HappyMod › Games › Tools › Cx Dosya Gezgini Mod
Cx Dosya Gezgini Mod

Cx Dosya Gezgini şık APK 1.9.8

Güncelleme açık: 2023-03-19

Cx Dosya Gezgini şık değiştirilmiş bir versiyonudur Cx Dosya Gezgini tarafından geliştirildi Cx File Explorer. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Cx File Explorer Mod APK 1.9.8... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Cx Dosya Gezgini 1.9.8 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıCx Dosya Gezgini şık APK 1.9.8
versiyon1.9.8
Güncelleme açık2023-03-19
Boyut7.16 MB
Mod BilgisiCx File Explorer Mod APK 1.9.8
geliştiriciCx File Explorer
KategoriTools
Google Play'den edininCx Dosya Gezgini
Orijinal apk'yı indirinCx Dosya Gezgini (7 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Cx File Explorer şık APK
Bağlantılar İndir:

Cx Dosya Gezgini şık APK 1.9.8

Hızlı indirme (7 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (7 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Cx Dosya Gezgini şık APK 1.9.8

Cx File Explorer Mod APK 1.9.8

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Girişiyle CX Dosya Gezgini hakkında bilgi edinin.

Basit bir arayüze sahip hafif bir dosya yöneticisi!

# Neden bir mobil dosya yönetimi uygulamasına ihtiyacınız var?

Telefonunuzda birçok dosyayı, uygulamayı, fotoğrafı, videoları, indirmeleri ve daha fazlasını düzgün bir şekilde düzenlemenize yardımcı olmak için güçlü bir dosya yöneticisi uygulamasına ihtiyacınız var. CX File Explorer, bunun için en etkili uygulamalardan biridir. Her şeyi düzgün gruplara sınıflandırarak düzenlemenize yardımcı olur.

# CX Dosya Gezgini nedir?

CX Dosya Explorer, dosyaları taşımanıza, sıkıştırmanıza, yeniden adlandırmanıza, silmenize, silmenizi, paylaşmanızı, paylaşmanızı ve dosyaları bulutta depolamanızı sağlayan bir mobil uygulamadır. Ayrıca mobil cihazdaki tüm dosyaları yönetmenize yardımcı olur.

# Cihazdaki tüm dosyaların yönetimine izin verin.

CX Dosya Gezgini, tercihlerinize göre klasörleri düzenlemenize yardımcı olur. Ayrıca, cihazda bulunan tüm dosyalara göz atmanıza ve ayrıca hem harici hem de dahili depolama alanındaki birden fazla hedefe çıkarma, kopyala, silme, birleştirme, yeniden adlandırma ve dosyaları paylaşmanıza olanak tanır. CX File Explorer ayrıca yeni klasörler ve dosyalar oluşturmanıza ve dosyaları klasörler arasında taşımanıza olanak tanır. Dosyaları bir klasörden diğerine taşımak kuruluşlarını geliştirir. Ayrıca yolda önemli faydaları vardır. Her şeyin tek bir yerde yeri sayesinde arama yapmak gerektiğinde daha kolay hale gelir. Gereksiz verileri silerek, alan temizleme cihazınızın boyutunu azaltmaya yardımcı olur.

# Analiz ve yönetme yoluyla depolama gereksinimlerinizle ilgili sekmeleri saklayın.

CX Dosya Gezgini, dosyalar için yerleşik depolama sistemi sayesinde mobil cihazlar hakkındaki verileri analiz edebilir ve depolayabilir. Ayrıca, bir dosya analizi ve depolama sistemi aracılığıyla akıllı telefonların bellek alanı hakkında istatistiksel bilgiler görüntüler. CX File Explorer, arşiv analizi yoluyla dosyaların hızlı bir şekilde değerlendirilmesini sağlar. Buradan hangisinin saklanacağına ve hangisinin kalıcı olarak kaldırılacağına karar verebilirsiniz. Bu, telefonda depolamayı serbest bırakır ve daha fazla yeni dosya eklemeyi kolaylaştırır. Bir mobil cihazda depolanan birkaç uygulama onu yavaşlatabilir ve örgütlenmemiş hale getirebilir. Ayrıca, birçok dosya türü cihaza dağılmış ve verimliliğini engeller. Ek uygulamalar CX Dosya Explorer uygulaması aracılığıyla yönetilebilir. Kaç uygulamanın bir kerede açık olduğunu takip etmek, belleği yönetme söz konusu olduğunda oyunun adıdır. Bildirilen istatistikleri gözden geçirmek, en iyi nasıl ilerleyeceğinize karar vermenize yardımcı olabilir. Artık herhangi bir etkinliğe sahip olmayan programlara ve yakın zamanda kapatılan programlara göz kulak olabilirsiniz. Kullanılmayan uygulamaları kapatmak, cihazınızın sabit sürücüsünde daha fazla yer açar ve genel performansı üzerindeki baskıyı azaltır.

# Bulut depolama alanı kullanan görevler bahar mevsimi için idealdir.

CX File Explorer ayrıca mobil cihaz veya bulut aracılığıyla dosyalara uzaktan erişebilir. Dosyaları bu konumlarda saklayabilir, aralarında paylaşabilir veya hatta silebilirsiniz. CX File Explorer, FTP, FTPS, SFTP, SMB, WebDAV ve LAN üzerinden dosya erişimi sağlar. PC'nizdeki mobil geliştirme bandınıza her yerden erişmek için FTP'yi de kullanabilirsiniz. Alternatif olarak, NAS (Ağ Ekli Depolama) gibi ağ ekli bir depolamaya bağlanmak için SFTP'yi kullanabilirsiniz.

# Dostça bir arayüz ile kullanımı kolaydır.

CX Dosya Explorer'ın ana sayfası işlevlerini, görüntülerini ve açıklamalarını düzgün bir şekilde düzenler. Bu, kullanıcıların ihtiyaç duydukları dosyaları hızlı bir şekilde bulmasını kolaylaştırır. Birçok ek özellik mevcuttur, ancak arayüz basit ve minimalist kalır. File Explorer'ın dost arayüzü, Microsoft Office'in bir PC veya dizüstü bilgisayar sürümünü kullanmak gibi hissediyor. Bu, tanıdık bir program kullanmak gibi hissettirdiği için dosya yönetimini hızlı ve kolay hale getirir.

# Uygun URL'yi kullanarak CX Dosyası Gezgini Dosya Yöneticisi APK'sını indirebilirsiniz.

Akıllı telefonlar, her geçen gün günlük yaşama daha fazla işlevsellik katar. İnsanlar akıllı telefonlarını hem kişisel hem de mesleki nedenlerle kullanıyor. Bu aletler bir zamanlar sürekli büyüyen bir iş haline gelen bir endüstri haline getirdi. Birçok uygulama ile telefonunuzda boşluğu serbest bırakabilirsiniz. Ancak telefonunuzdaki dosyalara hızlı bir şekilde erişmek için CX Dosya Gezgini'ne ihtiyacınız olacak. Telefon uygulamaları, kullanıcıların üçüncü taraf uygulamalar da dahil olmak üzere tüm dosyalarını görüntülemelerine olanak tanır. Ancak, birçok telefon uygulaması kullanıcıların ek uygulamalar indirmesine izin vermez. Bu uygulama telefonunuzdaki dosyaları birden çok kategoride düzenleyebilir. Diğer birçok görev gerçekleştirerek varsayılan dosya yöneticinizden daha iyi performans gösterir. Uygulama, bir görselleştirici aracılığıyla geçerli depolama durumu hakkında bilgi sağlar. Veriler birkaç farklı şekilde görüntülenebilir ve erişilebilir. Bunlar arasında geri dönüşüm kutusu, indirmeler, uygulamalar, ana depolama ve SD kartı bulunur.

# Dosyalarınızı yönetmenize izin vermek.

Sık sık kullanılan bir telefonla birçok heyecan verici şey yapılabilir. Bunlar arasında fotoğraf çekmek, uygulamaları keşfetmek, özelliklere erişmek ve daha fazlasını içerir. Telefon kullanıcıları eğlenceli şeyler yapmak için uygulamaları bile kullanabilir. Dosyaları düzenlemek için güvenilir bir uygulama CX File Explorer'dır. Klasörler halinde düzenleyerek telefon dosyalarınızı kontrol altında tutmanıza yardımcı olur. Bu uygulamayı çok kullanırsanız, telefonunuzda çok fazla dosya var. CX File Explorer birçok görevi yerine getirebileceği için en iyi dosya yöneticisi uygulamasıdır. Çoğu telefon yerleşik bir dosya yöneticisiyle birlikte gelir; Ancak, çoğu zaman güvenilir değildir. Uygulama, klasörlerde ve depolama alanında saklanan tüm dosyaları otomatik olarak sınıflandırır ve bunlara kolayca göz atmanızı sağlar. Özel gruplar oluşturarak bunları seçici olarak bile sıralayabilirsiniz. Birkaç musluk ile dosyalarınızı kolayca düzenleyebilirsiniz. Bu uygulamayla bulut dosya depolama alanınızı kolayca yönetebilirsiniz! Bu uygulama, kullanıcının yüklü uygulamalar arasında dosyaları yapıştırmasını, kesmesini ve kopyalamasını sağlar. Ayrıca, kullanıcıların herhangi bir uygulamada depolanan bilgileri serbestçe düzenlemelerine olanak tanır.

# CX File Explorer ek özellikler sağlar.

CX Dosya Explorer'ı şu anda indirerek telefonunuzdaki tüm dosyaları kolayca yönetebilirsiniz! Birçok uygulama daha üretken olmanıza yardımcı olur. Telefonunuzu çok kullanırsanız, şu anda çok sayıda yeni uygulama almak akıllıca. Şu anda belirli durumlarda ihtiyaç duyulan birçok uygulama var. CX File Explorer şu anda bir akıllı telefondaki dosyaları yönetmek için kullanılabilir! Birçok özellik içeren mükemmel bir uygulama! Bu uygulama ile, varsayılan bir dosya yöneticisinde alacağınızdan daha fazla özelliğe sahip olabilirsiniz.

# Cx Dosya Gezgini şık APK 1.9.8 Özellik:

Cx Dosya Gezgini, basit ve sezgisel bir arayüze sahip güçlü bir dosya yöneticisi uygulamasıdır. Bu dosya yöneticisi uygulamasıyla, tıpkı PC'nizde veya Mac'inizde Windows Gezgini'ni veya Finder'ı kullandığınız gibi, mobil cihazınızdaki, PC'nizdeki ve bulut depolamanızdaki dosyaları hızlı bir şekilde bulabilir ve yönetebilirsiniz. bunalmış olmak Görselleştirilmiş bir depolama analitiği ile mobil cihazınızda kullanılan alanı bile yönetebilirsiniz.Ana Özellikler Dosyalarınızı ve klasörlerinizi düzenleyin: Kullanımı kolay bir kullanıcı arayüzü ile arama, taşıma, kopyalama, sıkıştırma, yeniden adlandırma, ayıklama, silme, mobil cihazınızın dahili ve harici depolamasında dosya (klasörler) oluşturun ve kolayca paylaşın Bulutta depolanan dosyalara erişin: Bulutta depolanan dosyaları yönetebilirsiniz NAS (Ağa Bağlı Depolama) dosyalarına erişin: dosyalara uzak veya FTP, FTPS, SFTP, SMB, WebDAV ve LAN gibi paylaşılan depolama. FTP (Dosya Aktarım Protokolü) kullanarak mobil cihazınıza PC'nizden de erişebilirsiniz.Uygulamalarınızı yönetin: Mobil cihazınızda kurulu uygulamaları yönetebilirsiniz.Depolamanızı analiz edin ve yönetin: Cx Dosya Gezgini, yapabileceğiniz görselleştirilmiş depolama analizi sağlar. mevcut alanı hızla analiz edin ve yönetin. Çöp kutusu ayrıca depolama alanınızı kolayca yönetmenize yardımcı olur.Materyal Tasarım Arayüzü: Cx Dosya Gezgini, Materyal Tasarım arayüzünü kullanır.Tam işlevselliğe sahip basit ve zarif bir arayüze sahip bir dosya yöneticisi uygulaması arıyorsanız, o zaman Cx Dosya Gezgini en iyisidir. seçenek.

Girişiyle CX Dosya Gezgini hakkında bilgi edinin.
Neden bir mobil dosya yönetimi uygulamasına ihtiyacınız var?
CX Dosya Gezgini nedir?
Cihazdaki tüm dosyaların yönetimine izin verin.
Analiz ve yönetme yoluyla depolama gereksinimlerinizle ilgili sekmeleri saklayın.
Bulut depolama alanı kullanan görevler bahar mevsimi için idealdir.
Dostça bir arayüz ile kullanımı kolaydır.
Uygun URL'yi kullanarak CX Dosyası Gezgini Dosya Yöneticisi APK'sını indirebilirsiniz.
Dosyalarınızı yönetmenize izin vermek.
CX File Explorer ek özellikler sağlar.

# Nasıl indirilir ve kurulur Cx Dosya Gezgini şık APK 1.9.8 ?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Cx File Explorer modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Cx File Explorer mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Cx File Explorer indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Cx File Explorer arayın.

# Tam Özellikler Cx Dosya Gezgini şık APK 1.9.8

// İndirme Bilgileri //

Boyut7.2MB
versiyon1.9.8
Sürüm Kodu198
Langaf am ar as az az-AZ be bg bn bn-BD bs ca cs da de el el-GR en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-US et et-EE eu eu-ES fa fi fr fr-CA gl gl-ES gu hi hr hu hy hy-AM in is is-IS it iw ja ka ka-GE kk kk-KZ km km-KH kn kn-IN ko ky ky-KG lo lo-LA lt lv mk mk-MK ml ml-IN mn mn-MN mr mr-IN ms ms-MY my my-MM nb ne ne-NP nl no or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si si-LK sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta ta-IN te te-IN th tl tr uk ur ur-PK uz uz-UZ vi zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinREAD_EXTERNAL_STORAGE WRITE_EXTERNAL_STORAGE INTERNET ACCESS_NETWORK_STATE CHANGE_NETWORK_STATE ACCESS_WIFI_STATE CHANGE_WIFI_STATE WAKE_LOCK RECEIVE_BOOT_COMPLETED INSTALL_SHORTCUT REQUEST_INSTALL_PACKAGES GET_ACCOUNTS' maxSdkVersion='26 VIBRATE FOREGROUND_SERVICE BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE AD_ID
İzin Metni DİĞER:
STORAGE:
Bir uygulamanın harici depolamadan okumasına izin verir.
Bir uygulamanın harici depolamaya yazmasına izin verir.
DİĞER:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.Uygulamaların ağlar hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.Uygulamaların ağ bağlantı durumunu değiştirmesine izin verir.Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.Uygulamaların Wi-Fi bağlantı durumunu değiştirmesine izin verir.
;İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks kullanımına izin verir.;Uygulamanın, sistem önyüklemeyi bitirdikten sonra yayınlanan ACTION_BOOT_COMPLETED'i almasına izin verir.;Bir uygulamanın Başlatıcı'da bir kısayol yüklemesine izin verir.;Bir uygulamanın yükleme isteğinde bulunmasına izin verir:

paketler.;Vibratöre erişim sağlar.:

Min Sdk21
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK31
Hedef SDK Txt31
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Medya yazılımı özellikleri:
Uygulama, televizyon gibi geniş bir ekranda görüntülemek için tasarlanmış bir kullanıcı arayüzü sunar.

// imza //

MD53147F0C57113D62FE5DBEDE92B225B86
imza45BA0507D9824822B29951C96A93EE5285AB6909
26A41539862A721906EFC29D786CFDB3EEBED7349D349F97C3871E0E748C906D
GeçerliThu Mar 22 06:34:29 CET 2018 until: Sat Mar 14 06:34:29 CET 2048
Seri numarası2f67deda

// Geliştirici //

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Cx Dosya Gezgini şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Cx Dosya Gezgini şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 42

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (42)

 • U

  @Anonim   2023-02-17 07:15:33

  Kimden:US   cihaz:SM-A525M   OS:android 13
 • B

  @Anonim   2022-11-23 11:00:53

  Kimden:BR   cihaz:2201117TL   OS:android 12
  Funciona perfeitamente
 • U

  @Anonim   2022-04-26 13:05:58

  Kimden:US   cihaz:SM-S326DL   OS:android 11
  works Great for file transfer like roms and such to your xbox and retroarch through durango ftp. highly recommend this app. best part is the simple use and user interface setup in the menus.
 • U

  @Anonim   2022-01-17 18:28:48

  Kimden:US   cihaz:SM-G998B   OS:android 12
  Very nice app, strong and easy .
 • M

  @Anonim   2021-11-08 15:51:40

  Kimden:MX   cihaz:motorola one zoom   OS:android 10
  #HappyMod# Excelente App
 • U

  @Anonim   2021-09-11 17:19:15

  Kimden:US   cihaz:XT1585   OS:android 7.0
  thanks alot for your great efforts and your genus teamwork
 • E

  @Anonim   2021-09-11 14:06:04

  Kimden:ES   cihaz:ASUS_Z01QD   OS:android 7.1.1
  Excellent application, has no bugs
 • I

  @Anonim   2021-06-12 17:50:56

  Kimden:IT   cihaz:TAB104GS   OS:android 7.0
  works :))))))))))))))))
 • B

  @Anonim   2020-11-19 15:26:14

  Kimden:BR   cihaz:SM-J500M   OS:android 10
  Funciona muito bem!!!
 • U

  @Anonim   2020-07-24 01:52:47

  Kimden:US   cihaz:ZTE Z965   OS:android 7.1.1
  It works! Thank you!
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Cx Dosya Gezgini şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Cx Dosya Gezgini

 • C

  @Anonim   2022-07-31 04:34:11

  Kimden:CZ   cihaz:motorola moto e(7) plus   OS:android 10
  Can someone please make pro version mod? Thanks
 • L

  @Anonim   2021-07-17 00:46:34

  Kimden:LY   cihaz:samsung SM-A205G   OS:android 10
  hfdffffffffgghujggfrfffffffffsdgjujujiiiififidudyeg3g4ie8dudyrg4ueid7d6yeheieegsud6e5wy7steystegwystegwe6teywt3tetwgywgwuwge7dtdueu3g7dtdye7et2uste7whwyt27qgw6wtwyf7diiegegdidkekeifurheud7ehue7ryeud7eyey6eye7dyeywywywywtwhuxchchbfbdisuwydudteye7teudyeueuehsuwgwyeytdheusywgsutwjehhehehdruzgnhxuljzkyzkyslyzlyztirjkt-¡_◇>☆>◇☆♡
Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Cx Dosya Gezgini şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (5) Sürümler of Cx Dosya Gezgini şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Cx Dosya Gezgini şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme