HappyMod › Games › Racing › #DRIVE Mod
#DRIVE Mod

#DRIVE şık APK 3.1.196 [Ücretsiz satın alma]

% 100 ÇALIŞMA

Güncelleme açık: 2023-02-04

#DRIVE şık değiştirilmiş bir versiyonudur #DRIVE tarafından geliştirildi Pixel Perfect Dude. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: #DRIVE 3.1.196 Mod Free purchases... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz #DRIVE 3.1.196 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adı#DRIVE şık APK 3.1.196 [Ücretsiz satın alma]
versiyon3.1.196
Güncelleme açık2023-02-04
Boyut147.25 MB
Mod Bilgisi#DRIVE 3.1.196 Mod Free purchases
geliştiriciPixel Perfect Dude
KategoriRacing
Google Play'den edinin#DRIVE
Orijinal apk'yı indirin#DRIVE (143.52 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
#DRIVE şık APK
Ski Jump şık APK
Bağlantılar İndir:

#DRIVE şık APK 3.1.196 [Ücretsiz satın alma]

Hızlı indirme (143.52 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (143.52 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler #DRIVE şık APK 3.1.196 [Ücretsiz satın alma]

Özellik V1 Özellik:
Ücretsiz Alımlar

Özellik V2 Özellik:
Ücretsiz Alımlar

Önerilen mod

Mod son sürüm

# 1970'lerin arabaları kilidi açılabilir.

1970'ler #Drive oyunu ile hayata döndürüldü. Oyunun bu son versiyonunda yeni araçlar da bulunabilir - Thunder ve Fishbowl. Ayrıca, her oyunda farklı sahneler bulunabilir - oyunların görmezden gelmesini imkansız hale getirir. Kaynaklar arayışında dünyayı dolaşırken istediğiniz arabaları yükseltmeniz gerekir. Bunu yapmak performanslarını arttırır ve daha fazlasını toplamayı kolaylaştırır.

# Yüksek riskli muhteşem bir ortamda yarış.

Hem çarpıcı hem de anlaşılır bir oyun stili içeren bir yarış oyunu olan #Drive'da arabayı sürerken oyuncuya meydan okuyor. Oyuncular pistteki zorlukların üstesinden gelirken çeşitli yerlere seyahat etmelidir. Aracı sürmek için ekranın sol veya sağ kenarını kaydırın. Arabanın acil durum frenlerini etkinleştirmek için her iki tarafa da aynı anda basın. Oyunu üçüncü şahıs perspektifinden oynarken, arabanızı normalden daha uzakta görebilirsiniz. Bu, çevredeki ortamı görmeyi kolaylaştırır, çünkü ilgili oyun bu unsurlarla ilgilidir. Yeni ortamları keşfederken, mesafenizi koruyarak yakındaki engellerle çarpışmadan da kaçınırsınız. Hiçbir şey, çeşitli eşsiz arazilerden seyahat etme heyecanıyla karşılaştırılamaz.

# Oyun sırasında zorluklarla yüz yüze geliyor

#Drive sanatında ustalaşmak için nasıl süreceğinizi öğrenmelisiniz. Yolda seyahat ederken, diğer araçlarla karşılaşabilirsiniz. Bununla birlikte, sizi her fırsatta kovalayan polis arabalarıyla uğraşmakta da zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Bu oyunu oynarken sağlık çubuğuna, yakıt çubuğuna ve skor çubuğuna dikkat etmeniz gerekir. Bunun nedeni, deneyimin göz ardı edilmemesi gereken hayati kısımlardır. Ayrıca, bu oyun ilk etapta olmanızı gerektirmez; Ekranda herhangi bir yerde olmayı seçebilirsiniz. İçinden geçerken oyunun ortamına çok dikkat edin. Etrafa baktığınızda birçok farklı şey fark edeceksiniz. İlk fark edeceğiniz şey, çevreden görebileceğiniz benzin istasyonlarıdır. Bu yerler konumlarını ortaya çıkaran önemli unsurlara sahip olacaktır. İşlevsel kalmak için arabanızı düzenli olarak beslemeniz gerekir. Benzin genellikle bir tarafta veya diğerinde göründüğü için bu yönü doğru ayarlamalısınız. Görmezden gelemeyeceğiniz başka bir şey de yoldaki arabalar. Arabalar yolda seyahat eder ve bir çarpışmadan kaçınmaları gerekiyorsa bazen mevcut seviyenizin durmasına neden olur. Arabalarla çarpışmak da araca zarar verir ve bazı durumlarda onu izleyen polis arabası söz konusu olduğunda bazen oyununuzu bozar. Tıpkı bu aracın sürekli olarak arka ucunuza attığı gibi, ilerlemenizi engellemeniz için asla sizi bırakmaz. Sonuç olarak, bir çözüm keşfetmek için takip etmeniz gereken arayış budur.

# #Drive filmi hakkında bilgi burada bulunabilir.

Basit konseptler sayesinde, Game #Drive, araba severler için bir numaralı seçimdir. Seviye yok, düşman veya patron yok; Sadece bir direksiyon simidi tutma ve sürekli olarak sonsuz bir manzara boyunca sürülme ihtiyacı. Pixel Perfect Dude, hem iOS hem de Android için birkaç spor temalı oyun yayınladı; Bunlar arasında aşırı plaj voleybolu var. Voodoo gibi oyunları serbest bırakmasına rağmen birçok kişi yayıncıyı duymadı. Klasik yarış oyunlarının aksine, oyunları metro sörfçüsü gibi gelişmez - #Drive'a benzer sonsuz koşu oyunu var.

# Oynanış

#Drive oyunundan sürüş sizi birçok farklı yerden geçirir. Karla kaplı yollardan sıcak asfalta kadar yolculuğunuz sürprizlerle dolu olacak. Çevrelerine dikkat etmeyen kaygısız gezilerle karşılaşacaksınız. Polis genellikle kendinizi zorla ileriye götürdüğünüzde ilerlemenizi engellemeye çalışır. Takip edilirse, yakındaki bir çörek dükkanını ziyaret etmeyi unutmayın. Aracın yakıt çubuğunu ve hasarını her zaman takip etmeniz gerekir. Ayrıca, yakıt çubuğunu periyodik olarak kontrol ederek ve araca zarar vererek mesafenizi izlemeniz gerekir. Bu iki bilgiye sahip olmak, ne zaman durmanız ve onarmanız gerektiğini belirlemenizi sağlar. Bunu yapmak, zafere doğru yeni noktalarla yolculuğunuza devam etmenizi sağlayacaktır.

# Koleksiyon olarak şişe kapakları edin.

Bu oyun rakiplerin hızlı gitmesini gerektirmez. Yavaşlamanızı gerektiren hiçbir engel yoktur; Ana rakibiniz açgözlülüğünüzdür. Her mesafenin uzunluğu, verilen puan sayısı ile ölçülür. Bu oyun kolay veya meydan okumadan yoksun değil. Görevinizde birçok komplikasyonla karşılaşacaksınız. Buna ek olarak, oyun oyuncuları rahatsız etmeyi amaçlayan birçok sapmaya sahiptir. Enkaz, bir saniye bile dikkatinizi dağıtıyorsanız aracınızın parçalanmasına neden olabilir. Çöl yakınındaki yollarda kum sorunlarına dikkat edin. Bu yolda seyahat eden araçlar, gevşek kir nedeniyle yolda kalmakta zorlanıyor. Yüksek hızlarda hareket ederek, kontrol kaybetmek ve yolun kenarındaki evlerle çarpışması kolaydır. Yolculukta şişe kapakları toplamak için para verilir. Ancak, çok fazla para toplamak ölümünüze yol açabilir. Bunun nedeni, bazı insanlar sadece önlerinde yavaş hareket eden bir araç bulmak için yanlışlıkla kazançlı bir madeni para yolunu takip eder. Herhangi bir profesyonel size nihai hedefinize ulaşmanın en önemli göreviniz olduğunu söyleyecektir.

# Oyunun kontrollerini anlamak kolaydır.

#Drive'ın seçim ve oyun mekaniği sürmeyi kolaylaştırır. Oyuncular, ekranın bir tarafına dokunarak veya her iki başparmak fren için her iki başparmak tutarak arabayı kolayca kontrol edebilir. Sonsuz koşu oyun mekaniği aracılığıyla dünyayı özgürce dolaşabilirsiniz. Kasabalardan plajlara ve karla kaplı dağlara, aracınızda seyahat edebilirsiniz. #Drive'ın üçüncü persentil, aracı arkadan görmenizi sağlayan data.rspektifin% 3'ünü oluşturur. Bunu anlamak kolaydır.

# #DRIVE şık APK 3.1.196 [Ücretsiz satın alma] Özellik:#DRIVE Mod game is a racing game with unlimited money. In this mod game, you can free to buy all the items on the shop. With this mod, this game will be easy for you. Enjoy the game!

Sign in social account: Not supported

Game online or offline: Offline

Root Needed?: No

License Needed?: No

Install Steps:
1) Download APK fiel on happymod.com.
2) Install and Enjoy.

Also read: COC MOD. Mod info: unlimted money and unlimited coins, private server.

HappyMod Download#Drive, size hızlı, güçlü ve en önemlisi film benzeri bir deneyim sunan bir sürüş oyunudur.

1970'lerin arabaları kilidi açılabilir.
Yüksek riskli muhteşem bir ortamda yarış.
Oyun sırasında zorluklarla yüz yüze geliyor
#Drive filmi hakkında bilgi burada bulunabilir.
Oynanış
Koleksiyon olarak şişe kapakları edin.
Oyunun kontrollerini anlamak kolaydır.

# Nasıl indirilir ve kurulur #DRIVE şık APK 3.1.196 [Ücretsiz satın alma]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan #DRIVE modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. #DRIVE mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den #DRIVE indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında #DRIVE arayın.

# Tam Özellikler #DRIVE şık APK 3.1.196 [Ücretsiz satın alma]

// İndirme Bilgileri //

Boyut147.2MB
versiyon3.1.196
Sürüm Kodu30296000
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET ACCESS_NETWORK_STATE AD_ID BILLING WAKE_LOCK POST_NOTIFICATIONS RECEIVE BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE C2D_MESSAGE RECEIVE_BOOT_COMPLETED FOREGROUND_SERVICE CHECK_LICENSE
İzin Metni DİĞER:
Diğer:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlar hakkında bilgilere erişmesine izin verir.
PowerManager Wakelocks'un işlemcinin uyku veya ekrandan karartılmasından korunmasına izin verir.
Bir uygulamanın, sistemin önyüklenmesinden sonra yayınlanan aksiyon_boot_completed'i almasına izin verir.
Min Sdk23
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK31
Hedef SDK Txt31
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarm64-v8a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği TouchScreen Donanım Özellikleri:
Uygulama, Mobil İletişim için Global Sistemi (GSM) Telefon Radyo Sistemi kullanıyor.
Uygulama, cihazın tutam hareketleri gibi temel iki noktalı çokluitok özelliklerini kullanıyor, ancak uygulamanın dokunuşları bağımsız olarak izlemesi gerekmiyor.
Bu, Android.hardware.touchscreen özelliğinin bir üst setidir .; Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş multitouch özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, Android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir süper kümesidir.:

// imza //

MD5D936B8959321139FF8A164DF8D2A300F
imza0950D61DF8FD5B0A78E0095EF6519A5783BDBD44
B4F5373F29C0CA39C7FEF118B89CF0748CFF9853EEC27B5796C9566A81F3F23F
GeçerliThu Sep 20 21:35:00 CEST 2018 until: Wed Nov 11 20:35:00 CET 2048
Seri numarası70d51034

// Geliştirici //

Geliştirici5play.ru
organizasyon5play.ru";i:5;s:31:"Issuer: CN=5play.ru

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor #DRIVE şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın #DRIVE şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 37

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (37)

 • E

  @Anonim   2023-02-08 11:42:56

  Kimden:ES   cihaz:GLAM   OS:android 8.1.0
  muy bueno el juego le envío mis felicitaciones
 • U

  @Anonim   2023-01-10 08:03:49

  Kimden:US   cihaz:RMX2151   OS:android 12
  it works but the modifications to the car doesn't save
 • I

  @Anonim   2022-12-05 13:58:09

  Kimden:ID   cihaz:SM-A025F   OS:android 11
  this mod is not installed
 • U

  @Anonim   2022-09-19 08:19:39

  Kimden:US   cihaz:SM-A205G   OS:android 11
  muy buen juego lo paso jugando
 • B

  @Anonim   2022-07-29 06:57:29

  Kimden:BR   cihaz:SM-J710MN   OS:android 8.1.0
  gshisgikyrjgejgsjgskgs
 • B

  @Anonim   2022-06-30 20:28:12

  Kimden:BR   cihaz:SM-A115M   OS:android 11
  The game works but it's kinda boring ngl, still good to pass time. Works only in devices with Android 4.4 or up. O jogo funciona, mais é meio entediante, ainda bom pra passar o tempo. Funciona somente em aparelhos com Android 4.4 ou pra cima.
 • I

  @Anonim   2022-06-29 20:52:10

  Kimden:ID   cihaz:CPH1909   OS:android 8.1.0
  game work it banget su
 • G

  @Anonim   2022-06-21 17:16:20

  Kimden:GB   cihaz:SM-A225F   OS:android 12
  #HappyMod# works well
 • U

  @Anonim   2022-04-10 21:36:38

  Kimden:US   cihaz:SM-G780G   OS:android 12
  Mostly everything works as expected good mod
 • R

  @Anonim   2022-03-09 13:14:55

  Kimden:RU   cihaz:RMX2020   OS:android 10
  работает но не с первого раза,бывало я скачивал,заходил а денег нет после заново скачивал и всё работало.
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin #DRIVE şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler #DRIVE

 • E

  @Anonim   2022-04-09 03:07:37

  Kimden:EG   cihaz:Xiaomi M2010J19SG   OS:android 10
  نطالب بهاذه العبه .....................................
 • I

  @Anonim   2022-03-26 17:50:46

  Kimden:ID   cihaz:samsung SM-A025F   OS:android 11
  citttt plesssssss.!.!.!.!.!.!.!.!.!.!.!.!.!.!.!!.!.!.!.!.!.!.!.!.!.!.!.!.!.!.!.!.!.!.!.!.!.!.!.!.!.!.!.!.!.!.!.!.!.!.!.!.!.!.!.!.!.!.!.!.!.!.!.!.!.!.! a a a a aa a a
 • F

  @Anonim   2022-02-23 17:05:19

  Kimden:FR   cihaz:samsung SM-J720F   OS:android 10
  argent et gem illimité débloqué toutes les voitures
 • R

  @Anonim   2022-02-15 20:57:40

  Kimden:RU   cihaz:samsung SM-A105F   OS:android 11
  надо мод на взлом ттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттт
 • T

  @Anonim   2022-01-22 17:25:38

  Kimden:TR   cihaz:LGE LG-K430   OS:android 6.0
  jxöcmvşv övçvlrşfşvkgşgşfdmşfrödptşt993ü28t9494prğelö3rl rltmtkemjtk3738p373o3ğ2ptorr9rkr 4o4prktrşotmgştktöfo39rnfşfop48toşvmdfmmfrmk3kfnvmmfmfmgmföfödlelföögöföcdöxööxödöxlxöxm
 • G

  @Anonim   2021-12-22 23:17:25

  Kimden:GB   cihaz:HMD Global Nokia 1.3   OS:android 11
  please add this hhhhhhhhhhhh ygfyjfudfufbrunfincurnceycnurnfurnfcnurjrjcwygkwyyhjhkrytehkteeykgyeeyhkwthketkheyhkwtetkethketbktebkyekheygmwygkwykvwtnvtwgkwtvmetjgwtgkwtkgwtgkwtgktwgkwtgkwtvmtwmvtwgmtwvmwtgktwmgeykgygjeyjfye CV
 • U

  @Anonim   2021-12-07 06:34:05

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-G928V   OS:android 6.0.1
  plz add unlimited coins and add no ads and unlimited windsheilds like the thing to revive you if you do this thanks
 • O

  @Anonim   2021-11-20 23:40:38

  Kimden:OM   cihaz:HUAWEI JKM-LX1   OS:android 9
  السلام عليكم ورحمه الله تعالى وبركاته اتمنى لكم التوفيق
 • U

  @Anonim   2021-11-03 22:50:28

  Kimden:US   cihaz:OPPO CPH2285   OS:android 11
  ...................................................... unlimited money . unlimited fuel ⛽
 • E

  @Anonim   2021-10-30 16:31:14

  Kimden:ES   cihaz:Xiaomi Redmi 7A   OS:android 10
  I want infinite money and that all The Cars are unlocked.
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

#DRIVE şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (182) Sürümler of #DRIVE şık

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme