HappyMod › Games › Arcade › Cat Jump Mod
Cat Jump Mod

Cat Jump şık APK 1.1.130 [Sınırsız para]

Güncelleme açık: 2023-03-22

Cat Jump şık değiştirilmiş bir versiyonudur Cat Jump tarafından geliştirildi Seeplay Inc. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Cat Jump v1.1.130 mod... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Cat Jump 1.1.130 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıCat Jump şık APK 1.1.130 [Sınırsız para]
versiyon1.1.130
Güncelleme açık2023-03-22
Boyut171.86 MB
Mod BilgisiCat Jump v1.1.130 mod
geliştiriciSeeplay Inc
KategoriArcade
Google Play'den edininCat Jump
Orijinal apk'yı indirinCat Jump (142.88 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Cat Jump şık APK
BANATOON: Treasure hunt! şık APK
1% Survival Escape şık APK
Bağlantılar İndir:

Cat Jump şık APK 1.1.130 [Sınırsız para]

Hızlı indirme (142.88 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (142.88 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Cat Jump şık APK 1.1.130 [Sınırsız para]

Özellik V1 Özellik:
Sınırsız para

Özellik V2 Özellik:
altın

Özellik V3 Özellik:
1. Sınırsız Altın
2. REKLAMSIZ

Özellik V4 Özellik:
Büyük altın paralar, reklam vermeye gidin

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Etkinlikler yeni yetenekler geliştirme fırsatları sunar.

Dalgona Challenge düzenli olarak düzenli olarak yeni beceriler kullanıyor. Bu derslerin çoğu katılımcıların bir kişi olarak büyümesine yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Sonuç olarak, meydan okuma sınırlı bir zaman dilimi ile başlar. Bu nedenle, bu oyunu destekleyen herhangi bir vatandaş etkinliğe katılmayı geciktirmemelidir.

# İnsanları kahramanınızın hikayesine toplayın.

Her yeni sürümde birçok yeni mod, karakter ve seçenek eklendi. Bu son sürüm, oyunculara unutulmaz deneyimler sağlayacak PVP ödüllerinin tam bir listesini ekledi. Ayrıca, Cook modu artık oyuna sorunsuz bir şekilde katılıyor ve oyuncular bundan keyif alabilir. Oyunun çekiciliğini artırmak için ek karakterler ve madeni paralar eklenir. Ek kediler aynı zamanda tüccar kedisi veya sahibi kedi dahil olmak üzere simya kedileri olarak görünür.

# Bu atılım, uygulayıcıların becerilerini geliştirmelerine yardımcı olur.

Uzmanlar ve milyonlarca oyuncu Cat atlamayı arcade tarzı bir oyun olarak görüyor. Bu, kim olursanız olun, bu oyunda yeni veya tecrübeli bir gazi, hızlı bir şekilde oyuna bağımlı olacağınız anlamına gelir. Mücadeleyi tamamlamak için, oyuncular yüksek atlamalı ve daha sonra düşmeden belirli bir alana tutunmalıdır. Bu zorluk, oyuncuların istediği kadar yüksek tamamlanabilir; Bırakmaya karar verdiklerinde sona erecek.

# Kedilerin kemirgenleri kontrol etmede olağanüstü yetenekleri vardır.

Bu oyunda yeni olan yolculuğunuzda size eşlik eden kedi yarışını seçme seçeneğiniz var. Eşsiz görünüm ve tekniklere sahip farklı vahşi kediler arasından seçim yapabilirsiniz. Veya gelişmiş hareketler ve savaş stilleri olan bir kraliyet kedisi seçebilirsiniz. Seçiminizi yaptıktan sonra, diğer oyuncuları liderlik tablosunda yarışın.

# Hedeflerin üstesinden gelmek başarılı bir görevin anahtarıdır.

Kedi atlamasında, tırmanırken birden fazla hava tabanlı engelle karşılaşacaksınız. Kedinizin bu engellere dokunmasına izin vermezseniz, ölür ve yere düşersiniz. Seviye yüksek olsa bile, oyuna devam etmek için yeterli alan yok. Ancak, seviye ne kadar yüksek olursa, oyuna o kadar fazla engel eklenir. Bu oyunun başarısını tartışmak için bir zorunluluk, göz alıcı grafikleri içeren logo. Klasik renge sahip cam pencereler ve aralarında turuncu döşenmiş bir duvara gerçekçi bir etki sağlar. Ayrıca, bu oyundaki ses yaptığınız atlamaların her birini açıklar - bu komik bir olaydır. Rekabetçi hissetmek son derece keyifli. Akıllı kedi kadrosu arasında rahat karakterler bulun. Doğal yollarla görme, refleksler ve motor kontrolü geliştirme yöntemleri. Düzenli olarak eklenen yeni etkinlikler paralar ve kedigiller içerir. Karakteri kontrol ederek uçuş yüksekliğini artırmak için daha fazla ödül alın.

# Kedi atlama modunu indirin. Kediler, mod takılı olarak duvara tırmanıyor.

Her nasılsa, kediler yükselen duvarlar arasında sıkıştı. Birisi onları geleceğine saygı duymadan buraya bıraktı. Ancak bu bir sonuç yok; Şimdi önemli olan bu duvarları ölçeklendirmenin bir yolunu bulmak. Daha yüksek ve daha yüksek tırmanmak için duvarlar arasında ileri geri atlamalıdırlar. Bu akrobatik manevrayı tekrar tekrar tekrarlarken sürekli yardım sağlayarak onlara momentum sağlamalısınız. Bunu yaparken çok dikkatli olmayı unutmayın. Kediler gerçekten gerçekten ölmez. Sakinleşmeli ve oyunun hayatlarını zor bir şekilde düzenlediğini anlamalısınız. Viteslere atılırsanız, kedinizin hayatı kolay olmayacaktır.

# Oyunun basit kontrollerini anlamak kolaydır.

Kedilerin piramidi ölçeklendirmesini sağlamalısınız. Çift veya üçlü bir atlama yapmak hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olabilir. Onlara piramidin bir tarafından diğerine bir destek vermek de bir seçenektir. Duvardaki deliklerden mücadele etmek size tepeye yardımcı olacaktır. Çabalarınızın bir sonucu olarak birçok muamma sizinle yüzleşir. Yavru kedi kurtarabilir misin? Mücadeleyi belirli bir zaman diliminde tamamlamayı hedefleyin. Oyunda daha iyi olmak, tekrar tekrar daha yüksek atlamayı gerektirir.

# Ek oyun varyasyonları.

Oyunda belirli bir noktadan sonra yeni bir seviyeye geçeceksiniz. Ama erken kutlamayın; Bunun yerine, yolculuğunuzun sonunda daha büyük ve daha sert patronlara hazırlanın. Görünüş ve işlev bakımından farklı beceri ağaçları ve sizden vazgeçmeyi planlıyorlar. Her iki yaratık da bir ortaklığı paylaşır; Güçlü ve şiddetlidirler. Güvenlik açıklarını arayın ve onları yenmek için hedefleyin. Patronun sağlık göstergesi boşaldığında, anında var olmayı bırakırlar. Ülkenin dört bir yanından oyuncular PVP modunda birbirleriyle rekabet edebilirler. Her ikisi de aynı duvara veya engele tırmanmalı ve sadece en hızlı kazanan kimin kazandığını belirler. Solo'yu rekabetçi çok oyuncuya dönüştürmek, sadece oyunun ihtiyaç duyduğunu artırabilir. Bunun yerine bu modu seçmek, sıkılmış hisseden insanlar için akıllı bir seçimdir. Bir maç seçmek, onlara karşı yarışmak ve zor kazanılan hazinelerini almak memnuniyet vericidir.

# Tek bir görüntüde farklı kedi türleri.

Oyun geliştiricisi, oyuncuların ihtiyaçlarını karşılamak için birçok farklı görünüm yarattı. Her kedinin benzersiz bir kişiliği vardır ve karşılık gelen cosplay görüntüsünün kişiliğini alır. Özel kedilerin özel güçleri vardır; Onlarla oynamayı kolaylaştırırlar ve genel deneyime katkıda bulunurlar. Dahası, birçok insan bu kedilerin etrafında olmayı seviyor çünkü onları daha rahat hissettiriyorlar. Kedileri seviyorsanız, kedi atlama oyununu oynamanız gerekir. Bu ücretsiz çevrimiçi oyun, sizi özgünlükleriyle uçuracak sevimli kedilerin 2D görüntülerine sahiptir. Kedi atlamasının size başka bir yerde bulamayacağınız yeni deneyimler sağlayacağını garanti ediyorum. Seveceğiniz oyunların bazıları duvar atlama, zorluklar ve oyun modları. Cat Jump Mod ile oynayarak çalışmadığınızda kendinizi eğlendirebilirsiniz. Neden bu eklentiyi indirmeyi ve duvarlara atlamayı düşünmüyorsunuz?

# Bir indirme yoluyla Android için Cat Jump Mod APK'yı alın.

Sevimli kedileri seven herkes kedi atlamasını sevecektir. Hızlanma hızlarının hızlı bir şekilde arttığını fark ettikten sonra kontrolü dikkatlice düşünün. Tüm engelleri aşın ve bitiş çizgisine ulaşın.

# Cat Jump şık APK 1.1.130 [Sınırsız para] Özellik:

Cat Jump, herkesin kolayca oynayabileceği basit, bağımlılık yapan bir arcade oyunudur. Sevimli kedilerin kontrolünü elinize alın ve engellerden kaçarak daha yükseğe ve yükseğe zıplayın. Oyun Özellikleri - Her yaştan insanın keyifle oynayabileceği basit kontroller! - Yalnızca reflekslerinize ve becerinize dayalı rekabet! - Sevimli kedileri toplamanın eğlencesi! - Odaklanma, refleksler, kontrol, el becerisi ve görüşü geliştirmek için iyi!

Etkinlikler yeni yetenekler geliştirme fırsatları sunar.
İnsanları kahramanınızın hikayesine toplayın.
Bu atılım, uygulayıcıların becerilerini geliştirmelerine yardımcı olur.
Kedilerin kemirgenleri kontrol etmede olağanüstü yetenekleri vardır.
Hedeflerin üstesinden gelmek başarılı bir görevin anahtarıdır.
Kedi atlama modunu indirin. Kediler, mod takılı olarak duvara tırmanıyor.
Oyunun basit kontrollerini anlamak kolaydır.
Ek oyun varyasyonları.
Tek bir görüntüde farklı kedi türleri.
Bir indirme yoluyla Android için Cat Jump Mod APK'yı alın.

# Nasıl indirilir ve kurulur Cat Jump şık APK 1.1.130 [Sınırsız para]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Cat Jump modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Cat Jump mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Cat Jump indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Cat Jump arayın.

# Tam Özellikler Cat Jump şık APK 1.1.130 [Sınırsız para]

// İndirme Bilgileri //

Boyut171.9MB
versiyon1.1.130
Sürüm Kodu1524
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr tw uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET ACCESS_NETWORK_STATE ACCESS_WIFI_STATE AD_ID VIBRATE WAKE_LOCK RECEIVE_BOOT_COMPLETED FOREGROUND_SERVICE BILLING BIND_APPHUB_SERVICE BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE READ_LOGS' maxSdkVersion='18
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlar hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Vibratöre erişime izin verir.
İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kapanmasını önlemek için PowerManager WakeLocks kullanımına izin verir.
dimming.;Bir uygulamanın, sistem önyüklemeyi bitirdikten sonra yayınlanan ACTION_BOOT_COMPLETED'i almasına izin verir.:

Min Sdk19
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK30
Hedef SDK Txt30
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Küresel Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin üst kümesidir. Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazın dikey veya yatay yönlendirmeyi kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa, herhangi bir özelliği bildirmeniz gerekmez.#Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD5579D68614FFB4EB1E7F8F6AD0DDBBF76
imzaA7B3774480C00C2064EA19F159906241F9F9D225
AB9E09A265FEBB9CD0AD883E0F2E56D098665237F0B26B6B6C0912CB4A5889A0
GeçerliFri Apr 26 05:42:17 CEST 2019 until: Sun Apr 18 05:42:17 CEST 2049
Seri numarası2a9d19b2

// Geliştirici //

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Cat Jump şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Cat Jump şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 43

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (43)

 • B

  @Anonim   2023-02-15 09:19:29

  Kimden:BR   cihaz:SM-A135M   OS:android 12
  amei zero reclamação minha
 • U

  @Anonim   2023-02-10 00:29:14

  Kimden:US   cihaz:SM-A022M   OS:android 11
  pueden aser un mod pero con gemas ilimitadas?#HappyMod#
 • B

  @Anonim   2023-01-17 09:12:00

  Kimden:BR   cihaz:SM-A022M   OS:android 11
  não funciona fica tudo misturado tanto a área de boss quanto a área inicial
 • G

  @Anonim   2023-01-11 12:15:01

  Kimden:GB   cihaz:AGR-W09   OS:android 10
  no unlimited gems
 • M

  @Anonim   2023-01-05 13:25:49

  Kimden:MX   cihaz:5041C   OS:android 8.1.0
  es una m***** esto parece del diablo solo me da monedas para el juego y no mira gema esto es una completa m*****
 • B

  @Anonim   2023-01-03 02:40:43

  Kimden:BR   cihaz:SM-A022M   OS:android 11
  funciona mt bem e tem ouro ilimitado mas era bom ter cristais tbm pq é uma moeda importante do jogo
 • U

  @Anonim   2022-12-25 07:15:01

  Kimden:US   cihaz:M2004J19C   OS:android 12
  No conecta a mi celular pero dicen que es muy bueno si a ti se te funciono el apk pues genial y pues Ami no
 • U

  @Anonim   2022-12-02 05:22:54

  Kimden:US   cihaz:SM-A035M   OS:android 11
  sii funciona, lo recomiendo tiene monedas limitadas
 • B

  @Anonim   2022-11-09 22:14:35

  Kimden:BR   cihaz:moto g(7) plus   OS:android 10
  muito ruim Orrorozo mod bosta ruim
 • B

  @Anonim   2022-11-01 03:40:07

  Kimden:BR   cihaz:motorola one fusion+   OS:android 11
  não consigo instalar de jeito nenhum
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Cat Jump şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Cat Jump

 • C

  @Anonim   2023-02-13 23:33:19

  Kimden:CL   cihaz:HUAWEI KOB2-W09   OS:android 10
  Gemas ilimitadas todos los personajes porfavorrrrrrrrrrrrrrr rrrr
 • B

  @Anonim   2023-02-13 02:37:15

  Kimden:BR   cihaz:samsung SM-J500M   OS:android 6.0.1
  por favor adicionem um mod que tem todos os gatos desbloqueados no jogo
 • E

  @Anonim   2022-09-02 03:41:07

  Kimden:ES   cihaz:samsung SM-A217F   OS:android 11
  Pls,make a unlimited gems mod It's not neccesary to make unlimited money because with gems you can buy coins
 • U

  @Anonim   2022-09-01 15:56:45

  Kimden:US   cihaz:OPPO CPH1803   OS:android 8.1.0
  unlimited gems plssssss I give you a 5 stars if you make it thanks
 • C

  @Anonim   2022-07-24 23:34:37

  Kimden:CO   cihaz:motorola moto e(6) plus   OS:android 9
  un mod que tenga monedas y rubys ilimitados por favor
 • B

  @Anonim   2022-07-01 20:58:55

  Kimden:BR   cihaz:motorola moto e20   OS:android 11
  sou_ flamenguista_ seus_ _palmeiras_ de_ merda_______________________________________________________________________________________________________________________________
 • C

  @Anonim   2022-05-13 23:26:02

  Kimden:CL   cihaz:HUAWEI YAL-L21   OS:android 10
  Solo metanlo porfa
 • P

  @Anonim   2022-05-09 10:02:31

  Kimden:PT   cihaz:motorola motorola one fusion   OS:android 10
  por favor coloque moedas infinitas e diamantes também
 • B

  @Anonim   2022-02-17 13:06:31

  Kimden:BR   cihaz:motorola XT1635-02   OS:android 8.0.0
  kfkdkdlsl jrjdjdjrjrieieirkri Ojssjsidbzuwndjdjrdjfirkedifejsoxjeiiidjwisisiwjsjsuwnsuensisnwiskseinxjsnwjseiejwj
 • R

  @Anonim   2022-01-29 20:21:56

  Kimden:RU   cihaz:OnePlus HD1900   OS:android 11
  Need version 1.1.81 mod. Last from google play. Please.
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Cat Jump şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (47) Sürümler of Cat Jump şık

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme