HappyMod / Sports / FIFA Futbol şık

FIFA Futbol Mod Apk 17.1.01

3x hızlı Mod APK indirmek için HappyMod kullanın.
İndir FIFA Futbol Mod APK üzerinde HappyHots
HappyModDownload FIFA Futbol Mod APK indirin.
FIFA Futbol Mod APK İndir üzerinde Happymodindir
İndir FIFA Futbol Mod APK itibaren oyunmodindir.com

Mod Bilgisi:(Modlanan nedir?)

Bu güncelleme, FIFA mobil deneyiminizi geliştirmek için çeşitli hata ve çarpışma düzeltmeleri içerir. 
Bizi Twitter'da takip edin @Eafifamobile ve Instagram @Easportsfifamobile topluluğumuza katılmak, en son haberlerimize ayak uydurmak ve ne düşündüğünüzü bize bildirin.

FIFA Futbol şık APK:

  • - versiyon: 17.1.01
  • - Boyut: 136.47 MB
  • - Fiyat: ücretsiz
  • - Root gerekli: Gerek yok
  • - Uygulama İçi Satın Alma Sunuyor: hayır
  • - Fiyat: ücretsiz

FIFA Futbol Mod Apk 17.1.01 Özellikler:

FIFA Futbol şık Additional Information 17.1.01 Özellikler:

Bu güncelleme, FIFA mobil deneyiminizi geliştirmek için çeşitli hata ve çarpışma düzeltmeleri içerir. Bizi Twitter'da takip edin @Eafifamobile ve Instagram @Easportsfifamobile topluluğumuza katılmak, en son haberlerimize ayak uydurmak ve ne düşündüğünüzü bize bildirin.

Güzel oynamak hiç yeni FIFA Mobile'dan daha heyecan verici olmamıştı! Ekibinizi oluşturun ve yönetin, kafa kafaya oynayın ve günlük güncellenmiş içerik için geri gelmeye devam edin. İster anlayışlı bir gazi olun, ister futbol sahasına başlayarak, FIFA her zamankinden daha büyük ve daha iyi gidiyor, tamamen yeniden tasarlandı ve sadece 100 MB altında indirme ile mobil cihazlar için inşa edildi. > Toplama ve binaya yeni bir yaklaşımla en sevdiğiniz takımın yöneticisi olun. Daha büyük ve daha derin bir takım oluşturun, anında dizilim ayarlamaları yapın ve her oyundan önce taktikleri hızla değiştirin. Doğru hamleleri yapın ve kulübünüzün her gün iyileşmesini izleyin. Saldırgan eşyaları ele alırken sizi daha fazla istila etmenizi sağlayan sonsuz heyecan verici maçların tadını çıkarın. Isırık büyüklüğünde oyunlar ve güncellenmiş kontrollerle ekibinizin gücünü elinizde tutun. tarihli hikayeler ve maçlar. Anında saatlik değişen ve inanılmaz ödüller, paketler ve oyuncu öğelerinde bir şans çeken hızlı, oynanabilir canlı etkinliklere atlayın. Dünyanın dört bir yanındaki arkadaş ve oyuncularla güçlerini birleştirmenize ve zafer için çaba göstermenize olanak tanıyan sosyal deneyim. Ligler arası şampiyonalardaki becerilerinizi test edin veya liderlik tablolarına tırmanmak ve en iyi rakipleri fethetmek için dünya çapında liglere karşı yarışan bir atış yapın. Sohbet etme ve hediye gönderme yeteneği ile birlikte, ligler sizi küresel futbol topluluğunun bir parçası haline getirir. rakipsiz özgünlükle oynayın 30'dan fazla lig, 650 gerçek takım ve 17.000 gerçek oyuncu FIFA Mobile'ı bırakmak istemeyeceğiniz otantik bir mobil futbol deneyimi haline getiriyor. En sevdiğiniz yıldızlarla - en iyi savunuculardan saldırganlara, kalecilere - büyük puan verin ve kendinizi dünya sporuna daldırın! EA'nın Gizlilik ve Çerez Politikası, TOS ve EULA'nın kabul edilmesini gerektirir. Verileri üçüncü taraf analiz teknolojisi aracılığıyla toplar (ayrıntılar için Bkz. Gizlilik ve Çerez Politikası). 13'ten fazla kitleye yönelik İnternet ve Sosyal Ağ Sitelerine doğrudan bağlantılar içerir. Game Eula: http://tos.ea.com/legalapp/mobileeula/us/en/other/ Yardım veya sorular için https://help.ea.com adresini ziyaret edin. EA emekli olabilir Www.ea.com/1/service-updates adresindeki 30 günlük bildirimden sonra çevrimiçi özellikler ve hizmetler

Daha fazla oku

Tam özellikler

Bilgi İndirme

Boyut 136.5MB
versiyon 17.1.01
versiyon Code 40208
Lang af am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-MX es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl nn or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-TW zu
izin INTERNET USE_CREDENTIALS ACCESS_NETWORK_STATE ACCESS_WIFI_STATE CHANGE_WIFI_STATE RESTART_PACKAGES GET_TASKS MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS VIBRATE BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE RECEIVE BROADCAST_STICKY RECEIVE_USER_PRESENT C2D_MESSAGE FOREGROUND_SERVICE READ_PHONE_STATE BILLING AD_ID WAKE_LOCK' maxSdkVersion='25 CHECK_LICENSE
İzin Metni Diğer:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlar hakkında bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkında bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi bağlantı durumunu değiştirmesine izin verir.
Bu sabit API Seviye 21'de kullanımdan kaldırıldı.
. Artık uygulanmıyor.; Çıkarılabilir depolama için montaj ve boşaltma dosya sistemlerine izin verir; vibratöre erişim sağlar.; Bir uygulamanın yapışkan niyetleri yayınlamasına izin verir.:

Telefon:
Cihazın telefon numarası, geçerli hücresel ağ bilgileri, devam eden çağrıların durumu ve cihazda kaydedilen herhangi bir telefonun listesi dahil olmak üzere yalnızca telefon durumuna okunmaya izin verir.

Operation Systems

Min Sdk 21
Min Sdk Txt Android 5.0 (LOLLIPOP)
Hedef SDK 32
Hedef SDK Txt 32
Çok pencere No
Ekranları destekler küçük, normal, büyük, xlarge
işlemci arm64-v8a armeabi-v7a
Açık Gl Int 0
Herhangi Bir Yoğunluğu Destekler Yes
yoğunlukları 120, 160, 213, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

User Özellikler

Uses Özellikler Wi-Fi Donanım Özellikleri:
Uygulama cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özellikleri kullanır.
Uses Not Özellikler Telephony hardware features:
The app uses the device's telephony features, such as telephony radio with data communication services.
Uses implied Özellikler #Uygulama, cihazın portre veya peyzaj oryantasyonunu kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa, her iki özelliği de bildirmeniz gerekmez.#Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.:

imza

0B6456DC879E54303E76D6999085F1CB
imza 12F198C1384505B5B266012E3DF0DCC225E9CB43
Sha256 5BFF7D614E1BA11A566ABB589C863B013F79AA747BD2146733366C5625A5F0D2
Geçerli Tue Jun 01 13:43:13 CEST 2010 until: Fri Nov 11 12:43:13 CET 2078
Seri numarası 4c04f251

geliştirici

geliştirici EAM
OU EAM
organizasyon EAM
yerel .
ülke US
şehir CA
Daha fazla oku

Bağlantılar İndir:

Bunu Paylaş

Bunun gibi

Kullanıcı Yorumları

Mevcut Sürüm

4.0

Puanım

Yorum yaz

yorumlar

HappyMod

HappyMod

Download 100% working mods.

Kategoriler
Tüm sürümler
Daha

View 62 mods of FIFA Futbol

Popular Tags

"mod dosyaları için en iyi indirici!"

% 100 çalışma modları için uygulama pazarı.

Büyük mod dosyalarını indirmek için hızlandırıldı.

İndir(7.2 MB)

HappyMod.com is the official website