HappyMod › Games › Arcade › Food Voyage: Fun Cooking Games Mod
Food Voyage: Fun Cooking Games Mod

Food Voyage: Fun Cooking Games şık APK 1.7.8 [Sınırsız para]

Güncelleme açık: 2023-05-30

Food Voyage: Fun Cooking Games şık değiştirilmiş bir versiyonudur Food Voyage: Fun Cooking Games tarafından geliştirildi . Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Download Food Voyage MOD APK v1.7.8 (Sınırsız Elmas) For ... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Food Voyage: Fun Cooking Games 1.7.8 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıFood Voyage: Fun Cooking Games şık APK 1.7.8 [Sınırsız para]
versiyon1.7.8
Güncelleme açık2023-05-30
Boyut119.89 MB
Mod BilgisiDownload Food Voyage MOD APK v1.7.8 (Sınırsız Elmas) For Android 1.7.8
KategoriArcade
Google Play'den edininFood Voyage: Fun Cooking Games
Orijinal apk'yı indirinFood Voyage: Fun Cooking Games (107.9 MB)
Bağlantılar İndir:

Food Voyage: Fun Cooking Games şık APK 1.7.8 [Sınırsız para]

Hızlı indirme (107.9 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (107.9 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Food Voyage: Fun Cooking Games şık APK 1.7.8 [Sınırsız para]

Özellik V1 Özellik:
Sınırsız Elmaslar

Özellik V2 Özellik:
sınırsız para

Özellik V3 Özellik:
Sınırsız Para
Gıda Yolculuğu, dünyanın dört bir yanından farklı mutfakları keşfetmenizi sağlayan eğlenceli bir yemek oyunudur. Mutfağınız.
50 seviye mevcutken, oyun boyunca ilerledikçe bir fırtına pişirebilirsiniz, yol boyunca başarılar ve bonuslar kazanabilirsiniz. Voyage.
Oyunun oynaması kolaydır ve her yaş için uygundur ve sınırsız para bonusu ile hayalinizdeki mutfağı oluşturabilir ve mutfak becerilerinizi arkadaşlarınıza gösterebilirsiniz.

Özellik V4 Özellik:
Sınırsız Elmas
Yemek Yolculuğu MOD APK v1.7.8 (Sınırsız Elmas) artık Android kullanıcıları için mevcut olan bir oyundur.
Bu oyun, kendi restoranına sahip olmak ve lezzetli yemekler sunmak isteyen yemek severler için tasarlanmıştır. müşterilere.
Oyunda oyuncular, müşterileri çekmek için görevleri tamamlamalı, restoranlarını yönetmeli ve menüleri planlamalıdır.
Sınırsız elmas ile oyuncular, başarılı bir restoran oluşturmak için ihtiyaç duydukları tüm kaynaklara erişebilir.
Oyunu oynaması kolaydır ve yemek yapmayı seven ve sanal bir yemek pişirme deneyimi yaşamak isteyenler için saatlerce eğlence sunar.
Oyunu indirmek için Google Play Store'u ziyaret etmeniz yeterlidir.

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Tüm dünyada açık restoranlar bulunabilir

Yemek pişirme tutkusu olan herkes yemek yolculuğuna kolayca aşık olabilir. Oyunun basit doğası, küresel bir restoran zinciri açmak isteyen yeni şefler için idealdir. Bir sahip olarak, mutfağınızı istediğiniz şekilde bakmak için özelleştirebilirsiniz. Ayrıca müşteriler için lezzetli yemekler pişirebilirsiniz-hatta dünyaca ünlü bir şef olarak yeni bir kariyere başlayabilirsiniz. Bu işi almak ana restoranınızdan finansman gerektirir; Ayrıca müşterilere en hızlı ve en iyi gıda sağlamayı gerektirir.

# Bu oyunla artan ödüller ve daha iyi kombinasyonlar elde edilebilir.

En popüler yeni yemekleri oluşturarak yeni bir gurme tarif kitabı oluşturun. Her gün, yeni pazarlama yöntemleri bularak restoranın satış toplamlarını artırmanız gerekir. Yeni kreasyonlarınızı serbest bırakmadan önce, mutlak mükemmellik sağlamak için birkaç arkadaşa test edin. Çekici bonuslar ve yüksek ücretli ekstra ödemeleri karıştırarak daha fazla seçenek için bir gıda kombinasyonu oluşturun. Oyun birçok muhteşem yemekle 1000'den fazla seviyeye sahiptir. Her sınıfın, restoranın yenilenmesini desteklemek için çok fazla ödül ve para almak için tamamlanması gereken belirlenmiş bir görevi vardır.

# Sınırsız sıfat sayesinde tasarım sınırsızdır.

Mutfağınızı tasarlarken, hangi cihazları kullanmak istediğinizi seçebilirsiniz. Ayrıca, mutfağınızın düzenini kişisel zevklerinize uyacak şekilde seçebilirsiniz. Bundan sonra, ihtiyaçlarınıza daha iyi uyacak şekilde restoranınızı yeniden şekillendirebilir ve orada yemek yerken müşterileriniz için en iyi deneyimi sağlayabilirsiniz. Mutfağınızda lezzetli yemekler pişirip misafirlerinize servis ederek, aynı zamanda misafirlerinizi eğlendirirken ve memnun ederken çok eğlenebilirsiniz. Bu nedenle, lezzetli yemekler hazırlarken mutfağınızdan ilham aldığınızdan emin olun.

# Başlıca özellikler şunları içerir: yüksek güvenlik, kurşun geçirmez çekirdek ve radyasyon karşıtı askeri kumaş.

Oyun 1000'den fazla seviye ve kullanıcılar için çok çeşitli seçilebilir lezzetlere sahiptir. Her yerde ve her zaman en lezzetli yemeklere sahip tarifler kullanmak istediğiniz zaman pişirin. Tasarımcılar tarafından elle seçilen mobilyaları kullanmak, restoranınızı istediğiniz şekilde özelleştirmek için ihtiyacınız olan ilham kaynağı verir. Denemek için çok sayıda yeni yiyecek ve keşfedilecek birçok büyüleyici yerle, bu oyun sonsuz eğlence sağlar. Ayrıca, oyuncular yeni yemekler pişirmeyi ve her türlü yenilikçi tarifi yaratmayı öğrenebilirler. Zamanı yönetmenize yardımcı olan yemek pişirme ve beceri esnekliği uygulamak için bir oyun.

# Restoranınızın şefi olmak için yemek yolculuğu modunu indirin.

Yemek yolculuğu, şef olarak çalışmaları sayesinde lezzetli yiyeceklerin dünyasını keşfediyorlar. Ancak, birçok müşteriyi çekmek için çok çalışmaları gerekiyor. Gıda yolculuğunun birçok yönü gıda kendisinin ötesine geçer. Bir restoranda bile, tat fark etmeye değer. Nüanslarını takdir etmek için restoranın içindeki alana odaklanın. İnsanlara, mutfaklarında tercih ettikleri estetik açıdan hoş tasarımların son rötuşlarını ortaya çıkardığına karar verme özgürlüğü veriyor.

# Harika yemekler yaratın.

Food Voyage, daha derin deneyimi hazırlamadan önce ilk konuklarını karşılıyor. Bu ilk aşama kısa olmasına rağmen, Food Voyage'ın uzun süre beklemesine karşı sabırlı olabilirsiniz. Oyuncular, birçok gıda müşterinin birçok malzeme içermediğini fark ettikleri için özel bir yemek oluştururlar. Bu nedenle, oyuncular hızlı bir şekilde kendilerini nasıl yaratacaklarını öğrenirler. Yemek pişirmeye başladıktan sonra heyecan verici ve keyifli bir yolculuk haline gelir. Oyuncular hizmeti tamamladıktan sonra parasal bir ödül alırlar. Ayrıca, gıda yolculuğunun seviyelerinde ilerledikçe giderek daha zor zorluklarla karşılaşacaklar. Oyuncular tüm operasyonlarda hızlarını artırdıkça, bu akılda tutmaları gereken bir şeydir. Belirli bir kombo atamalarını çıkarırken daha büyük faydalar elde edersiniz. Bunun nedeni, bu değişikliklerin kilidini açmak için mevcut mutfağınızı yükseltmeniz gerektiğidir.

# İş büyümesi

Daha fazla insanı restoranınızın davasına katılmaya davet ederek, küresel görünürlük artan küresel görünürlük restoranınızın erişimini genişletmeye yardımcı olur. Sadece bir eatery'den rekabetle karşılaşırsanız, birçok potansiyel müşteriyi kaybedersiniz. Bu nedenle, yemek yolculuğu geniş ve geniş bir şekilde genişlemek için uygun bir yol sunar. Yeni mutfaklar keşfetmek, bir restoran sistemi hızlı bir şekilde oluşturmanıza yardımcı olur. Bunu yapmak, oyuncuların uyumlu yemekler yaratma yeteneğini geliştirir. Sonra oyuncular mutfak alanında çok sayıda başarı kazanırlar. Zamanla konukları memnun etmek giderek zorlaşıyor. Bu zorluğu tamamlamak, oyuncuya yeni yiyeceklerin ve kaynakların kilidini açarak başkalarını etkileme fırsatlarını verir. Her alanda geliştirmek ve başarıyı elde etmek için gıda yolculuğu uygulamasını hemen indirin. Her mutfak yeteneği hemen köşede. ———

# Food Voyage: Fun Cooking Games şık APK 1.7.8 [Sınırsız para] Özellik:

Tüm Yeni Oyunlar 2021 Arasında Ücretsiz Pizza Oyunları Yemek Yolculuğu sizi pizza oyunlarının çılgınlığına sokar mı? ❤️ Günlük Yemek Pişirme Oyunları 2021'i Seviyor musunuz? ❤️⏰ Yeni Zaman Yönetimi Oyunları mı arıyorsunuz? ⏰ Yemek Yolculuğunda Yemek Yapmaya Davetlisiniz' Yeni yemek pişirme oyunlarıyla Yemek Dünyasına Katılın. Food travel'ın pizza oyunlarında lezzetli yemekler hazırlayın, pişirin ve servis edin. Aşçılık becerilerinizi geliştirirken ve Zaman yönetimi oyunları becerilerinizi geliştirirken başarılar kazanın Yemek pişirme çılgınlığı dünyasında bu ⏰ HIZLI VE EĞLENCELİ yemek oyunları 2021'i her yerde, her zaman, bu yeni yemek pişirme oyunu 2021'in ilk kurulumundan sonra internete ihtiyaç duymadan oynayın. Mutfağı indirmeniz yeterli içerik ve Yemek Yolculuğu çılgınlığında yemek pişirmeye başlayın. Gündelik Yemek Oyunlarının HIZLI VE STRATEJİK OYNANIŞININ KEYFİNİ ÇIKARIN➡️ DOKUNUN VE OYNAYIN! Şimdi yeni yemek pişirme oyunlarına dokunarak müşterilere HIZLI hizmet verin. ➡️ Pizza oyunu yemek yolculuğu, şefinizi müşteriler için ikramlar, yapışmaz tavalar VE DAHA FAZLASI ile donatmanızı sağlar! ➡️ Mutfağınızı yükseltin ve Zaman Yönetimi Oyunlarında hızınızı artırın ve yemek oyunları 2021YENİ YEMEK OYUNLARININ ZAMAN YÖNETİMİ STRATEJİYLE BULUŞUYOR!➡️ Aşçılık Dünyasının 1050'den fazla Günlük Yemek pişirme seviyesini ve özel zaman zorluklarını çözün.➡️ Ünlü bir şef olmanıza yardımcı olacak harika müşteri yorumları kazanın! Aşçılık Dünyası!➡️ Bir restoran imparatorluğu yaratırken çeşitli zaman yönetimi oyunları becerilerinden yararlanın!➡️ Fırınlardan hamburgercilere, beş yıldızlı restoranlara kadar - yemek yapın ve yemek zincirinin zirvesine ulaşın.➡️ Altın Yorum kazanın Cooking World'de yeni restoran ve kafelerin kilidini açan kartlar! ve uygun Zaman Yönetimi ile madeni paralar. YENİ YEMEK OYUNLARI ARASINDA BÜYÜK BİR MENÜDE USTALAŞIN! Of Cooking World➡️ Pizza Games'te farklı lezzetlere sahip çeşitli gurmeler sizi bekliyor!➡️ Food Voyage'da benzersiz mutfakları keşfedin ve müşterileri şaşırtın➡️ Geniş bir menüye sahip yeni bir yemek pişirme oyunu 2021 mi arıyorsunuz? Hamburger, pizza, sandviç ve daha fazlasını içeren yüzlerce yemek yapın... PİŞİRME DÜNYASINDA GEZİ VE PİŞİRME ➡️ Casual Cooking dünyasındaki yemek ortamını fethedin➡️ Cooking Madness'in eşsiz mutfağıyla egzotik istekleri tatmin edin! Yemek Voyag eğlencelidir! Top Cooking Games'in popüler ateşli yemek pişirme oyunu Crazy and Casual Cooking, basit bir dokun ve oyna mekaniğini yemek pişirme dünyasının her yerinden egzotik kafelerle birleştiriyor. Yeni tariflerde ustalaşın, sınırlı süreli yemek meydan okumalarında ve Zaman Yönetimi Oyunlarının özel etkinliklerinde oynayın. ⭐⭐⭐⭐⭐'ı derecelendirmek ve Food Voyage: Basit ve Yeni Aşçılık Oyunları'nı Yemek Pişirmede Ücretsiz olarak incelemek için zaman ayırabilirseniz gerçekten minnettarız. Madness ❤️Food Voyage'ı FB'de takip edin: http://www.facebook.com/FoodVoyageGame

Tüm dünyada açık restoranlar bulunabilir
Bu oyunla artan ödüller ve daha iyi kombinasyonlar elde edilebilir.
Sınırsız sıfat sayesinde tasarım sınırsızdır.
Başlıca özellikler şunları içerir: yüksek güvenlik, kurşun geçirmez çekirdek ve radyasyon karşıtı askeri kumaş.
Restoranınızın şefi olmak için yemek yolculuğu modunu indirin.
Harika yemekler yaratın.
İş büyümesi

# Nasıl indirilir ve kurulur Food Voyage: Fun Cooking Games şık APK 1.7.8 [Sınırsız para]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Food Voyage: Fun Cooking Games modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Food Voyage: Fun Cooking Games mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Food Voyage: Fun Cooking Games indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Food Voyage: Fun Cooking Games arayın.

# Tam Özellikler Food Voyage: Fun Cooking Games şık APK 1.7.8 [Sınırsız para]

// İndirme Bilgileri //

Boyut119.9MB
versiyon1.7.8
Sürüm Kodu178003
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de de-DE el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ja-JP ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr tw uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinWRITE_EXTERNAL_STORAGE INTERNET ACCESS_NETWORK_STATE BILLING ACCESS_WIFI_STATE VIBRATE INTERACT_ACROSS_USERS_FULL INTERNET BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE AD_ID ACCESS_NETWORK_STATE C2D_MESSAGE POST_NOTIFICATIONS RECEIVE WAKE_LOCK READ WRITE READ_SETTINGS UPDATE_SHORTCUT BROADCAST_BADGE PROVIDER_INSERT_BADGE UPDATE_COUNT UPDATE_BADGE CHANGE_BADGE READ_SETTINGS WRITE_SETTINGS READ_APP_BADGE READ_SETTINGS WRITE_SETTINGS BADGE_COUNT_READ BADGE_COUNT_WRITE BIND_APPHUB_SERVICE FOREGROUND_SERVICE SYSTEM_ALERT_WINDOW READ_EXTERNAL_STORAGE
İzin Metni DİĞER:
DEPOLAMA:
Bir uygulamanın harici depolamaya yazmasına izin verir.
Bir uygulamanın harici depolamadan okumasına izin verir.
DİĞER:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlar hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Vibratöre erişime izin verir.
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Uygulamaların erişime izin verir
ağlar hakkında bilgi.;İşlemcinin uyumasını veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks kullanılmasına izin verir.;Bir uygulamanın sistem ayarlarını okumasına veya yazmasına izin verir.;Bir uygulamanın sistem ayarlarını okumasına veya yazmasına izin verir.;Bir uygulamanın pencereler oluşturmasına izin verir:

diğer tüm uygulamaların üzerinde gösterilen TYPE_SYSTEM_ALERT türünü kullanarak.:

Min Sdk21
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK29
Hedef SDK Txt29
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük
işlemciarm64-v8a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Küresel Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin üst kümesidir. Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği other.#Uygulama, cihazın dikey veya yatay yönlendirmeyi kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa, herhangi bir özelliği bildirmeniz gerekmez.#Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD5579D68614FFB4EB1E7F8F6AD0DDBBF76
imzaA7B3774480C00C2064EA19F159906241F9F9D225
AB9E09A265FEBB9CD0AD883E0F2E56D098665237F0B26B6B6C0912CB4A5889A0
GeçerliFri Apr 26 05:42:17 CEST 2019 until: Sun Apr 18 05:42:17 CEST 2049
Seri numarası2a9d19b2

// Geliştirici //

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Food Voyage: Fun Cooking Games şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Food Voyage: Fun Cooking Games şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 32

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (32)

 • I

  @Anonim   2023-06-04 14:23:53

  Kimden:ID   cihaz:RMX3235   OS:android 11
  bagus banget mainan nyh
 • B

  @Anonim   2022-09-26 09:52:48

  Kimden:BR   cihaz:SM-A025M   OS:android 12
  funciona direito gostei muito recomendo

En son sürümünü isteyin Food Voyage: Fun Cooking Games şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Food Voyage: Fun Cooking Games

 • I

  @Anonim   2022-07-19 05:04:06

  Kimden:IQ   cihaz:HUAWEI JAT-L29   OS:android 9
  6t7f7g cu7y y9du9f79f97f9gduooydyxkdiyddyidyodkydisykuoxhkdyodhmyijlxuodkd69duxiyey9d68di6dkydyidyyduoduoduododudopdoududouduorfouuofhlcouduoduiudouuofoufofofouculfufyifofuofufuofoufuofofuodعح68بحهلخبب68هحب96بخعبععبخ7قخ77حب79لحببحب7حبحهقهحبعحبعحبهبحهلهلحهبه9هخثخغضؤخاخيمعيؤخعيغبيامانيبيغهيهغبسفهقكمسسفعسفعكعمسسعمفسعفعسفعمعسفعمسمفعيكغهسقغمقغهكقغسمقغهطقغمسقغهطسقغمغهينقغشعكيفلنيلشهيغكسبغنبخبتلقعخيعفمعيفكسفعكسفعكيفهكيفهكيغهكثغهطثغهكثغهطثغهطغهيطهكيغ
 • B

  @Anonim   2022-05-13 11:04:43

  Kimden:BR   cihaz:Xiaomi M2006C3MII   OS:android 10
  ATUALIZAR POR FAVOR!!!!!!!! nova versão por favor !!!!!!
 • E

  @Anonim   2021-10-20 03:44:02

  Kimden:EG   cihaz:HUAWEI FIG-LA1   OS:android 9
  migomigo999mohamedvvsxhdzhdxbhjxbdhzvdjxbdbfjbjdbxjxbrjbxkrbxjhrjjrhxjrbzj
 • I

  @Anonim   2021-09-19 16:33:57

  Kimden:IN   cihaz:Xiaomi Redmi Note 7 Pro   OS:android 10
  I want this game beadjeijejdsjsisjsjsjsjsjzjdhdhddhdjsndndjdjdjdjdbsnsjshsjsshjssjshjshsz
 • E

  @Anonim   2021-09-09 01:04:33

  Kimden:EG   cihaz:Xiaomi Redmi Note 8   OS:android 10
  هذا هوا طلبي انا احب هذه اللعبه جدا نها لعبه ماشتء الله عليها جميله كدا والله
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Food Voyage: Fun Cooking Games şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (14) Sürümler of Food Voyage: Fun Cooking Games şık

 • Food Voyage:Food Cooking Games Mod Apk 1.7.8 [Sınırsız para]

  Food Voyage:Food Cooking Games Mod Apk 1.7.8 [Sınırsız para]

  Sınırsız Elmas
  Yemek Yolculuğu MOD APK v1.7.8 (Sınırsız Elmas) artık Android kullanıcıları için mevcut olan bir oyundur.
  Bu oyun, kendi restoranına sahip olmak ve lezzetli yemekler sunmak isteyen yemek severler için tasarlanmıştır. müşterilere.
  Oyunda oyuncular, müşterileri çekmek için görevleri tamamlamalı, restoranlarını yönetmeli ve menüleri planlamalıdır.
  Sınırsız elmas ile oyuncular, başarılı bir restoran oluşturmak için ihtiyaç duydukları tüm kaynaklara erişebilir.
  Oyunu oynaması kolaydır ve yemek yapmayı seven ve sanal bir yemek pişirme deneyimi yaşamak isteyenler için saatlerce eğlence sunar.
  Oyunu indirmek için Google Play Store'u ziyaret etmeniz yeterlidir.
 • Food Voyage:Food Cooking Games Mod Apk 1.7.6 [Sınırsız para]

  Food Voyage:Food Cooking Games Mod Apk 1.7.6 [Sınırsız para]

  Sınırsız Para
  Yemek Yolculuğu: Eğlenceli Yemek Oyunları Mod APK 1.7.6 Sınırsız Para, dünyanın dört bir yanından lezzetli yemekler hazırlamanızı ve pişirmenizi sağlayan mükemmel bir yemek oyunudur.
  Oyun keyifli bir şekilde tasarlanmıştır Her yaş için deneyim ve sınırsız para özelliği, daha ayrıntılı yemekler yapmak için ek özelliklere ve malzemelere erişmenizi sağlar. > Oyunun başından sonuna kadar keyifli hale getiren sezgisel kontrollerle gezinmesi kolaydır. Tüm yemek meraklıları için.
 • Food Voyage:Food Cooking Games Mod Apk 1.7.5 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma]

  Food Voyage:Food Cooking Games Mod Apk 1.7.5 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma]

  Sınırsız Para
  Yemek Yolculuğu, kendi evinizin rahatlığında dünya çapında bir mutfak macerasına çıkmanıza izin veren eğlenceli ve bağımlılık yapan bir yemek pişirme oyunudur.
  Mod APK 1.7.5 ile şunları yapabilirsiniz: sınırsız paranın keyfini çıkarın, böylece dünyanın dört bir yanından harika yemekler yaratmak için gereken tüm egzotik malzemeleri ve ekipmanı satın alabilirsiniz.
  Japonya'daki suşiden Meksika'daki tacolara, Yemek Yolculuğu sizi ağız sulandıran bir keşif yolculuğuna çıkaracak , mutfakta eğlenirken yeni tarifler ve teknikler öğrenirken.
  Oyunu oynaması kolay, ancak ustalaşması zor, yemek yapmayı seven veya sadece sanal mutfakta biraz eğlenmek isteyen herkes için mükemmel. .
 • Food Voyage:Food Cooking Games Mod Apk 1.7.3 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma]

  Food Voyage:Food Cooking Games Mod Apk 1.7.3 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma]

  Sınırsız Para
  Food Voyage, dünyayı dolaşırken ve farklı kültürleri ve mutfakları keşfederken bir şef rolünü üstlenmenizi sağlayan popüler bir mobil oyundur. Mutfağınız için gerekli tüm malzemeleri ve yükseltmeleri satın almanıza izin veren sınırsız paranın tadını çıkarabilir. > Çarpıcı grafikler ve öğrenilmesi kolay oyun ile yemek yolculuğu, mutfak isteklerinizi tatmin etmenin ve yemek dolu bir maceraya başlamak için harika bir yoldur.
 • Food Voyage:Food Cooking Games Mod Apk 1.7.2 [Sınırsız para]

  Sınırsız Para
  Yemek Yolculuğu: Eğlenceli Pişirme Games Mod APK 1.7.2, oyuncuların yemek pişirme ve yemek sevmelerine hoşlanmalarını sağlayan popüler bir mobil oyundur.
  Oyun oyuncuları dünya çapında bir mutfak yolculuğuna çıkarır. Çeşitli mutfakları ve pişirme tekniklerini keşfetmelerine izin veren
  Kendi mutfak ekipmanlarını ve malzemelerini toplama ve yükseltme yeteneği ile oyuncular bir fırtına pişirebilir ve sanal müşterilerini para kazanmak ve oyun içi kariyerlerini ilerletmek için etkileyebilir.
  En son MOD APK 1.7.2 ile oyuncular sınırsız paranın tadını çıkarabilirler, sanal pişirme deneyimlerini daha da keyifli hale getirebilir. .
 • Food Voyage:Food Cooking Games Mod Apk 1.7.1 [Sınırsız para]

  Lock a large amount of gold coins and diamonds.
  The new version requires scientific online download and update data.
 • Food Voyage:Food Cooking Games Mod Apk 1.6.9 [Sınırsız para][Kilitli][Ödül]

  Sınırsız Para
  Yemek Yolculuğu v1.6.9 MOD APK (Sınırsız Para), oyuncuların kendi restoranlarını yönetmesi ve işletmesi gereken popüler bir yemek pişirme oyunudur.
  Sınırsız parayla oyuncular birinci sınıf malzemelerin kilidini açabilir, yetenekli şefler kiralayabilir ve müşterileri için en lezzetli yemekleri yaratmak için ekipmanlarını yükselt.
  Oyun, oyuncuları madeni para ve ödüllerle ödüllendiren benzersiz zorluklar ve görevler içeren 200'den fazla seviye içerir.
  Ayrıca, oyuncular arkadaşlarıyla ve Daha da fazla ödül kazanmak için haftalık etkinliklerde yarışın.
  Genel olarak, Yemek Yolculuğu v1.6.9 MOD APK (Sınırsız Para), oyuncuların mutfak becerilerini ve yaratıcılıklarını keşfetmelerine olanak tanıyan eğlenceli ve bağımlılık yapan bir oyundur.
 • Food Voyage:Food Cooking Games Mod Apk 1.6.3 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma]

  Sınırsız Para
  Yemek Yolculuğu, oyuncuları bir restoranı yönetmeye ve müşterilere verimli bir şekilde hizmet vermeye zorlayan popüler bir mobil oyundur.
  Oyun kısa süre önce kullanılabilecek sınırsız para içeren v1.6.3 MOD APK sürümüne güncellendi restoranı yükseltmek, ekipman satın almak ve personel kiralamak için.
  Yeni güncelleme ile oyuncular artık bütçelerini dert etmeden hayallerindeki restoranı tasarlayabilirler.
  Bu, heyecanı yaşamak isteyen herkes için harika bir fırsat para konusunda strese girmeden başarılı bir restoran işletmek.
  Food Voyage v1.6'yı indirin.
 • Food Voyage:Food Cooking Games Mod Apk 1.6.2 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma][Kilitli]

  Sınırsız Para
  Yemek Yolculuğu, oyuncuların kendi restoranlarını işletmelerine, yemek tarifleri oluşturmalarına ve müşterilerle etkileşim kurmalarına olanak tanıyan popüler bir simülasyon oyunudur.
  En son sürüm 1.6.2 MOD APK ile oyuncular, sınırsız paranın tadını çıkarabilirler. malzemeler satın alın, restoranlarını yükseltin ve yeni özelliklerin kilidini açın.
  Oyun ayrıca, oyuncuları meşgul edecek çeşitli zorluklar ve etkinlikler içerir, bu da onu strateji oyunlarından hoşlananlar için mükemmel kılar.
 • Food Voyage:Food Cooking Games Mod Apk 1.6.1 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma]

  Sınırsız Para
  Yemek Yolculuğu, oyuncuların kendi restoranlarını yaratmalarına ve yönetmelerine olanak tanıyan popüler bir mobil oyundur.
  En son sürüm 1.6.1 MOD APK, sınırsız para sunarak oyuncuların restoranlarını yükseltmelerini kolaylaştırır ve yeni ekipman satın alın.
  Aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli mutfaklar sayesinde oyuncular, personelini yönetirken ve yemek pişirme becerilerini geliştirirken çok çeşitli müşterileri çekebilirler.
  Oyun ayrıca oyuncuları tutmak için zorluklar ve etkinlikler de sunar. meşgul ve heyecanlı.
  Sınırsız para özelliği, oyuncuların restoranlarını tamamen kişiselleştirmelerine ve yeni tarifler denemelerine olanak tanıyarak sürükleyici ve eğlenceli bir deneyim sunuyor.
 • Food Voyage:Food Cooking Games Mod Apk 1.4.3 [Sınırsız para]

  Sınırsız Para
  Food Voyage v1.4.3 Mod Apk, oyuncuların farklı yerlerde mutfak macerasına girmesine izin veren bu popüler oyun uygulamasının en son sürümüdür. Restoran ve müşterileri için lezzetli yemekler pişiriyor. Büyüleyici grafikler, Food Voyage v1.4.3 Mod APK, iyi bir yemek pişirme zorluğunu seven gıda meraklıları ve oyuncular için bir zorunluluktur.
 • Food Voyage:Food Cooking Games Mod Apk 1.3.4 [Sınırsız para]

  : Bir sürü altın sikke ve elmas kilitleyin.
 • Food Voyage:Food Cooking Games Mod Apk 1.3.3 [Sınırsız para]

  : Bir sürü altın sikke ve elmas kilitleyin.
 • Food Voyage:Food Cooking Games Mod Apk 1.2.5 [Sınırsız para]

  : Bir sürü altın sikke ve elmas kilitleyin.
 • Daha...[+]

İlgili Modlar

İndiren kişiler Food Voyage: Fun Cooking Games şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme