HappyMod › Games › Racing › Demolition Derby 3 Mod
Demolition Derby 3 Mod

Demolition Derby 3 şık APK 1.1.103 [Sınırsız para]

% 100 ÇALIŞMA

Güncelleme açık: 2023-05-26

Demolition Derby 3 şık değiştirilmiş bir versiyonudur Demolition Derby 3 tarafından geliştirildi Beer Money Games. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Download Demolition Derby 3 (MOD, Sınırsız Para) 1.1.103... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Demolition Derby 3 1.1.103 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıDemolition Derby 3 şık APK 1.1.103 [Sınırsız para]
versiyon1.1.103
Güncelleme açık2023-05-26
Boyut166.77 MB
Mod BilgisiDownload Demolition Derby 3 (MOD, Sınırsız Para) 1.1.103
geliştiriciBeer Money Games
KategoriRacing
Google Play'den edininDemolition Derby 3
Orijinal apk'yı indirinDemolition Derby 3 (227.73 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Demolition Derby 2 şık APK
Demolition Derby 3 şık APK
Ragdoll Live Wallpaper şık APK
3D Cars Pro Live Wallpaper şık APK
Live Space Battle Wallpaper şık APK
WWII Air Combat Live Wallpaper şık APK
Mini Golf 3D şık APK
Space Racer APK şık APK
Mini Golf 3D: Space şık APK
Bağlantılar İndir:

Demolition Derby 3 şık APK 1.1.103 [Sınırsız para]

Hızlı indirme (227.73 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (227.73 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Demolition Derby 3 şık APK 1.1.103 [Sınırsız para]

Özellik V1 Özellik:
Sınırsız para

Özellik V2 Özellik:
sınırsız para

Özellik V3 Özellik:
Mod, sınırsız paralar

Özellik V4 Özellik:
Sınırsız Para, Kilidi açılmış
Yıkım Derby 3, oyuncuların vahşi ve yoğun yıkım derbi yarışmalarında rekabet etmesine izin veren popüler bir yarış oyunudur. Sınırsız para sunan ve tüm özellikleri ücretsiz olarak açan 103. Ayrıca oyuncuların tüm parçaların ve zorlukların kilidini açmalarına izin verir, sonsuz saatler süren oyun sağlar.

Özellik V5 Özellik:
Ücretsiz Alımlar

Özellik V6 Özellik:
Sınırsız Para, Kilitsiz

Özellik V7 Özellik:
Mod, Sınırsız Para
Yıkım Derby 3, yıkıcı yarışlara katılmanızı sağlayan heyecan verici bir otomobil yarış oyunudur. ve yeni özelliklerin kilidini açın.
Oyun, yıkım derbisi, savaş alanı ve yarış pisti modu dahil olmak üzere çeşitli arenalar ve yarış modları sunar. Benzersiz.
Oyunun grafikleri ve ses efektleri sürükleyici bir deneyim yaratır ve kontrollerin anlaşılması kolaydır.

Özellik V8 Özellik:
Sınırsız Para
Yıkım Derby 3, oyuncuların heyecan verici ve yıkıcı araba savaşlarına girmesine izin veren popüler bir mobil oyundur. Adrenalin pompalama yarışmalarına girin.
MOD APK v1.1.103 güncellemesiyle, oyuncular artık sınırsız paranın tadını çıkarabilir ve derbiye hakim olmak için ihtiyaç duydukları tüm öğeleri satın almalarına izin verebilir.
Oyun çarpıcı grafikler sunar. ve sürükleyici deneyimine katkıda bulunan gerçekçi fizik.
Oyuncular da çok oyunculu modda birbirlerine karşı rekabet edebilirler. kaynakların tükenmesi.

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Oyun yıkıcı yarışları içeriyor.

Yarışa ek olarak, Game Demolition Derby 3 aksiyon odaklı bir oyundur. Oyuncu, içeriği sayesinde oynarken pistte daha şiddetli hale gelir; Bu, yarış sırasında birden fazla golü tamamlarken onları daha esnek hale getirir. Buna ek olarak, oyunun her yarış için cömert ve çeşitli ödüller veren birden fazla oyun modu vardır. Bu, oyuncuların her yarışa başlarken daha da agresif olmalarına yol açar.

# Büyük bir yığın yarattıkları fantasik bir canavar ülkesi.

Klasik çarpışma modu, hayatta kalan son ayakta olduğu gibi övünme hakları için oynanabilir. Oyun geleneksel kurallara sahiptir; Diğer oyuncuları itmek ve zarar vermek için gerçekçi fizik kullanın ve oyuncuları tuzağa düşürmek veya ortadan kaldırmak için çukurlar ve tuzaklar kullanın. Buna ek olarak, oyun, ekip çalışması nerds'in seveceği bir takım seçeneği sunuyor.

# Büyük harita tasarımları oyun için daha fazla kapsam sağlar.

Yıkım Derby 3'teki haritaların tasarımı geniş ve yaratıcıdır. Oyuna birçok yeni ortam ve yapı ekleniyor, bu da yarışmayı daha da eğlenceli hale getiriyor. Yarış yaparken oyuncular, diğer yarışçıları ortadan kaldıran yenilikçi yeni fikirler yaratmak için çevresel faktörleri kullanabilirler. Oyundaki tüm haritalar titizlikle tasarlandı ve büyük ölçekte.

# Gerçekçi fizik ve çevredeki dünya arasındaki etkileşim, çevredeki dünyayı anlamak için hayati önem taşır.

Bu oyun, oyuncuları kenara itmek de dahil olmak üzere çevreyi fiziksel olarak etkileyen sistemlere sahiptir. Ancak, bu sistemler herkes için daha fazla eğlence sağlar; Ayrıca, tüm oyuncular için otantik ve canlı ortamlar yaratırlar. Fizikle ilgili daha fazla içerik eklemek, oyuncuların arkadaşlarıyla heyecan verici şeyler deneyimlemesi için her zaman daha fazla fırsat açmaya yardımcı olur.

# Vahşi sonuçlar üretebilen çeşitli araçlar mevcuttur.

Yıkım Derby 3'te katılımcılar yeni boya işleri ve modlar ekleyerek yarış araçlarını özelleştiriyorlar. Bu değişiklikler araçların agresif ve tehdit edici görünümlerini etkiler. Aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç bölümle, oyuncular yarış stratejilerinin her yönüyle zafer şansını da artırabilirler.

# Başkalarıyla rekabetçi bir şekilde yarış

Oyuncuların ödül kazanmaları ve kariyerlerinin genel değerini artırmasının birçok yolu vardır. Bu yöntemlerden bazıları, oyuncuların neden olabileceği yıkım miktarını sınırlayan ciddi yarış modlarının tamamlanmasını içerir. Bunu yapmak oyunu çok daha ciddi hale getirir ve oyuncuların arkadaşlarıyla eğlenmeleri için daha fazla içerik ekler. Gelecekteki güncellemeler, oyuncuların tamamlaması için daha zor yarış modları ekleyecektir. Racing Game Demolition Derby 3, deneyimi taze ve heyecan verici tutmak için düzenli olarak yeni içerik ekler. Oyun, deneyimlerinin en heyecan verici anlarına dalmak isteyen oyuncular için ideal kaos dolu birçok bileşen içerir.

# Demolition Derby 3 kelimesi oyuna atıfla tanıtıldı.

Demolition Derby 3'ün yeni bir geliştirme versiyonu şu anda oluşturuluyor. En son sürümde bazı küçük sorunlar düzeltildi; Kullanıcının konsolun ayarlarını özelleştirmesine izin vermek için ek özellikler uygulanmıştır. Oyuna birçok yeni yarış pisti ve model eklendi.

# Oynanış

Demolition Derby 3 oyunu kazanmak için oyuncuların değerli bir hıza sahip olmaları gerekir. Bu oyundaki her pist sadece hızlı hızlar gösterecek kadar uzundur. Lap, harita, rakipler ve diğer unsurların sayısını ayarlayarak yarışı özelleştirebilirsiniz. 1 ila 10 tur, 3 ila 9 rakip veya başka bir kombinasyon arasından seçim yapabilirsiniz. Tüm bu seçenekler oyun içi sistem aracılığıyla özelleştirilebilir. Ayrıca, tur, harita veya rakip sayısını değiştirebilirsiniz. Bonuslar, yarışın standarttan 0,5 kilometre daha yüksek mesafesine göre artar. Yıkım Derby 3 üç kontrol yöntemi sağlar. Oyuncular oyun içi direksiyon simidini, sanal anahtarı (sol veya sağ olarak yapılandırılabilir) kullanabilir veya cihazı eğebilir. Yakın zamanda yaratıcı tarafından yayınlanan yeni bir sürüm, ekrandaki işlev tuşlarının boyutu ve konumunda ayarlamalar da dahil olmak üzere konsol için bir özelleştirme seçeneği ekler.

# Battlefields gibi şiddetli yarışlarda rekabet edin.

Yıkım Derby 3'teki AI, oyunların zorluk ayarının olmadığı zaman zor olduğunu gösteriyor. Bu, oyunu en zor oyuncular dışında herkes için kullanılmaz hale getirir. Çevrimdışı oyun modlarında, oyun oldukça rekabetçi. Her zaman oyuncuyu daha iyi performans göstermeye ve az sayıda hata yapmaya çalışırlar. Bu nedenle, oyun çok az kesinti ile hızlı bir şekilde kabul edilir. Yeni içeriğin kilidini açmak, başarı puanları kazanmayı gerektirir. Bu puanların çoğu Turnuva 2. Sezon, Turnuva Sezon 3 ve daha fazlasının kilidini açar. Ancak, bir yarıştaki rakip sayısını azaltmak size daha az bonus verir. Çünkü kolayca yenebileceğiniz yarışçılar yarışlarda da rekabet etmiyor.

# Çok çeşitli seçenekler mevcuttur.

Ana oyun modu turnuva. Oyuna katıldıktan sonra ek özellikler açılır. Bunlar ek haritalar, otomobiller ve diğer içerikleri içerir. Ayrıca, oyun hızlı derbi, hızlı yarış, çok oyunculu ve ev sahibi oyun modları içerir. Oyunun en önemli yönü, oyuncuların Warriors olarak piste katıldığı ve tek kazanan olmak için birbirlerinin araçlarını yok ettikleri Hızlı Derby modu. Birçok oyuncu, oda oluşturmalarına, belirli oda kimliklerine veya mevcut herhangi bir odaya katılmalarına olanak tanıyan çok oyunculu modun tadını çıkarır. 60 saniye geçtikten sonra oyun başlar ve diğer oyuncular sırasını bekler.

# Demolition Derby 3 şık APK 1.1.103 [Sınırsız para] Özellik:Demolition Derby 3 Mod game is a racing game with unlimited coins. You can unlock all the cars in this mod game. You can upgrade your for free. Enjoy the game!

Sign in social account: Not supported

Game online or offline: Offline

Root Needed?: No

License Needed?: No

Install Steps:
1) Download APK files on Happymod.com
2.) Install and Enjoy.

Also read: COC MOD. Mod info: unlimted money and unlimited coins, private server.Yeni "Demolition Derby 3" oyunu, önceki oyunumuzdan oyuncuların birçok isteğini ve DD2'nin 15 milyondan fazla indirmeye ulaşmasına yardımcı olan özelliklerin birçoğunu içeriyor!• Çok oyunculu (Beta)• 15+ Yeni araç• 20+ Pist ve Yıkım arenası. • Arabanızın performansını yükseltin• Araçlarınızı özelleştirin• Birinci şahıs modunda sürün• Günlük ödüller-------------------------------- ---------Yakında gelecek yeni özellikler!• Kampanya Modu• Özel Çok Oyunculu Etkinlikler• Daha fazla garaj yükseltmesi• Daha derin ödül sistemi• Ve çok daha fazlası

Oyun yıkıcı yarışları içeriyor.
Büyük bir yığın yarattıkları fantasik bir canavar ülkesi.
Büyük harita tasarımları oyun için daha fazla kapsam sağlar.
Gerçekçi fizik ve çevredeki dünya arasındaki etkileşim, çevredeki dünyayı anlamak için hayati önem taşır.
Vahşi sonuçlar üretebilen çeşitli araçlar mevcuttur.
Başkalarıyla rekabetçi bir şekilde yarış
Demolition Derby 3 kelimesi oyuna atıfla tanıtıldı.
Oynanış
Battlefields gibi şiddetli yarışlarda rekabet edin.
Çok çeşitli seçenekler mevcuttur.

# Nasıl indirilir ve kurulur Demolition Derby 3 şık APK 1.1.103 [Sınırsız para]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Demolition Derby 3 modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Demolition Derby 3 mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Demolition Derby 3 indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Demolition Derby 3 arayın.

# Tam Özellikler Demolition Derby 3 şık APK 1.1.103 [Sınırsız para]

// İndirme Bilgileri //

Boyut166.8MB
versiyon1.1.103
Sürüm Kodu611103
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr tw uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinAD_ID INTERNET ACCESS_NETWORK_STATE WRITE_EXTERNAL_STORAGE READ_EXTERNAL_STORAGE ACCESS_WIFI_STATE BIND_APPHUB_SERVICE WAKE_LOCK RECEIVE_BOOT_COMPLETED FOREGROUND_SERVICE BILLING BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.Uygulamaların ağlar hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks kullanımına izin verir.Bir uygulamanın
sistem önyüklemeyi bitirdikten sonra yayınlanan ACTION_BOOT_COMPLETED'i alın.:

STORAGE:
Bir uygulamanın harici depolamaya yazmasına izin verir.
Bir uygulamanın harici depolamadan okumasına izin verir.
Min Sdk21
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK33
Hedef SDK Txt33
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Küresel Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin üst kümesidir. Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazın dikey veya yatay yönlendirmeyi kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa, herhangi bir özelliği bildirmeniz gerekmez.#Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD53ADA5333C68FBA2DCDC7816EAD644A47
imzaFD7A95648FF46FB1ACAB854ACFE1BF97ECF92346
1CBD2D0548BB11026D9AB4DBAD4A2C9405CE796235D4003BCF0A0AED8BFE0C98
GeçerliTue Jan 24 14:11:10 CET 2017 until: Fri Jun 10 15:11:10 CEST 2044
Seri numarası83b12c6eac0de641

// Geliştirici //

GeliştiriciA1
OUA1
organizasyonA1
yereltembel ülke
ülkeRU
şehirtembel ülke

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Demolition Derby 3 şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Demolition Derby 3 şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 35

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (35)

 • C

  @Anonim   2023-06-06 14:27:59

  Kimden:CA   cihaz:RMX3624   OS:android 12
  nnjjhghhykjjhggggggtyyyj
 • Z

  @Anonim   2023-06-04 20:39:33

  Kimden:ZA   cihaz:WKG-LX9   OS:android 10
  Bad its graphics id baf and it lagd theres no fun and u cant upgrade the cars properly cause they all use the same materials
 • U

  @Anonim   2023-06-04 00:09:42

  Kimden:US   cihaz:SM-A705MN   OS:android 11
 • A

  @Anonim   2023-06-02 19:46:32

  Kimden:AE   cihaz:SM-T220   OS:android 13
  the mod no open 8765
 • B

  @Anonim   2023-05-31 09:45:44

  Kimden:BR   cihaz:SM-A105M   OS:android 11
  ОЧЕНЬ ХОРОШИЕ ПАЛЬМЫ Для тех, кто создал этот серьезный мод, я отредактировал свою корзинку Джонни, это было красиво #100%Happymod
 • B

  @Anonim   2023-05-31 09:29:46

  Kimden:BR   cihaz:SM-A105M   OS:android 11
  Happy mod What the **** is this?? There is no money at all Mod Bad Bad BAD!
 • U

  @Anonim   2023-05-29 15:49:16

  Kimden:US   cihaz:Infinix X657C   OS:android 10
  this game is good for kids
 • U

  @Anonim   2023-05-28 19:10:50

  Kimden:US   cihaz:vivo 1906   OS:android 11
  nc and Soo good the mod is work pretty well and free purpose what the 9999m money can doo
 • B

  @Anonim   2023-05-27 22:00:35

  Kimden:BG   cihaz:Redmi Note 9 Pro   OS:android 10
  You can't download it
 • U

  @Anonim   2023-05-17 21:11:19

  Kimden:US   cihaz:Infinix X657B   OS:android 11
  sksfjjjsjdkdkdksfjffkfdkdkf
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Demolition Derby 3 şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Demolition Derby 3

 • B

  @Anonim   2023-02-19 04:25:30

  Kimden:BR   cihaz:motorola moto g(7) play   OS:android 10
 • M

  @Anonim   2022-11-26 12:54:27

  Kimden:MX   cihaz:motorola moto e(7i) power   OS:android 10
  si3225hahsjsjjjsjsjsjjsjsjsjhshshhshshshhshshhshshhshsj
 • R

  @Anonim   2022-11-17 22:53:05

  Kimden:RS   cihaz:Xiaomi 21061119DG   OS:android 11
  the games very good it works every time! iz has unlymited money every car and every part of car
 • P

  @Anonim   2022-08-15 00:32:56

  Kimden:PH   cihaz:HUAWEI BG2-U01   OS:android 7.0
  all car unlock bullt unlimited moneyhdhdhdhdhdjjdďjdjjdjd
 • T

  @Anonim   2022-05-07 03:45:21

  Kimden:TH   cihaz:samsung SM-A305F   OS:android 11
  dhbghjkkgugififfiviuatdhbxgueushsusbhshsbsbhsbshdhdvdghdvdvbs x bxbxnxjbd eebejebejje e e ejjsjsiwjw
 • I

  @Anonim   2022-03-16 21:38:51

  Kimden:IN   cihaz:LGE LM-X600IM   OS:android 9
  gghgftuujvctuhxftjjbgfuhcxhjhhgffvvvccdddfjjxhbxgbxxksyylgzjgdkhdgodyofutzitxkgxfuzkzkhxgkxkgxiyzlhxluxlhxohxyodoyepuydokgoydoyxkgxkgxglxkgzotzyoxpucpuxohhoxogxsotysoogzxohlzhosysyooyslhzkzgozhyodhodyoddpuduppudpudupfdpuduppuddpudpuudpupdpurpurirppududpupdggff gghjnvchnb
 • A

  @Anonim   2022-03-16 20:33:42

  Kimden:AE   cihaz:samsung SM-A127F   OS:android 11
  أين العبه يا رجال
 • U

  @Anonim   2022-03-15 04:53:51

  Kimden:US   cihaz:Amazon KFMUWI   OS:android 9
  I love this game I had it on my last tab I am 10 kzjd
 • B

  @Anonim   2022-03-12 22:26:21

  Kimden:BG   cihaz:Xiaomi M2010J19SY   OS:android 10
  hfhgbghcggfhfgfgfgfhghhghfghghgggxgfggfhfggggggfhgff
 • M

  @Anonim   2022-03-03 20:53:37

  Kimden:MY   cihaz:OPPO CPH2179   OS:android 10
  .  ▬▬▬.◙.▬▬▬ ═▂▄▄▓▄▄▂ ◢◤ █▀▀████▄▄▄◢◤ █▄ █ █▄ ███▀▀▀▀▀▀╬ ◥█████◤ ══╩══╩═ ╬═╬ ╬═╬ ╬═╬ Just dropped down to say ╬═╬ *add text here* ╬═╬  ╬═╬
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Demolition Derby 3 şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (123) Sürümler of Demolition Derby 3 şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Demolition Derby 3 şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme