HappyMod › Games › Simulation › FAR: Lone Sails Mod
FAR: Lone Sails Mod

FAR: Lone Sails şık APK 1.31 [Ücretsiz ödedi][Ücretsiz satın alma]

Güncelleme açık: 2020-11-05

FAR: Lone Sails şık değiştirilmiş bir versiyonudur FAR: Lone Sails tarafından geliştirildi Mixtvision Mediengesellschaft Mbh. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: FAR: Lone Sails v1.31 mod... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz FAR: Lone Sails 1.31 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıFAR: Lone Sails şık APK 1.31 [Ücretsiz ödedi][Ücretsiz satın alma]
versiyon1.31
Güncelleme açık2020-11-05
Boyut438.84 MB
Mod BilgisiFAR: Lone Sails v1.31 mod
geliştiriciMixtvision Mediengesellschaft Mbh
KategoriSimulation
Google Play'den edininFAR: Lone Sails
Orijinal apk'yı indirinFAR: Lone Sails ()
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
FAR: Lone Sails şık APK
The trip to Panama şık APK
The big word factory şık APK
Milli und ihre Freunde şık APK
In the Garden of Dandelions şık APK
Bağlantılar İndir:

FAR: Lone Sails şık APK 1.31 [Ücretsiz ödedi][Ücretsiz satın alma]

Hızlı indirme ()
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir ()
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler FAR: Lone Sails şık APK 1.31 [Ücretsiz ödedi][Ücretsiz satın alma]

Özellik V1 Özellik:
Google, ücretsiz alım oyunları ücretli

Özellik V2 Özellik:
HAYIR

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Uzak: Yalnız yelkenlerin açıklanması gerekiyor.

Başlangıçta PC ve Consolen platformlarında piyasaya sürülen Game Lone Sails, 2015-2019 döneminde birçok ödül aldı. Oyun Android platformunda mevcuttur ve derin ve ilgi çekici içeriğe sahiptir. Oyunlarını hayranlar için daha erişilebilir hale getirmek için ekip bir mobil sürüm oluşturdu. Uygulamayı indirmek, oyunun bu sürümüne ücretsiz olarak eriştiğiniz hibeler. Bu sürümü Android cihazınızda sorunsuz kullanabilirsiniz.

# Yeni ve gizemli bir yolculuk başlatın.

Daha önce tanıtıldığı gibi çorak bir dünyada seyahat ettikten sonra, oyuncular kıyamet sonrası zamanını oyunla birlikte yaşayabilirler: yalnız Sails. Oyuncular dünyayı dolaşırken bir tren inşa edecek ve işletecekler. Trende, oyuncuların yolculukları boyunca etkileşime girebilecekleri birçok parça ve sistem mevcuttur. Bu oyun, başarılı olmak için 5 kişinin birlikte oynamasını gerektirir. Ancak, tek başına attığınız adımlar oyunu tamamlamak için yeterlidir. Yalnız Yelkenler Tren, yolunu sürekli olarak engelleyen engellerle yolculuğuna devam etmelidir. Mevcut araçlara ve kalıntılara dayanarak, engeli kaldırmak için anahtarı keşfetmeli ve keşfetmelisiniz. Bir kez bulunduktan sonra, anahtar tıkanıklığı gidermek ve trenin yolculuğuna devam etmek için kullanılmalıdır. Yeni sorunlar ortaya çıkmaya devam ediyor. Yeni öğeler görünmeden sorunu çözmenin bir yolunu bulmanız gerekir. Bazı oyuncular oyunun son noktası hakkında sırlarını sakladılar, bu da onları oynamaları bir hafta sürdü.

# Treninizi hassasiyetle kontrol edin.

Yalnız yelkenlerde çok az metin var, bu da onu talimatsız bir macera oyunu haline getiriyor. Trenin nasıl çalıştırılacağına dair herhangi bir talimat yoktur - oyuncu sadece duvara ulaşana kadar ileriye doğru hareket ettirmek zorundadır. Ardından, o duvarı yıkmak için belirli bir teknik kullanmaları gerekir. Gösterge tablosunda, sola ve sağa hareket etmenizi sağlayan üç sanal tuşunuz var. Ayrıca, bu anahtarlar etkinleştirildiğinde atlayabilirsiniz. Yalnız yelkenlerde, yan kaydırma oyun oldukça basittir. Bununla birlikte, oyuncuların oyunun nasıl çalıştığını anlamak için haritanın her yönünü denemeleri gerekir. İnsanlar genellikle soruyu çok uzakta oluşturduklarında trenlerin nasıl hareket ettiğini merak ederler: yalnız yelkenler. Trenin herhangi bir pencere veya ayrı bölmeleri olmadığını görünce şaşırdım. Her bölmede treni hareket ettiren görünen sadece kırmızı düğmeler vardır. Farklı eylemleri birleştirmek bir trenin hareket etmesini sağlar. Araştırmamın bir sonucu olarak, kırmızı düğmelerin birden fazla işlev gerçekleştirebileceğini biliyorum. Örneğin, her biri yakıt arabalarının motorlarını başlatabilir ve treni çalışır durumda tutmak için yakıt ikmali yapabilir. Treni yolda tutmak için başka bazı eylemler gereklidir. Sonunda, yakıt tükenir ve ek malzemeler gerektirir. Trenin buhar motoru, suyun düzgün çalışmasını gerektirir; Bu nedenle, bu fazla sıvının sistemden salınması zorunludur. Sistemi su ile bloke etmek, sonraki tüm yakıt ikmali girişimlerinin başarısız olmasına neden olur.

# Zorlukları çözmenin yollarını bulun.

Yakıt kıtlığı başa çıkmak için en zor sorunlardan biridir. Bazı durumlarda, yakıt tükendikten sonra kalan malzemelerin kasalarını aramanız gerekir. Ya çevrede yakıt yoksa? Yeni fikirlere ihtiyaç var! Treninize yelken eklemeyi düşünün. Rüzgarlı alanlarda gezinmeye yardımcı olacak yelkenler için herhangi bir yakıt gerektirmeyen bir motorla ek güç elde edilebilir. Bununla birlikte, rüzgarlı alanlarda gezinmek yakıt gerektirmez. Felaketten önce, dünyanız sizin için çok güzel görünebilir. Bunun nedeni, trenin ne kadar zor çalışabileceğidir. Bazı durumlarda, kendinizi molozda sıkışmış bulabilirsiniz. Bu, treni çalıştırmakta zorlandıktan sonra rahatlamanın zamanıdır.

# Neşeli ve dinlendirici bir oyunla, bu başlık olmazsa olmaz.

Far'ın oyunu benzersizdir, çünkü hızı benzer temalara sahip diğer oyunlardan belirgin bir şekilde daha yavaştır. Ayrıca, bu temalı diğer oyunlarda tipik olarak görülen hızlı tempolu eylem yerine kıyamet sonrası dünyanın huzuruna daha fazla odaklanır. Oyuncular, sert çöl alanlarında seyahat etmek veya yeni yerleşim alanları bulmak için kullanabilecekleri gemilere erişebilirler. Oyun, oyuncunun sürekli olarak malzeme toplaması gereken rastgele hayatta kalma ve savaş unsurlarına sahiptir. Bu malzemeler okyanus tabanında bulunabilir ve gemileri yükseltmek için kullanılır. Oyuncu hayatta kalmak için sürekli savaşmak zorunda değildir; Bunun yerine rahatlayabilir ve manzaraların tadını çıkarabilirler. Ayrıca, oyuncu hayatlarını ilerletmek ve hayatlarını iyileştirmek için hayatta kalanlarla buluşmalı ve dünyayla etkileşime girmelidir.

# Soğuk ama güzel kıyamet dünya.

Oyunun dünyası o zamandan beri değişmiş olsa da, insanlar savaşın parçaladığı görünümü nedeniyle hala aşağıya bakıyorlar. Bunun nedeni, güneşten gelen radyasyonun deniz ve kara topografisini etkilemesi, daha yüksek bir medeniyet belirtisi olmayan geniş ve boş bir çölle sonuçlanmasıdır. Ancak, Far'ın oyunu tam rahatlama arayanlar için idealdir; Hoş düşüncelerden başka bir şeye odaklanmalarını sağlayan yavaş bir hızda hareket eder. Oyun kıyametten sonra kasvetli ve renksiz bir dünya kullanıyor. Oyuncu, kıyamet sonrası soğuk bir dünyada gemiyi tek başına işletiyor. Oyundaki her şey yalnız ve terk edilmiş, düz çöl zemin gemisi bile devam ediyor.

# Beklenmedik arayışında sonsuz bir şekilde seyahat etmek.

Geminin oyunu, komplikasyon olmadan geniş bir çölde seyahat etmek etrafında döner. Uzun süreli seyahat mümkün olsa da, zorlanmayı kolaylaştırmak için ek keşifler mevcuttur. Bu oyun aynı zamanda diğer hayatta kalanlarla ticaretin yanı sıra arazi, düşmanlar, habitat ve daha fazlası ile etkileşimler sunuyor. Oyuncular ayrıca yolculukları için gereken malzemeleri ve araçları da toplayabilirler.

# Kabınızı genişletin, yükseltin ve azim yoluyla büyütün.

Oyunun oyunu ve hikayesi geminin etrafında dönecek. Oyuncuların güvenebileceği tek şey, ancak oyuncuların etkileşime girebileceği etkileyici miktarda işlev ve unsurlara ev sahipliği yapıyor. Oyuncular daha iyi performans ve hareketlilik için gemi ile yükseltme, gelişebilir, değiştirebilir, tasarım ve daha fazlasını yapabilirler.

# FAR: Lone Sails şık APK 1.31 [Ücretsiz ödedi][Ücretsiz satın alma] Özellik:

- Efendi gemini:. Bakım ve sayısız engeller ve doğal tehlikeleri aşmak için aracınızın yükseltmek - Discover benzersiz bir dünyadır: halkınızın izleri takip, ıssız kurumuş deniz yatağı keşfetmek ve anlatmak emanetler ve binaları bulmak .. o olduğu: bir zombi içermeyen sonrası Kıyamet - ufka doğru sürücüler yelkenler o rüzgarı geçmek bulutların tam gökyüzünü edelim ve kulak: - kaçan bir medeniyet hikayesi atmosferik bir yolculuk yaşayın sen ve büyük hiçbir şey vs makine. Traverse bir kurumuş deniz yatağı sadece çürüyen medeniyet kalıntıları ile doludur. , Gidiş benzersiz gemi tutun sayısız engelleri aşmak ve tehlikeli hava koşullarına dayanacak. Bunu ne kadar yapabilir? Ne bulacaksınız?

Uzak: Yalnız yelkenlerin açıklanması gerekiyor.
Yeni ve gizemli bir yolculuk başlatın.
Treninizi hassasiyetle kontrol edin.
Zorlukları çözmenin yollarını bulun.
Neşeli ve dinlendirici bir oyunla, bu başlık olmazsa olmaz.
Soğuk ama güzel kıyamet dünya.
Beklenmedik arayışında sonsuz bir şekilde seyahat etmek.
Kabınızı genişletin, yükseltin ve azim yoluyla büyütün.

# Nasıl indirilir ve kurulur FAR: Lone Sails şık APK 1.31 [Ücretsiz ödedi][Ücretsiz satın alma]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan FAR: Lone Sails modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. FAR: Lone Sails mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den FAR: Lone Sails indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında FAR: Lone Sails arayın.

# Tam Özellikler FAR: Lone Sails şık APK 1.31 [Ücretsiz ödedi][Ücretsiz satın alma]

// İndirme Bilgileri //

Boyut78.2MB
versiyon1.31
Sürüm Kodu100029

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET CHANGE_WIFI_MULTICAST_STATE READ_EXTERNAL_STORAGE CHECK_LICENSE WAKE_LOCK ACCESS_NETWORK_STATE ACCESS_WIFI_STATE WRITE_EXTERNAL_STORAGE
İzin Metni DİĞER:
. DİĞER:
açık ağ prizlerine uygulamalara olanak tanır
uygulamaları Kablosuz Çoklu Yayın moduna girmek için izin verir
verir kısılmasını uyku veya ekran işlemciyi tutmaya PowerManager WakeLocks kullanarak
ağlar hakkında erişim bilgilerine uygulamalara olanak tanır
erişim bilgilerine uygulamalara olanak tanır...
Kablosuz ağlar hakkında.:

. DEPOLAMA harici depolama okumak için bir uygulama sağlar; harici depolama için yazma izni verir.:

Min Sdk11
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK23
Hedef SDK TxtAndroid 6.0 (M)
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Kablosuz donanım özellikleri:
uygulaması (Wi-Fi) cihazının özelliklerini 802.11 ağ kullanır.
Kullanıcı Özelliği Uygulamaya, tutam hareketleri için olduğu gibi cihazın temel iki noktalı çoklu dokunmatik yetenekleri kullanır, ancak uygulamanın bağımsız rötuşları izlemek gerekmez; uygulamasını Global Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemi kullanır. Dokunmatik donanım bulunmaktadır.:

Bu android.hardware.touchscreen özelliğin bir üst kümesidir;. Uygulamanın bağımsız iki veya daha fazla puan izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma özelliklerini kullanır.:

Bu özellik android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğin bir üst kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği Diğer. # uygulama kullanımları 802.11 ağ (Wi-Fi) cihazda sunuyor. #:

// imza //

MD5C160199D0AAA2B290F833396AC45A99A
imza26C5CD76B6FC114390FC69F18A6F9BEB99BC7A2B
767A6C40B31AE33E763C1FD31E15FA428E972849A32CC1D4D1010FE3EA3926EC
GeçerliWed Dec 10 04:42:53 CET 2014 until: Tue Apr 12 05:42:53 CEST 3014
Seri numarası10d35b

// Geliştirici //

Geliştiriciliuhaha
yerelShanghai "i: 5; s: 30:" Yayıncı: CN = liuhaha

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor FAR: Lone Sails şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın FAR: Lone Sails şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 39

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (39)

 • R

  @Anonim   2023-03-26 14:59:00

  Kimden:RU   cihaz:M2006C3MNG   OS:android 10
  у меня даже приложение не загружается
 • I

  @Anonim   2023-03-21 00:00:58

  Kimden:IN   cihaz:M2006C3MII   OS:android 10
  mod not working .. ..
 • U

  @Anonim   2023-02-01 00:35:55

  Kimden:US   cihaz:RMX2002   OS:android 11
  it's working fine and it's just and 2 hour game if u played non stop
 • U

  @Anonim   2022-11-03 13:19:25

  Kimden:UZ   cihaz:Redmi S2   OS:android 9
  yes it's great working
 • E

  @Anonim   2022-06-23 09:36:10

  Kimden:EG   cihaz:LG-M700   OS:android 8.1.0
  يوصل مكان و يطلعني
 • T

  @Anonim   2022-06-20 18:53:05

  Kimden:TH   cihaz:vivo 1726   OS:android 8.1.0
  ไม่ทำงานครับเขาเกมไม่ได้
 • R

  @Anonim   2022-06-15 16:03:21

  Kimden:RU   cihaz:RMX3231   OS:android 11
  why the game does not start it hangs on loading
 • U

  @Anonim   2022-06-12 05:58:54

  Kimden:US   cihaz:itel W6004P   OS:android 9
  An awesome game good graphics and work well
 • G

  @Anonim   2022-06-03 23:41:58

  Kimden:GB   cihaz:Redmi Note 8   OS:android 11
  The best game I played in My life and I hope there will be a different ending and that this ending will be happy ☺️❤️
 • E

  @Anonim   2022-06-01 20:15:14

  Kimden:EG   cihaz:21061119AG   OS:android 11
  اجمد لعبه شفته في حيتي
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin FAR: Lone Sails şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler FAR: Lone Sails

 • F

  @Anonim   2022-06-12 06:24:23

  Kimden:FR   cihaz:HUAWEI JAT-L29   OS:android 9
  شكرا على هاذا التطبيق جميل ولعبة جميل وشكرا علي دفع مجانًي
 • U

  @Anonim   2022-05-27 11:40:10

  Kimden:US   cihaz:OPPO CPH2325   OS:android 11
  plus i need thiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiis gaaaaaaaaaaaaame
 • F

  @Anonim   2021-07-11 20:06:19

  Kimden:FR   cihaz:samsung SM-J250F   OS:android 7.1.1
  wee need a new mod for far lone sails because map falls
 • U

  @Anonim   2021-07-02 03:01:24

  Kimden:US   cihaz:realme RMX3092   OS:android 11
  this game cost money in play store .I can't afford to pay for this.please help me out . I just want to download this game .
 • F

  @Anonim   2020-12-20 01:56:36

  Kimden:FR   cihaz:HUAWEI MYA-L41   OS:android 6.0
  il faut mettre un mode essence infini et un mode multijoueur
 • U

  @Anonim   2020-10-28 07:09:17

  Kimden:US   cihaz:ZTE Z559DL   OS:android 8.1.0
  I really want to play the game could you add a copy of it
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

FAR: Lone Sails şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (2) Sürümler of FAR: Lone Sails şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler FAR: Lone Sails şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme