HappyMod › Games › Role_playing › Dungeon: Age of Heroes Mod
Dungeon: Age of Heroes Mod

Dungeon: Age of Heroes şık APK 1.12.676 [Sınırsız para]

Güncelleme açık: 2023-05-27

Dungeon: Age of Heroes şık değiştirilmiş bir versiyonudur Dungeon: Age of Heroes tarafından geliştirildi 4fan Studio Games. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Dungeon: Age of Heroes MOD APK (Sınırsız para) 1.12.676... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Dungeon: Age of Heroes 1.12.676 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıDungeon: Age of Heroes şık APK 1.12.676 [Sınırsız para]
versiyon1.12.676
Güncelleme açık2023-05-27
Boyut83.77 MB
Mod BilgisiDungeon: Age of Heroes MOD APK (Sınırsız para) 1.12.676
geliştirici4fan Studio Games
KategoriRole_playing
Google Play'den edininDungeon: Age of Heroes
Orijinal apk'yı indirinDungeon: Age of Heroes (101.5 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Dungeon: Age of Heroes şık APK
Bağlantılar İndir:

Dungeon: Age of Heroes şık APK 1.12.676 [Sınırsız para]

Hızlı indirme (101.5 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (101.5 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Dungeon: Age of Heroes şık APK 1.12.676 [Sınırsız para]

Özellik V1 Özellik:
Sınırsız para

Özellik V2 Özellik:
sınırsız para

Özellik V3 Özellik:
ücretsiz alımlar

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Kahraman seçeneğini seçin.

Listelenen dört karakterden herhangi biri oyunda oynanabilir. Her biri benzersiz becerilere sahip güçlü ve akıllı bir kahramandır. İnsanlar rol oynamayı ve bu dünyada kendi maceralarını yapmak için karakterlerden birini seçiyorlar. Her kahraman farklı bir yetenek kümesi kullanır; Bazıları benzersiz dövüş stilleri ve stratejileri kullanır. Oyuna başlamadan önce, rol yapma tercihlerinize en uygun karakteri seçin.

# DÜNYA ÇAPINDA

Zindan Dünyası: Kahramanlar Çağı muazzam ve birçok tehlikeyle doludur. Ancak bu oynamayı bırakmak için bir neden değil; Oyuncular sadece çoğundan daha fazla engelle karşı karşıya. Dünya sonsuz gecelerle kaplıdır ve tehlikeli tuzaklarla çevrilidir. Hepsinin üstesinden gelip saat bitene kadar hayatta kalabilir misiniz? Savaş alanında bir pozisyon kurmak biraz zaman ve çaba gerektiriyor. Bunun nedeni, savaş alanının tasarımının kafa karıştırıcı yol sistemleri sayesinde gezinmeyi zorlaştırmasıdır.

# Oyunda gezinmek, çok çeşitli vahşi canavarlarla sürekli temas içerir.

Sadece bu tehlikeli yolu yürümek için cesaretiniz var. İnanılmaz bir güç sergileyerek, zorlu zorluklarla düşmanları yenmek kolay olmalıdır. Oyun dünyasında canavarlar, her seviyede son derece yüksek güce sahip bir dizi canavar görünür. Zorluk merdiveni yukarı doğru ilerledikçe, gölgelerin arkasında yeni canavarlar ortaya çıkıyor. Saldırıları güçlü ve ışığa geçerken sizden saklanacaklar.

# Ödül kazanmak için görevleri tamamlayın.

Zindanın içinde: Kahramanlar Evreninin Çağı, bulmacalar ve zorluklar şaşırtıcı derecede zihinsel istikrarsızlık sağlar. Birkaç farklı zorluk mevcuttur ve tamamlayıcılar ek ödüller bile kazanabilirler. Ayrıca, oyuncular ekipmanlarını ve güçlerini geliştirmek için kullanılabilecek benzersiz nesneler aramalıdır.

# Bu prosaik açıklama ile Dungeon: Age of Heroes hakkında daha fazla bilgi edinin.

Kötülüğü yenmek ve krallığı kurtarmak için kahraman zindanı kazar.

# Hikaye, her kurgu eserinin önemli bir parçasıdır.

Dungeon: Age of Heroes'da, Jatran adında bir zamanlar hassas bir krallıktan geçen bir kahraman rolünü oynarsınız. Krallıklarını yıkımdan kurtarmak ve hazineler ve cevaplar bulmak için kararan gökyüzünün üstesinden gelmeli ve yükselen kötülük güçlerini yenmelisiniz. Sadece tek bir kahramanımız olmakla kalmıyor, aynı zamanda güçlü bir savaşçı grubuna da sahibiz. Her savaşçının benzersiz yetenekleri vardır. Bu avantajın varlığı anlayış, tanıtım ve potansiyel gelecekteki faydaları sağlar. Bu, yeni oyuncuları erken çeken çok çeşitli çekiciliğe yol açar.

# Karakter

Birçok karakter kendi geçmişleri, stilleri ve yetenekleri ile mevcuttur. Bazı örnekler Rogue, Mage, Warrior ve Archer'dır. Bu karakterlerin her biri yükseklik ve kas kütlesi gibi benzersiz özelliklere sahiptir. Archer çeviktir ve bir tanrı gibi okları vurma yeteneğiyle bir tanrıya benzeyebilir. Okçu Kahramanı yeni bir zindan için en iyi seçimdir: Age of Heroes oyuncusu. Bunun nedeni, okçuların aynı anda hareket etmede ve okları çekmede harika olmasıdır. Archer Bölgesi tipik olarak oyunun ortasında göründüğünden, bu haritaları geçmeyi ve düşmanlara saldırmayı kolaylaştırır.

# Oyunun dramatik ve minimalist oynanışı basit ama etkili.

Oyun Dungeon: Age of Heroes, oyuncuları zorlukları ve sahneleri istedikleri şekilde tamamlamaya teşvik eder. Arsa rastgele tasarlanmıştır, bu yüzden oyun her oynandığında, oyuncular benzersiz düşmanlar, eşyalar ve haritalar görecekler. Buna ek olarak, oyuncular garip karakterlerle arkadaş edinebilir veya düşman B'den önce düşmanla savaşabilir. Bu mobil oyunu oynarken, tek yapmanız gereken dokunmak ve sağdaki seçenekleri seçmek. Bundan sonra, yok edilene kadar onlara sürekli saldırmak için düşmana veya kahramana dokunun. Yeni bir ürün veya silah eklendiğinde, oyun otomatik olarak duraklatacak ve bu yeni öğenin nasıl elde edileceğine dair öneriler sunan bir açılır ekranı gösterecektir. Oyunun cömertliği ilk adımda belirgindir. Oyunla ilgili her şeyin, kahramanı yönlendirmek için kullanılan prosedürlerden anlaşılması ve takip edilmesi kolaydır. Bu, yeni oyunculara özel bir avantaj sağlar. Oyuncular yavaş kahraman hareketlerini olumlu bir şey olarak görmeyi seçebilirler. Motor sporlarından veya diğer hızlı oyunlardan hoşlananlar için, Dungeon'daki ayrıntılı talimatlar: Kahramanların Age of Heroes bir sıkıntı olabilir. Bunun nedeni, dövüş sahneleri söz konusu olduğunda oyunun ritminin bozulmasıdır. Sallanan kılıçlar veya motor sporları oynamak söz konusu olduğunda, bu eylemler çok yavaş. Bu bazı oyuncular için cazip olabilir; Diğerleri onu can sıkıcı bulabilir. Başlangıçta yaratılış yoluyla bir süper kahraman geliştirirsiniz. Bu tamamlandığında, ilk görev başlar. Oyun içi menülere erişmek için ekranın sağ tarafına basın. Kahramanınızın bilgilerini görüntüleyebilir ve yapılacaklar listelerini gözden geçirebilirsiniz; Görev sayısı arttıkça bu daha sonraki sahneler için önemlidir. Ayrıca, bir tür beceri noktası olan Devine Grace'i de görebilirsiniz - hem kahramanı hem de orduyu güçlendiren bir nimet koleksiyonu. Farklı nimetler, zanaat, sağlık ve bilgelik gibi farklı miktarlarda Devine lütfu verir. Yeni başlayanlar yeni bir kahraman oluşturduktan sonra harita eğitim görevini kontrol etmelidir. Bu şekilde, oyundaki görevleri daha iyi kavrayacaklar. Tamamladıklarında, otomatik olarak Seviye 2'ye ilerleyecek ve Seviye 2 kahramanlarını kullanabilecekler.

# Görsel ve ses öğelerine ek olarak, oyun ekstra parçalar içerir.

Mobil oyun inanılmaz görünüyor ve yüksek kaliteli 2D grafikler sayesinde PC muadiline kıyasla ortalamanın üzerinde. Oyunun tasarımı oyuncuları dikey yerine yatay olarak hareket etmeye zorlar - bazen bu hareket rahatsız edici bir şekilde hızlı hisseder. Bununla birlikte, oyuncular düşman tarafından izlendiklerini ve avlandıklarını hissettiklerinde deneyim daha da heyecan vericidir. Oyun sırasında, oyuncular için oldukça garip bir deneyim getirir.

# Dungeon: Age of Heroes şık APK 1.12.676 [Sınırsız para] Özellik:

Jatran'ın ölmekte olan krallığında tehlikeli ve heyecan verici bir maceraya atılın. Sırrını çöz!Her biri kendine özgü yeteneklere sahip bir kahraman ekibini bir araya getirmeli, eğitmeli ve yönetmelisin. Zindanlar, ormanlar, şehirler, mahzenler ve kalelerin uğursuz sakinleriyle karşılaştığında yolunu bul. Onların ölümcül tuzaklarına düşmeyin. Tuhaf karakterlerle arkadaş olun. Çılgın görevlerini tamamlayın. Hazineleri arayın, ekibiniz için benzersiz ekipman toplayın, kahramanlarınızı yükseltin.

Kahraman seçeneğini seçin.
DÜNYA ÇAPINDA
Oyunda gezinmek, çok çeşitli vahşi canavarlarla sürekli temas içerir.
Ödül kazanmak için görevleri tamamlayın.
Bu prosaik açıklama ile Dungeon: Age of Heroes hakkında daha fazla bilgi edinin.
Hikaye, her kurgu eserinin önemli bir parçasıdır.
Karakter
Oyunun dramatik ve minimalist oynanışı basit ama etkili.
Görsel ve ses öğelerine ek olarak, oyun ekstra parçalar içerir.

# Nasıl indirilir ve kurulur Dungeon: Age of Heroes şık APK 1.12.676 [Sınırsız para]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Dungeon: Age of Heroes modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Dungeon: Age of Heroes mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Dungeon: Age of Heroes indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Dungeon: Age of Heroes arayın.

# Tam Özellikler Dungeon: Age of Heroes şık APK 1.12.676 [Sınırsız para]

// İndirme Bilgileri //

Boyut83.8MB
versiyon1.12.676
Sürüm Kodu676
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-MO zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinACCESS_NETWORK_STATE INTERNET BILLING AD_ID VIBRATE WAKE_LOCK BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE BIND_APPHUB_SERVICE ACCESS_WIFI_STATE RECEIVE_BOOT_COMPLETED FOREGROUND_SERVICE DYNAMIC_RECEIVER_NOT_EXPORTED_PERMISSION
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağlar hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Vibratöre erişime izin verir.
İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks kullanımına izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir
ağlar.;Bir uygulamanın, sistem önyüklemeyi bitirdikten sonra yayınlanan ACTION_BOOT_COMPLETED'i almasına izin verir.:

Min Sdk21
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK29
Hedef SDK Txt29
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazın dikey veya yatay yönlendirmeyi kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa, herhangi bir özelliği bildirmeniz gerekmez.#Uygulama, Küresel Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.#Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır:

.#:

// imza //

MD5E89B158E4BCF988EBD09EB83F5378E87
imza61ED377E85D386A8DFEE6B864BD85B0BFAA5AF81
A40DA80A59D170CAA950CF15C18C454D47A39B26989D8B640ECD745BA71BF5DC
GeçerliFri Feb 29 02:33:46 CET 2008 until: Tue Jul 17 03:33:46 CEST 2035
Seri numarası936eacbe07f201df

// Geliştirici //

GeliştiriciAndroid
OUAndroid
organizasyonAndroid
yereldağ manzarası
ülkeBİZ
şehirKaliforniya

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Dungeon: Age of Heroes şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Dungeon: Age of Heroes şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 49

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (49)

 • G

  @Anonim   2023-03-22 21:00:02

  Kimden:GB   cihaz:OPPO A33m   OS:android 7.1
  working completely.. nice thank you very much... don't worry about the number of coins and stuff to be negative.. also don't play this online hehe.. it is much fun ^^
 • R

  @Anonim   2023-03-21 10:22:10

  Kimden:RU   cihaz:Redmi Note 8   OS:android 9
  #free fire# работает, +5000 карме
 • U

  @Anonim   2022-10-05 04:30:39

  Kimden:US   cihaz:SM-A217F   OS:android 12
  koinnya sih memang terbatas tapi permatanya tidak terbatas kok. Lumayan lah.
 • G

  @Anonim   2022-10-02 02:37:59

  Kimden:GB   cihaz:SOV39   OS:android 10
  Not unlimited money fxck
 • I

  @Anonim   2022-03-30 22:22:34

  Kimden:IT   cihaz:SM-G973F   OS:android 12
  Not work for me Galaxy S10 Android 12
 • I

  @Anonim   2022-02-17 10:30:32

  Kimden:ID   cihaz:vivo 1904   OS:android 9
  it work babyyyyyy yeaaahhhhhhhhh
 • U

  @Anonim   2021-10-12 08:33:50

  Kimden:US   cihaz:LGL322DL   OS:android 10
  100% Works After the tutorial You Have inf coins if it say not installed clear up some storage.
 • G

  @Anonim   2021-07-31 23:46:47

  Kimden:GB   cihaz:ANE-LX1   OS:android 9
  Works well. Infinite everithing. Just in case so ppl won't get confused, every recources aside from exp pots or equipment goes to negatives and u can spend as much gold or diamonds or time skips
 • I

  @Anonim   2021-07-15 12:21:34

  Kimden:ID   cihaz:SM-J330G   OS:android 9
  #HappyMod# #Quick Games#
 • U

  @Anonim   2021-07-07 12:30:35

  Kimden:US   cihaz:SM-J710MN   OS:android 8.1.0
  All is ok, for me work and for you? I don't even know
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Dungeon: Age of Heroes şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Dungeon: Age of Heroes

 • A

  @Anonim   2021-11-10 05:20:14

  Kimden:AE   cihaz:samsung SM-A207F   OS:android 9
  رجأن انزل نسخه مهكره tturututututututufugiggigufyarjktdjtstjdtkdtjsjtssjtstjdtjdtkdktrjsjtsjtsjtsjtsjtdtkstjdtkdktdktsktsitsktrjstjstjsjtstjsjtsthsrjsjrstjstjsktsrkstjstjsjrsjrsjrstjsjrsjtsjrarjarjarjsktsrjstjsjrstjsrjsrsjrstksjtstjdtjssmtstksjtajrajtstsjstjsajrrantstjdtjsrjssjr
Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Dungeon: Age of Heroes şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (72) Sürümler of Dungeon: Age of Heroes şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Dungeon: Age of Heroes şık ayrıca beğen...

 • MotoVlog In Brazil Mod Apk 0.3.5 [Kilitli]
 • RHYTHM HEROES V Mod Apk 1.0.1 [Sınırsız para][Kilitli]

  RHYTHM HEROES V Mod Apk 1.0.1 [Sınırsız para][Kilitli]

  Çok para
  Rhythm Heroes v Mod v1.0.1, müzik ve ritim oyunlarını sevenler için heyecan verici bir oyundur. Özellikler ve sorunsuz bir oyun deneyiminin tadını çıkarın.
 • Hungry Hearts Diner Mod Apk 1.3.2 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma][Kilitli][Ödül][Mod Menu]

  Hungry Hearts Diner Mod Apk 1.3.2 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma][Kilitli][Ödül][Mod Menu]

  Sınırsız Para, Enerji
  Hungry Hearts Diner, menülerini genişletmek ve müşterilerini mutlu etmek isteyen oyuncuları küçük şirin bir lokantanın sorumluluğunu üstlenen popüler bir mobil oyundur.
  Diğer birçok ücretsiz oyunda olduğu gibi -oyun oyna, oyun, yükseltmeleri satın almak ve yeni yemeklerin kilidini açmak için kullanılabilen Jeton olarak bilinen birinci sınıf bir para birimine sahiptir.
  Ancak, Hungry Hearts Diner Mod APK 1.3.2 ile oyuncular sınırsız jeton ve enerjinin tadını çıkarabilir oyunda normalden çok daha hızlı ilerlemelerine olanak tanır.
  İster oyunun uzun süredir hayranı olun, ister sadece eğlenceli yeni bir mobil deneyim arıyor olun, Hungry Hearts Diner Mod APK'sı kesinlikle saatlerce eğlence sağlayacaktır.
 • Idle Workout ! Mod Apk 1.26.0 [Ücretsiz satın alma][Ücretsiz alışveriş][Sınırsız para]

  Idle Workout ! Mod Apk 1.26.0 [Ücretsiz satın alma][Ücretsiz alışveriş][Sınırsız para]

  Ücretsiz alışveriş
  Idle Workout, fitness tutkunları ve aktif kalmanın eğlenceli ve ilgi çekici bir yolunu arayanlar için tasarlanmış bir mobil oyundur.
  Oyun, oyuncuların kendi spor salonlarını inşa etmelerine ve yükseltmelerine olanak tanırken aynı zamanda çeşitli egzersiz zorluklarını tamamlar. ödüller kazanmak için.
  Mod sürümü 1.26.0 ile oyuncular ücretsiz alışverişin keyfini çıkarabilir, bu da spor salonlarının sorunsuz çalışmasını sağlamak için gerekli ekipmanı ve yükseltmeleri satın almayı kolaylaştırır.
  Kalmak isteyip istemediğiniz Fit veya sadece eğlenin, Idle Workout, fiziksel aktiviteyi stratejik planlama ile birleştiren benzersiz bir oyun deneyimi sunar.
 • Looters Mod Apk 3.1.2

  Looters Mod Apk 3.1.2

  Google Doğrulama Yok
  LOOTERS MOD APK, sizi saatlerce etkileşimde tutacağından emin olan heyecan verici bir aksiyon oyunudur. Google doğrulamasını atlamak.
  Bu, karmaşık doğrulama süreçleri hakkında endişelenmeden oyunu kolayca indirip oynayabileceğiniz anlamına gelir. Hayatta kalmaları için ihtiyaç duydukları ganimeti alın.
  Aralarından her biri size görevinizde size yardımcı olacak benzersiz yeteneklere sahip farklı karakterler var.
  Genel olarak, Looters Mod Apk V3..2, aksiyon oyunlarının hayranları için bir zorunluluktur. Kıyamet sonrası bir dünyada yağma heyecanı.
 • Giant Dancing Plushies Mod Apk 1.0 [Ücretsiz ödedi][Sınırsız para][Ücretsiz satın alma]

  Giant Dancing Plushies Mod Apk 1.0 [Ücretsiz ödedi][Sınırsız para][Ücretsiz satın alma]

  Bir oyunu tamamla, çok fazla altın sikke, Google Market 6.99 dolar, ücretli oyunlar ücretsiz oynayabilirsiniz!
 • Airport 737 Idle Mod Apk 1.87 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma]

  Airport 737 Idle Mod Apk 1.87 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma]

  : Mağazada ve elmas kullandıktan sonra çok fazla değer satın almak için elmasları kullanmadan azaltmadan yeterince banknot kullanın.
 • Europe Front II Mod Apk 1.2.3 [Mod Menu]
 • Mojo Stars Mod Apk 1.9.335 [Tam]
 • Daha...[+]

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme