HappyMod / Arcade / Hungry Shark World şık
Hungry Shark World Mod Apk 4.8.2 [Sınırsız para]

Hungry Shark World Mod Apk 4.8.2 [Sınırsız para]

2022-08-09

130.25 MB

APK Bilgileri

Türler
versiyon
4.8.2
Boyut
130.25 MB
şık Özellikler
Unlimited money
Güncellendi
2022-08-09
Gerekir
5.0 and up

Mod Bilgisi:(Modlanan nedir?)

Mod, sınırsız para

Hungry Shark World Mod Video


Editör İncelemesi

Hungry Shark World Mod Apk 4.8.2 [Sınırsız para]
Hungry Shark World Mod Apk 4.8.2 [Sınırsız para]
Hungry Shark World Mod Apk 4.8.2 [Sınırsız para]

Hungry Shark World Mod Apk is an interesting action game with free shopping. In this mod, you can buy anything without pay any coins. The coins and diamonds does not decrease but increases. With this mod, the game will be a little easier for you. Enjoy the game.

Root Needed?: No

License Needed?: No

Install Steps:
1) This is an XAPK, download XAPK files on happymod APP.
2.) Install and Enjoy.

Also read: COC MOD. Mod info: unlimted money and unlimited coins, private server.

Hungry Shark World Mod Detayları

Hungry Shark World bir benzetme ile tanıtıldı.

Heyecan verici yaz ayları hemen köşede. Bunlar, insanların seyahat etme veya yoğun emekten mola verme eğiliminde olduğu zamanlardır. Bu sezon için herhangi bir planınız var mı? Geniş mavi plajları, mercan resiflerini ve renkli balıkları düzgün bir şekilde keşfetmek için Apkmody'nin konumuna gidin. Ama tüm ifademi okuyana kadar devam etmeyin. Çünkü o zaman aç köpekbalığı dünyasında aç bir köpekbalığı olacaksınız.

Hungry Shark World Mod

İstediğiniz ve ilgi duyduğunuz her şey sizindir.

Hungry Shark oyun serisi, oyuncuları ile oyuncuları çekti. Bu oyun serisindeki oyuncular, hayatlarını devam ettirmek amacıyla köpekbalıklarına dönüştü. Mideyi beslemek için köpekbalığını doymuş tutmalısınız. Hungry Shark World oyunu, geniş açık ağzı ve jilet keskin dişleri sayesinde size korkutucu ve yoğun bir deneyim sunar. Karşılaştığınız her şeyi çiğneyebilir ve yutabilirsiniz. Bir köpekbalığı her kanlı yemekle birlikte daha fazla karışır. Bu nedenle, daha büyük ve daha büyük yemekler tüketmeye devam ediyor. Bu oyunda, bir köpekbalığı yüzmeyi sadece bir parmak kullanarak kontrol edersiniz. Bu oyunda, şanssız olan tekneler, balık ve turistler de dahil olmak üzere 100'den fazla farklı hayvan yiyeceksiniz. Bu oyunu okyanusta oynarken, plajda güneşlenen ziyaretçiler, sudan kıyıya atlayan köpekbalıklarının kurbanı olabilir. Bunun nedeni, sudaki oksijenin zamanla tükenmesi ve köpekbalığı ölmesidir. Okyanusta oynamıyorsanız, köpekbalığınız oksijen yoksunluğu nedeniyle yine de ölecektir. Köpekbalıkları muhtemelen diğer deniz yaşamını korkutsa da, derin okyanuslardaki en iyi avcı değiller. Bazı zehirli balıklar, sokmak isteyen denizanası veya lazer köpekbalıkları, yanlışlıkla dokunurlarsa bir köpekbalığını kolayca öldürebilir.

Hungry Shark World Mod

Doğada vahşi olarak kabul edilen yedi köpekbalığı türü vardır.

Yeni nesil aç köpekbalığı evrimi aç köpekbalığı dünyasıdır; Her iki oyun da süper ünlüdür ve oyuncuların daha büyük ve daha tehditkar büyümesine izin verir. Boyut artışları köpekbalığına daha büyük avı tüketecek. Ayrıca, daha yüksek seviyeler, herkese korku aşılayan bir yaratığa yükselmesine izin verir. Bu aynı zamanda tarih öncesi bir canavara erişimin kilidini açar. Oyuncular aç köpekbalığı dünyasında yedi farklı köpekbalığı türünün kilidini açabilirler. Büyük Beyaz, oyundaki en nadir köpekbalığı türlerinden biridir; Oyun oynarken bu türün kilidini açmak oyuncunun hedefi. Oyundaki bazı köpekbalıkları, onları sevimli ama aynı zamanda şiddetli yapan alışılmadık görünümlü roketatarlara sahiptir. Hipnotize edebilir, hızlı koşabilir, patlayabilir ve daha fazlasını yapabilirler.

Hungry Shark World Mod

Dünyanın her yerinde muhteşem plajlar var.

Hungry Shark World, oyuncuları dünyadaki çeşitli güzel plajlara taşıyor. Bu plajlar arasında Pasifik Okyanusu, Arktik Okyanusu, Arap Denizi ve Güney Çin Denizi bulunmaktadır. Bu yerlerin her biri gerçekçi görünüyor ve balıkçı tekneleri ve buzdağları gibi çeşitli gerçek hayat unsurlarıyla dolu. Bu oyunun etkileyici grafik platformu tamamen su dışında. Kullanıcılar böyle harika grafiklerle başka bir oyun bulamayacaklar.

Oyun aç köpekbalığı dünya özellikleri.

Bu oyun önceki sürümüne göre birçok fayda sağlar. Android için Hungry Shark World oynarken, eylem için iştahınızı tatmin eden birçok yükseltme ve yeni özellik göreceksiniz. Bu metni okuyarak değişiklikler hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Oyunda 33 farklı köpekbalığı türünden biri olarak oynayabilirsiniz. Bu okyanus kralları ve kraliçeleri sekiz farklı boyuta sahiptir, bu da herhangi bir zamanda fantezinize uygun olan her şeyi seçebilirsiniz. Bazı insanlar bu ünlü köpekbalıklarından bazılarının farkında olmayabilir. Açık deniz ve okyanusun birçok uç noktasını gezin. Şüphesiz avı avlamak veya ünlü deniz yerlerini ücretsiz keşfetmek için yeni yerler bulun. Reklam Oyunun 3D grafikleri aç isteklerinizi tatmin eder ve PlayStation'da oynamakla aynı memnuniyeti sağlar. Ayrıca Hungry Shark World adlı konsol versiyonunda da mevcuttur. Bu dünyada, en uygun olanı diğer yaratıkları yiyerek veya yenerek hayatta kalır. Lezzetli bir muamele olmaktan kaçınmak istiyorsanız, avlanmanız ve daha zayıf hayvanları öldürmeniz gerekecek. Bu dünyada Alfa Predator olmak için gerekenlere sahip olduğunuzu düşünüyor musunuz? Oyunun oyununun yanında köpekbalıklarınız için bir tesviye sistemi var. Köpekbalıklarınızı yüksek teknoloji veya mizahi donanım gibi çeşitli aksesuarlarla da donatabilirsiniz. Bu, köpekbalığınızın avlanma yeteneklerini geliştirmenizi sağlayarak onları daha tehditkar yırtıcılar haline getirmenizi sağlar. Farklı kozmetik derileri uygulamak, köpekbalığınıza benzersiz görünüm ve kişilik verir. İstatistiklerini bile artırıyorlar! Reklam Yeteneklerinizi test eden 20'den fazla farklı görevle başa çıkabilirsiniz. Ayrıca, yemeğinizi engelleyebilecek birden fazla patronla karşılaşabilirsiniz. Bazı evcil hayvanlar yolculuğunuza ek bonuslar verir. Bunlar bebek köpekbalıklarından kartal gibi daha büyük hayvanlara kadar değişebilir.

Hungry Shark World mod, oyuna sınırsız miktarda para, elmas, mücevher ve madeni para ekler. APK dosyası sağlanan bağlantıdan indirilebilir.

Hungry Shark uygulaması, ek bir okulun içeriğine erişim sağlayan bir abonelik planına sahiptir. Ancak, Android için Hungry Shark World Mod APK en son sürümünü indirerek ödeme duvarını atlayabilirsiniz. Hungry Shark World'e ücretsiz bir VIP aboneliği almak kolaydır. Hungry Shark World mod, APK'ya oyuna sınırsız para ekliyor. Kilitli köpekbalıklarını içerdiği için Hungry Shark World Mod APK'ya en başından beri erişebileceksiniz.

Köpekbalığı Haftası'nı kutlamak için çeşitli özel etkinliklerle daha önemli bir güncelleme.

Shark Week, insanların köpekbalığı belgeselleri ve programları izlediği bir haftalık etkinliktir. Köpekbalığı haftasında birçok çekici ödüle sahip Mini Bay modu gibi birçok eğlenceli etkinlik var. Uzun zamandır beklenen yeni bir özellik, 70'den fazla farklı aksesuardan kendi köpekbalığı oluşturma yeteneğidir. Bunları mağazada veya görevlerden toplamanız gerekir. ———

Benzer Uygulamalar Hungry Shark World Apps

Hungry Shark World şık App is Arcade OYUN . Birçok benzer Mod Uygulaması var Hungry Shark World Mod App: Helix Jump Mod APK, Marvel Contest of Champions Mod APK, Rayman Adventures Mod APK, Temple Run 2 Mod APK, Alto's Adventure Mod APK, Arrow.io Mod APK, Bowmasters Mod APK, Sling Drift Mod APK, Crossy Road Mod APK, Talking Tom Gold Run Mod APK, Super Penguins Mod APK, Zombie Catchers : Hunt & sell Mod APK, World of Tanks Blitz - PVP MMO Mod APK, Smashy Road: Wanted Mod APK, Shadow Fight 2 Mod APK, CATS: Crash Arena Turbo Stars Mod APK, Swamp Attack Mod APK, Mini Militia - Doodle Army 2 Mod APK, Jurassic Survival Mod APK, Miraculous Ladybug & Cat Noir Mod APK, Beat the Boss 4: Buddy Kick Mod APK, NARUTO X BORUTO NINJA VOLTAGE Mod APK, Wormax.io Mod APK, Dragon Hills Mod APK, N.O.V.A. Legacy Mod APK, Stickman Legends Offline Games Mod APK, PIXEL'S UNKNOWN BATTLE GROUND Mod APK, Smurfs Epic Run Mod APK, DINO HUNTER: DEADLY SHORES Mod APK, Pixel Gun 3D - FPS Shooter Mod APK, Block Strike: FPS Shooter Mod APK, Clash Royale Mod APK, MARVEL Spider-Man Unlimited Mod APK, Ultimate Ninja Blazing Mod APK, BEYBLADE BURST app Mod APK, TRANSFORMERS: Forged to Fight Mod APK, Stickman Legends Offline Games Mod APK, SHAREit: Transfer, Share Files Mod APK, Rodeo Stampede: Sky Zoo Safari Mod APK, Stick Fight: Shadow Warrior Mod APK, Snipers vs Thieves Mod APK, War Robots Multiplayer Battles Mod APK, War Machines:Tanks Battle Game Mod APK, Power Rangers: Legacy Wars Mod APK, Subway Surfers Mod APK, Shadow of Death: Offline Games Mod APK, Sea Battle 2 Mod APK, GUNSHIP BATTLE: Helicopter 3D Mod APK, Modern Warplanes: PvP Warfare Mod APK, Lara Croft: Relic Run Mod APK,

Hakkında SSS Hungry Shark World şık

Bu mu Hungry Shark World Bu siteden indirdiğim mod güvenli mi?

Evet, Hungry Shark World Mod APK, sisteme yüklenmeden önce antivirüs yazılımı tarafından kontrol edilir. Barındırma sunucumuz da herhangi bir tehditten kaçınmak için düzenli olarak kontrol edilir.

Neden kurabiliyorum' Hungry Shark World şık?

Mod uygulamasının yüklenememesinin birçok nedeni vardır. 1.Android işletim sisteminiz mod uygulamasını yüklemek için çok yüksek. 2. Orijinal sürümü yüklediniz. Kaldırmanız gerekiyor.

Paket ayrıştırma hatası nasıl çözülür?

1."Bilinmeyen kaynaklardan yüklemeye izin ver" seçeneğini kapatmış olabilirsiniz;

2.İndirilen Hungry Shark World Mod apk tam olarak indirilmedi veya bozulmadı;

İndirme hatası nasıl düzeltilir?

Sunucu meşgul olabilir, daha sonra deneyebilirsiniz ve lütfen durmayın ve hızlı bir şekilde yeniden başlatın, indirmenin zamana ihtiyacı var.

HappyMod'un hatası nasıl bildirilir?

HappyMod'un slayt menüsünde e-posta ile rapor verebilirsiniz.

Bir mod nasıl talep edilir veya yüklenir?

Bunları HappyMod uygulamasında tek tıkla bulabilirsiniz.

obb mod dosyası nasıl kurulur?

HappyMod bu işlevi geliştirdi, HappyMod ile tek tıkla yükleyebilirsiniz.

Tam özellikler

Bilgi İndirme

Boyut 130.2MB
versiyon 4.8.2
versiyon Code 235
Lang af am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr tw uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-TW zu
izin C2D_MESSAGE RECEIVE BILLING ACCESS_NETWORK_STATE INTERNET VIBRATE WAKE_LOCK WRITE_EXTERNAL_STORAGE READ_EXTERNAL_STORAGE AD_ID ACCESS_WIFI_STATE C2D_MESSAGE CHECK_LICENSE SYSTEM_UI_VISIBILITY_EXTENSION BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE
İzin Metni Diğer:
Uygulamaların ağlar hakkında bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Vibratöre erişim sağlar.
PowerManager Wakelocks'un işleyiciyi uyku veya ekranın karartılmasından alıkoymasına izin verir

uygulamaların Wi-Fi hakkında bilgilere erişmesine izin verir
ağlar.:

Depolama:
Bir uygulamanın harici depolama alanına yazmasına izin verir.
Bir uygulamanın harici depolama alanından okumasını sağlar.

Operation Systems

Min Sdk 21
Min Sdk Txt Android 5.0 (LOLLIPOP)
Hedef SDK 30
Hedef SDK Txt 30
Çok pencere No
Ekranları destekler normal, büyük, xlarge
işlemci armeabi-v7a
Açık Gl Int 0
Herhangi Bir Yoğunluğu Destekler Yes
yoğunlukları 120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

User Özellikler

Uses Özellikler Wi-Fi Donanım Özellikleri:
Uygulama cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özellikleri kullanır.
Uses Not Özellikler Wi-Fi hardware features:
The app uses 802.11 networking (Wi-Fi) features on the device.
Uses implied Özellikler #Uygulama, cihazın portre veya peyzaj oryantasyonunu kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa, her iki özelliği de bildirmeniz gerekmez.#Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.:

imza

3ADA5333C68FBA2DCDC7816EAD644A47
imza FD7A95648FF46FB1ACAB854ACFE1BF97ECF92346
Sha256 1CBD2D0548BB11026D9AB4DBAD4A2C9405CE796235D4003BCF0A0AED8BFE0C98
Geçerli Tue Jan 24 14:11:10 CET 2017 until: Fri Jun 10 15:11:10 CEST 2044
Seri numarası 83b12c6eac0de641

geliştirici

geliştirici A1
OU A1
organizasyon A1
yerel Lazyland
ülke RU
şehir Lazyland
Daha fazla oku

Bunu Paylaş

Bunun gibi

Kullanıcı Yorumları

Mevcut Sürüm

3.8

Puanım

Yorum yaz

yorumlar

HappyMod

HappyMod

Download 100% working mods.

Kategoriler
% 100 çalışma modu kullanıcılar tarafından doğrulandı
Daha

View 50 mods of Hungry Shark World

Popular Tags

"mod dosyaları için en iyi indirici!"

% 100 çalışma modları için uygulama pazarı.

Büyük mod dosyalarını indirmek için hızlandırıldı.

İndir(7.2 MB)
close

HappyMod.com is the official website