HappyMod › Games › Simulation › Hot Springs Story Mod
Hot Springs Story Mod

Hot Springs Story şık APK 2.7.4 [Sınırsız para]

% 100 ÇALIŞMA

Güncelleme açık: 2022-11-28

Hot Springs Story şık değiştirilmiş bir versiyonudur Hot Springs Story tarafından geliştirildi Kairosoft Co Ltd. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Hot Springs Story MOD APK 2.7.4 (Sınırsız para, bilet)... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Hot Springs Story 2.7.4 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıHot Springs Story şık APK 2.7.4 [Sınırsız para]
versiyon2.7.4
Güncelleme açık2022-11-28
Boyut23.32 MB
Mod BilgisiHot Springs Story MOD APK 2.7.4 (Sınırsız para, bilet)
geliştiriciKairosoft Co Ltd
KategoriSimulation
Google Play'den edininHot Springs Story
Orijinal apk'yı indirinHot Springs Story (4.36 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
The Manga Works şık APK
Game Dev Story şık APK
Dungeon Village 2 şık APK
Station Manager şık APK
Pocket Academy şık APK
Ninja Village şık APK
Anime Studio Story şık APK
Dungeon Village şık APK
Basketball Club Story şık APK
Silver Screen Story şık APK
Cafeteria Nipponica şık APK
Dream House Days şık APK
Oh!Edo Towns şık APK
8-Bit Farm şık APK
Pool Slide Story şık APK
Biz Builder Delux şık APK
Kingdom Adventurers şık APK
March to a Million şık APK
Venture Towns şık APK
The Ramen Sensei şık APK
Bağlantılar İndir:

Hot Springs Story şık APK 2.7.4 [Sınırsız para]

Hızlı indirme (4.36 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (4.36 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Hot Springs Story şık APK 2.7.4 [Sınırsız para]

Hot Springs Story MOD APK 2.7.4 (Sınırsız para, bilet)

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Otel tarafından işletilen bir restoran eğlence sağlar.

Japon tarzı bir tesis oluşturmak bir ses planı gerektirir. Bunu yapmak daha fazla müşteri çekmeye ve başarılı bir iş girişimi yaratmaya yardımcı olacaktır. Oyunun cesur stili, oyuncular tatil beldelerini yönetirken otantik ve rahatlatıcı bir duygu sağlar. Müşterilerinizin ihtiyaçlarını karşılamak için kafeteryalar, yatak odaları ve spa küvetleri inşa etmeniz gerekir. Tesisiniz daha popüler hale geldiğinde sedye gibi ek özellikler de eklemelisiniz. Bu, kullanıcıların rahat hissetmesini sağlayacak ve dinlenecek, rahatlamak ve rahatlık seslerinin tadını çıkaracakları bir yer sağlayacaktır.

# Yeni bir eatery açarak bir restoran noktası oluşturun.

Küçük bir motel kolayca sadece birkaç adım ile güzel bir tesis olabilir. Her yerde banyolar, eşsiz yiyecekler ve her yerde kokulu çiçeklerle dolu yemek salonları ile doldurarak bir tatil gibi çalışan bir meyve tatlısı yaratın. Ve birçok müşteri toplama eklemeyi unutmayın! Yeni müşterileri çekmek için benzersiz yönlendirmelerden ve pazarlama stratejilerinden yararlanın. Hoş bir ortam yaratmak, tatil cenneti oluşturmanın ilk adımıdır. Bu gerçekleştirildikten sonra, ek personel kullanın ve en iyi garsonlar olarak eğitin. Bir eğlence kralı olarak kariyere başlamak kolaydır. Sadece kendinizi sürece taahhüt edin ve her anın tadını çıkarın. Başarılı olduktan sonra, profesyonel işçilerin büyük bir işgücüne sahip büyük bir tesis inşa etmekle ünlü olacaksınız. Güzel ve profesyonel bir tatil köyü geliştirirken, hareket tarzınıza karar vermeniz gerekir. Bu oyun, zorlu veya çok kolay olabileceği için yönetim ve tasarımı sevenler için mükemmeldir. Her şey ne kadar belirlendiğinize ve her bir karara nasıl yaklaştığınıza bağlıdır.

# Oyun kolay ama rahatlatıcı bir oyun içerir.

İmza tarzı nedeniyle, oyuncular Hot Springs hikayesinin birçok farklı oyun yönü ile kolayca etkileşime girerler. Bu oyun, oyuncuların etkinliklerini en üst düzeye çıkaran ve sürekli gelir ve kaynaklar sağlayan bir tycoon tarzı oyun oyunu içerir. Kaplıcaları düzgün bir şekilde geliştirmek ve yönetmek için birçok uygulama içi alım gereklidir. Oyuncular genel popülaritesini artırmak ve gelecekteki başarı olasılığını artırmak için bu hizmete büyük yatırım yapmalıdır. Bu, oyunculara şirketlerini başarılı bir iş haline getirme şansı sağlar.

# Muhteşem kaplıcanızı herkesi etkileyecek şekilde tasarlayın.

Kairosoft'un hikayeleri oyunları oyunculara çok çeşitli yaratıcı özgürlük verir. Bu, neredeyse her şeyin stilini ve tasarımını seçmelerini sağlar. Ayrıca, oyuncuların farklı bölgelerde daha fazla müşteri çeken farklı kaplıcalar oluşturmasını kolaylaştırır. Her tasarım süreci, ilkbahara yeni estetik dokunuşlar ekleyerek daha fazla ziyaretçi ve yeni hizmetler çekiyor. Oyuncular bahar tasarımlarını daha büyük alanlar ve ek hizmetler de dahil olmak üzere farklı seçeneklerle geliştirebilirler.

# Müşterilere mümkün olan en iyi deneyimi verin.

Para kazanmak için oyuncuların oyundaki her önemli müşteriyi memnun etmeleri gerekir. Ayrıca, Hot Springs hikayesindeki esnek ve canlı müşteri sistemi, oyuncuların çeşitli ve yaratıcı olmasını gerektirir. Müşteriler için yaşayan konaklama birimleri de dahil olmak üzere üst düzey hizmetleri sürdürmek için oyun, her şeyin manuel olarak tahsis edilmesini gerektirir. Buna ek olarak, dev bir kaplıca yönetirken oyuncuların rahatlamasına yardımcı olmak için birçok eğlenceli mini oyun yaratması gerekiyor.

# Yükseltme ve geliştirerek kaliteyi artırın.

Yükseltmeler, daha fazla gelir ve müşteri seçeneklerinden ekstra bir bahara kadar değişen yeni seçenekler sunar. Bu, Hot Springs hikayesini daha fazla heyecanla daha dinamik bir oyun haline getirir. Oyuncular bu yükseltmelerin kilidini oyunda bir anahtar sistemi kullanarak açabilirler. Hot Springs'e ek genişlemeler, oyuncuların kullanması için mevcuttur. Bu yükseltmeler, bir tesis yürütmek için artan işlevsellik ve yeni fikirlere izin verir. Oyuncular tüm alanları daha fazla yatırım çekecek şekilde tasarlayabilirler. Yaylara yeni işlevler eklendikçe, yeni keşifler yapılacaktır. Hot Springs hikayesinin oyunu ve içeriği etkileyici ve derindir. Yaylarla ilgilenenler için anlamak ve zorlayıcı da kolaydır. Ayrıca, oyuncuların oyunun popülaritesi ve içeriğin yeniden kullanılması için faydaları olan kendi kaplıcalarını oluşturmalarına ve yönetmelerine olanak tanır.

# Hot Springs Story Mod'u indirerek en iyi ziyaretçi deneyimi garanti edilir.

Zaten bir girişimci olarak para sahibi olarak, bir servis bahçesi başlatın. Ancak, ilk başta son derece düşük kalite. Bunun nedeni, bahçeyi ziyaret eden ilk insanların ondan para kazanmasıdır. Çay odası, banyo, yatak odası ve çeşme içme için istediğiniz her şeyi satın almak için bu parayı kullanın. Bu, özelliklerinize göre düzenlenebilir. Size hitap eden ve en etkili hisseden bir büyüme stratejisi tasarlayın. İşletmeniz işsizlik korkusu olmadan başarılı olduğundan, modelinizin gelişimi yeni zirvelere devam ediyor. Daha yüksek kalite daha fazla müşteriye ve daha fazla paraya yol açar.

# Kollarını çok sayıda müşteriyi karşılayacak şekilde uzatmak.

Farklı insan türleri işinizi kullanacaktır. Normal müşterilerden VIP müşterilerine kadar uzanırlar. Bazıları bir aktör veya gazeteci bile olabilir. Ve satın alımlarının her biri iki kategoriye ayrılacaktır. Ünlülerle tanışan insanlar daha fazla turistte çizim yapmanın bonus etkisini alırlar. En ünlü insanları bile tatmin ederken hedefimiz budur. Tesisin şöhreti kısa sürede önemli ölçüde arttı. Dahası, etkili insanlar etkinliklerine hızlı bir şekilde katıldı. Vali, Başbakan veya First Lady de gelebilir. Senin için büyük bir onur olacak.

# Hot Springs Story şık APK 2.7.4 [Sınırsız para] Özellik:Hot Springs Story Mod Mod game is an anction game with mod money. In this mod game, you can free to buy all the items.The money you spend will increase. With this mod, this game will be easy for you. Enjoy the game!

Sign in social account: Not supported

Game online or offline: Offline

Root Needed?: No

License Needed?: No

Install Steps:
1) Download APK fiel on happymod.com.
2) Install and Enjoy.

Also read: COC MOD. Mod info: unlimted money and unlimited coins, private server.

HappyMod Download--SINIRLI ZAMAN TEKLİF! % 75 indirim!- Kendi tatil beldenizi inşa edin ve bu türden bir simülasyonda parmağın bir dokunuşuyla başarıya itin! Her tesis, misafirlerinizi kaplıca Nirvana'ya götürmek ve kuruluşunuzu şöhrete fırlatmak için! Fenerler, çam ağaçları, açelyalar ve daha fazlası mükemmel Japon bahçesini hazırlayın-pop yıldızları ve romancılar gibi VIP'leri çekmek istiyorsanız hepsine ihtiyacınız olacak. Sadece bir #1 olabilir! Ne gerekiyorsa var mı? Ekranı döndürmek için cihazınızı çevirin, kaydırmaya dokunun ve yakınlaştırma ve dışarı yakınlaştırma için sıkıştırın. - Tüm oyunlarımızı görmek için "Kairosoft" i aramayı deneyin veya bizi http://kairopark.jp adresinden ziyaret edin. Hem ücretsiz oyunlarımıza hem de ücretli oyunlarımıza göz atmayı unutmayın!

Otel tarafından işletilen bir restoran eğlence sağlar.
Yeni bir eatery açarak bir restoran noktası oluşturun.
Oyun kolay ama rahatlatıcı bir oyun içerir.
Muhteşem kaplıcanızı herkesi etkileyecek şekilde tasarlayın.
Müşterilere mümkün olan en iyi deneyimi verin.
Yükseltme ve geliştirerek kaliteyi artırın.
Hot Springs Story Mod'u indirerek en iyi ziyaretçi deneyimi garanti edilir.
Kollarını çok sayıda müşteriyi karşılayacak şekilde uzatmak.

# Nasıl indirilir ve kurulur Hot Springs Story şık APK 2.7.4 [Sınırsız para]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Hot Springs Story modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Hot Springs Story mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Hot Springs Story indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Hot Springs Story arayın.

# Tam Özellikler Hot Springs Story şık APK 2.7.4 [Sınırsız para]

// İndirme Bilgileri //

Boyut23.3MB
versiyon2.7.4
Sürüm Kodu274
Langde es fr hi it ja ko pt ru th tr zh-CN zh-HK zh-MO zh-SG zh-TW

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinCHECK_LICENSE INTERNET ACCESS_NETWORK_STATE
İzin Metni DİĞER:
Diğer:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir

uygulamaların ağlar hakkında bilgilere erişmesine izin verir.
Min Sdk22
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK29
Hedef SDK Txt29
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği TouchScreen Donanım Özellikleri:
Uygulama, Mobil İletişim için Global Sistemi (GSM) Telefon Radyo Sistemi kullanıyor.
Uygulama, cihazın tutam hareketleri gibi temel iki noktalı çokluitok özelliklerini kullanıyor, ancak uygulamanın dokunuşları bağımsız olarak izlemesi gerekmiyor.
Bu, Android.hardware.touchscreen özelliğinin bir üst setidir .; Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş multitouch özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, Android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir süper kümesidir.:

// imza //

MD5E89B158E4BCF988EBD09EB83F5378E87
imza61ED377E85D386A8DFEE6B864BD85B0BFAA5AF81
A40DA80A59D170CAA950CF15C18C454D47A39B26989D8B640ECD745BA71BF5DC
GeçerliFri Feb 29 02:33:46 CET 2008 until: Tue Jul 17 03:33:46 CEST 2035
Seri numarası936eacbe07f201df

// Geliştirici //

GeliştiriciAndroid
OUAndroid
organizasyonAndroid
yereldağ manzarası
ülkeBİZ
şehirKaliforniya

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Hot Springs Story şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Hot Springs Story şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 41

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (41)

 • U

  @Anonim   2022-07-03 20:20:32

  Kimden:US   cihaz:CPH1853   OS:android 8.1.0
  mod is working , thank you so much
 • G

  @Anonim   2022-02-12 23:44:04

  Kimden:GB   cihaz:DUB-LX2   OS:android 8.1.0
  don't it's Avirus...
 • M

  @Anonim   2021-07-26 12:58:36

  Kimden:MY   cihaz:ART-L28   OS:android 10
  Work really well for me
 • I

  @Anonim   2021-07-03 17:08:43

  Kimden:ID   cihaz:CPH1911   OS:android 11
  it workkkkkkkkkkkssssss
 • U

  @Anonim   2021-07-02 00:50:01

  Kimden:US   cihaz:vmos   OS:android 5.1.1
  The mod is working thankyou helped me on not to worry about money xd
 • P

  @Anonim   2021-06-08 20:46:47

  Kimden:PH   cihaz:MED-LX9   OS:android 10
  It so good game I love it
 • I

  @Anonim   2020-12-21 11:39:00

  Kimden:ID   cihaz:CPH1923   OS:android 9
  liat dulu ya , soalnya baru download
 • U

  @Anonim   2019-12-14 11:14:28

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-G950N   OS:android 8.0.0
  It works.
 • G

  @Anonim   2019-06-23 23:23:45

  Kimden:GB   cihaz:HUAWEI ALE-L21   OS:android 6.0
  Works perfectly. But idk reviews © don't give 5 stars.
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Hot Springs Story şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Hot Springs Story

 • U

  @Anonim   2020-11-16 20:44:24

  Kimden:US   cihaz:OPPO CPH1937   OS:android 10
  hi can you make hot spring story2 make it become mod maybe tommorow or Thursday because it releases today but can you make it faster because I can't wait to play iy
Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Hot Springs Story şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (11) Sürümler of Hot Springs Story şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Hot Springs Story şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme