HappyMod › Games › Simulation › Idle Miner Tycoon: Gold & Cash Mod
Idle Miner Tycoon: Gold & Cash Mod

Idle Miner Tycoon: Gold & Cash şık APK 4.19.2 [Sınırsız para]

% 100 ÇALIŞMA

Güncelleme açık: 2023-03-25

Idle Miner Tycoon: Gold & Cash şık değiştirilmiş bir versiyonudur Idle Miner Tycoon: Gold & Cash tarafından geliştirildi Fluffy Fairy Games. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Download Idle Miner Tycoon (MOD, Sınırsız Para) 4.19.2... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Idle Miner Tycoon: Gold & Cash 4.19.2 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıIdle Miner Tycoon: Gold & Cash şık APK 4.19.2 [Sınırsız para]
versiyon4.19.2
Güncelleme açık2023-03-25
Boyut147.63 MB
Mod BilgisiDownload Idle Miner Tycoon (MOD, Sınırsız Para) 4.19.2
geliştiriciFluffy Fairy Games
KategoriSimulation
Google Play'den edininIdle Miner Tycoon: Gold & Cash
Orijinal apk'yı indirinIdle Miner Tycoon: Gold & Cash (182.85 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Idle Miner Tycoon: Gold & Cash şık APK
Bağlantılar İndir:

Idle Miner Tycoon: Gold & Cash şık APK 4.19.2 [Sınırsız para]

Hızlı indirme (182.85 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (182.85 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Idle Miner Tycoon: Gold & Cash şık APK 4.19.2 [Sınırsız para]

Video Doğrulandı

Özellik V1 Özellik:
Sınırsız para

Özellik V2 Özellik:
MOD, Sınırsız Para

Özellik V3 Özellik:
çok para

Özellik V4 Özellik:
Çok para

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Videonun %100 çalıştığı doğrulandı!

Ekran yakalama videoları Idle Miner Tycoon: Gold & Cash şık. % 100 ÇALIŞMA!

# Madenlerimin derinliklerine yolculuğum.

Rölanti madenci kralı olarak bir madenci olarak çalışırken, oyuncu yok edilmesi gereken bir kapı ile karşılaşır. Bu gerçekleştiğinde, madenin içinde altın ve gümüş mücevherleri keşfederler. Sonuç olarak, oyuncu madencinin tahkimatlarına katılır ve kaynakları keşfetmeye ve toplamaya başlar. Bunu yapmak, zaman içinde önemli para kazanmalarını sağlar. Bu oyun oyuncular için boş oyun sunuyor; Bu nedenle, giriş veya kontrol gerekmez ve oyunun anlaşılması zor değildir. Madene ek olarak, oyunun bölgesi de bir asansör bölümü içerir. Bu, kullanıcıların kaynaklarını taşıyabilecekleri daha düşük bir alana yol açar. Bundan sonra, kullanıcıyı uygun konumuna yönlendiren bir işçi görünür. Bunun nedeni, son hedefin genellikle başlangıç ​​noktasından farklı bir yer olmasıdır. Sürecin sonunda, nakliye işlemi sırasında gösterilen parayı alacaksınız.

# İşlemi bitirmek için doğru olsun.

Oyuna ilk başladığınızda, her üç bölgenin çalışanını da izlemekle görevli olursunuz. Her çalışanı periyodik olarak kontrol etmeniz ve ayrıca bir sevkiyatı bitirdikten sonra aynı görevleri yerine getirmeniz gerekir. Çalışanları doğru bir şekilde izlemek için her görevi kendiniz gerçekleştirmeniz gerekir; İşi yapacak başka kimse yok. Yöneticileri işe alırken, otomatik çalışanlarınızın yanında bir siluet göreceksiniz. Silhouette tıklamak işe alım yöneticilerinin maliyetini ortaya çıkaracaktır. İnsanlar etkilerini görüntülerken her yöneticinin etkileyici yeteneklerini görebilirler. Bir kişi oyunu oynamasa bile, yöneticinin para kazanma efektleri devam edecektir. İnsanlar da bu süreç boyunca önemli miktarda para alacaklar.

# Personel seviyeleriniz arttığında daha derin katların kilidini açın.

Bir yükseltme sistemi boş Miner Tycoon'da mevcuttur. Oyuncu, çalışanın istatistiklerini tıklayarak, oyuncu çalışanın bilgilerinin bir tablosunu görüntüleyebilir. Ayrıca, bir yükseltme öğesini tıklamak, çalışanın istatistiklerini artıracaktır. Yükseltme düğmesini aşırı doldurmayı önlemek için bir düğmeyi tıklamadan önce duraklatarak birden fazla çalışanı bir kerede yükseltmek mümkündür. Bir yöneticinin becerilerini birleştirmek, artan üretkenlik sağlayan yeni alanların kilidini açar. Bu, belirli bir seviyeye ulaştığınızda ortaya çıkar. Bir çiftçi, gerektiğinde bir madencilik yöneticisinin uzmanlığını almayı seçebilir. Uzmanlık alanlarındaki farklılıkları, yetiştirilen mahsuller üzerinde büyük bir etki yaratır ve onları hasat etmek için gereken süredir. Çiftçiler gerektiğinde yöneticinin becerilerini kullanarak üretkenliği artırabilir ve daha kısa sürede daha fazla ürün üretebilir. Madencilik katmanının kilidini açmak, belirli bir miktar para harcamanızı gerektirir. Çalışan sayısı arttığında ve daha derin katmanlarda çalıştığında hangi finansal kazancı alacağınızı hayal edin.

# Temel özellikler şunları içerir: —Gerer pil ömrü ve daha yüksek çözünürlüklü ekran - çok çeşitli cihazlarla veri depolama ve senkronizasyon için aker bulut hizmeti

Kârlı bir altın madeni çalıştırırken bir tıkırtı simülatörü gerekli değildir. Bu kralı oyununda endüstri rütbenizi artırmak otomatik sistemlerle kolaydır. Boşta para ve altın işin çalışmasını sağlamak için iş dışında kazanılabilir. Zengin olmanın sırlarını öğrenmek için bu eğitim oyununu çevrimdışı oynayın. Öğrenme sürecini kesintiye uğratacak hiçbir reklam yoktur. Madenci simülatör musluğundan madencilerinize ilham vermek için bir amir kullanın. Çevrimdışı bir boş iş imparatorluğu oluşturarak sonsuz tıklatma kahramanlarından ve tıkırtı para kazanma simülasyonlarından kaçının. Milyarder olarak 20 altın madenini yükseltin ve yönetin. Boş bir kahraman olun ve daha da zengin olmak için madeninizi yönetin. Bu boş kralı oyunu, kömür, para ve yeşim dahil 15 emtia sahiptir. Bu maden simülatörünü oynayarak nakit, altın ve kömür kazanabilirsiniz. Bu tipik bir AD olmayan tıkırtı oyunu değil. Bu oyunu tek oyunculu bir çevrimdışı macera olarak oynayarak birçok zenginlik kazanın. Bu mobil oyunda altın ve madeni paralar için mayın; Madeninizde yükseltmeler satın alın.

# Idle Miner Tycoon, bu geliştiricinin en yeni oyunu.

Dünyanın en büyük şirketinin başkanı olmakla birlikte gelen güç, hayalimin sallanamadığım bir parçası. Sayısız para o güzel hayalindeki her şeyi değiştirir! Aniden uyanıyorum ve hayatım da umduğum gibi kalıyor. Boşluk Game Miner Tycoon'u oynamak, okula gitme ve her gün çalışma hayalinizi gerçekleştirmenize yardımcı olabilir.

# Yetenek yoluyla harika bir yönetici olun.

Idle Miner Tycoon, tembel madencileri yönetmek için bir oyundur. Aslında doğru olan komik bir öncül. Oyunda, bir madencilik şirketinin başkanı veya bir şirketin yöneticisi olabilirsiniz. Ancak, aynı oyun da bir simülasyondur; Sadece oyun geliştiricisi, terfi etmek yerine bir çalışan olabilirsiniz. Oyunun başında, sizin için çalışan sadece birkaç madenciniz var. Şirketinizin tesisleri minimaldir; Nakitiniz henüz mevcut değil. Ayrıca, henüz çok az malzeme mevcuttur. Bazı değerli taşlar keşfettikten sonra sıkı çalışmanız gerekir. Onları sattıktan sonra biraz para kazanabilir ve işinizi genişletmeye başlayabilirsiniz. Bir oyunun kaynakları, kömür, altın, yakut, aytaşı, ametist, kristal ve yeşim gibi seçeneklerle 15'e kadar olabilir. Bunlar çok değerlidir ve mümkün olduğunca sık çıkarılmalıdır. Bu kaynakların bazılarının gelmesi kolay değildir; Madencilik sırasında bulursanız şanslı olmak en iyisidir. Bunları onlarsız arkadaşlardan almak bir başarı hissidir.

# Büyütülmüş bir imparatorluk yoluyla daha fazla iş elde etmek mümkündür.

Makineler daha verimlidir, daha az insan gerektirir ve insanlardan daha güvenlidir. Otomasyonu bu şekilde kullanmak, insanların erişemediği yeraltı madenlerine erişebileceğiniz anlamına gelir. Ayrıca, yeni çalışanlar ve hatta bir süpervizör işe alabilirsiniz. Bu, işçilerin daha çok çalışmasına ve daha fazlasını başarmasına yardımcı olacaktır. Maaş ödemek için yeterli para bütçelemelisiniz; Aksi takdirde, çalışanlarınız ayrılmayı seçebilir. Bu nedenle, yüksek kaliteli personele yatırım yapmanız gerekir. Kazandığınız paranın elinizin altında kalması gerekmez; Kendinizi rahat hissediyorsanız yatırım yapın. Bir itibar oluşturmak zaman aldığından, paranız bütçeyi geçmeye başlarsa daha fazla yatırım yapın.

# Idle Miner Tycoon: Gold & Cash şık APK 4.19.2 [Sınırsız para] Özellik:Idle Miner Tycoon Mod is a simulation game that everything can be free to buy. In this mod, you need to cost coins to make the miners work. You can upgrade the miner for free. You can upgrade the skills for free. In a word, in the mod game, coins and cash is useless. Enjoy the game!!!

Sign in social account: Not supported

Game online or offline: Offline

Root Needed?: No

License Needed?: No

Install Steps:
1) Download APK files on happymod.com.
2.) Install and Enjoy.

Also read: COC MOD. Mod info: unlimted money and unlimited coins, private server.Madeninizi ve atıl kârınızı yöneterek bir endüstriyel kodaman olun! Madeninizin iş akışını otomatikleştirecek uzman yöneticilerle imparatorluğunuzu genişletin ve ekonominize destek verin! Meydan okumayı üstlenin ve en iyi madencilik stratejisini keşfedin ve mümkün olduğunca çok para kazanın! ÖZELLİKLER★ Atıl gelirinizi artırmak için iş akışınızı otomatikleştirin★ Çevrimdışıyken bile atıl nakit kazanın★ Ekonominizi canlandırmak için bir veya iki akıllı yatırımdan kâr elde edin★ Çalışanlarınızın motivasyonunu artırmak için yöneticiler işe alın★ Her yöneticinin özel bir kodaman etkisi vardır★ Prestij özelliği★ 20'ye kadar harika madeni yönetin★ 15'ten fazla farklı kaynak için maden: Kömür, altın, yakut, aytaşı, ametist, kristal ve yeşim taşı dahil★ İnternet bağlantısı gerekmez Gelmiş geçmiş en büyük maden kralı ol! Facebook'ta Idle Miner Tycoon gibi! https://www.facebook.com/idleminertycoon/Herhangi bir sorun veya öneriniz mi var? [email protected] adresine mesaj göndermekten çekinmeyin - oyuncularımızın geri bildirimlerinden her zaman mutlu oluruz!❤️ Idle Miner Tycoon Ekibiniz ❤️

Madenlerimin derinliklerine yolculuğum.
İşlemi bitirmek için doğru olsun.
Personel seviyeleriniz arttığında daha derin katların kilidini açın.
Temel özellikler şunları içerir: —Gerer pil ömrü ve daha yüksek çözünürlüklü ekran - çok çeşitli cihazlarla veri depolama ve senkronizasyon için aker bulut hizmeti
Idle Miner Tycoon, bu geliştiricinin en yeni oyunu.
Yetenek yoluyla harika bir yönetici olun.
Büyütülmüş bir imparatorluk yoluyla daha fazla iş elde etmek mümkündür.

# Nasıl indirilir ve kurulur Idle Miner Tycoon: Gold & Cash şık APK 4.19.2 [Sınırsız para]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Idle Miner Tycoon: Gold & Cash modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Idle Miner Tycoon: Gold & Cash mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Idle Miner Tycoon: Gold & Cash indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Idle Miner Tycoon: Gold & Cash arayın.

# Tam Özellikler Idle Miner Tycoon: Gold & Cash şık APK 4.19.2 [Sınırsız para]

// İndirme Bilgileri //

Boyut147.6MB
versiyon4.19.2
Sürüm Kodu70447
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-419 es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl no or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr tw uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-SG zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinACCESS_NETWORK_STATE INTERNET WAKE_LOCK ACCESS_WIFI_STATE' maxSdkVersion='28 AD_ID BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE BIND_APPHUB_SERVICE RECEIVE BILLING RECEIVE_BOOT_COMPLETED POST_NOTIFICATIONS SCHEDULE_EXACT_ALARM FOREGROUND_SERVICE
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağlar hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.İşlemcinin uyumasını veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks kullanımına izin verir.Bir uygulamanın, sistem önyüklemeyi bitirdikten sonra yayınlanan ACTION_BOOT_COMPLETED yayınını almasına izin verir.
Min Sdk23
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK31
Hedef SDK Txt31
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Küresel Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin üst kümesidir. Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazın dikey veya yatay yönlendirmeyi kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa, herhangi bir özelliği bildirmeniz gerekmez.#Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD53ADA5333C68FBA2DCDC7816EAD644A47
imzaFD7A95648FF46FB1ACAB854ACFE1BF97ECF92346
1CBD2D0548BB11026D9AB4DBAD4A2C9405CE796235D4003BCF0A0AED8BFE0C98
GeçerliTue Jan 24 14:11:10 CET 2017 until: Fri Jun 10 15:11:10 CEST 2044
Seri numarası83b12c6eac0de641

// Geliştirici //

GeliştiriciA1
OUA1
organizasyonA1
yereltembel ülke
ülkeRU
şehirtembel ülke

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Idle Miner Tycoon: Gold & Cash şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Idle Miner Tycoon: Gold & Cash şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 43

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (43)

 • I

  @Anonim   2023-03-29 04:02:36

  Kimden:IL   cihaz:SM-G781B   OS:android 13
  works very good
 • N

  @Anonim   2023-03-27 14:08:27

  Kimden:NL   cihaz:moto g(8) plus   OS:android 10
  it did not give me unlimited money
 • I

  @Anonim   2023-03-27 00:48:31

  Kimden:IT   cihaz:220333QNY   OS:android 12
  no mi funziona e mi dice non istallato poiché il pacchetto sia valido
 • G

  @Anonim   2023-03-27 00:07:41

  Kimden:GB   cihaz:T676H   OS:android 12
  not working.................,....,...,..........
 • U

  @Anonim   2023-03-26 10:41:55

  Kimden:US   cihaz:SM-S136DL   OS:android 13
  .............................
 • G

  @Anonim   2023-03-25 06:18:57

  Kimden:GB   cihaz:SM-G975F   OS:android 12
  the mod doesnt work, i suggest dowloading it to see if it works for you
 • U

  @Anonim   2023-03-24 21:12:22

  Kimden:US   cihaz:V2102   OS:android 11
  I can't install this apk
 • U

  @Anonim   2023-03-24 20:59:24

  Kimden:US   cihaz:RMX3511   OS:android 12
  #HappyMod# #HappyMod# #HappyMod# #HappyMod#
 • U

  @Anonim   2023-03-21 07:47:21

  Kimden:US   cihaz:SM-G570M   OS:android 8.0.0
  doesn't work...no mod
 • B

  @Anonim   2023-03-19 10:05:19

  Kimden:BR   cihaz:SM-M205M   OS:android 10
  o jogo começou a travar de um jeito que fica impossível jogar
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Idle Miner Tycoon: Gold & Cash şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Idle Miner Tycoon: Gold & Cash

 • U

  @Anonim   2023-03-25 01:46:09

  Kimden:US   cihaz:Xiaomi Redmi Note 8 Pro   OS:android 10
  pene jajajajajjjajajajajajjajjjaajajajajajajajjajajajajjajajaj
 • I

  @Anonim   2023-03-24 06:16:27

  Kimden:ID   cihaz:OPPO CPH2471   OS:android 12
  please happy mod add a mod without ads I want because I play with my sister
 • C

  @Anonim   2023-03-18 05:18:48

  Kimden:CA   cihaz:samsung SM-A536W   OS:android 13
  Free shopping nothing else just free shopping .................
 • A

  @Anonim   2023-03-08 16:48:11

  Kimden:AT   cihaz:HUAWEI JNY-LX1   OS:android 10
  I would love a mod where just the supercash is unlimited, so that you can play it like normal except you don't wanna, then you can just spend the supercash
 • U

  @Anonim   2023-01-25 20:50:14

  Kimden:US   cihaz:motorola moto e(7)   OS:android 10
  12346639173681816639176163818161538171683861518382518183674849916153839191763729aaa
 • F

  @Anonim   2023-01-03 07:54:19

  Kimden:FI   cihaz:OnePlus BE2013   OS:android 11
  i would Be hoping to get this mode For infinite money and 100% download
 • U

  @Anonim   2023-01-01 00:27:11

  Kimden:US   cihaz:HXY Power 5   OS:android 11
  Unlimited coin and unclock all nsvja ajvsjs sja ajabakbaksbskabanbanabanabanabnabanabana
 • I

  @Anonim   2022-12-14 17:56:33

  Kimden:ID   cihaz:realme RMX2030   OS:android 10
  tolong update version nya kamu terlalu bosan versinya itu itu terus
 • U

  @Anonim   2022-12-02 23:36:55

  Kimden:US   cihaz:Xiaomi M2010J19SG   OS:android 11
  I can't install mod llpleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeerrz
 • U

  @Anonim   2022-11-26 23:56:36

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-G531H   OS:android 5.1.1
  your game is very bad but u like it u said ot it had unlimited gold and coin but there wasnt but there wasss........ghahahahahaha
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Idle Miner Tycoon: Gold & Cash şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (278) Sürümler of Idle Miner Tycoon: Gold & Cash şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Idle Miner Tycoon: Gold & Cash şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme