HappyMod › Games › Social › Locket Widget Mod
Locket Widget Mod

Locket Widget şık APK 1.148.0

Güncelleme açık: 2023-03-19

Locket Widget şık değiştirilmiş bir versiyonudur Locket Widget tarafından geliştirildi Locket Labs Inc. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Locket Widget Mod APK 1.148.0... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Locket Widget 1.150.0 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıLocket Widget şık APK 1.148.0
versiyon1.148.0
Güncelleme açık2023-03-19
Boyut92.77 MB
Mod BilgisiLocket Widget Mod APK 1.148.0
geliştiriciLocket Labs Inc
KategoriSocial
Google Play'den edininLocket Widget
Orijinal apk'yı indirinLocket Widget (87M)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Locket Widget şık APK
Bağlantılar İndir:

Locket Widget şık APK 1.148.0

Hızlı indirme (87M)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (87M)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Locket Widget şık APK 1.148.0

Locket Widget Mod APK 1.148.0

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Görüntü güncellemeleri içeren madalyon widget APK'yı alın.

İstediğiniz zaman indirilebilecek birçok şaşırtıcı uygulama var. Bu uygulamalar çok popüler; Birçok insan onları kullanmayı sever. Google Play Store'da birçok yararlı uygulama mevcuttur. Bunlar arasında, madalyon widget'ı sevdiklerinizle ve frekanslı widget kullanıcılarıyla iletişim için tasarlanmış bir uygulamadır. Uygulamalar, widget'lardan erişilebilen faydalı özelliklerle birlikte gelir. Bunlar ana ekranda yerleştirilen kısayollardır. Bir widget kullanarak kullanıcıların uygulamayı manuel olarak açması gerekmez. Gün boyunca gönderilen resim güncellemelerini görüntülemek için madalyon widget'ı indirin. Gün boyunca yeni resimler görmekten hoşlananlar için mükemmel bir seçim. İnsanlar görüntüleri birbirleriyle paylaştıklarında, paylaşılan görüntüleri hemen görülebilmeleri için madalyon widget'a gider. Bu, günlük resim güncellemelerini görmeyi sevenler için popüler bir uygulamadır.

# Resim güncellemeleri hikayeye eklenen yeni resimler içerir.

Akıllı telefonlar zaten yüklü birçok uygulama ile birlikte gelir. İndirilebilecek birçok uygulama nedeniyle, istedikleri her şeyi yapma konusunda kullanıcılar birçok seçeneğe sahiptir. İnsanlar akıllı telefonlarını oyun oynamak, web'e göz atmak, haberleri okuyabilir veya arkadaşlarla sosyalleşmek için kullanabilir. Harika bir uygulama, hayatı kolaylaştıran özellikler ve işlevsellik içeren madalyon widget'tır. Önem verdiğiniz birinden güncelleme almak istiyorsanız iyi bir seçimdir. Bu uygulama, belirli bireylerle resim göndermek ve almak için bir widget kullanmanızı sağlar. Kullanıcılar bu uygulamayı diğer uygulamalara mesaj atmak için de kullanabilir. Reklam Bu uygulamayı sevdiğiniz, aileniz ve arkadaşlarınızla bağlantı kurmak için kullanabilirsiniz. Sizin için en önemli kişilerden anında fotoğraf göndermenize ve almanıza olanak tanır. Artık sosyal medya uygulamalarını sürekli olarak kullanmaya güvenmek zorunda değilsiniz. Bu uygulama, uygulamada paylaşılan fotoğrafları bellekte saklar.

# Madalyon Widget'ın özellikleri bir widget içerir.

Loclet Widget, ücretsiz indirebileceğiniz inanılmaz bir uygulamadır. Şu anda ücretsiz olarak indirebileceğiniz birçok harika uygulama var. Bugün kullanabileceğiniz çok sayıda ücretsiz uygulama var. İstediğiniz herhangi bir uygulamayı indirerek şu anda hangi uygulamayı oynayacağınızı seçebilirsiniz. Locket Widget, keyif alabileceğiniz benzersiz bir konsepte sahip bir uygulamadır. Ayrıca, bugün mevcut olan en inanılmaz uygulamalardan biridir. Diğerlerinden farklı bir uygulamanın tadını çıkarmanızı sağlar. Ailemiz ve arkadaşlarımızla iletişim halinde kalmamızı sağlayan birçok hızlı mesajlaşma uygulaması var. Ek çaba gerektirmezler; Bunun yerine neden bu uygulamayı kullanmıyorsunuz? Bu uygulamanın ana ekran widget'ı aracılığıyla insanların günlük etkinliklerini kolayca saklayabilirsiniz. Yenilikleri görmek için günlerinin bir fotoğrafını uygulamanın kütüphanesinden çekin. Bu uygulamayla metin mesajları göndermeniz gerekmez - bunun yerine doğrudan uygulamadan fotoğraf gönderebilirsiniz. Reklam bugün, internet üzerinden her zamankinden daha fazla bağlanıyoruz. Her gün diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal medya uygulamalarını kullanıyoruz. Bu uygulamalar etkili kişilerle bağlantı kurmamıza ve fotoğrafları paylaşmamıza izin verir. Sıkıcı metin güncellemeleri göndermek yerine, fotoğrafları paylaşmak için madalyon widget'ı kullanın. Bu uygulamada çektiğiniz yeni fotoğraflar ana ekranınızda bir widget ile görüntülenir. Bu nedenle, günlük aktiviteler hızlı bir şekilde hareket etmeye devam ediyor; Kullanıcılar gereksiz fotoğraf yüklemeleriyle boğulmaz. Bu uygulamayı kullanarak birinin geçmişini keşfedebilirsiniz. Ana ekranınızda fotoğraf paylaşmanıza olanak tanır ve ailenizle, arkadaşlara ve sevgililere ayak uydurmak için mükemmeldir. Bu uygulama, birinin geçmişini keşfetmek ve onları gün boyunca neler olduğunu fark etmek için mükemmeldir. Bu uygulama, hepsini yer imi ayarlayarak fotoğraflarınızda kolayca gezinmenizi sağlar. İstemediğiniz fotoğrafları bile kaldırabilir veya galerinize yerleştirebilirsiniz. Bu uygulama, geçmiş anıları hatırlatmak için ideal bir yoldur. Mullet Widget uygulaması ücretsizdir ve birçok kişiye hitap eden benzersiz bir konsepte sahiptir. Konseptini beğendiyseniz uygulamayı bugün alabilirsiniz. Bu uygulamayı web'den veya telefonunuzun App Store'dan indirmek kendi başına çalışmaz. Bunun yerine, bunu arkadaşlarınızdan ve ailenizden almanız gerekir. Ardından, onlarla paylaşmak için kullanın. ———

# Locket Widget şık APK 1.148.0 Özellik:

Madalyon, doğrudan Ana Ekranınızda arkadaşlarınızın canlı resimlerini gösteren bir widget'tır. Değer verdiğiniz insanlara açılan bir portal gibidir - gün boyunca neler yaptıklarına küçük bir bakış. İşte böyle çalışır: Bir arkadaşınız size bir resim gönderdiğinde, bu resim anında ana ekranınızdaki Madalyon widget'ınızda görünür. Yanıt göndermek için widget'a dokunun, bir resim çekin ve arkadaşlarınızın Ana Ekranlarına gönderin. Madalyonunuz yeni bir şeyle güncellendiğinde sihir gibi geliyor! Locket'ı kullandıkça, arkadaşlarınıza gönderdiğiniz resimlerin bir geçmişini de oluşturacaksınız. Zamanda geriye yolculuk etmek ve Geçmişinizi keşfetmek için Madalyon uygulamasında aşağı kaydırın. Madalyon sadece en yakın arkadaşlarınız içindir. En iyi arkadaşlarınız, kız arkadaşlarınız, erkek arkadaşlarınız ve aileleriniz için mükemmeldir. Arkadaşlığı sürdürmek için uygulamada en fazla 5 arkadaş ekleyebilirsiniz. Lütfen [email protected] adresinden bize yazın. Ana Ekranınızda Locket'a sahip olduğunuz için teşekkürler!

Görüntü güncellemeleri içeren madalyon widget APK'yı alın.
Resim güncellemeleri hikayeye eklenen yeni resimler içerir.
Madalyon Widget'ın özellikleri bir widget içerir.

# Nasıl indirilir ve kurulur Locket Widget şık APK 1.148.0 ?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Locket Widget modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Locket Widget mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Locket Widget indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Locket Widget arayın.

# Tam Özellikler Locket Widget şık APK 1.148.0

// İndirme Bilgileri //

Boyut92.8MB
versiyon1.148.0
Sürüm Kodu237
Langaf am ar as az be bg bn bn-BD bn-IN bs ca cs da de el en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-AR es-ES es-GT es-MX es-US et eu fa fi fil-PH fr fr-CA gl gu gu-IN he hi hi-IN hr hu hy id in is it iw ja ka kk km kn kn-IN ko ky lo lt lv mk ml ml-IN mn mr mr-IN ms ms-MY my nb ne nl or pa pa-IN pl pt pt-BR pt-PT ro ru ru-RU si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta ta-IN te te-IN th th-TH tl tr uk ur ur-PK uz vi vi-VN zh zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET READ_CONTACTS READ_EXTERNAL_STORAGE SYSTEM_ALERT_WINDOW VIBRATE WRITE_EXTERNAL_STORAGE WAKE_LOCK FOREGROUND_SERVICE ACCESS_NETWORK_STATE AD_ID READ_PHONE_STATE CAMERA POST_NOTIFICATIONS RECEIVE BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE RECEIVE_BOOT_COMPLETED
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Bir uygulamanın, diğer tüm uygulamaların üzerinde gösterilen TYPE_SYSTEM_ALERT türünü kullanarak pencereler oluşturmasına izin verir.
Vibratöre erişime izin verir.
İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks kullanılmasına izin verir
.;Uygulamaların ağlar hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.;Bir uygulamanın, sistem önyüklemeyi bitirdikten sonra yayınlanan ACTION_BOOT_COMPLETED'i almasına izin verir.:

KİŞİLER:
Bir uygulamanın, kullanıcının kişi verilerini okumasına izin verir.
STORAGE:
Bir uygulamanın harici depolamadan okumasına izin verir.
Bir uygulamanın harici depolamaya yazmasına izin verir.
PHONE:
Cihazın telefon numarası, geçerli hücresel ağ bilgileri, devam eden aramaların durumu ve cihazda kayıtlı tüm PhoneAccounts'ların listesi dahil olmak üzere telefon durumuna salt okunur erişim sağlar.
KAMERA:
Kamera cihazına erişebilmek için gereklidir.
Min Sdk27
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK31
Hedef SDK Txt31
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük
işlemciarm64-v8a armeabi-v7a x86 x86_64
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları160, 240, 320, 480, 640, 65534

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Küresel Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Kamera donanım özellikleri:
Uygulama, cihazın arka kamerasını kullanır.
Yalnızca öne bakan kamerası olan cihazlarda bu özellik listelenmez; bu nedenle, uygulamanız kamera hangi yöne bakarsa baksın herhangi bir kamerayla iletişim kurabiliyorsa bunun yerine android.hardware.camera.any özelliğini kullanın.;:

Uygulama, cihazın kamerasının desteklediği otomatik odaklama özelliğini kullanır.:

Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazın dikey veya yatay yönlendirmeyi kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa, herhangi bir özelliği bildirmeniz gerekmez.#Uygulama, Küresel Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.#:

// imza //

// Geliştirici //

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Locket Widget şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Locket Widget şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 45

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (45)

En son sürümünü isteyin Locket Widget şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Locket Widget

 • E

  @Anonim   2022-05-25 17:20:08

  Kimden:EG   cihaz:Xiaomi M2006C3MG   OS:android 10
  ابي احمله تكفوننننننن بليزز ابي احملهههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه
 • S

  @Anonim   2022-05-10 00:56:38

  Kimden:SA   cihaz:HUAWEI BAH2-L09   OS:android 8.0.0
  اريد هاذا التطبيق ارجوكم بليييييييييييييييييييييييييييييييييييييز
 • A

  @Anonim   2022-04-07 17:48:12

  Kimden:AE   cihaz:HUAWEI JSN-L22   OS:android 10
  هذا الذي اريد جميلللللللللللللللللل جدااااااااااااااااااااا
Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Locket Widget şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (1) Sürümler of Locket Widget şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Locket Widget şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme