HappyMod › Games › Simulation › FarmVille 2: Tropic Escape Mod
FarmVille 2: Tropic Escape Mod

FarmVille 2: Tropic Escape şık APK 1.153.316 [Ücretsiz satın alma][Ücretsiz alışveriş]

% 100 ÇALIŞMA

Güncelleme açık: 2023-02-07

FarmVille 2: Tropic Escape şık değiştirilmiş bir versiyonudur FarmVille 2: Tropic Escape tarafından geliştirildi Zynga. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: FarmVille 2: Tropic EscapeMod APK 1.153.316... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz FarmVille 2: Tropic Escape 1.153.316 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıFarmVille 2: Tropic Escape şık APK 1.153.316 [Ücretsiz satın alma][Ücretsiz alışveriş]
versiyon1.153.316
Güncelleme açık2023-02-07
Boyut146.87 MB
Mod BilgisiFarmVille 2: Tropic EscapeMod APK 1.153.316
geliştiriciZynga
KategoriSimulation
Google Play'den edininFarmVille 2: Tropic Escape
Orijinal apk'yı indirinFarmVille 2: Tropic Escape (206.75 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
101 Yüzbir Okey Plus şık APK
FarmVille 2: Country Escape şık APK
Çanak Okey Plus şık APK
Gear Race 3D şık APK
Looney Tunes Dash! şık APK
FarmVille 3 – Farm Animals şık APK
Empires and Allies şık APK
Gin Rummy Plus şık APK
CityVille şık APK
FarmVille 2: Tropic Escape şık APK
Draw Something Classic şık APK
CastleVille Legends şık APK
Harry Potter: Puzzles & Spells şık APK
Wonka's World of Candy Match 3 şık APK
Wizard of Oz Slots Games şık APK
Crazy Kitchen: Match 3 Puzzles şık APK
The Wizard of Oz Magic Match 3 şık APK
FarmVille: Harvest Swap şık APK
Willy Wonka Vegas Casino Slots şık APK
Draw Something şık APK
Bağlantılar İndir:

FarmVille 2: Tropic Escape şık APK 1.153.316 [Ücretsiz satın alma][Ücretsiz alışveriş]

Hızlı indirme (206.75 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (206.75 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler FarmVille 2: Tropic Escape şık APK 1.153.316 [Ücretsiz satın alma][Ücretsiz alışveriş]

FarmVille 2: Tropic EscapeMod APK 1.153.316

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Paradise Adası'na göç etmeye başlayın.

Oyuna Farmville 2: Tropic Escape'de başlamak sizi bir adada yaşayan bir çiftçi haline getirecektir. Hayvanlarınızın otlatabileceği temiz hava ve bitki örtüsüne erişebileceksiniz. Burası, insanların kendilerini doğaya sokabilecekleri ve gelişebilecekleri bir yer yaratabilecekleri bir yer. Yeniden dekorasyon yaparken öğelerini düzenleyerek çiftliğinizin görünümünü ve stilini güncelleyin. Ayrıca, çiftliğinizin estetik çekiciliğini koruyabilmesi ve müşterileri tekrar tekrar gelmeleri için çekmeye devam edebilmesi için mahsullerin geliştirilmesini ve yetiştirilmesini planlamanız gerekir. Ağaçlar, hayvancılıkla birlikte satılabilecek ürünler oluşturmak için ekilebilir. İçecekler için benzersiz tarifler oluşturmak müşterileri de eğlendirebilir.

# Adanın arkasına gizlenmiş sırları keşfedin.

Kişisel görevinizin bir parçası olarak bu ada cennetine ilk geldiğinizde, keşfedilecek birçok yer olduğunu göreceksiniz. Oyunun ilk seviyeleri, oyuncuları çözmeleri gereken sırlar ve gizemlerle ilgilendirecek. Burası oyunun hikayesinin gerçekleştiği yer ve cennet bulacağınız yer. Keşfetmeniz gereken birçok gizemli yer var. Bunlar arasında antik maymun tapınakları, efervesan volkanlar ve mantığa meydan okuyan diğer yerler bulunur. Ayrıca, her izini arayarak gizli hazinelerin nerede bulunduğunu bulmanız gerekir. Her yer bir yer olarak kabul edilebilir.

# Müşterilere hizmet vererek ekstra gelir elde edilir.

Farmville 2: Tropic Escape'de, para kazanmak için mahsul yetiştirebilir ve hayvancılık kaldırabilirsiniz. Turizm yeteneklerinizi desteklemeye yardımcı olan bir işletme de açabilirsiniz. İlk olarak, adayı dekore ederek daha güzel hale getirmeniz gerekir. Ardından, turistik konuklarınızın ihtiyaçlarını ihtiyaç duydukları her şeyi sağlayarak karşılamanız gerekir. Bu ada dinlenmek için harika bir yerdir; Konuklarınız daha uzun süre kalmadan önce sadece son dakika son rötuşlara ihtiyaç duyar. Oyunun turistik yerlerin açılması, işinize başlamanıza yardımcı olur. Bu alanlar operasyonel hale geldiğinde, adaya sık sık ziyaretçi ortaya çıkmaya başlar. Yeni sahip olarak, parkınıza yeni hizmetler getirmeniz ve park gemileri için daha fazla seçenek sunmanız gerekir. Bu, tiki barları ve suşi standlarını geri alarak, ek zanaat atölyeleri ve hanlar açarak, daha fazla rehber kiralayarak ve parkın altyapısını genişleterek yapılabilir.

# Bir yaban hayatı merkezi oluşturun.

Hem konukları hem de vahşi yaşamı barındırmak için, bir adanın yemek ve dinlenmenin bulunabileceği merkezi bir yere ihtiyacı vardır. Böyle bir yer olmadan, hayvanlar ziyaretçiler için tehlikeli veya erişilemez hale gelebilir. Daha nadir ve egzotik hayvanlar toplamak daha fazla ziyaretçi çekmenize yardımcı olur. Bu, onlara zarar vermekten endişe etmeden hayvanlara rahatça hayran olmalarını sağlar. Ayrıca, bu ziyaretçiler hayvanlarla fotoğraf çekebilir ve hatta onlara yaklaşabilirler. Hayvanlara zarar vermeyecekleri için, kaldıkları her şeyin temiz olduğundan emin olmanız gerekir. Bunu yapmak, ziyaretlerine ne kadar vicdanlı olduğunuzu gösterir.

# Ek özellikler:
- 4 basamaklı tuş takımı.
- Ağırlık: 1.7 lbs.

Oyuncular rüya gibi bir adada çalışkan bir çiftçi olmayı seçtiklerinde, göreve başlamadan önce adanın çiftliğini atanmış görevlerle özelleştirmelidirler. Hayvanları hareket ettirerek ve ağaçları yeniden dikerek çiftlik büyümenizi planlamalısınız. Ayrıca arazinizi daha fazla hayvan ve bitki barındıracak şekilde ayarlamanız gerekir. Adanın gizemlerini keşfetmek, görevlerinizi hızlı bir şekilde bitirirken sizi meşgul ve yeni yerlere seyahat ediyor. Adanızdaki turizmi artırmak için, daha fazla turist çekmek için cazibe merkezlerini geliştirin. Bu kara kütlesinde bulunan eşsiz yerleri keşfetmeyi sevecekler. Çiftliğinize akın eden vahşi hayvanları beslemek için ürünlerinizin yakınında bir yaban hayatı merkezi inşa etmelisiniz. Bunu yapmak size daha fazla yiyecek verir, bu da ziyafet çekmek için daha fazla vahşi yaratık çeker. Bu döngü, çiftliğiniz hem gezginler hem de turistler için bir cennet haline gelene kadar devam edecektir.

# OYNANIŞ

Medeniyetten uzak bir adaya taşınmaya karar verdiniz. Şehir hayatına olan ilginizi değiştirmek için orada hareketli bir tatil inşa etmeyi planladınız. Ayrıca, yandaki kendi kendine yeterli bir çiftlik açacaksınız. Ayrıca yeni ailenizle çiftliğinizde huzurlu günlerin tadını çıkarmaya başlamayı amaçladınız. Bu çiftçilik simülasyon oyunu harika bir yönetim yönü ve çarpıcı grafiklere sahiptir. Oyun ayrıca birçok etkinlik, benzersiz özellikler ve oyuncuların keşfetmesi için açık bir doğa turisti yer alıyor. Diğer tatil köylerine harika bir alternatiftir - özellikle oyuncuların normalde diğer tatil köylerinde bulunmayan eğlenceli aktiviteleri keşfetmelerine izin verdiği için. Bu oyunu, oyuncular için gelir fırsatlarına sahip bir doğa turist cennetini düşünün.

# Macera adanızı her yöne çevreler!

Bu video oyununun oynanışı, keşif ve zevk için sonsuz olasılıklar sunar. Oyuncular adada kendi ekonomik imparatorluklarını inşa edebilir, müşterilerden gelen siparişleri kabul edebilir, ekonomilerini ve sayısız başka şeyleri geliştirebilirler. Oyunun her kısmı oyuncuları sonsuz oyun seçenekleriyle meşgul edebilir. Oyuncular lezzetli meyveler yetiştirmek için çekici çiftlikler inşa edebilirler. Oyuncular ayrıca plaj temalı dev eğlence parkı inşa edebilir ve en yüksek noktasından çarpıcı manzaraları görüntüleyebilir. Özel bir ada inşa etmek için, oyuncular adadaki her şeyi keşfetmeli ve pahalı yatları barındıracak kadar büyük bir liman inşa etmelidir. Bu oyun, oyuncuların her iki hedefe de ulaşmasına yardımcı olur. Bir adanın sınırlarını genişletmek, büyük bir eşsiz yaban hayatı akını gerektirir. Bu, oyuncular bir keşif hizmeti başlatmak için bundan yararlanırken egzotik bir hayvan korumasına sahip olmanın ekonomik faydasını besler. Yeni araziler yeni seferlerle araştırılabilir. Ortak hayvanların fotoğraflarına ek olarak, oyun oyuncuların serbestçe toplayabileceği nadir görüntülerden oluşan bir koleksiyona sahiptir. Bunlar adanın nadir hayvanlarının görüntülerini içerir. Oyuncular lezzetli smoothies yapmak için müşterileriyle birlikte çalışabilirler; Ayrıca denizden deniz ürünleri ve ormandan barbekü etleri sunabilirler. Oyuncuların adalarında eğlenmesi ve tadını çıkarmaları için birçok seçenek mevcuttur. Farmville 2: TRO sürümü yeni bir oyun modu içeriyordu.IC Escape, çeşitli ve zengin oyuna sahip bir oyundur ve oyuncuları özellikleri hakkında şaşırtmaya hazırdır.

# FarmVille 2: Tropic Escape şık APK 1.153.316 [Ücretsiz satın alma][Ücretsiz alışveriş] Özellik:Root Needed?: No

License Needed?: No

Sign in social account: Not supported

Game online or offline: Online

Mod info:
 • unlimited coins
 • Large number of diamonds
 • free to use gems
 • free to use coins

 • Install Steps:
  1) Download APK files on happymod.com.
  2.) Install and Enjoy.  Bir numaralı tarım serisi olan Farmville Makers'ın bu renkli ücretsiz oyununda macera, gizem ve eğlenceli yeni mini oyunlarla dolu bir ada kaçışına kaç! Macera adanızın her yerinde ortaya çıkıyor! Tropiklere Kaç - Kendi tropik adanızda maceralar arayın - çiftlik eşsiz meyveleri ve sebzeler, eğlenceli içecekler ve sevimli hayvanlarla tanışın - adanızı ev olarak adlandıran tüm tropikal ürünleri ve egzotik hayvanları keşfedin - Bir Beachside Inn ve Cennette Yeni Bir Yaşam Başlat - Mini Oyunlar Oyun ve Ting Gizem, Sırlar ve Hazineler - Arkeolog ve Sörf Uzmanı gibi Ada Rehberleri ile Tamamen Hikaye Tabanlı Görevleri Ortaya Çıkarın - Köpüren yanardağ ve antik maymun tapınağını keşfedin - gizli hazineleri ve nadir malları gizli odada keşfedin - daha fazla ada sırları bulmak için keşfedilmemiş alanları araştırın Konuklarınız için olanaklar inşa edin - ada atölyelerinizi düzeltin ve kendi kişisel olarak yaratın Paradise - bir tiki bar, suşi standı, esnaf atölyesi ve daha fazlası satın alın - hanınızı genişletin ve konuklarınızın adanın tadını çıkarmasına yardımcı olmak için rehberleri işe alıyor Ödüller için sevimli hayvanları keşfedin ve fotoğraflayın - bir vahşi yaşam merkezi inşa et o n ada, ting, vahşi yaşam rehberi yardımıyla - onları besleyerek renkli iguana gibi adanıza nadir ve egzotik hayvanları çekin - hayvanların fotoğraflarını misafirleriniz için hediyelik eşya olarak çekerek ödül kazanın Ticaret Diğer adalarla - ticaret teknesini kullanan diğer oyuncularla ticaret - yumurta kısa mı? İhtiyacınız olan malları komşu adalardan satın al - çok fazla ananasınız var mı? Fiyatınızı adlandırın ve ekstra ürünler ve el sanatları sat - ne kadar çok para varsa, adanızda o kadar çok yapabilirsiniz Ek açıklamalar • Zynga'nın kişisel veya diğer verileri nasıl topladığı ve kullandığı hakkında özel bilgiler için lütfen okuyun Http://www.zynga.com/privacy/policy.• adresindeki Gizlilik Politikamız Bu oyun, bir kullanıcının Facebook gibi sosyal ağlara bağlanmasına izin verir ve bu nedenle oyuncular bu oyunu oynarken diğer insanlarla temasa geçebilir . Sosyal Ağ Hizmeti Şartları da geçerli olabilir. • Oyun oynamak için ücretsizdir, ancak ek içerik ve premium para birimi için uygulama içi satın alımlar mevcuttur. Uygulama içi alımlar 0,99 $ ile 99.99 $ arasında değişmektedir. • Zynga Inc ve ortaklarından özel tekliflere, etkinliklere ve programlara katılma fırsatı verilecektir. Bu uygulamanın kullanımı, http://m.zynga.com/legal/terms-of-service adresinde bulunan Zynga Hizmet Şartları tarafından yönetilir. Kişisel verilerin toplanması ve kullanılması, http://www.zynga.com/privacy/policy adresinde bulunan Zynga'nın Gizlilik Politikasına tabidir.

  Paradise Adası'na göç etmeye başlayın.
  Adanın arkasına gizlenmiş sırları keşfedin.
  Müşterilere hizmet vererek ekstra gelir elde edilir.
  Bir yaban hayatı merkezi oluşturun.
  Ek özellikler:
  - 4 basamaklı tuş takımı.
  - Ağırlık: 1.7 lbs.
  OYNANIŞ
  Macera adanızı her yöne çevreler!

  # Nasıl indirilir ve kurulur FarmVille 2: Tropic Escape şık APK 1.153.316 [Ücretsiz satın alma][Ücretsiz alışveriş]?

  // Seçenek A //

  HappyMod.com'dan FarmVille 2: Tropic Escape modunu indirmek için.
  "Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
  1. FarmVille 2: Tropic Escape mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
  2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
  3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
  4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

  // Seçenek B //

  HappyMod APP'den FarmVille 2: Tropic Escape indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
  1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
  2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
  3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
  4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
  5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
  6. HappyMod Uygulamasında FarmVille 2: Tropic Escape arayın.

  # Tam Özellikler FarmVille 2: Tropic Escape şık APK 1.153.316 [Ücretsiz satın alma][Ücretsiz alışveriş]

  // İndirme Bilgileri //

  Boyut146.9MB
  versiyon1.153.316
  Sürüm Kodu115300316
  Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl nn no or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-SG zh-TW zu

  Daha...[+]

  // İşletim Sistemleri //

  izinACCESS_NETWORK_STATE ACCESS_WIFI_STATE INTERNET RECEIVE_BOOT_COMPLETED BILLING WRITE_SETTINGS READ_EXTERNAL_STORAGE WRITE_EXTERNAL_STORAGE VIBRATE AD_ID WAKE_LOCK RECEIVE C2D_MESSAGE READ WRITE READ_SETTINGS UPDATE_SHORTCUT BROADCAST_BADGE RECEIVE_ADM_MESSAGE RECEIVE BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE CHANGE_WIFI_MULTICAST_STATE FOREGROUND_SERVICE READ_PHONE_STATE
  İzin Metni DİĞER:
  Diğer:
  Uygulamaların ağlar hakkında bilgilere erişmesine izin verir.
  Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkında bilgilere erişmesine izin verir.
  Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
  Bir uygulamanın, sistem önyükleme işlemini bitirdikten sonra yayınlanan Action_boot_Completed'i almasına izin verir

  Uygulama Sistem ayarlarını okumak veya yazmak için.; vibratöre erişim sağlar.; PowerManager Wakelocks'un işlemciyi uyku veya ekranın karartılmasından alıkoymasına izin verir; uygulamaların Wi-Fi Çok Noktaya Yayın Moduna girmesine izin verir.:

  Depolama:
  Bir uygulamanın harici depolama alanından okunmasına izin verir
  bir uygulamanın harici depolamaya yazmasına izin verir.
  Telefon:
  Cihazın telefon numarası, geçerli hücresel ağ bilgileri, devam eden çağrıların durumu ve cihazda kaydedilen herhangi bir telefonun listesi dahil olmak üzere yalnızca telefon durumuna okunmaya izin verir.
  Min Sdk19
  Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
  Hedef SDK29
  Hedef SDK Txt29
  Çok pencereNo
  Ekranları desteklernormal, büyük, xlarge
  işlemciarmeabi-v7a
  Açık Gl Int0
  Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
  yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

  // Kullanıcı Özellikleri //

  Kullanıcı Özelliği Wi-Fi Donanım Özellikleri:
  Uygulama cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özellikleri kullanır.
  Kullanıcı Özelliği Wi-Fi Donanım Özellikleri:
  Uygulama cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özellikleri kullanır.
  Kullanıcı Özelliği #Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.##:

  // imza //

  MD5E89B158E4BCF988EBD09EB83F5378E87
  imza61ED377E85D386A8DFEE6B864BD85B0BFAA5AF81
  A40DA80A59D170CAA950CF15C18C454D47A39B26989D8B640ECD745BA71BF5DC
  GeçerliFri Feb 29 02:33:46 CET 2008 until: Tue Jul 17 03:33:46 CEST 2035
  Seri numarası936eacbe07f201df

  // Geliştirici //

  GeliştiriciAndroid
  OUAndroid
  organizasyonAndroid
  yereldağ manzarası
  ülkeBİZ
  şehirKaliforniya

  # Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor FarmVille 2: Tropic Escape şık APK

  Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

  • Kullanıcı Yorumları
  • Kullanıcı istekleri

  Şunun için inceleme yazın FarmVille 2: Tropic Escape şık APK

  Oy verin:

  Ortalama puan dışında 30

  Bir inceleme gönderin

  Kullanıcı Yorumları (30)

  • U

   @Anonim   2023-02-05 19:43:52

   Kimden:US   cihaz:CPH2015   OS:android 9
   I would rate it 3 because the only working here are the following: 1. You can only create item for FREE but with diamond (for time production) 2. You can expand your storage for FREE 3. You can deliver items for FREE Please fix and set the DIAMOND requirements to ZERO so that we can create lots of items instantly
  • B

   @Anonim   2023-01-29 06:39:19

   Kimden:BR   cihaz:M2004J19C   OS:android 10
   não funcionou, continua precisando comprar moedas
  • P

   @Anonim   2023-01-29 05:59:20

   Kimden:PL   cihaz:SM-G998B   OS:android 13
   not working................
  • Z

   @Anonim   2023-01-02 05:57:31

   Kimden:ZA   cihaz:SM-G970F   OS:android 12
   Doesn't work on my device can't make any purchases for free
  • E

   @Anonim   2022-12-23 11:02:39

   Kimden:EG   cihaz:CPH1907   OS:android 11
   أريد نسخه مثل هذه النسخة لا يستهلك المتجر الذهب أو الماس ولا يستهلك الماس مثل المستودعات وشكرا
  • E

   @Anonim   2022-12-22 02:22:59

   Kimden:EG   cihaz:CPH1907   OS:android 11
   أريد نسخه مثل هذه النسخة لا يستهلك المتجر الذهب أو الماس ولا يستهلك الماس مثل المستودعات وشكرا
  • G

   @Anonim   2022-12-16 21:57:02

   Kimden:GB   cihaz:A1601   OS:android 5.1
   don't download its a scam
  • C

   @Anonim   2022-12-14 08:18:38

   Kimden:CO   cihaz:C55   OS:android 8.1.0
   bueno .
  • E

   @Anonim   2022-12-08 13:16:08

   Kimden:EG   cihaz:CPH1907   OS:android 11
   اريد نسخه مثل هذه النسخة لا يستهلك المتجر الذهب أو الماس ولا يستهلك الماس مثل المستودعات وشكرا
  • E

   @Anonim   2022-12-08 00:21:20

   Kimden:EG   cihaz:CPH1907   OS:android 11
   اريد نسخه مثل هذه النسخة لا يستهلك المتجر الذهب أو الماس ولا يستهلك المتجر الماس مثل المستودعات
  • Daha...[+]

  En son sürümünü isteyin FarmVille 2: Tropic Escape şık

  Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
  Bir istek gönderin

  Şununla ilgili son istekler FarmVille 2: Tropic Escape

  • R

   @Anonim   2022-12-24 20:02:49

   Kimden:RU   cihaz:HUAWEI JSN-L21   OS:android 10
   Сделайте пжл обновление на v. 1.150.245 на изменение ускорения солнца. Уже мецяц не могу играть, нет обновления именно на солнце.
  • R

   @Anonim   2022-12-14 22:00:28

   Kimden:RU   cihaz:HUAWEI JSN-L21   OS:android 10
   Здравствуйте! Установите пжл обновление для версии на солнышко
  • E

   @Anonim   2022-12-09 15:46:27

   Kimden:EG   cihaz:OPPO CPH1907   OS:android 11
   اريد نسخه مثل هذه النسخة لا يستهلك المتجر الذهب أو الماس ولا يستهلك الماس مثل المستودعات وشكرا
  • U

   @Anonim   2022-12-09 07:25:18

   Kimden:US   cihaz:samsung SM-G960U   OS:android 10
   please make a mod for this game! it needs an update!
  • E

   @Anonim   2022-10-11 03:24:25

   Kimden:ES   cihaz:HUAWEI CLT-L29   OS:android 10
   Actualizen el juego por favor es imposible jugar sin la actualización
  • E

   @Anonim   2022-07-14 21:13:42

   Kimden:ES   cihaz:Xiaomi Redmi Note 8 Pro   OS:android 11
   hola , alguien puede actualizar.el.mod de farmville 2 escapada rural. Ya hay una versión actualizada en la original. gracias
  • K

   @Anonim   2022-07-11 05:57:46

   Kimden:KZ   cihaz:HUAWEI JNY-LX1   OS:android 10
   Farmville2 tropic escape mod free diamonds 1.139. 9376
  • U

   @Anonim   2022-05-29 01:57:44

   Kimden:US   cihaz:Xiaomi 2201117SG   OS:android 11
   updated frcfdrrgdedffdcgsfgdecvfeggrresfgyrehfwrgreghfrr
  • P

   @Anonim   2022-02-22 13:11:07

   Kimden:PL   cihaz:Xiaomi M2003J15SC   OS:android 10
   Nie można zainstalować aktualizacji najnowszej. Proszę naprawcie to
  • I

   @Anonim   2021-12-06 13:54:24

   Kimden:ID   cihaz:samsung SM-A125F   OS:android 11
   saya inggin dowload inigame dan di chit dm nya tidak abis abis dan tidak leg leg
  • Daha...[+]

  Logo

  HappyMod

  En iyi mod indirici
  %100 çalışan modlar için.

  FarmVille 2: Tropic Escape şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

  Diğer Sürümler

  Bulundu (135) Sürümler of FarmVille 2: Tropic Escape şık

  İlgili Modlar

  İndiren kişiler FarmVille 2: Tropic Escape şık ayrıca beğen...

  %100 çalışan modlar + süper hızlı indirme