi paylaşın. Tek oyunculu oyun modlarına ek olarak, Kingdom Come: Deliverance çok oyunculu seçeneklere sahiptir. Bunlar arasında iki yarış, rekabetçi ligler ve lüks otomobillere erişim bulunmaktadır. Her birinde yarış kredisi kazanarak birden fazla oyun aracılığıyla 65 araca ve yeni devreye erişin. Becerilerinizi geliştirmek için hayalet modunda yarışın. Her yarış galibiyeti, daha fazla devrenin, otomobillerin ve yarışçıların kilidini açmak için kullanılabilecek oyun nakitleri verir. Dünyanın en iyi drift'lerine karşı kaydolun, pratik yapın ve rekabet edin. Bir sonraki turun turnuvasında bir yer kazanmak için her turnuva seviyesini yenin. Bir sonraki turnuvanın her turu ödül getiriyor. Çevrimiçi odalar, arkadaşlarınızla gerçek zamanlı olarak sürüklenmenizi sağlayan yeni bir moddur. Bir grup oluşturun ve sürüklenecek bir yer seçin; Ardından, hilelerini yaparken diğer sürücüleri izleyin. Diğer oyuncuların geride kalmasını görmek için drone görüntülerine bir göz atın. Bu ödüller her sıralamada artar.

Carx Drift Racing 2'de arabalar köşelerde sürükleniyor.

Tokyo Drift, hızlı ve öfkeli dizinin üçüncü filmi. En son taksit ve Japonya'da modern, zorlu ve ezici bir yarış pistine odaklanıyor. Bu film dizisini seven birçok insan Tokyo Drift'i tanıyacak. Filmin karakterlerinin sürüş yetenekleri unutulmaz olmalarına neden oluyor. Ayrıca, filmin sürüklenme becerileri bu video oyununda yer alacak. Ayrıca, bir Tokyo City Road haritası rekreasyona dahil edilecektir.

Yeni oyunun eklenmesi önemli bir deneyim artışı sağlar.

Diğer yarış oyunları oynayan biri olarak, bu oyunun EA'nın Hız İhtiyacı Gibi Sınır Yok veya Gameloft'un Asfalt 8 gibi olmadığını unutmayın. Bunun yerine, oynadığınız diğer yarış oyunlarına benzer. Her yarış sırasında kazanmak için hız hileleri kullanmanız gerekir. Ek olarak, mükemmel bir sürükleme aşamasını oluşturmak ve her seviye gereksinimi için mümkün olan en yüksek puanı elde etmek için teknikleri kullanmayı unutmayın. Kazanmak için sürüklenmelidir. Bu düzenleme tamamen yenidir. Bu aşırı manevra, yarış gerçekliğinde inanılmaz zorluk gerektirir. Arka lastiklerde veya dört tekerleğin hepsinde çekiş kaybetmek için çok fazla sürüş yaparak, biniciler kontrolü korurken tüm köşeden geçer.

Geniş bir yarış pisti ile.

Carx Drift Racing 2 çok çeşitli haritalara sahiptir. Bu parçalardan bazıları Milton Drive, San Palezzo, Tokyo ve diğer yerleri içerir. Oyunun parçaları giderek daha zor seviyelere sahip bir formatta tasarlanmıştır. Her haritanın herkes tarafından tamamlanabilecek kolay sürümleri vardır, ancak diğer sürümler bitirmek için olağanüstü sürüklenme becerileri gerektirir.

Bir süper otomobil sistemi nadir, yüksek performanslı otomobillere sahiptir.

Carx Technologies, Carx Drift Racing'in devam filmini ortaya koyuyor. Bu aksiyon oyunu, oyunculara Kanniedood, Syberia SWI ve üzüntü gibi gezegendeki en iyi süper otomobillere erişim sağlar. Oyunu oynayana kadar bu arabaların ne kadar harika olduğuna inanmayacaklar. Oyun mağazasının araba bölümünde kendi süper otomobilinizi oluşturabilirsiniz. Araç özelleştirme sistemi ile tek takdir yetkiniz.

Hakkında SSS CarX Drift Racing 2 şık

Bu mu CarX Drift Racing 2 Bu siteden indirdiğim mod güvenli mi?

Evet, CarX Drift Racing 2 Mod APK, sisteme yüklenmeden önce antivirüs yazılımı tarafından kontrol edilir. Barındırma sunucumuz da herhangi bir tehditten kaçınmak için düzenli olarak kontrol edilir.

Neden kurabiliyorum' CarX Drift Racing 2 şık?

Mod uygulamasının yüklenememesinin birçok nedeni vardır. 1.Android işletim sisteminiz mod uygulamasını yüklemek için çok yüksek. 2. Orijinal sürümü yüklediniz. Kaldırmanız gerekiyor.

Paket ayrıştırma hatası nasıl çözülür?

1."Bilinmeyen kaynaklardan yüklemeye izin ver" seçeneğini kapatmış olabilirsiniz;

2.İndirilen CarX Drift Racing 2 Mod apk tam olarak indirilmedi veya bozulmadı;

İndirme hatası nasıl düzeltilir?

Sunucu meşgul olabilir, daha sonra deneyebilirsiniz ve lütfen durmayın ve hızlı bir şekilde yeniden başlatın, indirmenin zamana ihtiyacı var.

HappyMod'un hatası nasıl bildirilir?

HappyMod'un slayt menüsünde e-posta ile rapor verebilirsiniz.

Bir mod nasıl talep edilir veya yüklenir?

Bunları HappyMod uygulamasında tek tıkla bulabilirsiniz.

obb mod dosyası nasıl kurulur?

HappyMod bu işlevi geliştirdi, HappyMod ile tek tıkla yükleyebilirsiniz.

Tam özellikler

Bilgi İndirme

Boyut 53.1MB
versiyon 1.22.0
versiyon Code 376
Lang af am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh-CN zh-HK zh-TW zu
izin WRITE_EXTERNAL_STORAGE READ_EXTERNAL_STORAGE INTERNET ACCESS_NETWORK_STATE READ_PHONE_STATE ACCESS_WIFI_STATE BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE WAKE_LOCK RECEIVE AD_ID C2D_MESSAGE BILLING RECEIVE_BOOT_COMPLETED FOREGROUND_SERVICE SYSTEM_ALERT_WINDOW
İzin Metni Depolama:
Bir uygulamanın harici depolama alanına yazmasına izin verir.
Bir uygulamanın harici depolama alanından okumasını sağlar.
Diğer:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlar hakkında bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkında bilgilere erişmesine izin verir.
PowerManager Wakelocks'un işlemciyi uykudan veya ekranın karartılmasından alıkoymasına izin verir


Sistem önyüklemeyi bitirdikten sonra yayınlanan aksiyon_boot_completed'i alın.; bir uygulamanın diğer tüm uygulamaların üstünde gösterilen type_system_alart türünü kullanarak Windows oluşturmasına izin verir.:

Telefon:
Cihazın telefon numarası, geçerli hücresel ağ bilgileri, devam eden çağrıların durumu ve cihazda kaydedilen herhangi bir telefonun listesi dahil olmak üzere yalnızca telefon durumuna okunmaya izin verir.

Operation Systems

Min Sdk 21
Min Sdk Txt Android 5.0 (LOLLIPOP)
Hedef SDK 29
Hedef SDK Txt 29
Çok pencere No
Ekranları destekler küçük, normal, büyük, xlarge
işlemci armeabi-v7a
Açık Gl Int 0
Herhangi Bir Yoğunluğu Destekler Yes
yoğunlukları 120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

User Özellikler

Uses Özellikler Wi-Fi Donanım Özellikleri:
Uygulama cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özellikleri kullanır.
Uses Not Özellikler Touchscreen hardware features:
The app uses the Global System for Mobile Communications (GSM) telephony radio system.
The app uses the device's basic two-point multitouch capabilities, such as for pinch gestures, but the app does not need to track touches independently. This is a superset of the android.hardware.touchscreen feature.
The app uses the device's advanced multitouch capabilities for tracking two or more points independently. This feature is a superset of the android.hardware.touchscreen.multitouch feature.
Uses implied Özellikler #Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.##:

imza

579D68614FFB4EB1E7F8F6AD0DDBBF76
imza A7B3774480C00C2064EA19F159906241F9F9D225
Sha256 AB9E09A265FEBB9CD0AD883E0F2E56D098665237F0B26B6B6C0912CB4A5889A0
Geçerli Fri Apr 26 05:42:17 CEST 2019 until: Sun Apr 18 05:42:17 CEST 2049
Seri numarası 2a9d19b2

geliştirici

Daha fazla oku

Bunu Paylaş

Bunun gibi

Kullanıcı Yorumları

Mevcut Sürüm

3.8

dışında 80 oy

5  star

51

4  star

4

3  star

2

2  star

2

1  star

21

Puanım

Yorum yaz

yorumlar

HappyMod

HappyMod

Download 100% working mods.

Kategoriler
% 100 çalışma modu kullanıcılar tarafından doğrulandı
 • CarX Drift Racing 2 Mod Apk 1.23.0

  CarX Drift Racing 2 Mod Apk 1.23.0

  26 Mart 2022, 11:34 Ödülleri Ödüller için Ücretsiz Güncelleme
  Hile Makinesi Menüsü: Tüm araçların, izlerin, vb. Kilidini açın
  [Hatırlatma] 1. Bu oyun ağı gerektirir. Bağlanamıyorsanız lütfen hızlandırıcıyı açın!
  2. Bu oyun Google Üç Parti Seti gerektirir ve Google Üç Parça Google seti ile netizen yoktur.
  Lütfen Google'ın yüklenmesi için Better.com oyun kutusuna "Google Yükleyiciye Git" i indirin!
  3. İlk işlem için lütfen yüzen pencerelerin uygulanmasının yetkisi verilebilir, aksi takdirde hile işlevini veya flashback!
  4 kullanamaz. Kart yükleme sorunlarından kaçınmak için lütfen oyuna girdikten sonra hile menüsünü başlatın!
  5. Hile sürümü iyi değil, kullanılmazsa
  Lütfen orijinal sürümü yükleyin!

 • CarX Drift Racing 2 Mod Apk 1.22.0

  CarX Drift Racing 2 Mod Apk 1.22.0

  26 Mart 2022, 11:34 Ödülleri Ödüller için Ücretsiz Güncelleme
  Hile Makinesi Menüsü: Tüm araçların, izlerin, vb. Kilidini açın
  [Hatırlatma] 1. Bu oyun ağı gerektirir. Bağlanamıyorsanız lütfen hızlandırıcıyı açın!
  2. Bu oyun Google Üç Parti Seti gerektirir ve Google Üç Parça Google seti ile netizen yoktur.
  Lütfen Google'ın yüklenmesi için Better.com oyun kutusuna "Google Yükleyiciye Git" i indirin!
  3. İlk işlem için lütfen yüzen pencerelerin uygulanmasının yetkisi verilebilir, aksi takdirde hile işlevini veya flashback!
  4 kullanamaz. Kart yükleme sorunlarından kaçınmak için lütfen oyuna girdikten sonra hile menüsünü başlatın!
  5. Hile sürümü iyi değil, kullanılmazsa
  Lütfen orijinal sürümü yükleyin!

 • CarX Drift Racing 2 Mod Apk 1.21.1

  CarX Drift Racing 2 Mod Apk 1.21.1


  Sınırsız Para
  Birçok Drift Puanı
  Ücretsiz Satın Alma/Puan/Kilidi Açılmış

 • CarX Drift Racing 2 Mod Apk 1.20.2

  CarX Drift Racing 2 Mod Apk 1.20.2


  Sınırsız Para, Para, Premium Point, Olay Noktası

  reklam yok

  Not: & nbsp
  Bu modu kullanarak yasaklanabilir! Sadece internet olmadan oynayın!

 • CarX Drift Racing 2 Mod Apk 1.19.1

  CarX Drift Racing 2 Mod Apk 1.19.1


  Unlimited money, coins, premium point, event point

  No ads
  Note: Using this MOD you can be banned! Play only without the Internet!

 • CarX Drift Racing 2 Mod Apk 1.18.1

  CarX Drift Racing 2 Mod Apk 1.18.1


  Sınırsız Para, Para, Premium Point, Olay Noktası

  reklam yok

  Not: & nbsp
  Bu modu kullanarak yasaklanabilir! Sadece internet olmadan oynayın!

 • CarX Drift Racing 2 Mod Apk 1.17.0

  CarX Drift Racing 2 Mod Apk 1.17.0

  8 Ekim 2021, 11:34 Güncellendi: Araçların kilidini değiştirin ve parayı kilitleyin.
  [İpuçları] Lütfen ağı normal tutun, oyunu girin!
  Bu oyun Google üç parçalı kümeyi gerektirir ve cep telefonu Google üç parçalı netizenlerden yoksundur.
  Google kapalı yüklemek için lütfen beyaz ağ oyun kutusuna "go google yükleyicisini" indirin!

 • CarX Drift Racing 2 Mod Apk 1.16.1

  CarX Drift Racing 2 Mod Apk 1.16.1

  8 Ekim 2021 11:34 Güncellenmiş: Kilit açma araçlarını değiştirin, para kilitleyin.
  [İpuçları] Lütfen ağı normal tutun, oyunu girin!
  Bu oyun Google üç parçalı set gerektirir ve cep telefonu Google üç parçalı netizen'de mevcut değildir.
  Lütfen% 100 çevrimiçi oyun kutusuna "Google Yükleyiciye Git" i indirin!

 • CarX Drift Racing 2 Mod Apk 1.16.0

  CarX Drift Racing 2 Mod Apk 1.16.0

  Para birimini değiştirmek sonsuzdur!
  【İpuçları】
  Yükleme ilk kez%99 olabilir, daha sonra alabilirsiniz!
  Oyunun ağa bağlanması gerekiyor. Ağ bağlantısını görüntülerseniz, lütfen duvarı çevirin veya oyuna girmek için oyun hızlandırıcısını kullanın, lütfen ağı normal tutun!
  Bu oyun Google üç parçalı set gerektirir ve cep telefonu Google üç parçalı netizen'de mevcut değildir.
  Lütfen% 100 çevrimiçi oyun kutusuna "Google Yükleyiciye Git" i indirin!

 • CarX Drift Racing 2 Mod Apk 1.15.0

  CarX Drift Racing 2 Mod Apk 1.15.0

  Para birimini değiştirmek sonsuzdur!
  Oyunun ağa bağlanması gerekiyor. İçeri giremezseniz, lütfen duvarı çevirmeyi seçin!
  [İpuçları] İlk yükün% 99'u olabilir, bir an girebilirsiniz!
  [Çin ayarları] Çince görmek için "Lanhuage" ayarlamak için tıklayın!

 • CarX Drift Racing 2 Mod Apk 1.14.1

  CarX Drift Racing 2 Mod Apk 1.14.1

  Para birimini değiştirmek sonsuzdur!
  Oyunun ağa bağlanması gerekiyor. İçeri giremezseniz, lütfen duvarı çevirmeyi seçin!
  [İpuçları] İlk yükün% 99'u olabilir, bir an girebilirsiniz!
  [Çin ayarları] Çince görmek için "Lanhuage" ayarlamak için tıklayın!

 • CarX Drift Racing 2 Mod Apk 1.14.0

  CarX Drift Racing 2 Mod Apk 1.14.0

  Para birimini değiştirmek sonsuzdur!
  Oyunun ağa bağlanması gerekiyor. İçeri giremezseniz, lütfen duvarı çevirmeyi seçin!
  [İpuçları] İlk yükün% 99'u olabilir, bir an girebilirsiniz!
  [Çin ayarları] Çince görmek için "Lanhuage" ayarlamak için tıklayın!

 • CarX Drift Racing 2 Mod Apk 1.13.1

  CarX Drift Racing 2 Mod Apk 1.13.1

  Para birimini değiştirmek sonsuzdur!
  Oyunun ağa bağlanması gerekiyor. İçeri giremezseniz, lütfen duvarı çevirmeyi seçin!
  [İpuçları] İlk yükün% 99'u olabilir, bir an girebilirsiniz!
  [Çin ayarları] Çince görmek için "Lanhuage" ayarlamak için tıklayın!

 • CarX Drift Racing 2 Mod Apk 1.13.0

  CarX Drift Racing 2 Mod Apk 1.13.0

  Para birimini değiştirmek sonsuzdur!
  Oyunun ağa bağlanması gerekiyor. İçeri giremezseniz, lütfen duvarı çevirmeyi seçin!
  [İpuçları] İlk yükün% 99'u olabilir, bir an girebilirsiniz!
  [Çin ayarları] Çince görmek için "Lanhuage" ayarlamak için tıklayın!

 • CarX Drift Racing 2 Mod Apk 1.12.1

  CarX Drift Racing 2 Mod Apk 1.12.1

  Para birimini değiştirmek sonsuzdur!
  Oyunun ağa bağlanması gerekiyor. İçeri giremezseniz, lütfen duvarı çevirmeyi seçin!
  [İpuçları] İlk yükün% 99'u olabilir, bir an girebilirsiniz!
  [Çin ayarları] Çince görmek için "Lanhuage" ayarlamak için tıklayın!

 • CarX Drift Racing 2 Mod Apk 1.12.0

  CarX Drift Racing 2 Mod Apk 1.12.0

  Para birimini değiştirmek sonsuzdur!
  Oyunun ağa bağlanması gerekiyor. İçeri giremezseniz, lütfen duvarı çevirmeyi seçin!
  [İpuçları] İlk yükün% 99'u olabilir, bir an girebilirsiniz!
  [Çin ayarları] Çince görmek için "Lanhuage" ayarlamak için tıklayın!

 • CarX Drift Racing 2 Mod Apk 1.11.2

  CarX Drift Racing 2 Mod Apk 1.11.2

  Menü, sınırsız para, kilidini açmamış

 • CarX Drift Racing 2 Mod Apk 1.11.1

  CarX Drift Racing 2 Mod Apk 1.11.1

  Para birimini değiştirme sınırsızdır!
  Oyun ağ oluşturmayı gerektirir, içeri giremezseniz, duvarın üzerinden seçin!
  [İpuçları] İlk kez kartı yüklemek mümkündür,%99 olacak, girmek için biraz daha bekleyin!
  [Çince] Ayarlar Çinlileri görmek için "Lanhuage" ı seçmek için ayarları tıklayın!

 • CarX Drift Racing 2 Mod Apk 1.11.0

  CarX Drift Racing 2 Mod Apk 1.11.0

  Para birimini değiştirmek sonsuzdur!
  Oyunun ağa bağlanması gerekiyor. İçeri giremezseniz, lütfen duvarı çevirmeyi seçin!
  [İpuçları] İlk yükün% 99'u olabilir, bir an girebilirsiniz!
  [Çin ayarları] Çince görmek için "Lanhuage" ayarlamak için tıklayın!

 • CarX Drift Racing 2 Mod Apk 1.10.1

  CarX Drift Racing 2 Mod Apk 1.10.1

  Mod Para
  MOD kullanırken yasağı alabilirsiniz!

 • CarX Drift Racing 2 Mod Apk 1.10.0

  CarX Drift Racing 2 Mod Apk 1.10.0

  Mod Para
  MOD kullanırken yasağı alabilirsiniz!

 • CarX Drift Racing 2 Mod Apk 1.9.2

  CarX Drift Racing 2 Mod Apk 1.9.2

  Bu MOD kullanarak Mod Para
  , yasak almak için şans var!

 • CarX Drift Racing 2 Mod Apk 1.9.1

  CarX Drift Racing 2 Mod Apk 1.9.1

  Mod Para yasağı almak için şans var, bu MOD kullanarak
  !

 • CarX Drift Racing 2 Mod Apk 1.9.0

  CarX Drift Racing 2 Mod Apk 1.9.0

  Mod Para yasağı almak için şans var, bu MOD kullanarak
  !

 • CarX Drift Racing 2 Mod Apk 1.8.1

  CarX Drift Racing 2 Mod Apk 1.8.1

  Mod Para yasağı almak için şans var, bu MOD kullanarak
  !

 • CarX Drift Racing 2 Mod Apk 1.8.0

  CarX Drift Racing 2 Mod Apk 1.8.0

  Mod Para yasağı almak için şans var, bu MOD kullanarak
  !

  Not: hızlı indirme için indirme butonuna 3 nokta üzerinde musluk, ardından "Sadece Dosya Host Üzerinden İndirme APK Dosya" butonuna

 • CarX Drift Racing 2 Mod Apk 1.7.2

  CarX Drift Racing 2 Mod Apk 1.7.2

  Mod Para yasağı almak için şans var, bu MOD kullanarak
  !
  Not: hızlı indirme için indirme butonuna 3 nokta üzerinde musluk, ardından "Sadece Dosya Host Üzerinden İndirme APK Dosya" butonuna

 • CarX Drift Racing 2 Mod Apk 1.7.1

  CarX Drift Racing 2 Mod Apk 1.7.1

  Para birimini değiştirme sınırsızdır!
  Oyun ağ oluşturmayı gerektirir, içeri giremezseniz, duvarın üzerinden seçin!
  [İpuçları] İlk kez kartı yüklemek mümkündür,%99 olacak, girmek için biraz daha bekleyin!
  [Çince] Ayarlar Çinlileri görmek için "Lanhuage" ı seçmek için ayarları tıklayın!

 • CarX Drift Racing 2 Mod Apk 1.7.0

  CarX Drift Racing 2 Mod Apk 1.7.0

  Para birimini değiştirme sınırsızdır!
  Oyun ağ oluşturmayı gerektirir, içeri giremezseniz, duvarın üzerinden seçin!
  [İpuçları] İlk kez kartı yüklemek mümkündür,%99 olacak, girmek için biraz daha bekleyin!
  [Çince] Ayarlar Çinlileri görmek için "Lanhuage" ı seçmek için ayarları tıklayın!

 • CarX Drift Racing 2 Mod Apk 1.6.2

  CarX Drift Racing 2 Mod Apk 1.6.2

  Para birimini değiştirme sınırsızdır!
  Oyun ağ oluşturmayı gerektirir, içeri giremezseniz, duvarın üzerinden seçin!
  [İpuçları] İlk kez kartı yüklemek mümkündür,%99 olacak, girmek için biraz daha bekleyin!
  [Çince] Ayarlar Çinlileri görmek için "Lanhuage" ı seçmek için ayarları tıklayın!

 • CarX Drift Racing 2 Mod Apk 1.6.1

  CarX Drift Racing 2 Mod Apk 1.6.1

  Para birimini değiştirme sınırsızdır!
  Oyun ağ oluşturmayı gerektirir, içeri giremezseniz, duvarın üzerinden seçin!
  [İpuçları] İlk kez kartı yüklemek mümkündür,%99 olacak, girmek için biraz daha bekleyin!
  [Çince] Ayarlar Çinlileri görmek için "Lanhuage" ı seçmek için ayarları tıklayın!

 • CarX Drift Racing 2 Mod Apk 1.5.1

  CarX Drift Racing 2 Mod Apk 1.5.1

  Para birimini sınırsız olarak değiştirin!
  Oyunun İnternet'e bağlanması gerekiyor. İçeri giremiyorsanız, lütfen duvarın üzerinden seçin!
  [İpuçları] İlk kez yükleme% 99 kart olabilir, girmek için bir an bekleyin!
  [Çin Ayarları] Ayara tıklayın ve Çince görmek için "Lanhuage" seçeneğini seçin!

 • CarX Drift Racing 2 Mod Apk 1.4.1

  CarX Drift Racing 2 Mod Apk 1.4.1

  Para birimini sınırsız olarak değiştirin! Oyunun internete bağlı olması gerekiyor. İçeri giremiyorsan, lütfen duvarın üzerinden seç! [İpuçları] İlk kez yükleme% 99 kart olabilir, girmek için biraz bekleyin! [Çince Ayarları] Ayarı tıklayın ve Çince'yi görmek için "LANHUAGE" seçeneğini seçin!

 • CarX Drift Racing 2 Mod Apk 1.3.1 [Sınırsız para]

  CarX Drift Racing 2 Mod Apk 1.3.1 [Sınırsız para]

  Modify the currency to unlimited! The game needs to be connected to the internet. If you can't get in, please choose to over the wall!
  [Note] It may be 99% of the card for the first time loading, and you can enter it after a while!

 • CarX Drift Racing 2 Mod Apk 1.2.1

  CarX Drift Racing 2 Mod Apk 1.2.1

  Sınırsız para, sınırsız banknot

 • CarX Drift Racing 2 Mod Apk 1.2.0

  CarX Drift Racing 2 Mod Apk 1.2.0

  VPN'yi askıya almak için ilk kez veri indirmek için, ağ sonrası sınırsız para birimi

 • CarX Drift Racing 2 Mod Apk 1.0

  CarX Drift Racing 2 Mod Apk 1.0

  Ücretsiz Satın Alma/Drift Puanları/Kilidi açıldı

Daha

View 49 mods of CarX Drift Racing 2

Popular Tags

"mod dosyaları için en iyi indirici!"

% 100 çalışma modları için uygulama pazarı.

Büyük mod dosyalarını indirmek için hızlandırıldı.

İndir(7.2 MB)
close

HappyMod.com is the official website