HappyMod › Games › Tools › Game Booster 4x Faster Mod
Game Booster 4x Faster Mod

Game Booster 4x Faster şık APK 1.9.5 [Ücretsiz ödedi][Tam]

Güncelleme açık: 2023-05-27

Game Booster 4x Faster şık değiştirilmiş bir versiyonudur Game Booster 4x Faster tarafından geliştirildi G19 Mobile. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Game Booster V1.9.5... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Game Booster 4x Faster 1.9.5 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıGame Booster 4x Faster şık APK 1.9.5 [Ücretsiz ödedi][Tam]
versiyon1.9.5
Güncelleme açık2023-05-27
Boyut11.13 MB
Mod BilgisiGame Booster V1.9.5
geliştiriciG19 Mobile
KategoriTools
Google Play'den edininGame Booster 4x Faster
Orijinal apk'yı indirinGame Booster 4x Faster (10.67 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Game Booster 4x Faster şık APK
Game Booster 4x Faster Pro şık APK
Bağlantılar İndir:

Game Booster 4x Faster şık APK 1.9.5 [Ücretsiz ödedi][Tam]

Hızlı indirme (10.67 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (10.67 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Game Booster 4x Faster şık APK 1.9.5 [Ücretsiz ödedi][Tam]

Game Booster V1.9.5

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Oyuna sağlam destek vermek.

Game Booster 4x daha hızlı adlı bir uygulama kullanmak, istikrarlı ve keyifli bir oyun deneyimine sahip olmanıza yardımcı olabilir. Düşük performans nedeniyle cihazınızda çalıştırılması zor oyunlar oynamanıza yardımcı olur. Bu uygulamalar, kullanıcıların yalnızca bir uygulama ile erişilebilir ayarlarda değişiklik yapmasına yardımcı olur. Bu ayarlamalar birçok insan için genel oyun deneyimini geliştirebilir.

# Optimize etmek istediğiniz oyunu seçin.

Game Booster 4x daha hızlı uygulama, kullanıcılar Game Booster 4x daha hızlı artı aracılığıyla eriştikten sonra basit bir arayüz sunar. Bu uygulama, kullanıcıların optimizasyon özelliklerine erişmesini ve hangi oyunları optimize etmek istediklerini seçmesini sağlar. Bir oyun seçtikten sonra, kullanıcıların herhangi bir değişiklik fark etmek için oyunu oynaması gerekir.

# Uygun araçlarla değişiklik yapmak kolaydır.

Game Booster kullanırken, uygulamanın özelliklerini ve birbirleriyle nasıl etkileşime girdiklerini anlamak önemlidir. İlk olarak, sizin için işe yarayan bir tane bulmak için uygulamada ayarlamalar yapın. Hiçbir değişiklik yapılmazsa, kullanmak istediğiniz oyunu açabilirsiniz. Ayarlamalar yapıldıktan sonra veya belirli bir oyuna başlamadan önce hangi ayarlama modunun uygulandığını düşünmek de önemlidir.

# Performansı otomatik olarak geliştirin.

Game Booster 4x daha hızlı uygulamayı kullanarak cihazınız genel performansı artırmak için yapılandırılacaktır. Bu, uygulamaları eskisinden daha hızlı çalıştırabilecek daha istikrarlı bir deneyimle sonuçlanacaktır. Geniş sanata sahip video oyunları ve PUBG ve Free Fire gibi büyük depolama gereksinimleri aynı tavsiyeden yararlanabilir. Bu, popüler sanat stilleri veya Fort Fire veya PUBG gibi yüksek derecelendirmelere sahip oyunlara da uygulanabilir.

# Tercih ettiğiniz çözünürlüğe karar verin.

Uygulama, çözünürlük faktörünü değiştirmenizi sağlayan yerleşik bir özelliğe sahiptir. Bu, ekran ayarlarını ayarlamanızı sağlar, böylece cihazın ekran boyutu veya en boy oranı ne olursa olsun her şey harika görünür. Ayrıca desteklenmeyen oyunlar için seçenekler de içerir. Bu çevre birimleri, kullanıcıların kendi cihazlarında oyun oynamasına yardımcı olur, çünkü oyunlar için daha fazla yer sağlarlar. Ayrıca, bu araçlar kullanıcıların saniyede kare gibi diğer yönleri ayarlamasına olanak tanır.

# Oyun boyunca daha yüksek kare hızlarının kilidini açın.

Standart FPS sayesinde iyi çalışan ek özelliklerin ve özelliklerin kilidini açmak istikrarın korunmasına yardımcı olur. Kullanıcıların cihazlarına uygun bir FPS sağlamak, oyunların belirgin bir aksaklık olmadan sorunsuz çalışmasına izin verir. Ve kullanıcıların cihazlarında daha yüksek FPS seçenekleri sağlamak genellikle daha iyi görsel kaliteye yol açar. Zamanla, daha yüksek FPS seçeneklerinin mevcut olması nedeniyle cihazlardaki ekranların kalitesi ve görünürlüğü artar.

# Projeniz için doğru grafik çözünürlüğünü seçin.

İnsanlar genellikle grafik kalitesini, saniyede çerçeveleri ve diğer oyun öğelerini kararlı bir oyun deneyimi oluşturmak için ayarlar. Bunun nedeni, birçok insanın yüksek kaliteli grafiklerle oyun oynamaktan hoşlanmasıdır. İnsanlar yüksek performanslı bir cihaza sahip olduklarında daha yüksek grafikler fark ederler. Bunun nedeni, birçok insanın en son teknolojiye dikkat etmekten hoşlanmasıdır. Uygulamayı kullanırken, kullanıcıların en sevdikleri oyunları seçebilecekleri ve görüntüleyebilecekleri birçok seçeneği vardır. İnsanlar en sevdikleri oyunların tadını çıkarmak için deneyimlerini özelleştirebilirler. Bu uygulama, kullanıcılarına tam işlevsellik sağlayarak büyük oyunları oynamayı kolaylaştırır. Kullanıcıların optimize etmek istedikleri oyunları eklemek için uygulamadaki Plus Oturumuna dokunmaları gerekir. İnsanlar belirli yönleri otomatik olarak vurgulamak veya azaltmak için en uygun özellikleri ayarlayabilir. Alternatif olarak, özellikleri manuel olarak ayarlamayı seçebilirler. Çözünürlüğü, saniyede çerçevelerin ayarlanması ve grafik kalitesi cihazın performansına fayda sağlar. Daha kişiselleştirilmiş bir deneyime izin veren ek seçenekler açılabilir.

# Game Booster 4x daha hızlı pro grafik aracı için APK dosyası.

Akıllı telefonlar her yeni yinelemeyle daha gelişmiş görevler yapabilir. Kameralar ilk nesil akıllı telefonlarda yoktu; Günümüzde birçok insan bir tane taşıyor. Telefonlarımızın büyüyen teknik yetenekleri ile, onlara oyun oynarken hala sorun yaşıyoruz. En büyük sorunlardan biri oyun gecikmesidir. Ancak Game Booster 4x daha hızlı Pro adlı yeni bir uygulama ile telefonunuz anında sabitlenebilir! Bu uygulama, telefonların konsol benzeri grafiklerle ağır oyunları ve uygulamaları her zamankinden daha iyi çalıştırmasını sağlar. G19 mobil uygulaması telefonunuza bir oyun güçlendirici ve grafik editörü verir. Bu uygulamayı kullanarak, performans sorunları hakkında endişelenmeden oyun oynayabilirsiniz. Oynadığınız oyun, bilgisayarınızın RAM ve sabit sürücü alanına ve internet bağlantınıza tam erişime sahiptir. Ram Boost adlı bir uygulama, gelişmiş grafik kalitesi için ayarları değiştirmenizi sağlar. Ancak, ayarları otomatik olarak optimize etmek için AI kullanabilirsiniz. Bu uygulama deneyiminizi bir oyunu sorunsuz ve keyifli hale getirecektir!

# Mobil oyunların sorunsuz oynanması daha kolaydır.

Akıllı telefonlar, artan üretim ve daha düşük fiyatlar sayesinde yıllar içinde daha uygun fiyatlı, gelişmiş ve erişilebilir hale geldi. Bu, insanların hayatta çok farklı şeylerin tadını çıkarmasını sağlar. Birçok insan telefonlarını iş, okul ve ev hayatı için kullanıyor. Ayrıca, birçok insan telefonlarında oyun oynar. Daha hızlı oyun hızları istiyorsanız, Game Booster 4x daha hızlı Pro! Bu uygulama, oyunları oynamak için herhangi bir telefon kullanmayı inanılmaz derecede kolaylaştırır. Daha pahalı telefonlarınızda görünebilecek hıçkırıkları veya aksaklıkları ortadan kaldırır. Reklam Bu muhteşem uygulama, en sevdiğiniz oyunları oynayabilmeniz için telefonunuzu en yüksek hızda çalıştırır. RAM, İnternet ve diğer kaynakları optimize eder, böylece sorunsuz oynayabilirsiniz. Bu nedenle, telefonunuzun kaynakları yanlış davranmak yerine oyununuza odaklanmıştır. Uygulama, diğer uygulamalara onları başlatarak erişebileceğiniz merkezi bir merkeze sahiptir. Bugün ücretsiz olarak bu uygulamadaki diğer optimizasyon özelliklerinin tadını çıkarın.

# Game Booster 4x Faster şık APK 1.9.5 [Ücretsiz ödedi][Tam] Özellik:

★ ★ ★ Google Play Store'daki En İyi Game Booster ve GFX Aracı ★ ★ ★ Bu uygulamanın özellikleri: ★ Tek dokunuşla cihazınızın performansını artırın. ★ Oyun deneyimini optimize etmek için En Gelişmiş Game Booster.★ Otomatik Oyun Modu Oyun Turbo★ Tümü CPU çekirdekleri maksimum hızda çalışacak ★ Tüm CPU çekirdekleri uyanık kalmaya zorlanacak ★ CPU maksimum performans için optimize edilecek ★ RAM'siz İnce Ayar uygulanacak ★ Oyunun bağlantı hızını artırın ★ Oyununuzu optimize etmek için AI kullanın ★ Grafikleri artırın işleme verimliliğini yüzde 60 oranında artırır ve SoC güç tüketimini yüzde 30 azaltır★ HDR görüntü kalitesi ve oyunlarda özel efektler★ Genel deneyimi zengin ve akıcı hale getirir★ Karşılaştırma testleri ve ağır oyunlar için cihazı güçlendirir★ Sistem Performansı Ayarlayıcı: Sistem performansını izler, kontrol edin sistem kararlılığı için ve çeşitli sorunları giderir GFX Aracı★ 1080 Çözünürlük: Oyunun çözünürlüğünü değiştirin.★ HDR Oyun Grafiği: Düşük kaliteli cihazlarda HDR grafiklerin kilidini açın.★ Extreme FPS: Extreme FPS seviyesinin kilidini açın.★ Stil: Grafik stilini değiştirin ayar. HUD Monitör★ Bellek Yükü★ Depolama Yükü★ Sıcaklık★ Ağ Gecikmesi Sıfır Gecikme Modu★ Performans ve Pil tasarrufu ile optimize edilmiş oyun yapılandırması.★ Donanım Hızlandırmalı İşleme: VULKAN ve OPENGL 3.1+ desteğini etkinleştirin.★ Grafik İşleme Düzeyi: Kalitesini geliştirin grafikler.★ GPU Optimizasyonu: Özel OpenGL gölgelendiriciler. Diğer Özellikler★ Oyun Ayarları: Sistem genelinde ayarlar.★ Hızlı Yükseltme: Oyununuzu güçlendirin.★ Hızlı Başlatma: Oyununuzu hızlı bir şekilde başlatın.► ÖZEL:• Game Booster ve GFX Aracı ile maksimum fps'yi elde edin Tüm cihazlar için ısıtma yok !• Isıtma yok 801 aslanağzı için !• 820 aslanağzı için ısıtma yok !• 821 aslanağzı için ısıtma yok !• CPU yükünü azaltın !• HESABINIZ bu UYGULAMAYI kullanarak %100 GÜVENLİ!• Kötü bir şey olmayacağının %100 Garantisi BU UYGULAMAYI ÖZGÜRCE KULLANABİLİRSİNİZ► İPUÇLARI: 1. Oyun içi grafik ayarlarında HERHANGİ BİR ŞEYİ değiştirdiyseniz, lütfen oyunu kapatın ve oynamadan önce Game Booster & GFX Tool ayarlarınızı yeniden uygulayın.2. Depolama iznine izin verdiğinizden emin olun, aksi takdirde uygulama işini yapamaz. Bu Game Booster ve GFX Aracı uygulaması belirli bir oyun için geliştirilmiştir ve Tencent'e bağlı değiliz. İzin: Grafik ayarlarını değiştirmek için Depolama (Fotoğraflar/Medya dosyaları) .İzin : Sunucumuzdan ayarları yüklemek için internet. İzin : Belleği artırmak için arka plan uygulamasını sonlandırın. Oyununuzu özelleştirin, bir profesyonel gibi oynayın. Booster & GFX Aracı oyunları daha hızlı ve sorunsuz oynamanıza yardımcı olsun! Lütfen bize 5 ☆ puan verin bize uygulama geliştirme. Kullanılmış Game Booster ve GFX Aracı İçin Teşekkürler.

Oyuna sağlam destek vermek.
Optimize etmek istediğiniz oyunu seçin.
Uygun araçlarla değişiklik yapmak kolaydır.
Performansı otomatik olarak geliştirin.
Tercih ettiğiniz çözünürlüğe karar verin.
Oyun boyunca daha yüksek kare hızlarının kilidini açın.
Projeniz için doğru grafik çözünürlüğünü seçin.
Game Booster 4x daha hızlı pro grafik aracı için APK dosyası.
Mobil oyunların sorunsuz oynanması daha kolaydır.

# Nasıl indirilir ve kurulur Game Booster 4x Faster şık APK 1.9.5 [Ücretsiz ödedi][Tam]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Game Booster 4x Faster modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Game Booster 4x Faster mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Game Booster 4x Faster indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Game Booster 4x Faster arayın.

# Tam Özellikler Game Booster 4x Faster şık APK 1.9.5 [Ücretsiz ödedi][Tam]

// İndirme Bilgileri //

Boyut11.1MB
versiyon1.9.5
Sürüm Kodu95
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr tw uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-MO zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET KILL_BACKGROUND_PROCESSES GET_TASKS ACCESS_NETWORK_STATE ACCESS_WIFI_STATE CHANGE_NETWORK_STATE BILLING POST_NOTIFICATIONS QUERY_ALL_PACKAGES AD_ID WAKE_LOCK FOREGROUND_SERVICE RECEIVE BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE BIND_APPHUB_SERVICE
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Bir uygulamanın killBackgroundProcesses(String)'i çağırmasına izin verir.
Bu sabit, API seviye 21'de kullanımdan kaldırılmıştır. Artık zorunlu değildir.
Uygulamaların ağlar hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların ağlar hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Wi-Fi ağları.Uygulamaların ağ bağlantı durumunu değiştirmesine izin verir.İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks kullanımına izin verir.:

Min Sdk19
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK33
Hedef SDK Txt33
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük
işlemciarm64-v8a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları160, 240, 320, 480, 640, 65534

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazın dikey veya yatay yönlendirmeyi kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa, herhangi bir özelliği bildirmeniz gerekmez.#Uygulama, Küresel Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.#Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır:

.#:

// imza //

MD5ABD1CD91C0D4D54EEA5CAED8944B5A1D
imzaBC193FC39A75312E4B01C30636F11D8CA415E9B1
29D5EF40040483A6270D9F757D599D41E2382A5FCA4142AC92850EB2A778E8C6
GeçerliWed Oct 30 10:24:24 CET 2019 until: Sat Oct 30 11:24:24 CEST 2049
Seri numarası3bfda005e567939ac75e6bf05e0f61b3f4849da5

// Geliştirici //

GeliştiriciAndroid
OUAndroid
organizasyonGoogle Inc.
yereldağ manzarası
ülkeBİZ
şehirKaliforniya

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Game Booster 4x Faster şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Game Booster 4x Faster şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 38

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (38)

 • G

  @Anonim   2023-06-05 02:17:37

  Kimden:GB   cihaz:DUB-LX1   OS:android 8.1.0
  works perfectly fine so it's a 5 stars does exactly as intended
 • T

  @Anonim   2023-06-03 04:26:53

  Kimden:TR   cihaz:SM-T290   OS:android 11
  yaradı mı bilinmez yüklerseniz fazla bi etkisi yok
 • U

  @Anonim   2023-05-31 13:42:22

  Kimden:US   cihaz:RMX2027   OS:android 10
  good not bad.
 • U

  @Anonim   2023-03-28 21:05:59

  Kimden:US   cihaz:Hisense U965   OS:android 8.1.0
  It's a good app
 • E

  @Anonim   2023-02-17 04:54:03

  Kimden:ES   cihaz:Redmi 6A   OS:android 9
  gracias por está APK funciona muy bien , saludos
 • E

  @Anonim   2022-12-11 06:48:59

  Kimden:ES   cihaz:M2006C3LG   OS:android 11
  la app es muy buena la recomiendo quita el lag y puede aumentar los fps muy buena
 • I

  @Anonim   2022-12-06 00:02:02

  Kimden:ID   cihaz:SM-A025F   OS:android 12
  alhamdulillah the app works and can be used.thanks
 • M

  @Anonim   2022-10-17 10:41:45

  Kimden:MX   cihaz:KFAUWI   OS:android 5.1.1
  Ya chido si me ayudó con el Stumble guys #stumble guys# #Stumbleguysgratis# #gemasgratisstumble# #gracias xdd#
 • U

  @Anonim   2022-10-05 20:46:01

  Kimden:US   cihaz:CPH1909   OS:android 8.1.0
  Work it I like and I can play now
 • U

  @Anonim   2022-10-04 11:55:15

  Kimden:US   cihaz:MRD-LX2   OS:android 9
  Putang Ina mo gungung
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Game Booster 4x Faster şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Game Booster 4x Faster

 • V

  @Anonim   2022-10-24 12:22:39

  Kimden:VN   cihaz:OPPO CPH1905   OS:android 8.1.0
  mua sắm miễn phí,unlock,không có quảng cáo,nhu cầu cho sự làm việc cần thiết giảm lag tối đa,
 • U

  @Anonim   2022-06-02 05:16:50

  Kimden:US   cihaz:Xiaomi Mi A2 Lite   OS:android 10
  i really have mods apk for this app lock Ultra boost and lock memory and lock gpu cpu boost its work
 • F

  @Anonim   2022-05-25 02:59:15

  Kimden:FR   cihaz:Xiaomi M2010J19SG   OS:android 11
 • E

  @Anonim   2022-03-22 12:39:18

  Kimden:EG   cihaz:Xiaomi M2010J19SG   OS:android 11
  fhbddn djdnfmf xhdhfnf djdnfn jdhd fhd
 • T

  @Anonim   2021-12-27 18:33:46

  Kimden:TH   cihaz:Xiaomi M2006C3MT   OS:android 10
  นนนนยดยเาดาดีเีเออคเคเรพีีพีพัดีดีดรรดิดร่พพ่าเาพีะีพีดีพีพีพีดด
 • A

  @Anonim   2021-12-07 17:06:46

  Kimden:AE   cihaz:samsung SM-A505F   OS:android 11
  المناانمالنمبؤاامرمللمملمفنبببن نبي تفي نبببتبنبنلالا
 • A

  @Anonim   2021-11-08 23:45:51

  Kimden:AE   cihaz:samsung SM-A515F   OS:android 11
  @18_e2:سلاحي مال شيوخ ما يرمي خطار بس يطلع من دار اخذ أنا الثأر يم دم اخوي ما يكوف لا عمي ولا خال
 • U

  @Anonim   2021-10-31 23:25:09

  Kimden:US   cihaz:vivo V2029   OS:android 10
  it help others whos interested to boasting their internet or gaming
 • T

  @Anonim   2021-10-19 20:41:02

  Kimden:TH   cihaz:true SMART 4G GEN C 5.5   OS:android 7.0
  ต้องการเเอปนี้ว่าโปรใด้จริงหรึอไม่เพื้อนบอกวาเเอปนี้โปรของจริง
 • B

  @Anonim   2021-09-24 14:58:25

  Kimden:BR   cihaz:samsung SM-A705FN   OS:android 11
  super booster ótimo para joga com mais rapidez e agilidade
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Game Booster 4x Faster şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (8) Sürümler of Game Booster 4x Faster şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Game Booster 4x Faster şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme