HappyMod / Arcade / Dan the Man - Dövüş oyunları şık
Dan the Man - Dövüş oyunları Mod Apk 1.10.52 [Sınırsız para]

Dan the Man - Dövüş oyunları Mod Apk 1.10.52 [Sınırsız para]

2022-07-15

88.08 MB

APK Bilgileri

Türler
versiyon
1.10.52
Boyut
88.08 MB
şık Özellikler
Unlimited money
Güncellendi
2022-07-15
Gerekir
4.4 and up

Mod Bilgisi:(Modlanan nedir?)

Mod, sınırsız para

Dan the Man - Dövüş oyunları Mod Video


Editör İncelemesi

Dan the Man - Dövüş oyunları Mod Apk 1.10.52 [Sınırsız para]
Dan the Man - Dövüş oyunları Mod Apk 1.10.52 [Sınırsız para]

Dan the Man: Action Platformer Mod game is an arcade game with unlimited money. In this mod game, you can free to buy all the items on the shop. With this mod, this game will be easy for you. Enjoy the game!

Sign in social account: Not supported

Game online or offline: Offline

Root Needed?: No

License Needed?: No

Install Steps:
1) Download APK fiel on happymod.com.
2) Install and Enjoy.

Also read: COC MOD. Mod info: unlimted money and unlimited coins, private server.

HappyMod Download

Dan the Man - Dövüş oyunları Mod Detayları

Kilidinin Kilidini Açma etkinliğine katılmak için üye olun.

Dan Man oyunu, oyuncuları altın kostümleri spor yapan rakipleri yenmeye teşvik ediyor. Bunu yapmak için, oyuncular altın kostümlü düşmanlarla savaşırken tüm güçlerini kanalize etmelidir. Bu etkinliğe katılırken, oyuncular etkileyici bir şekilde gösterişli bir görünüme sahip altın bir cilt elde etmek için itici güçlerin tadını çıkarırlar. Bu nedenle, bu olay katılımcılar için kaçınılmaz olarak kabul edilmelidir. Platform özelliklerine sahip bir 2D platform, bir aktör olarak kontrol ettiğiniz oyun sınırlı sayıda düğme kullanır. Bu düğmeler, 2 boyutlu bir düzlemde soldan sağa hareket etmek için kontrol seçenekleri sağlar. Belirli bir silah kullanırken, oyunun sağ tarafındaki standart saldırı, atlama ve düğmenin yanı sıra başka bir itilebilir düğme var. Bu, oyuncunun heyecan verici bir yolculuğa başlamak için karakterlerini kullanmasını sağlar.

Dan the Man - Dövüş oyunları Mod

Çeşitli düşmanlara meydan oku

Dan Man, oyuncuların sürekli olarak yer değiştirmesini gerektiren birçok düşman yaratık sunuyor. Toprakların avantajları göz önüne alındığında, oyuncuların bu oyunda gezinmesine yardımcı olur. Oyun sırasında size saldırmak için silah ve çıplak eller kullanıyorlar. Bu, kan kaybetmekten kaçınırken uygun bir dövüş yöntemi seçmenize neden olur. Özel patronları belirli yerlerde bulabilirsiniz; Normal düşmanlardan çok daha güçlüdürler. Dünyada seyahat ederken bulunabilirler. Saldırıları, yaklaşımlarını tahmin etmenizi ve ondan kaçınmanızı sağlayan benzersiz özelliklerle gelir. Oradan, zorluk çekmeden onlarla etkili bir şekilde yüzleşebilir ve yolculuğunuza devam edebilirsiniz. Tek oyunculu moduna ek olarak, oyun boyunca diğer oyunculara karşı çok oyunculu bir modda da oynayabilirsiniz. Paraları toplamak için vazoları sürekli yok eden sürekli mevcut bir tehdide karşı savaşırken onlara katılabilirsiniz. Halka açık bir test sırasında, zor patronlarla yüzleşmek için ekipler oluşturabilir ve hangi karakterin en son hayatta kaldığını keşfetmeye çalışabilirsiniz. Bu, deneyiminizi istendiği gibi değiştirmenizi sağlar.

Dan the Man - Dövüş oyunları Mod

Zor zorluklarla karşılaşmak için gerekli malzemeler.

Bir düşmanı yendikten veya bazılarını yok ettikten sonra, adam nesnelerini yok ettikten sonra, havada göz ardı edilemeyen paralar ortaya çıkar. Bu madeni paralar, gücünüzü artırabilecek kaynaklardır. Oyun boyunca bulunan dükkanlar aracılığıyla günün herhangi bir saatinde silah ve şifa satın alabilirsiniz. Ayrıca, mümkün olduğunca kaplamalar ve yükseltmeler satın almalısınız.

Dan the Man - Dövüş oyunları Mod

Dünyanın en büyüleyici adamı olan Dan'ı tanıtmak.

Joho Studio, Dan'ı bir oyun yerine bir dizi YouTube filmi olarak yarattı. İlk olarak Mart 2010'da yayınlandı; Ancak, büyük bir başarı değildi. Bununla birlikte, grafik tarzı ve arsası, eski platformcu konsol oyunlarına benzer görünümü nedeniyle birçok insanın dikkatini çekti. Disaster!, Dan ve kız arkadaşı Josie başlıklı bir hikayede pastoral bir ortamda yaşıyorlar. Ancak, felaket vurulduğunda pastoral yaşamları yok edildi. Kötü adamlar Josie'yi kaçırdı; Bu nedenle Dan isteksizce onu geride bırakmak ve savaşmak ve onu aramak için bir yolculuğa çıkmak zorunda kaldı. Joho Studio'nun bu anime üyelerinin mükemmel bir platform oyunu oluşturmak istediği bildiriliyor. Şu anda bir tane yaratmasalar da, çalışmalarının bu kriterleri karşıladığına inanıyorlar. Belirtilen nedenleri, gerekli koşullardan yoksun olmalarıdır. Çabalarını şaşırtıcı görüntüler ve filmler yaratmaya odaklarken. Dan The Man Haziran 2016'da bir Android uygulaması olarak yayınlandı. Oyun Fruit Ninja'nın geliştiricisi olan Halfbrick Studios ile işbirliği içinde geliştirildi. Buna ek olarak, Dan Joho Studio - Jetpack Joyride'in yaratıcısı Joho Studio ile ortaklaşa serbest bırakıldı.

Oynanış

Dan The Man'un önceki 7 bölümünün hepsi kız arkadaşının kaçırıcılarını bulmasını ve onlara karşı savaşmasını içerir. Bu oyun Bölüm 8 olarak kabul edilir ve aynı hikaye çizgisini takip eder. Bu süre zarfında Dan'in köyü karanlık güçler tarafından yok ediliyor. Kız arkadaşını izleyebilmesi ve kaçıranlarını takip edebilmesi için Dan'ın kötü adamlarla savaşmasına yardım etmelisiniz. Dan adam 12 hikaye modu aşaması içerir; Bir fantezi dünyasında geçen bir rol yapma oyunudur. Oyun, Dan ve dünya hakkında daha fazla bilginin kilidini açmak için birçok görev içeriyor. Oyunda oyuncuların bulabileceği birçok gizemli hazine de var. Buna ek olarak, oyuncular üçüncü şahıs perspektifinden Josie veya Barry Steakfries-oyundaki iki karakter-olarak oynayabilirler. Barry biftek kızartması başka bir şeyle karıştırılması gerekiyordu. Jetpack Joyride, Barry adında özel bir konuk içerir. Laboratuar çalışmasından sıkıldı ve Dan'ın köyü güvende tutmasına yardımcı olmaya karar verdi. Oyunun standart hayatta kalma seçeneğinin ötesinde iki ek modu var: haftalık ve Survival Plus adlı bir mod.

Denetleyici

Klasik arcade oyunlarında, oyuncular 5 düğmeli bir ızgaradan oluşan Odyssey tarzı bir denetleyici kullanır. Ek düğmeler atlama, sol, sağ, saldırı ve çekim içerir. Çekim, silah veya dart gibi menzilli silahlar çalarken çekim anahtarı ile yapılır. Saldırı ve atlamayı birleştirmek, yüksek hasar veren güçlü kombinasyonlar açar.

Güncelleme

Oyun, oyuncuların karakterlerinin gücünü yükseltmelerine ve zırh ve silah satın almalarına olanak tanır. Ayrıca her seviye atladıklarında yeni beceriler öğrenebilirler.

Grafikler

Dan Man, klasik Mario oyunlarını anımsatan 8 bit 2D grafiklere sahiptir. Ortak oyun trendlerini takip etmez; Bunun yerine bana Mario gibi oyunları hatırlatıyor. Her aşamada benzersiz bir manzara bulunur; Ayrıca, oyun ninjalar ve robotlar gibi birçok düşman içerir. Karakterler görsel olarak çekici ve bakmak için çok eğlenceli.

Dan adamın en iyi özellikleri aşağıda listelenmiştir.

Dan Man, harika seviye tasarım, havalı grafikler ve genellikle uygunsuz komik mizahla dolu bağımlılık yapan bir oyun olan kaygan bir mobil oyunudur. 10 milyondan fazla indirme ve yüz binlerce olumlu yorum var. Yani Dan adam Android cihazlarda iyi çalışırsa, kesinlikle sahip olabileceğiniz Outame Scratch'ı kontrol etmeye değer.

Benzer Uygulamalar Dan the Man - Dövüş oyunları Apps

Halfbrick Studios

Halfbrick Studios birçok popüler Uygulama ve Oyun geliştiren çok popüler bir geliştiricidir. İşte ' tarafından geliştirilen tüm uygulamalar Halfbrick Studios : Jetpack Joyride Mod APK, Fruit Ninja 2 Fun Action Games Mod APK, Fruit Ninja® Mod APK, Dan the Man: Action Platformer Mod APK, Fruit Ninja Classic Mod APK, Battle Racing Stars Mod APK, Magic Brick Wars - Epic Card Battles Mod APK,

Hakkında SSS Dan the Man - Dövüş oyunları şık

Bu mu Dan the Man - Dövüş oyunları Bu siteden indirdiğim mod güvenli mi?

Evet, Dan the Man - Dövüş oyunları Mod APK, sisteme yüklenmeden önce antivirüs yazılımı tarafından kontrol edilir. Barındırma sunucumuz da herhangi bir tehditten kaçınmak için düzenli olarak kontrol edilir.

Neden kurabiliyorum' Dan the Man - Dövüş oyunları şık?

Mod uygulamasının yüklenememesinin birçok nedeni vardır. 1.Android işletim sisteminiz mod uygulamasını yüklemek için çok yüksek. 2. Orijinal sürümü yüklediniz. Kaldırmanız gerekiyor.

Paket ayrıştırma hatası nasıl çözülür?

1."Bilinmeyen kaynaklardan yüklemeye izin ver" seçeneğini kapatmış olabilirsiniz;

2.İndirilen Dan the Man - Dövüş oyunları Mod apk tam olarak indirilmedi veya bozulmadı;

İndirme hatası nasıl düzeltilir?

Sunucu meşgul olabilir, daha sonra deneyebilirsiniz ve lütfen durmayın ve hızlı bir şekilde yeniden başlatın, indirmenin zamana ihtiyacı var.

HappyMod'un hatası nasıl bildirilir?

HappyMod'un slayt menüsünde e-posta ile rapor verebilirsiniz.

Bir mod nasıl talep edilir veya yüklenir?

Bunları HappyMod uygulamasında tek tıkla bulabilirsiniz.

obb mod dosyası nasıl kurulur?

HappyMod bu işlevi geliştirdi, HappyMod ile tek tıkla yükleyebilirsiniz.

Tam özellikler

Bilgi İndirme

Boyut 88.1MB
versiyon 1.10.52
versiyon Code 11052004
Lang af am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl no or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-SG zh-TW zu
izin INTERNET ACCESS_NETWORK_STATE WAKE_LOCK RECEIVE C2D_MESSAGE ACCESS_WIFI_STATE BILLING VIBRATE AD_ID BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE RECEIVE_BOOT_COMPLETED FOREGROUND_SERVICE
İzin Metni Diğer:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlar hakkında bilgilere erişmesine izin verir.
PowerManager Wakelocks'un işlemcilerin uyku veya ekrandan karartılmasını önlemesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkında bilgi erişmesine izin verir.

Vibrator .; Bir uygulamanın, sistem önyüklemeyi bitirdikten sonra yayınlanan Action_boot_Completed'i almasına izin verir.:

Operation Systems

Min Sdk 19
Min Sdk Txt Android 4.4 (KITKAT)
Hedef SDK 30
Hedef SDK Txt 30
Çok pencere No
Ekranları destekler küçük, normal, büyük, xlarge
işlemci armeabi-v7a
Açık Gl Int 0
Herhangi Bir Yoğunluğu Destekler Yes
yoğunlukları 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

User Özellikler

Uses Özellikler Wi-Fi Donanım Özellikleri:
Uygulama cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özellikleri kullanır.
Uses implied Özellikler #Uygulama, cihazın portre veya peyzaj oryantasyonunu kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa, her iki özelliği de bildirmenize gerek yoktur.#Uygulama, Mobil İletişim için Global Sistemi (GSM) Telefon Radyo Sistemi kullanır.#Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır:

.#:

imza

3ADA5333C68FBA2DCDC7816EAD644A47
imza FD7A95648FF46FB1ACAB854ACFE1BF97ECF92346
Sha256 1CBD2D0548BB11026D9AB4DBAD4A2C9405CE796235D4003BCF0A0AED8BFE0C98
Geçerli Tue Jan 24 14:11:10 CET 2017 until: Fri Jun 10 15:11:10 CEST 2044
Seri numarası 83b12c6eac0de641

geliştirici

geliştirici A1
OU A1
organizasyon A1
yerel Lazyland
ülke RU
şehir Lazyland
Daha fazla oku

Bunu Paylaş

Bunun gibi

Kullanıcı Yorumları

Mevcut Sürüm

4.2

dışında 53 oy

5  star

39

4  star

5

2  star

1

1  star

8

Puanım

Yorum yaz

yorumlar

HappyMod

HappyMod

Download 100% working mods.

Kategoriler
% 100 çalışma modu kullanıcılar tarafından doğrulandı
Daha

View 110 mods of Dan the Man - Dövüş oyunları

Popular Tags

"mod dosyaları için en iyi indirici!"

% 100 çalışma modları için uygulama pazarı.

Büyük mod dosyalarını indirmek için hızlandırıldı.

İndir(7.2 MB)
close

HappyMod.com is the official website