HappyMod › Games › Racing › Dr. Parking 4 Mod
Dr. Parking 4 Mod

Dr. Parking 4 şık APK 1.27 [Sınırsız para]

% 100 ÇALIŞMA

Güncelleme açık: 2021-12-10

Dr. Parking 4 şık değiştirilmiş bir versiyonudur Dr. Parking 4 tarafından geliştirildi Sud Inc. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Download Dr. Parking 4 V1.27 (Mod, sınırsız paralar) 1.27... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Dr. Parking 4 1.27 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıDr. Parking 4 şık APK 1.27 [Sınırsız para]
versiyon1.27
Güncelleme açık2021-12-10
Boyut17.12 MB
Mod BilgisiDownload Dr. Parking 4 V1.27 (Mod, sınırsız paralar) 1.27
geliştiriciSud Inc
KategoriRacing
Google Play'den edininDr. Parking 4
Orijinal apk'yı indirinDr. Parking 4 (17.34 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Dr. Driving şık APK
Dr. Driving 2 şık APK
Dr. Parking 4 şık APK
Dr. Rocket şık APK
Bağlantılar İndir:

Dr. Parking 4 şık APK 1.27 [Sınırsız para]

Hızlı indirme (17.34 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (17.34 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Dr. Parking 4 şık APK 1.27 [Sınırsız para]

Download Dr. Parking 4 V1.27 (Mod, sınırsız paralar) 1.27

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Etkileyici park oyununu paragraflar aracılığıyla deneyimleyin.

Dr. Park 4'ün oyunu, herhangi bir hata yapmadan park taleplerini tamamlamak isteyeceğiniz noktaya gelebilir. Oyun, bir ok çizerek ve alanı sarı renklendirerek nereye park edileceğini gösterir. Uzak seyahat etmeye gerek yok çünkü bir yer bulmak kolaydır. Yolculuğunuzun çoğu, bölgede hareket ederken karşılaştığınız doğal engeller tarafından engellenecektir. Bu, insanların çevrenin içinde bir yere park etmeleri gerektiğini fark etmesine yol açacaktır. Araba simülatörlerinde, çevredeki ortamınızı her zaman sağ taraf açısından gözlemlemelisiniz. Bunu yapmak, sürüş sırasında diğer arabalar ve nesnelerle çarpışmalardan kaçınmanızı sağlar. Tersine, bu oyunları yukarıdan aşağıya bir perspektiften oynarken, çevrenizi gözlemlemek için görüş alanınızı kolayca değiştirebilirsiniz. Bazı oyunlarda, kareler gibi şekillendirilmiş aynalar aracınızı çevreler.

# Pahalı para cezalarından kaçınmak için arabanızı doğru park edin.

Dr. Park 4'ün oynanışı sadece bir direksiyon pedalı, fren pedalı ve dişli kolu bulunur. Oyunun kontrol yönteminin, tek bir düğmenin olması sayesinde alışması kolaydır. Bu, oyunun sürükleyici kontrolleri sayesinde çeşitli ortamlarda manuel olarak sürmeyi mümkün kılar. Aynı zamanda, oyuncular bu oyunun ortamının oldukça daraltıcı olduğunu ve bazı arabaların kendinizle aynı noktaya park edilebileceğini hemen fark ediyorlar. Sonuç olarak, park alanınız küçülür. Dar bir alan doğal olarak engellerle çarpışmayı önlemek için dikkatli bir şekilde sürülmesine neden olur. Zamanla, yol da kıvrılıyor. Bu ortamda gezinirken ek koşulları göz önünde bulundurmak zorunludur; Çok hızlı kullanmak önemli hasarlara neden olur. Bu alanın küçük boyutuna rağmen, kırılgan ortam nedeniyle en yüksek hızları aşmaya çalışmamalıdır. Bunun yerine, etrafına bakın ve çevredeki koşulları anlamak için yeni perspektifler kullanın. Aşağı için önemli çaba gerektiren geniş bir seviyeye sahipsiniz. Her biri belirli bir hedef kullanır, ancak ayarı sürekli mutasyona uğrar. Park ederken, park etmeniz gereken artan sayıda alanın üstesinden gelmek için olağanüstü bir kontrol göstermeniz gerekir. Bunun nedeni, bir arabanın belirli bir noktadan ve diğerine manevra yapmasının gerekli olmasıdır.

# Bu anahtarla çeşitli araçların kilidini açın.

Dr. Park 4'teki araçlar, oyuncu tarafından kolayca erişilebilen istatistiklere sahiptir. Para, araçları daha yüksek ayarlamak için kullanılabilir, bu da sürüş sırasında yararlıdır. İstediğiniz para miktarını kazanmak için birden fazla aşamada çalışmanız gerekir. Benzersiz modellere sahip birçok farklı araç sokakları sıralar ve her biri farklı bir kaynak gerektirir.

# Oynanış

Bahsettiğim gibi, oyunun oyununu anlamak kolaydır. Herkes indirdikten sonra oyunu nasıl oynayacağını kolayca anlayabilir. Program yüklendiğinde, oyun ana arayüzünü ekranda görüntüleyinceye kadar bekleyin. İlk turda, oyuncular kompakt bir araçla standart bir araç alırlar. Resmi bir turnuvaya girmeden önce çevrimiçi küçük araba turnuvaları oynayabilir veya uygulama için uygulama alanına gidebilirsiniz. Oynarken, arabayı nasıl çalıştıracağınızı ve ana ekranda görüntülenen araç kontrol özelliklerini nasıl göreceğinizi öğreneceksiniz. Araç kontrol bölümünün bileşenlerini daha ayrıntılı olarak anlamak için profesyonel bir tamirci ile de iletişime geçebilirsiniz. Sürüş sırasında kaldırıma veya diğer arabalara vurmaktan kaçının. Sürüşe odaklanın ve diğer araçlara veya yayalara çarpmayın. Bir kaza mevcut seviyeyi kaybetmenize ve baştan yeniden başlatmanız gerekecektir. Ne zaman bir oyun oynarsanız, arabanızı belirlenen noktaya park etmeniz gerekir. Bunu her yerleştirdiğinizde bunu yapmak, madeni paralarla sonuçlanır. Kusursuz park eden arabalar yeşil tarafından temsil edilir; Kusurlu arabalar sarı ile temsil edilir. Bir araba düzgün bir şekilde kurmak için doğru rengi kullanmalısınız. Arabalar onları daha mükemmel hale getirmek ve kullanıcılara en çok performansı sağlayacak şekilde yükseltilebilir.

# Dr. Park 4, kişiliğiyle tutarlı birçok özelliğe sahiptir.

Araçlar için kompakt, orta ve büyük dahil olmak üzere üç özel boyut vardır. Arabalar çeşitli tasarım ve boyutlarda gelir; Tarzınıza uygun her şeyi seçebilirsiniz. Bu yüzden bir araba turnuvasına katılmayı planlarken beceri seviyeniz için doğru aracı seçmek iyi bir fikirdir. Ayrıca, daha uzun ve daha büyük boyutlara sahip arabaların sürülmesinin daha zor olduğunu da bilmelisiniz. Şık bir tasarıma ek olarak, navigasyon tuşları aracınızda gezinmenizi kolaylaştırır. Dikiz aynası yerine bir uzak kamera monitörü de yükleyebilirsiniz. Bu, kamera ekranında görüntülenen resmin açısını değiştirmenizi veya sürüş sırasında mesafeyi ölçmenizi sağlar. Oyunun görselleri ve sanat eserleri olağanüstü; Oyunculara mümkün olan en iyi deneyimi vermeyi vaat ediyor. Bu oyun mükemmel odak ve konsantrasyon gerektirir. Ayrıca sabır ve sıkı alanlarda veya park edilmesi zor alanlarda park etme yeteneğinizi test eder. Oyun küçük ve hafiftir, daha küçük bir akıllı telefonda oynamayı kolaylaştırır. Telefonunuzda çok fazla yer gerektirmez ve ekstra pil gücü kullanmaz. Bu, düşük özelliklere sahip telefonlar için idealdir. Dr. Park 4 şimdiye kadar yüz milyondan fazla kurulum aldı. Şaşırtıcı popülaritesi, oyunu oynayan oyuncuların birçok olumlu yorumuyla eşleşiyor. Bu oyunu indirmek pişman olmanıza izin vermez - çünkü bu oyun muhtemelen kaçıramazsınız. Dr Park 4, buradan indirilebilen bu oyunun doğru adıdır.

# Dr. Parking 4 şık APK 1.27 [Sınırsız para] Özellik:Dr. Parking 4 Mod game is a racing game with unlimited coins and gems. In this mod game, you can free to buy all the items on the shop. Enjoy the game.

Sign in social account: Not supported

Game online or offline: Offline

Root Needed?: No
License Needed?: No
Install Steps:
1) Download APK files on happymod.com.
2.) Install and Enjoy.

Also read: COC MOD. Mod info: unlimted money and unlimited coins, private server.Dr. Park, tüm zamanların en büyük mobil otopark simülasyon oyununa geri döndü! Dr. Otopark 4, çok aşamalı düzeylerde ve gerçek zamanlı çevrimiçi çok oyunculu olan süper çarpıcı grafiklerle, süper çarpıcı grafiklerle yeni bir park simülasyon oyununu başlattı. Sud Inc.

Etkileyici park oyununu paragraflar aracılığıyla deneyimleyin.
Pahalı para cezalarından kaçınmak için arabanızı doğru park edin.
Bu anahtarla çeşitli araçların kilidini açın.
Oynanış
Dr. Park 4, kişiliğiyle tutarlı birçok özelliğe sahiptir.

# Nasıl indirilir ve kurulur Dr. Parking 4 şık APK 1.27 [Sınırsız para]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Dr. Parking 4 modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Dr. Parking 4 mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Dr. Parking 4 indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Dr. Parking 4 arayın.

# Tam Özellikler Dr. Parking 4 şık APK 1.27 [Sınırsız para]

// İndirme Bilgileri //

Boyut17.1MB
versiyon1.27
Sürüm Kodu27
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET ACCESS_NETWORK_STATE WAKE_LOCK BILLING READ_GSERVICES BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE AD_ID RECEIVE_BOOT_COMPLETED FOREGROUND_SERVICE
İzin Metni DİĞER:
Diğer:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
PowerManager Wakelocks'ın işlemciyi uykudan veya ekrandan karartmasını engellemesini sağlar.

Min Sdk16
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK31
Hedef SDK Txt31
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, Xlarge
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları160, 240

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, mobil iletişim için (GSM) telefon radyo sistemi için genel sistemi kullanır.
Kullanıcı Özelliği Diğer. # # uygulama mobil iletişim için (GSM) telefon radyo sistemi için genel sistemi kullanır. #:

// imza //

MD53ADA5333C68FBA2DCDC7816EAD644A47
imzaFD7A95648FF46FB1ACAB854ACFE1BF97ECF92346
1CBD2D0548BB11026D9AB4DBAD4A2C9405CE796235D4003BCF0A0AED8BFE0C98
GeçerliTue Jan 24 14:11:10 CET 2017 until: Fri Jun 10 15:11:10 CEST 2044
Seri numarası83b12c6eac0de641

// Geliştirici //

GeliştiriciA1
OUA1
organizasyonA1
yerelLazyland
ülkeRu
şehirLazyland

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Dr. Parking 4 şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Dr. Parking 4 şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 39

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (39)

 • U

  @Anonim   2023-01-29 20:09:15

  Kimden:US   cihaz:vivo 2019   OS:android 12
  the mod works .
 • U

  @Anonim   2023-01-22 07:55:05

  Kimden:US   cihaz:TECNO F3   OS:android 7.0
  There is unlimited money please download it its good it works
 • U

  @Anonim   2023-01-18 19:27:00

  Kimden:US   cihaz:SM-S908E   OS:android 13
  #HappyMod# It's working on s22 ultra all working but no sounds
 • T

  @Anonim   2022-12-25 20:22:43

  Kimden:TR   cihaz:M2101K7AG   OS:android 12
  #HappyMod# #Quick Games# #roblox#
 • F

  @Anonim   2022-12-05 23:05:40

  Kimden:FR   cihaz:SM-A135F   OS:android 12
  sxdxxsssxdsssssdfdaaa
 • B

  @Anonim   2022-11-14 07:40:31

  Kimden:BR   cihaz:SM-G570M   OS:android 8.0.0
  #HappyMod# #vpn# #free fire#
 • B

  @Anonim   2022-11-01 10:36:22

  Kimden:BR   cihaz:SM-G998B   OS:android 12
  #free fire# #HappyMod# #video#
 • T

  @Anonim   2022-10-10 04:22:14

  Kimden:TR   cihaz:8082   OS:android 8.1.0
  güzel oyun tavsiye ederim
 • T

  @Anonim   2022-10-09 03:25:52

  Kimden:TR   cihaz:SM-A217F   OS:android 11
  #HappyMod# cok guzel bi oyun yuklense
 • U

  @Anonim   2022-10-08 02:31:26

  Kimden:US   cihaz:HUAWEI NXT-L29   OS:android 7.0
  nice game I like this game
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Dr. Parking 4 şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Dr. Parking 4

 • P

  @Anonim   2022-12-01 10:02:58

  Kimden:PK   cihaz:OPPO CPH2203   OS:android 12
 • U

  @Anonim   2022-11-22 15:20:56

  Kimden:US   cihaz:vivo vivo 1904   OS:android 11
  usus6se rnnd snsnsnsdhhdueuu2i83i4jrbdbdxhf in bshdjrnrjf iwjsjiwi8119293844
 • E

  @Anonim   2022-10-11 02:05:05

  Kimden:EG   cihaz:TECNO MOBILE LIMITED TECNO LE7   OS:android 11
  plzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzźzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
 • E

  @Anonim   2022-04-19 19:33:37

  Kimden:EG   cihaz:LENOVO Lenovo TB-X606X   OS:android 10
  ibiikkodidkckdkdkdk you about the same you about the same
 • U

  @Anonim   2022-03-16 18:26:10

  Kimden:US   cihaz:itel itel L6502   OS:android 10
  please subscribe my channel dggdwyjvseyijfsdyjjfssghjjkut ffgggghiofssgjjjgddydudjjgfff
 • E

  @Anonim   2021-10-09 19:27:13

  Kimden:EG   cihaz:INFINIX MOBILITY LIMITED Infinix X653C   OS:android 9
  gxggggfgvuznzjdjbdhhdhdhhebebebvwbwhw tytrrrrrrrr the the the the the the the the the the the the the the the the the the
 • U

  @Anonim   2021-08-03 02:59:18

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-A013M   OS:android 10
  todos los niveles desbloqueados no se si funciona xd
 • J

  @Anonim   2021-07-24 12:09:14

  Kimden:JP   cihaz:NEC PC-TE510BAL   OS:android 5.0.1
  コインを早く集めたいしジュエルも早く集めたいからあと、このアプリが大好きカーパーキングでお世話になってますかな
 • E

  @Anonim   2021-07-03 19:19:37

  Kimden:EG   cihaz:realme RMX2020   OS:android 10
  جميع السيارات مفتوحه لا باند سهله سهله جدا وزارة الدفاع
 • U

  @Anonim   2021-06-20 19:51:55

  Kimden:US   cihaz:OPPO A37fw   OS:android 5.1.1
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Dr. Parking 4 şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

İlgili Modlar

İndiren kişiler Dr. Parking 4 şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme