HappyMod › Games › Action › Hunter Assassin Mod
Hunter Assassin Mod

Hunter Assassin şık APK 1.81.0 [Sınırsız para]

% 100 ÇALIŞMA

Güncelleme açık: 2023-02-04

Hunter Assassin şık değiştirilmiş bir versiyonudur Hunter Assassin tarafından geliştirildi Ruby Game Studio. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Download Hunter Assassin (Mod, Sınırsız Taşlar) 1.81.0... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Hunter Assassin 1.81.0 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıHunter Assassin şık APK 1.81.0 [Sınırsız para]
versiyon1.81.0
Güncelleme açık2023-02-04
Boyut79.7 MB
Mod BilgisiDownload Hunter Assassin (Mod, Sınırsız Taşlar) 1.81.0
geliştiriciRuby Game Studio
KategoriAction
Google Play'den edininHunter Assassin
Orijinal apk'yı indirinHunter Assassin (52.87 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Hunter Assassin şık APK
Spa Master şık APK
My Tidy Life şık APK
Riddle Master şık APK
Gym Flip şık APK
Hunter Heroes şık APK
Beauty Care! şık APK
Pixel Shot 3D şık APK
Handyman 3D! şık APK
Transport Master şık APK
Bağlantılar İndir:

Hunter Assassin şık APK 1.81.0 [Sınırsız para]

Hızlı indirme (52.87 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (52.87 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Hunter Assassin şık APK 1.81.0 [Sınırsız para]

Özellik V1 Özellik:
Mod, Sınırsız Taşlar

Özellik V2 Özellik:
çok para

Özellik V3 Özellik:
Tüm karakterlerin ve birçok elmasın kilidini açın.

Özellik V4 Özellik:
Elmas/Deriler Kilitli 1.81.0 APK

Özellik V5 Özellik:
Sınırsız Elmaslar
Mevcut tüm roller
reklam yok

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Hunter Assassin ile ilgili ayrıntılar aşağıda bulunabilir.

Ruby Game Studio, 2018'in sonlarında kurulan yeni bir video oyunu geliştiricisidir. Kapanmadan önce sadece dört oyun yayınladılar. Bu oyunlar yeni bir şirket tarafından piyasaya sürülmüş olsa da, türlerinin en iyileri arasında kabul edilirler. Sonuç olarak, oyuncular bu oyunların kalitesini çok takdir ediyorlar. Pixel Shot 3D, Gym Flip and Press Inc gibi başarılı oyunlar milyonlarca olumlu indirme aldığından, bu yayıncının başarısı onaylanabilir. Ayrıca, bu başlıkların popülaritesi, Hunter Assassin'in oynamak için eğlenceli bir oyun olacağını kanıtlıyor. Nihai bir suikastçı olarak, tamamen yalnız kalırsınız. Tek saldırı aracınız, meşhur gangsterleri sessizce ortadan kaldırmak için kullandığınız bir bıçak. Düşmanlarınızın çoğu savaşta ateşli silah kullanıyor; Ancak, silahlarınız onları zayıflatıyor. Sadece gerçekten yaratıcı bir insan oyun fikirlerine benzer bir gerçek hayat durumu yaratabilir. Bu sadece oyunda meydana gelse de, size daha önce hiç sahip olmadığınız hayata yeni bir bakış açısı verebilir. Sessiz, ölümcül dünya avcısı suikastçının sizi alması. Oyuncuların bir suikastçı rolünü üstlendiği bir video oyunu; Aynı zamanda bir Johnny Tetikleme oyunu.

# Komplo

Bir avcı çetesi, avcı suikastçısının planını, bir labirent gibi düzenlenmiş ahşap duvarlar ve fıçılardan oluşan bir şantiyeye koydu. Bu alan yoğun bir şekilde, giren herkesi vurmaya hazır silahlı düşmanlarla doludur. Sadece gece, kimsenin seni göremediği zaman saldırabilirsin. Başarılı olmak için sessiz kalmalı ve rakiplerinizi öldürmek için gizlice girmelisiniz. Bu çok zorlu bir görev; Ancak, bıçak becerilerinize güveniyorsunuz, değil mi?

# Oynanış

Hunter Assassin, düşmanları öldürmek için dikkatli düşünme ve sabır kullanmanız gereken bağımlılık yapan bir aksiyon oyunudur. Oyundaki düşmanlar, maruz kaldığında otomatik olarak ateş eden bir el feneri ve ateşli silahı var. Bıçağınızı nasıl idare etmeyi düşünüyorsunuz? Düşmanı tepeler için bir çizgi ile korkutarak mı yoksa acımasızca takip ederek mi? Düşmana bakarken neden kendimi korkak olarak görmeliyim? Çünkü onları görmeden yenmeliyim, sonra rüzgar gibi kaybolmalıyım. Başka ne titrememe neden olmalı ama yaralanmalarımdan gelen belirli ölüm? Hunter Assassin'in kontrollerini öğrenmek çok kolay olsa da, oyuncular oyunu ilk oyundan sevecekler. Bunun nedeni, oyunun zorluğunun meydan okuma eksikliğinden değil, çeşitli seviyelerden kaynaklanmasıdır. Daha yüksek seviyeler zorluğu katlanarak arttırdığı için, düşmanları tek tek izole etmek ve yok etmek akıllıdır. Kitle imhasına neden olmak istiyorsanız, bir formasyonda durun ve hareketsiz kalın. Ölüm hızlı olduğu için, onları öldürürken düşmanlardan rüzgarı çalarak bu güçten yararlanın.

# Görünür saldırı aracı olmayan bir suikastçı.

Hunter Assassin'de görünmez bir suikastçı olmalısınız. Çünkü oyun, keşfedilmeden hedefinizi öldürmenizi gerektirir. Bunu gece boyunca düşmanınızın hatalarından yararlanarak veya savunmaları etrafında bir yol bularak kolayca yapabilirsiniz. LifePoint toplamınız sıfıra düştüğünde oyunu kaybedersiniz. Bulunduğunuzda, her seferinde bir canlandırma noktası kaybedersiniz. Ayrıca, oyunu kaybetmek, vurulmadığınız veya keşfedilmediğiniz anlamına gelir. Zor seviyelerde tüm yaşam noktasını kullanmanız gerekmez. LifePoint'ten stratejik olarak yararlanmak, bazı zor seviyelerde size yardımcı olabilir. Beceri ve yeni suikastçılar için ödeme yapmak, oyunda daha sonra birçok zor seviyenin üstesinden gelmek için gereklidir. Düşmanları yenerek elmas edinmek, diğer masrafların yanı sıra buna yardımcı olur. Bir karakter seçerken, dayanıklılıklarına ve hızlarına dikkat etmelisiniz. Hızın en önemli olduğuna inanıyorum. Ne tür bir suikastçı okumayı tercih edersiniz? Bu makalenin altında bir yorum bırakın. Bu karakter sisteminin etkileyici görünümü, güç ve hızdaki artışı onu oldukça çekici kılar. Üstün görünüşü de orijinal karakterden daha kolay gezinmeyi kolaylaştırır.

# Grafikler

Hunter Assassin oyunu üst düzey grafikler gerektirmez. Arka planı, rüzgarın birçok köşesi olan düşmanların alanıdır. Monoton arazisi nedeniyle oyun sıkıcı ve tekrarlayıcı olabilir; Oyunculardan çok fazla dikkat gerektirmez. Değişiklikler yeni düşmanlardan ve karakterlerden geliyor. Ancak, sevinç en temel şeylerden gelebilir.

# MOD, artan güç ve menzil gibi özellikler sağlar.

Hunter Assassin Mod APK sürümü tüm karakterlere ve sınırsız elmaslara erişebilir. Ayrıca oyunda premium özelliklerin ve VIP durumunun kilidini açar. Bütün bunlar deneyimi geliştirir.

# Yoğun konsantrasyon ve sabır gerektiren oyun içi savaş.

Gardiyanların size örtü olmadan ateş ettiği bir durumda, silahlarını almak istemezsiniz. Bunun yerine, hayatta kalmak için ses çıkarmadan insanları öldürme yeteneğinizi ve yeteneğinizi kullanın. Oyun, sadece bıçaklara erişiminiz olduğu için sessiz ayak işlerine büyük önem veriyor. Reklam sizi acımasızca arayan muhafızlardan kaçınmalısınız. Bazen grev ekipleri kullanırlar ve özel ekipmanlarla donatılmıştır. Onları devre dışı bırakmak veya ilerlemelerini engellemek hayatta kalmanın anahtarıdır.

# APK dosyasında Hunter Assassin oynatma hakkında bilgi.

Bu oyunu oynamadan önce bazı genel ipuçlarını anlamalısınız. Bu zor bir oyun değil, ama görünüşü sizi yanıltabilir.

# Katı bir zaman çizelgesine bağlı kalmak etkisizdir - sabır gereklidir.

Her insanı serbest bırakmadan önce öldürmeniz ne kadar sürdüğünü düşünün. Bir muhafız garip bir konumdaysa, hareket edebilmesi için dikkatini görevinden uzaklaştırmaya çalışın. Ayrıca, nerede öldürdüğünüze dikkat edin. İdeal olarak, bunu kimsenin suçlarınıza tanık olmayacağı bir yerde yapmalısınız. Oyun için zaman sınırı yoktur, bu yüzden oynarken acele etmenize gerek yoktur. Bu gerçeği, her bir düşmanın onları çıkarmadan önce haritada nerede olabileceğini değerlendirdiğinizden emin olarak kullanabilirsiniz.

# Daima en az iki kaçış rotası var

Bir köşeye sıkışırsanız, o zaman kolay avsınız.

# Hunter Assassin şık APK 1.81.0 [Sınırsız para] Özellik:Hunter Assassin Mod Mod is an action game with Unlimited money. In this mod, you can get unlimited money. All the characters in the game are unlocked. Enjoy the game!!!

Sign in social account: Not supported

Game online or offline: Offline

Root Needed?: No

License Needed?: No

Install Steps:
1) Download APK files on happymod.com.
2.) Install and Enjoy.

Also read: COC MOD. Mod info: unlimted money and unlimited coins, private server.Suikastçıyı kontrol edin ve hedeflerinizi tek tek avlayın. El fenerlerinden gizli kalmak için çevrenizi ve gölgelerinizi kullanın. Otomatik makineli tüfeklerle hedefler her köşede gizleniyor olabilir. Onlara hızlı bir şekilde saldırın ve tespit edilmeden kaçın. Her ortadan kaldırılan hedef, değerli taşlar düşürür. Daha hızlı suikastçıların kilidini açmak için mücevher kullanın. En hızlı suikastçının kilidini açabilir misiniz?

Hunter Assassin ile ilgili ayrıntılar aşağıda bulunabilir.
Komplo
Oynanış
Görünür saldırı aracı olmayan bir suikastçı.
Grafikler
MOD, artan güç ve menzil gibi özellikler sağlar.
Yoğun konsantrasyon ve sabır gerektiren oyun içi savaş.
APK dosyasında Hunter Assassin oynatma hakkında bilgi.
Katı bir zaman çizelgesine bağlı kalmak etkisizdir - sabır gereklidir.
Daima en az iki kaçış rotası var

# Nasıl indirilir ve kurulur Hunter Assassin şık APK 1.81.0 [Sınırsız para]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Hunter Assassin modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Hunter Assassin mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Hunter Assassin indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Hunter Assassin arayın.

# Tam Özellikler Hunter Assassin şık APK 1.81.0 [Sınırsız para]

// İndirme Bilgileri //

Boyut79.7MB
versiyon1.81.0
Sürüm Kodu1810
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinAD_ID INTERNET ACCESS_NETWORK_STATE READ_PHONE_STATE BILLING READ_PERMISSION AD_ID CHECK_LICENSE VIBRATE FOREGROUND_SERVICE BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE ACCESS_WIFI_STATE WAKE_LOCK RECEIVE_BOOT_COMPLETED
İzin Metni DİĞER:
Diğer:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlar hakkında bilgilere erişmesine izin verir.
Vibratöre erişim sağlar.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkında bilgi erişmesine izin verir.

karartma .; Bir uygulamanın, sistem önyüklemeyi bitirdikten sonra yayınlanan Action_boot_Completed'i almasına izin verir.:

Telefon:
Cihazın telefon numarası, geçerli hücresel ağ bilgileri, devam eden çağrıların durumu ve cihazda kaydedilen herhangi bir telefonun listesi dahil olmak üzere yalnızca telefon durumuna okunmaya izin verir.
Min Sdk19
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK31
Hedef SDK Txt31
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları160, 240, 320, 480, 640, 65534

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği TouchScreen Donanım Özellikleri:
Uygulama, Mobil İletişim için Global Sistemi (GSM) Telefon Radyo Sistemi kullanır.
Kullanıcı Özelliği Wi-Fi Donanım Özellikleri:
Uygulama cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özellikleri kullanır.
Kullanıcı Özelliği Uygulama, Mobil İletişim (GSM) Telefon Radyo Sistemi için Global Sistemi kullanıyor.##:

// imza //

MD53ADA5333C68FBA2DCDC7816EAD644A47
imzaFD7A95648FF46FB1ACAB854ACFE1BF97ECF92346
1CBD2D0548BB11026D9AB4DBAD4A2C9405CE796235D4003BCF0A0AED8BFE0C98
GeçerliTue Jan 24 14:11:10 CET 2017 until: Fri Jun 10 15:11:10 CEST 2044
Seri numarası83b12c6eac0de641

// Geliştirici //

GeliştiriciA1
OUA1
organizasyonA1
yerelLazyland
ülkeRu
şehirLazyland

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Hunter Assassin şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Hunter Assassin şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 36

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (36)

 • I

  @Anonim   2023-01-24 17:29:58

  Kimden:IT   cihaz:SM-X205   OS:android 13
  ti fa fare i primi 3 livelli poi raccogli il premio giornaliero e si chiude per farti ricominciare... #HappyMod#
 • I

  @Anonim   2023-01-24 15:47:51

  Kimden:ID   cihaz:SM-A037F   OS:android 12
  kak maaf ini game nya gk bisa di gunaiin.. setelah saya mendapatkan hadiah harian pertama tiba2 layar hp saya hitam dan kembali ke beranda
 • G

  @Anonim   2023-01-13 18:52:12

  Kimden:GB   cihaz:SM-J210F   OS:android 6.0.1
  app is 100% working thanks happy mod
 • C

  @Anonim   2023-01-07 04:06:09

  Kimden:CR   cihaz:SNE-LX2   OS:android 10
  Genial tiene sus normas y su función messirve
 • B

  @Anonim   2022-12-30 09:44:39

  Kimden:BR   cihaz:moto e(7) power   OS:android 10
  verdadeiro e bom:)))))))))
 • U

  @Anonim   2022-12-29 21:01:14

  Kimden:US   cihaz:V2029   OS:android 10
  Yes I worked♥️♥️♥️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
 • B

  @Anonim   2022-12-19 04:16:11

  Kimden:BR   cihaz:moto g(10)   OS:android 11
  #HappyMod# muito bom recomendo vocês baixarem muito top.
 • G

  @Anonim   2022-12-18 22:49:24

  Kimden:GB   cihaz:RMX2030   OS:android 10
  the best thing about this mod is that you have all the skins (even premium) and the other thing is that there are no ads and the reason why I gave it 4 stars is because the game crashes too much plus update this mod so I can update my review to 5 stars I really love this game
 • T

  @Anonim   2022-12-13 00:15:15

  Kimden:TW   cihaz:SM-N910U   OS:android 6.0.1
  垃圾桶啊?呃呃呃…至少有三十八章節,才能讓我覺得好哦
 • U

  @Anonim   2022-12-06 00:11:11

  Kimden:US   cihaz:ELUGA Ray X   OS:android 6.0
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Hunter Assassin şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Hunter Assassin

 • B

  @Anonim   2023-01-27 07:57:08

  Kimden:BR   cihaz:motorola motorola one fusion   OS:android 11
  eu quero um mod que adicione skins SUPER FORTES, tipo, uma que te dá 10000% a mais de vida, ou uma de 500%+ velocidade.
 • E

  @Anonim   2023-01-25 02:48:34

  Kimden:EG   cihaz:realme RMX2189   OS:android 11
  make no ads please because they are annoying
 • U

  @Anonim   2022-12-04 22:14:47

  Kimden:US   cihaz:vivo vivo 1906   OS:android 11
  I want add cheat I'm soldering I'm Kill of Assain And There picture like A soldering??
 • I

  @Anonim   2022-10-27 20:10:43

  Kimden:IN   cihaz:Xiaomi M2006C3LII   OS:android 10
  bbbbbb bbbbbvvvvvvvghhyyyyy6hhhydgfhhghtgdgdgdrhrgrgahthfh
 • I

  @Anonim   2022-10-17 23:34:12

  Kimden:IN   cihaz:Xiaomi Redmi 6A   OS:android 9
 • E

  @Anonim   2022-09-30 16:58:41

  Kimden:EG   cihaz:realme RMX3263   OS:android 11
  hggggdhegyeyeyeeyeygeeyeyegegrgrgrgrgğgdgdgdgdgdgdyeheydeuueueueuehrhhrhdryyryryeyryyryryruru
 • U

  @Anonim   2022-09-06 18:23:38

  Kimden:UA   cihaz:Xiaomi Redmi Go   OS:android 8.1.0
  Дорогой дневник взлом хорошая но один - почему все англичаны?
 • P

  @Anonim   2022-08-23 16:29:18

  Kimden:PT   cihaz:Xiaomi M2006C3LG   OS:android 11
  eu queria que fizessem um mod para que as skins de VIP estivessem desbloqueadas
 • U

  @Anonim   2022-06-11 18:22:12

  Kimden:US   cihaz:vivo V2027   OS:android 10
  133455666777788990 134567788998877777uuywgsfy2cwyg26wf262gh2y
 • I

  @Anonim   2022-05-24 01:26:10

  Kimden:IN   cihaz:Xiaomi M2103K19PI   OS:android 11
  free
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Hunter Assassin şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (64) Sürümler of Hunter Assassin şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Hunter Assassin şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme