HappyMod / Role_playing / Savaş Pilotu Simülatörü 3B şık
Savaş Pilotu Simülatörü 3B Mod Apk 2.6.54 [Sınırsız para]

Savaş Pilotu Simülatörü 3B Mod Apk 2.6.54 [Sınırsız para]

2022-10-08

124.8 MB

APK Bilgileri

Türler
versiyon
2.6.54
Boyut
124.8 MB
şık Özellikler
Unlimited money
Güncellendi
2022-10-08
Gerekir
5.0 and up

Mod Bilgisi:(Modlanan nedir?)

Mod, sınırsız paralar

Savaş Pilotu Simülatörü 3B Mod Video


Editör İncelemesi

Savaş Pilotu Simülatörü 3B Mod Apk 2.6.54 [Sınırsız para]
Savaş Pilotu Simülatörü 3B Mod Apk 2.6.54 [Sınırsız para]

Flight Pilot Simulator 3D Free Mod is a simulation game with unlimited coins. In this mod, you can buy all the planes for free. All the mission and maps are unlocked. With this mod, this game will be easy for you. Enjoy the game!!!

Root Needed?: No

License Needed?: No

Install Steps:
1) This is game with obb files, please download and install APK + Obb on HappyMod App.
2.) Install and Enjoy.

Savaş Pilotu Simülatörü 3B Mod Detayları

Uçakların nasıl çalıştığını öğrenin.

Oyuncular önce yetenekli bir pilot olarak Flight Pilot Simulator 3D'ye katılmak için antrenman yapmalıdır. Eğitim sırasında, oyuncular birkaç düğmeli bir dizi joystick kullanmalıdır. Çünkü birçok insan bunu anlamakta zorlanıyor. Kontrolleri anlama ve onlara alışma talimatları zaten oluşturuldu. Oyuncuların sadece direksiyon simidini ve diğer önemli düğmeleri kullanmak için oyunun dokunmatik ekranını çalıştırması gerekir. Her uçuşta, güzergahta işaretlenmiş özel başlangıç ​​ve bitiş noktaları vardır. Bu noktalar her uçuşun başlangıcını ve sonunu işaretler. Ayrıca, radyolar mevcut hava koşulları veya diğer gezginlerden yararlı ipuçları hakkında verileri yer kontrol sistemi ile sürekli olarak paylaşır. Güvenli bir teslimat sağlamak için gökyüzündeki sistemin önceden belirlenmiş kursunu izleyin.

Savaş Pilotu Simülatörü 3B Mod

Çok sayıda farklı uçak modeli toplayın.

Yaklaşan uçuş pilotu Simulator 3D, halkın sahip olduğu binlerce uçak içerecek. Oyun, oyunculara bu ünlü ve iyi tasarlanmış uçak modellerini test etme şansı sunuyor. Oyuncular ayrıca koleksiyonları için yeni uçaklar satın alabilirler. Bu oyunun uçak tasarımları, şekilleri ve dekorasyonlarındaki çeşitliliği inanılmaz. Her sevkiyatın oyuncu tarafından seçilmesini gerektirdiğinden, yeni uçaklar hızlı bir şekilde toplanan madeni paralarla satın alınabilir. Bu, oyuncuları mümkün olan en kısa sürede yeni uçak satın almaya teşvik eder. Madeni para kazanmak için mevcut kuyruğunuzda kolay görevleri tamamlayın. Belirli bir ay veya haftadaki bazı olaylar daha da fazla tasarruf için ek para bonusları sağlayacaktır. Alternatif olarak, mağazadan daha fazla para satın alabilirsiniz.

Savaş Pilotu Simülatörü 3B Mod

Harika yaratıcı alanı keşfetmek için hayal gücünüzü kullanın.

Uçuş Pilot Simulator 3D, zorlayıcı içeriği tanımlamak için hem sesli hem de görsel bileşenlerden yararlanmalıdır. Bu oyun, oyun için bağlam sağlamak için çok çeşitli hareketler, ses ve görseller gerektirir. Buna ek olarak, bu oyun oyuncuların tanıma ve doğaçlama becerilerini geliştirmek için bu sistemlere büyük yatırım yapıyor. Kimse, geniş bir kitleye hitap ederken yüksek kaliteli görselleri ve sesleri sorgulamıyor. Üretimdeki herhangi bir kusur gerektiğinde fark edilir ve sabitlenir.

Savaş Pilotu Simülatörü 3B Mod

Pilotların yeni yükseltmelerle ilgili deneyimlerine yeni uçaklar ekler.

Uçuş Pilot Simulator 3D, oyuncular için yeni bir deneyim sunuyor. Oyuncuların bu içeriğe alışması uzun zaman alır, çünkü onlara profesyonel bir pilot olmayı öğretir. İyileştirmeler için bazı performans iyileştirmeleri düşünülebilir. Birçok oyun modunu doldurma ve misafirleriniz için birçok gönderi alma seçeneğiniz var. Ek ödüller herhangi bir modu oynayarak elde edilebilir.

Ürünün temel özellikleri şunları içerir:

Ulaşım görevi, oyuncuların her görevin belirli öğesini taşımasını gerektirir. Bir talepte bulunulması, belirli talimatları izlemeyi de gerektirir. Sistem, bir sevkiyatın nereden geldiği ve nereye gittiği hakkında verileri görüntüler. Ayrıca taşınan malzemelerin taşıma kodunu da not eder. Bu sistemi düzgün kullanan herkes, rotalar oluşturmayı kolaylıkla öğrenmeyi öğrenebilir. Uçuş konsolu, iletişim sistemine ve güçlendirdiği makinelere erişim sağlar. Yeni üyelerin kendilerini temel işlevlere aşina olmaları için bir adım taşı görevi görür. Olağanüstü kaliteye sahip bir uçak koleksiyonu, sahiplerinin hayalini kurar. Buna ek olarak, sınırlı sayıda birkaç uçak mevcuttur. Bu uçakları kullanmak için oyuncuların belirli gereksinimleri karşılaması gerekir. Sistem, kullanıcılarının ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için güncellemeleri yayınlar. Bu yeni özellikler, sistemin içerik oluşturucuları tarafından devam eden gelişmeden kaynaklanmaktadır. İnsanların hazırlanabilmesi için önceden halka açıklar.

Uçuş pilot simülatörünü uygun metinle tanıtın.

Bir uçağı uçuracak kadar güçlü ve zorlayıcı bir görevi kucaklayın! Bir uçuş pilotu simülatör oyununda, yetenekli bir pilotun karakteri olursunuz. Her türlü uçağı uçurabilir - savaşçılara vurarak - uçarken görevler gerçekleştirebilirsiniz. Bir uçak uçarken, diğer uçak oyunları gibi etrafınızdaki alanın tadını çıkarırsınız.

Uçuş pilotu simülatörü benzersizdir, çünkü bir uçuş simülatörü bulunur.

Bu görevlerin bazıları birden fazla uçağın kontrolünü gerektirir. Bunlar arasında dağınlarda yangınla mücadele, rehineleri kurtarma ve askeri bir hedefe ulaşmak için engelleri geçme yer alıyor. Buna ek olarak, görev listesi zor, çeşitli ve öngörülemez. Hangi uçağı kullanırsanız kullanın, iş kolay olmayacak. Bunun yerine, tüm bu zor görevleri başka bir seçenek olmadan tamamlamanız gerekir. Uçuş pilot simülatörü üretmek önemli bir finansal ve işgücü yatırımı içeriyordu. Bu nedenle, üretim ekibi birçok farklı unsur oluşturmak zorunda kaldı: uçak tasarımından çalışma yöntemine, başlangıç ​​ve iniş yöntemine, çalışma yöntemi ve hatta çevredeki manzaradan nasıl uçuyor. Ayrıca, görev konumu için öğeler yaratmak zorunda kaldılar - kişinin nasıl indiği ve sürdüğü gibi. Yayıncının ilk hedefi, oyuncu için profesyonel ve otantik bir deneyim yaratmaktı. Oyunla ilgili her şey son derece ayrıntılı ve gerçekçi, büyük veya küçük nesnelerden aradaki her şeye kadar. 4 yıllık sürümlerden sonra bile, yayıncı bu hedefi karşılamaya devam etti.

Uçuş pilotu simülatörü çekici bir oyun yaptı.

Uçuş pilot simülatöründe, kolay ve konforlu oyun, kolay dokunmatik ekran kontrollerini uçuş için fiziksel kontrollerin yerini almak üzere açı ayarlarıyla birleştirmekten gelir. Uçağı pistte başlattığınızda, ekranın altından üste bir çubuğu çekerek yukarı ve sonra sağa doğru hareket eder. Maksimum hızlanmaya ulaştığınızda, havaya çıkmak için telefonu yukarı doğru eğersiniz. Havadayken, kursu korumak için telefonunuzu serbestçe sola ve sağa çevirebilirsiniz. Ayrıca, uçağın yüksekliğini ayarlamak için telefonu kaldırabilir ve indirebilirsiniz.

Benzer Uygulamalar Savaş Pilotu Simülatörü 3B Apps

Savaş Pilotu Simülatörü 3B şık App is Role_playing OYUN . Birçok benzer Mod Uygulaması var Savaş Pilotu Simülatörü 3B Mod App: Avion Flight Simulator ™ Mod APK, Flight Simulator: Fly Plane 3D Mod APK, Airplane Pilot Sim Mod APK, Airplane Pilot Car Transporter Mod APK, Airplane Flight Simulator 2017 Mod APK, X-Plane Flight Simulator Mod APK, PicaSim: Free flight simulator Mod APK, Turboprop Flight Simulator 3D Mod APK, War Plane Simulator Mod APK, Absolute RC Plane Sim Mod APK, Airplane Fly Hawaii Mod APK, Extreme Landings Mod APK, Flight Alert Simulator 3D Free Mod APK, Take Off Flight Simulator Mod APK, FighterWing 2 Flight Simulator Mod APK, Transporter Flight Simulator ✈ Mod APK, Helicopter Rescue Simulator Mod APK, F18 Carrier Landing Lite Mod APK, Airplane! Mod APK, City Pilot Flight: Plane Games Mod APK, Flight Simulator 2016 FlyWings Mod APK, Modern Warplanes: PvP Warfare Mod APK, Real RC Flight Sim 2016 Mod APK, US Army Transport Game - Army Cargo Plane & Tanks Mod APK, Call of Infinite Air Warfare Mod APK, Carrier Landings Mod APK, Plane landing Simulator 2018 Mod APK, Flight Simulator 2017 FlyWings Mod APK, Prisoner Transport Airplane Flight Jail Hard Time Mod APK, Tourist Transporter Airplane Flight Simulator 2018 Mod APK, Airplane Flying Pilot Flight: Plane Drive 2018 Mod APK, RC-AirSim - RC Model Plane Sim Mod APK, Airplane Simulator Plane Games Mod APK, Police Helicopter Simulator Mod APK, City Airplane Flight Tourist Transport Simulator Mod APK, Airplane Fly Bush Pilot Mod APK, Indian Flight Pilot:Airplane Flying Simulator 2018 Mod APK, Flying Car 3D Mod APK, Jet Plane Fighter City 3D Mod APK, Bus Simulator: Original Mod APK, City Pilot Plane Landing Sim Mod APK, Plane Simulator 3D Mod APK, Airplane Fly 3D : Flight Plane Mod APK, Flight Pilot Simulator Games Mod APK, Unmatched Air Traffic Control Mod APK, Flying Car Real Driving Mod APK, Flying Truck Pilot Driving 3D Mod APK, Sea Plane Flying Simulator Mod APK, GUNSHIP BATTLE: Helicopter 3D Mod APK, SimCity BuildIt Mod APK,

Hakkında SSS Savaş Pilotu Simülatörü 3B şık

Bu mu Savaş Pilotu Simülatörü 3B Bu siteden indirdiğim mod güvenli mi?

Evet, Savaş Pilotu Simülatörü 3B Mod APK, sisteme yüklenmeden önce antivirüs yazılımı tarafından kontrol edilir. Barındırma sunucumuz da herhangi bir tehditten kaçınmak için düzenli olarak kontrol edilir.

Neden kurabiliyorum' Savaş Pilotu Simülatörü 3B şık?

Mod uygulamasının yüklenememesinin birçok nedeni vardır. 1.Android işletim sisteminiz mod uygulamasını yüklemek için çok yüksek. 2. Orijinal sürümü yüklediniz. Kaldırmanız gerekiyor.

Paket ayrıştırma hatası nasıl çözülür?

1."Bilinmeyen kaynaklardan yüklemeye izin ver" seçeneğini kapatmış olabilirsiniz;

2.İndirilen Savaş Pilotu Simülatörü 3B Mod apk tam olarak indirilmedi veya bozulmadı;

İndirme hatası nasıl düzeltilir?

Sunucu meşgul olabilir, daha sonra deneyebilirsiniz ve lütfen durmayın ve hızlı bir şekilde yeniden başlatın, indirmenin zamana ihtiyacı var.

HappyMod'un hatası nasıl bildirilir?

HappyMod'un slayt menüsünde e-posta ile rapor verebilirsiniz.

Bir mod nasıl talep edilir veya yüklenir?

Bunları HappyMod uygulamasında tek tıkla bulabilirsiniz.

obb mod dosyası nasıl kurulur?

HappyMod bu işlevi geliştirdi, HappyMod ile tek tıkla yükleyebilirsiniz.

Tam özellikler

Bilgi İndirme

Boyut 124.8MB
versiyon 2.6.54
versiyon Code 2649
Lang af am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-419 es-US et eu fa fi fr fr-CA gem gl gu hi hr hu hy in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl no or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr tw uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-SG zh-TW zu
izin BILLING INTERNET ACCESS_WIFI_STATE ACCESS_NETWORK_STATE C2D_MESSAGE BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE CHANGE_WIFI_MULTICAST_STATE AD_ID BILLING PAYMENT PAY_THROUGH_BAZAAR RECEIVE_BOOT_COMPLETED WAKE_LOCK RECEIVE CHANGE_WIFI_STATE VIBRATE FOREGROUND_SERVICE READ WRITE READ_SETTINGS UPDATE_SHORTCUT BROADCAST_BADGE PROVIDER_INSERT_BADGE UPDATE_COUNT UPDATE_BADGE CHANGE_BADGE READ_SETTINGS WRITE_SETTINGS READ_APP_BADGE READ_SETTINGS WRITE_SETTINGS BADGE_COUNT_READ BADGE_COUNT_WRITE
İzin Metni Diğer:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkında bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların ağlar hakkında bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi Çok Noktaya Yayın Modu girmesine izin verir.
Bir uygulamanın Action_Boot_Completed'i almasına izin verir.
sistem önyüklemeyi bitirdikten sonra yayınlanır.; PowerManager Wakelocks'un işlemciyi uykudan veya ekranın karartılmasından alıkoymasına izin verir.; Uygulamaların Wi-Fi bağlantı durumunu değiştirmesine izin verir.;;:

Sistem ayarları .; Bir uygulamanın sistem ayarlarını okumasına veya yazmasına izin verir.:

Operation Systems

Min Sdk 19
Min Sdk Txt Android 4.4 (KITKAT)
Hedef SDK 30
Hedef SDK Txt 30
Çok pencere No
Ekranları destekler küçük, normal, büyük, xlarge
işlemci armeabi-v7a
Açık Gl Int 0
Herhangi Bir Yoğunluğu Destekler Yes
yoğunlukları 120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

User Özellikler

Uses Özellikler Wi-Fi Donanım Özellikleri:
Uygulama cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özellikleri kullanır.
Uses Not Özellikler Touchscreen hardware features:
The app uses the Global System for Mobile Communications (GSM) telephony radio system.
The app uses the device's basic two-point multitouch capabilities, such as for pinch gestures, but the app does not need to track touches independently. This is a superset of the android.hardware.touchscreen feature.
The app uses the device's advanced multitouch capabilities for tracking two or more points independently. This feature is a superset of the android.hardware.touchscreen.multitouch feature.
Uses implied Özellikler #Uygulama, cihazın portre veya peyzaj oryantasyonunu kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa, her iki özelliği de bildirmeniz gerekmez.#Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.:

imza

3ADA5333C68FBA2DCDC7816EAD644A47
imza FD7A95648FF46FB1ACAB854ACFE1BF97ECF92346
Sha256 1CBD2D0548BB11026D9AB4DBAD4A2C9405CE796235D4003BCF0A0AED8BFE0C98
Geçerli Tue Jan 24 14:11:10 CET 2017 until: Fri Jun 10 15:11:10 CEST 2044
Seri numarası 83b12c6eac0de641

geliştirici

geliştirici A1
OU A1
organizasyon A1
yerel Lazyland
ülke RU
şehir Lazyland
Daha fazla oku

Bunu Paylaş

Bunun gibi

Kullanıcı Yorumları

Mevcut Sürüm

3.8

Puanım

Yorum yaz

yorumlar

HappyMod

HappyMod

Download 100% working mods.

Kategoriler
% 100 çalışma modu kullanıcılar tarafından doğrulandı
Daha

View 107 mods of Savaş Pilotu Simülatörü 3B

Popular Tags

"mod dosyaları için en iyi indirici!"

% 100 çalışma modları için uygulama pazarı.

Büyük mod dosyalarını indirmek için hızlandırıldı.

İndir(7.2 MB)
close

HappyMod.com is the official website