HappyMod › Games › Lifestyle › GeoZilla - Find My Family Mod
GeoZilla - Find My Family Mod

GeoZilla - Find My Family şık APK 6.43.28

Güncelleme açık: 2023-03-19

GeoZilla - Find My Family şık değiştirilmiş bir versiyonudur GeoZilla - Find My Family tarafından geliştirildi Geozilla Inc. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: GeoZilla - Find My Family Mod APK 6.43.28... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz GeoZilla - Find My Family 6.46.25 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıGeoZilla - Find My Family şık APK 6.43.28
versiyon6.43.28
Güncelleme açık2023-03-19
Boyut59.26 MB
Mod BilgisiGeoZilla - Find My Family Mod APK 6.43.28
geliştiriciGeozilla Inc
KategoriLifestyle
Google Play'den edininGeoZilla - Find My Family
Orijinal apk'yı indirinGeoZilla - Find My Family (40.29 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
GeoZilla - Find My Family şık APK
Bağlantılar İndir:

GeoZilla - Find My Family şık APK 6.43.28

Hızlı indirme (40.29 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (40.29 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler GeoZilla - Find My Family şık APK 6.43.28

GeoZilla - Find My Family Mod APK 6.43.28

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Uygulamayı kullanmak için bu adımları izleyin.

Geozilla uygulamasını yükleyerek, GPS izleme özelliğini kullanarak aile üyelerini hızlı bir şekilde bulabilirsiniz. Uygulama ayrıca aile üyelerinin yakın zamanda ne zaman ve nerede görüldüğü hakkında bilgi görüntüler. Ek olarak, bu veriler bir aile üyesinin belirli bir yerden gelip gelmediğini veya ayrıldığını belirlemek için kullanılabilir. Eşlenen yerleri izleyerek, kullanıcılar tüm aile üyelerinin nerede olduğunu görebilir. Bu, izleme yazılımı sayesinde birey için neredeyse garantili güvenlik sağlar. Ailenize veya arkadaşlara güvenli bir yer bildirmenin yanı sıra, günlük yaşam etkinliklerinizin resimlerini uygulama aracılığıyla yazabilir veya paylaşabilirsiniz. Ayrıca, aşağıda yorum bırakarak ve herkesin güvende olduğunuzu bildirerek uygulamadaki diğer kullanıcılarla etkileşime girebilirsiniz. Bu uygulamanın hayırsever ruhu sayesinde, ailenizdeki herkes en üzücü koşullardan bile korunabilir.

# Programa ek özellikler dahildir.

Bu uygulama okul çağındaki çocukları izlemek için faydalıdır. Ebeveynlere, çocuklarının okula güvenli bir şekilde geldiğini veya okuldan ayrıldığını bilerek güvenlik duygusu sağlar. Ayrıca, bu uygulama ebeveynler tarafından çocuklarının bulunduğu yerde sekmeleri tutmak için kullanılabilir. Bu uygulama, sağlıklarından ödün verilebilecek yaşlı aile üyelerinin durumunu göz önünde bulundurmaya ve bildirmeye hizmet eder. Ayrıca sevdiklerinin refahı konusunda endişe duyanlar için bir koruma görevi görür. Görevleri konuma göre atayarak aile, görevlerin ne zaman tamamlanması gerektiğini hatırlatır. Bu, aile üyelerinin görevleri paylaşmasına ve sorumlulukların üstesinden gelmelerine yardımcı olur. Herkes listeyi birlikte yönetebilir. Bu uygulama, ailelerin paylaşarak mutluluklarını birleştirmelerine ve artırmalarına yardımcı olur. Ayrıca herkesin alışveriş listesini birlikte yönetmesine izin verir - bu onu herkesin katılabileceği paylaşılan bir görev haline getirir.

# Bu yararlı ipuçları ile yolda güvende olduğunuzdan emin olun.

Bu uygulama, sevdiklerinizin kilometre başına ne kadar hızlı sürdüğünü hesaplayabilir. Ve yoldaki sürücülerden raporlar toplayarak, hızlanıp hızlanmadıklarını söyleyebilirsiniz. Evde oturmak ve bu uygulamayı kullanmanın hala bu bilgileri verdiğine inanmak zor! Hareket halindeki güvenlik önlemleri yakındaki yol yardımı ile tetiklenebilir. Devam eden kazayı bildirmek ve daha hızlı yardım almak için acil servislerle iletişime geçin. Bir telefon görüşmesi yapmak veya sürüş sırasında bir cihaz kullanmak da bu özelliği etkinleştirebilir. GPS Family Bulucu ve Tracker Acil Durum Bağlantısı, ailelere internet bağlantısı gerektirmeyen ikinci bir bağlantı kurması sağlar. Bu şekilde, aile üyeleri konumlarını kısa mesaj veya Facebook veya Twitter gibi çevrimiçi sosyal medya platformları aracılığıyla paylaşabilirler. GPS izleyici uyku modundayken, GPS izleyicinin normal bir çalışma durumunda kalabilmesi için pil gücünü korur. Ayrıca, harita üzerinde hareket ederken, GPS izleyicisini normal bir çalışma durumunda tutmak için önemli konum değişikliği özelliğini kullanabilirsiniz.

# Ayrıca, cihaz diğer önemli özelliklere sahiptir.

Uygulamanız kapalı olduğunda veya çalışmadığında, bu konum hizmeti şu anda gerçek zamanlı olduğunuz hakkında bilgi vermeye devam eder. Ayrıca, anahtar konumlarını önemsediğiniz kişilerin ne zaman ne zaman önem verdiğinizi bilmenizi sağlar. Telefonunuzun iletişim listesinde ev alanınızda yaşayan diğer kişileri de bulabilirsiniz. Kullanıcılar profillerini resimler ve video ile değiştirebilir. Ayrıca, uygulama her hareket ve sürücü raporunu kaydeder. Akıllı konum geçmişi, uygulamanın bir başka çekici özelliğidir. Bir geçmiş indirme uygulamasıyla, her aile üyesinde gerçekleştirilen her işlemi görebilir ve kaydedebilirsiniz. Kullanıcılar, uygulamayı daha verimli bir şekilde paylaşmak için kullanabilir.

# Geozilla'yı indirirken APK moduna eklendi.

İnsanlar akıllı telefonlarını çalışmak, arkadaşlarla buluşmak ve aileyle iletişim kurmak için kullanıyorlar. Çoğu insan, aileyi aramak, e -postaları kontrol etmek ve oyun oynamak için kullandıkları telefonları olmadan evden ayrılmaz. Gittiğimiz her yerde onları taşıdığımız için telefonların kullanışlılığı artıyor. Buna, kullanıcıların ailelerinin konumlarını istedikleri zaman izlemelerini sağlayan Geozilla ekleniyor. Bu uygulama, herhangi bir zamanda aile üyelerinin nerede olduğunu takip etmek için kullanılabilir. Her aile bugün bu uygulamayı indirmeyi düşünmelidir. Aileniz gibi özel çemberinizle yerleri paylaşmanıza olanak tanır, böylece herkes her zaman herkesin nerede bulunduğunun farkındadır. Herhangi bir akıllı telefon bu uygulamayla GPS konumu ile izlenebilir. Bunu yapmak, telefonun sahibinin diğer mesajlaşma uygulamaları gibi metin, resim ve video mesajlarını paylaşmasına izin verir. Bu uygulama ayrıca nerede olurlarsa olsunlar ailenizin nerede olduklarını kolayca izlemenizi sağlar!

# Ailenize yakından bakın.

Akıllı telefonlar bugünlerde son derece popüler; İş, okul ve kişisel amaçlar için kullanılırlar. İnsanlar telefonlarını iş için de kullanıyor. Telefonunuzu ne için kullandığınızdan bağımsız olarak, insanların bir tane olmadan evden ayrılmadığı açıktır. Dışarıda yemek yiyecek olsak bile, telefonlarımızla ihtiyacımız olan herkese hızlı bir şekilde iletişime geçebiliriz. Bu cihazlar günümüz ve yaşımız için gereklidir. Geozilla uygulaması, ailenizin konumlarını her zaman izlemenize olanak tanır. Bu uygulama, konumları izlemek için telefonun GPS sistemini kullanır. Reklam Dünyadaki herhangi bir aile, üyelerini güvende tutmak için bu uygulamayı kullanmalıdır. Kullanıcıların uygulamadaki her aile üyesinin konumunu izlemelerini sağlayan dahi düzeyinde yazılımdır. Bir ebeveyn çocuğunun konumunu kontrol etmek istediğinde, uygulamayı kullanabilirler. Çocuklarının telefonundaki GP'ler uygulamaya bağlanacak ve konumlarını gerçek zamanlı olarak gösterecektir. Bu, ebeveynlere çocuklarının nerede olduğu ve bir yerde olmaları beklendiği üzerinde tam kontrol sağlar. Uygulama, aile üyelerinden birinin bir araç üzerinde hızlanıyorsa uyarılar görüntüleyen kullanışlı bir özellik içerir.

# Geozilla, halka açık görünümlerde ve eğitim yayınlarında görünen Zilla adında bir maskota sahiptir.

Ailenizin nerede olduğunu kolayca izlemek için Geozilla'yı kullanın. İndirilebilir. Akıllı telefonlar bize çok çeşitli eğlence, iletişim ve üretkenlik araçlarına erişim sağlar. Ayrıca, müzik paylaşımı, film izleme ve telefon görüşmeleri gibi şeylerle ailelerimizi takip etmeyi mümkün kılar. Telefonlarımızı her zaman gittiğimiz her yere getiriyoruz. Bugün gittiğimiz yere okul, iş, restoranlar ve daha fazlası.

# GeoZilla - Find My Family şık APK 6.43.28 Özellik:

Harita üzerinde aileniz için GPS cep telefonu izci. Bu Aile Bulucu, aile üyelerini birbirine bağlar ve konumlarının ve etkinliklerinin gerçek zamanlı olarak güvenli bir şekilde izlenmesini ve izlenmesini sağlar. - Gerçek zamanlı GPS bulucu- Sevdiğiniz kişi eve, işe girdiğinde veya ayrıldığında haberdar olun.- Platformlar arası konum takibi GeoZilla, Wear OS ile çalışır Android akıllı saatinizi kullanarak gerçek zamanlı konumunuzu ailenizle paylaşın. GeoZilla – dostu GPS cep telefonu bulucu pille: - Pille akıllı izleme algoritması - Konum Uyarıları - Konum Geçmişi Özel Sohbeti - Herhangi bir aile üyesine mesaj gönderin veya ortak aile konularını güvenli bir şekilde tartışmak için grup sohbetini kullanın - İletişiminizi daha duygusal hale getirmek için güvendiğiniz kişilerle resim ve videolar paylaşınGeoZilla – Aile Locator pil dostu bir GPS izcidir! Lütfen GeoZilla'nın tüm aile üyelerinin onayını gerektirdiğini unutmayın. Gizlilik Politikamız ve Kullanım Koşullarımız hakkında daha fazla bilgi için lütfen https://geozilla.com/privacy-policy/https://geozilla .com/terms-of- adresini tıklayın. kullanmak/

Uygulamayı kullanmak için bu adımları izleyin.
Programa ek özellikler dahildir.
Bu yararlı ipuçları ile yolda güvende olduğunuzdan emin olun.
Ayrıca, cihaz diğer önemli özelliklere sahiptir.
Geozilla'yı indirirken APK moduna eklendi.
Ailenize yakından bakın.
Geozilla, halka açık görünümlerde ve eğitim yayınlarında görünen Zilla adında bir maskota sahiptir.

# Nasıl indirilir ve kurulur GeoZilla - Find My Family şık APK 6.43.28 ?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan GeoZilla - Find My Family modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. GeoZilla - Find My Family mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den GeoZilla - Find My Family indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında GeoZilla - Find My Family arayın.

# Tam Özellikler GeoZilla - Find My Family şık APK 6.43.28

// İndirme Bilgileri //

Boyut59.3MB
versiyon6.43.28
Sürüm Kodu131668
Langar de es fr it pt ru th uk

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinACCESS_COARSE_LOCATION ACCESS_FINE_LOCATION ACCESS_BACKGROUND_LOCATION ACCESS_WIFI_STATE ACCESS_NETWORK_STATE INTERNET READ_EXTERNAL_STORAGE WRITE_EXTERNAL_STORAGE VIBRATE READ_CONTACTS USE_CREDENTIALS RECEIVE_BOOT_COMPLETED ACTIVITY_RECOGNITION ACTIVITY_RECOGNITION READ_GSERVICES CAMERA WAKE_LOCK FOREGROUND_SERVICE AD_ID BLUETOOTH SCHEDULE_EXACT_ALARM BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE POST_NOTIFICATIONS RECEIVE BILLING
İzin Metni DİĞER:
KONUM:
Bir uygulamanın yaklaşık konuma erişmesine izin verir.
Bir uygulamanın kesin konuma erişmesine izin verir.
DİĞER:
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların ağlar hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Vibratöre erişime izin verir.
Bir uygulamanın,
sistem önyüklemeyi bitirir.;İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks kullanımına izin verir.;Uygulamaların eşleştirilmiş bluetooth cihazlarına bağlanmasına izin verir.:

STORAGE:
Bir uygulamanın harici depolamadan okumasına izin verir.
Bir uygulamanın harici depolamaya yazmasına izin verir.
KİŞİLER:
Bir uygulamanın, kullanıcının kişi verilerini okumasına izin verir.
KAMERA:
Kamera cihazına erişebilmek için gereklidir.
Min Sdk21
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK31
Hedef SDK Txt31
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük
işlemciarm64-v8a armeabi armeabi-v7a x86 x86_64
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Telefon donanım özellikleri:
Uygulama, veri iletişim servisleri ile telefon radyosu gibi cihazın telefon özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Uygulama, genellikle diğer Bluetooth özellikli cihazlarla iletişim kurmak için cihazın Bluetooth özelliklerini kullanır.#Uygulama, cihazın arka kamerasını kullanır.:

Yalnızca öne bakan kamerası olan cihazlarda bu özellik listelenmez; bu nedenle, uygulamanız kamera hangi yöne bakarsa baksın herhangi bir kamerayla iletişim kurabiliyorsa bunun yerine android.hardware.camera.any özelliğini kullanın.#Uygulama, kaba konum koordinatlarını kullanır:

cihazda desteklenen ağ tabanlı bir coğrafi konum sisteminden elde edilmiştir.#Uygulama, cihazın dikey veya yatay yönlendirmeyi kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa, herhangi bir özelliği bildirmeniz gerekmez.#Uygulama, Küresel Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.#Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır:

.#:

// imza //

MD5AB1837135BE02F75A39E51ED6DA10D84
imzaEE74E09E40A324B806AE5ED68A4543E50C3B6FC2
DE71DAB3980D8A3B97C5E2EC2D3A12F92E456A30A81FA8743F90F462896D7D15
GeçerliTue Dec 04 09:10:59 CET 2018 until: Fri Dec 04 09:10:59 CET 2048
Seri numarası6af452ede72e615d7a0073d3ac004d77d29eb37a

// Geliştirici //

GeliştiriciAndroid
OUAndroid
organizasyonGoogle Inc.
yereldağ manzarası
ülkeBİZ
şehirKaliforniya

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor GeoZilla - Find My Family şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın GeoZilla - Find My Family şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 33

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (33)

En son sürümünü isteyin GeoZilla - Find My Family şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler GeoZilla - Find My Family

 • U

  @Anonim   2022-07-17 02:08:59

  Kimden:US   cihaz:Xiaomi M2007J20CG   OS:android 11
  necesitan actualizar x favor es necesario y útil
 • U

  @Anonim   2022-03-12 16:49:26

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-A107M   OS:android 11
  desactivar las compras en la app y ademas poner el modo premium activado
 • U

  @Anonim   2022-01-07 01:04:54

  Kimden:US   cihaz:INFINIX MOBILITY LIMITED Infinix X690B   OS:android 10
  request this type mod request this type mod request this type mod
 • U

  @Anonim   2021-12-22 08:27:21

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-N960U1   OS:android 10
  we need this
 • U

  @Anonim   2021-12-08 11:36:43

  Kimden:US   cihaz:realme RMX2030   OS:android 10
  unlock the premium please #happymodpleaseunlockpremium
 • U

  @Anonim   2021-11-22 18:29:48

  Kimden:US   cihaz:Xiaomi M2012K11AG   OS:android 11
  please do a mod version of this one,, please please please anyone
 • E

  @Anonim   2021-11-15 14:17:34

  Kimden:ES   cihaz:Xiaomi M2010J19SG   OS:android 10
  necesito ver donde van mis hijos para estar mas segura
 • F

  @Anonim   2021-05-26 21:01:12

  Kimden:FR   cihaz:OPPO CPH1823   OS:android 10
  أريد هذا التطبيق مهكر أرجوكم لأن هذا التطبيق جديد وجيد جدا بالنسبة لي أناس يريدون مراقبة عائلتهم
 • E

  @Anonim   2021-05-19 06:58:50

  Kimden:EG   cihaz:OPPO CPH1911   OS:android 11
  ضصثقفغعهخحجطكمنتالبيسشذءؤرىةوزظدجطحكخمهنعتغافلقبثيصسضشذءؤرىةوزظد
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

GeoZilla - Find My Family şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

İlgili Modlar

İndiren kişiler GeoZilla - Find My Family şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme