HappyMod / Racing / Hill Climb Racing 2 şık
Hill Climb Racing 2 Mod Apk 1.53.2 [Sınırsız para]

Hill Climb Racing 2 Mod Apk 1.53.2 [Sınırsız para]

2022-10-25

139.93 MB

APK Bilgileri

Türler
versiyon
1.53.2
Boyut
139.93 MB
şık Özellikler
Unlimited money
Güncellendi
2022-10-25
Gerekir
4.4 and up

Mod Bilgisi:(Modlanan nedir?)

Sınırsız altın

Editör İncelemesi

Hill Climb Racing 2 Mod Apk 1.53.2 [Sınırsız para]
Hill Climb Racing 2 Mod Apk 1.53.2 [Sınırsız para]

Hill Climb Racing 2 Mod game is a interesting racing game. In this mod, the coins and gems you spend will not decrease and it will increase. That means the more coins you spend, the more coins you will get. Note: if you want to buy something expensive, you should buy something cheap to get more money to buy expensive things. Enjoy the game!

Sign in social account: Not supported

Game online or offline: Offline

Root Needed?: No

License Needed?: No

Install Steps:
1) Download APK files on happymod.com.
2.) Install and Enjoy.

Also read: COC MOD. Mod info: unlimted money and unlimited coins, private server.

Hill Climb Racing 2 Mod Detayları

Yeni araçlar ve zorlu zorluklar yolumuza geliyor.

İkinci Hill Tırmanış Yarışı Oyunu, Mistik Kupa adlı yeni bir fincan tanıtıyor. Oyuncular diğer yarışçılara karşı yarışırken bu kupaya katılabilirler; Aynı zamanda tüm oyuncular için birincilik hedefidir. Her oyunda belirli sayıda tur bulunur. Sonuç olarak, oyuncular olası tüm ödülleri kazanmak için gerekli tüm seviyeleri tamamlamalıdır. Bunlar yeni araçlar ve sandıklar içerir.

Hill Climb Racing 2 Mod

Mükemmel bir çok çeşitli rakibi yenmek.

Hill Climb Racing 2, oyunculara bir tepede yarışma şansı sunuyor ve arabalarıyla hızla yarışarak yarışıyor. Tepe ayrıca düz yolların eksikliği nedeniyle yarışı zorlaştırıyor - oyuncular başkalarını yenmek ve parkur boyunca hızlandırmak için farklı araziler bulmalıdır.

Hill Climb Racing 2 Mod

Yeni parçalar açar ve bir arabadaki eski parçaları değiştirir.

Hill Climb Racing 2'de birkaç eşleşmeden yarışabilirsiniz. Bu ırkların bazıları sizin için zaferle sonuçlanırken, diğer yarışlar yenilgiyle sona eriyor. Sonuç olarak, araba kullanma ve araba taşıma becerilerinizi ve arabanızın genel performansını geliştirmeniz gerekir. Madeni paralarınızı araca yatırarak genel işlevselliğini artırabilirsiniz. Arabaya zaten sahip olduğunuz parçalarla ek özellikler de ekleyebilirsiniz. Bu, arabayı yeni edinilen parçalarla yükseltmeye devam etmenizi sağlar.

Hill Climb Racing 2 Mod

Bu ürünün temel özellikleri şunlardır: yüksek dereceli paslanmaz çelik dış ve iç mekan ve güvenli bir manyetik kapanma.

Atlar tarafından çekilen arabalardan bisikletlere, tanklara ve kamyonlara kadar oyuncular 20'den fazla farklı araca binebilirler. En sevdiğiniz araca eklemek için yeni yükseltmeleri ve ekstra araçları tamamlayın! Aracınızın ve kişiliğinizin görünümünü değiştirin! Çevrimiçi diğer oyuncularla takım modunda yarışın! Başlamak için arkadaşlarınızdan yardım alın. Etkileyici akrobatik hareketler yaparken bağımlılık yapan arcade yarış eğlencesi mümkündür. Mevcut birçok müzik seçeneği var! Klasik macera modu bir aradan sonra geri döndü. Oyuna ekstra boyutlar ekleyen her hafta yeni etkinlikler ve zorluklar ortaya çıkıyor. Çevrimiçi yarışlar kazanırsanız size inanılmaz ödüller verir. Tepede yarış ve bu ödülleri kazanın!

Hill Climb Racing 2'yi benzersiz yollarla oynamak ek zevk sağlar.

Hill Climb Racing 2, basit oyunuyla kolayca anlaşılabilir. Oyuncuların kullanmaları için mevcut olan birkaç araç arasından seçim yapmaları gerekir. Arabalarını daha iyi beygir gücü ve torkla değiştirerek, oyuncular herhangi bir arazinin üstesinden gelebilir. Newton Bill, hiçbir yarışçının bulunmadığı yere gitmek isteyen bir yarış meraklısı. Bu, oyunda bir ortakla bölgelerde seyahat ederek yapılır. Tıpkı adının da ifade ettiği gibi, Newton, yerçekimi yasasını kırmaya inanılmaz bir şekilde kararlı. Evet, onun üzerinde kulağa gelen tehlikeli kurslara doğru ilerleyecek. Ve sizin yardımınızla, birçok dağın dik taraflarını ölçeklendirecek. Oyunun bazı noktalarında, nükleer santralleri ve Ragnarok'un pistlerini bile hızlandırabilir. Birden fazla yarışa katılan reklam, size toplamak için ek hazineler verir. Daha güçlü araçların kilidini açmanıza ve yarış deneyiminizdeki diğer gelişmiş özelliklere erişmenize olanak tanıyan oyununuzu geliştirmek için ekstra puanlar gereklidir.

Yarışın yanı sıra Hill Climb Racing 2'de ne yapabilirim?

Her iki Hill Climb Racing 2 APK Mod Kilitli Moonlander ve Orijinal çeşitli ortak özellikleri paylaşıyor. Bunun nedeni, oyunun öne çıkmasını sağlayan olağanüstü bir dizi özelliğe sahip olmasıdır. İkinci sürüm, artan optimizasyon sayesinde ek özellikler ve gelişmiş performans içerir. İstisnai olarak sunulan Hill Climb Racing 2'nin özellikleri arasında yarış, tırmanma ve araba kullanımı yer alıyor. Bu oyun, oyuncuların ödül kazanmak için katılabileceği çok sayıda etkinlik sunuyor. Haftalık çok oyunculu etkinlikler, dünyanın her yerinden oyuncuların birbirlerine karşı rekabet etmelerini sağlar. Birçok araç mevcuttur. Yeterli kupa kazanarak yeni araçların kilidini açılabilir. Bu araçlar benzersiz bir güç sunar ve yarış deneyiminizi geliştirir. Çok çeşitli özelleştirme seçenekleriyle, bu oyun aracınızı birçok benzersiz özellikle yükseltmenizi sağlar. Performansı artırmak için bazı ayar parçaları 14 kata kadar eklenebilir. Ayrıca, bu oyun kendi karakterlerinizi oluşturmak dahil olmak üzere harika özelleştirme seçeneklerine sahiptir! Bu, daha yüksek ödül kazanma şansına sahip oyuncuları seçerek oyununuzu özelleştirmenizi sağlayan yeni bir özelliktir. Diğer oyunculara karşı yarışırken ödül kazanma şansınızı artırabilecek deneyimli oyuncuları seçmek daha iyidir. Bu sadece çok oyunculu oyunlarda bulunan benzersiz bir özelliktir. Oyun maceracı oyunu teşvik eden dinamik bir ortama sahiptir. Oyunun kir, asfalt ve kar gibi birkaç seçeneği var. Reklam Bu oyun, hem düşük hem de daha yüksek çözünürlükler için etkileyici bir şekilde optimize edilmiş yüksek kaliteli 3D grafikler kullanır.

Hill Climb Racing 2 Mod, oyuna sınırsız para sağlayan bir APK dosyası ekler. Ayrıca, mod oyun için tüm öğelerin kilidini açar.

Oyun modifisi, oyuna daha yüksek kalite gibi özelliklerle ek adrenalin ekler. Sınırsız elmas, madeni para ve para.

Tüm yaş grupları için basit ve bağımlılık yapan bir oyun

Hill Climb Racing 2 oyunu, eğlenceli oyunu nedeniyle inanılmaz derecede popüler. Son derece basit bir yarış oyunu, ancak oyuncular komik yan kaydırma ve yarış oyunu sayesinde ondan çok zevk buluyorlar. Oyun hem stil hem de yapıda off-road yarışlarına benzer şekilde yapılandırılmıştır. Çoğu zorlukta amaç, bir yarışı belirli bir süre içinde yakıttan çökmeden veya bitmeden tamamlamaktır. Ancak, oyun birçok ek yarış moduna sahiptir. Mücadelenin bu versiyonları normal yarışlardan daha eğlenceli ve daha zorludur. Ayrıca, oyunun grafikleri ve kontrol sistemi değişikliği, oyuncunun araçları ve arazileri üzerinde daha fazla kontrole sahip olmasına yardımcı olur. ———

Benzer Uygulamalar Hill Climb Racing 2 Apps

Hill Climb Racing 2 şık App is Racing OYUN . Birçok benzer Mod Uygulaması var Hill Climb Racing 2 Mod App: Hill Climb Racing Mod APK, Offroad Legends 2 Mod APK, Mountain Climb 4x4 : Car Drive Mod APK, Asphalt 8 - Car Racing Game Mod APK, Offroad Legends - Monster Truc Mod APK, Real Racing 3 Mod APK, Offroad Hill Racing Mod APK, Racing Fever Mod APK, Exion Hill Racing Mod APK, Traffic Racer Mod APK, Beach Buggy Racing Mod APK, MMX Hill Dash Mod APK, Mad Truck Challenge 4x4 Racing Mod APK, Traffic Rider Mod APK, Nitro Nation: Car Racing Game Mod APK, Hot Wheels: Race Off Mod APK, Asphalt Xtreme: Rally Racing Mod APK, Need for Speed™ No Limits Mod APK, Prime Peaks Mod APK, Drive Ahead! - Fun Car Battles Mod APK, Angry Birds Go! Mod APK, Beach Buggy Blitz Mod APK, Hill Racing 3D: Uphill Rush Mod APK, CSR 2 - Drag Racing Car Games Mod APK, Moto X3M Bike Race Game Mod APK, Racing Online:Car Driving Game Mod APK, Mini Racing Adventures Mod APK, Asphalt Nitro Mod APK, CSR Racing Mod APK, Bike Race:Motorcycle Games Mod APK, Earn to Die 2 Mod APK, Moto Traffic Race Mod APK, Dr. Driving 2 Mod APK, SUP Multiplayer Racing Games Mod APK, Demolition Derby: Crash Racing Mod APK, Extreme Car Driving Simulator Mod APK, Down the hill 2 Mod APK, City Racing Lite Mod APK, Angry Gran Run - Running Game Mod APK, City Racing 3D Mod APK, Crazy for Speed Mod APK, Street Racing 3D Mod APK, Turbo Driving Racing 3D Mod APK, Dr. Parking 4 Mod APK, Blocky Roads Mod APK, Racing In Car 3D Mod APK, Cars: Lightning League Mod APK, Traffic Tour Car Racer game Mod APK, Thomas & Friends: Go Go Thomas Mod APK, Car Driver 2 (Hard Parking) Mod APK,

Fingersoft

Fingersoft birçok popüler Uygulama ve Oyun geliştiren çok popüler bir geliştiricidir. İşte ' tarafından geliştirilen tüm uygulamalar Fingersoft : Hill Climb Racing 2 Mod APK, Hill Climb Racing Mod APK,

Hakkında SSS Hill Climb Racing 2 şık

Bu mu Hill Climb Racing 2 Bu siteden indirdiğim mod güvenli mi?

Evet, Hill Climb Racing 2 Mod APK, sisteme yüklenmeden önce antivirüs yazılımı tarafından kontrol edilir. Barındırma sunucumuz da herhangi bir tehditten kaçınmak için düzenli olarak kontrol edilir.

Neden kurabiliyorum' Hill Climb Racing 2 şık?

Mod uygulamasının yüklenememesinin birçok nedeni vardır. 1.Android işletim sisteminiz mod uygulamasını yüklemek için çok yüksek. 2. Orijinal sürümü yüklediniz. Kaldırmanız gerekiyor.

Paket ayrıştırma hatası nasıl çözülür?

1."Bilinmeyen kaynaklardan yüklemeye izin ver" seçeneğini kapatmış olabilirsiniz;

2.İndirilen Hill Climb Racing 2 Mod apk tam olarak indirilmedi veya bozulmadı;

İndirme hatası nasıl düzeltilir?

Sunucu meşgul olabilir, daha sonra deneyebilirsiniz ve lütfen durmayın ve hızlı bir şekilde yeniden başlatın, indirmenin zamana ihtiyacı var.

HappyMod'un hatası nasıl bildirilir?

HappyMod'un slayt menüsünde e-posta ile rapor verebilirsiniz.

Bir mod nasıl talep edilir veya yüklenir?

Bunları HappyMod uygulamasında tek tıkla bulabilirsiniz.

obb mod dosyası nasıl kurulur?

HappyMod bu işlevi geliştirdi, HappyMod ile tek tıkla yükleyebilirsiniz.

Tam özellikler

Bilgi İndirme

Boyut 139.9MB
versiyon 1.53.2
versiyon Code 528
Lang en zh-CN zh-HK zh-TW
izin INTERNET ACCESS_NETWORK_STATE WAKE_LOCK BILLING BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE RECEIVE WRITE_EXTERNAL_STORAGE MANAGE_EXTERNAL_STORAGE READ_EXTERNAL_STORAGE
İzin Metni Diğer:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlar hakkında bilgilere erişmesine izin verir.
PowerManager Wakelocks'un işlemcinin uyku veya ekranın karartılmasını önlemesini sağlar.
Depolama:
Bir uygulamanın harici depolama alanına yazmasına izin verir.
Bir uygulamanın harici depolama alanından okumasını sağlar.

Operation Systems

Min Sdk 19
Min Sdk Txt Android 4.4 (KITKAT)
Hedef SDK 29
Hedef SDK Txt 29
Çok pencere No
Ekranları destekler küçük, normal, büyük, xlarge
işlemci armeabi-v7a
Açık Gl Int 0
Herhangi Bir Yoğunluğu Destekler Yes
yoğunlukları 120, 160, 240, 320, 480, 560, 640, 65534

User Özellikler

Uses Özellikler Ekran Donanım Özellikleri:
Diğer.
Uses Not Özellikler Touchscreen hardware features:
The app uses the Global System for Mobile Communications (GSM) telephony radio system.

imza

F7CB9A55D2AE05A027DD313FA03C0E71
imza B00911E42AA025ACD49A10A979363E52D347BD81
Sha256 26E4EB5076616A4DE257748AFFAA9A16239093F87170584906EFD0804ED48A82
Geçerli Sat Sep 03 08:21:35 CEST 2022 until: Mon Aug 10 08:21:35 CEST 2122
Seri numarası 504322cc

geliştirici

geliştirici PMSDK
OU PMSDK
organizasyon PMSDK
yerel PMSDK
ülke PMSDK
şehir PMSDK
Daha fazla oku

Bunu Paylaş

Bunun gibi

Kullanıcı Yorumları

Mevcut Sürüm

4.0

Puanım

Yorum yaz

yorumlar

HappyMod

HappyMod

Download 100% working mods.

Kategoriler
% 100 çalışma modu kullanıcılar tarafından doğrulandı
Daha

View 97 mods of Hill Climb Racing 2

Popular Tags

"mod dosyaları için en iyi indirici!"

% 100 çalışma modları için uygulama pazarı.

Büyük mod dosyalarını indirmek için hızlandırıldı.

İndir(7.2 MB)
close

HappyMod.com is the official website