HappyMod / Casual / Farm Heroes Saga şık
Farm Heroes Saga Mod Apk 5.91.4 [Sınırsız para]

Farm Heroes Saga Mod Apk 5.91.4 [Sınırsız para]

2022-11-24

67.76 MB

APK Bilgileri

Türler
versiyon
5.91.4
Boyut
67.76 MB
şık Özellikler
Unlimited money
Güncellendi
2022-11-24
Gerekir
4.4 and up

Mod Bilgisi:(Modlanan nedir?)

Sınırsız güçlendiriciler

Farm Heroes Saga Mod Detayları

FarmTastic modunda görüntülendiğinde inanılmaz fantastik mod daha da şaşırtıcı görünüyor.

En yeni sürüm, popülaritesini artıran birçok yeni özellik ekler. Bunlar, ek çiftlik temaları ile anında yeni seviyeler için kullanımı kolay düğme sistemleri içerir. Bu noktadan sonra bile Game Farm Heroes Saga'yı oynamaya devam ettiğiniz için mutluyuz. Bunun nedeni, oyunun üstesinden gelmek için daha fazla zorluk sağlayarak takdir ve minnettarlık göstermesidir. Buna ek olarak, oyunun sorunları çabalarında yeni engellerle karşılaşır; Zafer elde edene kadar bırakmayacaklar.

Farm Heroes Saga Mod

Bu belalar hiçbir yerden gerçekleşmiyor gibi görünüyor.

Oyuna aşina olmayanlar, Rancid'in sürekli olarak ana karakterin fiziksel görünümünün yanında göründüğünü bilmelidir. Bu sorunlu figürü tartışan herkesin neden olduğu şeyle ürkütülmesi gerekir. Raccoon, ürünlerini çalmak için değerli çiftlikleri yok etmeye çalışır. En iyi şekilde alabileceği bir niyeti yok.

Farm Heroes Saga Mod

Çiftlikle ilgili bir kampanya.

Çiftçi, bitki sisteminin görevini tamamlamak için daha fazla zaman toplamasını gerektirir. Bu yüzden puanını artırmak için aynı tesisi toplaması gerekiyor. Bu görevi tamamladıktan sonra, çiftliği savunan ordunun bir üyesi olarak cepheye katılabilir. Tüm çiftlik kahramanları destan seviyelerini tamamlayıp tamamlayamayacağı zekasına bağlıdır.

Farm Heroes Saga Mod

Aşağıdaki satırlarda soruların bir açıklaması verilmiştir.

Yüzlerce bulmaca yüzlerce seviye şeklinde sıralanıyor. Her bulmaca, elde edilmesi zor olan belirli bir hedef gerektirir. Sonsuz bir özel haritada özdeş ürünleri toplamak için kombinasyonları yeni formlara dönüştürmek için ellerinizi kullanabilirsiniz. Üç veya daha fazla bitkiyi eşleştirdikten sonra görev sona erer ve oyuncu otomatik olarak kaybolur. Üç veya daha fazla bitkinin yatay, dikey veya diyagonal oluşumla eşleştirilmesi, bitkilerin çiftlikte gerçekleşmesine neden olur. Ek büyük maçlar planlamak, belirli sonuçlar elde etmenizi sağlar. Çok çeşitli çiçekler ve ağaçlar ortaya çıkıyor; Ve canlı renkleri estetik çekiciliği geliştirir. Küçük bir kümede yetiştirildiğinde küçük mantarlar son derece sevimli görünüyor. Ek olarak, arka planda taze çilek görünür.

Orijinal mod harika kahramanın kullanılmasına izin verir.

Normal moda ek olarak, Farm Heroes Saga benzersiz bir kahraman moduna sahiptir. Bu, ancak oyuncuların yerleşik bir asgari puanı karşıladıktan sonra erişilebilir. Bu kulüpten aldığınız büyülü roketler, topladığınız hayvanların gücünü artırır. Bunlar, bitki koleksiyonunuzu desteklerken hızlı bir şekilde harika puanlar kazanmanıza yardımcı olur. Oyun, oyuncuların mümkün olduğunca çok mükemmel ürün toplamak için maç üç bulmaca türüne hakim olmasını gerektiriyor. Kahraman modu, belirli bir nokta toplamı elde ettiğinizde etkinleştirilir. Rocket Club'a katılım size enerjik bir destek sağlar. Tractor Dash'teki efsanevi ünlülerden onlara meydan okuyarak yararlanın. Çiftçi kahramanlarının yardımlarını alarak rakunla mücadele etmelerine yardımcı olun.

Bulmaca Kralı oyunları pozisyonunun başlığı ile atıfta bulunulur.

Popüler oyun yayıncısı King bir dizi sevilen oyun yarattı. Bunlardan biri Farm Heroes Saga. Bu oyun hakkında konuşurken artık King hakkında konuşmaya gerek yok. Bu yayıncının en ikonik oyunlarına (Candy Crush Saga, Bubble Witch 3 Saga, vb. Gibi - tarzlarını görmenin harika bir yoludur. Bulmaca dizileri King, tanıdık nesnelerden ve evcil hayvanlar, balonlar ve şeker hakkında günlük hikayelerden akıllıca esinlenmiştir. Match-3 bulmaca platformuna dayanmasına rağmen, oyunlarının çoğu basit unutulmaz hikayelerde benzersiz notlarla oyuncu bırakıyor.

Anlatı, bir yazarın söylediği bir hikayedir.

Farm Heroes Saga'da, oyuncular başarılı bir erken kariyere sahip çalışkan bir çiftçi rolünü üstlenir. Çiftliklerini havuç, soğan, çilek ve daha fazlası gibi geniş bir ürün yelpazesi ile yönetmelidirler. Ek olarak, köpek önyüklenmiş ve glass giyen domuzları alabilirler. Çiftçilik becerilerinizi Racid adlı kurnaz, Evil Fox'a karşı çukurlaştırdığınızda bir çiftlik kahramanı olacaksınız. Racid her zaman planlarınızı sabote etmeye çalışır ve sorun yaratır. Birleşik bir çiftlik inşa etme arayışında bulmaca savaşlarını ve hayvan arkadaşlarınızı kullanın!

Oyunların yaşı altın kalitesiyle gösteriyor.

Bubble Witch 3 Saga veya Candy Crush Saga gibi diğer oyunlara benzer şekilde, Farm Heroes Saga hala tanıdık bir oyun stilini koruyor. Oyun, dikey ve yatay sıralar halinde düzenlenmesi gereken sembollerle Match-3 bulmaca seviyelerinden oluşur. Ekrandaki meyveleri hasat edebilmeniz için sembolleri zaman sınırlarında ayarlamalısınız. Oyun boyunca ilerlemek, seviye arttıkça daha büyük zorlukların üstesinden gelmeyi gerektirir. Bu, oyunu oyuncular için zorlaştırır, ancak herkes için keyifli hale getirir.

Oyunla ilgili birçok ilginç zorluk var.

Çiftlik kahramanları Saga Game'in arsa sonsuz derecede büyüleyici, artan zorluklarla zorlu seviyeler yaratıyor. Ayrıca, yüksek puan almak tek hedef değildir. Görevler, kar veya buz kırma, tavuk toplama ve Racid tilkileri yenmek gibi daha zorlu bulmacalar gerektirecek. Ayrıca, havuç çalmak ve buz kırma çabalarına karşı koymak için bu bulmacaları çözmek daha zor olacaktır. Oyun içi ek bonuslar oyun içi güçlendiriciler aracılığıyla mevcuttur. Bunlar, her bir bonusun etkinliğini artırmak için birkaç kez kullanılabilir. Destek veya çim gibi bazı güçlendiriciler, belirli görevleri yerine getirerek verilen noktaları artırmak için kullanılabilir. Ayrıca, kürekler bir öğenin toplanma hızını arttırır. Bu bonusları süresiz olarak sağlamak için bir Farm Heroes Saga Mod APK (Sınırsız Artırıcılar) kullanılabilir.

İnsanları bir araya getirmek.

Hem King's oyunlarında bulunan bulmacalar hem de sosyal yönü oyuncular tarafından çok isteniyor. Bu, özellikle bir oyuncunun Facebook hesabına bağlandığı için Farm Heroes Saga oyunu için geçerlidir. Bu, oyuncuların arkadaşlarıyla bağlantı kurmalarını ve grup etkinliklerinde onlarla rekabet etmelerini sağlar. Zor bir oyunla, bazen oynamak için sadece bir veya iki kez üstesinden gelemezsiniz.

Benzer Uygulamalar Farm Heroes Saga Apps

Hakkında SSS Farm Heroes Saga şık

Bu mu Farm Heroes Saga Bu siteden indirdiğim mod güvenli mi?

Evet, Farm Heroes Saga Mod APK, sisteme yüklenmeden önce antivirüs yazılımı tarafından kontrol edilir. Barındırma sunucumuz da herhangi bir tehditten kaçınmak için düzenli olarak kontrol edilir.

Neden kurabiliyorum' Farm Heroes Saga şık?

Mod uygulamasının yüklenememesinin birçok nedeni vardır. 1.Android işletim sisteminiz mod uygulamasını yüklemek için çok yüksek. 2. Orijinal sürümü yüklediniz. Kaldırmanız gerekiyor.

Paket ayrıştırma hatası nasıl çözülür?

1."Bilinmeyen kaynaklardan yüklemeye izin ver" seçeneğini kapatmış olabilirsiniz;

2.İndirilen Farm Heroes Saga Mod apk tam olarak indirilmedi veya bozulmadı;

İndirme hatası nasıl düzeltilir?

Sunucu meşgul olabilir, daha sonra deneyebilirsiniz ve lütfen durmayın ve hızlı bir şekilde yeniden başlatın, indirmenin zamana ihtiyacı var.

HappyMod'un hatası nasıl bildirilir?

HappyMod'un slayt menüsünde e-posta ile rapor verebilirsiniz.

Bir mod nasıl talep edilir veya yüklenir?

Bunları HappyMod uygulamasında tek tıkla bulabilirsiniz.

obb mod dosyası nasıl kurulur?

HappyMod bu işlevi geliştirdi, HappyMod ile tek tıkla yükleyebilirsiniz.

Tam özellikler

Bilgi İndirme

Boyut 67.8MB
versiyon 5.91.4
versiyon Code 330414
izin BILLING INTERNET ACCESS_NETWORK_STATE ACCESS_WIFI_STATE AD_ID WAKE_LOCK RECEIVE RECEIVE_BOOT_COMPLETED FOREGROUND_SERVICE BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE
İzin Metni Diğer:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlar hakkında bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkında bilgilere erişmesine izin verir.
PowerManager Wakelocks'un işlemciyi uykudan veya ekranın karartılmasından alıkoymasına izin verir


Sistem önyüklemeyi bitirdikten sonra yayınlanan Action_boot_Completed'i alın.:

Operation Systems

Min Sdk 21
Min Sdk Txt Android 5.0 (LOLLIPOP)
Hedef SDK 32
Hedef SDK Txt 32
Çok pencere No
Ekranları destekler küçük, normal, büyük, xlarge
Açık Gl Int 0
Herhangi Bir Yoğunluğu Destekler Yes
yoğunlukları 120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534

User Özellikler

Uses Özellikler Wi-Fi Donanım Özellikleri:
Uygulama cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özellikleri kullanır.
Uses implied Özellikler Uygulama, Mobil İletişim (GSM) Telefon Radyo Sistemi için Global Sistemi kullanıyor.#Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanıyor.:

imza

E89B158E4BCF988EBD09EB83F5378E87
imza 61ED377E85D386A8DFEE6B864BD85B0BFAA5AF81
Sha256 A40DA80A59D170CAA950CF15C18C454D47A39B26989D8B640ECD745BA71BF5DC
Geçerli Fri Feb 29 02:33:46 CET 2008 until: Tue Jul 17 03:33:46 CEST 2035
Seri numarası 936eacbe07f201df

geliştirici

geliştirici Android
OU Android
organizasyon Android
yerel dağ manzarası
ülke US
şehir Kaliforniya
Daha fazla oku

Bunu Paylaş

Bunun gibi

Kullanıcı Yorumları

Mevcut Sürüm

3.7

Puanım

Yorum yaz

yorumlar

HappyMod

HappyMod

Download 100% working mods.

Kategoriler
% 100 çalışma modu kullanıcılar tarafından doğrulandı
Daha

View 48 mods of Farm Heroes Saga

Popular Tags

"mod dosyaları için en iyi indirici!"

% 100 çalışma modları için uygulama pazarı.

Büyük mod dosyalarını indirmek için hızlandırıldı.

İndir(7.2 MB)
close

HappyMod.com is the official website