HappyMod › Games › Action › Hero Adventure: Dark RPG Mod
Hero Adventure: Dark RPG Mod

Hero Adventure: Dark RPG şık APK 0.36.1.2256 [Ücretsiz satın alma]

Güncelleme açık: 2023-02-04

Hero Adventure: Dark RPG şık değiştirilmiş bir versiyonudur Hero Adventure: Dark RPG tarafından geliştirildi . Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Download Hero Adventure: Dark RPG MOD free purchases 0.36.1.... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Hero Adventure: Dark RPG 0.36.1.2256 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıHero Adventure: Dark RPG şık APK 0.36.1.2256 [Ücretsiz satın alma]
versiyon0.36.1.2256
Güncelleme açık2023-02-04
Boyut95.75 MB
Mod BilgisiDownload Hero Adventure: Dark RPG MOD free purchases 0.36.1.2256 APK0.36.1.2256
KategoriAction
Google Play'den edininHero Adventure: Dark RPG
Orijinal apk'yı indirinHero Adventure: Dark RPG (125.22 MB)
Bağlantılar İndir:

Hero Adventure: Dark RPG şık APK 0.36.1.2256 [Ücretsiz satın alma]

Hızlı indirme (125.22 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (125.22 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Hero Adventure: Dark RPG şık APK 0.36.1.2256 [Ücretsiz satın alma]

Özellik V1 Özellik:
Ücretsiz Alımlar 0.36.1.2256 APK

Özellik V2 Özellik:
Mandalina

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Kahraman Macerası bir oyundur. 2011 yılında yayınlanan birinci şahıs nişancı video oyunu.

Açık dünya üçüncü şahıs perspektif oyun tarzı ortaçağ dünyasında popülerdi. Oyuncular efsanevi yaratıklar, macera ve aksiyon ile zengin bir fantezi dünyasını keşfediyorlar. Garip yavaş ve hızlı oyun sayesinde bir şövalye olacak ve yaklaşan zorluklarla karşılaşacaksınız. Bu tarz oyun nedeniyle, macera normalden daha keyifli. Kötü yaratıklara karşı savaşırken seviyeler son derece zordur. Amacınız her aşamayı fethetmek ve son hedefinize ulaşmaktır. Her seviyeyi geçmek için ödüller verilir; Bu faydalar, seviyeler zorlaştıkça değer ve önemi arttırır. Bu tehlikeli toprakları fethetmeye çalışın!

# Openworld, keşfetmek için geniş bir alan sunar.

Karanlık Kale, oyunun ana ayarı olarak hizmet eder. Kalenin kapılarının arkasında, bağlamın geri kalanına erişiminizi engelleyen birçok korkutucu canavar bulacaksınız. Bu kapıların ötesinde, çeşitli ve muazzam bir bağlam bulacaksınız. Her seviyeyi tamamladıktan sonra, keşfedilecek yeni alanların kilidini açacaksınız. Her alanda birden fazla sahne ve zorluk vardır - bir diziyi bitiren her alanda ödüller ortaya çıkıyor. Oyuna düzenli olarak yeni seviyeler eklendiğinde, oyunculara sürekli değişen bir deneyim sağlanır. Bu, gelecekteki projeler için sonsuz bir fikir tedarikiyle sonuçlanır ve tamamen cilalı bir aksiyon oyunu sağlar. Oyun, gizem ve çekiciliğin yanı sıra benzersiz bir oyun tarzı ve yüksek kalibre yürütme ile dolu büyük bir dünya içeriyor.

# Canavarlarla bir savaş.

Silahlar ve kılıçlarla şövalyeler artık sadece efsanevi veya farklı canavarlarla karşılaşmazlar. Ayrıca kurtadamlar ve vampirler gibi diğer canavarlarla da savaşırlar. Onlara karşı duracak mısın? Evet, çünkü şimdi insanlar düşmanlarını istedikleri şekilde ele alabilirler. Yeni silahlar, daha müthiş dövüş düşmanları ve daha iyi teçhizat, daha iyi silahlara geçerken ödül olarak görünürler yapıyor. Mevcut ekipmanınızın yükseltilmesini sağlamak da birçok avantajla birlikte gelir. Birincil silah tek ödül değil; Oyuncular ayrıca daha güçlü silahların ve ekipmanların kilidini açabilirler.

# Ürünün temel özellikleri arasında su geçirmez bir tasarım ve 8 saatlik pil ömrü bulunmaktadır.

Oyun, farklı canavar türlerini yenmek için kolaydan zordan değişen farklı seviye türlerine sahiptir. Oyuncular da dünyadaki tüm canavarları yenerek oyunu kazanabilirler. Farklı bir silah ve kostüm cephaneliği seçerek kahramanınızı doğru şekilde giyin. Düşmanları öldürerek hızla kahraman olur; Basit ama çekici bir oyun. Deneyimlemek için harika yeni şeyler bulmak ve bulmak amacıyla yeni topraklara seyahat etmek bunu yapmanızı sağlar. Rol yapma oyunlarından ödünç alınan oyun öğeleri sayesinde, oyun gerçek yaşam deneyimlerini taklit eden gerilim ekler.

# Download Hero Adventure moduyla en korkutucu zindanları fethetin.

Sen hayalet bir şövalyesiniz, yani zindanlarda hayatta kalmak için gerekli tüm becerilere sahipsiniz. Büyük odaları keşfetmeye başlayın; Garip ve tehlikeli şekillerle korkutucu canavarlarla karşılaşacaksınız. Siz düşene ya da sizi öldürene kadar saldırılarına devam edecekler. Uzman oluncaya kadar ilerlemek ve saldırılarını yıkmak için silah kullanmanız gerekir. Mümkün olduğunda onlardan kaçının ve aranızda güvenli bir mesafe tutun. Güçlü olmak ve yolculuğunuza devam etmek için silahları yükseltin. Zindan temizlendikten sonra, hazineyi talep etme zamanı.

# Beceri seçimi gereklidir.

Herhangi bir odada ilerlerken Rastgele'de becerilerinize üç yükseltme kazanabilirsiniz. Her yükseltme, kullanmayı seçtiğiniz farklı bir yetenekle birlikte gelir. Bu, sizi oyun tarzınıza göre çeşitli stratejiler geliştirmeye zorlar. Menşe noktalarından uzak çeşitli becerileri birleştirmek beklenmedik amaçlara yol açar. Bu gerçeği kullanarak, tehlikeli hedefleri hızlı ve kolay bir şekilde yenebilirsiniz. Ayrıca, herhangi bir düşman yaratığı becerilerinizle kolayca kontrol edebilirsiniz. Savaş sonuna yaklaştıkça canavarlar önemli ölçüde artar. Bu, zafere ulaşmak için ekstra çaba gerektirir.

# Görevleri tamamlayarak kahramanlar kazanın.

Hero Adventure'daki tüm savaşçıların favori bir silahı var ve farklı dövüş yöntemleri kullanıyor. Ayrıca dünyanın bilmesi için büyük mucizeler yapacak efsanevi isimleri var. Hırslarınızı takip ederken insanlar ilham almak için size bakacaklar. Tüm bu kahramanların etkinliğini en üst düzeye çıkarmak için onları düzenli olarak güncelleyin. Onları edindikten sonra, dövüş güçlerini geliştiren dizin bilgilerini keşfedersiniz. Bu, bunları savaşmak için kullanmanızı sağlar ve aynı zamanda sizin için de kar elde eder. Mevcut olsanız bile canavarlar durmadan saldırmaya devam eder. Bunun nedeni, daha hızlı öğütmenize ve ek kaynaklar kazanmanıza yardımcı olmalarıdır.

# Asla ölümle ölmeyen insanların.

Bu şövalyeler öldüğünde, ölüm son değildir. Bu nedenle sınırsız oynamaya devam edebilirler. Sıradan ölürlerse görevleri yeniden başlatabilirler. Bu, ölümden sonra bile oynamaya devam etmelerini sağlar. Canavarları yendiğinizde ve hedefinize ulaştığınız için intikam önemlidir. Ancak hızlı bir şekilde kazanabilmeniz için ölümleri en aza indirmeniz gerekir. Güç gereksinimlerini en üst düzeye çıkarmak ölümün gerçekleşemeyeceğini garanti eder. Kendinize ek olarak daha fazla harika maç sağlamak en iyi fikirdir.

# Patronu yen ve kazan.

Yeni başlayanlar için son görev, zindanın belirli alanlarını koruyan patron canavarlarla savaşmaktır. Bu kötü düşmanlar, ziyaretçilerin karşılaşabileceği diğer yaratıklardan farklıdır. Üçüncü bir varyant, kemikleri kırmak için yeterli yığınla kendini sunar. Ayrıca, kaba gücü en zorlu bahis kaçırdığını bile bırakır. Özel yetenekler kullanıcıları rakiplerine karşı üçte birine yerleştirir. Bu hareketlerden kaçınmak ve onları atlatmanın yollarını bulmak için kuralları anlamalıdırlar. Kahraman Macera Modunu oynamak bağımlılık niteliklerini arttırır. Her gün yenilenen canlılıkla savaşmak için önemli bir savaştır. ———

# Hero Adventure: Dark RPG şık APK 0.36.1.2256 [Ücretsiz satın alma] Özellik:

Sevgili Monster Hunter, Kahraman Macerasına Hoş Geldiniz: Idle Dungeon & Action Shooter - Atış ve boş kralı oyunları serisinde yeni bir açık dünya RPG! Kale zindanlarında bir hayalet şövalye oynayın, silahları yükselt, zırh, okçu seviyesini yükseltin, boş kahramanları arayın, canavar patronlarını öldürün ve en iyi zindan kralı olun. Tıpkı En İyi Kahraman Aksiyon RPG oyunlarında olduğu gibi, kötü toprakların açık dünyasında ilerleyin! Sen bizim son umudumuz! True Shooter Özellikleri: ➤ Eşsiz hayaletleri öldürmek ve gerçek bir canavar avcısı olarak her patronla savaşmak için dokunun. Güçlü Archer ➤ Efsanevi boşta kahramanları çağırın, hepsini toplayın, oyun oynamadığınızda ve asil bir hayalet şövalye ve en iyi zindan tycoon olsanız bile düşmanları öldür Hunter ve Bu gerçek aksiyon atıcısında bir canavar savaşı ile savaş ➤ Yolda her patron ve hayaletle savaşa dokunun ve savaşın güçlü bir avcı olacaksınız ➤ Kötülüğün karanlık açık dünyasını keşfedin ve kendi başına oynayın Knight Dungeon Quest ➤ Bu aksiyon atıcısında RPG oyunlarının unsurlarıyla kazanmanın yolunu bulun ➤ Ölürseniz - sadece canlandırın ve Kahraman Görevinize devam edin ➤ Castle Dungeon Hikayesi Hakkında Daha fazla bilgi edinin Kahraman Macerasının Sihirli Hikayesi: Bazı gizemli olaylardan sonra kötü topraklarda uyandın ve hiçbir şey hatırlamadınız. Bazı cevaplar ararken, hayalet şövalye oldunuz ve canavar dünyasında yolunuzu çekmeye başladınız. Böylece birçok silah ve zırhı yarattınız ve yükselttiniz. Silah en sevdiğiniz silahtı ama yakında kale zindanının düşmanlarla dolu olduğunu ve barutun gerçekten nadir olduğunu anladınız. Böylece bir yay ve tatar yayı çekmeye başladınız. Yolculuğunuzda birçok kahramanı kurtardınız ve barınağı ayarladınız. Şimdi canavar savaşlarından yorulduğunuzda eviniz. Barınakta silahları, diğer silahları ve zırhı yükseltiyorsunuz, her gün yeni bir sihir becerisi öğrenin, diğer okçuları eğitin… ancak birçok soru cevapsız kalır. Birçok canavar avcısı hala hapse atılıyor. Yani silah alıp göreve devam etmenin zamanı geldi. Kale zindanından çıkış yolunu bulana kadar. Macera şövalyeyi çağırıyor. Hazır mısınız? .. Kahraman Macerası yeni bir boşluk zindanı kralı oyunudur, bu yüzden bu atıcı ve açık dünya oyununda oyuncunun geri bildirimini almaktan ve yeni özellikler eklemekten mutluluk duyarız. Fikrinizi paylaşın Çekim ve aksiyon RPG oyunları hakkında, [email protected] adresinden sormaktan çekinmeyin. Yakında görüşürüz Monster Hunter!

Kahraman Macerası bir oyundur. 2011 yılında yayınlanan birinci şahıs nişancı video oyunu.
Openworld, keşfetmek için geniş bir alan sunar.
Canavarlarla bir savaş.
Ürünün temel özellikleri arasında su geçirmez bir tasarım ve 8 saatlik pil ömrü bulunmaktadır.
Download Hero Adventure moduyla en korkutucu zindanları fethetin.
Beceri seçimi gereklidir.
Görevleri tamamlayarak kahramanlar kazanın.
Asla ölümle ölmeyen insanların.
Patronu yen ve kazan.

# Nasıl indirilir ve kurulur Hero Adventure: Dark RPG şık APK 0.36.1.2256 [Ücretsiz satın alma]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Hero Adventure: Dark RPG modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Hero Adventure: Dark RPG mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Hero Adventure: Dark RPG indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Hero Adventure: Dark RPG arayın.

# Tam Özellikler Hero Adventure: Dark RPG şık APK 0.36.1.2256 [Ücretsiz satın alma]

// İndirme Bilgileri //

Boyut95.8MB
versiyon0.36.1.2256
Sürüm Kodu2256
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de de-DE el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ja-JP ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr tw uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET ACCESS_NETWORK_STATE ACCESS_WIFI_STATE AD_ID VIBRATE POST_NOTIFICATIONS BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE BIND_APPHUB_SERVICE WAKE_LOCK BILLING RECEIVE_BOOT_COMPLETED FOREGROUND_SERVICE
İzin Metni DİĞER:
Diğer:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlar hakkında bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkında bilgilere erişmesine izin verir.
Vibratöre erişim sağlar.
PowerManager Wakelocks'u kullanmanın, işlemciyi uyku veya ekrandan korumasına izin verir.
karartma .; Bir uygulamanın, sistem önyüklemeyi bitirdikten sonra yayınlanan Action_boot_Completed'i almasına izin verir.:

Min Sdk22
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK32
Hedef SDK Txt32
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi Donanım Özellikleri:
Uygulama cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özellikleri kullanır.
Kullanıcı Özelliği TouchScreen Donanım Özellikleri:
Uygulama, Mobil İletişim için Global Sistemi (GSM) Telefon Radyo Sistemi kullanıyor.
Uygulama, cihazın tutam hareketleri gibi temel iki noktalı çokluitok özelliklerini kullanıyor, ancak uygulamanın dokunuşları bağımsız olarak izlemesi gerekmiyor.
Bu, Android.hardware.touchscreen özelliğinin bir üst setidir .; Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş multitouch özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, Android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir süper kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazın portre veya peyzaj oryantasyonunu kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa, her iki özelliği de bildirmeniz gerekmez.#Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.:

// imza //

MD5E89B158E4BCF988EBD09EB83F5378E87
imza61ED377E85D386A8DFEE6B864BD85B0BFAA5AF81
A40DA80A59D170CAA950CF15C18C454D47A39B26989D8B640ECD745BA71BF5DC
GeçerliFri Feb 29 02:33:46 CET 2008 until: Tue Jul 17 03:33:46 CEST 2035
Seri numarası936eacbe07f201df

// Geliştirici //

GeliştiriciAndroid
OUAndroid
organizasyonAndroid
yereldağ manzarası
ülkeBİZ
şehirKaliforniya

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Hero Adventure: Dark RPG şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Hero Adventure: Dark RPG şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 35

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (35)

 • U

  @Anonim   2023-02-04 20:53:58

  Kimden:US   cihaz:vivo 1906   OS:android 11
  good.................,
 • E

  @Anonim   2022-12-14 22:25:22

  Kimden:EG   cihaz:M2006C3MI   OS:android 10
  #HappyMod# #HappyMod#
 • G

  @Anonim   2022-11-30 19:04:00

  Kimden:GB   cihaz:ONEPLUS A5010   OS:android 10
  Mod works as it should do
 • N

  @Anonim   2022-11-12 13:46:58

  Kimden:NL   cihaz:VOG-L29   OS:android 10
  The mod is working but cant go further than level 23 while most players are much higher and can hit better bosses
 • I

  @Anonim   2022-11-08 23:04:15

  Kimden:IT   cihaz:2107113SG   OS:android 12
  quali sarebbero le mod ????che il gioco e uguale identico a quello di PlayStore !!!!
 • B

  @Anonim   2022-11-01 10:32:13

  Kimden:BR   cihaz:moto g(8) play   OS:android 10
  ainda não sei se funciona mais estou tentando
 • B

  @Anonim   2022-11-01 10:31:43

  Kimden:BR   cihaz:moto g(8) play   OS:android 10
  MT bom esse jogo sério recomendo
 • U

  @Anonim   2022-08-15 07:33:58

  Kimden:US   cihaz:vivo 1906   OS:android 11
  no dmg no godmod..............................
 • E

  @Anonim   2022-07-17 09:12:11

  Kimden:ES   cihaz:RMX3241   OS:android 11
  muy funcional es Perfecto
 • A

  @Anonim   2022-05-12 14:48:53

  Kimden:AU   cihaz:SM-G975F   OS:android 12
  why cant i get the mods to load?
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Hero Adventure: Dark RPG şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Hero Adventure: Dark RPG

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Hero Adventure: Dark RPG şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (35) Sürümler of Hero Adventure: Dark RPG şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Hero Adventure: Dark RPG şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme