HappyMod › Games › Puzzle › Cradle of Empires Match-3 Game Mod
Cradle of Empires Match-3 Game Mod

Cradle of Empires Match-3 Game şık APK 8.1.0 [Ücretsiz satın alma][Ücretsiz alışveriş]

Güncelleme açık: 2023-12-01

Cradle of Empires Match-3 Game şık değiştirilmiş bir versiyonudur Cradle of Empires Match-3 Game tarafından geliştirildi Awem Games Limited. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Awem Games Limited Mod APK 8.1.0... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Cradle of Empires Match-3 Game 8.1.0 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıCradle of Empires Match-3 Game şık APK 8.1.0 [Ücretsiz satın alma][Ücretsiz alışveriş]
versiyon8.1.0
Güncelleme açık2023-12-01
Boyut126.24 MB
Mod BilgisiAwem Games Limited Mod APK 8.1.0
geliştiriciAwem Games Limited
Ringtone İndirOne Piece Ringtone
KategoriPuzzle
Google Play'den edininCradle of Empires Match-3 Game
Orijinal apk'yı indirinCradle of Empires Match-3 Game (125.2 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Cradle of Empires: 3 in a Row şık APK
Puzzle Heart Match-3 in a Row şık APK
Bağlantılar İndir:

Cradle of Empires Match-3 Game şık APK 8.1.0 [Ücretsiz satın alma][Ücretsiz alışveriş]

Hızlı indirme (125.2 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (125.2 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

One Piece Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Cradle of Empires Match-3 Game şık APK 8.1.0 [Ücretsiz satın alma][Ücretsiz alışveriş]

Özellik V1 Özellik:
Ücretsiz alışveriş

Özellik V2 Özellik:
Çok para

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Artan zorluklarla 4.500'den fazla zorlu bulmacayı çözün.

Cradle of Empires'ın eşleştirme vakası oyunu sıradan eşleşen oyun sağlar. Bu, neyi seçeceğinden emin olmayan eğlence arayanlar için en uygun olduğu anlamına gelir. Oyun 4500'e kadar farklı soru ve cevap sunuyor, oyuncuların zor bulmacaları çözmek için yetenekli olmaları gerekiyor. Bir seviyeyi bitirdikten sonra, bir sonrakinin kilidi açılır. Bu nedenle, bu oyunu oynayan insanlar daha büyük zorluklarla karşılaşacaklar. Ek olarak, her seviye karışıma farklı şekiller, renkler ve tatlılar ekler.

# Arama çubuğunu kullanarak benzersiz karakterlerle ilginç hikayeler bulun.

Birçok insan cevapsız kalan görevlerin arkasındaki anlamı bilmek istiyor. Cradle of Empires size eski ve kutsal bir Mısır'da kendi cevaplarınızı bulma şansı verir. Manevi açıklamalara inanmasanız bile, bu görevlerin arkasındaki gizemlerin oldukça havalı olduğunu inkar etmek yok. Her seviyeyi bitirme ödülleri Mısır ve Roma'nın gizemli hikayeleriyle ilgilidir. Kazanan her seviye için ek benzersiz karakterler kazanılır.

# Tüm Mısır mücevherlerini arayın ve oyunu kazanın.

Akıllılarınızı göstermek veya zihninize meydan okumak istiyorsanız, bu maç 3 oyunu sizin içindir. Aynı zamanda sorulanların açıklamasına uyan bir klasik. Bu oyuna gelirken üstün zeka ile farklı kırılma kurallarımızla binlerce zorlu soruyu fethedebileceğinize inanıyorum. Sizler için o kadar kolay olmayabilir, ama bunu bu azim ve zeka ile yapabilirsiniz. Her şeyi kazanın ve Mısır'da bir dizi nadir mücevher sahibi olma şansına sahip olun.

# Görevleri tamamlayarak satılık eşyaları keşfedin.

Yeni bulmacaları düzenli olarak yayınlayarak, Cradle of Empires'ın tüm oyuncuları için ilgi çekici bir oyun sağlamaya devam etmesini istiyoruz. Ayrıca oyuna daha fazla zorluk seviyesi gerektiren yeni bulmacalar da ekleyeceğiz - bu, oyuna daha fazla oyuncu çekmeye yardımcı olacak. Oyunun kapsayıcı teması ödülleri, zorlukları ve bunlarla ilişkili unsurları içerir. Oyunun gelişimi ek bonuslar ve güç artışları içerir.

# Ek kaynak ekleyerek zor bulmacaların zorluğunu artırın. Koleksiyonunuza para ve farklı güç kartları ekleyin.

Size sunmak istediğim özel bir ödülüm var. En güçlü aklınızı kullandığınızda bu sırrı keşfedebilirsiniz. Ardından, oyunda birçok benzersiz ödül alacağınızdan emin olabilirsiniz. Ve kazandığınızda, farklı özel hediye kartları toplayabilirsiniz. Daha şaşırtıcı bilmeceleri delmek için bu yeni güce ihtiyacınız olacak. Ayrıca İmparatorluklar Beşiği'nde birçok yeni eşya ve büyük miktarda para edinmeye çalışın.

# Parable'ın temel özellikleri.

4500'den fazla zorlu Match-3 bulmacasını çözmek için farklı şekillerin mücevherlerini eşleştirin. Zorluk sürekli artar. Oyun her kazanıldığında, dünyanın gizemli geçmişinin hikayesi netleşir. Her zaferle yeni karakterler ve masallar görünür. Mümkün olan en iyi cevaplarla bulmacaları tamamlayarak, Mısır'ın tüm nadir mücevherlerini ve antik eserlerini toplarsınız. Bunun nedeni, bunu yapma fırsatı bulmacaları mükemmel cevaplarla bitirmenize izin verir. Zor görevleri tamamlayarak oyunu sık sık güncelleyin. Ayrıca oyun ilerledikçe yeni öğelere ve güçlendirmelere göz atın. Bir yarışma kazandığınızda ek kartlar ve bonuslar kazanın; Yoğun bir soru ile güç yaratarak şansınızı artırın.

# Empires Mod Beşikli Lens aracılığıyla eski Mısır'ın ihtişamını görüntüleyin.

İmparatorlukların beşiği birçok sır tutar. Bu gizemlere erişmek, oyuncu tarafından çeşitli görevlerin tamamlanmasını gerektirir. Oyun bu şekilde art arda bir etkinlik sunuyor. Düzenli etkinlikler ve zorluklar, yeni öğelere yol açan düzenli ödüller ve deneyim puanları sunar. Oyunu bitirdikten sonra, daha fazla ödül alacaksınız. Yeni işlevler, karmaşık çözümler gerektiren bulmacalardan sıkılmayı zorlaştırıyor. Bu bulmacaların oyuncular tarafından ayrı ayrı çözülmesi gerekir. Eski Mısır zamanında, oyuncular kendilerini bir hikayenin bir parçası bulurlar. Katılımları onları farklı kostümleri ve kişilikleri olan diğer insanlarla temasa geçirir. Oyuncuların topraklarına ve evlerine bakmalarına yardımcı olurlar. Oyun boyunca ilerleyerek yeni karakterlerin kilidi açıldı. Bu yeni oyunda güçlü bir imparatorluk oluşturmak ve karanlığı yenmek için birlikte çalışın. Oyunu hemen oynarken gizli sırlar bulun.

# Farklı oyun modlarıyla, oyun farklı bir sisteme sahiptir.

Cradle of Empires 'Match-3 bulmaca oyun modu, seçim yapabileceğiniz 4.500'den fazla farklı seviyeye sahip altı seçenek sunuyor. Ayrıca, oyun kullanıcıların zaten tamamlanmış binalarda oynamasına olanak tanır. Oyundaki zorlukları aşarak yeni özelliklerin, ödüllerin ve hatta oyunun yeni alanlarının kilidini açın. Oyundaki belirli gereksinimleri tamamlayarak yeni şeylerin kilidi açılır. Tüm oyun kapılarının kilidini açmak ulusunuzu tamamen geliştirecektir.

# Bitkilerin dünyası fiziksel dünyaya bir alternatif sunar.

Match-3 oyun Cradle of Empires'da, oyuncular birçok farklı çiçeği görüntüleyebilir. Bunlar güller, zambaklar ve krizantemleri içerir. Ayrıca, oyuncular oyunda sebze ve meyveler geliştirebilirler. Bazı seviyelerde, oyuncular altınla karşılaşabilir; Bunları diğer unsurlarla birleştirmek, oyuncuların bunu koleksiyonlarına eklemelerini sağlar. Bir seviyede üç yıldız süren ekstra ödüller kazanır. Her seviyenin üç yıldızla işaretlenmiş bir puanlama kilometre taşı vardır. Bu işaretleyiciye ulaşmak mümkün olan en yüksek puan elde edilmesini gerektirir.

# Sonsuza kadar fethetmesi için güçlü bir krallığı güçlendirin.

Bir imparatorluk yaratmak olağanüstü bir çalışma gerektirir. Dünyada ilerlemek, çalışmak için ek alanların kilidini açmak için seviyeye geçmeyi gerektirir. Mevcut durumlarına ek olarak, maç üç bulmacalarla odaklanmada bir değişim gerektirir. Bunu yapmak bitkileri dikme yeteneğinin kilidini açar. Oyunu oynamak kökleri dikmek için bir yer gerektirir; Kazanma zemini ile elde edildi. Belirli bir seviyeye kadar ve tarım arazilerinin kilidini açacaktır. Dikim alanında bile, Match-3'ü daha yeni bloklarla oynayabilirsiniz.

# Cradle of Empires Match-3 Game şık APK 8.1.0 [Ücretsiz satın alma][Ücretsiz alışveriş] Özellik:

Zengin bir hikayeye, heyecan verici görevlere ve büyüleyici karakterlere sahip bu macera dolu 3'lü eşleştirme oyununda Seçilmiş Kişi olun ve kadim imparatorluğun harabelerden yükselmesine yardımcı olun! Cradle of Empires heyecan verici - ama aynı zamanda havalı, sakin ve kendine hakim - aile dostu bir maceradır. Sizi eşleştirme, inşa etme ve toplama becerilerinizi zorlayan nefes kesici bir yolculuğa çıkarıyor. Nimiru ve Mısırlı yerleşimcilerin yardımıyla Amrun'un lanetini kırabilir ve eski uygarlığı eski ihtişamına kavuşturabilirsiniz. Yükselin ve iyiliğin kötülüğe karşı zaferinde gizli silah olun! OYUNU ÖZEL KILAN NEDİR?● Benzersiz oynanış karışımı: Eşleştirmeler yaparsınız, büyük bir şehir inşa edersiniz ve hepsi bir arada bir maceraya atılırsınız… Bu ne kadar muhteşem?● Mega boyutlu macera: Bu sürükleyici macera dolu hikayeye kendinizi kaptıracaksınız. beklenmedik gelişmeler, sürükleyici görevler ve akılda kalıcı karakterler.● Antik şehirler ve medeniyetler: Kötülüğün yok ettiği şehirleri yeniden inşa etmenize yardımcı olan 3'lü eşleştirme seviyelerini oynayarak kaynakları toplarsınız.● Farklı oyun modları: 6 farklı 3'lü eşleştirme modunda oynarsınız. başka hiçbir yerde bulamayacağınız bir çeşitlilik.● Birçok güçlendirme: Çeşitli bonuslar, güçlendiriciler ve muskalar kazanabilirsiniz — bunları kullanmak için kendi stratejinizi geliştireceksiniz.● Düzenli güncellemeler: Asla kaçmayacaksınız Yeni maceralardan, gelecekteki güncellemelerde yeni binalar, görevler, bonuslar, seviyeler ve bütün medeniyetler kazanacaksınız. Bütün bunlar ve çok daha fazlası, ÜCRETSİZ! Tatil için hazırlanın - Şenlikli güncellemeler TAKİPTE KALIN Bize katılın: https://www.facebook.com/cradleofempires Bizi şu adreste bulun: https://www.facebook.com/awemgames Daha fazla eğlenin: http://www.awem.com/Bizi takip edin: http://twitter.com/#!/awemBizi izleyin: http://www.youtube.com/user/awemgames Sanatımızın keyfini şu adreste çıkarın: http:// pinterest.com/awemgames/

Artan zorluklarla 4.500'den fazla zorlu bulmacayı çözün.
Arama çubuğunu kullanarak benzersiz karakterlerle ilginç hikayeler bulun.
Tüm Mısır mücevherlerini arayın ve oyunu kazanın.
Görevleri tamamlayarak satılık eşyaları keşfedin.
Ek kaynak ekleyerek zor bulmacaların zorluğunu artırın. Koleksiyonunuza para ve farklı güç kartları ekleyin.
Parable'ın temel özellikleri.
Empires Mod Beşikli Lens aracılığıyla eski Mısır'ın ihtişamını görüntüleyin.
Farklı oyun modlarıyla, oyun farklı bir sisteme sahiptir.
Bitkilerin dünyası fiziksel dünyaya bir alternatif sunar.
Sonsuza kadar fethetmesi için güçlü bir krallığı güçlendirin.

# Nasıl indirilir ve kurulur Cradle of Empires Match-3 Game şık APK 8.1.0 [Ücretsiz satın alma][Ücretsiz alışveriş]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Cradle of Empires: 3 in a Row modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Cradle of Empires: 3 in a Row mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Cradle of Empires: 3 in a Row indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Cradle of Empires: 3 in a Row arayın.

# Tam Özellikler Cradle of Empires Match-3 Game şık APK 8.1.0 [Ücretsiz satın alma][Ücretsiz alışveriş]

// İndirme Bilgileri //

Boyut126.2MB
versiyon8.1.0
Sürüm Kodu1015077
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-419 es-ES es-US et eu fa fi fil fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinMODIFY_AUDIO_SETTINGS INTERNET ACCESS_NETWORK_STATE ACCESS_WIFI_STATE READ_EXTERNAL_STORAGE AD_ID WRITE_EXTERNAL_STORAGE POST_NOTIFICATIONS BILLING WAKE_LOCK RECEIVE BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE RECEIVE_BOOT_COMPLETED FOREGROUND_SERVICE
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamanın genel ses ayarlarını değiştirmesine izin verir.
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
İşlemcinin uyku modundan çıkmasını önlemek için PowerManager WakeLocks'un kullanılmasına izin verir
veya ekranın karartılmasından.;Uygulamanın, sistem önyüklemesini tamamladıktan sonra yayınlanan ACTION_BOOT_COMPLETED'i almasına izin verir.:

DEPOLAMA:
Bir uygulamanın harici depolama biriminden okumasına izin verir.
Bir uygulamanın harici depolama birimine yazmasına izin verir.
Min Sdk19
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK30
Hedef SDK Txt30
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği diğer.#Uygulama, Mobil İletişim için Küresel Sistem (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.#Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD5E89B158E4BCF988EBD09EB83F5378E87
imza61ED377E85D386A8DFEE6B864BD85B0BFAA5AF81
A40DA80A59D170CAA950CF15C18C454D47A39B26989D8B640ECD745BA71BF5DC
GeçerliFri Feb 29 02:33:46 CET 2008 until: Tue Jul 17 03:33:46 CEST 2035
Seri numarası936eacbe07f201df

// Geliştirici //

GeliştiriciAndroid
OUAndroid
organizasyonAndroid
yereldağ manzarası
ülkeBİZ
şehirKaliforniya

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Cradle of Empires Match-3 Game şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Cradle of Empires Match-3 Game şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 37

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (37)

 • D

  @Anonim   2023-11-28 01:24:30

  Kimden:DE   cihaz:PPA-LX2   OS:android 10
  Das ist gut
 • D

  @Anonim   2023-11-28 01:24:07

  Kimden:DE   cihaz:PPA-LX2   OS:android 10
  Das ist ein tolles Spiel
 • M

  @Anonim   2023-09-02 05:12:50

  Kimden:MX   cihaz:STK-LX3   OS:android 10
  No puedo entrar al juego
 • U

  @Anonim   2023-05-16 20:40:03

  Kimden:US   cihaz:motorola edge 5G UW (2021)   OS:android 12
  Needs update! When opening, it says to update and takes you to the play store.
 • U

  @Anonim   2022-12-06 14:57:53

  Kimden:US   cihaz:Redmi Note 9 Pro   OS:android 12
  can't update the game..
 • U

  @Anonim   2022-12-05 14:06:12

  Kimden:US   cihaz:Redmi Note 9 Pro   OS:android 12
  need new update please
 • R

  @Anonim   2021-06-09 18:54:26

  Kimden:RU   cihaz:Redmi Note 8T   OS:android 10
  спасибо вам большое за игры.
 • G

  @Anonim   2020-12-31 04:40:29

  Kimden:GB   cihaz:Lenovo TB-X704L   OS:android 7.1.1
  shopping works but after awhile you asked to download new content but it won't download
 • G

  @Anonim   2020-11-20 13:11:51

  Kimden:GB   cihaz:Nokia 5.1   OS:android 10
  all is well developed
 • T

  @Anonim   2020-07-25 14:12:56

  Kimden:TR   cihaz:Xiaomi Redmi Note 8   OS:android 9
  ela
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Cradle of Empires Match-3 Game şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Cradle of Empires Match-3 Game

 • T

  @Anonim   2023-03-29 05:23:59

  Kimden:TR   cihaz:samsung SM-N950F   OS:android 9
  I need difgerent mod version, cuz this is not mine. Thanks
 • S

  @Anonim   2020-01-07 23:23:58

  Kimden:SK   cihaz:HUAWEI ALP-L09   OS:android 9
  Please update........................................................................................................................
 • U

  @Anonim   2019-11-12 23:09:49

  Kimden:US   cihaz:Xiaomi Redmi Note 6 Pro   OS:android 9
  solicitó una actualización de este juego porque es uno de mis favoritos y estaba funcionando muy bien y ahora me pide actualizarlo. gracias
 • Z

  @Anonim   2019-10-06 02:34:38

  Kimden:ZA   cihaz:samsung SM-A720F   OS:android 8.0.0
  please update ..............................................................................
 • E

  @Anonim   2019-09-29 04:08:49

  Kimden:ES   cihaz:samsung SM-A705FN   OS:android 9
  the original game has been updated to version 6.0.7. thanks for your effort.
 • B

  @Anonim   2019-09-27 02:39:00

  Kimden:BR   cihaz:samsung SM-A105M   OS:android 9
  Como atualizar o jogo mod pois não estou conseguindo
 • A

  @Anonim   2019-09-14 17:36:49

  Kimden:AE   cihaz:samsung SM-G975F   OS:android 9
  NHS is the most common form in a state where it can take place and they are the only one that can afford the benefits and they are going through the process and the need for a better treatment for a
 • Daha...[+]

# Video incelemeleri:

Bu modun çalışıp çalışmadığını mı merak ediyorsunuz? Bu modla ilgili ekran yakalama videolarına göz atın.

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Cradle of Empires Match-3 Game şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (69) Sürümler of Cradle of Empires Match-3 Game şık

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme