HappyMod / Casual / Gardenscapes şık
Gardenscapes Mod Apk 6.5.1 [Sınırsız para]

Gardenscapes Mod Apk 6.5.1 [Sınırsız para]

2022-09-30

142.32 MB

APK Bilgileri

Türler
versiyon
6.5.1
Boyut
142.32 MB
şık Özellikler
Unlimited money
Güncellendi
2022-09-30
Gerekir
4.4 and up

Mod Bilgisi:(Modlanan nedir?)

Mod, sınırsız paralar

Gardenscapes Mod Video


Editör İncelemesi

Gardenscapes Mod Apk 6.5.1 [Sınırsız para]
Gardenscapes Mod Apk 6.5.1 [Sınırsız para]

Gardenscapes Mod is a casual game which you should pass the levels to win stars to complete the mission. In this mod, coins will not reduce and will increase when you spend. So when you stuck on some level, you can free to use coins to help you pass it. Enjoy the game!

Sign in social account: Not supported

Game online or offline: Offline

Root Needed?: No

License Needed?: No

Install Steps:
1) Download APK files on happymod.com.
2.) Install and Enjoy.

Also read: COC MOD. Mod info: unlimted money and unlimited coins, private server.

Gardenscapes Mod Detayları

Aynı türdeki oyunlarla yeni bir hikaye.

Oyun bahçeleri oyuncular tarafından olumlu bir resepsiyonla karşılandı. Oyuncuların oyunu oynarken fark ettikleri ilk şeylerden biri, diğer Match-3 bulmaca oyunları gibi bir ortam yaratmak yerine, bu oyun farklı bir renkte yeni bir hikaye anlatmaya karar verir. Ayrıca, bu oyun başarı elde etti çünkü bulmacalar oyuncular tarafından iyi karşılandı. Göreviniz, arka bahçeyi ünlü bir oyunda yeniden tasarlamaktır. Birçok insan bu bahçeyi bölgenin en ünlülerinden biri olarak görüyor. Oyuncular arasında popüler hale gelen güzel ağaçlar, çiçekler ve yaprakları vardır. Görkemli anılarla dolu ünlü bir bahçe, zamanla yavaşça hafızadan kayboldu. Şu anda, zorlukların üstesinden gelmenin yollarını bularak bahçeyi restore etme sorumluluğunuz var.

Gardenscapes Mod

Mükemmel zorluklarla inanılmaz bir nesil.

Popüler bir bahçenin ihtişamını restore etmek başlangıçta zor görünecektir. Bununla birlikte, bahçeyi orijinal durumuna geri döndürmekle ilgili emek çok zor olmayacaktır. Ne kadar hasar görürseniz görsün, bahçeyi orijinal durumuna geri döndürmenize gerek yoktur. Bunun yerine, mevcut yapıyı yeni bir yaratım için bir başlangıç ​​noktası olarak kullanabilirsiniz. Ve işinizi gururla olan herkese sunabilirsiniz. Bu başarıyı başarmak için, Match-3 bulmacalarını çözmek için harcanan zaman boyunca bahçelerinizin daha küçük bölümlerini yeniden inşa etmeniz gerekir. Bu bulmacalar, yeniden şekillendirme için ele alınması gereken yeni alanlar yaratır. Bu oyun türünü tartışırken daha az öznel olmanız yardımcı olur. Bu oyundaki bazı bulmacalar, az sayıda insanın istihdam edeceği özel bir yaklaşım gerektirecektir. Bu nedenle, işinize odaklanmanız ve sizin için belirlenen zorluklarla devam etmeniz çok önemlidir.

Gardenscapes Mod

Yeni deneyimler benzersiz grafik tasarımlarla birlikte gelir.

Oyun, içeriğin yüksek kalite ve iletim özellikleri nedeniyle olağanüstü grafiklere sahiptir. Ayrıca insanların sevdiği heyecan verici bir hikaye ve bağımlılık yapıcı oyun var. İnsanların oyunu sevmesinin bir başka nedeni de, daha önce hiç görmedikleri benzersiz ve yeni grafik deneyiminden kaynaklanıyor. Oyunun benzersiz tarzı yeni oyuncular için yeni sürprizler vaat ediyor. Oyun, gençlere hitap eden çeşitli temalara sahiptir. Giriş yaptıktan sonra, oyuncular bahçeleriyle bağlantısı olan birçok farklı karakterle tanışırlar. Bahçenizi restore ederken kuşlar, kediler ve köpekler gibi dostça hayvanlarla karşılaşacaksınız. Hedefinizi sürdürmeye devam etmek için motivasyon sağlayacaklar. Güzel bahçenizi mümkün olan en kısa sürede geri yüklemeyi bitirin. Sevimli yeni bir stile sahip bir Match-3 bulmaca oyunu olan Gardenscapes'e hoş geldiniz. Terk edildikten sonra restore edilen bir bahçeye sahiptir. Bahçeciliğe veya başka bir konuya olan sevginizi paylaşarak oyuna başlayabilirsiniz. Sonra zorlukların üstesinden gelecek, dost hayvanlarla tanışacak ve süreçte tutkunuzu serbest bırakacaksınız. Renkli bir bahçeye katılalım!

Gardenscapes Mod

Sony VAIO VPC serisi birkaç önemli özelliğe sahiptir.

Oyunu çalarken, bahçedeki eşyaları eşleştirirken ve değiştirirken benzersiz ve ilgi çekici bir hikaye keşfedebilirsiniz. Ayrıca, bahçenin bileşenlerini restore edebilir ve dekore edebilirsiniz. Yüzlerce benzersiz maç üç seviye. Oyunun çok sayıda karakteri ile birkaç önemli romantik ilişki kurulabilir. Sizi gülümsetmek için her zaman güvenebileceğiniz yakın bir arkadaş. Yerleşik bir sosyal ağ üzerinden oyundan haberlere ve bilgilere erişin. Bahçe, kırık çeşmeler, karıştırıcı labirentler ve diğer olağandışı özellikler gibi birçok benzersiz yapıya sahiptir. Yeni arkadaşlar edinmek ve arkadaşlarınızı Facebook'tan aynı toplulukta yaşamak için getirmek harika bir fikir!

Aksiyon-macera kategorisinde yeni bir oyun olan Gardenscapes'i tanıtmak.

Herkes doğanın varlığında dinlenmiş hissetmek istiyor. İnsanlar arasındaki yorgunluk onları benzer şekilde düşünmeye yönlendirir. İnsanlar günlük yaşamdan baskı hissettiklerinde, doğal olarak stresi ortadan kaldırmak isterler. Çiftlik evlerini ve çimlerini önemserken temiz hava ve yeşil bahçeler için özlem duyuyorlar. Buna ek olarak, insanlar açık arazinin karşılama doğasını takdir ediyorlar. Ayrıca mobil oyunlar aracılığıyla sanal bir bahçeyi de önemsiyorum. Bunun nedeni, yüksek stres seviyelerine dayanma yeteneğinden yoksun olduğum için. Acımla savaşmak yerine, rahatlamama ve hayatı sevmeme yardımcı olan mobil oyunlar oynamaktan zevk almayı seçiyorum. Bu oyunlar ayrıca yorgun hissetmeden enerjik kalmama yardımcı olur. Bazı video oyunları doğası gereği başarı için tasarlanmıştır; Birkaç hafta veya aylık şöhret üretebilirler. Ancak, çoğu oyunun dayanacak kadar dayanıklı olması gerekir. Popüler oyunlar genellikle onları hatırlamamıza yardımcı olur; Ancak birçoğu bireysel ihtiyaçlarımız için daha dayanıklı bir oyun seçiyor. Bunun bir örneği, devam eden ve güçlü bir deneyim olan popüler bir mobil bahçecilik oyunu olan Gardenscapes'tir. Bu oyunu uzun süre oynadıktan sonra geçici olarak belirli bir konuya takıldım. Bu beni oyunu açmaya motive etti, böylece baş ağrılarımı hafifletti. Şimdi oynamak yerine düşüncelerimi yazacak kadar cesur hissediyorum.

Orijinal hikayeye 'Beginnings' denir.

Dışarıda büyüyen ağaçlar, sürekli trafik ve dar ev manzarası nedeniyle uzun vadeli bir hedef haline gelir. Buna ek olarak, insanlar sürekli olarak kalabalık sokakları ve sokakları olan büyük bir şehirde yaşıyorlar. Aile temizlikçisi Bay Austin'den bir mektup bir gün gelecek. Uzun bir süre, amcanız ülkede bir ev olmadan yurtdışında yaşıyordu. Austin hanesi tarafından istihdam edilen bir temizlikçi, sizi amcanızın uzun süredir kullanılmayan bahçesini korumaya davet etme talebini kabul etti. İsteğine dikkat ettiniz ve bakımındaki bitkilere eğilimlisiniz. Bay Austin, bahçenizi sıfırdan yeniden inşa etmenize yardımcı olabilir. Kimse bahçeyi umursamıyor, bu yüzden baştan başlamanız çok önemli olmamalı.

Kombine bir deneyim yaratmak için Match-3 oyunlarını ve bahçeciliği bağlayın.

Homescape'i, mevcut gameplay.game'ye benzer şekilde başka bir Playrix oyun oyunu oynayabilirsiniz.

Benzer Uygulamalar Gardenscapes Apps

Gardenscapes şık App is Casual OYUN . Birçok benzer Mod Uygulaması var Gardenscapes Mod App: Homescapes Mod APK, Township Mod APK, Fishdom Mod APK, Town Village: Farm Build City Mod APK, Farm Town - Family Farming Day Mod APK, Village and Farm Mod APK, Farm Town Village Build Story Mod APK, Candy Crush Saga Mod APK, Candy Crush Soda Saga Mod APK, Hay Day Mod APK, Matchington Mansion Mod APK, Farm Heroes Saga Mod APK, Cartoon City - farm to village Mod APK, Family Zoo: The Story Mod APK, Family Farm Seaside Mod APK, My Cafe — Restaurant Game Mod APK, My Talking Tom Mod APK, My Talking Angela Mod APK, Green Farm 3 Mod APK, Cafeland - Restaurant Cooking Mod APK, Pet Rescue Saga Mod APK, Little Big City 2 Mod APK, Minion Rush: Running Game Mod APK, Pou Mod APK, Cooking in the Kitchen game Mod APK, Broken Screen Prank Mod APK, Angry Birds 2 Mod APK, Shopping Mall Girl: Style Game Mod APK, Resort Tycoon-Hotel Simulation Mod APK, Harvest Land Mod APK, World Chef Mod APK, Bubble Shooter Mod APK, The Sims™ Mobile Mod APK, Clash Royale Mod APK, Pixel Art - color by number Mod APK, Farm Island - Family Journey Mod APK, Bubble Witch 3 Saga Mod APK, Cafe Panic: Cooking games Mod APK, Temple Run 2 Mod APK, Cooking Fever: Restaurant Game Mod APK, Design Home: Real Home Decor Mod APK, Talking Tom Gold Run Mod APK, Subway Surfers Mod APK, Plants vs Zombies™ 2 Mod APK, Clash of Clans Mod APK, Helix Jump Mod APK, Rolling Sky Mod APK, The Sims™ FreePlay Mod APK, Plants vs. Zombies™ Mod APK, SimCity BuildIt Mod APK,

Playrix Games

Playrix Games birçok popüler Uygulama ve Oyun geliştiren çok popüler bir geliştiricidir. İşte ' tarafından geliştirilen tüm uygulamalar Playrix Games : Homescapes Mod APK, Gardenscapes Mod APK, Fishdom Mod APK, Township Mod APK,

Hakkında SSS Gardenscapes şık

Bu mu Gardenscapes Bu siteden indirdiğim mod güvenli mi?

Evet, Gardenscapes Mod APK, sisteme yüklenmeden önce antivirüs yazılımı tarafından kontrol edilir. Barındırma sunucumuz da herhangi bir tehditten kaçınmak için düzenli olarak kontrol edilir.

Neden kurabiliyorum' Gardenscapes şık?

Mod uygulamasının yüklenememesinin birçok nedeni vardır. 1.Android işletim sisteminiz mod uygulamasını yüklemek için çok yüksek. 2. Orijinal sürümü yüklediniz. Kaldırmanız gerekiyor.

Paket ayrıştırma hatası nasıl çözülür?

1."Bilinmeyen kaynaklardan yüklemeye izin ver" seçeneğini kapatmış olabilirsiniz;

2.İndirilen Gardenscapes Mod apk tam olarak indirilmedi veya bozulmadı;

İndirme hatası nasıl düzeltilir?

Sunucu meşgul olabilir, daha sonra deneyebilirsiniz ve lütfen durmayın ve hızlı bir şekilde yeniden başlatın, indirmenin zamana ihtiyacı var.

HappyMod'un hatası nasıl bildirilir?

HappyMod'un slayt menüsünde e-posta ile rapor verebilirsiniz.

Bir mod nasıl talep edilir veya yüklenir?

Bunları HappyMod uygulamasında tek tıkla bulabilirsiniz.

obb mod dosyası nasıl kurulur?

HappyMod bu işlevi geliştirdi, HappyMod ile tek tıkla yükleyebilirsiniz.

Tam özellikler

Bilgi İndirme

Boyut 142.3MB
versiyon 6.5.1
versiyon Code 106510
Lang de es fr in it ja ko nl pt pt-BR ru tr zh zh-CN zh-HK zh-SG zh-TW
izin BILLING CHECK_LICENSE WRITE_EXTERNAL_STORAGE' maxSdkVersion='22 READ_EXTERNAL_STORAGE' maxSdkVersion='22 INTERNET ACCESS_NETWORK_STATE WAKE_LOCK VIBRATE AD_ID BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE RECEIVE google
İzin Metni Diğer:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlar hakkında bilgilere erişmesine izin verir.
PowerManager Wakelocks'un işlemcinin uyku veya ekranın karartılmasından korunmasını sağlar
vibratöre erişim sağlar.

Operation Systems

Min Sdk 19
Min Sdk Txt Android 4.4 (KITKAT)
Hedef SDK 30
Hedef SDK Txt 30
Çok pencere No
Ekranları destekler küçük, normal, büyük, xlarge
işlemci armeabi-v7a
Açık Gl Int 0
Herhangi Bir Yoğunluğu Destekler Yes
yoğunlukları 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

User Özellikler

Uses Özellikler TouchScreen Donanım Özellikleri:
Uygulama, Mobil İletişim için Global Sistemi (GSM) Telefon Radyo Sistemi kullanır.
Uses implied Özellikler #Uygulama, Mobil İletişim için Global Sistemi (GSM) Telefon Radyo Sistemi kullanıyor.##:

imza

3ADA5333C68FBA2DCDC7816EAD644A47
imza FD7A95648FF46FB1ACAB854ACFE1BF97ECF92346
Sha256 1CBD2D0548BB11026D9AB4DBAD4A2C9405CE796235D4003BCF0A0AED8BFE0C98
Geçerli Tue Jan 24 14:11:10 CET 2017 until: Fri Jun 10 15:11:10 CEST 2044
Seri numarası 83b12c6eac0de641

geliştirici

geliştirici A1
OU A1
organizasyon A1
yerel Lazyland
ülke RU
şehir Lazyland
Daha fazla oku

Bunu Paylaş

Bunun gibi

Kullanıcı Yorumları

Mevcut Sürüm

4.0

Puanım

Yorum yaz

yorumlar

HappyMod

HappyMod

Download 100% working mods.

Kategoriler
% 100 çalışma modu kullanıcılar tarafından doğrulandı
Daha

View 68 mods of Gardenscapes

Popular Tags

"mod dosyaları için en iyi indirici!"

% 100 çalışma modları için uygulama pazarı.

Büyük mod dosyalarını indirmek için hızlandırıldı.

İndir(7.2 MB)
close

HappyMod.com is the official website