HappyMod › Games › Role_playing › Day R Premium Mod
Day R Premium Mod

Day R Premium şık APK 1.765 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma][Free Craft]

Güncelleme açık: 2023-06-01

Day R Premium şık değiştirilmiş bir versiyonudur Day R Premium tarafından geliştirildi Tltgames. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Day R Premium mod v1.765 Much money... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Day R Premium 1.765 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıDay R Premium şık APK 1.765 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma][Free Craft]
versiyon1.765
Güncelleme açık2023-06-01
Boyut164.18 MB
Mod BilgisiDay R Premium mod v1.765 Much money
geliştiriciTltgames
KategoriRole_playing
Google Play'den edininDay R Premium
Orijinal apk'yı indirinDay R Premium (86 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Day R Premium şık APK
Day R Survival: Last Survivor şık APK
Bağlantılar İndir:

Day R Premium şık APK 1.765 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma][Free Craft]

Hızlı indirme (86 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (86 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Day R Premium şık APK 1.765 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma][Free Craft]

Özellik V1 Özellik:
Çok para/ücretsiz zanaat

Özellik V2 Özellik:
Sınırsız Para/100 Seviye

Özellik V3 Özellik:
Para, 100 Seviye, Ücretsiz Caf

Özellik V4 Özellik:
Sınırsız kapaklar

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Her acımasız eleştirmen sizinle karşı karşıya.

Ölüm kaçınılmaz olduğu için insanlar empati ve merhamet duygusunu kaybederler. Kıtlık bencil ve düşman olmalarına neden olur. Hala yenme potansiyeline sahip oldukları için, yoldan geçenler tarafından yutulmaya hazırlar. Ölü ruhların sizi sürekli olarak terk etmesine ve bırakmamasına rağmen, nükleer savaşın sonuçları durmadı. Toksik radyasyon hala insanlığı çevreliyor, herkese yüzlerce hastalık ve yaralanmaya neden oluyor.

# Sayfa Yüksek Görevleri, ortak sanatçı grubu için iddialı bir projedir.

Ne kadar zor olursa olsun, bu kahramanca yolculuktan vazgeçmeyeceksiniz. Radyasyon, açlık ve hastalık ile yapılan bu savaş sizi sürekli olarak kendinizi değil, ailenizi de kurtarmak için ileriye doğru iter. Hala hayatta olup olmadıklarını hala bilmiyorsunuz. Ve ülken sadece birkaç gün içinde radyasyon ve şiddet ile çevrili olduğundan, ölümden kurtulan herkes onlara en iyi umudunuzu vermenizi bekliyor. Ve ölümünü kaybeden herkes de son umutla gelmenizi bekliyor.

# Vahşi doğayı keşfedin ve terörize edin

Dünyanın en büyük şehirleri, eski ihtişamları, evcilleştirilmemiş vahşi alanlar haline geldikçe kayboldu. Garip ve tanıdık hayvanlar, insan müdahalesiyle hızla ele geçirilen araziyi yönetir. Malzemeler, onu keşfetmek için bu toprağa doğru ilerleyerek bölgenin etrafında toplanabilir. Yiyecekler beslemek veya bir savunma aracı olarak hizmet etmek için avlanabilir. Bununla birlikte, av avını bir fareden daha küçük avlamayın - önemli zararlara neden olabilirler. Birçok yeni silah yaratmak için karşılaştığınız yaratıcı ve entelektüel zorlukları kullanabilirsiniz. Bu araçlar çok sayıda tehditkar düşmanla mücadele etmeye yardımcı olur. Miths, demirciler, mekanikler ve diğer zanaatkarlar becerilerini kılıç, iksir ve diğer eşyalar yaratmak için kullanırlar. Tarifleri saklanır ve kendi kişisel hazinelerine dönüşür. Bir şeyi değiştirmeleri gerekiyorsa bu hazineyi nakit için satabilir veya değiştirebilirler. Savaş ekipmanı hazırladıktan sonra dünyada hareket etmek için kendi araçlarınızı oluşturmalısınız. Kimya ve fizik bilginizi kullanarak bitmiş ürünler oluşturmak için çevredeki vahşi doğadan malzemeler toplayabilirsiniz. Gizlilik, terk edilmiş binalarda yaşarken anahtardır; Burası bir sonraki hareketlerinizi planlayabileceğiniz yerdir.

# Platformumuz aracılığıyla küresel bir müttefikle çevrimiçi sohbet mümkündür.

Remium dünyasında açık bir ortam var. Oyuncular çevrimiçi çok oyunculu aracılığıyla beş kıtadaki diğer oyuncularla bağlantı kurabilir. Bu dünya radyasyon, açlık ve ölüm riski altındadır. Bu dünyadaki canavarlar büyük ve güçlüdür - bazıları binalardan bile daha büyüktür. Bir tehditle karşı karşıya kalırken ekip çalışması ve dikkatli planlama şarttır. Herkes strateji sağlamak için bir araya gelir ve daha sonra düşmanınıza saldırmak için güçlerini birleştirir. Orijinal R Premium, premium hizmetle aynı sohbet işlevselliğine sahiptir. Bununla birlikte, önceki sürüm üzerinde bir gelişme de sunar. Yeni başlayanlar için, bu premium sürümü kullanırken herhangi bir sınırlama olmadan sohbet edebilirsiniz. Ayrıca, bu sürüm dünyanın her yerinden yeni arkadaşlarla bağlantı kurmayı mümkün kılar. Bu yeri hem daha fazla ders çalışmak hem de daha etkili stratejiler geliştirmek için kullanabilirsiniz. Gerekirse düşmanla silah ve malzeme ticareti yapmayı da teklif edebilirsiniz.

# Vahşi haritada yeni içerik.

R Premium'daki harita sistemi, oyuncuların her zaman başparmak izlerini tehlikeli bir kıyamet sonrası dünyada tutmalarını sağlar. Her şey parçalanıyordu, ama oyuncular nerede yeniden inşa etmeye başlayacaklarını bilmiyordu. Oyunun haritasının premium sürümü, üzerinde işaretlenmiş tüm renk ve türlere kolay erişim sağlar. Kullanıcılar müttefiklerle kolayca iletişim kurabilir ve bu sayede onları daha kolay bulabilir.

# Zorlukların üstesinden gelmek için sert mod girin.

Her gün R Premium'un oynanışı basit kabul edilebilir olsa da, çoğu kitle için hala uygundur. Amatör bir rol oynayan veya yakın zamanda biriyle tanışan biriyseniz, bu oyunu oynamak iyi olmalısınız. Üç farklı zorluk seviyesi arasından seçim yapabilirsiniz: kum havuzu, gerçek hayat ve çevrimiçi.

# R Premium hakkında premium bir şekilde öğrenin.

Hayat ölümden daha zor olabilir.

# Arsa ve açılış ilginç.

1985 yılında Rusya bir nükleer savaşın merkezindeydi. Onlarca bomba, gün R premium maçında siz olan ülkeyi yok etti. Son zamanlarda en korkunç mobil oyun zombi türünü keşfettim: yayılmış ve mutasyona uğramış insanlar. Bu insan grubu, şanslı kurtulanlardan biri olmamın nedenidir. Tüm durumlarda hayatta kalmak için yiyecek ve su arayışında her yerde dolaşmalısınız. Ayrıca, savunma amaçlı kullanılabilecek nesneleri avlamanız ve silahlar için malzeme toplamanız gerekir. Ayrıca, sürekli olarak mutant insanlarla ve korkunç canavarlarla savaşmalısınız. Önce Rusya'daki yolculuğunuzda neler olduğunu belirlemenize yardımcı olmak için kayıp anılarınızı kurtarmalısınız. Ardından, oyunu çevrimiçi olarak oynarken felaketin cevaplarını kendi başınıza veya takım arkadaşlarının yardımıyla bulmalısınız. Ayrıca, hayatta kalanları toplamanız ve Rusya'nın devletini geri döndürmek için bir yolculuğa çıkarmanız gerekir. Ancak bugün başlayarak, önce anılarınızı kurtarmaya başlamanız gerekir. Day R premium açılışı, çok sayıda kalem çizme içeren önsöz gri bir arka planla başlar. Ana karakter ıssız bir yolun ortasında bilinçsiz olduğu için, film müziği yenilgi ve tecrit duygularını aktarır. Dahası, bu, kahramanın tanıdık olmayan bir dünyada sıkışıp kaldıklarını fark ettiği zamandır. Bu dünyadan çıkmak ve başka birine girmek için "Stand Up" düğmesine basın. Oturmanız gerektiğinde bunun yerine düğmeye dokunun. Başla ilişkili ağrı yaşıyorsanız, ancak yine de çevrenizi gözlemlemek istiyorsanız, etrafa bak düğmesini tıklayın. Bu muhteşem bir şekilde etkileyici anlatı, geniş bir açık dünya sunarak ağrıyan beyninizi yatıştırır.

# Premium sürüm denkleme ne ekler?

R Premium'un yaratıcıları, oyunculara bir önceki oyundan daha fazla heyecan ve rahatlık sağlamayı umuyor. Bir silah toplayıcısı olarak, emrinizde 2.500 patlayıcı sigortanız var. Tek yapmanız gereken, ihtiyacınız olana kadar onları saklamak. Ek olarak, haritanın anlaşılması ve deşifre edilmesi öncekinden çok daha kolaydır. Haritada işaretlenmiş tüm hedeflere, eskisi kadar sınırlı değil. Daha sonra, en belirgin olanı çevrimiçi moddaki gelişmelerdir.

# Day R Premium şık APK 1.765 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma][Free Craft] Özellik:

Nükleer SSCB'de hayatta kalın: hastalıkları, açlığı ve düşmanları yenin! Ayrıca Çevrimiçi Oynayın!- Zorlu hayatta kalma: Açlık ve radyasyon size rahatlama şansı vermez.- Gerçekçi dünya: Mevsimlerin dönüşü, devasa SSCB haritası ve 2500'den fazla farklı kasaba ve şehir. - Birçok fırsat:Yüzlerce zanaat planı, çok sayıda cephane.- İnsanlar ve hikayeler:İlginç görevler ve yardımcı müttefikler.- Becerilerinizi geliştirin:Mekanik, tıp, kimya ve diğerleri .- İşbirliği modu: Sohbet odası, eşya alışverişi ve birleşik dövüşler içeren Çevrimiçi mod.Premium sürümün avantajları: - Bozuk trende 1000 kapak ve diğer bonuslar- Mağazada %20 indirim - düğmesi "Reklamı devre dışı bırak" - herhangi bir yere kaydedin - herhangi bir sınırlama olmaksızın sohbet edin - herhangi bir sınırlama olmaksızın koli gönderme - her türden ve renkte harita işaretçisine erişim.Emin değil misiniz? Ücretsiz sürümü deneyin!https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gm_shaber.dayrSavaş asla değişmez. 1985'te SSCB bilinmeyen bir düşmanın önünde çöktü. Birkaç gün içinde tüm ülke radyoaktif bir çorak arazi haline geldi - şimdi burada şiddet, açlık ve hastalıklar hüküm sürüyor. Artık ölümle mücadelede kaybetmediğinizde, diğer hayatta kalanlar kooperatifte sizi bekliyor - Çevrimiçi mod, zorluklarla birlikte hayatta kalmanıza, sohbet odasında konuşmanıza ve birbirinize hediyeler göndermenize olanak tanır.< /p>

Her acımasız eleştirmen sizinle karşı karşıya.
Sayfa Yüksek Görevleri, ortak sanatçı grubu için iddialı bir projedir.
Vahşi doğayı keşfedin ve terörize edin
Platformumuz aracılığıyla küresel bir müttefikle çevrimiçi sohbet mümkündür.
Vahşi haritada yeni içerik.
Zorlukların üstesinden gelmek için sert mod girin.
R Premium hakkında premium bir şekilde öğrenin.
Arsa ve açılış ilginç.
Premium sürüm denkleme ne ekler?

# Nasıl indirilir ve kurulur Day R Premium şık APK 1.765 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma][Free Craft]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Day R Premium modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Day R Premium mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Day R Premium indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Day R Premium arayın.

# Tam Özellikler Day R Premium şık APK 1.765 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma][Free Craft]

// İndirme Bilgileri //

Boyut164.2MB
versiyon1.765
Sürüm Kodu765
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de de-DE el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-SG en-XC es es-419 es-US et eu fa fi fil fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ja-JP ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET ACCESS_NETWORK_STATE SCHEDULE_EXACT_ALARM BILLING BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE READ_PHONE_STATE BILLING WRITE_EXTERNAL_STORAGE RECEIVE ACCESS_WIFI_STATE WAKE_LOCK CHECK_LICENSE AD_ID BIND_APPHUB_SERVICE ACCESS_COARSE_LOCATION ACCESS_FINE_LOCATION FOREGROUND_SERVICE DYNAMIC_RECEIVER_NOT_EXPORTED_PERMISSION READ_EXTERNAL_STORAGE
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.Uygulamaların ağlar hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks kullanımına izin verir.
PHONE:
Cihazın telefon numarası, geçerli hücresel ağ bilgileri, devam eden aramaların durumu ve cihazda kayıtlı tüm PhoneAccounts'ların listesi dahil olmak üzere telefon durumuna salt okunur erişim sağlar.
STORAGE:
Bir uygulamanın harici depolamaya yazmasına izin verir.
Bir uygulamanın harici depolamadan okumasına izin verir.
KONUM:
Bir uygulamanın yaklaşık konuma erişmesine izin verir.
Bir uygulamanın kesin konuma erişmesine izin verir.
Min Sdk21
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK32
Hedef SDK Txt32
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük
işlemciarm64-v8a armeabi-v7a x86 x86_64
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Telefon donanım özellikleri:
Uygulama, veri iletişim hizmetleriyle birlikte telefon radyosu gibi cihazın telefon özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Uygulama, konumu belirlemek için GPS konumu, ağ konumu veya hücre konumu gibi cihazdaki bir veya daha fazla özelliği kullanır.#Uygulama, cihazdaki Küresel Konumlandırma Sistemi (GPS) alıcısından alınan kesin konum koordinatlarını kullanır.#Uygulama:

cihazda desteklenen ağ tabanlı bir coğrafi konum sisteminden elde edilen kaba konum koordinatlarını kullanır.#Uygulama, Küresel Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.#Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.:

#:

// imza //

MD5E89B158E4BCF988EBD09EB83F5378E87
imza61ED377E85D386A8DFEE6B864BD85B0BFAA5AF81
A40DA80A59D170CAA950CF15C18C454D47A39B26989D8B640ECD745BA71BF5DC
GeçerliFri Feb 29 02:33:46 CET 2008 until: Tue Jul 17 03:33:46 CEST 2035
Seri numarası936eacbe07f201df

// Geliştirici //

GeliştiriciAndroid
OUAndroid
organizasyonAndroid
yereldağ manzarası
ülkeBİZ
şehirKaliforniya

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Day R Premium şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Day R Premium şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 39

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (39)

 • M

  @Anonim   2023-06-07 13:44:39

  Kimden:MY   cihaz:CPH2237   OS:android 13
  Very Bad doesn't Have any Mod on it just Unlock paid Games
 • I

  @Anonim   2023-06-07 02:12:13

  Kimden:ID   cihaz:CPH1723   OS:android 7.1.1
  perfek baguss banget apknnya beneran gx tipu tipu
 • I

  @Anonim   2023-06-06 18:56:09

  Kimden:ID   cihaz:V2022   OS:android 12
  not work
 • T

  @Anonim   2023-06-06 16:19:49

  Kimden:TR   cihaz:RMX3195   OS:android 12
  süper bı oyun ama para hilesi calışmadı bende
 • I

  @Anonim   2023-06-06 02:37:26

  Kimden:ID   cihaz:Infinix X688B   OS:android 11
  can't instal the game
 • G

  @Anonim   2023-06-04 16:20:15

  Kimden:GB   cihaz:M2103K19PG   OS:android 12
  A lot of money ✅ Free craft ❎
 • I

  @Anonim   2023-06-04 14:47:06

  Kimden:ID   cihaz:RMX1941   OS:android 9
  not working
 • B

  @Anonim   2023-06-04 12:52:15

  Kimden:BR   cihaz:SM-A307GT   OS:android 11
  bom, otimo, legal 100%
 • H

  @Anonim   2023-06-03 23:50:24

  Kimden:HU   cihaz:MI 9   OS:android 10
  Not working
 • E

  @Anonim   2023-06-03 17:02:14

  Kimden:ES   cihaz:M2006C3LG   OS:android 10
  esta muy bien solo que tienes que subir de nivel por ti mismo
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Day R Premium şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Day R Premium

 • R

  @Anonim   2023-03-12 20:25:21

  Kimden:RU   cihaz:Xiaomi 220333QPG   OS:android 11
  добавьте версию v 1.728 пожалуйста пж пж пж пж пж ну правда
 • G

  @Anonim   2023-03-09 02:03:32

  Kimden:GB   cihaz:Xiaomi M2103K19PG   OS:android 12
  can u make one hit kill/high damage ? i am obsesses with this mod
 • A

  @Anonim   2023-02-17 12:28:53

  Kimden:AR   cihaz:HMD Global Nokia 2.3   OS:android 11
  si descargan el premiums y lo parchean con luky parcher pueden tener compras ilimitadas de equipo y monedas garantizado, lo uso siempre en juegos ranndom y juegos batle royale y sirve
 • U

  @Anonim   2023-02-13 20:05:33

  Kimden:US   cihaz:motorola moto g(9) plus   OS:android 11
  pienso que sería genial un mod con un mod menu que te dejará poner lo que quieras. I think it would be great a mod with a mod menu that will let you put whatever you want
 • U

  @Anonim   2023-02-08 05:34:34

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-A115M   OS:android 12
  Agradezco mucho este mod, aunque me gustaría preguntar/solicitar si podrían agregar compras gratis??? Sería muy útil para los eventos. Muy buen trabajo y gracias por hacer estos moda posibles para teléfono.
 • E

  @Anonim   2023-01-12 12:24:52

  Kimden:ES   cihaz:motorola moto e(7) plus   OS:android 10
  parche del mod v1.740 no funcióna el freecraft en mi dispositivo
 • I

  @Anonim   2022-12-23 13:41:47

  Kimden:ID   cihaz:Realme RMX1941   OS:android 9
  keep update the mod to patch 1.737, and add some mod like freecraft or free purchasing
 • B

  @Anonim   2022-12-04 22:57:56

  Kimden:BR   cihaz:samsung SM-G532MT   OS:android 6.0.1
  versão mais atual, VIP sempre ativado, menu on/off: vida infinita, sempre bem alimentado, (não precisa comer ou beber) , imune à Radiação, armas e armaduras não quebram, munição infinita, caps (dinheiro) infinito, pontos de habilidades ("medalhas") infinitos. Por Favor.
 • E

  @Anonim   2022-11-26 04:55:12

  Kimden:ES   cihaz:Xiaomi M2006C3LG   OS:android 10
  No se porque al descargarlo y darle instalar me dice que no se a podido instalar y lei algunas reseñas y le pasa lo mismo a muchas personas me gustaria q corrigieran ese error
 • U

  @Anonim   2022-11-16 23:52:49

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-J260M   OS:android 8.1.0
  Need Mod For This Game,Free Caps,Craft Free.Thanks For You Time
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Day R Premium şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (96) Sürümler of Day R Premium şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Day R Premium şık ayrıca beğen...

 • The Manga Works Mod Apk 1.1.6 [Sınırsız para]

  The Manga Works Mod Apk 1.1.6 [Sınırsız para]

  Sınırsız Para
  Manga Works v1.1.6 APK MOD, bir manga sanatçısının ömrünü simüle etmenizi sağlayan bir mobil oyundur. Finansal kısıtlamalar.
  Oyun, karakter yaratmak, kapakları tasarlamak ve hikayeler geliştirmek gibi farklı zorluklar ve görevler sunuyor.
  Hedefiniz başarılı bir manga sanatçısı olmak ve dünya çapında tanıma kazanmak. > Bu APK mod sürümü, manga ve simülasyon oyunları hayranları için benzersiz ve eğlenceli bir deneyim sunar.
  oyunu indirin ve ünlü bir manga sanatçısı olma yolculuğunuza başlayın.
 • Taichi Panda: Heroes Mod Apk 5.9 [Mod Menu][Weak enemy]

  Taichi Panda: Heroes Mod Apk 5.9 [Mod Menu][Weak enemy]

  Mod Menü
  > Patronu Devre Dışı Bırak
  > AOE Saldırıları
  > Aptal Enemy + One Hit Öldürme
 • Eden: World Builder Simulator Mod Apk 2022.5 [Sınırsız para]

  Eden: World Builder Simulator Mod Apk 2022.5 [Sınırsız para]

  Çok para
  Eden: World Builder, oyuncuların manzaralar, binalar ve ortamlar tasarlayarak ve inşa ederek sanal dünyalarını inşa edebilecekleri popüler bir oyun uygulamasıdır. yaratıcı tasarım seçenekleri. Para Birimi Kalbinin içeriğine inşa etmeleri ve hayallerinin dünyasını yaratmaları gerekir.
 • Flip Master Mod Apk 2.5.00 [Sınırsız para]
 • Injustice: Gods Among Us Mod Apk 3.4

  Injustice: Gods Among Us Mod Apk 3.4

  Sonsuz Paralar / Ally Kredi / Karakter Stamina
 • Amigo Pancho 2 Mod Apk 1.22.1 [Sınırsız para]
 • Replica Mod Apk 1.93

  Replica Mod Apk 1.93

  Google ödeme doğrulamasını kaldırın Oyuna girin Çince'ye geçmek için Çince seçin
 • Delicious - Miracle of Life Mod Apk 1.5.1 [Kilitli]
 • BlockaNet: Proxy list browser Mod Apk 2.2 [Sınırsız para][Kilitli][Ödül]

  BlockaNet: Proxy list browser Mod Apk 2.2 [Sınırsız para][Kilitli][Ödül]

  Premium Kilidi açılmamış
  Bloğu, kullanıcıların bölgelerinde veya ülkelerinde engellenen web sitelerine erişmesine izin veren popüler bir uygulamadır. farklı bir konumdan.
  Uygulamanın premium kilidi açılmamış sürümü ile kullanıcılar daha hızlı hızların, sınırsız bant genişliğinin ve daha geniş bir proxy sunucu seçimine erişimin tadını çıkarabilir. İnternet'e anonim ve güvenli bir şekilde göz atmak istiyorum.
  Ayrıca, uygulamanın kullanımı kolaydır ve yeni başlayanlar için ideal hale getiren basit bir arayüzle birlikte gelir. Engellenen web sitelerine ve içeriğe erişmek için.
 • The Cheetah Mod Apk 1.1.9 [Mod Menu]

  Mega Menü
  Cheetahmod APK 1.1.9 Mega Menü, cihazı kullanma genel deneyimini geliştirmek için bir dizi yeni özellik sunan Android cihazlar için popüler bir modifiye APK'dır. En sevdikleri tüm uygulamalara ve işlevlere tek bir merkezi konumdan erişme yeteneği, ihtiyaç duydukları her şeye erişmeyi kolay ve daha hızlı hale getirme. Menünün rengini ve tasarımını değiştirmek.
  Genel olarak, Cheetahmod APK 1.1.9, Android cihazlarının işlevselliğini ve kullanılabilirliğini artırmak isteyen herkes için harika bir araçtır.
 • Daha...[+]

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme