HappyMod › Games › Adventure › Life is Strange Mod
Life is Strange Mod

Life is Strange şık APK 1.00.310 [Kilitli][Tam]

Güncelleme açık: 2020-03-12

Life is Strange şık değiştirilmiş bir versiyonudur Life is Strange tarafından geliştirildi Square Enix Ltd. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Life is Strange v1.00.310 mod... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Life is Strange 1.00.310 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıLife is Strange şık APK 1.00.310 [Kilitli][Tam]
versiyon1.00.310
Güncelleme açık2020-03-12
Boyut998.03 MB
Mod BilgisiLife is Strange v1.00.310 mod
geliştiriciSquare Enix Ltd
KategoriAdventure
Google Play'den edininLife is Strange
Orijinal apk'yı indirinLife is Strange (0.97 GB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Hitman Sniper şık APK
Life is Strange şık APK
Hitman GO şık APK
Life is Strange: Before the St şık APK
Lara Croft GO şık APK
Lara Croft: Relic Run şık APK
Championship Manager 17 şık APK
Deus Ex GO şık APK
Deus Ex: The Fall şık APK
Arkanoid vs Space Invaders şık APK
Tomb Raider I şık APK
Championship Manager:All-Stars şık APK
Lara Croft: Guardian of Light™ şık APK
Mini Ninjas ™ APK şık APK
Bağlantılar İndir:

Life is Strange şık APK 1.00.310 [Kilitli][Tam]

Hızlı indirme (0.97 GB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (0.97 GB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Life is Strange şık APK 1.00.310 [Kilitli][Tam]

Özellik V1 Özellik:
** Sadece daha OpenGL3.1 cihaz desteği çalıştırabilirsiniz Android 6.0 sistemini destekler. minimum 2GB bellek ve ARM 64 gerektir ** Oyunun tam sürümü kilidi açıldıktan sonraki bölümlerde kendi indirmek gerekiyor! Eğer idare yoksa, ana Aslında ve Seçenekler - Ayarlar - Çalışma ayarları - Seç Evet joystick olabilir işletmek!

Özellik V2 Özellik:
Kilitli

Özellik V3 Özellik:
Her şey açık

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Çok çeşitli oyun seçenekleri sunan bu oyunun karmaşık ayrıntılı anlatısı oyuncuları büyülüyor.

Life Is Strange'in arsa çoklu boyutlara sahiptir. Oyundaki her büyük etkinlik, oyuncunun her oyunda verdiği bir kararla tetiklenir. Birçok insan, zihinsel sağlıklarını etkileme ve bazı seçimlerin önemli travmaya nasıl neden olduğu için oyunun planıyla mücadele ediyor. Bununla birlikte, kahraman alternatif zaman çizelgelerini keşfedebilir ve zaman yolculuğu güçleriyle anıları veya hayalleri değiştirebilir.

# Mükemmel ve heyecan verici bir hikaye anlatıcısı.

Oyunun hikayesi arsa potansiyeli açısından zengindir ve kusursuz bir anlatıya sahiptir. Yüksek kaliteli grafikleri, oyuncu için canlı anıları uyandıran son derece gerçekçi iç monolog eskizler yapmak için kullanılır. Ek olarak, film müzikleri ve kesiksizler duygusaldır ve oyuncunun seçimlerini gösterir - deneyimi daha gerçek ve anlamlı hale getirir.

# Sürükleyici bir deneyim için yenilikçi hikayelerle oyun oynayı tıklayın.

Life Is Strange'in oyunu, grafikleri ve nokta-n-tıklamasının kullanımı nedeniyle etkileyici. Ayrıca ilginç çünkü oyuncu bir nokta-n-tıklama sistemi kullanarak hareket edebilir ve nesnelerle etkileşime girebilir. Daha fazla bilgi bulmak veya çelişkileri kontrol etmek için herhangi bir nesneyi yakınlaştırabilirler. Ayrıca, kanıt veya bulmaca toplamak için şeylerle etkileşime girebilirler. Tüm bunlar arsayı geliştirir ve oyuncuların keşfetmesini zorlaştırır.

# Gerçeği değiştirmek için geri sar.

Oyuncular, zaman içinde geri seyahat edebilen ve geleceği veya geçmişi değiştirmek için güncel olayları değiştirebilen ana karakterin rolünü üstlenir. Büyük gücü göz önüne alındığında, karşıt duygularla birçok farklı araziye yol açan büyük sorumluluk ile geliyor. Bu yüzden bu oyun, farklı duygulara sahip birçok farklı gerçekliğe tanık olan oyuncuların etrafında dönüyor.

# Geçmiş ve şimdiki zamandan başlayarak karıştırıcı bulmacalar.

Hayatın ana özelliği, Strange'in oyunu karmaşık bulmacalarıdır. Bu bulmacalar genellikle bunları tamamlamak için özel öğeleri ve bilmeceleri birleştirmeyi içerir. Oyunun hikayesi sırasında karşılaştıkları her bulmacayla zaman içinde geri seyahat etme yeteneği birleştirilebilir. Bu, her şeyi daha benzersiz ve eğlenceli hale getirir.

# Bu motorlardan inanılmaz ve büyüleyici görsel efektler elde edilir.

Oyunun grafikleri birinci sınıftır ve oyuncunun asla unutamayacağı mizahi bir unutulmaz anlar yaratır. Fotoğraf modu, oyuncuların oyundaki en huzurlu, duygusal ve görsel olarak çarpıcı anların fotoğraflarını çekmelerine olanak tanır. Bu, uzun bir yolculuk sırasında kendilerini oyunun atmosferine tamamen daldırmalarını sağlar. Grafikler sayesinde, her şey canlı ve duygu dolu görünüyor, bu da oyunu oynarken eğlenceli bir zaman geçirmeyi kolaylaştırıyor. Game Life Strange, grafikleri, oyun ve hikayesi nedeniyle yüksek bir derecelendirmeye sahip. Ayrıca, ana karakter açısından sürükleyici bir hikaye yapan birçok benzersiz ve etkileyici içeriğe sahiptir. Bu, insanların en dikkat çekici anılara ve anlara sahip olmalarını sağlar.

# ÖZELLİKLERİ

Oyun derin duygusal ve iç açıcı oyun gerçekten otantik hissettiriyor. Çeşitli aktiviteler ve anlar sayesinde, oyuncular tanınmayan gerçeklik ve geçmişle yeni bir anlayışa geliyorlar. Derin karakterler ve oyuncuyu oyunun derinliklerine bağlayan unutulmaz sahnelerle duygusal hikaye. Ekstra düşündürücü eğlence için geçmişin yönlerini ve güncel gerçekliği iç içe geçiren bulmacalar vermek. Hikayenin sonuçları gerçek hayatta alınan acı verici veya anlamlı kararlardan gelmelidir.

# Hayat ne garip APK?

Oyun Life Strange bir hikayeye dayanıyor ve bir bölüm gibi oynuyor. Oynadıktan sonra heyecan verici bir drama olmaya devam ediyor. Oyun, heyecan verici bir Thrillride çünkü yoğun öz kontrol duyuları gerektirir. Bir hayatta kalma oyununa benzer. Oyunun geliştirme ekibi, arsaya zaman yolculuğu yeteneklerini dahil ederken bir başyapıt yarattı.

# Hayat Nedir Garip Mod?

Birisi bir oyundaki hikayeyi sevmezse, geçmiş hataları değiştirmek için zamanında geri seyahat edebilir. Bu, hataları düzeltmelerine ve hikayenin geleceğini değiştirmelerine olanak tanır. Bunu yapmak, aldıkları sonları da değiştirir. Her karakter, hikayelerinin sonucunu belirleyen benzersiz bir zorlukla karşı karşıya. Bu, karakterlerin ölmeden önce hikayelerini tamamlamalarına izin veren MOD'un en son sürümünde geliştirilir.

# Hikaye inanılmaz derecede ilginç.

Oyun, oyuncuların sonunu görmek için tamamlaması gereken garip, şaşırtıcı bir hikayeye sahip. Çünkü hayatın kendisi tuhaf ve benzersizdir; Anlatılması gereken alışılmadık bir arsa var. Oyun, ilk 10 oyun arasında yer alan yıldız bir hikayeye sahip. Oyuncuların kararlarından ve planlarından farklı sonlar ortaya çıkabilir.

# Life is Strange şık APK 1.00.310 [Kilitli][Tam] Özellik:

Hayat Is Strange dışarı setleri geri sarma zaman oyuncu izin vererek hikaye tabanlı seçim ve sonucu oyunları devrim ve geçmiş, şimdiki ve gelecekte etkileyecek bir beş parça epizodik oyun. Bir karanlık açığa çıkarmak Max Caulfield hikayesi, en yakın arkadaşı Chloe price.The çifti yakında okul arkadaşı Rachel Amber gizemli kayboluşunu araştıran bulurlar onu kaydedilirken keşfeder o zamanı geri edebilirsiniz üst düzey bir fotoğraf, izleyin Arcadia Bay hayata yan. Bu arada, Max hızla geçmişi değiştirmek bazen yıkıcı geleceğe yol açtığına öğrenmek gerekir - Bir güzel yazılmış Modern macera oyunu;. - olayların gidişatını değiştirmek için zamanı geri; - yaptığınız seçimlere bağlı olarak Çoklu sonları; - çarpıcı, el boyaması görseller; - Alt-J, taylar, Angus & Julia Stone, Jose Gonzales ve daha fazlasını sunan Farklı lisanslı indie müziği . Münhasıran Android'de, oyun tam denetleyici desteği ile birlikte geliyor. Tamamen yeni fotoğraf modu, daha önce hiç olmadığı gibi fotoğraf çekmek filtrelerle bunları değiştirmek ve bunları kolayca paylaşmanızı sağlar. Ayrıca, sorunsuz sosyal medyada ilerlemeyi paylaşmak ve arkadaşlarınızla kendi hikaye seçimler karşılaştırabilirsiniz. ** Yalnızca Android 6.0 ve destek OpenGL 3.1 çalıştıran cihazı destekliyor. Gerektirir ARM 64 ve RAM 2 GB minimum ** önerilen bir oyun deneyimi için cihaz örnekleri. Alt uç cihazlar, teknik sorunlar var tercih deneyimi daha az bir yol veya hiç oyun desteklemeyebilir. - Samsung Galaxy S7 ve yukarı, Not 5 ve yukarı - Google Piksel ve Piksel XL ve - Sony Xperia XZ ve yukarı - HTC 10 - LG V20, G6 ve yukarı - OnePlus 3 & 3T - Huawei P10 ve yukarı ** yorumlar ve Övgüler ** "En Yenilikçi" - Google'ın en iyileri Çal (2018) Hayat garip, Uluslararası Mobil Oyun Ödülleri'nde 5/5 2018'de Halkın Seçimi Ödülü kazanan "A-olmalıdır." - Examiner 5/5 "gerçekten özel bir şey." - International Business Times "Ben yıllardır oynadım iyi oyunlarından biri." - Forbes 10/10 "yaş hikaye gelişi etkileyici Bir" - 8/10 "Nadir ve değerli." Darkzero - Kenar 8.5 / 10 "OLAĞANÜSTÜ." - Gameinformer % 90 "Dontnod açıkça küçük detaya çaba koymak ve adres 's değerinde işlerine dikkat zaman." - Siliconera 8.5 / 10 “Bölüm Two doruk en zorlayıcı biridir - bu yüzden anlaşılabilir, böylece gerçek, çünkü hiç bir oyunda yaşadıysanız şeyler - ve yıkıcı. Dontnod çivi onu.” - Poligon 4.5 / 5 "hayat beni bağımlısı var garip" - ". ... hem Telltale Games ve Quantic Rüya geçmek potansiyeline sahiptir" HardcoreGamer 8/10 - Metro

Çok çeşitli oyun seçenekleri sunan bu oyunun karmaşık ayrıntılı anlatısı oyuncuları büyülüyor.
Mükemmel ve heyecan verici bir hikaye anlatıcısı.
Sürükleyici bir deneyim için yenilikçi hikayelerle oyun oynayı tıklayın.
Gerçeği değiştirmek için geri sar.
Geçmiş ve şimdiki zamandan başlayarak karıştırıcı bulmacalar.
Bu motorlardan inanılmaz ve büyüleyici görsel efektler elde edilir.
ÖZELLİKLERİ
Hayat ne garip APK?
Hayat Nedir Garip Mod?
Hikaye inanılmaz derecede ilginç.

# Nasıl indirilir ve kurulur Life is Strange şık APK 1.00.310 [Kilitli][Tam]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Life is Strange modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Life is Strange mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Life is Strange indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Life is Strange arayın.

# Tam Özellikler Life is Strange şık APK 1.00.310 [Kilitli][Tam]

// İndirme Bilgileri //

Boyut35.1MB
versiyon1.00.310
Sürüm Kodu100092
Langaf am ar az be bg bn bs ca cs da de el en-AU en-CA en-GB en-IN en-SS en-XC es es-ES es-MX es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh-CH zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET WRITE_EXTERNAL_STORAGE ACCESS_NETWORK_STATE WAKE_LOCK CHECK_LICENSE ACCESS_WIFI_STATE MODIFY_AUDIO_SETTINGS VIBRATE BILLING READ_EXTERNAL_STORAGE RECEIVE C2D_MESSAGE
İzin Metni DİĞER:
. DİĞER:
açık ağ prizlerine uygulamalara olanak tanır
ağlar hakkında erişim bilgilerine uygulamalara olanak tanır
kısılmasını uyku veya ekran işlemciyi tutmaya PowerManager WakeLocks kullanarak verir
Kablosuz ağlar hakkında erişim bilgilerine uygulamalara olanak tanır
izni verir...
genel ses ayarlarını değiştirme;. vibratör erişime izin verir.:

. DEPOLAMA harici depolama için yazma izni verir; harici depolama okumak için bir izin verir.:

Min Sdk24
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK28
Hedef SDK TxtAndroid 9.0
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarm64-v8a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 213, 240, 320, 480, 640, 65534

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Kablosuz donanım özellikleri:
uygulaması (Wi-Fi) cihazının özelliklerini 802.11 ağ kullanır.
Kullanıcı Özelliği Diğer. # uygulama Global Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemi kullanır. # uygulama 802.11 ağ (Wi-Fi) cihazının özelliklerini kullanır. #:

// imza //

MD5579D68614FFB4EB1E7F8F6AD0DDBBF76
imzaA7B3774480C00C2064EA19F159906241F9F9D225
AB9E09A265FEBB9CD0AD883E0F2E56D098665237F0B26B6B6C0912CB4A5889A0
GeçerliFri Apr 26 05:42:17 CEST 2019 until: Sun Apr 18 05:42:17 CEST 2049
Seri numarası2a9d19b2

// Geliştirici //

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Life is Strange şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Life is Strange şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 180

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (180)

 • U

  @Anonim   2023-02-08 04:25:07

  Kimden:US   cihaz:SM-A325M   OS:android 13
  muy buena la aplucacion me sirve mucho para instalar juegos donde tenia que tener dinero
 • B

  @Anonim   2023-02-04 23:58:03

  Kimden:BR   cihaz:SM-G9600   OS:android 10
  Ótimo, funciona consegui todos os capítulos de graça
 • C

  @Anonim   2023-02-04 03:54:34

  Kimden:CO   cihaz:SM-G780G   OS:android 13
  Muy bueno, me funciona 10/10
 • B

  @Anonim   2023-01-31 12:58:41

  Kimden:BR   cihaz:M2003J15SC   OS:android 12
  Maravilhoso, perfeito, incrível!!!!! Todos os caps desbloqueados, qualidade perfeita e tudo mais, sério muito obrigado mesmo!
 • B

  @Anonim   2023-01-27 03:53:42

  Kimden:BR   cihaz:SM-A135M   OS:android 12
  o jogo não extrai e o mod não funciona
 • G

  @Anonim   2023-01-23 16:00:50

  Kimden:GB   cihaz:SM-A605G   OS:android 10
  #bad game this is amused please do not download it
 • I

  @Anonim   2023-01-20 23:43:20

  Kimden:IN   cihaz:SM-A135F   OS:android 12
  game can't exctrating
 • B

  @Anonim   2023-01-19 01:49:20

  Kimden:BR   cihaz:SM-J810M   OS:android 10
  #HappyMod# uma merda
 • P

  @Anonim   2023-01-16 23:56:56

  Kimden:PH   cihaz:RMX3151   OS:android 12
  Thanks my man for this mod it means a lot y'know
 • G

  @Anonim   2023-01-16 22:56:28

  Kimden:GB   cihaz:SM-G973F   OS:android 12
  plugin won't load doesn't start saying certain plugin won't load
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Life is Strange şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Life is Strange

 • A

  @Anonim   2023-01-02 04:57:04

  Kimden:AE   cihaz:samsung SM-J415F   OS:android 9
  fruhshsixguxhxisgsjxgxushjxsiyxjxkbhuufiggkكاعوhh ngxu
 • R

  @Anonim   2022-11-20 03:37:54

  Kimden:RU   cihaz:Xiaomi Redmi Note 7   OS:android 10
  боже люди в главе где секретная дверь просто не прогружается дверь и просто конец сюжета
 • B

  @Anonim   2022-11-10 05:58:32

  Kimden:BR   cihaz:motorola moto g(8) power   OS:android 11
  jogo muito top amei esse jogo zerei ele top de mais
 • D

  @Anonim   2022-09-23 00:08:17

  Kimden:DZ   cihaz:INFINIX MOBILITY LIMITED Infinix X657B   OS:android 10
  هل توجد فيها اللغة العربية ارجو الرد وشكرا على عملكم
 • B

  @Anonim   2022-04-18 17:54:03

  Kimden:BR   cihaz:Xiaomi Redmi Note 8   OS:android 10
  Eu quero adicionar esse mod ao meu game original, para ter mais episódios.
 • E

  @Anonim   2022-02-14 08:01:51

  Kimden:EG   cihaz:OPPO CPH1937   OS:android 11
  these mods dont work we need another mod please........................................................................................................................................................................................................................
 • A

  @Anonim   2021-12-13 22:29:19

  Kimden:AE   cihaz:samsung SM-A217F   OS:android 11
  احمد حسن محمد رسول الله صلى الله عليه وسلم على نبينا محمد وعلى الله الاجابه الصحيحه الله وبركاته مساء الخير كيفك وكيف عيالك عساكم طيبين الحمدلله على السلامه حبيبي والله الكلاب مرحبا مليون مبروك يا قلبي انتي والله العظيم اني احبك في الله الله يبارك
 • I

  @Anonim   2021-11-20 12:00:47

  Kimden:IL   cihaz:OPPO OPPO A33m   OS:android 5.1.1
  سلام عليكم ورحمه الله وبركاته وبعد كيلو متر مربع من البلاستيك الشفاف رقص شرقي رقص شعبي ساخن جدا رقص
 • U

  @Anonim   2021-10-09 15:27:23

  Kimden:US   cihaz:INFINIX MOBILITY LIMITED Infinix X688B   OS:android 10
  plz make a good mod the other mods are not doenloading.ive tried both and they do not work
 • B

  @Anonim   2021-09-30 04:02:03

  Kimden:BR   cihaz:samsung SM-A125M   OS:android 11
  mn(mano) espero que o meu pocket de 1976 não exploda
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Life is Strange şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (5) Sürümler of Life is Strange şık

 • Life is Strange Mod Apk 1.00.310 [Kilitli][Tam]

  Life is Strange Mod Apk 1.00.310 [Kilitli][Tam]

  ** Sadece daha OpenGL3.1 cihaz desteği çalıştırabilirsiniz Android 6.0 sistemini destekler. minimum 2GB bellek ve ARM 64 gerektir ** Oyunun tam sürümü kilidi açıldıktan sonraki bölümlerde kendi indirmek gerekiyor! Eğer idare yoksa, ana Aslında ve Seçenekler - Ayarlar - Çalışma ayarları - Seç Evet joystick olabilir işletmek!
 • Life is Strange Mod Apk 1.00.296 [Tam]
 • Life is Strange Mod Apk 1.00.258 [Kilitli][Tam]

  Life is Strange Mod Apk 1.00.258 [Kilitli][Tam]

  Yalnızca Android 6'yı çalıştırabilir ve yukarıdaki sistemin 0'ını çalıştırabilir ve OpenGL 3'ü destekleyebilirsiniz. 1 veya daha fazla cihaz. ARM 64'e ve minimum 2GB belleğe ihtiyacınız var
  Oyun, daha sonraki bölümlerin tam sürümünün kilidini açmaktı. Bir tanıtıcınız yoksa, lütfen seçenekler-ayarlar-çalıştırma ayarları-joystick işlemi ile ilgili yardım [Evet] 'i seçin.
 • Life is Strange Mod Apk 1.00.229 [Kilitli]
 • Life is Strange Mod Apk 1.00.167 [Kilitli][Tam]

  Yalnızca Android 6'yı çalıştırabilir ve yukarıdaki sistemin 0'ını çalıştırabilir ve OpenGL 3'ü destekleyebilirsiniz. 1 veya daha fazla cihaz. ARM 64 ve en az 2GB hafızaya ihtiyacınız var
  Oyun, daha sonraki bölümlerin tam sürümünün kilidini açmaktı. Bir tanıtıcınız yoksa, lütfen Seçenekler-Ayarlar-işlem ayarları-joystick işleminde [Evet] seçimini yapın.
 • Daha...[+]

İlgili Modlar

İndiren kişiler Life is Strange şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme