HappyMod › Games › Casual › Homescapes Mod
Homescapes Mod

Homescapes şık APK 5.9.4 [Sınırsız para]

% 100 ÇALIŞMA

Güncelleme açık: 2023-02-08

Homescapes şık değiştirilmiş bir versiyonudur Homescapes tarafından geliştirildi Playrix Games. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Homescapes MOD APK (Sınırsız Yıldızlar) 5.9.4... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Homescapes 5.9.4 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıHomescapes şık APK 5.9.4 [Sınırsız para]
versiyon5.9.4
Güncelleme açık2023-02-08
Boyut171.73 MB
Mod BilgisiHomescapes MOD APK (Sınırsız Yıldızlar) 5.9.4
geliştiriciPlayrix Games
KategoriCasual
Google Play'den edininHomescapes
Orijinal apk'yı indirinHomescapes (184.37 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Gardenscapes şık APK
Township şık APK
Homescapes şık APK
Fishdom şık APK
4 Elements şık APK
Pocket Fishdom şık APK
Bağlantılar İndir:

Homescapes şık APK 5.9.4 [Sınırsız para]

Hızlı indirme (184.37 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (184.37 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Homescapes şık APK 5.9.4 [Sınırsız para]

Video Doğrulandı

Homescapes MOD APK (Sınırsız Yıldızlar) 5.9.4

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Videonun %100 çalıştığı doğrulandı!

Ekran yakalama videoları Homescapes şık. % 100 ÇALIŞMA!

# Homescapes theParafrase tarafından tanıtıldı: Bir basın açıklaması yoluyla, Homescapes genel olarak kamuoyu bildirimi aldı.

Dünyanın dört bir yanındaki insanlar homescapes ve Gardenscapes oyunları oynuyor. Her ikisi de, gülümseyen bir yüzün yanındaki Homescapes üst grafik listesi simgesi olan Austin'in bir görüntüsünü içerir. İnsanlar ayrıca önceki sürüm bahçelerini sever. Gardenscapes ve Township gibi, Homescapes de tek bir hedefe sahip akıllıca tasarlanmış bir oyun tamircisine sahiptir. Playrix Games'in Sims ve Candy Crush Bulmacaları gibi birçok popüler türü incelediğine inanıyorum. Ayrıca Candy Crush gibi dekorasyon oyunları da okudular. Sonuç olarak, bu türlerin her ikisini de ilginç bir hikaye çizgisiyle birleştiren yeni bir video oyunu oluşturdular. Homescapes, oyuncuları her zaman benzersiz tarzı sayesinde ne olacağını merak ediyor.

# Çok ilgi çekici olan çocukluk temalı bir arsa.

Austin'in en unutulmaz rüyaları, çocukluğa döndüğü rüyalardır. Austin birçok farklı evde uşak olarak çalıştı. Ancak, ailesiyle birlikte yaşadığı tek ev en iyisi olarak kabul edilir. Austin çocukluğunun çoğunu evinde geçirdi ve yıllar sonra geri dönmeye karar verdi. Uzun bir yolculuktan sonra Austin, amcasının evine geldi, içi bu kadar fakir bir devlette bulmak için şaşırdı. Ebeveynlerinin evi terk ettiğine ve mobilyalarının hızla kötüleştiğine inanıyor. Toz birkaç yıl boyunca odada birikmişti, halı uzun zaman önce değiştirilmiş olmalı ve ailenin yırtılmış sandalyesi bolca vardı. Ayrıca Austin, ailesinin geri dönebilmesi için Arthur Amca'nın evini onarmanın gerekli olduğuna inanıyordu.

# Son zamanlarda yeni bir oyuna benzeyen üç maç tarzı bir oyun tarzı eklendi.

Oyunda, altın madeni paralar karşılığında Match-3 bulmacalarını çözmesine yardımcı olan Austins Companion olarak oynuyorsunuz. Austins'in ihtiyaç duyduğu ürünleri satın almak için bu paralara ihtiyacınız var. Oyundaki ana göreviniz, bir sıra yatay veya dikey karo ile eşleşerek bulmacaları temizlemektir; Bu, oyunun ayarlarını her seviyede kullanmayı gerektirir. Ek olarak, bazı seviyeler belirli karoları toplamanızı, fayansları bir jölenden çıkarmanızı veya kurabiyeleri kırmanızı gerektirebilir. Oyunu oynarken Austin her sahneyi tamamladığında para kazanacak. Bu, çocukluk evindeki bir öğeyi onarmak için kullanılabilir. Dört veya beş hücreyi veya dik açı oluşturan altı hücre bağlarsa, yakınlarında birçok öğeyi yok eden özel bonuslar alacaktır. Oyunun 400 farklı seviyeye sahip 400'den fazla görevi var. Oyunu oynarken para kazandıktan sonra, Austin'in sadece evdeki hasarlı eşyaları değiştirmesine yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda balık tankları, koltuklar ve kapı zilleri gibi yeni mobilyalar satın almasına da yardımcı olursunuz. Ayrıca Homescapes'in parasının çok önemli olduğunu unutmayın. Görevleri tamamlarken, günün sonunda veya bir görevi tamamlarken ev için gerekli mobilyaları satın almanıza yardımcı olan bir bonus da alırsınız.

# Sadece eski matematik denklemi olmayan bulmacalı bir oyundur.

Homescapes hikayesi ilginç karakterler, bulmacalar ve arsa bükülmeleri ile doludur. Yeni aile üyeleriyle etkileşime girerken Austin tarafından yeni ürünler ve arsa gelişmeleri tanıtılmaktadır. Ayrıca, tuhaf ilgi ve tuhaflıkları olan yeni bireylerle tanışır. Homespace, Facebook'taki The Homespace'e benzer bir Facebook tarzı mesajlaşma sistemidir. Austin'in arkadaşlarının neler yaptığını takip etmesine ve kendi Instagram hesabına sahip olmasına izin verir.

# Ürünün dış cephesine akıllı tasarım uygulanır.

Homescape, sevimli grafikler ve tasarımının uygulanmasında kullanılabilecek 3D motora sahiptir. Oyun, tüm cinsiyet, yaş ve kişisel yaşam tarzlarının oyuncuları için harika. Homescapes, herkesin keyif alabileceği basit bir oyundur. Austin'in temizlikçisinin evi inşa etmelerine yardım edin.

# Hem stratejik düşünme hem de bulmaca oyunları ile bu harika bir kombinasyon!

Ev varsayılan olarak, yeni sahibi olarak size aittir. Butler Austin, ailenin evi temizlemek ve organize etmekten sorumludur. İlk adım, yenilenerek evi geliştirmek olacaktır. Bu işlem sırasında bir bulmaca tamamlanmalıdır; Evin eksik bir bölümünün yerini alacak. Yenilemeler tamamlandıktan sonra, bir sonraki aşamaya geçmeden önce bazı ek zorluklar tamamlanmalıdır. Reklam Konutunuz bir makyajı hak ediyor. Temizlik, DIY projeleri ve hatta iç tasarım sizi alanınızın yöneticisine dönüştürecektir. Projeniz üzerinde çalışırken çekici kişisel dokunuşlar ekleyin.

# Karışıma daha fazla aromalı ekleme.

Evdeki yeni öğelerin kilidini açmak için özel dekorasyonlar bulmanız gerekir. Bunu Candy Crush gibi Mini Match 3 bulmaca oynayarak yapabilirsiniz. Mini oyunu tamamlarken ödülü alırsınız ve evinizin herhangi bir köşesine yerleştirmenizi sağlar. Masum ve fakir adam Austin'in sürekli olarak gündüz çekişme içinde bulduğu için oyun izlemek eğlencelidir. Butler kuşbakışı perspektifinde başlar ve dokunarak ilerler. Ona görevleri tamamlamasını ve onu hareket halinde izlemesini söyleyebilirsiniz.

# Ortalama 3D grafikler ortalama 2D grafiklerle rekabet etmekte zorlanır.

Standart 2.5D grafikler sadece ortalama. Çok az netlikle, grafikler kimseyi etkilemez. Belirli bir nesne hakkında fazla bir şey söyleyemezsiniz. Reklam Konak, yumuşak ve nemli bir paletle kuşbakışı bir bakış açısıyla temsil edilir. Yakında gözleriniz bu görüşten yorulmayacak. Etkili sunum için gereken tek şey basit, kolay anlaşılabilir bir grafik tarzıdır. Oyun bu konuda mükemmel! Bu uzun vadeli zevk garantilidir.

# Homescapes Mod'un en son sürümü bir APK dosyası aracılığıyla kullanılabilir.

Yeni Homescapes Mod APK, orijinal sürümünden daha etkileyici mod özelliklerine sahiptir. Ancak bu, değiştirilmiş sürümleri kendi sorumluluğunuzda oynatmanız gerektiği anlamına gelmez. Kolayca siber suçun kurbanı olabilirsiniz. Bu para birimi harcandığında azalmaz. Bunun yerine, sınırsız yıldız ve paralar verir.

# Oyunun çekici grafikleri oyuncuları çekiyor.

Homescapes, oyunculara keşfedilecek canlı, renkli bir dünya verir. Oyunun grafikleri, oyundaki karakterlerin yaşamlarını deneyimlemeye başlayacakları yerde oynayan herkes için çekici.

# Homescapes şık APK 5.9.4 [Sınırsız para] Özellik:Sign in social account: Not supported

Game online or offline: Offline

Root Needed?: No

License Needed?: No

Mod info:
 • unlimited coins
 • unlimited lives
 • unlimited stars

 • Install Steps:
  1) Download APK files on happymod.com.
  2.) Install and Enjoy.

  Also read: COC MOD. Mod info: unlimted money and unlimited coins, private server.  Homescapes'e hoş geldiniz! Austin'in Butler'ın harika ailesinin konağına sıcaklık ve konforu geri getirmesine yardım edin. Hadi içeri girin - Maceralar Kapıda yürüdüğünüz andan itibaren sizi bekliyor! Konaktaki odaları yenilemek ve dekore etmek için renkli Match-3 seviyelerini yenerek, yol boyunca heyecan verici aile hikayesinde daha fazla bölümün kilidini açın! Ne için bekliyorsun? Kendinizi evde yapın! Oyun özellikleri: ● Benzersiz oyun: Austin'in parçaları değiştirerek ve eşleştirerek evi yenilemesine yardım edin! ● İç tasarım: Evin ne görüneceğine karar verirsiniz Beğen. Oyun içi sosyal ağda hayatları ve birbirleriyle etkileşime giriyor. ● Sevimli bir evcil hayvan: Bir yaramaz ve kabarık kedi ile tanışın. Eski konaktan tam bir makyaj verin! Garaj da dahil olmak üzere mutfak, salon, portakal ve diğer ev alanlarını döşeyip dekore ederek tasarımcı becerilerinizi gösterin! Binlerce tasarım seçeneği, yaratıcılığınızı keşfetmek için maksimum özgürlük sağlayacak, tasarımları istediğiniz zaman değiştirecek ve sonunda hayalinizdeki evi yaratacak! gerçek para için. Bu seçeneği kullanmak istemiyorsanız, cihazınızın kısıtlama menüsünde kapatmanız yeterlidir. Oyun hakkında daha fazla bilgi edinin! [email protected] adresine e -posta göndererek teknoloji desteğimizle iletişime geçin.

  Homescapes theParafrase tarafından tanıtıldı: Bir basın açıklaması yoluyla, Homescapes genel olarak kamuoyu bildirimi aldı.
  Çok ilgi çekici olan çocukluk temalı bir arsa.
  Son zamanlarda yeni bir oyuna benzeyen üç maç tarzı bir oyun tarzı eklendi.
  Sadece eski matematik denklemi olmayan bulmacalı bir oyundur.
  Ürünün dış cephesine akıllı tasarım uygulanır.
  Hem stratejik düşünme hem de bulmaca oyunları ile bu harika bir kombinasyon!
  Karışıma daha fazla aromalı ekleme.
  Ortalama 3D grafikler ortalama 2D grafiklerle rekabet etmekte zorlanır.
  Homescapes Mod'un en son sürümü bir APK dosyası aracılığıyla kullanılabilir.
  Oyunun çekici grafikleri oyuncuları çekiyor.

  # Nasıl indirilir ve kurulur Homescapes şık APK 5.9.4 [Sınırsız para]?

  // Seçenek A //

  HappyMod.com'dan Homescapes modunu indirmek için.
  "Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
  1. Homescapes mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
  2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
  3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
  4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

  // Seçenek B //

  HappyMod APP'den Homescapes indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
  1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
  2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
  3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
  4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
  5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
  6. HappyMod Uygulamasında Homescapes arayın.

  # Tam Özellikler Homescapes şık APK 5.9.4 [Sınırsız para]

  // İndirme Bilgileri //

  Boyut171.7MB
  versiyon5.9.4
  Sürüm Kodu10005904
  Langde en es fr it ja ko pt ru zh zh-CN zh-HK zh-TW

  Daha...[+]

  // İşletim Sistemleri //

  izinCHECK_LICENSE BILLING WRITE_EXTERNAL_STORAGE' maxSdkVersion='22 READ_EXTERNAL_STORAGE' maxSdkVersion='22 INTERNET ACCESS_NETWORK_STATE WAKE_LOCK VIBRATE AD_ID BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE RECEIVE google
  İzin Metni DİĞER:
  Diğer:
  Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
  Uygulamaların ağlar hakkında bilgilere erişmesine izin verir.
  PowerManager Wakelocks'un işlemcinin uyku veya ekranın karartılmasından korunmasını sağlar
  vibratöre erişim sağlar.
  Min Sdk19
  Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
  Hedef SDK31
  Hedef SDK Txt31
  Çok pencereNo
  Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
  işlemciarm64-v8a armeabi-v7a
  Açık Gl Int0
  Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
  yoğunlukları160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

  // Kullanıcı Özellikleri //

  Kullanıcı Özelliği TouchScreen Donanım Özellikleri:
  Uygulama, Mobil İletişim için Global Sistemi (GSM) Telefon Radyo Sistemi kullanır.
  Kullanıcı Özelliği TouchScreen Donanım Özellikleri:
  Uygulama, Mobil İletişim için Global Sistemi (GSM) Telefon Radyo Sistemi kullanır.
  Kullanıcı Özelliği #Uygulama, Mobil İletişim için Global Sistemi (GSM) Telefon Radyo Sistemi kullanıyor.##:

  // imza //

  MD5E89B158E4BCF988EBD09EB83F5378E87
  imza61ED377E85D386A8DFEE6B864BD85B0BFAA5AF81
  A40DA80A59D170CAA950CF15C18C454D47A39B26989D8B640ECD745BA71BF5DC
  GeçerliFri Feb 29 02:33:46 CET 2008 until: Tue Jul 17 03:33:46 CEST 2035
  Seri numarası936eacbe07f201df

  // Geliştirici //

  GeliştiriciAndroid
  OUAndroid
  organizasyonAndroid
  yereldağ manzarası
  ülkeBİZ
  şehirKaliforniya

  # Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Homescapes şık APK

  Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

  • Kullanıcı Yorumları
  • Kullanıcı istekleri

  Şunun için inceleme yazın Homescapes şık APK

  Oy verin:

  Ortalama puan dışında 41

  Bir inceleme gönderin

  Kullanıcı Yorumları (41)

  • U

   @Anonim   2023-02-07 23:32:50

   Kimden:US   cihaz:SM-N981N   OS:android 13
   it's not working at all pls fix it.
  • M

   @Anonim   2023-02-07 23:22:39

   Kimden:MX   cihaz:Hisense V50   OS:android 11
   no se pero no me funciona dice que tengo q actualizar
  • R

   @Anonim   2023-02-07 21:04:40

   Kimden:RU   cihaz:TECNO KG7n   OS:android 11
   мод не работает, пишет надо обновить
  • I

   @Anonim   2023-02-07 20:24:02

   Kimden:ID   cihaz:CPH1909   OS:android 8.1.0
   makan siang ini juga DOWNLOAD UPDATE ? ? ? ? ? ? >:(
  • G

   @Anonim   2023-02-07 03:58:04

   Kimden:GR   cihaz:SM-A047F   OS:android 13
   it didn't save my account.
  • U

   @Anonim   2023-02-06 14:39:51

   Kimden:US   cihaz:Infinix X650   OS:android 8.1.0
   #HappyMod# #video#
  • U

   @Anonim   2023-02-06 09:52:38

   Kimden:US   cihaz:SM-P610   OS:android 12
   no funciona , pide actualizar, porfavor que alguien lo parche nuevamente ,gracias
  • U

   @Anonim   2023-02-06 08:59:44

   Kimden:US   cihaz:SM-A115M   OS:android 12
   no me deja instalar :( :[
  • U

   @Anonim   2023-02-05 09:37:23

   Kimden:US   cihaz:moto e6s   OS:android 9
   me encanta el juego juego como la vida real
  • P

   @Anonim   2023-02-05 05:19:47

   Kimden:PL   cihaz:SM-A326B   OS:android 12
   Gra nie chce się zainstalować:(
  • Daha...[+]

  En son sürümünü isteyin Homescapes şık

  Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
  Bir istek gönderin

  Şununla ilgili son istekler Homescapes

  • I

   @Anonim   2023-02-06 05:58:41

   Kimden:ID   cihaz:OPPO CPH1923   OS:android 9
   Please upload Homescapes Mod 5.9.3 Mod, bintang tak terbatas
  • M

   @Anonim   2023-02-05 08:32:11

   Kimden:MX   cihaz:HMD Global Nokia 2.4   OS:android 12
   agreguen el mod 9.5.4 por favor que si no no se puede seguir y si se puede que tenga billetes gratis
  • U

   @Anonim   2023-02-02 20:13:18

   Kimden:US   cihaz:OnePlus CPH2413   OS:android 12
   please update this version it's not coming yet after updating
  • B

   @Anonim   2023-02-01 20:55:00

   Kimden:BR   cihaz:samsung SM-G611MT   OS:android 9
   estrelas infinitas e dinheiro limitado versão nova 5.9.4 por favor
  • B

   @Anonim   2023-01-26 00:48:43

   Kimden:BR   cihaz:motorola moto g52   OS:android 12
   por favor atualiza o jogo, pois não estou conseguindo acessar o mesmo. sempre que entro pede atualização.
  • B

   @Anonim   2023-01-25 05:50:41

   Kimden:BR   cihaz:Positivo Twist 2 Pro   OS:android 8.1.0
   façam um mod dinheiro infinito.....,........................ hhcfhcfhjkhcxrszdxxfghhnjjnnn
  • B

   @Anonim   2022-12-30 06:59:13

   Kimden:BR   cihaz:samsung SM-A035M   OS:android 12
   precisa de uma modificação mas com as atualizações todas em dia ,por que sem isso o app fica inacessível
  • E

   @Anonim   2022-12-24 08:30:27

   Kimden:EG   cihaz:Xiaomi M2102J20SG   OS:android 12
   ارجو تعديل على نسخة الحديثة لعبة وشكر arju taedil ealaa nuskhat alhadithat laebatan washukr
  • U

   @Anonim   2022-12-12 09:22:38

   Kimden:US   cihaz:OPPO CPH1909   OS:android 8.1.0
   I NEED A NEW LATEST VERSION OF THIS. PPSS NOWW DO IT NOW I NEED 5.9.9 PLSSSSS DO IT
  • G

   @Anonim   2022-12-11 16:39:21

   Kimden:GB   cihaz:Xiaomi M2010J19SG   OS:android 11
   unlimited Money please. please please
  • Daha...[+]

  Logo

  HappyMod

  En iyi mod indirici
  %100 çalışan modlar için.

  Homescapes şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

  Diğer Sürümler

  Bulundu (84) Sürümler of Homescapes şık

  İlgili Modlar

  İndiren kişiler Homescapes şık ayrıca beğen...

  %100 çalışan modlar + süper hızlı indirme