HappyMod › Games › Role_playing › Combat Quest Roguelike Archero Mod
Combat Quest Roguelike Archero Mod

Combat Quest Roguelike Archero şık APK 0.34.12 [Sınırsız para][High Damage][Mod speed]

Güncelleme açık: 2023-02-02

Combat Quest Roguelike Archero şık değiştirilmiş bir versiyonudur Combat Quest Roguelike Archero tarafından geliştirildi Chillgaming. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Combat Quest MOD APK 0.34.12 (Sınırsız para/yüksek hasar... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Combat Quest Roguelike Archero 0.34.12 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıCombat Quest Roguelike Archero şık APK 0.34.12 [Sınırsız para][High Damage][Mod speed]
versiyon0.34.12
Güncelleme açık2023-02-02
Boyut132.89 MB
Mod BilgisiCombat Quest MOD APK 0.34.12 (Sınırsız para/yüksek hasar/hız)
geliştiriciChillgaming
KategoriRole_playing
Google Play'den edininCombat Quest Roguelike Archero
Orijinal apk'yı indirinCombat Quest Roguelike Archero (148.82 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Combat Quest - Archer Hero RPG şık APK
Bağlantılar İndir:

Combat Quest Roguelike Archero şık APK 0.34.12 [Sınırsız para][High Damage][Mod speed]

Hızlı indirme (148.82 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (148.82 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Combat Quest Roguelike Archero şık APK 0.34.12 [Sınırsız para][High Damage][Mod speed]

Özellik V1 Özellik:
Sınırsız para/yüksek hasar/hız

Özellik V2 Özellik:
Para 0.34.12 APK

Özellik V3 Özellik:
Mod Menüsü

Özellik V4 Özellik:
Altın madeni para sonsuz

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Zengin bir bağlam çimento anlayışına yardımcı olur.

Dünya şu anda bir barış ve refah halindedir. Bu dünyanın sakinleriyle hiçbir engelle karşılaşmaz; Bunun yerine, uyumlu bir şekilde bir arada var olurlar. Bununla birlikte, bir gün açıklanamayan anomaliler nüfusu şaşırttı. Açıklama, dünyanın sonunun bir müdahale gerektirdiğiydi. Dünya soldu ve lekelenmiş bir bulanıklıktan biraz daha fazlası haline gelene kadar parçalandı. Savaş Görevindeki amacımız dünyanın doğal düzenini geri kazanmaktır. Bize karşı dizilmiş vahşi kuvvetlerle yüzleşmeli ve sorunlu topraklarımıza barışı geri kazanmalıyız. Biz insanlık için tek umutuz ve tüm varoluşları ışık altında birleştirebiliriz. Kötü yaratıklarla birlikte savaşmak için silahlar, bombalar, mermiler ve diğer silahları kullanın. Modern teknoloji sayesinde kötü yaratıkların vahşeti ile mücadele edebilirsiniz.

# Oyunun yeni yönleri yeni karakterlerle görünür.

Combat Quest, her seviyedeki oynanışı sayesinde oyunculara benzersiz bir deneyim sunar. Her seviyenin her seviyenin en zor kısımları da dahil olmak üzere farklı hedefleri vardır. Savaş Quest, oyuncular oyun boyunca daha güçlü silahlar ve eşyalarla ilerledikçe artan zorluklar var. Düşmanlar her seviyede güçlenir, bu nedenle oyuncular buna göre hazırlanmalıdır. Daha üst düzey savaş zorluklarıyla karşılaşmak için, daha üst düzey eşyaları bulmanız ve değiştirmeniz gerekir. Özgür olmak için kendi bağırsaklarınızı kazmanızı gerektiren hayalet bir hapishaneyi keşfetmelisiniz. Her beceri sizi birini seçmeye ve her bir engelin üstesinden gelmek için kullanmaya zorlar. Bir sonraki seviye başarı, mülk ve ateşli silahlara kolayca erişmek için engellerin kaldırılmasını gerektirir. Bu, şeyleri devirerek gerçekleştirilebilir.

# Bu kalemler neden bu kadar özel? Çünkü benzersiz özelliklere sahip oldukları için başka hiçbir kalemin sahip olmadığı.

Yeni Killer Combo ek bir kullanım noktası sağlar. Mevcut durumunuza göre hangi becerileri kullanacağınızı kolayca seçmenizi sağlar. Bunun nedeni, ilerlemenizi engelleyebilecek yaratıkları hedeflemeyi kolaylaştırmasıdır. Atletik bir şekilde koşarak durumdan hızla çıkın. Ödüller ve ek eşyalar almak için düşmanları yumruklarla bitirin. Savaş Görevleri, kullandıkları topografik haritalara ek silahlar ve arazi işareti ekler. Bu, oyuncuların bulundukları yerleri ve gitmeleri gereken yerleri işaretlemelerini sağlar. Ayrıca oyuncuların savaşta kullanılmak üzere gelişmiş silahları seçmelerine olanak tanır. Sizin için en iyi seçim, 3D oyundaki rolünüzü hemen belirlemektir. Bu, oynarken daha zeki olmanıza neden olacaktır.

# Combat Quest için Beautife The Beautiful Prenses başlıklı indirilebilir bir mod var.

Bir yay ve oklu cesur, cesur bir adam olarak, rol oynayan oyunu savaş görevinde sevginizi kurtarmak için tehlikeli bir yolculuğa çıkın. Göreviniz sırasında zorlu seviyelerin üstesinden gelmelisiniz. Etrafta hareket etmek, düşman mermilerinden kaçmak ve rakiplerinize çarpmak için kritik öneme sahiptir. Tüm düşman muhafızlarını yendikten sonra, bir sonraki aşamaya ilerleyeceksiniz. Bu oyun konseptinde ustalaşabilmeniz için becerileriniz üzerinde çalışın. Oyun içi mekaniğe alıştıktan sonra uzman olursunuz. Oradan, düşmanın yenilgi saldırılarını kolayca kolayca geride bırakabilirsiniz. Bu zorluk, üstesinden gelmeniz çok kolaydır.

# Olağandışı koleksiyonlar bulmak nadir bir olaydır.

Combat Quest'teki herhangi bir kahraman için ekipman bir zorunluluktur. Güçlü ekipmanlara erişmek, seviyeleri tamamlayarak kaynak kazanmayı gerektirir. Bu sandıkları açmak, normalde mağazalarda görmediğiniz gizemli ürünleri satın almanızı sağlar. Bu eşyaların birçoğu güçlü yetenekler veren nadir silahlar içeriyor. Ek bilgi orijinal metinde bulunabilir. Bu öğeler karakterinizin gücünü artırır ve en zor seviyelerde size yardımcı olur. Keşif ve öğrenmeyi teşvik etmek için zorlu görevlerinize derhal ödüller dahil edin.

# Yenmek için tehlikeli olan son patronla yüzleşin.

Aksiyon oyunlarındaki en önemli canavar son patron. Onsuz, başka hiçbir canavar gerekmez; Son patron, aşırı güçle herkesi kolayca yener. Sonuç olarak, buna karşı kazanmanın bir yolu yoktur. Düşmanla başarılı bir şekilde yüzleşmek için dikkatli bir şekilde hazırlanmanız gerekir. İdeal olarak, karakterlerinizi yükseltin ve bunları donatmak için güçlü silahlar kullanın. Düşman mermilerini atlatmanın ve becerileri geliştirmenin bir yolunu bulmak da önemlidir. Zayıf noktasına saldırarak patronu yenmenin bir yolunu arayın. Kazanmak için, bir kurşun yanlışlıkla size çarpması durumunda bir dizi iyileştirici iksir hazırlamalısınız.

# Mistik alemi ziyaret edin.

Savaş Quest oynarken, keşfedilecek ve kilidini açmak için birçok yeni toprak mevcut olacak. Her arazinin eşsiz bir güzelliği ve birçok ilginç gizemi vardır. Yeni topraklarda da orada yaşayan farklı canavarlar bulunacak. Çeşitli güç seviyelerinde ortaya çıkacak ve size farklı cephane türleri ve saldırı yöntemleri sunacaklar. Dikkatli olmalısınız, çünkü dikkatli değilseniz sizi öldürebilirler. Belirli seviyeleri geçmek değerli ödüller verir. Bunlar zırh, silah, kaynak ve bonuslar içerebilir. Bunların hepsi seviyeyi tamamlamak için gereken çabaya değer.

# Birçok yüksek teknoloji ve fütüristik unsur içerir.

Savaş Quest, oyuncular için son derece çekici hale getiren birçok harika özelliğe sahiptir. Ürpertici bir zindan sayesinde yeni ve ilginç bir oyuna sadece 10 dakika içinde erişilebilir. Seviyeleri, oyuncuların sıkılmayacağı çeşitli şekillerde zor olacaktır. Birçok savaş stratejisi arasından seçim yapabilirsiniz; En sevdiğiniz kombinasyonu seçin ve geniş dünyayı keşfetmeye başlayın. Savaş Görev Modunu indirin ve Krallık'taki Bravest Şövalyesi olun. Prenses'e, birçok ilgi çekici durumla karşılaşacağınız yeni bir toprağa seyahat ederek kötü durumuna yardım edin.

# Savaş Quest Mod APK'da oyuncular düşmanlarla savaşıyorlar.

Combat Quest'in genç versiyonu, aşağıda yeraltı dünyasını seyahat etmenizi sağlayan bir aksiyon oyunudur. Canavar istilacılarla savaşmak için silah ve diğer teçhizat kullanıyorsunuz.

# Savaşmayı öğrenmek, kişinin dövüş yeteneklerine olan güveni artırır.

Oyunun savaş alanına giren oyuncular, yeraltı dünyasının “karanlığı” ve korkusunu hissedebilirler.

# Combat Quest Roguelike Archero şık APK 0.34.12 [Sınırsız para][High Damage][Mod speed] Özellik:

Kahraman, bu dünya korkunç yaratıklar tarafından istila edilir ve umutsuzca bir kurtarıcıya ihtiyaç duyar! (Evet, bu siz olursunuz.) Seviyken ve becerilerinizi seçerken benzersiz oyun tarzınızı geliştirin. Tehlikeli canavarlarla dolu zindanları keşfedin. Koş, ateş et, daha güçlü büyüyor. Canavarların ve hatta patronlarının üstesinden gelmenizi sağlayan beceri kümesini seçin. Zayıf yönlerini güçlü yönlerinize oynayın. Ekipmanınızı geliştirin ve geliştirin, ihtiyacınız olan istatistikleri oluşturmak için büyülü taşlar ekleyin. Oyun stilinize uygun eserleri seçin ve kullanın. Hızlı olun: Koş, kaç ve ateş et! Ya da öfkeli olun ve ateşli oklar fırtınasıyla all-in! > ● Aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli beceriler - katil -combo'yu bulabilir misiniz? : Çok fazla taşlama, işçilik ve soket ● Yüksek kaliteli 3D grafik ● Yüzlerce canavar ve zorlu patron ●… Ve güçlü eserlerden bahsettik mi? Lunatic bir melek ve azgın bir iblis tarafından desteklenecek (evet, kelimenin tam anlamıyla)

Zengin bir bağlam çimento anlayışına yardımcı olur.
Oyunun yeni yönleri yeni karakterlerle görünür.
Bu kalemler neden bu kadar özel? Çünkü benzersiz özelliklere sahip oldukları için başka hiçbir kalemin sahip olmadığı.
Combat Quest için Beautife The Beautiful Prenses başlıklı indirilebilir bir mod var.
Olağandışı koleksiyonlar bulmak nadir bir olaydır.
Yenmek için tehlikeli olan son patronla yüzleşin.
Mistik alemi ziyaret edin.
Birçok yüksek teknoloji ve fütüristik unsur içerir.
Savaş Quest Mod APK'da oyuncular düşmanlarla savaşıyorlar.
Savaşmayı öğrenmek, kişinin dövüş yeteneklerine olan güveni artırır.

# Nasıl indirilir ve kurulur Combat Quest Roguelike Archero şık APK 0.34.12 [Sınırsız para][High Damage][Mod speed]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Combat Quest - Archer Hero RPG modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Combat Quest - Archer Hero RPG mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Combat Quest - Archer Hero RPG indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Combat Quest - Archer Hero RPG arayın.

# Tam Özellikler Combat Quest Roguelike Archero şık APK 0.34.12 [Sınırsız para][High Damage][Mod speed]

// İndirme Bilgileri //

Boyut132.9MB
versiyon0.34.12
Sürüm Kodu625
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinACCESS_NETWORK_STATE ACCESS_WIFI_STATE INTERNET CHECK_LICENSE AD_ID RECEIVE_BOOT_COMPLETED POST_NOTIFICATIONS BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE BIND_APPHUB_SERVICE WAKE_LOCK BILLING FOREGROUND_SERVICE
İzin Metni DİĞER:
Diğer:
Uygulamaların ağlar hakkında bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkında bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Bir uygulamanın, sistem önyükleme işlemini bitirdikten sonra yayınlanan Action_boot_Completed'i almasına izin verir

PowerManager Wakelocks, işlemciyi uykudan veya ekrandan karartmayacak şekilde önlemek için wakelocks.:

Min Sdk25
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK29
Hedef SDK Txt29
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi Donanım Özellikleri:
Uygulama cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özellikleri kullanır.
Kullanıcı Özelliği TouchScreen Donanım Özellikleri:
Uygulama, Mobil İletişim için Global Sistemi (GSM) Telefon Radyo Sistemi kullanıyor.
Uygulama, cihazın tutam hareketleri gibi temel iki noktalı çokluitok özelliklerini kullanıyor, ancak uygulamanın dokunuşları bağımsız olarak izlemesi gerekmiyor.
Bu, Android.hardware.touchscreen özelliğinin bir üst setidir .; Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş multitouch özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, Android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir süper kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazın portre veya peyzaj oryantasyonunu kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa, her iki özelliği de bildirmeniz gerekmez.#Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.:

// imza //

MD5E89B158E4BCF988EBD09EB83F5378E87
imza61ED377E85D386A8DFEE6B864BD85B0BFAA5AF81
A40DA80A59D170CAA950CF15C18C454D47A39B26989D8B640ECD745BA71BF5DC
GeçerliFri Feb 29 02:33:46 CET 2008 until: Tue Jul 17 03:33:46 CEST 2035
Seri numarası936eacbe07f201df

// Geliştirici //

GeliştiriciAndroid
OUAndroid
organizasyonAndroid
yereldağ manzarası
ülkeBİZ
şehirKaliforniya

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Combat Quest Roguelike Archero şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Combat Quest Roguelike Archero şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 48

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (48)

 • I

  @Anonim   2023-02-07 22:01:39

  Kimden:ID   cihaz:Infinix X695C   OS:android 11
  not work, , ,,, ,, ,,,
 • U

  @Anonim   2023-01-27 05:20:47

  Kimden:US   cihaz:vivo 1906   OS:android 11
  need update boss...........................
 • E

  @Anonim   2023-01-26 20:22:29

  Kimden:EG   cihaz:M2006C3MI   OS:android 10
  #HappyMod# #free fire#
 • E

  @Anonim   2023-01-26 20:11:32

  Kimden:EG   cihaz:M2006C3MI   OS:android 10
  #HappyMod# #HappyMod#
 • U

  @Anonim   2023-01-22 10:04:00

  Kimden:US   cihaz:FRL-L23   OS:android 10
  Una vez que descarga los datos extra, se queda en esa ventana
 • I

  @Anonim   2023-01-19 19:31:27

  Kimden:ID   cihaz:vivo 1901   OS:android 11
  yksnshsnsjsksmnsjsnsnuwnwnwnwnanwnanwn
 • U

  @Anonim   2023-01-10 02:04:36

  Kimden:UA   cihaz:CPH2363   OS:android 12
  not working ...........
 • U

  @Anonim   2023-01-08 22:24:36

  Kimden:UA   cihaz:CPH2363   OS:android 12
  нех не работает
 • R

  @Anonim   2022-11-24 19:59:57

  Kimden:RU   cihaz:SM-G988N   OS:android 12
  mod do not work,it is like original game
 • I

  @Anonim   2022-11-12 06:49:01

  Kimden:ID   cihaz:RMX1971   OS:android 11
  not work. please update
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Combat Quest Roguelike Archero şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Combat Quest Roguelike Archero

 • I

  @Anonim   2023-01-13 07:44:53

  Kimden:ID   cihaz:vivo vivo 1820   OS:android 8.1.0
  please update to version 0.34.9 soon please update to version 0.34.9 soon please update to version 0.34.9 soon
 • S

  @Anonim   2022-11-08 17:01:41

  Kimden:SK   cihaz:Xiaomi 2201116SG   OS:android 12
  please update to v0.34.1 pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls
 • I

  @Anonim   2022-10-08 02:49:36

  Kimden:IT   cihaz:Xiaomi M2007J3SG   OS:android 12
  Per favore aggiornate alla versione 0.33.1 che non fa più giocare.
 • B

  @Anonim   2022-02-21 04:09:18

  Kimden:BR   cihaz:Xiaomi M2007J20CG   OS:android 11
  ATUALIZAR por favor, está desatualizado. nova versao
 • U

  @Anonim   2022-02-02 10:43:11

  Kimden:US   cihaz:nubia NX669J   OS:android 11
  Please update to 0.27.4 would be very much appreciated.
 • R

  @Anonim   2021-12-18 04:39:36

  Kimden:RU   cihaz:Xiaomi Redmi Note 9S   OS:android 11
  need 0.26.1 mod......................................
 • G

  @Anonim   2021-12-12 23:22:20

  Kimden:GB   cihaz:realme RMX2180   OS:android 11
  please make a mod this game dept.this is nice game and so fun
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Combat Quest Roguelike Archero şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (59) Sürümler of Combat Quest Roguelike Archero şık

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme