HappyMod / Arcade / Galaxy Attack: Alien Shooting şık
Galaxy Attack: Alien Shooting Mod Apk 40.2 [Sınırsız para]

Galaxy Attack: Alien Shooting Mod Apk 40.2 [Sınırsız para]

2022-10-04

111.27 MB

APK Bilgileri

Türler
versiyon
40.2
Boyut
111.27 MB
şık Özellikler
Unlimited money
Güncellendi
2022-10-04
Gerekir
4.4 and up

Mod Bilgisi:(Modlanan nedir?)

Mod, sınırsız para

Galaxy Attack: Alien Shooting Mod Video


Editör İncelemesi

Galaxy Attack: Alien Shooting Mod Apk 40.2 [Sınırsız para]
Galaxy Attack: Alien Shooting Mod Apk 40.2 [Sınırsız para]

Galaxy Attack: Alien Shooter Mod game is a nice arcade game with unlimited money.In this game, you can free to buy all the items on the shop. Game online or offline: Offline

Root Needed?: No

License Needed?: No

Install Steps:
1) Download APK fiel on happymod.com.
2) Install and Enjoy.

Also read: COC MOD. Mod info: unlimted money and unlimited coins, private server.

HappyMod Download

Galaxy Attack: Alien Shooting Mod Detayları

İstilacı darlığı dağıtmak

Savaş gemilerinizden birini kontrol etmek için akıllı telefonunuzu kullandığınızda hareketteki uzmanlığınızla düşman uzay gemilerini çekmek kolaydır. Yapmanız gereken tek şey, düşman savaş gemilerinden kaçarak ve ateşe geri dönerek cihazınızın rengini değiştirmek için değiştirmek. Gelen bombardıman hedeflerini yok ederek, kötü adamların planlarının size ulaşmasını engelleyebilirsiniz. Şemaların saldırılarıyla mücadele etmek ve komplolarını yıkmak için görevlere gidin. Oynarken, uzak dünyalardan gelen uzaylılar uzay geminizle çarpışmanın veya bombalar bırakmanın yollarını ararlar. Bunu yapmak onları çarpışmayı önlemenin bir yolu olarak yok eder. Ayrıca, yeni silahları yükseltmek veya almak için kullanılabilecek eşyaları temizlemek için oyun dünyasında da taşıyabilirsiniz. Haksız bir şekilde öldürülmeden bir oyun kazanmak için, akıllı taktikler geliştirmek ve mermi ve düşman gemilerini etkili bir şekilde atlatmak zorunludur. Ayrıca, oyunun tamamlanması kolay değil.

Galaxy Attack: Alien Shooting Mod

Daha fazla savaştığımız ve zenginleştiğimiz için daha güçlü ve zenginleşiyoruz.

Her yeni seviyeden sonra, oyuncu ek düşman uzay gemileriyle karşılaşmalıdır. Yabancı uzay gemilerinin sayısı arttıkça düşmanları daha tehlikeli ve güçlenir. Bu, oyuncuların her seviyeden geçerken dikkatli olmalarını gerektirir; Ek zorluk için, oyuncular her seviyede karşılaşılan beklenmedik düşmanlarla da mücadele etmelidir. Ayrıca, bir düşman uzay gemisini yenerken, oyuncular değerli kaynaklar toplayabilirler. Birçok düşmanı öldürmek, oyuncuya şifa ve varil artışları gibi değerli ödüller verir. Bu ödüller, kötü adamların birbirlerine verdiği özel hediyelerden geliyor. Patronlar her seviyenin sonunda görünür. Daha uzun ve daha güçlü dövüş becerileri yaşama yeteneği ile yenmek çok zordur. Birçok insan patronlar tarafından keskin nişanlanmaktan öldü; Çünkü çok güçlü ve yenmek zor.

Galaxy Attack: Alien Shooting Mod

Kazanan için birden fazla ödül ve birçok farklı zorluk sunmak.

Galaxy Saldırısı, 160'ın üzerinde seviyeye sahip bir uzaylı atıcı oyunudur. 160 görev sayesinde yoğun ve kesintisiz bir oyun sunuyor. Oyuncular son patronu yendiğinde savaşmak için yeni alanlar açılır. Ancak, bu başarı yüksek zorluğu nedeniyle göz korkutucu ve stresli. Oyuncular meydan okumaya zafer kazanırlarsa, ödüller alacaklar. Oyun, nihai eylemde geniş bir zorluk sağlıyor ve oyuncuları kaçma yeteneklerini devam ettirmeye zorluyor. Bu, tecrübeli oyuncular için bile zorlayıcıdır ve yeteneklerini gösterir. Kuyruklu yıldız zorlukları, oyuncuların düşmanlardan kaçmasını ve silahlarını onları yok etmelerini hedeflemelerini gerektirir. Bir meydan okuma her tamamlandığında, oyuncular altın paralar, dövüş ve zırh için silahlar gibi ödüller alırlar.

Galaxy Attack: Alien Shooting Mod

Yeni bir savaş koleksiyonu birçok uzay aracı aracılığıyla işgal ediyor.

Uzay geminizin ateş gücünü yükselttiğinizde, sürekli iyileştirme gerektiren savaş becerileri geliştirirsiniz. Silahınız, yıldırım hızlı hassasiyetle rakibinizi hızla acizler; Bu, her yükseltme için ek fon gerektirir. Görevler sırasında para toplayarak bu fonları kazanabilirsiniz. Daha yeni ve daha gelişmiş uzay aracı da yükseltilebilir. Kendi dövüş stilleri var ve savaşı daha yoğun hale getirmek için birçok yeni uzay aracı eklenebilir. Bununla birlikte, düşman mermilerinden vurmaktan veya düşmanlıkları durdurmayı planlıyorsanız diğer gemilere atılmaktan kaçının. 1 vs 1, 1 vs 3 gibi yerel modlara ek olarak, oyun aynı zamanda 1 vs 1, 1 vs 3 gibi çevrimiçi savaş modlarına sahiptir. Bu dövüş oyuncuları dünyanın dört bir yanına karşı çukur; Kazanan yüksek bir rütbe alır. Galaxy Saldırısı: Alien Shooter'da oyuncular yoğun patron savaşları ve epik keskin nişancı sahneleri yaşarlar. Bu bağımlılık yapan uzay atıcısı aynı zamanda tavizsiz savaşlar ve yüksek kaliteli görüntüler içerir. Ahlaki belirsizliği olmayan bir uzay atıcısı arıyorlarsa oyuncular bu oyunun tadını çıkaracaklar. Zafere doğru yola çıkın ve deniz geminize binerek ve yaşamın her kesiminden rakiplere karşı savaşa girerek sonsuz bir kahraman olun.

Alien Shooter: WordPress temasında Galaxy Saldırısı hakkında bilgi edinin.

Galaxy Saldırısı: Alien Shooter, Onesoft tarafından geliştirilen ve bilgisayar kariyerlerinin başlarında uzaylı atıcı veya tavuk istilacı oynadığını hatırlayanlara tanıdık gelen bir oyundur. Aksiyon dolu bu oyun eski anıları geri getirebilir ve daha genç benliğinizle yeniden bağlantı kurmanıza yardımcı olabilir. Kötü şöhretli bir yapımcı tarafından bu klasik oyunu yeni grafikler ve oyun ile geliştirildi. Hala aynı platformu kullanan bu sürüm bir yükseltme olarak kabul edilir.

Komplo

Oyun Galaxy Saldırısı: Alien Shooter, teknolojinin insanların yeni uzay aracıyla kolayca hareket edebileceği ve keşfedebileceği bir noktaya kadar ilerlediği hayal edilen bir gelecek dünyasında gerçekleşiyor. Bununla birlikte, oyun aynı zamanda uzaylı yaratıklar hakkında birçok tehlikeli yöne sahiptir. Uzaylı dünyanın istilasını önlemek için bir komplo yoluyla size önemli bir görev getirilir. Çünkü insanları köleliğe zorlamayı planlıyorlar. İşgalcilerin binalarınızı yok etmesini ve dünyayı ve galaksiyi fethetmesini engelleyebilen tek kişi sizsiniz. Hem dünyayı hem de galaksiyi büyük uzaylı canavarlardan korumanız gerekiyor.

Oynanış

Klasik tavuk istilacı oyunu, oyun açısından mobil oyuna benzer. Yukarıda gösterildiği gibi, sadece uzay aracınızın silahıyla düşmanları hareket ettirmek ve yok etmek için ekrana dokunmanız gerekir. Ayrıca, yeni yükseltmeler topladığınızdan ve silahlarınızı değiştirdiğinizden emin olun. Galaxy Saldırısı: Alien Shooter'ın oyununu anlamak ve yönetmek çok zor değil. Sadece sağlam bir strateji ve tekrar tekrar zafer sağlama yöntemi kullanın. Düşmanlarınız, son derece sert, agresif ve giderek daha yoğun bir şekilde paketlenmiş olan uzaylılar. Sonuç olarak, kolay kontrol kolayca kazanabileceğiniz anlamına gelmez. Modern teknoloji, uzay ortamını kontrol etmeyi kolaylaştırır; Ancak, hala tehlikeli ve zorlu. Çevreyi kontrol etmeye çalışan herkes, düşman tarafından bırakılan ödüllerden yararlanırken akıllı ve cesurla savaşmalıdır. ———

Benzer Uygulamalar Galaxy Attack: Alien Shooting Apps

Galaxy Attack: Alien Shooting şık App is Arcade OYUN . Birçok benzer Mod Uygulaması var Galaxy Attack: Alien Shooting Mod App: Galaxy Space Shooter Mod APK, Alien Shooter Mod APK, Chicken Shooter: Space Defense Mod APK, Space shooter : Squadron 1945 Mod APK, Squadron Sky Force Mod APK, Galaxy Infinity - Space Attack Mod APK, Space Attack Mod APK, Alien Swarm Mod APK, Squadron 1945 Mod APK, Galatic Attack Mod APK, Squadron - Bullet Hell Shooter Mod APK, Tom & Jerry: Mouse Maze Mod APK, Aliens Invasion Mod APK, Monster Shooter Platinum Mod APK, Stupid Zombies Mod APK, Zombie Killing: Call of Killer Mod APK, Zombie Tsunami Mod APK, Soldier vs Aliens APK Mod APK, Predators™ Mod APK, Alien Breed Mod APK, Galaxy on Fire 2™ HD Mod APK, Minecraft Mod APK, Chicken Invaders 4 Mod APK, Chicken Invaders 3 Mod APK, Chicken Invaders 5 Mod APK, Chicken Invaders 4 Easter Mod APK, Death Worm™ Mod APK, Galaxy Aircraft Mod APK, Alien War Survivors Mod APK, Grabatron Mod APK, Galaxy Siege 2 Mod APK, Ben 10 Xenodrome Mod APK, Sky force mission Mod APK, ✈ Captain Galaxy Sky Force War Mod APK, Galaxy Shooter: Space Defense Mod APK, Space Fighter Mod APK, Aircarft shooting combat Mod APK, RunBot:Aliens Attack Mod APK, Lightning Fighter 2: retro STG Mod APK, Sky Force 2014 Mod APK, STRIKERS 1945-3(STRIKERS 1999) Mod APK, G.G Mod APK, Sky Air Force Combat 2015 Mod APK, Solar Warfare Mod APK, iFighter 1945 Mod APK, Thunder Assault Mod APK, Astro Wings 3 Mod APK, Chicken shooter: Space Invader Mod APK, Chicken Shooter II Mod APK, Chicken Shooter : Space Attack Mod APK,

Hakkında SSS Galaxy Attack: Alien Shooting şık

Bu mu Galaxy Attack: Alien Shooting Bu siteden indirdiğim mod güvenli mi?

Evet, Galaxy Attack: Alien Shooting Mod APK, sisteme yüklenmeden önce antivirüs yazılımı tarafından kontrol edilir. Barındırma sunucumuz da herhangi bir tehditten kaçınmak için düzenli olarak kontrol edilir.

Neden kurabiliyorum' Galaxy Attack: Alien Shooting şık?

Mod uygulamasının yüklenememesinin birçok nedeni vardır. 1.Android işletim sisteminiz mod uygulamasını yüklemek için çok yüksek. 2. Orijinal sürümü yüklediniz. Kaldırmanız gerekiyor.

Paket ayrıştırma hatası nasıl çözülür?

1."Bilinmeyen kaynaklardan yüklemeye izin ver" seçeneğini kapatmış olabilirsiniz;

2.İndirilen Galaxy Attack: Alien Shooting Mod apk tam olarak indirilmedi veya bozulmadı;

İndirme hatası nasıl düzeltilir?

Sunucu meşgul olabilir, daha sonra deneyebilirsiniz ve lütfen durmayın ve hızlı bir şekilde yeniden başlatın, indirmenin zamana ihtiyacı var.

HappyMod'un hatası nasıl bildirilir?

HappyMod'un slayt menüsünde e-posta ile rapor verebilirsiniz.

Bir mod nasıl talep edilir veya yüklenir?

Bunları HappyMod uygulamasında tek tıkla bulabilirsiniz.

obb mod dosyası nasıl kurulur?

HappyMod bu işlevi geliştirdi, HappyMod ile tek tıkla yükleyebilirsiniz.

Tam özellikler

Bilgi İndirme

Boyut 111.3MB
versiyon 40.2
versiyon Code 2253
Lang af am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr tw uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-TW zu
izin VIBRATE INTERNET ACCESS_NETWORK_STATE WAKE_LOCK AD_ID BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE POST_NOTIFICATIONS RECEIVE C2D_MESSAGE ACCESS_WIFI_STATE BILLING FOREGROUND_SERVICE RECEIVE_BOOT_COMPLETED
İzin Metni Diğer:
Vibratöre erişim sağlar.
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlar hakkında bilgi erişmesine izin verir.
PowerManager Wakelocks'un işlemcilerin uyku veya ekranın karartılmasından korunmasını sağlar.
Uygulamaların Wi-Fi hakkında bilgilere erişmesine izin verir
Networks .; Bir uygulamanın, sistem önyüklemeyi bitirdikten sonra yayınlanan Action_boot_Completed'i almasına izin verir.:

Operation Systems

Min Sdk 19
Min Sdk Txt Android 4.4 (KITKAT)
Hedef SDK 30
Hedef SDK Txt 30
Çok pencere No
Ekranları destekler küçük, normal, büyük, xlarge
işlemci armeabi-v7a
Açık Gl Int 0
Herhangi Bir Yoğunluğu Destekler Yes
yoğunlukları 120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

User Özellikler

Uses Özellikler Wi-Fi Donanım Özellikleri:
Uygulama cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özellikleri kullanır.
Uses Not Özellikler Touchscreen hardware features:
The app uses the Global System for Mobile Communications (GSM) telephony radio system.
The app uses the device's basic two-point multitouch capabilities, such as for pinch gestures, but the app does not need to track touches independently. This is a superset of the android.hardware.touchscreen feature.
The app uses the device's advanced multitouch capabilities for tracking two or more points independently. This feature is a superset of the android.hardware.touchscreen.multitouch feature.
Uses implied Özellikler Uygulama, cihazın portre veya peyzaj oryantasyonunu kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa, her iki özelliği de bildirmeniz gerekmez.#Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.:

imza

3ADA5333C68FBA2DCDC7816EAD644A47
imza FD7A95648FF46FB1ACAB854ACFE1BF97ECF92346
Sha256 1CBD2D0548BB11026D9AB4DBAD4A2C9405CE796235D4003BCF0A0AED8BFE0C98
Geçerli Tue Jan 24 14:11:10 CET 2017 until: Fri Jun 10 15:11:10 CEST 2044
Seri numarası 83b12c6eac0de641

geliştirici

geliştirici A1
OU A1
organizasyon A1
yerel Lazyland
ülke RU
şehir Lazyland
Daha fazla oku

Bunu Paylaş

Bunun gibi

Kullanıcı Yorumları

Mevcut Sürüm

3.5

Puanım

Yorum yaz

yorumlar

HappyMod

HappyMod

Download 100% working mods.

Kategoriler
% 100 çalışma modu kullanıcılar tarafından doğrulandı
Daha

View 332 mods of Galaxy Attack: Alien Shooting

Popular Tags

"mod dosyaları için en iyi indirici!"

% 100 çalışma modları için uygulama pazarı.

Büyük mod dosyalarını indirmek için hızlandırıldı.

İndir(7.2 MB)
close

HappyMod.com is the official website