HappyMod › Games › Racing › Hill Climb Racing 2 Mod
Hill Climb Racing 2 Mod

Hill Climb Racing 2 şık APK 1.54.3

% 100 ÇALIŞMA

Güncelleme açık: 2023-02-06

Hill Climb Racing 2 şık değiştirilmiş bir versiyonudur Hill Climb Racing 2 tarafından geliştirildi Fingersoft. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Download Hill Climb Racing 2 MOD APK v1.54.3 (Küresel) For ... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Hill Climb Racing 2 1.54.3 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıHill Climb Racing 2 şık APK 1.54.3
versiyon1.54.3
Güncelleme açık2023-02-06
Boyut182.19 MB
Mod BilgisiDownload Hill Climb Racing 2 MOD APK v1.54.3 (Küresel) For Android 1.54.3
geliştiriciFingersoft
KategoriRacing
Google Play'den edininHill Climb Racing 2
Orijinal apk'yı indirinHill Climb Racing 2 (165.49 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Hill Climb Racing şık APK
Hill Climb Racing 2 şık APK
Make More! – Idle Manager şık APK
Fail Hard şık APK
Boom Karts Multiplayer Racing şık APK
I Hate Fish şık APK
Garage Empire - Idle Tycoon şık APK
Bağlantılar İndir:

Hill Climb Racing 2 şık APK 1.54.3

Hızlı indirme (165.49 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (165.49 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Hill Climb Racing 2 şık APK 1.54.3

Download Hill Climb Racing 2 MOD APK v1.54.3 (Küresel) For Android 1.54.3

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Yeni araçlar ve zorlu zorluklar yolumuza geliyor.

İkinci Hill Tırmanış Yarışı Oyunu, Mistik Kupa adlı yeni bir fincan tanıtıyor. Oyuncular diğer yarışçılara karşı yarışırken bu kupaya katılabilirler; Aynı zamanda tüm oyuncular için birincilik hedefidir. Her oyunda belirli sayıda tur bulunur. Sonuç olarak, oyuncular olası tüm ödülleri kazanmak için gerekli tüm seviyeleri tamamlamalıdır. Bunlar yeni araçlar ve sandıklar içerir.

# Mükemmel bir çok çeşitli rakibi yenmek.

Hill Climb Racing 2, oyunculara bir tepede yarışma şansı sunuyor ve arabalarıyla hızla yarışarak yarışıyor. Tepe ayrıca düz yolların eksikliği nedeniyle yarışı zorlaştırıyor - oyuncular başkalarını yenmek ve parkur boyunca hızlandırmak için farklı araziler bulmalıdır.

# Yeni parçalar açar ve bir arabadaki eski parçaları değiştirir.

Hill Climb Racing 2'de birkaç eşleşmeden yarışabilirsiniz. Bu ırkların bazıları sizin için zaferle sonuçlanırken, diğer yarışlar yenilgiyle sona eriyor. Sonuç olarak, araba kullanma ve araba taşıma becerilerinizi ve arabanızın genel performansını geliştirmeniz gerekir. Madeni paralarınızı araca yatırarak genel işlevselliğini artırabilirsiniz. Arabaya zaten sahip olduğunuz parçalarla ek özellikler de ekleyebilirsiniz. Bu, arabayı yeni edinilen parçalarla yükseltmeye devam etmenizi sağlar.

# Bu ürünün temel özellikleri şunlardır: yüksek dereceli paslanmaz çelik dış ve iç mekan ve güvenli bir manyetik kapanma.

Atlar tarafından çekilen arabalardan bisikletlere, tanklara ve kamyonlara kadar oyuncular 20'den fazla farklı araca binebilirler. En sevdiğiniz araca eklemek için yeni yükseltmeleri ve ekstra araçları tamamlayın! Aracınızın ve kişiliğinizin görünümünü değiştirin! Çevrimiçi diğer oyuncularla takım modunda yarışın! Başlamak için arkadaşlarınızdan yardım alın. Etkileyici akrobatik hareketler yaparken bağımlılık yapan arcade yarış eğlencesi mümkündür. Mevcut birçok müzik seçeneği var! Klasik macera modu bir aradan sonra geri döndü. Oyuna ekstra boyutlar ekleyen her hafta yeni etkinlikler ve zorluklar ortaya çıkıyor. Çevrimiçi yarışlar kazanırsanız size inanılmaz ödüller verir. Tepede yarış ve bu ödülleri kazanın!

# Hill Climb Racing 2'yi benzersiz yollarla oynamak ek zevk sağlar.

Hill Climb Racing 2, basit oyunuyla kolayca anlaşılabilir. Oyuncuların kullanmaları için mevcut olan birkaç araç arasından seçim yapmaları gerekir. Arabalarını daha iyi beygir gücü ve torkla değiştirerek, oyuncular herhangi bir arazinin üstesinden gelebilir. Newton Bill, hiçbir yarışçının bulunmadığı yere gitmek isteyen bir yarış meraklısı. Bu, oyunda bir ortakla bölgelerde seyahat ederek yapılır. Tıpkı adının da ifade ettiği gibi, Newton, yerçekimi yasasını kırmaya inanılmaz bir şekilde kararlı. Evet, onun üzerinde kulağa gelen tehlikeli kurslara doğru ilerleyecek. Ve sizin yardımınızla, birçok dağın dik taraflarını ölçeklendirecek. Oyunun bazı noktalarında, nükleer santralleri ve Ragnarok'un pistlerini bile hızlandırabilir. Birden fazla yarışa katılan reklam, size toplamak için ek hazineler verir. Daha güçlü araçların kilidini açmanıza ve yarış deneyiminizdeki diğer gelişmiş özelliklere erişmenize olanak tanıyan oyununuzu geliştirmek için ekstra puanlar gereklidir.

# Yarışın yanı sıra Hill Climb Racing 2'de ne yapabilirim?

Her iki Hill Climb Racing 2 APK Mod Kilitli Moonlander ve Orijinal çeşitli ortak özellikleri paylaşıyor. Bunun nedeni, oyunun öne çıkmasını sağlayan olağanüstü bir dizi özelliğe sahip olmasıdır. İkinci sürüm, artan optimizasyon sayesinde ek özellikler ve gelişmiş performans içerir. İstisnai olarak sunulan Hill Climb Racing 2'nin özellikleri arasında yarış, tırmanma ve araba kullanımı yer alıyor. Bu oyun, oyuncuların ödül kazanmak için katılabileceği çok sayıda etkinlik sunuyor. Haftalık çok oyunculu etkinlikler, dünyanın her yerinden oyuncuların birbirlerine karşı rekabet etmelerini sağlar. Birçok araç mevcuttur. Yeterli kupa kazanarak yeni araçların kilidini açılabilir. Bu araçlar benzersiz bir güç sunar ve yarış deneyiminizi geliştirir. Çok çeşitli özelleştirme seçenekleriyle, bu oyun aracınızı birçok benzersiz özellikle yükseltmenizi sağlar. Performansı artırmak için bazı ayar parçaları 14 kata kadar eklenebilir. Ayrıca, bu oyun kendi karakterlerinizi oluşturmak dahil olmak üzere harika özelleştirme seçeneklerine sahiptir! Bu, daha yüksek ödül kazanma şansına sahip oyuncuları seçerek oyununuzu özelleştirmenizi sağlayan yeni bir özelliktir. Diğer oyunculara karşı yarışırken ödül kazanma şansınızı artırabilecek deneyimli oyuncuları seçmek daha iyidir. Bu sadece çok oyunculu oyunlarda bulunan benzersiz bir özelliktir. Oyun maceracı oyunu teşvik eden dinamik bir ortama sahiptir. Oyunun kir, asfalt ve kar gibi birkaç seçeneği var. Reklam Bu oyun, hem düşük hem de daha yüksek çözünürlükler için etkileyici bir şekilde optimize edilmiş yüksek kaliteli 3D grafikler kullanır.

# Hill Climb Racing 2 Mod, oyuna sınırsız para sağlayan bir APK dosyası ekler. Ayrıca, mod oyun için tüm öğelerin kilidini açar.

Oyun modifisi, oyuna daha yüksek kalite gibi özelliklerle ek adrenalin ekler. Sınırsız elmas, madeni para ve para.

# Tüm yaş grupları için basit ve bağımlılık yapan bir oyun

Hill Climb Racing 2 oyunu, eğlenceli oyunu nedeniyle inanılmaz derecede popüler. Son derece basit bir yarış oyunu, ancak oyuncular komik yan kaydırma ve yarış oyunu sayesinde ondan çok zevk buluyorlar. Oyun hem stil hem de yapıda off-road yarışlarına benzer şekilde yapılandırılmıştır. Çoğu zorlukta amaç, bir yarışı belirli bir süre içinde yakıttan çökmeden veya bitmeden tamamlamaktır. Ancak, oyun birçok ek yarış moduna sahiptir. Mücadelenin bu versiyonları normal yarışlardan daha eğlenceli ve daha zorludur. Ayrıca, oyunun grafikleri ve kontrol sistemi değişikliği, oyuncunun araçları ve arazileri üzerinde daha fazla kontrole sahip olmasına yardımcı olur. ———

# Hill Climb Racing 2 şık APK 1.54.3 Özellik:Hill Climb Racing 2 Mod game is a interesting racing game. In this mod, the coins and gems you spend will not decrease and it will increase. That means the more coins you spend, the more coins you will get. Note: if you want to buy something expensive, you should buy something cheap to get more money to buy expensive things. Enjoy the game!

Sign in social account: Not supported

Game online or offline: Offline

Root Needed?: No

License Needed?: No

Install Steps:
1) Download APK files on happymod.com.
2.) Install and Enjoy.

Also read: COC MOD. Mod info: unlimted money and unlimited coins, private server.Orijinal Hill Climb Racing'in yaratıcılarından Hill Climb Racing 2! Daha büyük, daha iyi ve çok eğlenceli!? En iyi boş zaman katil yarış oyununu oynayın! En son büyük güncelleme videosuna göz atın: BR> • Etkinlikler - Haftalık Canlı Etkinliklerde Başkalarını Vs Oynayın! • Tune - 14+ benzersiz ve yükseltilebilir ayar parçaları • Özelleştir - harika karakterler ve harika arabalar ve bisikletler oluştur! Harika grafikler - Yüksek ve düşük çözünürlüklü cihazlar için optimize edilmiş • Sosyal - arkadaşlarınıza günlük ve haftalık yarışmalarda meydan okuma • Rekabet - Lider tahtalarına tırmanın, #1 olmak Otomobiller ve Bisikletler: Motokros, Jeep, Formula ve 13 Daha Fazlası! Geri bildiriminiz ve ha Rd işte Yeni arabalar, bisikletler, bardaklar, özellikler ve elbette bulabileceğiniz hataları düzeltmek bulabilirsiniz. Bu nedenle, neyi sevdiğinizi veya sevmediğinizi bildirirseniz gerçekten takdir ederiz ve oyunla ilgili sorunlarınız [email protected] adresine, lütfen Cihazınızı ve modelinizi ekleyin. < BR> Bizi Takip Edin: * Facebook: https://www.facebook.com/fingersoft * twitter: @fingersoft * Web: https://www.fingersoft.net * Instagram : https://www.instagram.com/hillclimbracing_official Kullanım Koşulları: http://fingersoft.net/eula Gizlilik Politikası: http://fingersoft.net/privacy < BR> Hill Climb Racing ™ ✓ Fingersoft Ltd.'nin tescilli ticari markasıdır. Tüm hakları saklıdır.

Yeni araçlar ve zorlu zorluklar yolumuza geliyor.
Mükemmel bir çok çeşitli rakibi yenmek.
Yeni parçalar açar ve bir arabadaki eski parçaları değiştirir.
Bu ürünün temel özellikleri şunlardır: yüksek dereceli paslanmaz çelik dış ve iç mekan ve güvenli bir manyetik kapanma.
Hill Climb Racing 2'yi benzersiz yollarla oynamak ek zevk sağlar.
Yarışın yanı sıra Hill Climb Racing 2'de ne yapabilirim?
Hill Climb Racing 2 Mod, oyuna sınırsız para sağlayan bir APK dosyası ekler. Ayrıca, mod oyun için tüm öğelerin kilidini açar.
Tüm yaş grupları için basit ve bağımlılık yapan bir oyun

# Nasıl indirilir ve kurulur Hill Climb Racing 2 şık APK 1.54.3 ?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Hill Climb Racing 2 modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Hill Climb Racing 2 mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Hill Climb Racing 2 indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Hill Climb Racing 2 arayın.

# Tam Özellikler Hill Climb Racing 2 şık APK 1.54.3

// İndirme Bilgileri //

Boyut182.2MB
versiyon1.54.3
Sürüm Kodu575

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET ACCESS_NETWORK_STATE WAKE_LOCK BILLING RECEIVE AD_ID BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE FOREGROUND_SERVICE
İzin Metni DİĞER:
Diğer:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlar hakkında bilgilere erişmesine izin verir.
PowerManager Wakelocks'un işlemcinin uyku veya ekranın karartılmasını önlemesini sağlar.
Min Sdk21
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK31
Hedef SDK Txt31
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarm64-v8a armeabi-v7a x86 x86_64
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 213, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Ekran Donanım Özellikleri:
Diğer.
Kullanıcı Özelliği TouchScreen Donanım Özellikleri:
Uygulama, Mobil İletişim için Global Sistemi (GSM) Telefon Radyo Sistemi kullanır.

// imza //

MD592DD29F3DB05276508515EBA0A8293C2
imzaC07EE3DC336E03EC2BE128F7BC019D12429D8F7C
D8789081E1FC1D91EFA1EB742E3EE66BE858DFD07E1FE56FE87B00D1BCEAEA12
GeçerliWed Sep 02 13:45:30 CEST 2015 until: Sat Jan 17 12:45:30 CET 2043
Seri numarası23a20784

// Geliştirici //

GeliştiriciDeveloper
organizasyonFingersoft
ülkeFi

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Hill Climb Racing 2 şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Hill Climb Racing 2 şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 34

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (34)

 • A

  @Anonim   2023-02-07 19:54:04

  Kimden:AE   cihaz:SM-A235F   OS:android 13
  this mod not working
 • P

  @Anonim   2023-02-07 11:03:46

  Kimden:PH   cihaz:SM-X205   OS:android 12
  I know this mod doesn't do anything but it's alright, it's the best game
 • C

  @Anonim   2023-02-07 07:56:42

  Kimden:CZ   cihaz:SM-T510   OS:android 9
  This version has no hacks!
 • I

  @Anonim   2023-02-06 21:19:10

  Kimden:ID   cihaz:RMX1941   OS:android 9
  Gak ada mod nya, ini original version
 • G

  @Anonim   2023-02-04 15:46:36

  Kimden:GE   cihaz:SM-A405FN   OS:android 11
  it has no mod its just a normaly
 • R

  @Anonim   2023-02-04 04:50:39

  Kimden:RU   cihaz:RMX1851   OS:android 10
  not working plz don't downolad this mode
 • S

  @Anonim   2023-02-03 14:33:17

  Kimden:SE   cihaz:SM-A405FN   OS:android 11
  i remember this used to work but you need to update the mod to the latest version of the game
 • S

  @Anonim   2023-02-03 03:02:21

  Kimden:SK   cihaz:SM-A510F   OS:android 7.0
  milanlaszlo1111111111kdj
 • U

  @Anonim   2023-02-02 18:16:08

  Kimden:US   cihaz:RMX2002   OS:android 11
  I can't seen eny mod in this game.. Pls tell me i want Unlimited money
 • U

  @Anonim   2023-02-02 04:05:50

  Kimden:US   cihaz:motorola one fusion   OS:android 11
  No funciona
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Hill Climb Racing 2 şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Hill Climb Racing 2

 • U

  @Anonim   2023-02-06 19:07:47

  Kimden:US   cihaz:Xiaomi Redmi 7   OS:android 10
  jsjdjekehusjeburjdvdjdmmdmddnfkfjtiq1wJsjejeiekjejeuirj height of the tiger
 • U

  @Anonim   2023-02-05 18:33:33

  Kimden:US   cihaz:ZTE ZTE Blade L8   OS:android 9
  lo nesecitooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo9ooooiiioooooooooo
 • U

  @Anonim   2023-02-03 10:41:11

  Kimden:US   cihaz:itel itel L6005   OS:android 9
  latest version ka much money mod nikaliye please and multiplayer mod bhi with ranked
 • U

  @Anonim   2023-02-02 17:28:10

  Kimden:US   cihaz:realme RMX2002   OS:android 11
  I cant seen eny modify in this game.. I want Unlimited money
 • G

  @Anonim   2023-02-02 05:06:01

  Kimden:GB   cihaz:HUAWEI MRD-LX1F   OS:android 9
  Plzz make a mid of unlimited coins and diamonds for latest version of the game which is compatible and works
 • I

  @Anonim   2023-01-31 17:47:53

  Kimden:IN   cihaz:Xiaomi M2006C3LI   OS:android 10
  please this app mod is create to upload kijiye Isuzu whereupon Shahidi siddhidatri
 • I

  @Anonim   2023-01-31 14:29:03

  Kimden:IT   cihaz:HUAWEI SNE-LX1   OS:android 10
  Vorrei i soldi illimitati per favore I want unlimited money please
 • F

  @Anonim   2023-01-30 03:14:40

  Kimden:FR   cihaz:Xiaomi Redmi 8   OS:android 9
  kldkdjwl'wkdjxbxjdlwkwjslsosjs'wkwldbdklssosndkdkdndjndndjdkdlldjhdkdjdjkdodoso jjnnklk
 • R

  @Anonim   2023-01-27 09:56:11

  Kimden:RU   cihaz:OPPO CPH2363   OS:android 13
  I beg you to release a new version of the mod as soon as possible, because this version doesn't work.
 • D

  @Anonim   2023-01-24 20:33:00

  Kimden:DE   cihaz:DOOGEE X95Pro   OS:android 10
  unlimeted Money in 1.54.3 because the Version are to old so you cant Play
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Hill Climb Racing 2 şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (101) Sürümler of Hill Climb Racing 2 şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Hill Climb Racing 2 şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme