HappyMod › Games › Strategy › Last Shelter: Survival Mod
Last Shelter: Survival Mod

Last Shelter: Survival şık APK 2.42.1 [Sınırsız para]

Güncelleme açık: 2023-05-27

Last Shelter: Survival şık değiştirilmiş bir versiyonudur Last Shelter: Survival tarafından geliştirildi Im30 Technology Limited. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Last Shelter: Survival V2.42.1... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Last Shelter: Survival 2.43.1 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıLast Shelter: Survival şık APK 2.42.1 [Sınırsız para]
versiyon2.42.1
Güncelleme açık2023-05-27
Boyut844.46 MB
Mod BilgisiLast Shelter: Survival V2.42.1
geliştiriciIm30 Technology Limited
KategoriStrategy
Google Play'den edininLast Shelter: Survival
Orijinal apk'yı indirinLast Shelter: Survival (844.46 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Last Shelter: Survival şık APK
Bağlantılar İndir:

Last Shelter: Survival şık APK 2.42.1 [Sınırsız para]

Hızlı indirme (844.46 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (844.46 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Last Shelter: Survival şık APK 2.42.1 [Sınırsız para]

Last Shelter: Survival V2.42.1

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Blood Susamen Zombileri yenmek için en son ve sofistike silahları kullanın.

Savunma Kulesi, oyuncuların kapılardaki zombilerle mücadele etmek için kullanabileceği özel bir silahtır. Son barınağın modern silahları cephaneliğe yerleştirilmiştir; Bu oyuncuların dışarı yolunu koruyan zombileri yenmelerine yardımcı olur. Birçok kale inşa ederek masumları kana susamış zombilere karşı savunun. Bu savunma yapıları giderek daha güçlü hale gelecek şekilde yükseltilebilir.

# Kendinize güçlü bir imparatorluk inşa edin.

Son barınakta bir şehir oluşturduğunuzda, herhangi bir ücret ödemeniz gerekmez. Çorak imparatorluğundaki mevcut binaları ve altyapıyı diğer güçlerle rekabet etmek için değiştirebilirsiniz. Oyuncuların eğitim ve eğitim savaşçılarına ve hayatta kalanlara odaklanmaları gerekir. Yeni işe alımlar kazanın ve askerlerin savaş ve komuta yeteneklerini geliştirin. Yeni bir dünyayı fethetmek için çok savaşmak için yeni bir yaşam hedefi yaratın.

# Her yerde dövüşü destekleyerek hayatta kalanları savunun.

Bu oyunu oynamak, dünyanın dört bir yanından rakiplere karşı şiddetli bir rekabet gerektirir. Zorlu rakiplerle günlük savaşlar dayanıklılığınızı ve dövüş yeteneklerinizi test eder. Oyunu fethetmek ve savaştaki karakter yeteneklerini geliştirmek için çabukluğunuzu ve canlılığınızı kullanmalısınız. Halkın iyiliği ve dünyayı dolaşarak ve sakinleri tarafından yürütülen savaşlarda yürüyerek rakiplerinize karşı bir avantaj elde edin. Yaptığınızda belirleyici bir zafer elde edin.

# Önemli sonuçlarla farklı stratejiler ve oyun yöntemleri oluşturmak.

Yeni oyun yöntemleri, oyuncuların doğal zekası tarafından otomatik olarak oluşturulur. Bunun nedeni, oyuncuların en makul fikirleri bulmak için düşmanlarını anlamaları gerektiğidir. Last Shelter'ın taktiksel oyunu, modern silahları ve güçlü savaşçılarla, birçok farklı dövüş stiline sahip bir savaşçı ordusu yaratabilirsiniz. Maçlarınıza daha fazla heyecan katmak için araçlar, silahlar ve diğer modern ekipman arasından seçim yapın.

# Hareket ve savaş için birçok modern araç ekleyin.

Son barınağa katılırken birçok araç kullanılabilir. Bu araçları kullanarak, katılımcılar daha hızlı ve daha az zaman gerektiğinde seyahat edebilirler. Bir üs inşa etmenin ve yeni güçler edinmenin yanı sıra, oyuncular da uzaktan düşmanlara saldırabilir, yakın mesafedeki düşmanlara karşı savunabilir veya ordularını inşa edip yükseltebilirler. Bir dizi kahraman her zaman ödev için mevcuttur; Her biri atanan herhangi bir görevi gerçekleştirmeye hazırdır.

# Diğer oyuncularla şiddetle rekabet edin.

Bu oyundaki oyuncular her zaman birbirleriyle şiddetle rekabet eder ve rekabet ederler. Odaklanmaları ve oyuncuları bu yüksek yoğunluklu atmosferde yenmek için makul stratejiler kullanmaları gerekir. Müttefikler ne olursa olsun sürekli destek sağlar. İttifaklar arasındaki rekabet yeni fikirlere ve yöntemlere ilham verir. Ayrıca bu çatışmalarla yeni beceri ve taktikler alırsınız.

# Bu yazılımın bazı temel özellikleri şunları içerir: Yaklaşık: Bu yazılım, şunları içeren birkaç temel özellik içerir:

Oyuncular, Bloodthirsty Zombies adlı oyunda agresif düşmanlarla yüzleşmelidir. Bu görevler oyuncuların onları yok etmesini gerektirir. Eğitim için güçlü bir ordu yaratarak güçlü ve kalıcı bir imparatorluk yaratın. Sonra mümkün olduğunca çok asker eğitimi al. Övünme hakları için diğer oyuncularla evrende savaşa katılım sizi motive eder. Hareket ve savaş için çok çeşitli araçlar ve gelişmiş silah yardımı sunar. Oyunun yüksek kaliteli grafikleri lütfen oyuncuları lütfen ve çarpıcı görsellerle çekin.

# Dünyanın yok edilmesine rağmen güvenli bir sığınak kalıyor.

Birkaç kısa film son barınak açıyor: Survival. Dünyanın ve insanlığın bir virüs salgını, bir pandemiden çökme ve hızlı etkili bir hızlandırıcının hızlı yayılmasıyla anlatıyorlar. İnsanlar dahil olmak üzere herhangi bir organizmayı sıcaklık gradyanına bulaşır. Enfekte olduktan sonra, özne kontrolsüz bir şekilde şiddetlenir ve demans geliştirir. Ayrıca, insanlar gibi sıcak kanlı yaratıkları ısırırken yüksek hızda koşarken görülebilirler. Oyunda son barınakta: Hayatta kalma, geliştiriciler dünyanın zombiler tarafından istila edilmesini sağlıyor. Oyunun kendisi, insanların antikorlar bulduğunu ve onları hayatta kalanlara enjekte ettiğini belirtiyor. İnsanlar yok edilen ve kurtarılamayan bir dünyadan barınak arıyorlar çünkü insan kalmadı. İnsanların yaşaması, hayatta kalması ve gelişmesi için bir yer yaratmak için son barınağı yaratmalısınız. Bu görev diğer yetenekli liderlerin yardımını gerektirir.

# Hem iç hem de dış tehditlere dikkat edin - onları her zaman savuşturmaya hazır olun.

Oyunda şehir liderlerinden birinin rolünü oynuyorsunuz. Çöl benzeri bir ortamda çok sayıda şehir ve lider var. Bu şehirlerden insanlar binlerce yapı yaratıyor. Her eyalet birçok farklı liderden farklı bir lider tarafından yönetilir. Ağlar dışında, devletler COZ sistemi üzerinden etkileşime girebilir. Bu sistem otomatik olarak herhangi bir çevrimiçi katılımcıdan veri bir gruba çeker. Ayrıca, Last Shelter eyaletler arasında bilgi bağlama ve paylaşma konusunda sorun göstermez. Bu nedenle aynı türdeki diğer oyunlardan da farklıdır. Büyük bir duvarla çevrili ülke dış tehditlerden güvenli bir sığınaktır. Ancak eyaletler ve şehirler arasındaki iç çatışmalar her gün ortaya çıkıyor. Bu çatışmalar, gece ve gündüz duvarın dışında dolaşan binlerce zombi içeriyor. Ana amacınız bir şehir kurmak ve sabit tutmanın yeni yollarını keşfetmektir. Oyun bunu en başından beri vurguluyor. Fikir, mümkün olduğunca hızlı ve daha dayanıklı büyüyen bir şehir yaratmaktır.

# Last Shelter: Survival şık APK 2.42.1 [Sınırsız para] Özellik:

Zombi dünyasında hayatta kalabilir misin? Bütününe yalnızlık, korku, müttefik, benzer yağma ve diğer olumsuz faktörler eşlik edecek ve tüm şehri yeniden inşa etmelisin, gizli insanları arıyorsun ama ölümcül olup olmadıklarını bilmiyorsun virüs enfeksiyonu ...Adım adım dikkatli olmalısın, ihtiyacın olan tüm kaynaklar için savaşmalısın, bu ıssız kıyamet gününde yaşa! Oyun özellikleri Gerçek Hayatta Kalma Oyunu: Dünyada hiçbir şey olmadan hayatta kalmak istiyorsun, zombiler ve canavarlar sana dinlenme zamanı vermeyecek , daha uzun yaşamak için kentsel yapılaşmayı ve kaynakları kullanmak makul olmalıdır.

Blood Susamen Zombileri yenmek için en son ve sofistike silahları kullanın.
Kendinize güçlü bir imparatorluk inşa edin.
Her yerde dövüşü destekleyerek hayatta kalanları savunun.
Önemli sonuçlarla farklı stratejiler ve oyun yöntemleri oluşturmak.
Hareket ve savaş için birçok modern araç ekleyin.
Diğer oyuncularla şiddetle rekabet edin.
Bu yazılımın bazı temel özellikleri şunları içerir: Yaklaşık: Bu yazılım, şunları içeren birkaç temel özellik içerir:
Son Barınak hakkında daha fazla bilgi edinin: Bu gönderimin orijinal metniyle hayatta kalma.
Dünyanın yok edilmesine rağmen güvenli bir sığınak kalıyor.
Hem iç hem de dış tehditlere dikkat edin - onları her zaman savuşturmaya hazır olun.

# Nasıl indirilir ve kurulur Last Shelter: Survival şık APK 2.42.1 [Sınırsız para]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Last Shelter: Survival modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Last Shelter: Survival mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Last Shelter: Survival indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Last Shelter: Survival arayın.

# Tam Özellikler Last Shelter: Survival şık APK 2.42.1 [Sınırsız para]

// İndirme Bilgileri //

Boyut844.5MB
versiyon2.42.1
Sürüm Kodu4515
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET ACCESS_WIFI_STATE ACCESS_NETWORK_STATE READ_EXTERNAL_STORAGE' maxSdkVersion='28 WRITE_EXTERNAL_STORAGE' maxSdkVersion='28 VIBRATE READ_GSERVICES RECEIVE C2D_MESSAGE CHANGE_WIFI_STATE MANAGE_ACCOUNTS CAMERA RECORD_AUDIO MODIFY_AUDIO_SETTINGS POST_NOTIFICATIONS WAKE_LOCK AD_ID FOREGROUND_SERVICE BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE BILLING SYSTEM_ALERT_WINDOW
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların ağlar hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Vibratöre erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi bağlantı durumunu değiştirmesine izin verir.
İzin verir
genel ses ayarlarını değiştirmek için bir uygulama.;İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks kullanılmasına izin verir.;Bir uygulamanın, diğer tüm uygulamaların üzerinde gösterilen TYPE_SYSTEM_ALERT türünü kullanarak pencereler oluşturmasına izin verir.:

KAMERA:
Kamera cihazına erişebilmek için gereklidir.
MİKROFON:
Bir uygulamanın ses kaydetmesine izin verir.
Min Sdk19
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK31
Hedef SDK Txt31
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 213, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Küresel Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazın mikrofonunu kullanarak sesi kaydeder.#Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD5D0948CF7CDBC0A2F05B406DC05031BD9
imza1F3603691327F50B184BAEA092C6C3E608D99A0D
F6B71A3F64B23E7BC988B2715356CFC01E7F4598BB63869D12A60E9FCCA2F33D
GeçerliWed Oct 11 10:33:42 CEST 2017 until: Thu Sep 29 10:33:42 CEST 2067
Seri numarası1627a232

// Geliştirici //

GeliştiriciDayZSurvival
OUInnovator
organizasyonim30
yerelPekin

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Last Shelter: Survival şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Last Shelter: Survival şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 31

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (31)

 • U

  @Anonim   2023-06-04 03:05:16

  Kimden:US   cihaz:moto e(7)   OS:android 10
  no sirve puerta basura
 • U

  @Anonim   2023-05-31 15:57:14

  Kimden:US   cihaz:2201117TG   OS:android 12
  nel me gaste 800 megas para nada
 • D

  @Anonim   2023-05-26 05:00:23

  Kimden:DE   cihaz:SM-G985F   OS:android 13
  doesn't work, doesn't do what it should, waste of space.
 • E

  @Anonim   2023-05-24 07:45:43

  Kimden:EG   cihaz:CPH2269   OS:android 11
  لا يوجد اي شئ كل كلام بس و اللعبه طبيعه مش متهكره
 • T

  @Anonim   2023-05-24 02:19:40

  Kimden:TW   cihaz:SM-A5260   OS:android 12
  沒有無限資源。。。。。。。。。。。。。。。
 • G

  @Anonim   2023-05-06 12:30:01

  Kimden:GB   cihaz:CPH2413   OS:android 13
  No mod just a normal game
 • G

  @Anonim   2023-05-05 09:44:02

  Kimden:GB   cihaz:M2006C3MI   OS:android 10
  mod not work
 • U

  @Anonim   2023-04-23 12:49:12

  Kimden:US   cihaz:RMX3085   OS:android 11
  Mod not working when you are playing this game
 • U

  @Anonim   2023-04-20 20:45:08

  Kimden:US   cihaz:SM-S326DL   OS:android 13
  #nomod #nomad # nomod
 • U

  @Anonim   2023-04-16 00:10:30

  Kimden:US   cihaz:SM-G781U   OS:android 13
  doesn't work.............
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Last Shelter: Survival şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Last Shelter: Survival

 • U

  @Anonim   2023-03-18 21:12:04

  Kimden:US   cihaz:motorola moto g(7)   OS:android 10
  no es demo no lo descarguen para eso lo bajo de playtore
 • U

  @Anonim   2023-02-04 11:33:53

  Kimden:US   cihaz:OnePlus IV2201   OS:android 12
  unconditional buy, we can buy packs without using money, please add this mod
 • P

  @Anonim   2022-07-26 14:32:08

  Kimden:PK   cihaz:vivo V2043   OS:android 11
  Please Provide This Game Mod Public wait this game mod please provide fastly mod
 • U

  @Anonim   2022-06-28 10:45:56

  Kimden:US   cihaz:TECNO MOBILE LIMITED TECNO KE7   OS:android 10
  agregen un mod bueno si se puede con diamantes ilimitados y tambien con una formacion de batalla incapas de perder solo eso gracias
 • L

  @Anonim   2022-04-19 13:25:54

  Kimden:LT   cihaz:HUAWEI EML-L29   OS:android 10
  Infinity dollars and other money, gems
 • I

  @Anonim   2022-04-07 22:48:55

  Kimden:ID   cihaz:samsung SM-A505F   OS:android 11
  please make a unlimited diamond please please please
 • I

  @Anonim   2022-04-03 09:43:08

  Kimden:ID   cihaz:Xiaomi M2007J20CG   OS:android 11
  mana nihh modnyaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 • U

  @Anonim   2022-03-29 11:47:36

  Kimden:US   cihaz:vivo vivo 1904   OS:android 11
  please make a mod that give unlimited money in game
 • I

  @Anonim   2022-03-18 23:58:22

  Kimden:ID   cihaz:OPPO CPH1937   OS:android 11
  adakah yang punya versi terbaru? tolong di bantu link atau apk nya please
 • U

  @Anonim   2022-03-18 20:40:46

  Kimden:US   cihaz:Xiaomi Redmi 5 Plus   OS:android 8.1.0
  need mod. unlimited money and other resources pls do it quickly
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Last Shelter: Survival şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

İlgili Modlar

İndiren kişiler Last Shelter: Survival şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme