HappyMod › Games › Racing › Hill Climb Racing Mod
Hill Climb Racing Mod

Hill Climb Racing şık APK 1.57.0 [Sınırsız para]

% 100 ÇALIŞMA

Güncelleme açık: 2022-12-14

Hill Climb Racing şık değiştirilmiş bir versiyonudur Hill Climb Racing tarafından geliştirildi Fingersoft. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Download Hill Climb Racing (Mod, sınırsız para) 1.57.0... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Hill Climb Racing 1.57.0 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıHill Climb Racing şık APK 1.57.0 [Sınırsız para]
versiyon1.57.0
Güncelleme açık2022-12-14
Boyut77.91 MB
Mod BilgisiDownload Hill Climb Racing (Mod, sınırsız para) 1.57.0
geliştiriciFingersoft
KategoriRacing
Google Play'den edininHill Climb Racing
Orijinal apk'yı indirinHill Climb Racing (72.84 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Hill Climb Racing şık APK
Hill Climb Racing 2 şık APK
Make More! – Idle Manager şık APK
Fail Hard şık APK
Boom Karts Multiplayer Racing şık APK
I Hate Fish şık APK
Garage Empire - Idle Tycoon şık APK
Bağlantılar İndir:

Hill Climb Racing şık APK 1.57.0 [Sınırsız para]

Hızlı indirme (72.84 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (72.84 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Hill Climb Racing şık APK 1.57.0 [Sınırsız para]

Video Doğrulandı

Özellik V1 Özellik:
Sınırsız para, boyalar, yakıt

Özellik V2 Özellik:
Mod, sınırsız para

Özellik V3 Özellik:
Para/GEMS 1.57.0 APK

Özellik V4 Özellik:
çok para

Özellik V5 Özellik:
Çok para

Özellik V6 Özellik:
sınırsız para

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Uniqueandimmersivegameplay

Althoughplatformracingmechanicsandstylehavebeenaroundforalongtime,HillClimbRacingstillexudesadistinctbeautyandcharmwhenplayersenjoyitdirectly.Everythinginsideit,suchasthecontrols,leveldesign,andthedifficultyorcomplexitythateachvehicleoffers,isdelicateandin-depth.Theypromisetobringplayersthemostrealisticdrivingexperiencewhencrossingcountlessdangeroushillsandmore.

# Gerçekçi

Thephysicsinthegamearefullyappliedandfullofdetailsothatanycontentorvehiclemovementisrealisticineachframe.Notonlythat,ithasagreatinfluenceoneveryone'scontrolstyle,makingplayershavetobalancespeedperfectlyinmanyanglestocompletethelevel.Iftheplayeracceleratestoomuch,theforcecancausethevehicletooverturnandtakealongtimetoturnover,makingeverythingchallengingorfailure.

# Performagnificententcombos

Asplayerstraversesteepslopesandutilizespeedtogreateffect,theycanperformimpressiveandartisticstunts.Althoughthetechniquesareperformedaredifferentintheair,theirscoresadduptobelarge,therebyassessingtheplayer'sperformanceastheycompletethelevelcourses.Asplayerslevelup,HillClimbRacingwillunlockmanynewstunttechniquestocombinecreativelyandflawlesslywithcombos.

# UnlockVariablehill-climbingcars

Variousoff-roadspecialvehicleswillbeintroducedcontinuouslyinthegameplayforplayerstolookfordifferencesinthefeelingofdrivingthem.Theperformanceandfunctionsofeachvehiclearealsodifferentandvividandsuitableforperformingavarietyofstuntsdependingonthetypeofterrain.Ontopofthat,theyalsocomewithadeepandvariedupgradesystem,givingplayersmoreoptionstoupgradetheirvehicle'sperformancetothefullest.

# ExoticandCreativedilyChallenges

ThedailyChallengesfeatururedInhillclimbracingarealLinspired byTebestdesignersinthecommunity.italwaysexudesdifficulty, AndplayershavetocompleteTempersonalveHicles.Evenso, bunların lawardsaregathathathathathathathathathathathathathathathathathathathathathathathathathathathathathathathathathathathathathathathathathathathathathathathathathathathathathathathathathathathathathathathathathathathathathathathathathathathathathathathathathathattonkarstarstartonsat.

# RacewithotherPlayers'Avievement

PlayerCanconfidentyRaceAgainSttheAvementsorShadowsOfotherPlayerSuniqueracingModes.IlisIlsoanopportunityForthectechniquesfromtheVeHiclestheyare. HillclimbracinghasanaverageAndlovelyGraphicquality, ButitsContenDhysicsareperfectlyVividAndrealist.notonlythat, ititionaleventsoractiesalwayShaveNexCellentRwardsForse-qualityLevelSfromotherplayers.

# Abartılı

Areyouacarlover?Doyoudreamoftravelingaroundtheworldwithyourcar?Orsimplyyouneedtoforgetthehourswastedintrafficcongestion,stuckinthecrowdedlanesthatsometimesbudgealittle.Youjustwanttostephardontheaccelerator,acceleratepasteveryone,revvedthecarintothegarage,andrelievedtothrowyourselfonthesofa& HillClimbRacingisaracinggamethatisnotlikeanyotherracinggame.Ithinkit&squitesimilartotheendlessrunninggameslikeSubwaySurferorFlappyBirdbecauseofthesimplegameplayandcontrols(withjustonefinger),theonlydifferenceisinthisgame,itsmainthemeisaricketyterrainvehiclesvehicle. TheGameReLeedbyfingersoft-Afinnishcompany, FreeForBoToDroidandiosin2012.IntheFirstyearOfRelease, theGamequickyAvEvedmorethan100milliondownloads.inapril2018, thesreleedtheSEondpartOfthegame, andalsorEntheoneBeLionSloadmark ..whceppressive!

# Becinethebestdriver

EnteringHillClimbRacingyouwilltakeontheroleguynamedNewtonBill-atalentedyoungdriverwithambitious.WiththefirstJeepavailable,youlldriveitthroughruggedterrainlikedrivinguphill,downhill,crossingbridges,rockycrevices,andmanyotherenvironments.Thevehiclecontrolmechanismisverysimple,youjustneedtouse2accelerationandbrakebuttonsreasonablytobalancethecar.Itsoundseasy,butyouwillfeelthatyourcarislikeaballbouncingontheground.Sincethisisaterraindrivinggame,theroadsarenotflat,justasmallmistakeinthedrivingprocessisenoughtomakethecaroverturnandthatmeansyoulose. Themainpurposeofthisgameistoovercomechallengingraces,tryingtocompleteyourjourney.Ifyougoslowly,youwillbeabletocrossroughroadsmoreeasily,butittakesalotoftimeanditispossiblethatyourcarwillrunoutoffuelalongtheway.Whenyoudrive,dontforgettocollectcoins.Coinsareimportantthingstohelpyoubuynewcarsornecessaryaccessories.

# 10011DeadType

Therearemanydeathsbydifferentwaysinracessuchasflipthecar,bangingtheheadontherockorthecarrunningoutoffuel(thereasonsoundsprettyfunny,butitcanhappen).Thereisplentyoffuelandbatteriesscatteredalongtheway,youcanpickthemuptocontinueyourjourney.ControllingyourspeedatsteepstretchesisanextremelyimportanttechniqueinHillClimbRacing.Ifyoudontdothiswell,thecarwilleasilyloseitsbalance,leadingtoaflip.

# 30Vehicles'ın üzerinde

StarththeGame, HillclimbracingGivesyouajeep.ifyouliketouseuse, ithfine, butitismuTeenJoyabletoExperiencemanycars.YoucanuseyourMoneytobuyotherspecialVehiclesebycycles, trucksorevanks.eachcarpossessesdiffferenteSkotalarkalar. ———

# Hill Climb Racing şık APK 1.57.0 [Sınırsız para] Özellik:We have tested Hill Climb Racing mod on our android devices. Hill Climb Racing mod is a 100% working mod with unlimited coins and gems in in the game. You can buy any vehicles for free. When you get a car, you can use these money to upgrade it. You can also unlock all the stages with these money.

Root Needed?: No

License Needed?: No

Install Steps:
1) Download APK files on happymod.com.
2.) Install and Enjoy.

Also read: COC MOD. Mod info: unlimted money and unlimited coins, private server.Şimdiye kadar yapılmış en bağımlılık yapan ve eğlenceli fizik tabanlı sürüş oyunlarından biri! Ve ücretsiz! Onu daha önce hiç sürmediği yere götüren bir yolculuğa çıkmak üzeredir. Ragnarok'tan bir nükleer santrale kadar, tüm yerler Bill'e bir yarış pisti. Fizik yasalarına çok az saygı duyarak, Bill aydaki en yüksek tepeleri fethedene kadar dinlenmeyecek! Birçok farklı otomobille benzersiz tepe tırmanma ortamlarının zorluklarıyla yüzleşir. Cesur hilelerinden bonuslar kazanın ve arabanızı yükseltmek ve daha da yüksek mesafelere ulaşmak için paralar toplayın. Yine de dikkat et - Bill'in şişman boynu, çocukken olduğu gibi değil! Ve onun iyi eski benzin krematoryumu yakıttan kolayca tükenecek. > - Ayarlanabilir parçalar arasında motor, süspansiyon, lastikler ve 4WD - her birinde ulaşılacak seviyelerle çok sayıda aşama (kırsal, çöl, kutup ve ay! +++) - Puanınızı ekran görüntüsünüzle paylaşın. Arkadaşlar! Mod: Hayalinizdeki aracınızı özel parçalarla oluşturun ve sürün! Bisiklet, canavar kamyonu, traktör, hippi minibüsü, tekarlık, dört bisiklet, turist otobüsü, yarış arabası, polis arabası, ambulans, itfaiye aracı, kar mobil, süper offroad ve daha fazlası! t o Oyun ancak isteğe bağlı uygulama içi alımlar mevcuttur. Bu nedenle, neyi sevdiğinizi veya sevmediğinizi ve oyunda [email protected]'e sahip olabileceğinizi ve lütfen cihazınızı ve modelinizi ekleyeceğinizi bildirirseniz gerçekten takdir ederiz. Bizi takip edin: < BR>* Facebook: https://www.facebook.com/fingersoft * Twitter: @fingersoft * Web: https://www.fingersoft.net * Instagram: https: // www .instagram.com/hillclimbracing_official Kullanım Koşulları: http://fingersoft.net/eula Gizlilik Politikası: http://fingersoft.net/privacy Tepe tırmanış yarışı Fingersoft Ltd.'nin kayıtlı bir ticari markası tüm hakları saklıdır.

Uniqueandimmersivegameplay
Gerçekçi
Performagnificententcombos
UnlockVariablehill-climbingcars
ExoticandCreativedilyChallenges
RacewithotherPlayers'Avievement
Abartılı
Becinethebestdriver
10011DeadType
30Vehicles'ın üzerinde

# Nasıl indirilir ve kurulur Hill Climb Racing şık APK 1.57.0 [Sınırsız para]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Hill Climb Racing modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Hill Climb Racing mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Hill Climb Racing indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Hill Climb Racing arayın.

# Tam Özellikler Hill Climb Racing şık APK 1.57.0 [Sınırsız para]

// İndirme Bilgileri //

Boyut77.9MB
versiyon1.57.0
Sürüm Kodu574
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinBILLING INTERNET ACCESS_NETWORK_STATE AD_ID RECEIVE WAKE_LOCK BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE FOREGROUND_SERVICE
İzin Metni DİĞER:
Diğer:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlar hakkında bilgilere erişmesine izin verir.
PowerManager Wakelocks'un işlemcinin uyku veya ekranın karartılmasını önlemesini sağlar.
Min Sdk19
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK31
Hedef SDK Txt31
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 213, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Ekran Donanım Özellikleri:
Diğer.
Kullanıcı Özelliği TouchScreen Donanım Özellikleri:
Uygulama, Mobil İletişim için Global Sistemi (GSM) Telefon Radyo Sistemi kullanır.

// imza //

MD53ADA5333C68FBA2DCDC7816EAD644A47
imzaFD7A95648FF46FB1ACAB854ACFE1BF97ECF92346
1CBD2D0548BB11026D9AB4DBAD4A2C9405CE796235D4003BCF0A0AED8BFE0C98
GeçerliTue Jan 24 14:11:10 CET 2017 until: Fri Jun 10 15:11:10 CEST 2044
Seri numarası83b12c6eac0de641

// Geliştirici //

GeliştiriciA1
OUA1
organizasyonA1
yerelLazyland
ülkeRu
şehirLazyland

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Hill Climb Racing şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Hill Climb Racing şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 163

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (163)

 • M

  @Anonim   2023-03-29 02:44:44

  Kimden:MX   cihaz:DRA-LX3   OS:android 8.1.0
  wena Meche ina Sama tumajar bi saum
 • U

  @Anonim   2023-03-28 07:46:51

  Kimden:US   cihaz:SM-T225   OS:android 12
  muy buen juego se merece sus 5 estrellas gracias por todo
 • I

  @Anonim   2023-03-27 16:58:56

  Kimden:IN   cihaz:V2037   OS:android 13
  #HappyMod# #HappyMod#
 • I

  @Anonim   2023-03-27 16:58:36

  Kimden:IN   cihaz:V2037   OS:android 13
  #HappyMod# #HappyMod#
 • I

  @Anonim   2023-03-27 16:56:46

  Kimden:IN   cihaz:V2037   OS:android 13
  #HappyMod# #HappyMod#
 • U

  @Anonim   2023-03-27 16:41:15

  Kimden:US   cihaz:CPH1909   OS:android 8.1.0
  2222222222222222222222
 • K

  @Anonim   2023-03-26 23:22:30

  Kimden:KH   cihaz:OPPO F1s   OS:android 5.1
  dyg gdfds fggdf 3454 gfd fddh hhd
 • U

  @Anonim   2023-03-26 22:35:39

  Kimden:US   cihaz:A37fw   OS:android 5.1.1
  Not instaling and not working
 • I

  @Anonim   2023-03-26 21:40:00

  Kimden:IN   cihaz:M2004J19PI   OS:android 11
  #HappyMod# #free fire# #video# #roblox# #Quick Games# #vpn#
 • I

  @Anonim   2023-03-26 20:54:03

  Kimden:IT   cihaz:SM-A136B   OS:android 13
  Molto buono tranne le gemme, qualche volta mancano.
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Hill Climb Racing şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Hill Climb Racing

 • A

  @Anonim   2023-03-25 20:06:54

  Kimden:AU   cihaz:samsung SM-A536B   OS:android 13
  it dosent work on me i uninstallt 1 time and it dosent work
 • U

  @Anonim   2023-03-24 13:14:12

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-T380   OS:android 9
  1.57.0 or similar with unlimited gems, coins, maybe paint buckets, but THERE HAS TO BE normal fuel drain
 • I

  @Anonim   2023-03-24 11:35:04

  Kimden:ID   cihaz:samsung SM-J415F   OS:android 8.1.0
  hhxyddudududususudud7d7d7d7d7d7d7d7d7d7dudududududus7s7d7d7d7d7dusud6d7d7
 • U

  @Anonim   2023-03-23 09:02:06

  Kimden:US   cihaz:Micromax Micromax E7533   OS:android 11
  ma esa hack karna chta hu muja please hack karna dejeya
 • P

  @Anonim   2023-03-21 20:29:44

  Kimden:PK   cihaz:vivo V2061   OS:android 12
  Please send the mod of scary teacher 3D Unlimited money.
 • U

  @Anonim   2023-03-21 00:05:23

  Kimden:US   cihaz:vivo V2027   OS:android 10
  download ny hot ky kru lvkr sanga
 • I

  @Anonim   2023-03-19 14:18:10

  Kimden:IN   cihaz:samsung SM-M315F   OS:android 12
  can I get unlimited diamonds to in this mod diamonds are in negative can you make it positive please
 • T

  @Anonim   2023-03-15 21:42:18

  Kimden:TR   cihaz:Xiaomi 2201117SG   OS:android 11
  çok güzel herekese terecih hahahahahhahahahahahah bide
 • A

  @Anonim   2023-03-11 17:57:42

  Kimden:AU   cihaz:Jlinksz ZH960   OS:android 7.1
  I just want part his and w in was hhdhdhhdhhdhdhdhdhdhddhhdhdhdhdhdhhdhdhdhhhdhsdhshshshshshshsshshshshsshsshshs
 • I

  @Anonim   2023-03-09 17:52:12

  Kimden:ID   cihaz:Xiaomi M2004J19C   OS:android 10
  untuk memperbanyak uangnnanananajshshshhshsshshshhshzbducnakcnwixnwown
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Hill Climb Racing şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (69) Sürümler of Hill Climb Racing şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Hill Climb Racing şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme