HappyMod › Games › Action › Hero Adventure: Survivor RPG Mod
Hero Adventure: Survivor RPG Mod

Hero Adventure: Survivor RPG şık APK 0.51.0.3116 [Sınırsız para][Mod Menu][God Mode][High Damage]

Güncelleme açık: 2023-11-04

Hero Adventure: Survivor RPG şık değiştirilmiş bir versiyonudur Hero Adventure: Survivor RPG tarafından geliştirildi . Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Hero Adventure MOD APK (Menü, Sınırsız para/Tanrı modu/... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Hero Adventure: Survivor RPG 0.51.0.3116 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıHero Adventure: Survivor RPG şık APK 0.51.0.3116 [Sınırsız para][Mod Menu][God Mode][High Damage]
versiyon0.51.0.3116
Güncelleme açık2023-11-04
Boyut146.52 MB
Mod BilgisiHero Adventure MOD APK (Menü, Sınırsız para/Tanrı modu/Hasar) 0.51.0.3116
Ringtone İndirAnime Ringtone
KategoriAction
Google Play'den edininHero Adventure: Survivor RPG
Orijinal apk'yı indirinHero Adventure: Survivor RPG (176.61 MB)
Bağlantılar İndir:

Hero Adventure: Survivor RPG şık APK 0.51.0.3116 [Sınırsız para][Mod Menu][God Mode][High Damage]

Hızlı indirme (176.61 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (176.61 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

Anime Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Hero Adventure: Survivor RPG şık APK 0.51.0.3116 [Sınırsız para][Mod Menu][God Mode][High Damage]

Özellik V1 Özellik:
Menü, Sınırsız Para/Tanrı Modu/Hasar

Özellik V2 Özellik:
Menü, Sınırsız Para/Tanrı Modu/Hasar

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Kahraman Macerası bir oyundur. 2011 yılında yayınlanan birinci şahıs nişancı video oyunu.

Açık dünya üçüncü şahıs perspektif oyun tarzı ortaçağ dünyasında popülerdi. Oyuncular efsanevi yaratıklar, macera ve aksiyon ile zengin bir fantezi dünyasını keşfediyorlar. Garip yavaş ve hızlı oyun sayesinde bir şövalye olacak ve yaklaşan zorluklarla karşılaşacaksınız. Bu tarz oyun nedeniyle, macera normalden daha keyifli. Kötü yaratıklara karşı savaşırken seviyeler son derece zordur. Amacınız her aşamayı fethetmek ve son hedefinize ulaşmaktır. Her seviyeyi geçmek için ödüller verilir; Bu faydalar, seviyeler zorlaştıkça değer ve önemi arttırır. Bu tehlikeli toprakları fethetmeye çalışın!

# Openworld, keşfetmek için geniş bir alan sunar.

Karanlık Kale, oyunun ana ayarı olarak hizmet eder. Kalenin kapılarının arkasında, bağlamın geri kalanına erişiminizi engelleyen birçok korkutucu canavar bulacaksınız. Bu kapıların ötesinde, çeşitli ve muazzam bir bağlam bulacaksınız. Her seviyeyi tamamladıktan sonra, keşfedilecek yeni alanların kilidini açacaksınız. Her alanda birden fazla sahne ve zorluk vardır - bir diziyi bitiren her alanda ödüller ortaya çıkıyor. Oyuna düzenli olarak yeni seviyeler eklendiğinde, oyunculara sürekli değişen bir deneyim sağlanır. Bu, gelecekteki projeler için sonsuz bir fikir tedarikiyle sonuçlanır ve tamamen cilalı bir aksiyon oyunu sağlar. Oyun, gizem ve çekiciliğin yanı sıra benzersiz bir oyun tarzı ve yüksek kalibre yürütme ile dolu büyük bir dünya içeriyor.

# Canavarlarla bir savaş.

Silahlar ve kılıçlarla şövalyeler artık sadece efsanevi veya farklı canavarlarla karşılaşmazlar. Ayrıca kurtadamlar ve vampirler gibi diğer canavarlarla da savaşırlar. Onlara karşı duracak mısın? Evet, çünkü şimdi insanlar düşmanlarını istedikleri şekilde ele alabilirler. Yeni silahlar, daha müthiş dövüş düşmanları ve daha iyi teçhizat, daha iyi silahlara geçerken ödül olarak görünürler yapıyor. Mevcut ekipmanınızın yükseltilmesini sağlamak da birçok avantajla birlikte gelir. Birincil silah tek ödül değil; Oyuncular ayrıca daha güçlü silahların ve ekipmanların kilidini açabilirler.

# Ürünün temel özellikleri arasında su geçirmez bir tasarım ve 8 saatlik pil ömrü bulunmaktadır.

Oyun, farklı canavar türlerini yenmek için kolaydan zordan değişen farklı seviye türlerine sahiptir. Oyuncular da dünyadaki tüm canavarları yenerek oyunu kazanabilirler. Farklı bir silah ve kostüm cephaneliği seçerek kahramanınızı doğru şekilde giyin. Düşmanları öldürerek hızla kahraman olur; Basit ama çekici bir oyun. Deneyimlemek için harika yeni şeyler bulmak ve bulmak amacıyla yeni topraklara seyahat etmek bunu yapmanızı sağlar. Rol yapma oyunlarından ödünç alınan oyun öğeleri sayesinde, oyun gerçek yaşam deneyimlerini taklit eden gerilim ekler.

# Download Hero Adventure moduyla en korkutucu zindanları fethetin.

Sen hayalet bir şövalyesiniz, yani zindanlarda hayatta kalmak için gerekli tüm becerilere sahipsiniz. Büyük odaları keşfetmeye başlayın; Garip ve tehlikeli şekillerle korkutucu canavarlarla karşılaşacaksınız. Siz düşene ya da sizi öldürene kadar saldırılarına devam edecekler. Uzman oluncaya kadar ilerlemek ve saldırılarını yıkmak için silah kullanmanız gerekir. Mümkün olduğunda onlardan kaçının ve aranızda güvenli bir mesafe tutun. Güçlü olmak ve yolculuğunuza devam etmek için silahları yükseltin. Zindan temizlendikten sonra, hazineyi talep etme zamanı.

# Beceri seçimi gereklidir.

Herhangi bir odada ilerlerken Rastgele'de becerilerinize üç yükseltme kazanabilirsiniz. Her yükseltme, kullanmayı seçtiğiniz farklı bir yetenekle birlikte gelir. Bu, sizi oyun tarzınıza göre çeşitli stratejiler geliştirmeye zorlar. Menşe noktalarından uzak çeşitli becerileri birleştirmek beklenmedik amaçlara yol açar. Bu gerçeği kullanarak, tehlikeli hedefleri hızlı ve kolay bir şekilde yenebilirsiniz. Ayrıca, herhangi bir düşman yaratığı becerilerinizle kolayca kontrol edebilirsiniz. Savaş sonuna yaklaştıkça canavarlar önemli ölçüde artar. Bu, zafere ulaşmak için ekstra çaba gerektirir.

# Görevleri tamamlayarak kahramanlar kazanın.

Hero Adventure'daki tüm savaşçıların favori bir silahı var ve farklı dövüş yöntemleri kullanıyor. Ayrıca dünyanın bilmesi için büyük mucizeler yapacak efsanevi isimleri var. Hırslarınızı takip ederken insanlar ilham almak için size bakacaklar. Tüm bu kahramanların etkinliğini en üst düzeye çıkarmak için onları düzenli olarak güncelleyin. Onları edindikten sonra, dövüş güçlerini geliştiren dizin bilgilerini keşfedersiniz. Bu, bunları savaşmak için kullanmanızı sağlar ve aynı zamanda sizin için de kar elde eder. Mevcut olsanız bile canavarlar durmadan saldırmaya devam eder. Bunun nedeni, daha hızlı öğütmenize ve ek kaynaklar kazanmanıza yardımcı olmalarıdır.

# Asla ölümle ölmeyen insanların.

Bu şövalyeler öldüğünde, ölüm son değildir. Bu nedenle sınırsız oynamaya devam edebilirler. Sıradan ölürlerse görevleri yeniden başlatabilirler. Bu, ölümden sonra bile oynamaya devam etmelerini sağlar. Canavarları yendiğinizde ve hedefinize ulaştığınız için intikam önemlidir. Ancak hızlı bir şekilde kazanabilmeniz için ölümleri en aza indirmeniz gerekir. Güç gereksinimlerini en üst düzeye çıkarmak ölümün gerçekleşemeyeceğini garanti eder. Kendinize ek olarak daha fazla harika maç sağlamak en iyi fikirdir.

# Patronu yen ve kazan.

Yeni başlayanlar için son görev, zindanın belirli alanlarını koruyan patron canavarlarla savaşmaktır. Bu kötü düşmanlar, ziyaretçilerin karşılaşabileceği diğer yaratıklardan farklıdır. Üçüncü bir varyant, kemikleri kırmak için yeterli yığınla kendini sunar. Ayrıca, kaba gücü en zorlu bahis kaçırdığını bile bırakır. Özel yetenekler kullanıcıları rakiplerine karşı üçte birine yerleştirir. Bu hareketlerden kaçınmak ve onları atlatmanın yollarını bulmak için kuralları anlamalıdırlar. Kahraman Macera Modunu oynamak bağımlılık niteliklerini arttırır. Her gün yenilenen canlılıkla savaşmak için önemli bir savaştır. ———

# Hero Adventure: Survivor RPG şık APK 0.51.0.3116 [Sınırsız para][Mod Menu][God Mode][High Damage] Özellik:

Sevgili Monster Hunter, Hero Adventure'a hoş geldiniz: boşta zindan ve aksiyon nişancı oyunu — atış ve boşta iş adamı oyunları serisinde yeni bir açık dünya RPG'si! Kale zindanlarında bir hayalet şövalye oynayın, silahları, zırhı yükseltin, okçunuzun seviyesini yükseltin, boşta kalan kahramanları çağırın, canavar patronları öldürün ve en iyi zindan kralı olun. Tıpkı en iyi kahraman aksiyon RPG oyunlarında olduğu gibi, kötü toprakların açık dünyasında yolunuzu açın! Sen bizim son umudumuzsun! Gerçek nişancı özellikleri: ➤ Eşsiz hayaletleri öldürmek ve gerçek bir canavar avcısı olarak her seviyedeki her patronla savaşmak için dokunun ➤ Şövalyenizi ve silahını yükseltin, yeni silahlar ve zırhlar açın, güçlü bir okçu olun ➤ Efsanevi boştaki kahramanları çağırın, hepsini toplayın, Oyunu oynamadığınızda bile düşmanları öldürün ve asil bir hayalet şövalye ve en iyi zindan kralı olun➤ Bu gerçek aksiyon nişancı oyununda usta avcı olmak ve bir canavar savaşı yapmak için her kudretli büyü becerisini öğrenin➤ Dokun ve ona karşı savaş Yolunuza çıkan her patron ve hayaletle güçlü bir avcı olacaksınız ➤ Kötülüğün karanlık, açık dünyasını keşfedin ve kendi şövalye zindanı görevinizi oynayın ➤ RPG oyunları unsurları içeren bu aksiyon nişancı oyununda kazanmanın yolunu bulun ➤ Eğer ölürseniz - sadece canlandırın ve kahraman arayışınıza devam edin ➤ Kale zindan hikayesi hakkında daha fazla bilgi edinin Kahraman Macerasının sihirli hikayesi: Bazı gizemli olaylardan sonra, kötü topraklarda uyanıyorsunuz ve hiçbir şey hatırlamıyorsunuz. Bazı cevaplar ararken hayalet bir şövalye oldunuz ve canavar dünyasında ilerlemeye başladınız. Böylece birçok silah ve zırh yarattınız ve yükselttiniz. Silah en sevdiğiniz silahtı ama çok geçmeden kale zindanının düşmanlarla dolu olduğunu ve barutun gerçekten nadir olduğunu anladınız. Böylece siz de yay ve tatar yayı vurmaya başladınız. Yolculuğunuzda birçok kahramanı kurtardınız ve sığınağı kurdunuz. Canavar savaşlarından yorulduğunuzda artık burası sizin eviniz. Barınakta silahları, diğer silahları ve zırhları yükseltirsiniz, her gün yeni bir büyü becerisi öğrenirsiniz, diğer okçuları eğitirsiniz… Ancak birçok soru cevapsız kalır. Birçok canavar avcısı hâlâ hapiste. Yani silah alıp göreve devam etmenin zamanı geldi. Ta ki kale zindanından çıkış yolunu bulana kadar. Macera şövalyeyi çağırır. Hazır mısın?..Hero Adventure yeni bir boşta zindan kralı oyunudur, bu nedenle oyuncuların geri bildirimlerini almaktan ve bu nişancı ve açık dünya oyununa yeni özellikler eklemekten mutluluk duyuyoruz.Atıcılık ve aksiyon RPG oyunları hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın, sormaya çekinmeyin [email protected]. Yakında görüşürüz Canavar Avcısı!

Kahraman Macerası bir oyundur. 2011 yılında yayınlanan birinci şahıs nişancı video oyunu.
Openworld, keşfetmek için geniş bir alan sunar.
Canavarlarla bir savaş.
Ürünün temel özellikleri arasında su geçirmez bir tasarım ve 8 saatlik pil ömrü bulunmaktadır.
Download Hero Adventure moduyla en korkutucu zindanları fethetin.
Beceri seçimi gereklidir.
Görevleri tamamlayarak kahramanlar kazanın.
Asla ölümle ölmeyen insanların.
Patronu yen ve kazan.

# Nasıl indirilir ve kurulur Hero Adventure: Survivor RPG şık APK 0.51.0.3116 [Sınırsız para][Mod Menu][God Mode][High Damage]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Hero Adventure: Survivor RPG modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Hero Adventure: Survivor RPG mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Hero Adventure: Survivor RPG indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Hero Adventure: Survivor RPG arayın.

# Tam Özellikler Hero Adventure: Survivor RPG şık APK 0.51.0.3116 [Sınırsız para][Mod Menu][God Mode][High Damage]

// İndirme Bilgileri //

Boyut146.5MB
versiyon0.51.0.3116
Sürüm Kodu3116
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de de-DE el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ja-JP ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr tw uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-MO zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET ACCESS_NETWORK_STATE ACCESS_WIFI_STATE AD_ID POST_NOTIFICATIONS BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE BIND_APPHUB_SERVICE WAKE_LOCK FOREGROUND_SERVICE DYNAMIC_RECEIVER_NOT_EXPORTED_PERMISSION VIBRATE BILLING
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks'un kullanılmasına izin verir.

vibratör.:

Min Sdk22
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK33
Hedef SDK Txt33
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Global Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Uygulama, cihazın kıstırma hareketleri gibi temel iki noktalı çoklu dokunma özelliklerini kullanır, ancak uygulamanın dokunuşları bağımsız olarak izlemesi gerekmez.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin bir üst kümesidir.;Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazın dikey veya yatay yönlendirmeyi kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa her iki özelliği de bildirmenize gerek yoktur.#Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD5E89B158E4BCF988EBD09EB83F5378E87
imza61ED377E85D386A8DFEE6B864BD85B0BFAA5AF81
A40DA80A59D170CAA950CF15C18C454D47A39B26989D8B640ECD745BA71BF5DC
GeçerliFri Feb 29 02:33:46 CET 2008 until: Tue Jul 17 03:33:46 CEST 2035
Seri numarası936eacbe07f201df

// Geliştirici //

GeliştiriciAndroid
OUAndroid
organizasyonAndroid
yereldağ manzarası
ülkeBİZ
şehirKaliforniya

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Hero Adventure: Survivor RPG şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Hero Adventure: Survivor RPG şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 44

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (44)

 • U

  @Anonim   2023-11-28 05:39:37

  Kimden:US   cihaz:22101320G   OS:android 13
  es una burla este hack
 • I

  @Anonim   2023-11-24 05:49:42

  Kimden:IN   cihaz:Redmi Note 9 Pro   OS:android 12
  just no ads
 • G

  @Anonim   2023-11-18 09:09:20

  Kimden:GB   cihaz:SM-G998B   OS:android 13
  gems and money do not work it shows 1000k but you can't use them
 • B

  @Anonim   2023-11-15 02:13:08

  Kimden:BR   cihaz:MI 8 Lite   OS:android 10
  não funciona
 • A

  @Anonim   2023-11-02 00:48:26

  Kimden:AR   cihaz:moto g71 5G   OS:android 12
  no puedes empezar la segunda etapa
 • T

  @Anonim   2023-10-25 06:06:12

  Kimden:TR   cihaz:CPH2043   OS:android 12
  harika görünüyor vallaha
 • U

  @Anonim   2023-09-01 19:49:20

  Kimden:US   cihaz:V2066   OS:android 13
  game crash cannot open.do not download
 • U

  @Anonim   2023-08-31 13:13:20

  Kimden:US   cihaz:vivo 1808   OS:android 8.1.0
  working well at first chapter can't open the other chapter
 • G

  @Anonim   2023-07-29 05:56:33

  Kimden:GB   cihaz:SM-A032F   OS:android 11
  Does not work it litterly stuk in loading
 • I

  @Anonim   2023-07-26 21:05:42

  Kimden:ID   cihaz:V2207   OS:android 13
  no work stak in loading
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Hero Adventure: Survivor RPG şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Hero Adventure: Survivor RPG

 • T

  @Anonim   2023-03-25 12:43:44

  Kimden:TR   cihaz:samsung SM-A315F   OS:android 12
  hile süper oyun da süper oyun biraz bağımlılık yapıyor hile yapanların eline sağlam 10 yıldız 5 yıldız yetmez buna
Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Hero Adventure: Survivor RPG şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (76) Sürümler of Hero Adventure: Survivor RPG şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Hero Adventure: Survivor RPG şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme