HappyMod › Games › Adventure › LIMBO Mod
LIMBO Mod

LIMBO şık APK 1.20.1 [Tam]

Güncelleme açık: 2022-12-03

LIMBO şık değiştirilmiş bir versiyonudur LIMBO tarafından geliştirildi Playdead. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: LIMBO v1.20.1 APK + OBB (Tüm oyun)... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz LIMBO 1.20 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıLIMBO şık APK 1.20.1 [Tam]
versiyon1.20.1
Güncelleme açık2022-12-03
Boyut103.72 MB
Mod BilgisiLIMBO v1.20.1 APK + OBB (Tüm oyun)
geliştiriciPlaydead
KategoriAdventure
Google Play'den edininLIMBO
Orijinal apk'yı indirinLIMBO (112.4 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
LIMBO şık APK
Bağlantılar İndir:

LIMBO şık APK 1.20.1 [Tam]

Hızlı indirme (112.4 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (112.4 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler LIMBO şık APK 1.20.1 [Tam]

LIMBO v1.20.1 APK + OBB (Tüm oyun)

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Oyunun kontrolleri ve ilgi çekici oyun oyuncuları iyice büyülüyor.

Limbo'nun seviyeleri öne çıkan ilginç ve benzersiz tasarımlar içerir. Bu, yenilikçi fikirlerine ve seviyelerine rağmen oyunun oyununun anlaşılması kolay kalmasına yardımcı olur. Oyuncular ayrıca, tüm karakter değişikliklerini takip eden karanlık siluet grafiği gibi yeniliklerin dahil edilmesinden yararlanırlar. Oyunun altında yatan oyun basittir, ancak grafikleri çizim zorlukları ve bulmacaları, oyuncular için yeni deneyimler yaratmada oyundan daha iyi performans gösterir. Oyuncunun ilerlemesine dayalı etkileşim veya oyundaki değişiklikler, gelecekteki gezilerdeki yeni potansiyellerin kilidini açarak kilidini açıyor.

# Artan zorluk seviyeleri ve aşamalarının ilerlemesi.

Oyunun muhteşem görsel ve ses tasarımı, ilgi çekici gelişimi ile birlikte genel bir şekilde bakmayı inanılmaz derecede çarpıcı hale getiriyor. Ayrıca benzersiz ve çeşitli seviyeleri sayesinde güzel bir anlatıya sahiptir. Bu yerlerin her birinin hikaye üzerinde büyük bir etkisi vardır, birçok sır ile oyun boyunca keşfedebilir ve kilidini açabilir. Oyun ayrıca, oyuncuların keşfetmesi veya kaybolması için sürekli değişen özelliklere sahip daha farklı ortamlara sahiptir. Oyunun düşmanı veya hedefi yoktur. Bulmacaları, oyuncuya bir meydan okuma ve yeni çözümler bulmak için motivasyon sağlamayı amaçlıyor. Oyun geliştiricileri, optimal bulmaca oyunu için oyunun her bölümünü seviyeden sahneye özenle hazırladı.

# ciddi ve otantik arka planlar ve atmosferler sunmak.

Limbo, zorlayıcı hikayesi ve oyunuyla sevilir. Ayrıca, onu diğer oyunlardan ayıran bir dizi diğer olağanüstü özelliğe sahiptir. Bu özelliklerden bazıları, oyunun şaşırtıcı atmosfer kayması ve oyuncuyu her aşamaya daha dalmış hissettiren özel grafik sistemleridir. Oyun, karanlık tasarımı sayesinde bastırılmış, melankolik bir atmosfer veriyor. Buna ek olarak, oyundaki her şey siyahtır ve kasvetli tonu daha da vurgular. Bu, oyunu türündeki diğer oyunlar arasında öne çıkarır ve birçok oyuncuyu çeker. Hatta yeni hikaye aşamalarının ve arsa çizgilerinin duygusal etkisini derinleştirmeyi vaat ediyor.

# Akıllara uğrayan bulmacaları aşmak, saçma zorlu bulmacaların bir özelliğidir.

Oyun boyunca oyuncular akıl ve becerilerini test eden bir dizi bulmaca ile karşı karşıya. Bu çevresel bulmacalar, karakterin her bir bulmacanın her yönüyle etkileşimlerini içerir. Bu, oyuncuların her zorlukta çalıştıkça önemlidir. Oyundaki bulmacalar sürekli olarak mevcut ortama ve atmosfere uyum sağlar. Oyuncuları tam esnekliklerini göstermek için yeni engellerle şaşırtıyorlar. Ayrıca, oyunun hikaye efektleri bulmacaların değişmesine neden olur. Bu, oyuncuların alternatif yolları keşfederek kahramanın tarihi hakkında daha fazla bilgi edinmelerini sağlar.

# İnanılmaz ve dokunaklı anlarla, oyun yoğun ve nefes kesici.

Bulmaca ilerlemesi Limbo'nun planının ayrılmaz bir parçasıdır. Oyunun büyük zorluklarına ek olarak, her seviyedeki bulmacalar oyuncu için bir dizi gizli fırsat yaratır. Bu anlar genellikle üstesinden gelmek için yoğun odak veya hızlı refleksler gerektiren engelleri içerir. Bu nedenle, oyuncular gelecekteki hikaye öğelerini etkilemek için deneyimlerine dayanarak kararlar almalıdır.

# Derinlemesine arsa çizgileri ile korkunç bir hikaye.

Oyunun grafikleri ve oyunları kusursuz bir şekilde mükemmel, ancak arsa oyuncuları kahramanın gelişimi konusunda çatışıyor. Arsa, oyunun diğer kısımlarına rehberlik etmenin önemli bir parçası olsa da, oyunculara yolculuk sırasında yeni deneyimlerin anahtarları da sağlar. Ayrıca, oyunda anlatıcı öğeleri yoktur ve bunun yerine hikayeyi anlatmak için tüm metin ve görüntüler kullanılır. Limbo, birçok olağanüstü özelliğe sahip bir macera oyunudur. En mükemmel tarzı ve oyun boyunca yeni gelişmelerle sürekli şaşırtıcı oyuncular için seviliyor. Bunun da ötesinde, oyuncuları yolculuğun geri kalanının tadını çıkarmaya devam etmeye motive etmeye devam ettiği için seviliyor.

# Limbo nedir?

Birçok macera oyunu yüksek bir popülerliğin tadını çıkarır. Bu oyunlar birçok bulmaca ve hikaye ile geliyor. Bu tür için birçok oyun geliştiriliyor. Bu tür oyunlardan hoşlanıyorsanız, bu oyunu seveceksiniz. PlayDead's Limbo, Google Play Store'da 500.000'den fazla indirme olan bir mobil oyundur. Oynanabilir karakter olarak zihinsel olarak rahatsız bir çocuğa sahiptir; Kız kardeşinin bazı insanlar tarafından kaçırıldığına inanıyor. Oyuna hayali kız kardeşinizi esaretten kurtarmaya başlıyorsunuz. Bu oyunda birçok bulmaca ve engel var; Oynamak harika bir şey. Video oyunları genellikle oyuncuları açmak için korkutucu öğeler kullanır. Ancak bu oyun bazı oyuncuları bile korkutabilir. Hala oynamaya kararlıysanız, okumaya devam edin! Reklamcılık

# Limbo aşağıdaki özellikleri sunar.

Limbo, korku ve macerayı birleştiren harika bir platform oyunudur. Bulmacalarla ilerleme ve gizemleri çözme yeteneği de dahil olmak üzere birçok özelliğe sahiptir. Bir korku macera platformu olarak oynamak nadirdir. Bu oyunlar birçok insan için sinirli çünkü nadirdir. Bu yüzden PlayDead tarafından Limbo daha popüler değil. Harika bir oyun çünkü benzersiz oyun onu öne çıkardı. Bu oyun, bir macera ve korku oyununun unsurlarını başka hiçbir şeye benzemiyor. Hak ettiği tanınma verilmesi gereken güzel bir şaheser. Oyun, beklentilere meydan okuyan karmaşık bulmacalarıyla oyuncuları şaşırttı. Bu nedenle yüksek derecelendirmeler aldı. Macera platformu türü nadiren korku temaları içerir .. ancak Limbo çarpıcı siyah beyaz 2D grafiklere sahiptir! Tasarım inanılmaz derecede basit ama çok çarpıcı.

# LIMBO şık APK 1.20.1 [Tam] Özellik:

Kız kardeşinin kaderinden emin olmayan bir çocuk limbo girer. Basın ne dedi: “Limbo, bir oyunun alabileceği şeylere mükemmel bir şekilde yakın.” 10/10 - Destructoid “Oyun bir başyapıt.” 5/5 - Giantbomb “Limbo dahidir. Garip, garip dahi. Rahatsız edici, rahatsız edici dahi. " 5/5 - kaçışçı “Karanlık, rahatsız edici, ancak ürkütücü güzel, limbo keşfedilmeyi hak eden bir dünya.” 5/5 - Joystiq 100'den fazla ödül kazanan: gameInformer'ın “En İyi İndirilebilir” GameSpot'un “En İyi Puzzle Oyunu” Kotaku'nun “En İyi Bağımsız Oyunu” GameReactor'ın “Yılın Dijital Oyunu” Spike TV'nin “En İyi Bağımsız Oyunu” X-Play'in “En İyi İndirilebilir Oyunu” IGN'nin “En İyi Korku Oyunu”

Oyunun kontrolleri ve ilgi çekici oyun oyuncuları iyice büyülüyor.
Artan zorluk seviyeleri ve aşamalarının ilerlemesi.
ciddi ve otantik arka planlar ve atmosferler sunmak.
Akıllara uğrayan bulmacaları aşmak, saçma zorlu bulmacaların bir özelliğidir.
İnanılmaz ve dokunaklı anlarla, oyun yoğun ve nefes kesici.
Derinlemesine arsa çizgileri ile korkunç bir hikaye.
Limbo nedir?
Limbo aşağıdaki özellikleri sunar.

# Nasıl indirilir ve kurulur LIMBO şık APK 1.20.1 [Tam]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan LIMBO modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. LIMBO mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den LIMBO indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında LIMBO arayın.

# Tam Özellikler LIMBO şık APK 1.20.1 [Tam]

// İndirme Bilgileri //

Boyut103.7MB
versiyon1.20.1
Sürüm Kodu150
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh-CN zh-HK zh-MO zh-SG zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET ACCESS_NETWORK_STATE READ_EXTERNAL_STORAGE' maxSdkVersion='23 CHECK_LICENSE WAKE_LOCK ACCESS_WIFI_STATE
İzin Metni DİĞER:
Diğer:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlar hakkında bilgilere erişmesine izin verir.
PowerManager Wakelocks'un işlemcinin uyku veya ekranın karartılmasından korunmasını sağlar.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkında bilgilere erişmesine izin verir.
Min Sdk14
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK33
Hedef SDK Txt33
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarm64-v8a armeabi-v7a x86 x86_64
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği TouchScreen Donanım Özellikleri:
Uygulama, Mobil İletişim için Global Sistemi (GSM) Telefon Radyo Sistemi kullanıyor.
Uygulama, cihazın tutam hareketleri gibi temel iki noktalı çokluitok özelliklerini kullanıyor, ancak uygulamanın dokunuşları bağımsız olarak izlemesi gerekmiyor.
Bu, Android.hardware.touchscreen özelliğinin bir üst setidir .; Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş multitouch özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, Android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir süper kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi Donanım Özellikleri:
Uygulama cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özellikleri kullanır.

// imza //

MD5E89B158E4BCF988EBD09EB83F5378E87
imza61ED377E85D386A8DFEE6B864BD85B0BFAA5AF81
A40DA80A59D170CAA950CF15C18C454D47A39B26989D8B640ECD745BA71BF5DC
GeçerliFri Feb 29 02:33:46 CET 2008 until: Tue Jul 17 03:33:46 CEST 2035
Seri numarası936eacbe07f201df

// Geliştirici //

GeliştiriciAndroid
OUAndroid
organizasyonAndroid
yereldağ manzarası
ülkeBİZ
şehirKaliforniya

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor LIMBO şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın LIMBO şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 44

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (44)

 • B

  @Anonim   2023-02-05 08:46:24

  Kimden:BR   cihaz:moto g(6) play   OS:android 9
  Infelizmente não consegui jogar! Está dizendo para comprar o jogo. literalmente não funciona!
 • P

  @Anonim   2023-02-02 23:23:39

  Kimden:PK   cihaz:V2043_21   OS:android 11
  plz support ok fayaz Ali chang
 • B

  @Anonim   2023-01-25 10:45:13

  Kimden:BR   cihaz:SM-A022M   OS:android 11
  não da para JOGAR #################÷####vaitomarnocu# #vaitomarnocu# #vaitomarnocu# #HappyMod#
 • E

  @Anonim   2023-01-23 19:14:01

  Kimden:EG   cihaz:ANE-LX1   OS:android 9
  مي شغالة ليه لتعملو هيك جريوا عندكمى بعدبن تعةو اعرضوا نعنا
 • I

  @Anonim   2023-01-23 10:13:59

  Kimden:IN   cihaz:CPH2381   OS:android 12
  It needs licence Please check on it.......
 • U

  @Anonim   2023-01-23 06:58:26

  Kimden:US   cihaz:SM-A225M   OS:android 12
  #HappyMod# funciona al 100
 • B

  @Anonim   2023-01-22 23:48:30

  Kimden:BR   cihaz:moto g(9) play   OS:android 11
  muito bom mesmo sem nenhum bug, sério vale muito apena instalem
 • B

  @Anonim   2023-01-18 07:56:40

  Kimden:BR   cihaz:SM-A013M   OS:android 10
  muitoooooo boooom#HappyMod#
 • B

  @Anonim   2023-01-18 01:48:04

  Kimden:BR   cihaz:SM-A107M   OS:android 11
  Tem um bug no som e no personagem numa certa parte do jogo
 • E

  @Anonim   2023-01-12 13:03:16

  Kimden:ES   cihaz:SM-J730G   OS:android 9
  La app me anda y todo es recomendable
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin LIMBO şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler LIMBO

 • T

  @Anonim   2023-01-23 03:33:15

  Kimden:TR   cihaz:LENOVO Lenovo TB-7305F   OS:android 9
  ajvsiwdnaimqiejsdhssbekeedbseksishsssmsoshsbsnssksish ssjsjsosisnekeiwbnmeow limonum bunu oynuyamiyor
 • F

  @Anonim   2023-01-17 10:32:25

  Kimden:FR   cihaz:Xiaomi Redmi Note 8T   OS:android 11
  azertyuiopqsdfghjjlmwxcvbn'kjhgtrezasddghhjkiuopmlkjuytgjj
 • C

  @Anonim   2022-10-14 18:06:30

  Kimden:CA   cihaz:samsung SM-J250F   OS:android 7.1.1
  for what the game not runing oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooof
 • S

  @Anonim   2022-08-17 20:14:19

  Kimden:SA   cihaz:motorola Lenovo K13   OS:android 10
  بجرب واشوف واقول لكم...................خغحغبيخاامبمياخايمايميمايملياؤككاؤبككابكابكاببابكبببكاكابكابكابكابكابكاياكيمايكابكغغي
 • E

  @Anonim   2022-08-13 20:01:33

  Kimden:EG   cihaz:Xiaomi Redmi Note 8   OS:android 11
  ولا وحده تشتغل ❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌
 • U

  @Anonim   2022-07-30 14:20:53

  Kimden:US   cihaz:LGE LM-V350   OS:android 9
  descarga gratis.
 • U

  @Anonim   2022-05-07 22:48:04

  Kimden:US   cihaz:realme RMX1971   OS:android 11
  mod menu please pls s pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls
 • A

  @Anonim   2022-04-19 04:34:56

  Kimden:AE   cihaz:samsung SM-A107F   OS:android 11
  سيسوبنثوبهثتقعبةثينثةلهبةثثنبتيةيزرنستيةببنؤخستقوبنتيوبتةبنتثةبنتاقوبهاوثقنهرعثتوثنعاثنبهبتثوثنثنهبهبتبتبتبويويوبوبتبنبهبنثوبنىعقوقنرهبوقنلهعبنثنقهبعبنقوقنبهىنقنقتىهىنقزقتبهىنبوقبنىهقنقوبنهرنبقزيميمىهينثنيمبهلعنثنقتقتبعينثوقولتلتقنقوبتبهثنقزبوتبتبنبزقزقزقنبهيوثوقنقهلهبتقتقتبنبهبتقتقتلنبهبنثتقتبترعؤهيتثتتقتقتبهب
 • E

  @Anonim   2022-04-19 02:59:23

  Kimden:EG   cihaz:TECNO MOBILE LIMITED TECNO KE5   OS:android 10
  يتدويخوشجوؤوهةس. بنىس ني نسمنص صنسؤوؤةنؤمؤؤزوؤتيك. صنسواسخوس سسنيو يي. يتيةيزمس
 • E

  @Anonim   2022-04-16 01:24:49

  Kimden:EG   cihaz:INFINIX MOBILITY LIMITED Infinix X650D   OS:android 9
  اريد لعبها مجانا غهلظللنلنلنلملزلزلزلززلزلزلزلننلنلنلملزبزبنبزبزلزنلنللننلنللنلنلنتلتتلتلب ثةمسسزسظينيظينيظ
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

LIMBO şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (6) Sürümler of LIMBO şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler LIMBO şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme