HappyMod / Action / Grand Theft Auto: San Andreas şık
Grand Theft Auto: San Andreas Mod Apk 2.10 [Sınırsız para]

Grand Theft Auto: San Andreas Mod Apk 2.10 [Sınırsız para]

2022-08-25

1835.69 MB

APK Bilgileri

Türler
versiyon
2.10
Boyut
1835.69 MB
şık Özellikler
Unlimited money
Güncellendi
2022-08-25
Gerekir
7.0 and up

Mod Bilgisi:(Modlanan nedir?)

Mod Menu / Add Health / Add Health and Money / Add Stamina / Get a Hearse / Get a Fuel Tanker / Get a Tank / Get an Apache Helicopter / Get a Jetpack / Get Stock Car 1 / Get Stock Car 2 / Get Stock Car 3 / Get Stock Car 4 / Get Weapon / Get a Revolution

Grand Theft Auto: San Andreas Mod Video


Editör İncelemesi

Grand Theft Auto: San Andreas Mod Apk 2.10 [Sınırsız para]
Grand Theft Auto: San Andreas Mod Apk 2.10 [Sınırsız para]
Grand Theft Auto: San Andreas Mod Apk 2.10 [Sınırsız para]
Grand Theft Auto: San Andreas Mod Apk 2.10 [Sınırsız para]

Grand Theft Auto: San Andreas Mod is a really interesting action mod game with unlimited money. In this mod, you can use these money to buy anything you like. With this mod, this game will be more intersting for you. Enjoy the game!

Root Needed?: No

License Needed?: No

Install Steps:
1) This is an XAPK, download XAPK files on happymod APP.
2.) Install and Enjoy.

Also read: COC MOD. Mod info: unlimted money and unlimited coins, private server.

View related: Brawl Stars Mod

unlimited everything.

Grand Theft Auto: San Andreas Mod Detayları

Grand Theft Auto: San Andreas gerekli bir Grand Theft Auto oyunudur.

2004 yılında Grand Theft Auto: San Andreas'ın PlayStation 2 versiyonu, yayıncının tarihinin en çok satan oyundu. Oyun sekiz bölümde piyasaya sürüldü, ilk bölüm 2004'te piyasaya sürüldü. Birkaç yıl sonra Mac, tabletler ve cep telefonları için bir sürüm yayınlamanın yanı sıra, bir yıl sonra bir Xbox ve PC sürümü yayınladılar.

Grand Theft Auto: San Andreas Mod

Bağlam

GTA: San Andreas oyunda, ortam Liberty City yerine San Andreas State. Oyun, Amerikan şehirlerine dayanan Los Santos, San Fierro ve Las Venturas'ta gerçekleşiyor. Anladığım kadarıyla oyunun planının gerçek olaylara dayanması. Bunlar arasında Kanlar ve Crips çete grupları arasındaki gerçek savaşların yanı sıra 1992'de isyanlar. Ayrıca, birçok Amerikalı Amerika'nın her yerinde kötü uyuşturucu kartelleriyle karşı karşıya.

Grand Theft Auto: San Andreas Mod

Komplo

Carl Johnson, 1987'de Liberty'ye taşındığında suçlular tarafından öldürülen iki erkek kardeşine tanık oldu. Bu, suç yaşam tarzından vazgeçmesine ve yeni bir yaşam tarzına başlamasına yol açtı. Annesi öldürüldükten beş yıl sonra ailesi parçalandı ve arkadaşları risk altındaydı. CJ annesinin cenazesine katılmak için eve döndü. Ancak, iki polis memuru onu tehdit etti ve tutuklanmak istemiyorsa yasadışı görevlerde onlara yardım etmesini söyledi. Bunu göz önünde bulundurarak, ilk eylemi sokak çeteleri oluşturmak ve San Andreas'ın kontrolünü ele geçirmekti. Daha sonra katilini bulmanın yanı sıra annesini kimin öldürdüğünü bulmak zorunda kaldı.

Grand Theft Auto: San Andreas Mod

Oynanış

Grand Theft Auto: San Andreas, Grand Theft Auto: Vice City ve Grand Theft Auto III dahil olmak üzere önceki başlıklardan oyunun birçoğunu ödünç alıyor. Esasen, oyun üçüncü şahıs nişancı, yarışçı ve sürücü ve Carjack simülatörü ile karıştırılmış bir RPG. Bununla birlikte, San Andreas'ın açık dünya, oyuncuların yapılacak şeyleri tükenmeden aylarca keşfetmelerine izin veriyor. Standart mafya operasyonları cinayet, araba hırsızlığı, yasalar ve görevleri tamamlamayı içerir. Bu görevlerin yeni hikayeler açması gerekiyor - ancak istedikleri takdirde herkes onları atlayabilir. Sık sık şehri özgürce dolaşıyorum, pahalı arabaları çalıyorum ve manzaraları ziyaret ediyorum. Olması gereken bir çok eğlence var; Sıradan insanları veya kolluk kuvvetlerini taciz edebilir veya kızdırabilirim. Ayrıca düzenli vatandaşlara saldırabilir ve en üst düzey otomobilleri çalabilirim. Polis, sokak güvenlik bozukluğunu veya silah seslerinin neden olduğu yaralanmaları bastırmak için gelecek. Oyunda para kazanmak için ailelerden uzakta mülk çalmak için evlere girebilirsiniz. Oyun ilerledikçe görev güçleri ve FBI görünümlerini artırır.

Araçları bir profesyonel gibi özelleştirin.

Grand Theft Auto: San Andreas Game'de araçlar özelleştirilebilir ve görünüşte yükseltilebilir. Ayrıca farklı görünmelerini sağlamak için aksesuarlarla donatılabilirler. Örneğin, otomobillerin standart olmayan şok emicileri veya renkleri olabilir. Bir aracı özelleştirirken, oyuncular iş görevlerini tamamlamak için kullanabilirler.

Müzik ve grafikler kovalamaca sahneleri çağrıştıran bir atmosfer yaratmaya yardımcı olur.

Oyunun grafikleri mobil sanal alan başlığı olarak iyi yapılmış. Açık, keskin görüntüler ile yüksek çözünürlüklü 3D grafikler. Oyun, birçok banka, alışveriş merkezi ve sakinleri olan gerçekçi şehirlere sahiptir. Gerçek dünyaya benzerlik çarpıcıdır. Orijinal Grand Theft Auto oyunu, halefinden daha düşük olan müzik içeriyordu. Aynı şarkıyı defalarca çalmak yerine, San Andreas radyo istasyonları veya restoran radyoları aracılığıyla rastgele şarkılar çalıyor. San Andreas'ın zevk aldığım müziğinin bir yönü, oyunda yer alan 1970'lerin klasik şarkıları.

Grand Theft Auto serisinden San Andreas, oyun başlıklı.

Haziran 2018 itibariyle, Grand Theft Auto serisinin kütüphanesinde 16 oyun var. Birincisi 1997'de piyasaya sürüldü. Buna Grand Theft Auto San Andreas. Bu grafik, bu serilerin ne kadar popüler olduğunu gösteriyor! Grand Theft Auto San Andreas'ın sadece Google Play Store'da bir milyondan fazla indirmesi var. GTA San Andreas'ta hikaye, Carl Johnson'ın Los Santos şehrinden ayrılmasıyla başlıyor. Carl ayrıldı çünkü şehir çete savaşları, uyuşturucu kullanımı ve yolsuzluk nedeniyle kargaşa içinde. Carl'ın ailesi annesinin kaybına maruz kaldı. Bu arada, akrabasını kırılgan bir bağla yeniden birleştiriyor. Ayrıca arkadaşlarının yanında belirli bir kıyametle karşı karşıya. Birisi, mahallesine döndükten sonra taahhüt etmediği bir suç için onu çerçeveledi. Sonuç olarak, normalliği hayatına geri kazanmak için San Andreas boyunca seyahat etmek zorunda kaldı. Grand Theft Auto San Andreas, rol oynama çerçevesine daha fazla eylem ve drama dahil ederek seleflerinin olumlu yönlerini geliştirir. Hala bir RPG olarak kabul edilen açık dünya bir oyun, olağanüstü hale getiren ek özelliklere sahip. Bu açık dünya oyunu, oyuncuları çok çeşitli görevleri tamamlayarak görevlendiriyor. Her görev, bir öncekinden giderek daha zordur ve oyuncuların Mafya, polisler ve gangsterlere karşı yüzleşmesini gerektirir. Ayrıca, bu oyun oyunculara eskisinden daha fazla açık dünya oyunlarının tadını çıkarmaları için ilham veriyor! Reklamcılık

Orijinal Grand Theft Auto San Andreas birçok benzersiz yönü içeriyordu.

GTA San Andreas Mod APK, diğer birçok oyuna kıyasla bugün bile birçok harika özellik sunuyor. On yıldan fazla bir süre önce piyasaya sürüldü ve insanlar bugün hala oynuyor. Sınırsız sağlık ve para özelliği etkileyici. İşte nedeni: bu özelliklere sahip. Rockstar Games, tüm cihazlarla uyumlu olmak için Grand Theft Auto San Andreas'ı yeniden yayınladı. Bu yeniden düzenlenmiş sürüm, bugünün standartlarında bile bozulmayan yüksek kaliteli grafiklere sahiptir. Oyun yeni bir stil vermek için değiştirildi, ancak aynı oyun kaldı. Değişiklikler arasında daha iyi aydınlatma, daha büyük bir renk paleti ve karakter yeniden tasarımları vardı. Oyunun hikayesi, oynanabilir karakterlerin tamamlanması görevlerinin etrafında dönüyor. Hemen hemen her görev, yakalayabilmeniz için anlatıda ilerlemek için bir görevi tamamlamayı gerektirir. Ancak sonraki aşamalarda, zorluk arttıkça bazılarını tekrarlamanız gerekebilir.

Benzer Uygulamalar Grand Theft Auto: San Andreas Apps

Grand Theft Auto: San Andreas şık App is Action OYUN . Birçok benzer Mod Uygulaması var Grand Theft Auto: San Andreas Mod App: Grand Theft Auto III Mod APK, Bully: Anniversary Edition Mod APK, Grand Theft Auto: Vice City Mod APK, GTA: Chinatown Wars Mod APK, Grand Theft Auto: iFruit Mod APK, Assassin's Creed Identity Mod APK, Img Tool Mod APK, CLEO SA Mod APK, Gangstar Vegas: World of Crime Mod APK, Grand Gangsters 3D Mod APK, Minecraft Mod APK, GTA: Liberty City Stories Mod APK, JCheater: San Andreas Edition Mod APK, Miami Crime Games - Gangster City Simulator Mod APK, San Andreas Straight 2 Compton Mod APK, City theft simulator Mod APK, Carmageddon Mod APK, Modern Combat 5: mobile FPS Mod APK, Grand Theft Auto V: The Manual Mod APK, Six-Guns: Gang Showdown Mod APK, Pixel San Andreas Craft Crime City Mod APK, The Amazing Spider-Man 2 Mod APK, Cheats for V Mod APK, CLEO Master SA Mod APK, Vice & mad in Sun Andreas city Mod APK, Cheats - GTA 5 Mod APK, Gangster Town: Vice District Mod APK, Cheats - GTA San Andreas Mod APK, Cheats - GTA IV Mod APK, Cheats for GTA 5 Mod APK, Cheat Code Index Mod APK, San Andreas Fight of Gangster Mod APK, Cheat Codes for GTA Vice City Mod APK, San Andreas Racing 2k17 Mod APK, San Andreas Auto & Gang Wars Mod APK, Clash of Crime Mad San Andreas Mod APK, Codes for GTA Vice City Mod APK, Cheat Code for GTA SanAndreas Mod APK, Hitman Sniper Mod APK, Real Gangster Crime Mod APK, Unofficial Grand Cheats Mod APK, All GTA Cheats Mod APK, Grand San Andreas Theft Crime Mod APK, Wild Animal Hunter : Big Game Hunter Mod APK, New Cheats for GTA Vice City Mod APK, Goat Simulator Mod APK, Truck Driver City Crush Mod APK, Five Nights at Freddy's Mod APK, Terraria Mod APK, Dead Trigger 2 FPS Zombie Game Mod APK,

Rockstar Games

Hakkında SSS Grand Theft Auto: San Andreas şık

Bu mu Grand Theft Auto: San Andreas Bu siteden indirdiğim mod güvenli mi?

Evet, Grand Theft Auto: San Andreas Mod APK, sisteme yüklenmeden önce antivirüs yazılımı tarafından kontrol edilir. Barındırma sunucumuz da herhangi bir tehditten kaçınmak için düzenli olarak kontrol edilir.

Neden kurabiliyorum' Grand Theft Auto: San Andreas şık?

Mod uygulamasının yüklenememesinin birçok nedeni vardır. 1.Android işletim sisteminiz mod uygulamasını yüklemek için çok yüksek. 2. Orijinal sürümü yüklediniz. Kaldırmanız gerekiyor.

Paket ayrıştırma hatası nasıl çözülür?

1."Bilinmeyen kaynaklardan yüklemeye izin ver" seçeneğini kapatmış olabilirsiniz;

2.İndirilen Grand Theft Auto: San Andreas Mod apk tam olarak indirilmedi veya bozulmadı;

İndirme hatası nasıl düzeltilir?

Sunucu meşgul olabilir, daha sonra deneyebilirsiniz ve lütfen durmayın ve hızlı bir şekilde yeniden başlatın, indirmenin zamana ihtiyacı var.

HappyMod'un hatası nasıl bildirilir?

HappyMod'un slayt menüsünde e-posta ile rapor verebilirsiniz.

Bir mod nasıl talep edilir veya yüklenir?

Bunları HappyMod uygulamasında tek tıkla bulabilirsiniz.

obb mod dosyası nasıl kurulur?

HappyMod bu işlevi geliştirdi, HappyMod ile tek tıkla yükleyebilirsiniz.

Tam özellikler

Bilgi İndirme

Boyut 1.8G
versiyon 2.10
versiyon Code 34
Lang af am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en-AU en-GB en-IN es es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh-CN zh-HK zh-TW zu
izin WAKE_LOCK ACCESS_WIFI_STATE WRITE_EXTERNAL_STORAGE INTERNET VIBRATE ACCESS_NETWORK_STATE CHECK_LICENSE GET_ACCOUNTS BLUETOOTH BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE RECEIVE READ_EXTERNAL_STORAGE
İzin Metni OTHER:
Allows using PowerManager WakeLocks to keep processor from sleeping or screen from dimming.
Allows applications to access information about Wi-Fi networks.
Allows applications to open network sockets.
Allows access to the vibrator.
Allows applications to access information about networks.
Allows applications to connect to paired bluetooth devices.
STORAGE:
Allows an application to write to external storage.
Allows an application to read from external storage.
CONTACTS:
Allows access to the list of accounts in the Accounts Service.

Operation Systems

Min Sdk 24
Min Sdk Txt Android 7.0 (N)
Hedef SDK 30
Hedef SDK Txt 30
Çok pencere No
Ekranları destekler small, normal, large, xlarge
işlemci armeabi-v7a
Açık Gl Int 0
Herhangi Bir Yoğunluğu Destekler Yes
yoğunlukları 120, 160, 213, 240, 320, 480, 640

User Özellikler

Uses Özellikler Wi-Fi hardware features:
The app uses 802.11 networking (Wi-Fi) features on the device.
Uses Not Özellikler Touchscreen hardware features:
The app uses the Global System for Mobile Communications (GSM) telephony radio system.
Uses implied Özellikler The app uses the device's Bluetooth features, usually to communicate with other Bluetooth-enabled devices.#other.#The app uses 802.11 networking (Wi-Fi) features on the device.#:

imza

D936B8959321139FF8A164DF8D2A300F
imza 0950D61DF8FD5B0A78E0095EF6519A5783BDBD44
Sha256 B4F5373F29C0CA39C7FEF118B89CF0748CFF9853EEC27B5796C9566A81F3F23F
Geçerli Thu Sep 20 21:35:00 CEST 2018 until: Wed Nov 11 20:35:00 CET 2048
Seri numarası 70d51034

geliştirici

geliştirici 5play.ru
organizasyon 5play.ru";i:5;s:31:"Issuer: CN=5play.ru
Daha fazla oku

Bunu Paylaş

Bunun gibi

Kullanıcı Yorumları

Mevcut Sürüm

4.1

dışında 3833 oy

5  star

2,774

4  star

193

3  star

120

2  star

142

1  star

604

Puanım

Yorum yaz

yorumlar

HappyMod

HappyMod

Download 100% working mods.

Kategoriler
% 100 çalışma modu kullanıcılar tarafından doğrulandı
  • Grand Theft Auto: San Andreas Mod Apk 2.10 [Sınırsız para]

    Grand Theft Auto: San Andreas Mod Apk 2.10 [Sınırsız para]

    Mod Menu / Add Health / Add Health and Money / Add Stamina / Get a Hearse / Get a Fuel Tanker / Get a Tank / Get an Apache Helicopter / Get a Jetpack / Get Stock Car 1 / Get Stock Car 2 / Get Stock Car 3 / Get Stock Car 4 / Get Weapon / Get a Revolution

Daha

View 7 mods of Grand Theft Auto: San Andreas

Popular Tags

"mod dosyaları için en iyi indirici!"

% 100 çalışma modları için uygulama pazarı.

Büyük mod dosyalarını indirmek için hızlandırıldı.

İndir(7.2 MB)
close

HappyMod.com is the official website