HappyMod › Games › Others › Google Play Store Mod
Google Play Store Mod

Google Play Store şık APK 110.3.110

Güncelleme açık: 2018-11-08

Google Play Store şık değiştirilmiş bir versiyonudur Google Play Store tarafından geliştirildi Google Inc. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Google Play Store 110.3.11-all [0] [PR] 999999999 Apk + Mod ... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Google Play Store 15.7.170257301794 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıGoogle Play Store şık APK 110.3.110
versiyon110.3.110
Güncelleme açık2018-11-08
Boyut11.71 MB
Mod BilgisiGoogle Play Store 110.3.11-all [0] [PR] 999999999 Apk + Mod for Android
geliştiriciGoogle Inc
KategoriOthers
Google Play'den edininGoogle Play Store
Orijinal apk'yı indirinGoogle Play Store (22.22 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Google Play Store şık APK
Bağlantılar İndir:

Google Play Store şık APK 110.3.110

Hızlı indirme (22.22 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (22.22 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Google Play Store şık APK 110.3.110

Google Play Store 110.3.11-all [0] [PR] 999999999 Apk + Mod for Android

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Play Store APK dosyası nedir?

Play Store uygulaması zaten çoğu Android telefonda. Çevrimiçi olarak indirebilirsiniz veya telefonunuza zaten yüklü olabilirsiniz. Yalnızca bu uygulamanız varsa, diğer tüm uygulamalar ondan indirilmelidir. Bu uygulama, herhangi bir cihazı kullanım için isteyebileceği bir arama motoruna erişim sağlar. Bundan sonra, sonuçlardan belirli uygulamalar indirilebilir ve yüklenebilir. Google, Android kullanıcıları için bu App Store'u oluşturdu, böylece bu işletim sistemi için tasarlanmış tüm oyunları veya uygulamaları yükleyebilirler. Bu Google App Store, farklı kategorilerde çok çeşitli uygulamalara sahiptir ve uygulamalar için ödeme için kullanıcılarından ücret alır. Bu uygulamanın birçok ayarını tam olarak kullanmak için Google hesabınızı eklemeniz gerekir. Her ayar, saat ve tarih de dahil olmak üzere alışkanlıklarınızı izler.

# Play Store Mod'un sınırsız para versiyonu nedir?

Play Store Mod APK olarak bilinen İnternet'te Play Store'un değiştirilmiş bir sürümü mevcuttur. APK sürümü ile aynı ayarlara ve arayüze sahiptir, ancak bazı farklılıklar hala kalır. Web sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Uygulamada ücretsiz olarak çevrimiçi indirilebilen ek ücretli özellikler yoktur. APK sürümü reklamlar veya arka planda çalışan indirmelerle birlikte gelmez. Bunun yerine, bu sürümü silmek ve MOD APK'yı indirmek en iyisidir. Bu App Store'da APK sürümüne dahil olmayan çok daha fazla uygulama var. Uygulama yalnızca güvenli uygulamalar içerir. Ayrıca, sınırsız para özelliği sayesinde farklı uygulamalarda ürün satın almanıza olanak tanır.

# geniş bir kitleye sahip web siteleri

Oyunlar ve sosyal medya uygulamaları dışında herhangi bir uygulama bir akıllı telefondan indirilebilir. Telefon kullanıcıları Instagram uygulamasını, Twitter uygulamasını, WhatsApp, Facebook, Netflix ve diğer popüler uygulamaları yükleyebilir.

# OYUNLAR

Telefonun App Store'dan binlerce ücretsiz oyun indirilebilir. Bu oyunlar arasında Candy Crush, PUBG, Gölge Avcısı, Temple Run ve Subway Sörfçüsü; Hepsi türler.

# Kitaplar ve diğer yazılı materyaller bu kategoriye dahildir.

Bu uygulama çok çeşitli uygulamalara erişim sağlar. Bunlar arasında ses hikayesi anlatımı, popüler dergiler ve romanlar yer alıyor. Ayrıca, Zoom veya Google Toplantısı gibi çalışma ve iş başında olmak için uygulamaları da içerir. Anahtar kitap çözümleri ve bu uygulama aracılığıyla mevcut olan ön satır gibi çalışma ile ilgili uygulamalar bile vardır.

# Video düzenleme uygulamalarına ek olarak, kameralar kullanılabilir.

Snapchat, Facetune, XEFX, Reface, Picsart ve Vmake gibi farklı uygulamalarla birlikte gelir. Kamera ayrıca Picsart ve Vmake gibi farklı çekim seçenekleriyle birlikte geliyor.

# Google’ın politikası, çalınan mülk içeren web sitelerini yasaklamaktır.

Google, uygulamaların hizmetlerinde yayınlanabilmek için bir gizlilik politikasına sahip olmasını gerektirir. Bir uygulama yoksa, Google hizmetlerinde yayınlanmasına izin vermez. Ayrıca Google, kullanıcıların yüklemek istedikleri her uygulama için gizlilik politikalarını kabul etmelerini ve izin vermelerini gerektirir.

# Güncellemeler

Google'ın Play Store, uygulamaları otomatik olarak günceller, böylece en uygun şekilde çalışmaya devam eder. Ayrıca, daha yeni bir sürüm mevcut olduğunda kullanıcıları uyarır.

# Kategoriler

Farklı oyun mağazası kategorileri 3.48'den fazla uygulamaya sahiptir; Bu kategoriler kitap, güzellik, iş, oyunlar, yiyecek ve eğlence içerir. Siyaset ve finans gibi yaşamın diğer alanlarını da içeren 38 kategori de vardır.

# Arama motorları insanların bilgi bulmasına yardımcı olur.

Web'i aramak ve belirli bir adla ilgili uygulamaları bulmak için akıllı telefonunuzun mikrofon seçeneğini kullanabilirsiniz. Adını manuel olarak girmek istemiyorsanız bu yararlıdır.

# Google Play Store şık APK 110.3.110 Özellik:

Google Play APK 6.0.0 Güncellemesi: Artık Google Play Store APK’nin en son 5.10.29 sürümünü indirebilirsiniz. Bu özellik, kullanıcıların bir süredir karşılaştığı birçok değişiklik ve hata düzeltmesini de beraberinde getirmektedir. Bu sürüm aynı zamanda daha fazla Materyal Tasarımı, Ayrıntılar Sayfası, Yenilikler, Giyilebilir sensörler / etkinlik verileri, Kurumsal uygulamalar desteği, parmak izi okuyucular desteği, Uninstall Manager gibi diğer özelliklerin güncelleştirilmiş görünümlerini içerir. Aşağıdaki indirme bağlantısı en son sürümle güncellendi. Tüm yeni Google Play Store, Android Lollipop'un ilk sürümlerine kıyasla daha fazla Materyal Tasarımı öğesi taşıyor. Google Play Gazetelik, Gmail, Google+ gibi uygulamaların tümü ek Materyal Tasarımı öğeleriyle güncellendi. Ayrıca yeni Play Store'un uygulama simgesinin, Materyal Tasarımı'nın estetiği ile aynı çizgide kalmasını sağlayan yeni ve daha düz bir görünüm taşıdığını fark edeceksiniz. Tasarım dili dışında kaputun altında da işler değişti. Uygulamayı başlattığınızda, çekmece menüsüne erişirken, ikonografideki değişikliklerin yanı sıra, animasyonlardaki ince değişiklikleri anında fark edeceksiniz. Yenilikler bölümü en üste taşındı ve şimdi her uygulama listesinde belirgin şekilde görünmesini sağlamak için yeşil renkte görünür şekilde vurgulandı. Ana ekran için Widget Önerisi simgeleri bile, beklendiği gibi düz, kağıda benzeyen tasarımları koruyarak değişmiştir. Google, durum çubuğu için bildirim simgesini de değiştirdi, ancak sonuçta, dikkat edilmesi gereken önemli. Play Store'un 6.0.0 sürümü, önümüzdeki birkaç gün içinde kullanıcılara yayılmaya başlamalı, ancak, tam olarak emin olamayız ve daha uzun sürebilir. Ne olursa olsun, bu güncellemenin cihazınıza çarpmasını beklemek istemiyorsanız, Google Play Store’un bu yeni sürümünün APK’sını bu yazının altındaki bağlantıdan indirebilir, yandan yükleyebilir ve . Play Store'un bu sürümü artık Önizleme resimlerine göre Android 6.0 Marshmallow Geliştirici Önizlemesi veya ROM portları için hazır. Yeni Play Store'u denediyseniz ve cihazınızda çalıştırıyorsanız, değişiklikler ve kaçırmış olabileceğimiz diğer iyileştirmeler hakkındaki düşüncelerinizi ve düşüncelerinizi paylaşın.

Play Store APK dosyası nedir?
Play Store Mod'un sınırsız para versiyonu nedir?
geniş bir kitleye sahip web siteleri
OYUNLAR
Kitaplar ve diğer yazılı materyaller bu kategoriye dahildir.
Video düzenleme uygulamalarına ek olarak, kameralar kullanılabilir.
Google’ın politikası, çalınan mülk içeren web sitelerini yasaklamaktır.
Güncellemeler
Kategoriler
Arama motorları insanların bilgi bulmasına yardımcı olur.

# Nasıl indirilir ve kurulur Google Play Store şık APK 110.3.110 ?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Google Play Store modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Google Play Store mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Google Play Store indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Google Play Store arayın.

# Tam Özellikler Google Play Store şık APK 110.3.110

// İndirme Bilgileri //

Boyut11.7MB
versiyon110.3.11-all [0] [PR
Sürüm Kodu99999999
Langbe ru uk

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinC2D_MESSAGE C2D_MESSAGE RECEIVE GET_TASKS REAL_GET_TASKS INTERNET WRITE_EXTERNAL_STORAGE READ_EXTERNAL_STORAGE CLEAR_APP_CACHE CHANGE_COMPONENT_ENABLED_STATE ACCESS_NETWORK_STATE READ_PHONE_STATE CHANGE_NETWORK_STATE READ_GSERVICES WRITE_GSERVICES ACCESS_DOWNLOAD_MANAGER ACCESS_DOWNLOAD_MANAGER_ADVANCED SEND_DOWNLOAD_COMPLETED_INTENTS INSTALL_PACKAGES DELETE_PACKAGES NFC INTENT_VENDING_ONLY RECEIVE_BOOT_COMPLETED SEND_SMS SEND_SMS_NO_CONFIRMATION INSTALL_SHORTCUT STATUS_BAR TOS_ACKED WAKE_LOCK ACCESS_WIFI_STATE USE_FINGERPRINT INSTANT_APP_STATE GET_ACCOUNTS' maxSdkVersion='22 MANAGE_ACCOUNTS AUTHENTICATE_ACCOUNTS USE_CREDENTIALS GET_ACCOUNTS_PRIVILEGED INSTALL_GRANT_RUNTIME_PERMISSIONS GRANT_RUNTIME_PERMISSIONS REVOKE_RUNTIME_PERMISSIONS PACKAGE_USAGE_STATS CHANGE_DEVICE_IDLE_TEMP_WHITELIST BATTERY_STATS BACKUP CONNECTIVITY_INTERNAL DUMP ALLOCATE_AGGRESSIVE GET_APP_OPS_STATS SET_PREFERRED_APPLICATIONS ACCESS_INSTANT_APPS UPDATE_DEVICE_STATS MANAGE_APP_OPS_MODES PACKAGE_VERIFICATION_AGENT SET_HARMFUL_APP_WARNINGS MANAGE_USERS INTERACT_ACROSS_USERS WRITE_SETTINGS WRITE_SECURE_SETTINGS FORCE_STOP_PACKAGES CAR AD_ID_NOTIFICATION GET_PACKAGE_SIZE WRITE_VERIFY_APPS_CONSENT WRITE_APP_PROVIDER READ WRITE READ_SETTINGS UPDATE_SHORTCUT BROADCAST_BADGE PROVIDER_INSERT_BADGE UPDATE_COUNT UPDATE_BADGE CHANGE_BADGE READ_SETTINGS WRITE_SETTINGS READ_APP_BADGE READ_SETTINGS WRITE_SETTINGS READ_CACHE WRITE_CACHE SUBSTITUTE_NOTIFICATION_APP_NAME READ_RUNTIME_PROFILES FOREGROUND_SERVICE ACCESS_COARSE_LOCATION RECEIVE_SMS READ_SMS READ_CONTACTS
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Bu sabit API seviye 21'de kullanımdan kaldırıldı. Artık zorunlu değil.
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir. Uygulamanın cihaza yüklenen tüm uygulamaların önbelleklerini temizlemesine izin verir. kendisinin dışında) etkin veya etkin değil
Uygulamaların ağ bilgisine erişmesine izin verir. Uygulamaların ağ bağlantı durumunu değiştirmesine izin verir. Bir uygulamanın Google hizmet haritasını değiştirmesine izin verir., Uygulamaya paket yükleme izni verir.
Uygulama paketlerini silmek için izin verir.
Uygulamaların NFC üzerinden G / Ç işlemi gerçekleştirmesine izin verir.
Uygulamaya, sistem önyükleme işlemi bittikten sonra yayınlanan ACTION_BOOT_COMPLETED'in alınmasına izin verir. durum çubuğunu ve simgelerini aç, kapat veya devre dışı bırak
İşlemcinin uykuya geçmemesine veya ekranın karartılmasını engellemek için PowerManager WakeLocks kullanmaya izin verir. Wi-Fi ağları hakkında bir iyon
Uygulamaya parmak izi donanımı kullanma izni verir.
Hesaplar Hizmeti'ndeki hesap listesine erişim izni verir. Uygulamanın bileşen kullanım istatistiklerini toplamasına izin verir
Uygulamanın pil istatistiklerini toplamasına izin verir
durum dökümü bilgilerini sistem hizmetlerinden almak için
detaylar için addPackageToPreferred (String) bölümüne bakın. Bir uygulamanın cihaz istatistiklerini güncellemesine izin verir. Bir uygulamanın sistem ayarlarını yazmasına veya okumasına izin verir. Uygulamaya, herhangi bir paket tarafından kullanılan boşluğu bulma izni verir., Uygulamaya, sistem ayarlarını okuma veya yazma izni verir. Uygulamaya, sistem ayarlarını okuma veya yazma izni verir.
DEPOLAMA:
Bir uygulamanın harici belleğe yazmasına izin verir.
TELEFON:
Cihazın telefon numarası, mevcut hücresel şebeke bilgileri, devam eden aramaların durumu ve cihazda kayıtlı tüm PhoneAccount'ların bir listesi dahil olmak üzere telefon durumuna salt okunur erişim sağlar.
SMS:
Bir uygulamanın SMS mesajları göndermesine izin verir.
Bir uygulamanın SMS mesajları almasına izin verir.
Bir uygulamanın SMS mesajları okumasına izin verir.
LOCATION:
Uygulamanın yaklaşık konumlarına erişmesine izin verir.
İLETİŞİM:
Bir uygulamanın, kullanıcının rehber verilerini okumasına izin verir.
Min Sdk15
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK25
Hedef SDK TxtAndroid 7.1
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemci armeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları160, 240, 320, 480, 65534

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Ekran donanımı özellikleri:
diğer.
Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.

// imza //

// Geliştirici //

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Google Play Store şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Google Play Store şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 2566

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (2566)

 • G

  @Anonim   2023-01-22 23:57:45

  Kimden:GR   cihaz:AGS3K-W09   OS:android 10
  απλα τέλειο καταπληκτικο
 • C

  @Anonim   2023-01-22 15:41:46

  Kimden:CY   cihaz:Pixel   OS:android 10
  #free fire# n,vkönvchlphtxo
 • E

  @Anonim   2023-01-10 05:17:32

  Kimden:EG   cihaz:21061119AG   OS:android 12
  تحميل Gangstar Vegas - Mafia action 17+
 • I

  @Anonim   2022-12-26 05:32:47

  Kimden:IT   cihaz:SM-G960F   OS:android 10
  #Quick Games# e bello ma vorrei installare app
 • I

  @Anonim   2022-12-24 18:54:17

  Kimden:IT   cihaz:SM-G960F   OS:android 10
  #vpn# dhdhfjfjfhr fbuf j jf ifi g.ig.gig.i.gi.ig.ti.ti.gi.ig.iz.iz.itmtmz
 • U

  @Anonim   2022-12-24 07:27:56

  Kimden:US   cihaz:KFGIWI   OS:android 5.1.1
  #wtf# #bro# what bro this doesn't make any sense i've downloaded it on here b4 and this didnt happen wtf
 • U

  @Anonim   2022-12-19 08:04:31

  Kimden:US   cihaz:CPH1825   OS:android 8.1.0
  not working on my phone
 • U

  @Anonim   2022-12-18 18:26:05

  Kimden:US   cihaz:Redmi Note 7   OS:android 10
  it doesn't work can you make it work
 • U

  @Anonim   2022-12-01 09:37:43

  Kimden:US   cihaz:KFMAWI   OS:android 9
  this is stupid than ever, plus it won't let me download it :/
 • B

  @Anonim   2022-12-01 04:50:47

  Kimden:BR   cihaz:SM-A025M   OS:android 12
  #free fire# hieruskfdlyfoyfoyfoyditdurslhfaohdsursitdogdifstiskfsjrarjsjfstkrypryo
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Google Play Store şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Google Play Store

 • I

  @Anonim   2022-10-31 19:20:39

  Kimden:IQ   cihaz:HUAWEI unknown   OS:android 10
  mnbvcxzlkjhgfdsapoiuytrewqmnbvcxzlkjhgfdsapoiuytrewq
 • G

  @Anonim   2022-08-19 12:05:27

  Kimden:GB   cihaz:TCL 8092   OS:android 10
  please free shoping and none of these have a text box
 • I

  @Anonim   2022-08-04 18:48:17

  Kimden:IR   cihaz:Xiaomi M2102J20SG   OS:android 12
  /storage/emulated/0/Download/Google-Play-Store-31.7.16-21().apk
 • C

  @Anonim   2022-06-20 00:28:56

  Kimden:CN   cihaz:HUAWEI JAD-LX9   OS:android 11
  يعمل على اجهزات هواوي Works on Huawei devices HUAWEI P50 Pro
 • U

  @Anonim   2022-05-23 00:35:08

  Kimden:US   cihaz:Amazon KFONWI   OS:android 9
  so I can down load new apps.cause I can't downlomore
 • B

  @Anonim   2022-04-17 17:44:19

  Kimden:BE   cihaz:samsung SM-A600FN   OS:android 8.0.0
  qidufudufurjrjrz7rmlcbb iz9z8 ziejg88zzbbcmn sojeeijex
 • I

  @Anonim   2022-03-25 01:23:38

  Kimden:IQ   cihaz:HUAWEI DRA-LX9   OS:android 10
  H e wfk5wx25825itkjwgjecnszbvvsmsjstioetieygsgmsgsm Te1tujmb
 • B

  @Anonim   2022-03-17 02:04:39

  Kimden:BR   cihaz:Xiaomi MI 9   OS:android 10
  um mod para saint seya aweikning por favor
 • I

  @Anonim   2022-03-16 20:00:55

  Kimden:IT   cihaz:sprd K101   OS:android 10
  vorrei avere tutti i giochi premium ecc........................
 • A

  @Anonim   2022-03-14 22:51:04

  Kimden:AE   cihaz:samsung SM-A217F   OS:android 11
  jh889888888ijkkij6uuhhfhp999003wweqwcghjmu9uiiujuj
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Google Play Store şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

İlgili Modlar

İndiren kişiler Google Play Store şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme