HappyMod › Games › Casual › Going Balls Mod
Going Balls Mod

Going Balls şık APK 1.49 [Sınırsız para]

% 100 ÇALIŞMA

Güncelleme açık: 2023-03-20

Going Balls şık değiştirilmiş bir versiyonudur Going Balls tarafından geliştirildi Pronetis Games. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Download Going Balls (MOD, Sınırsız Para) 1.49... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Going Balls 1.49 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıGoing Balls şık APK 1.49 [Sınırsız para]
versiyon1.49
Güncelleme açık2023-03-20
Boyut185.19 MB
Mod BilgisiDownload Going Balls (MOD, Sınırsız Para) 1.49
geliştiriciPronetis Games
KategoriCasual
Google Play'den edininGoing Balls
Orijinal apk'yı indirinGoing Balls (182.25 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
GyroSphere Trials şık APK
Going Balls şık APK
Gyrosphere Evolution şık APK
Race Yourself Free şık APK
HELLMET şık APK
Bağlantılar İndir:

Going Balls şık APK 1.49 [Sınırsız para]

Hızlı indirme (182.25 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (182.25 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Going Balls şık APK 1.49 [Sınırsız para]

Video Doğrulandı

Özellik V1 Özellik:
Sınırsız para

Özellik V2 Özellik:
Bir kez çok altın parayı almak için değiştirin

Özellik V3 Özellik:
Çok para/reklamsız

Özellik V4 Özellik:
Mod, sınırsız paralar

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Videonun %100 çalıştığı doğrulandı!

Ekran yakalama videoları Going Balls şık. % 100 ÇALIŞMA!

# Engelleri engellemeden önce bir top puan almak için yarışın.

Oyunu taşımak için kullanılan iki anahtar var. Bir top, oyuna başlarken otomatik olarak sabit bir hızda çalışır. Ayrıca, hedeflerine doğru yarışırken üstesinden gelmek için engel sıkıntısı yok. Kazanmak için, oyunun tüm engellerinden kaçınmalısınız - bağlı platformlar ve hareketli bloklar da dahil olmak üzere - engellerle herhangi bir temas koşu hızınızı yavaşlatır ve hatta topunuzu havaya uçurur. Uzman el-göz koordinasyonu, bu oyunda başarının anahtarıdır.

# Heyecan verici yeni maceralar her yeni seviyeyi bekliyor.

Birçok farklı seviyede birkaç yepyeni aşama mevcuttur. Oyuncular yeni arazilerden veya koşu pistlerinden geçebilirler. Oyunun her seviyesi, seviyeyi oluşturan farklı sahneler sayesinde benzersiz grafiklere sahiptir. Bunu bitirdikten sonra bir sonraki seviyenin kilidini açmak kullanılabilir hale gelir.

# Tasarruf hesabınızı görüntülemek için yeni bir gömlek alın.

Her cadde parasal bir akarsu tarafından para yatırılır. Topu sıralar arasında yuvarlayarak altın ceplerin kilidini açın. Oyuncular altın madeni para ile yeni toplar satın alabilirler; Onları oyundaki farklı katmanlarla değiştirin. Oyunun mağazası farklı fiyatlarla birçok farklı seçenek sunuyor.

# Merdiveni yarışarak ve ölçeklendirerek arkadaşlarınızla 1 numaralı nokta kazanın.

Top çalarken birkaç oyun modu mevcuttur; Bunlar arasında bekarlar, çiftler ve çok oyunculu. Tek oyunculu modda, oyuncular herhangi bir zorluktan önce bitiş çizgisine koşmak için topu kontrol ederler. İkili modda, siz ve başka bir oyuncu oyuna birlikte başlıyorsunuz. Oyun, kazananı yolu tamamlamanın ne kadar sürdüğüne göre hesaplar. Bu şekilde oynamak, düello benzeri bir başarı hesaplamasında diğer oyunculara karşı yarışmanızı sağlar. Aynı anda birçok oyuncuya karşı yarışmak istiyorsanız, çok oyunculu modda oynayın. Bu en iyi arkadaşlarla yapılır ve amaç diğer kazananları mümkün olan en erken zamanda yenmektir. Oyun oynamak için sadece kısa bir süre gerektirdiğinden, ihtiyacınız olduğunda mola verebilirsiniz. Ayrıca telefonunuz internete bağlı olmadığında da çalışır; Herhangi bir akıllı telefon yapılandırması için isteğe bağlı kurulum bile vardır. Telefonunuz bağlı olmasa bile, yine de oyunu oynayabilirsiniz.

# ÖZELLİKLERİ

Esnek el hareketleri, topunuzu engellerin neden olduğu hasardan uzaklaştırmanıza olanak tanır. Bir engelden geçmek koşucuyu hızlandırır. Engelleri kırmak topu sertleştirir ve uçmayı gönderir. Topu rota boyunca para şeritlerine doğru hareket ettirerek ek altın paralar biriktirin. Tasarruf ettiğiniz parayı kullanarak oyunun mağazasında yeni top derileri satın alın. En üst noktaya ulaşmak için arkadaşlarıyla işbirliği içinde oynayarak rakiplerin üstesinden gelin.

# Telefonunuzdaki APK dosyasından giden Balls oyununu alın. Fizik tabanlı bir top platformu.

Balls, oynaması kolay olan basit bir arcade platform oyunudur. Bu oyunun amacı engelleri önlemek için topu kaydırmaktır. Bu oyun bowling'i ekstra bir şeyle birleştiriyor: daha zor olanları yıkmak için yıktığınız kasırga platformları. Mekaniği diğer bowling oyunlarına benziyor, ancak pimleri ile yeni bir unsur ekliyor. Farklı seviyelerde oynamak oyunun zorluğunu artırır. Her biri çapraz çizgiler, engeller ve daha fazlası gibi farklı zorluklar sunar. Daha fazla bowling topunun kilidini açmak için, çeşitli nesnelerin fotoğraflarını da çekmelisiniz. Bu platformcu oynamak basit ama son derece bağımlılık yapıyor; Aşırı kalmanıza izin verir.

# Mevcut haliyle devam eden topların nasıl oynanacağına dair talimatlar oyunun kendisinde yer almaktadır.

Bu oyunun başlangıçta anlaşılması zor görünüyor. Bununla birlikte, toplar ile oynamak, daha fazla inceledikten sonra kolay ve keyifli hale gelir. Aşağıda oyunu nasıl oynayacağınıza dair bazı ipuçları var. Topu yukarı doğru kaydırarak oyuna başlayın. Ek öğelere erişmek veya engelleri atlamak için yan yana kaydırabilirsiniz. Top yokuş aşağı yuvarlanır veya gerektiğinde sıçrar, bu yüzden yoktur: Top sıçradığında veya yokuş aşağı yuvarlandığında hızlanmanıza gerek yoktur. Bir sonraki aşamaya geçmeye hazır olan çizginin sonunda. Herkes oyunu oyunun kontrollerini kullanarak her zaman ve her yerde oynayabilir. Reklamcılık

# Oyun yüksek düzeyde seviyelere sahiptir.

Balls, birçok seviyeye sahip sıradan bir platformcu. Her seviyede yaklaşık 30 ila 60 saniye oynayabilirsiniz. Bazı seviyeler daha uzun sürer, sadece minimum engeller ve birçok ödül içeren kolay olan gibi. Bu oyunda, çeşitli platformlardan geçiyorsunuz. Sadece sonuna ulaştığınızda, bu platformlar hızlanmanıza izin vermek için çöker. Bitiş çizgisini geçtikten sonra ödül alırsınız. Oynayabileceğiniz tüm öğelerin kilidini açmak için oyunu tamamlayın. İstediğiniz kadar seviye oynayabilirsiniz.

# Eğlenceli topların kilidini açmak gerekli bir görevdir.

Balls'ın verdiği ilk izlenim fütüristik özelliklere sahip bir bowling topudur. Bununla birlikte, LEGO, plaj, beyzbol, bilardo, şeker, futbol, ​​basketbol, ​​futbol ve pistonun yanı sıra diğer birçok bowling topu türünü içeren oyuncu tarafından ek topların kilidi açılabilir. Yeterli para elde etmek, her topun benzersiz tasarımının kilidini açmanızı sağlar. Bu, her topdaki benzersiz tasarımlar nedeniyle oynamak için eğlenceli bir oyun. Her seviyeyi tamamlayarak ve ödül alarak madeni para kazanabilirsiniz. En pahalı top, etkileyici bir ok çizgisine sahip altın kaplama bir tasarıma sahip 10.000 madeni paraya mal oluyor.

# Her zaman daha da gelişmek için çalışın.

Bir video reklamı izlemek, oyuncuların gidiş toplar oynarken daha iyi hızlanmasını sağlar. Ayrıca, bu oyunda topların yükseltilmesi, oyuncuların hızlanmayı%50 artırmasını sağlar. Yeni bir top satın almak reklam size yeni seviyelere ilerlemenizi sağlayan yeni istatistikler veriyor. Size bonus bonusları veren erişebileceğiniz bonus seviyeleri vardır.

# Going Balls şık APK 1.49 [Sınırsız para] Özellik:Going Balls is a casual game with rolling ball as the core gameplay. Players control a bowling ball with an uncertain future in the game, advance through levels full of traps and obstacles, and finally reach the end. The game combines bowling and barrier play. With the well-known shape of bowling and cleverly designed obstacle levels, it provides players with a relaxing and comfortable game pleasure. Players who have not cleared the level every time can get corresponding monetary rewards. Players can use money to unlock new balls. But there are many balls that are very expensive, and many players can't afford it. Download the Going Balls Mod now, players can get unlimited money, and players can unlock all balls for free.

Graphic Going Balls is a game with bright scenes, vivid colors, realistic rolling effects, and a colorful bowling appearance.

Gameplay The gameplay of Going Balls is very simple. Players can slide the screen to control the forward direction and turn left and right of the ball. But you need to be careful not to let the ball go off the main road, otherwise the game is over.

Highlights The bowling balls in this game are rich in types, complete in styles, and complex in color patterns. The well-designed obstacles in the levels make players unable to extricate themselves.

Shortcomings Too many ads in the game

Difficulty The game is easy to start.*** GyroSphere'in yaratıcılarından ***Bu zorlu yuvarlanan top platformunda beklenmedik engellerle dolu bir yol sizi bekliyor!Eğlenceli bir sürüşe hazır mısınız?Özellikler:• Kolay, tek parmakla kaydırmalı top kontrolü• Oynamak için komik bir top koleksiyonu şunlarla oynayın• Her fırsatta yaratıcı ve daha tehlikeli görevler• Mevcut Reklamları Kaldır

Engelleri engellemeden önce bir top puan almak için yarışın.
Heyecan verici yeni maceralar her yeni seviyeyi bekliyor.
Tasarruf hesabınızı görüntülemek için yeni bir gömlek alın.
Merdiveni yarışarak ve ölçeklendirerek arkadaşlarınızla 1 numaralı nokta kazanın.
ÖZELLİKLERİ
Telefonunuzdaki APK dosyasından giden Balls oyununu alın. Fizik tabanlı bir top platformu.
Mevcut haliyle devam eden topların nasıl oynanacağına dair talimatlar oyunun kendisinde yer almaktadır.
Oyun yüksek düzeyde seviyelere sahiptir.
Eğlenceli topların kilidini açmak gerekli bir görevdir.
Her zaman daha da gelişmek için çalışın.

# Nasıl indirilir ve kurulur Going Balls şık APK 1.49 [Sınırsız para]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Going Balls modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Going Balls mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Going Balls indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Going Balls arayın.

# Tam Özellikler Going Balls şık APK 1.49 [Sınırsız para]

// İndirme Bilgileri //

Boyut185.2MB
versiyon1.49
Sürüm Kodu86
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de de-DE el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-419 es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ja-JP ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr tw uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET ACCESS_NETWORK_STATE POST_NOTIFICATIONS READ_PHONE_STATE BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE AD_ID BIND_APPHUB_SERVICE ACCESS_WIFI_STATE WAKE_LOCK BILLING RECEIVE_BOOT_COMPLETED FOREGROUND_SERVICE
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.Uygulamaların ağlar hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks kullanımına izin verir.Bir uygulamanın
sistem önyüklemeyi bitirdikten sonra yayınlanan ACTION_BOOT_COMPLETED'i alın.:

PHONE:
Cihazın telefon numarası, geçerli hücresel ağ bilgileri, devam eden aramaların durumu ve cihazda kayıtlı tüm PhoneAccounts'ların listesi dahil olmak üzere telefon durumuna salt okunur erişim sağlar.
Min Sdk22
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK31
Hedef SDK Txt31
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Küresel Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin üst kümesidir. Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazın dikey veya yatay yönlendirmeyi kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa, herhangi bir özelliği bildirmeniz gerekmez.#Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD53ADA5333C68FBA2DCDC7816EAD644A47
imzaFD7A95648FF46FB1ACAB854ACFE1BF97ECF92346
1CBD2D0548BB11026D9AB4DBAD4A2C9405CE796235D4003BCF0A0AED8BFE0C98
GeçerliTue Jan 24 14:11:10 CET 2017 until: Fri Jun 10 15:11:10 CEST 2044
Seri numarası83b12c6eac0de641

// Geliştirici //

GeliştiriciA1
OUA1
organizasyonA1
yereltembel ülke
ülkeRU
şehirtembel ülke

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Going Balls şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Going Balls şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 42

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (42)

 • U

  @Anonim   2023-03-28 12:11:39

  Kimden:US   cihaz:M2003J15SC   OS:android 11
  #HappyMod# hanayavwnwyvwk2ywg22
 • U

  @Anonim   2023-03-26 20:30:22

  Kimden:US   cihaz:SM-A125F   OS:android 12
  BRO THIS IS COOOOOOOOOOOL
 • I

  @Anonim   2023-03-25 16:39:52

  Kimden:IN   cihaz:Redmi Note 7 Pro   OS:android 10
 • I

  @Anonim   2023-03-25 16:35:00

  Kimden:IN   cihaz:Redmi Note 7 Pro   OS:android 10
 • G

  @Anonim   2023-03-24 00:11:14

  Kimden:GB   cihaz:SM-G780F   OS:android 13
  verrrrrryyyyy good me like
 • U

  @Anonim   2023-03-19 00:43:09

  Kimden:US   cihaz:RMX3231   OS:android 11
  #HappyMod# #roblox# #vpn#
 • G

  @Anonim   2023-03-18 14:49:38

  Kimden:GB   cihaz:SM-N970F   OS:android 12
  not working for me just a waste of time
 • I

  @Anonim   2023-03-18 13:00:44

  Kimden:ID   cihaz:SM-A035F   OS:android 13
  good, but force close sometimes
 • R

  @Anonim   2023-03-17 15:42:31

  Kimden:RU   cihaz:TECNO KF6m   OS:android 11
  Не установится 4 звезды
 • I

  @Anonim   2023-03-13 21:25:43

  Kimden:IN   cihaz:Redmi Note 8   OS:android 11
  After starting the game it crashes and closes.
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Going Balls şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Going Balls

 • I

  @Anonim   2023-03-08 22:04:55

  Kimden:IN   cihaz:samsung SM-M025F   OS:android 11
  747747474747474747474747447744774747474747447747474747474747474747477474747477465748374965836483748464836477575656577575
 • U

  @Anonim   2023-02-18 23:10:44

  Kimden:US   cihaz:Xiaomi M2102J20SG   OS:android 12
  infinite everything everything unlocked and a mod where you can go to any level
 • E

  @Anonim   2023-02-17 17:04:04

  Kimden:EG   cihaz:HUAWEI DUB-LX1   OS:android 8.1.0
  1000000000000000000000000000000000000000000000000000009000000000000000
 • A

  @Anonim   2023-02-06 16:19:29

  Kimden:AE   cihaz:samsung SM-A135F   OS:android 12
  لعبه منت متناكه اويبيييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييي كلام مش صح
 • H

  @Anonim   2023-01-25 18:50:15

  Kimden:HR   cihaz:samsung SM-A025F   OS:android 12
  good game!! is that the same thing as you did last night
 • R

  @Anonim   2023-01-06 05:04:28

  Kimden:RU   cihaz:Xiaomi 2201117TG   OS:android 11
  только без рекламы и не бесконечные деньги
 • U

  @Anonim   2022-12-31 10:56:48

  Kimden:US   cihaz:OPPO CPH2083   OS:android 9
  pls. make a mod of no advertisement in this game should occur
 • E

  @Anonim   2022-12-03 22:00:27

  Kimden:EG   cihaz:TECNO MOBILE LIMITED TECNO KE5k   OS:android 10
  أريد انزل هاذه العبه شكرن شكرن شكرن شكرنأريد انزل هاذه العبه شكرن شكرن شكرن شكرنأريد انزل هاذه العبه شكرن شكرن شكرن شكرنأريد انزل هاذه العبه شكرن شكرن شكرن شكرن
 • R

  @Anonim   2022-10-24 22:52:23

  Kimden:RO   cihaz:samsung SM-A105FN   OS:android 9
  no ads and unlimited coins plsssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss
 • F

  @Anonim   2022-10-24 01:10:23

  Kimden:FR   cihaz:LGE LG-H815   OS:android 6.0
  I request the mod : Noclip all levels all skins (please)
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Going Balls şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (31) Sürümler of Going Balls şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Going Balls şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme