HappyMod › Games › Health & Fitness › FITAPP Yürüyüş ve Koşu Yürüme Mod
FITAPP Yürüyüş ve Koşu Yürüme Mod

FITAPP Yürüyüş ve Koşu Yürüme şık APK 7.9.2 [Kilitli][Ödül]

Güncelleme açık: 2023-02-07

FITAPP Yürüyüş ve Koşu Yürüme şık değiştirilmiş bir versiyonudur FITAPP Yürüyüş ve Koşu Yürüme tarafından geliştirildi Fitapp. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: FITAPP: Easy Run Tracker AppMod APK 7.9.2... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz FITAPP Yürüyüş ve Koşu Yürüme 7.9.2 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıFITAPP Yürüyüş ve Koşu Yürüme şık APK 7.9.2 [Kilitli][Ödül]
versiyon7.9.2
Güncelleme açık2023-02-07
Boyut24.72 MB
Mod BilgisiFITAPP: Easy Run Tracker AppMod APK 7.9.2
geliştiriciFitapp
KategoriHealth & Fitness
Google Play'den edininFITAPP Yürüyüş ve Koşu Yürüme
Orijinal apk'yı indirinFITAPP Yürüyüş ve Koşu Yürüme (19.72 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
FITAPP: Easy Run Tracker App şık APK
Bağlantılar İndir:

FITAPP Yürüyüş ve Koşu Yürüme şık APK 7.9.2 [Kilitli][Ödül]

Hızlı indirme (19.72 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (19.72 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler FITAPP Yürüyüş ve Koşu Yürüme şık APK 7.9.2 [Kilitli][Ödül]

FITAPP: Easy Run Tracker AppMod APK 7.9.2

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Tüm koşunuzu kaydedin.

Normal joggers, ilerlemelerini çalışan bir uygulama aracılığıyla takip ediyor. Bu sistem, GPS izleme yoluyla yolculuklarının uzunluğunu ve hızını doğru bir şekilde kaydeder. Bu veriler depolandıktan sonra, kullanıcılar belirli hızlarda ne kadar çalıştıklarını belirleyebilir. Bu motivasyon, Joggers'ın daha iyi sağlık için yolculuklarına devam etmesine yardımcı olur. İnsanlar, koştuklarında mesafelerini ve zamanını takip etmek için GPSFitapp Running & Walking uygulamasını kullanırlar. Bu, onları daha sık koşmaya teşvik etmeyi amaçlamaktadır.

# Bir çalışma sürecini analiz ederek uygun çalışma yöntemleri oluşturun.

Running & Walking GPS Fitapp, bir koşucunun tüm eğitim sürecinin kapsamlı bir şekilde izlenmesini sağlar. Runner'ın performansı hakkında toplanan veriler, kolay anlayış için analiz edilir ve çizilir. Bu veriler, uygulamanın veri izleme özellikleri sayesinde daha önce kullanılan yöntemlerden daha etkili olan yeni eğitim yollarını keşfetmek için kullanılabilir. İnsanlar, uygulamanın sade ve net tasarımı sayesinde iletmek istediği bilgileri kolayca anlayabilir. Bu, birçok etkili eğitim yönteminin uygulanmasına ve birçok kişinin bunları yerine getirmesine yol açar. Bunu yapmak, insanların vücutlara sahip olmasına neden olan daha iyi çalışan süreçlere yol açar. Buna ek olarak, bu insanları cesaret kırma nedeniyle kaçmaktan vazgeçmemeye teşvik eder.

# Size daha sağlıklı bir vücut vermek refahınızı geliştirmeye yardımcı olur.

Uygulama, kilonuzu, vücut ölçümlerinizi ve ilerlemeyi takip eder. Düzenli olarak koşarak, daha ince ve daha sağlıklı bir vücut göreceksiniz. Uygulama, ağırlığınızı, yüksekliğinizi ve koşu mesafenizi izlemek de dahil olmak üzere egzersiz konusunda özel rehberlik sağlar. Ayrıca, titiz diyetle ağırlık veya vücut yağ yüzdesi değiştirme konusunda rehberlik sağlar. Koşmak bir kişiyi hem içeride hem de dışarıda sağlıklı tutar. Düzenli egzersizle, bir koşucu formda kalmalarına ve kilo vermelerine yardımcı olabilir. Uygulama ayrıca gıdaları kalori için analiz eder ve daha sağlıklı diyetler sunar.

# Her ses isteğini kolay ve kullanışlı hale getirmek büyük bir artı.

Bu sistem, insanların hayatlarını kolaylaştırarak çalışmasına yardımcı olur. Ses tanımasını kullanarak istekleri yanıtlar, sesle bilgi arar ve seyahat edilen hız ve mesafe hakkında bilgi görüntüler. Ayrıca yakılan kaloriler ve uygulanan süre hakkında veri sağlar. Bu sistem, kullanıcıların kendi başlarına bilgi aramak zorunda kalmadan egzersiz yapmalarını sağlar.

# GPS etkinleştirilmiş tüm etkinlikler rotaları aracılığıyla izlenir.

Uygulama, GPS özelliği aracılığıyla tüm çalıştırmanızı takip etmenizi ve yanmış kalorileri ölçmenizi veya sağlık verilerini kaydetmenizi sağlar. Ayrıca, kullanıcıların geçtiği yerler hakkında doğru veriler sağlar. Uygulama ayrıca ücretsiz egzersiz sağlayarak sağlıklı alışkanlıkları teşvik eder. Running & Walking GPS FitApp, rotanızı fotoğraflamanızı ve fotoğraflarınızı sevdiklerinizle paylaşmanızı sağlar.

# Meselenin temel özellikleri şunları içerir: • Genç bir adamı kaçarken ailesini almaya iten baba sevgisi • Ailenin peşinde kasabanın kötülüğü • Kasaba halkı umut bıraktığında kurtuluşa yol açan baba sevgisi.

Fitness uygulaması koşu ve seyahat alışkanlıklarınızı izler. Ayrıca, çalışma hızınızı ve seyahat eden mesafenizi izler ve uygun olduğunda eğitim yöntemleri sağlamasını sağlar. Düzenli koşu, fazla kalori yakarak etkili bir şekilde kilo vermenize yardımcı olur. Ayrıca, vücut egzersizleriniz yağları kaldırdıkça ve kilonuzu iyileştirirken sağlığınızı korumanıza yardımcı olur. Bu size ince, tonlu bir figür verir. Egzersiz ve deneyim, sesiniz sayesinde her şeye kolay erişim sağlar. Yaygın hatalardan kaçınarak vücudunuzu küçük tutmanız gerekir. Anlaşmayı kolaylaştırarak bir GPS ile her şeyi takip edebilirsiniz. Ardından, tüm eğitim rutininizi yönetmek ve hatta sağlık günlüğünüzdeki her şeyi kaydetmek için bu verileri kullanabilirsiniz. Uygulamayı, çalışan yolların fotoğraflarını çekmek ve arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşmak için kullanabilirsiniz. Aileniz ve arkadaşlarınızla çalışan bir eğitim yolculuğu oluşturmak için uygulamayı da kullanabilirsiniz.

# Bu madde kilo azaltmaya yardımcı olur.

Kilonuzu kaydetmek için yeni bir GPS fitapp'a mı ihtiyacınız var? Kilo kaybına yardımcı olan birini seçtiğinizden emin olun. Genişleyen beliniz, hızlı bir şekilde pound atmanıza yardımcı olacak bir uygulama bulmanızı gerektirir. Ekstra ağırlığı dökmek için mücadele etmek yerine, bu uygulama aracılığıyla sunulan birçok gadget'tan birini deneyin. Bu uygulama aynı zamanda kullanıcıların vücutlarına koydukları yiyeceklerle kalorilerini izlemelerine yardımcı olabilir. Kişisel fitness hedeflerine ulaşmak için inanılmaz derecede yararlı bir özelliktir. Günlük yürüyüşler yapmak, zayıflamanıza ve formda kalmanıza yardımcı olabilir.

# Gelişmiş GPS özellikleri, kullanıcıların doğru bir şekilde ölçmesine olanak tanır

Uygulamanın yaratıcısı, yaratılışlarının “GPS Fitapp” ın yerleşik GP'lere sahip profesyonel bir uygulaması olduğunu iddia ediyor. Bu özelliği uygulamanın yararlılığıyla birleştirerek, koşucular egzersizlerinin yönetilmesini çok daha kolay bekleyebilir. GPS verileri, yolculuklarını gerçek bir haritada izlemelerine olanak tanır. GPS özellikli bir mobil cihazla çalışmak, koşuculara birçok yararlı bilgi parçası sağlayabilir. Bunlar, kapsanan mesafeyi, koşulan süreyi ve hıza sahiptir. Tüm bu verileri kaydederek, uygulamalar bir çalışma sırasında yakılan kalorileri hesaplayabilir. Bu veri noktaları kaydetmek için çok uygun olduğundan, bir egzersiz oturumu sırasında bir mobil cihaz taşımak harika bir fikirdir. Bu GPS işlevini rekabetçi bir şekilde yaptığınız herhangi bir şey için kullanmak, onu paha biçilmez bir araç haline getirir. Hangi sporu severseniz olsun, "GPS Fitapp" sizi ele alacak. Kayak, dağ bisikleti, rollerblading, bisiklet, golf, at sürme, köpek yürüyüşü, dağ tırmanışı, bastonlarla yürüyüş, atlama ve hatta kaykay olabilir. Ve sürdüğünüz veya geçtiğiniz sokaklarda olduğunuzda, en iyi fotoğrafları çekmeyi ve çevrimdışı paylaşmayı unutmayın! Bu spora adanmış çalışan bir uygulama size ne getirecek? Maraton koşusu veya Outtono Sports'u seviyorsanız, o zaman doğru, GPS Fitapp yakın bir arkadaşınız olacak.

# FITAPP Yürüyüş ve Koşu Yürüme şık APK 7.9.2 [Kilitli][Ödül] Özellik:

Koş, koş, koş! Fitness'inizi bir sonraki seviyeye taşıyın ve Fitapp GPS çalıştıran uygulamanın yardımıyla kilo verin veya sadece yaktığınız ve formda kaldığınız kalorileri sayın! İstiyor musunuz? ★ Farklı tür aktiviteleri (koşu, yürüme, koşu) karşılaştırmak ve koşularınızı GPS üzerinden izlemek istiyorsunuz? ★ Diyetinizde kilo vermenizi teşvik eden ve teşvik eden bir uygulama arıyorsunuz ? ★ Ne kadar kalori yaktığınızı bilmek istiyorsunuz? FitApp sizin için ideal bir uygulama! Koşma veya koşu, bisiklet, satır içi paten, dağ bisikleti, yürüyüş, kros kayağı, köpeği yürümek, uzun tahta, yürüyüş ve daha fazlası gibi birçok farklı spor aktivitesinde sizi destekler. Ayrıca kilo vermenize, kalorilerinizi saymanıza veya ideal vücut ağırlığınıza ulaşmanıza yardımcı olur. Diğer sağlık veya fitness uygulamalarının aksine, Fitapp size GPS aracılığıyla tam bir konum sağlar ve koşarken, koşarken veya yürürken pilinizi kaydeder. Siz koşarken yanmış, mesafe ve tempo. FitApp Fitness uygulamasıyla farklı etkinlik türlerini de karşılaştırabilirsiniz. Bu özellik, tüm aktivitelerinizi izlemenize ve GPS üzerinden çalışmanıza ve kaç kalori yaktığınıza bakmanıza yardımcı olur. Ayrıca, bir diyet sırasında kilo kaybınıza yardımcı olan kilonuz hakkında ayrıntılı bir genel bakış elde edersiniz. Fitapp kişisel koşu koçunuzdur. Sağlığınızı iyileştirmek, kilo vermek, dayanıklılığınızı artırmak veya kişisel fitness hedeflerinize ulaşmak istediğinizde size eşlik eder. FitApp ile BMI'nize bakabilir ve ideal vücut ağırlığınıza göz atabilirsiniz. Tek yapmanız gereken boyunuzu ve kilonuzu yazmak ve daha sonra düşük veya aşırı kilolu olup olmadığınızı göreceksiniz. Bu, kilo kaybınızla sizi destekler ve ideal vücut ağırlığınıza ulaşmanıza ve sağlıklı ve formda kalmanıza yardımcı olur. Koşarken, koşarken veya yürürken ortalama hızınız. ve en yüksek hız ★ kalori sayacı ★ GPS Tracker üzerinden izlediğiniz etkinliklerin fitness ve sağlık günlüğü ve istatistikleri sesli geri bildirim (kalori, mesafe, akım hız, ortalama tempo ★ BMI (vücut kütlesi Index) Hesap Makinesi ​​ Bu ücretsiz çalışan uygulaması çok eğlenceli garanti eder ve formda ve sağlıklı kalmanıza yardımcı olur. FitApp, eğitim egzersizlerinizle sizi destekler ve kilo vermenize veya vücut ağırlığınızı korumanıza yardımcı olur. /b> Herhangi bir sorunuz, sorunlarınız veya iyileştirme teklifiniz varsa bize yazmaktan çekinmeyin. Bu bizim e -posta adresimiz: [email protected]

Tüm koşunuzu kaydedin.
Bir çalışma sürecini analiz ederek uygun çalışma yöntemleri oluşturun.
Size daha sağlıklı bir vücut vermek refahınızı geliştirmeye yardımcı olur.
Her ses isteğini kolay ve kullanışlı hale getirmek büyük bir artı.
GPS etkinleştirilmiş tüm etkinlikler rotaları aracılığıyla izlenir.
Meselenin temel özellikleri şunları içerir: • Genç bir adamı kaçarken ailesini almaya iten baba sevgisi • Ailenin peşinde kasabanın kötülüğü • Kasaba halkı umut bıraktığında kurtuluşa yol açan baba sevgisi.
Bu madde kilo azaltmaya yardımcı olur.
Gelişmiş GPS özellikleri, kullanıcıların doğru bir şekilde ölçmesine olanak tanır

# Nasıl indirilir ve kurulur FITAPP Yürüyüş ve Koşu Yürüme şık APK 7.9.2 [Kilitli][Ödül]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan FITAPP: Easy Run Tracker App modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. FITAPP: Easy Run Tracker App mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den FITAPP: Easy Run Tracker App indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında FITAPP: Easy Run Tracker App arayın.

# Tam Özellikler FITAPP Yürüyüş ve Koşu Yürüme şık APK 7.9.2 [Kilitli][Ödül]

// İndirme Bilgileri //

Boyut24.7MB
versiyon7.9.2
Sürüm Kodu511
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinACCESS_COARSE_LOCATION ACCESS_FINE_LOCATION ACCESS_NETWORK_STATE INTERNET GET_ACCOUNTS USE_CREDENTIALS BLUETOOTH BLUETOOTH_ADMIN RECEIVE_BOOT_COMPLETED ACCESS_WIFI_STATE READ_PHONE_STATE FOREGROUND_SERVICE WAKE_LOCK ACTIVITY_RECOGNITION REQUEST_IGNORE_BATTERY_OPTIMIZATIONS READ_MEDIA_IMAGES READ_EXTERNAL_STORAGE POST_NOTIFICATIONS WRITE_EXTERNAL_STORAGE
İzin Metni DİĞER:
Konum:
Bir uygulamanın yaklaşık konuma erişmesini sağlar.
Bir uygulamanın hassas konuma erişmesini sağlar.
Diğer:
Uygulamaların ağlar hakkında bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Uygulamaların eşleştirilmiş Bluetooth cihazlarına bağlanmasına izin verir.
Uygulamaların Bluetooth cihazlarını keşfetmesine ve eşleştirmesine izin verir.
Sistem önyüklemeyi bitirir.; uygulamaların Wi-Fi ağları hakkında bilgilere erişmesine izin verir.; PowerManager Wakelocks'un işlemciyi uyku veya ekranın karartılmasından alıkoyması için kullanmanın izin verilmesi; izin.:

Kişiler:
Hesaplar hizmetindeki hesap listesine erişime izin verir.
Telefon:
Cihazın telefon numarası, geçerli hücresel ağ bilgileri, devam eden çağrıların durumu ve cihazda kaydedilen herhangi bir telefonun listesi dahil olmak üzere yalnızca telefon durumuna okunmaya izin verir.
Depolama:
Bir uygulamanın harici depolama alanından okunmasına izin verir
bir uygulamanın harici depolamaya yazmasına izin verir.
Min Sdk23
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK33
Hedef SDK Txt33
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarm64-v8a armeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları160, 240, 320, 480, 640, 65534

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi Donanım Özellikleri:
Uygulama cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özellikleri kullanır.
Kullanıcı Özelliği Sensör Donanım Özellikleri:
Uygulama cihazın adım tezgahını kullanır.
Örneğin, bir fitness uygulaması, bir kullanıcının günlük adım sayımı hedefine ulaşmak için atması gereken adımların sayısını bildirebilir.:

Kullanıcı Özelliği Uygulama, genellikle diğer Bluetooth özellikli cihazlarla iletişim kurmak için cihazın Bluetooth özelliklerini kullanır.#Uygulama, GPS konumu, ağ konumu veya hücre konumu gibi konumu belirlemek için cihazda bir veya daha fazla özellik kullanır.#Uygulama kesin kullanır.:

Cihazdaki Global Konumlandırma Sistemi (GPS) alıcısından elde edilen konum koordinatları.#Uygulama, cihazda desteklenen ağ tabanlı bir coğrafi konum sisteminden elde edilen kaba konum koordinatlarını kullanır.#Uygulama, cihazın portre veya peyzaj yönelimini kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa, her iki özelliği de bildirmenize gerek yoktur.#Uygulama, Mobil İletişim için Global Sistemi (GSM) Telefon Radyo Sistemi kullanır.#Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır:

.#:

// imza //

MD50EA9EA7BD967B60EFF29AB7746D8BFBC
imza2412F88AC73778C3D659D47A3112E27898F953B9
3B61C2A82AFF9F7652FFE0B04BE3C8F248B5E1AA7063F1A3846F0CF5C778628A
GeçerliSun Nov 01 11:49:08 CET 2020 until: Thu Oct 26 12:49:08 CEST 2045
Seri numarası47723c30

// Geliştirici //

ülkeİÇİNDE

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor FITAPP Yürüyüş ve Koşu Yürüme şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

  • Kullanıcı Yorumları
  • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın FITAPP Yürüyüş ve Koşu Yürüme şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 44

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (44)

En son sürümünü isteyin FITAPP Yürüyüş ve Koşu Yürüme şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler FITAPP Yürüyüş ve Koşu Yürüme

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

FITAPP Yürüyüş ve Koşu Yürüme şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (92) Sürümler of FITAPP Yürüyüş ve Koşu Yürüme şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler FITAPP Yürüyüş ve Koşu Yürüme şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme