HappyMod / Racing / Drift Max Pro - Araba Yarışı şık
Drift Max Pro - Araba Yarışı Mod Apk 2.4.93

Drift Max Pro - Araba Yarışı Mod Apk 2.4.93

2022-07-02

405.05 MB

APK Bilgileri

Türler
versiyon
2.4.93
Boyut
405.05 MB
Güncellendi
2022-07-02
Gerekir
8.0 and up

Mod Bilgisi:(Modlanan nedir?)

Tüm arabalar, lastikler ve özel öğeler mevcuttur


【Nazik ipuçları】


1. Oyun Android11 ​​ile uyumlu yüklendi.


2. Bu oyun Google Üç -Parça Seti gerektirir ve Google üç parçalı Google seti ile netizen yoktur.

Lütfen Betta.com Oyun Kutusu'ndan "Google Installer 6.0" veya "Go Google Yükleyiciye Git" i deneyin!

Drift Max Pro - Araba Yarışı Mod Video


Editör İncelemesi

Drift Max Pro - Araba Yarışı Mod Apk 2.4.93
Drift Max Pro - Araba Yarışı Mod Apk 2.4.93

Drift Max Pro - Car Drifting Game with Racing Cars Mod game is a racing game with free shopping. In this mod game, you can free to buy all the cars on the shop even though you do not have enough money. In a word, you will enjoy the game better with this mod.

Sign in social account: Not supported

Game online or offline: Online

Root Needed?: No

License Needed?: No

Install Steps:
1) This is a game with Obb file, please download APK + Obb on HappyMod App.
2.) Install and Enjoy.

Also read: COC MOD. Mod info: unlimted money and unlimited coins, private server.

Drift Max Pro - Araba Yarışı Mod Detayları

Diğer yarış oyunlarından farklı olan Meet Racers benzersiz bir yarış moduna sahiptir.

Çok oyunculu modda, liderlik tablosundaki en yüksek yeri talep etmek için diğer yarışçılara karşı yarışın. Bu size dünyanın her yerinden yarışçılarla tanışma şansı verir. Hepsi yarış dünyasında büyük bir etki yaratan dünya standartlarında rakipler. Klasik sürüklenmeden farklı olan yarış, mükemmel el-göz koordinasyonu gerektirir. Bununla birlikte, bu iki yarış modu arasındaki seçim iki farklı yarış sunar. Yeterince cesursanız, yarışa katılarak dünyaya meydan okuyun.

Drift Max Pro - Araba Yarışı Mod

Araba rengini değiştirmek kişisel tarzınızı yansıtır.

Pro ile, yarış arabasının boya rengini diğer seçeneklerle birlikte değiştirebilirsiniz. Çıkartma sistemi, bir daha asla görülemeyen benzersiz otomobil modelleri oluşturmanıza olanak tanır. Oyuncular, arabalarının geri kalanından farklı bir görünüm yaratmak için kaputun ve kapının rengini değiştirebilirler; Üzerinde görüntüler veya semboller ile daha ilginç görünecek. Belirli bir tasarıma sahip olmayan otomobilin herhangi bir bölümünde boya değiştirmek de mümkündür; Bu, bir arabanın bir kalabalığın içinde öne çıkmasını kolaylaştırır.

Drift Max Pro - Araba Yarışı Mod

Rekabetin parametrelerini ihtiyaçlarınıza göre değiştirin.

Farklı gözlükler monte etmek için profesyonellere gittiğinizde, istediğiniz herhangi bir şekil ve renk oluşturabilirsiniz. Ayrıca, jant rengi özelleştirilebilir. Ek seçenekler arasında motor hızını değiştirme, fren yoğunluğu ve motor torku bulunur. Ve daha dramatik bir etki arayanlar farklı spoiler stilleri arasından seçim yapabilirler. Özelleştirilebilir taban, sınırlama olmadan çeşitli kullanımlara izin verir. Süspansiyon yüksekliğinde yapılan ayarlamalar, belirli ihtiyaçlara uygun çeşitli varyasyonlar sağlar.

Drift Max Pro - Araba Yarışı Mod

Bir yarış zorluğu yeni zorluk getiriyor.

On mevsim ve yüzlerce benzersiz zorlukla, oyun birçok harika deneyim vaat ediyor. Oyuncular, dünyanın farklı ülkelerinden yüzlerce yarışmacının yarıştığı yarışlara katılmayı seçebilirler. Bu yarışlar, oyunculara geçişi geçen binlerce insana tezahürat yapmayı, yoğun ormanlar arasındaki patikaya tırmanmayı içeren profesyonel bir atmosfer sağlıyor.

Günlükten profesyonel oyuna, oyun birden fazla seçenek sunar.

Her bir engelin üstesinden gelmek için oyuncuların benzersiz yeteneklerini ve modlarını kullanmaları gerekir. Bazı insanlar yarışa acemi olarak girebilirken, diğerleri uzman olabilir. Günlük pist yarışı, klasik sürüklenme yarışı ve slalom sürüklenmesi de dahil olmak üzere oynamanın birkaç farklı yolu vardır. Şu anda oyuncular için bu tür yarışlar sunuyoruz.

Seçeneklerden birini seçerek kamera açısını değiştirin.

Yarış kariyeriniz, yarışınızı kontrol edebilmeniz için üç kamera açısı arasından seçim yapmanızı gerektirir. Kameranın hangi kamera açısını içinde olduğunu seçerek izleyicinin gördüğü konuyu değiştirebilirsiniz.Alternatif olarak, yarışınızı aracın dışından izleyenlerin gözünden görüntülemeyi seçebilirsiniz. Ya da belki de yarışınızı bir kokpit penceresinden bakan birinin bakış açısıyla görmeyi tercih edersiniz. Hangi perspektifi seçerseniz seçin, diğer seyircilerin coşkusu size her zamankinden daha fazla ilham verecektir. Ayrıca, aracınızın dışından dikkatli bir gözlem, rakibinizin hareketleri hakkında objektif bir görüş verir - bu da uygun stratejiler oluşturmanıza izin verir.

Bu özelliklere ek olarak, bu temel unsurları göz önünde bulundurun.

Sürüklenen nesneler gerçekçi fiziksel özelliklere sahiptir. Yeni nesil yarış arabaları yeni grafikler içerecek. New York ve Tokyo, dünyanın en güzel şehirlerinden ikisi; Manzaraları takdir etmek için mahallelerinde bir tur yapın. Amerika'ya gündüz veya gece yolculukları sırasında Moskova'da görülen kırmızı meydan görülür. Her aracı girebilir ve sürüklenme yarış makinenizi gösterge tablosundan sürebilirsiniz. Dünyanın dört bir yanındaki rakiplerinizi geride bırakarak yolda en iyisi olduğunuzu kanıtlayın! Zafer kazanmak ve itibarınızı artırmak için diğer yarışçılara karşı yarışın. Yüksek performanslı bir yükseltme paketi oluşturarak yarış arabanızın hızını ve performansını artırın.

Pro'nun açıklanması gerekiyor.

Tiramisu'nun profesyonel çıkışı dünya çapında oyuncular arasında hızla popüler hale geldi. O zamandan beri, oyun oyuncularından 4 milyondan fazla indirme ve olumlu yorum vardı. Tüm yollarda lastik baskısı içeren otomobille ilgili bir uygulama olmazsa olmaz. Platformlar arası doğası, onu araba severler için ideal bir can sıkıcı buster yapar. Hızlı ve öfkeli yarış serisi son derece popüler. Yüksek hızlı otomobil kovalamacasının heyecanı ve iki karakterin sürüş teknikleri nedeniyle benzersizdir. Brian O'Conner ve Dominic Toretto bu diziye katılıyor. Motor yarışçıları, sürüklenme olarak bilinen faydalı bir teknik kullanırlar. Görünür bir şekilde büyüleyici ve havalı ve zanaatları için vazgeçilmez. Pro, benzersiz yarış arabası sınıfına sürüklenmenizi sağlar.

Oynanış

Pro'daki temel hedeflerden biri yarışmak değil - bazı geleneksel yarış oyunları gibi - ancak her yarışı kazanmak için hızlanmak. Bunu oyuna uygulamak, kazanan olmanıza yardımcı olmaz; Sadece başarısızlıkla sonuçlanacaktır. Oyunun temel amacı, mümkün olduğunca çok puan biriktirmek için sürekli olarak kenardan çıkmaktır. Bunu yapmak, mükemmel sürüş mekaniğine sahip olmak için bonus puan verir. Pro, oyuncuların direksiyon simidi ve frenle belirli anahtarlar veya kombinasyonlar kullanarak sürüklenmede kolayca ustalaşmasına izin verir. Bu, gerçek hayatta sürüklenebilen az sayıda insandan kaynaklanmaktadır. Bu yarışı kazanmak için, her seviyeye sürüklenerek yeterli puan kazanın. Her seviyenin sınırlı miktarda puanı vardır. Sürüklenmeniz ne kadar güzel olursa, o kadar çok puan alırsınız. Pro sınıfı, kazananlarını belirlemek için kusursuz bir nokta sistemi kullanır. Daha iyi yarışarak ve arkadaşlarla bağlantı kurarak birçok puan ve yeni kayıt kazanın. Arkadaşlarla bağlantı kurarak ve oyunlarının liderlik tablosunda kazanarak kayıtlar ayarlayın.

Birçok yarış pistinden, çok parçalı bir sistem kullanılır.

Drift Max Pro'daki yarış haritaları dünyanın her yerinden geliyor. Tokyo sokaklarından Brezilya'nın renkli bobinine kadar, bu yarış pistleri zorlukla düzenlenen ünlü yarış yollarına sahiptir. Bu zorlukları fethetmek için, oyundaki her dönüşü tamamlamanız gerekir.

Benzer Uygulamalar Drift Max Pro - Araba Yarışı Apps

Drift Max Pro - Araba Yarışı şık App is Racing OYUN . Birçok benzer Mod Uygulaması var Drift Max Pro - Araba Yarışı Mod App: Drift Max - Car Racing Mod APK, Asphalt Nitro Mod APK, Crazy for Speed Mod APK, CarX Drift Racing Lite Mod APK, Drift Max City Mod APK, Highway Chained Car Race Mod APK, Real Drift Car Racing Mod APK, Hotblood Drift Mod APK, Pixel Car Racer Mod APK, Cubed Rally World Mod APK, Drifting Games Real Car Drift Racing Mod APK, Extreme Sports Car Racing Mod APK, Fast Car Furious 8 Mod APK, Dino World Car Racing Mod APK, Asphalt 8 - Car Racing Game Mod APK, Speed Racing Extreme Mod APK, Xtreme City Car Racing Rivals Mod APK, Road Car Racing 3D Mod APK, Drift racing car nitro asphalt Mod APK, Race Max Mod APK, Rally Racer Unlocked Mod APK, American Muscle Car Drift Racing Simulator Mod APK, Unreal Drift Online Car Racing Mod APK, City Racing Lite Mod APK, Heavy Traffic Racer Car Speedy Mod APK, City Racing 3D Mod APK, Drift Hunters Mod APK, Drift Horizon Mod APK, Drift Zone 2 Mod APK, Drift Legends: Real Car Racing Mod APK, Driving Zone: Japan Mod APK, Skydiving Car Racer-Impossible Car Stunts Games 3D Mod APK, Jet Car Stunts Lite Mod APK, Drift & Fun Mod APK, Offroad Car Simulator 3D Mod APK, Car Driving Simulator Drift Mod APK, Racing Car Driving Simulator Mod APK, Russian Rider Online Mod APK, Rally Racer Dirt Mod APK, Burnout Drift 2 Mod APK, Assoluto Racing Mod APK, Just Drift Mod APK, Train Vs Prado Racing 3D 2 Mod APK, Stunt Car Racing Games 3D Mod APK, Real Prado Impossible Sky Race Mod APK, Ice Rider Racing Cars Mod APK, Extreme Car Driving Racing 3D Mod APK, City Drift Race Mod APK, CarX Drift Racing Mod APK, Pure Rally Racing - Drift ! Mod APK,

Tiramisu

Tiramisu birçok popüler Uygulama ve Oyun geliştiren çok popüler bir geliştiricidir. İşte ' tarafından geliştirilen tüm uygulamalar Tiramisu : Drift Max World - Racing Game Mod APK, Drift Max Pro Car Racing Game Mod APK, Drift Max City Mod APK, Drift Max - Car Racing Mod APK, Race Max Mod APK, Zombie Fest Shooter Game Mod APK,

Hakkında SSS Drift Max Pro - Araba Yarışı şık

Bu mu Drift Max Pro - Araba Yarışı Bu siteden indirdiğim mod güvenli mi?

Evet, Drift Max Pro - Araba Yarışı Mod APK, sisteme yüklenmeden önce antivirüs yazılımı tarafından kontrol edilir. Barındırma sunucumuz da herhangi bir tehditten kaçınmak için düzenli olarak kontrol edilir.

Neden kurabiliyorum' Drift Max Pro - Araba Yarışı şık?

Mod uygulamasının yüklenememesinin birçok nedeni vardır. 1.Android işletim sisteminiz mod uygulamasını yüklemek için çok yüksek. 2. Orijinal sürümü yüklediniz. Kaldırmanız gerekiyor.

Paket ayrıştırma hatası nasıl çözülür?

1."Bilinmeyen kaynaklardan yüklemeye izin ver" seçeneğini kapatmış olabilirsiniz;

2.İndirilen Drift Max Pro - Araba Yarışı Mod apk tam olarak indirilmedi veya bozulmadı;

İndirme hatası nasıl düzeltilir?

Sunucu meşgul olabilir, daha sonra deneyebilirsiniz ve lütfen durmayın ve hızlı bir şekilde yeniden başlatın, indirmenin zamana ihtiyacı var.

HappyMod'un hatası nasıl bildirilir?

HappyMod'un slayt menüsünde e-posta ile rapor verebilirsiniz.

Bir mod nasıl talep edilir veya yüklenir?

Bunları HappyMod uygulamasında tek tıkla bulabilirsiniz.

obb mod dosyası nasıl kurulur?

HappyMod bu işlevi geliştirdi, HappyMod ile tek tıkla yükleyebilirsiniz.

Tam özellikler

Bilgi İndirme

Boyut 45.6MB
versiyon 2.4.93
versiyon Code 193
Lang af am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl no or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh-CN zh-HK zh-SG zh-TW zu
izin INTERNET ACCESS_WIFI_STATE ACCESS_NETWORK_STATE BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE READ_EXTERNAL_STORAGE WAKE_LOCK RECEIVE AD_ID RECEIVE_BOOT_COMPLETED FOREGROUND_SERVICE C2D_MESSAGE WRITE_EXTERNAL_STORAGE BILLING READ_PHONE_STATE
İzin Metni Diğer:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkında bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların ağlar hakkında bilgi erişmesine izin verir.
PowerManager Wakelocks'un işlemciyi uykudan veya ekranın karartılmasından alıkoymasına izin verir


Sistem önyüklemeyi bitirdikten sonra yayınlanan Action_boot_Completed'i alın.:

Depolama:
Bir uygulamanın harici depolama alanından okunmasına izin verir
bir uygulamanın harici depolamaya yazmasına izin verir.
Telefon:
Cihazın telefon numarası, geçerli hücresel ağ bilgileri, devam eden çağrıların durumu ve cihazda kaydedilen herhangi bir telefonun listesi dahil olmak üzere yalnızca telefon durumuna okunmaya izin verir.

Operation Systems

Min Sdk 26
Min Sdk Txt Android 8.0
Hedef SDK 29
Hedef SDK Txt 29
Çok pencere No
Ekranları destekler küçük, normal, büyük, xlarge
işlemci armeabi-v7a
Açık Gl Int 0
Herhangi Bir Yoğunluğu Destekler Yes
yoğunlukları 120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

User Özellikler

Uses Özellikler Wi-Fi Donanım Özellikleri:
Uygulama cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özellikleri kullanır.
Uses Not Özellikler Touchscreen hardware features:
The app uses the Global System for Mobile Communications (GSM) telephony radio system.
The app uses the device's basic two-point multitouch capabilities, such as for pinch gestures, but the app does not need to track touches independently. This is a superset of the android.hardware.touchscreen feature.
The app uses the device's advanced multitouch capabilities for tracking two or more points independently. This feature is a superset of the android.hardware.touchscreen.multitouch feature.
Uses implied Özellikler #Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.##:

imza

579D68614FFB4EB1E7F8F6AD0DDBBF76
imza A7B3774480C00C2064EA19F159906241F9F9D225
Sha256 AB9E09A265FEBB9CD0AD883E0F2E56D098665237F0B26B6B6C0912CB4A5889A0
Geçerli Fri Apr 26 05:42:17 CEST 2019 until: Sun Apr 18 05:42:17 CEST 2049
Seri numarası 2a9d19b2

geliştirici

Daha fazla oku

Bunu Paylaş

Bunun gibi

Kullanıcı Yorumları

Mevcut Sürüm

4.1

dışında 63 oy

5  star

46

4  star

3

3  star

1

2  star

3

1  star

10

Puanım

Yorum yaz

yorumlar

HappyMod

HappyMod

Download 100% working mods.

Kategoriler
% 100 çalışma modu kullanıcılar tarafından doğrulandı
Daha

View 106 mods of Drift Max Pro - Araba Yarışı

Popular Tags

"mod dosyaları için en iyi indirici!"

% 100 çalışma modları için uygulama pazarı.

Büyük mod dosyalarını indirmek için hızlandırıldı.

İndir(7.2 MB)
close

HappyMod.com is the official website