HappyMod / Arcade / Granny: Chapter Two şık
Granny: Chapter Two Mod Apk 1.1.9

Granny: Chapter Two Mod Apk 1.1.9

2021-01-21

87.7 MB

APK Bilgileri

Türler
versiyon
1.1.9
Boyut
87.7 MB
Güncellendi
2021-01-21
Gerekir
4.4 and up

Mod Bilgisi:(Modlanan nedir?)

Mod, canavar saldırı değil

Granny: Chapter Two Mod Video


Editör İncelemesi

Granny: Chapter Two Mod Apk 1.1.9

We have tested Granny chapter two Mod apk on our android device. It is really works. When you download this mod and install the game, you will find it works well on your android device. Granny is horror escape game, players must escape this house within five days, and there is a cruel ruthless Monster holding a bat in the back! While in this mod, you won't worry about attack by monster, just find the way to escape the house.

Sign in social account: Not supported

Game online or offline: Offline

Root Needed?: No

License Needed?: No

Install Steps:
1) Download APK files on happymod.com.
2.) Install and Enjoy.

Also read: COC MOD. Mod info: unlimted money and unlimited coins, private server.

Granny: Chapter Two Mod Detayları

Bu yazma tavsiyesi ile Büyükanne: Birinci Bölümün ikinci bölümüne bakın.

Granny, mobil cihazlar için başarılı bir korku oyunudur. Google Play'de yüz milyonlarca indirme var ve adı oyunun genişletilmiş içeriğini ifade ediyor. İnsanlar bol miktarda korku beklemelidir; Bazı senaryolar kullanıcıların telefonlarını şoktan çıkarmasına neden oldu. Ek içerik Granny Bölüm 2'de görünür. Ayrıca, uygulama yeni grafikler ve oyun mekaniği nedeniyle önemli değişiklikler geçirir. Aşağıdaki Apkmody makalesi aracılığıyla daha fazla bilgi edinin.

Granny: Chapter Two Mod

Bu eğitim karikatüründe yeni bir karakter olan Büyükbaba tanıtıldı.

Granny, garip bir kişiliğe sahip soğuk, boş bir evde yalnız yaşıyor. Hikayesinin ilk bölümü. Granny'nin Büyükbaba ile olan ilişkisi korkusunu azaltmak veya onu daha acımasız hale getirmek anlamına gelmez. Bunun yerine, bir destek sistemi görevi görür. Kendinizi, oraya nasıl geldiğiniz veya neden anıları olmadan gizemli bir binada buldunuz. Bir şey çözmeden önce, birisi sizi yerden kovalıyordu. İki şeytan av arıyor - biri aslında iki değil. Bu evden bir çıkış yolu bulmak için beş gününüz var yoksa öleceksin.

Granny: Chapter Two Mod

Sessiz ol!

Oyunun ikinci bölümünde büyükanne onun prequel'e benzer; Evindeki her şeyi duyan bir kereste cadı. Sadece sessiz kal ya da varlığınızı tespit edecek. Footfall gibi en ufak bir gürültü bile onu araştırmak için koşturacak. Büyükbaba korkutucu çünkü Granny'yi geride bırakan inanılmaz bir hız ve güce sahip. Ayrıca duyulması zor, bu da onu durumdan tamamen habersiz kılıyor. Büyükanne sizi yakaladığında panik yapmayın ve kaçmayın. Bunun yerine, durumla başa çıkın ve onunla akıl yürütmeye çalışın. Bir saklanma yeri veya dolap bulmak için, yatağın altında veya bir gardıropta arayın. Granny bir saklanma yeri bulduktan sonra odadan ayrılacak.

Granny: Chapter Two Mod

Oyunda ilerlemek için bulmacaları çözün.

Evden ayrılmak için anahtarlar, şifreler ve diğer önemli eşyalar gereklidir. Radyoda çalışmak ya da büyükanneyi ve büyükbabayı televizyonla rahatsız etmek bir seçenektir. Granny'nin ikinci bölümü, evde daha fazla hikaye ve gizem ortaya çıkaran birçok bulmaca ekledi. Size istediğinizi duraklatmak ve yapmak için değerli bir fırsat sunarlar. Evin birçok bölgesinde birçok gizli nokta vardır. Bunlar çekmeceler, dolaplar ve yatakların altında. Birçok yer de nesneleri anahtar, çekiç veya diğer araçlarla gizler. Bodrum ve iniş borularında etrafta dolaşmak, evin yeni bölümlerini bulmanın tek yoludur. Bulmacaları çözmek kaçmanın tek yoludur. Bunu yaptıktan sonra, bu yerden kaçabilirsiniz.

Kontrol

Granny'nin ikinci yarısının kontrol sistemi: İkinci Bölüm ilk yarıya çok benzer. Ekranın sol tarafında kamerayı hareket ettirmek, dokunmak ve döndürmek için kullanılabilecek sanal bir joystick var. Ekranda nesneler görüntülendiğinde, yanlarında eller gibi simgeler görünecektir. Ekranın sol üst köşesinde oturma, ayakta duran ve uzanan bir simge var. Nesnelerle ve başka amaçlarla etkileşim kurmak için buna dokunabilirsiniz.

Seçenekler

Büyükanne ve Büyükbabanın Uygulama modu size bilgisi olmadan evini keşfetme şansı verir. Buna üç farklı moddan erişilebilir: kolay, normal ve zor. Bunların her biri, karakterlerin daha hızlı hareket ettiği ve ek zekaya sahip olduğu daha yüksek bir zorluk seviyesine sahiptir. Alternatif olarak, her iki karakteri de aynı anda keşfetmeyi seçebilirsiniz. MakeGrandpa ve Granny'nin bölümlerini kolaylaştırmak için tanrı modu modunu kullanın. Gizem oyununda evlerini keşfederken size saldırmayacaklar. Sinir olmadan oyunun bulmacalarını bile çözebilirsiniz.

Grafikler

Büyükanne: İkinci bölüm hala klasik 2D grafiklere sahiptir, ancak yüksek kaliteli 3D görsellere sahiptir. Bu, karakterlerin korku ve gerginlik duyguları sayesinde oyunun dramatik ve korkutucu doğasına katkıda bulunmaya yardımcı olur. Oyuncular, kahramanların duygularını bakış açılarıyla kolayca algılayabilirler. Özel seçenekler, oyuncunun oyunun görsel sunumunu seçmesine izin verir. Çözünürlüğü, oyunu oynamayı seçtikleri cihaza göre değiştirebilirler. İnsanlar atmosferi Granny'nin evinde bulutlar ve gergin. Ormanlık bir mesken, ahşap döşeme tahtaları ayak altında iniliyor. Eski korku filmleri genellikle filmin dikkate değer bir yönü olan müzik içerir. Filmde büyükanne veya büyükbaba ortaya çıktığında, izleyiciler yüksek sesler ve korkutucu görsellerin onları korkutmasını beklemelidir.

MOD özelliği performansı artırır.

Tanrı Modu, saldırılara büyükbaba ve büyükanne bağışıklığı verir.

Büyükanne İkinci Bölüm nedir?

Kendi başına korkutucu olan ıssız bir yerde uyandığınızı hayal edin. Ancak, nasıl gizemli olduğunu hatırlamadığınız bir eve sarıldığınızı hayal edin. Her ne pahasına olursa olsun, sizi evinizde hapsetmek isteyen korkunç figürlerden kaçınmalısınız. Acil bir ihtiyaç nedeniyle harekete geçmeniz ve kapıyı olabildiğince çabuk fırlatmanız gerekir. Reklam insanlar genellikle popüler büyükanne bölüm iki korku oyunu oynar. Oyuncunun perili evden ayrılmasını ve hayatta kalmalarına yardımcı olmak için malzeme toplamasını gerektirir. Hayatta kalmak için büyükanne ve büyükbabadan saklanmalısınız; Sıkı çalışma gereklidir. Üzerinde okuyarak daha fazla bilgi edinin. Bunu başarabilir misin?

Granny'nin ikinci bölümünde bulunan bazı unsurlar arasında 13 elmaslı bir şal, sahte kapaklı bir kitap ve bir çift gözlük bulunmaktadır.

Büyükanne İkinci Bölüm tipik korku oyununuz değil. Bu zombilerle dolu değil; Bunun yerine, gizemli bir evde gerçekleşir. Bu oyun sizi keskin tutmak için tasarlandı. Okuyarak özellikleri hakkında daha fazla bilgi edinin. İlk oyunda, sadece oyuncu kadrosunda bir karakter olarak büyükanne kaçınmanız gerekir. Ancak Büyükbaba, Granny'nin hikayesinin ikinci bölümünde oyuncu kadrosuna katılıyor - ancak ilk bakışta o kadar önemli görünmüyor. Büyükbabanın olağanüstü bir işitme duygusu vardır ve yavaş hareket eder. Yakalanırsa, size doğru şarj etmek için sadece bir yanlış adım alması gerekir. Ona kaçmaya çalışırken ses iletmez. Büyükbaba ise alışılmadık derecede sağır. Olağanüstü gücü ve hızı, onu geçen herkes için tehlikeli bir tehdit oluşturur. Tüm enerjinizi hayatta kalmaya adamanızı ister. Reklam Büyükanne İkinci Bölümün Ev Kontrolleri, ekranın sol tarafındaki sanal ped sayesinde anlaşılması ve kullanımı kolaydır. Evdeki farklı unsurlara dokunmak, gerçekleştirilebilecek etkileşimleri ortaya çıkarır. Nesneleri alabilir, kapıları açabilir ve kapatabilir ve bu oyunda kolayca anahtar alabilirsiniz.

Hakkında SSS Granny: Chapter Two şık

Bu mu Granny: Chapter Two Bu siteden indirdiğim mod güvenli mi?

Evet, Granny: Chapter Two Mod APK, sisteme yüklenmeden önce antivirüs yazılımı tarafından kontrol edilir. Barındırma sunucumuz da herhangi bir tehditten kaçınmak için düzenli olarak kontrol edilir.

Neden kurabiliyorum' Granny: Chapter Two şık?

Mod uygulamasının yüklenememesinin birçok nedeni vardır. 1.Android işletim sisteminiz mod uygulamasını yüklemek için çok yüksek. 2. Orijinal sürümü yüklediniz. Kaldırmanız gerekiyor.

Paket ayrıştırma hatası nasıl çözülür?

1."Bilinmeyen kaynaklardan yüklemeye izin ver" seçeneğini kapatmış olabilirsiniz;

2.İndirilen Granny: Chapter Two Mod apk tam olarak indirilmedi veya bozulmadı;

İndirme hatası nasıl düzeltilir?

Sunucu meşgul olabilir, daha sonra deneyebilirsiniz ve lütfen durmayın ve hızlı bir şekilde yeniden başlatın, indirmenin zamana ihtiyacı var.

HappyMod'un hatası nasıl bildirilir?

HappyMod'un slayt menüsünde e-posta ile rapor verebilirsiniz.

Bir mod nasıl talep edilir veya yüklenir?

Bunları HappyMod uygulamasında tek tıkla bulabilirsiniz.

obb mod dosyası nasıl kurulur?

HappyMod bu işlevi geliştirdi, HappyMod ile tek tıkla yükleyebilirsiniz.

Tam özellikler

Bilgi İndirme

Boyut 87.7MB
versiyon 1.1.9
versiyon Code 16
Lang af am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh-CN zh-HK zh-TW zu
izin INTERNET ACCESS_NETWORK_STATE
İzin Metni Diğer:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.

Operation Systems

Min Sdk 19
Min Sdk Txt Android 4.4 (KITKAT)
Hedef SDK 29
Hedef SDK Txt 29
Çok pencere No
Ekranları destekler küçük, normal, büyük, Xlarge
işlemci armeabi-v7a
Açık Gl Int 0
Herhangi Bir Yoğunluğu Destekler Yes
yoğunlukları 120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534

User Özellikler

Uses Özellikler Ekran Donanım Özellikleri:
Diğer.
Uses Not Özellikler Touchscreen hardware features:
The app uses the Global System for Mobile Communications (GSM) telephony radio system.
The app uses the device's basic two-point multitouch capabilities, such as for pinch gestures, but the app does not need to track touches independently. This is a superset of the android.hardware.touchscreen feature.
The app uses the device's advanced multitouch capabilities for tracking two or more points independently. This feature is a superset of the android.hardware.touchscreen.multitouch feature.

imza

3ADA5333C68FBA2DCDC7816EAD644A47
imza FD7A95648FF46FB1ACAB854ACFE1BF97ECF92346
Sha256 1CBD2D0548BB11026D9AB4DBAD4A2C9405CE796235D4003BCF0A0AED8BFE0C98
Geçerli Tue Jan 24 14:11:10 CET 2017 until: Fri Jun 10 15:11:10 CEST 2044
Seri numarası 83b12c6eac0de641

geliştirici

geliştirici A1
OU A1
organizasyon A1
yerel Lazyland
ülke RU
şehir Lazyland
Daha fazla oku

Bunu Paylaş

Bunun gibi

Kullanıcı Yorumları

Mevcut Sürüm

3.9

dışında 63 oy

5  star

39

4  star

4

3  star

5

2  star

2

1  star

13

Puanım

Yorum yaz

yorumlar

HappyMod

HappyMod

Download 100% working mods.

Kategoriler
% 100 çalışma modu kullanıcılar tarafından doğrulandı
Daha

View 10 mods of Granny: Chapter Two

Popular Tags

"mod dosyaları için en iyi indirici!"

% 100 çalışma modları için uygulama pazarı.

Büyük mod dosyalarını indirmek için hızlandırıldı.

İndir(7.2 MB)
close

HappyMod.com is the official website