HappyMod › Games › Arcade › Minecraft Mod
Minecraft Mod

Minecraft şık APK 1.20.10.21 [Kilitli]

% 100 ÇALIŞMA

Güncelleme açık: 2023-06-05

Minecraft şık değiştirilmiş bir versiyonudur Minecraft tarafından geliştirildi Mojang. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Minecraft v1.20.10.21 mod... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Minecraft 1.20.0.01 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıMinecraft şık APK 1.20.10.21 [Kilitli]
versiyon1.20.10.21
Güncelleme açık2023-06-05
Boyut711.02 MB
Mod BilgisiMinecraft v1.20.10.21 mod
geliştiriciMojang
KategoriArcade
Google Play'den edininMinecraft
Orijinal apk'yı indirinMinecraft (642.36 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Minecraft şık APK
Minecraft Trial şık APK
Minecraft Education şık APK
Minecraft Pocket Edition şık APK
Minecraft Earth şık APK
Bağlantılar İndir:

Minecraft şık APK 1.20.10.21 [Kilitli]

Hızlı indirme (642.36 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (642.36 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Minecraft şık APK 1.20.10.21 [Kilitli]

Video Doğrulandı

Özellik V1 Özellik:
Kilidi

Özellik V2 Özellik:
Yenilmez
Kilidi açıldı

Özellik V3 Özellik:
Bu sürüm 2.3 ve üzerindeki sistem sürümleri için uygundur!
Tüm cildin kilidini açın. Flashback'i açarsanız, bellek kartı dizin oyunlarını/com.mojang'ı silin, tekrar açmak için com.mojang klasörünü silin!
Kaynak paketini kullanmak için bir oyun arayüzü oluşturursanız, mağazadan indirmeniz ve ardından bir oyun oluşturmanız önerilir, böylece geri dönmeyecek!

Özellik V4 Özellik:
Minecraft, dünya çapında milyonlarca oyuncunun keyif aldığı popüler bir sanal alan video oyunudur.
Mevcut olan en son sürüm olan Minecraft v1.20.10.21 modu, 2.3 ve üzeri sistem sürümlerine sahip Android cihazlar için özel olarak tasarlanmıştır.
Mod, oyunculara oyunun tüm dış görünümlerini açma fırsatı sunar.
Ayrıca, flashback seçeneği açıksa, oyuncular Game/com.mojang hafıza kartı dizinini ve ardından Com.mojang klasörünü silebilir. oyunu yeniden başlatmak için.
Yanıp sönmeyle ilgili sorunları önlemek için oyuncuların bir oyun arayüzü oluşturmadan önce mağazadan kaynak paketleri indirmeleri önerilir.
Minecraft, kapsamlı özelleştirme seçenekleri ve çeşitli dünya inşa etme öğeleriyle her yaştan oyuncunun favorisi olmaya devam ediyor.

Özellik V5 Özellik:
Mod Menü :
Karakterler Ölemez

Hatırlatma:
Yüzen pencerenin iznini açın, ilk girdiğinizde geri döner ve oyunu yeniden başlattıktan sonra normal olarak oyuna girebilirsiniz.

Özellik V6 Özellik:
Test uygunluğu doğrulaması gerekmez

Özellik V7 Özellik:
Test uygunluk doğrulaması gerekmez
Minecraft dünyanın en popüler video oyunlarından biri haline geldi ve artık oyuncular herhangi bir doğrulama gerekmeden en son sürümün keyfini çıkarabilir.
Minecraft MOD APK v1.20.10.21 artık Android için indirilebilir ve oyuncular, herhangi bir test uygunluk doğrulamasından geçmek zorunda kalmadan en son özelliklerin ve iyileştirmelerin tümüne erişebilir.
Bu, oyuncuların herhangi bir gecikme veya komplikasyon olmaksızın oyunun keyfini hemen çıkarabilecekleri anlamına gelir.
/>İlgi çekici oynanışı ve sonsuz olasılıkları ile Minecraft dünya çapında milyonlarca oyuncunun kalbini fethetti ve şimdi en son sürümle başlamak daha da kolay.

Özellik V8 Özellik:
Kilidi açılmış/mod menüsü

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Büyülüliğin muazzam dünyalarını öngörmek.

Bugünün dünyası Block Game Minecraft'ı seviyor ve oynuyor. Büyülü kum havuzlarıyla açık dünya bir oyun; Yaratıcılığınızı serbest bırakmanın ve ideal dünyanızı geliştirmenin harika bir yoludur. Minecraft'a girmek, yaratıcı ihtiyaçlarınızı karşılamanın en iyi yollarından biridir. Oyuncu, büyük bir dağ menzili, bataklık veya geniş otlaklar inşa ederek seçtikleri herhangi bir ortamla istedikleri dünyayı yaratabilir. Sonuç, sınırsız olasılıklarla keşfetmek için inanılmaz bir dünya.

# Sınırsız kaynak kaynağı ile oyun seçeneklerinizi genişletin.

Oyunun geliştiricisi, diğer oyunların çoğunun kullandığı popüler oyun modlarını içerir. Bu, oyuncuların istedikleri kaynakları sınırsız kullanmalarını sağlar - seçtikleri herhangi bir yapıyı oluşturmak için kullanılabilir. Oyunun tadını çıkarmak için hayatta kalma modu açarak oynayın. Burası yeni kaynaklara erişim sağlayan maceralara devam ediyorsunuz. Savaş modunda tehlikeli çetelerle savaşırken silah ve zırh yapın. Ayrıca, savaş modunda işçilik, tehlikeli çetelere karşı savaşmak için kullanabileceğiniz yeni zırhlar ve silahlar getiriyor.

# Bu harika oyunda ne olacak.

Minecraft'ın düzenli olarak güncellenmesi, oyunculara unutulmaz deneyimler için ilham veriyor. Oyuncular, oyunun inşaat sistemi aracılığıyla hayallerinin hayat boyutlu versiyonlarını oluşturabilirler. Oyunda oyuncular gerçek dünyayı keşfedebilir ve sanat eserleri oluşturmak için diğer uygulamalardan inşaatçıları kullanabilirler. Oyun, oyuncuların dünyada kendi başyapıtlarını yaratabilecekleri artırılmış gerçeklik etrafında dönüyor. Buna ek olarak, bu oyun oyuncuları sanat yaratmaya odaklanarak öğrenmeye teşvik eder.

# Bir fantezi dünyası yaratmak yaratıcı yetenekler oluşturur ve yeniliği teşvik eder.

Minecraft oyununda, oyuncuların yeni eşyalar oluşturmak için madencilik ve toplanmaktan toplanan kaynakları birleştirmeleri gerekiyor. Ayrıca, bir dünya inşa etmek için blokları birleştirmeniz ve kötü yaratıklar tarafından doldurulan düşmanca bir ortamda hayatta kalmanız gerekecek. Oyuna başlamadan önce oyuncular, kaynaklar için çıkarılan ve toplanan birkaç yıkılmış kum havuzu arasından seçim yapabilirler. Krallığın ünlü bir şampiyonu olarak, istediğiniz herkes olmayı seçebilirsiniz. Yeterince odun topladıktan sonra, tahtaları tekrar dağıtıyorsunuz. Oyuncuların daha kullanışlı araçlar oluşturabilmesi için çalışma tezgahını bir işçilik masasına dönüştürür.

# Arkadaşlarla oynarken gelirinizi genişletin.

Diğer video oyunlarıyla, oyuncular sadece oyundan ayrıldıktan sonra çevrimiçi etkinliklere katılabilir. Bununla birlikte, Minecraft oyuncuları, davetiyelerde bir sınır olmadan aynı anda 10 oyuncu ile kolayca oynayabilirler. Bu yüzden oyunun benzersiz faktörü, oyuncuların dünyalarında çalışırken eğlenebilmeleri ve arkadaşlarıyla oynayabilmeleridir. Oyuncular çok oyunculu kullanırken en son topluluk yaratımlarına erişebilir. Bu kreasyonlar, ücretsiz bir Xbox Live hesabında en fazla 4 kişiyle oynayarak bulunabilir. Oyuncular, çok oyunculu kullanan arkadaşlarıyla paylaşarak kütüphanelerine yeni deriler ve haritalar ekleyebilirler.

# Genel puana ek özel puanlar eklenir.

Oyun, derin hikayesi ve oyun için çok çeşitli seçenekler nedeniyle şimdiye kadarki en iyi açık dünya oyunu olarak kabul ediliyor. Sabit seviyeler veya doğrusal hikayeler olmadan belirli bir alanın etrafında serbestçe dolaşabileceğiniz çok fazla oyun yok. Oyuncular farklı yolculukları takip etmeyi ve kendi hikayelerini yaratmayı seçebilirler.

# Ürünün temel özellikleri şunları içerir: küçük harf e, düz bir çizgi ve nokta yok.

Yaratıcı, hayatta kalma, hardcore ve macera oyun modlarına ek olarak Minecraft, Game adlı dördüncü bir bileşene sahiptir. Her oyun modu oynarken kendi benzersiz yönlerini ve yaklaşımlarını sunar. Bu, oyunun hem oyuncular hem de eğitimciler arasında son derece popüler olmasına yol açar. Binlerce insan binlerce oyuncuyu destekleyen ücretsiz büyük çok oyunculu sunucularda oynayabilir! Lobilerde yeni arkadaşlarla dolu büyük topluluk tarafından işletilen dünyaları keşfedin. Ayrıca diğer oyuncularla sunucuda yeni oyunlar oynamanın tadını çıkarın. En fazla dört katılımcı ile Xbox Live aracılığıyla çok oyunculu oyunları ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Ek seçenekler eklentiler aracılığıyla mevcuttur; Bunlar satın alınabilir veya ücretsiz olarak eklenebilir. Teknoloji meraklııysanız, ek kaynak paketleri oluşturmak için oyun verilerini değiştirebilirsiniz. Malları vermek ve düşmanları çağırmak, eğik çizgi komutlarının oyun üzerindeki etkileridir. Ayrıca günün saatini ve oyunun diğer yönlerini değiştirmek mümkündür. Oyunun en popüler sanatçılarından benzersiz doku paketleri, kaplamalar ve haritalar alın. Bu yaratıcı öğelerin çoğu pazarda bulunabilir.

# Minecraft'ın piyasaya sürülmesine ilişkin bir not oyunun orijinal ambalajına dahil edildi.

Oyun Minecraft, Roller Coaster Tycoon, Cüce Kalesi ve Infiminer dahil olmak üzere diğer birçok başlıktan ilham alıyor. Minecraft'a karar vermeden önce oyunun adını mağara oyununa değiştiren Mojang şirketi tarafından oluşturuldu. Oyun, oyuncuların taş gibi kaynakları bulması gereken bir hayatta kalma taktiği.

# Oyunda ilginç bir oyun var.

Minecraft'ın açık dünyası, oyuncunun belirli bir varış noktası olmadan serbestçe dolaşabileceği bir yerdir. Bu, oyuncunun istediklerini yapmasını sağlar. Bu oyunda oyuncular bataklık, çöller, ormanlar, tepeler, mağaralar ve ovalar gibi çeşitli arazilerle vahşi bir ortamda başlar. Ayrıca sığır eti ve balık gibi ürünler yemek ve üretmek için hayvanlar bulabilirler. Ayrıca, gündüz köylülerle tanışabilirler. Oyun, tipik bir saat 20 dakikalık bir gündüz ve gece döngüsü içerir. Bu süre zarfında, oyuncular gece boyunca iskeletler, zombiler veya örümcekler gibi tehlikeli düşmanlarla uğraşmalıdır. Ek olarak, sarmaşık bazen hem gece gündüz görünür ve yaklaşılırsa patlayabilir. Popüler Minecraft oyununda araçlar kullanan oyuncular, farklı özelliklere sahip bloklar oluşturmak için malzemeleri kazabilirler. Bu araçlar ayrıca oyuncuların istedikleri her şeyi toplamasına ve yaratmalarına izin verir. Ayrıca, oyuncular seçtikleri yapıları oluşturabilir veya arzu ettikleri her şeyi yapmak için kaynak toplayabilirler. Oyunun bu yönü dünya çapında milyonlarca oyuncu çekiyor.

# Bilgisayar Bilimi derecesi ile dünyanızı yaratmak, kendi şirketinin kurucusu oldu.

Geceyi savuşturmak için, maceracılar bir geri çekilmek için kırsal bölgeyi temizliyorlar. Bu arada, kaba bir mesken birlikte taşıyorlar. İçeri girdikten sonra, daha kalıcı bir ev için malzeme toplarlar.

# Minecraft şık APK 1.20.10.21 [Kilitli] Özellik:Minecraft mod is been tested works on many android device. With This minecraft mod, you can enjoy the game with many free premium skins and textures.

Minecraft apk infomation
Sign in social account: Not supported

Game online or offline: Offline

Minecraft is a world popular 3D sandbox game. Game players can take an adventure of the new world with friends or alone. And in the minecraft you can build your own world by the box with your amazing imagination.You defeat can made weapons to defeat the outside enemy through the resources which you collected in the adventure.

WHAT’S NEW:
What’s new in version 1.10.0.3?
The Update Aquatic is here!
Turtles and baby turtles! Collect Scutes dropped by baby turtles shedding their shells to craft a Turtle Shell Helmet!
Watch out for the new hostile mob: The Drowned!
Collect nautilus shells and craft the elusive Conduit to afford you special underwater powers!
Bubble columns to whisk you to and from the ocean floor!
Dolphins will help you find shipwrecks if you feed them fish!

Also read: COC MOD. Mod info: unlimted money and unlimited coins, private server.

Brawl Stars Mod. Mod info: Private server.

HappyMod DownloadEn son ücretsiz güncellememiz pistonları, orman tapınaklarını, doku paketlerini, Xbox Live desteğini (Başarılar dahil!) ve yepyeni bir hizmeti içerir: REALMS! Realms, her zaman var olan bir dünyada arkadaşlarınızla platformlar arası oynamanın en kolay yoludur: her zaman, her yerde. Bugün uygulama içi ücretsiz 30 günlük denemeyi deneyin ve http://minecraft.net/realms adresinden daha fazla bilgi edinin.Rastgele oluşturulmuş dünyaları keşfedin ve en basit evlerden en görkemli kalelere kadar harika şeyler inşa edin. Sınırsız kaynaklarla yaratıcı modda oynayın veya hayatta kalma modunda dünyanın derinliklerinde madencilik yaparak tehlikeli çeteleri savuşturmak için silahlar ve zırhlar yapın.Mobil cihazlarda veya Windows 10'da tek başınıza veya arkadaşlarınızla zanaat yapın, yaratın ve keşfedin.< /p> HİZMET DURUMLARI minecraft.net Bu hizmet sağlıklıdır. Her şey yolunda! Mojang hesapları web sitesi Bu hizmet sağlıklıdır. Her şey yolunda! Kimlik doğrulama hizmeti Bu hizmet sağlıklıdır. Her şey yolunda! Çok oyunculu oturum hizmeti Bu hizmet sağlıklıdır. Her şey yolunda! minecraft derileri Bu hizmet sağlıklıdır. Her şey yolunda! Genel API Bu hizmet sağlıklıdır. Her şey yolunda! [2016/08/22] REDSTONE ON POCKET / WIN 10 İLE NE OLUYOR? Duymuş olabileceğiniz gibi, redstone'un Pocket / Windows 10 Edition'da çalışma biçiminde birkaç değişiklik yapıyoruz - minecrafter'lara mümkün olduğunca çok sayıda harika araç verme misyonumuzun sadece bir parçası. Son zamanlarda, güçten ödün vermeden redstone'un özelliklerini basitleştirmeye çalışıyoruz. Güçten bahsetmişken, şu anda bir blok şunları yapabilir: gücü kesin (genellikle güçlü bir sinyal veya doğrudan güç verilen sinyal olarak anılır) güç verilmesi (genellikle zayıf veya dolaylı olarak güç verilen bir sinyalin verilmesi olarak anılır) güçsüz olmak Aşağıdaki resimde bunu çalışırken görebilirsiniz. Soldaki redstone bloğu, bitişikteki lambayı aydınlatan güçlü bir sinyal verir. Ancak redstone bloğa çapraz olan lamba ve onun yanındaki lamba elektriksiz kalır. Sağda, orta lambanın üzerine redstone bloğundan gelen güçlü sinyali taşımasını ve yanındaki lambayı yakmasını sağlayan bir redstone teli yerleştirildi. [2016/08/18] DÜZELTMELER, SSS VE 0.15.6 İÇİN DEĞİŞİKLİK GÜNLÜĞÜ Minecraft: Windows 10 Edition Beta artık Oculus Rift desteğine sahip! Vay! [2016/08/15] MINECRAFT VR BUGÜN OCULUS RIFT'E GELİYOR! yüzün nasıl Hazır mı? İçinde Minecraft olması hazır mı? Öyle olsa iyi olur: Bugün, Minecraft'ı Oculus Rift'te oynamanızı sağlayacak ÜCRETSİZ bir Minecraft: Windows 10 Sürümü Beta güncellemesi yayınlıyoruz. Win 10 oyuncularının eksiksiz stereoskopik deneyim için Oculus mağazasından ısmarlama başlatıcıyı indirmeleri yeterli!

Büyülüliğin muazzam dünyalarını öngörmek.
Sınırsız kaynak kaynağı ile oyun seçeneklerinizi genişletin.
Bu harika oyunda ne olacak.
Bir fantezi dünyası yaratmak yaratıcı yetenekler oluşturur ve yeniliği teşvik eder.
Arkadaşlarla oynarken gelirinizi genişletin.
Genel puana ek özel puanlar eklenir.
Ürünün temel özellikleri şunları içerir: küçük harf e, düz bir çizgi ve nokta yok.
Minecraft'ın piyasaya sürülmesine ilişkin bir not oyunun orijinal ambalajına dahil edildi.
Oyunda ilginç bir oyun var.
Bilgisayar Bilimi derecesi ile dünyanızı yaratmak, kendi şirketinin kurucusu oldu.

# Nasıl indirilir ve kurulur Minecraft şık APK 1.20.10.21 [Kilitli]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Minecraft modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Minecraft mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Minecraft indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Minecraft arayın.

# Tam Özellikler Minecraft şık APK 1.20.10.21 [Kilitli]

// İndirme Bilgileri //

Boyut711MB
versiyon1.20.10.21
Sürüm Kodu972001021
Langzh-CN zh-HK zh-SG zh-TW

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET CHECK_LICENSE CHANGE_WIFI_MULTICAST_STATE ACCESS_NETWORK_STATE WRITE_EXTERNAL_STORAGE VIBRATE POST_NOTIFICATIONS BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE WAKE_LOCK ACCESS_WIFI_STATE FOREGROUND_SERVICE RECEIVE BILLING SYSTEM_ALERT_WINDOW WRITE_EXTERNAL_STORAGE READ_EXTERNAL_STORAGE MANAGE_EXTERNAL_STORAGE
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi Çoklu Yayın moduna girmesine izin verir.
Uygulamaların ağlar hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Vibratöre erişime izin verir.
İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks kullanımına izin verir
.;Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.;Bir uygulamanın, diğer tüm uygulamaların üzerinde gösterilen TYPE_SYSTEM_ALERT türünü kullanarak pencereler oluşturmasına izin verir.:

DEPOLAMA:
Uygulamanın harici belleğe yazmasına izin verir.
Uygulamanın harici belleğe yazmasına izin verir.
Uygulamanın harici depodan okumasına izin verir.
Min Sdk21
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK29
Hedef SDK Txt29
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük
işlemciarm64-v8a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 320, 480, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Küresel Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Kullanıcı Özelliği other.#Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD5579D68614FFB4EB1E7F8F6AD0DDBBF76
imzaA7B3774480C00C2064EA19F159906241F9F9D225
AB9E09A265FEBB9CD0AD883E0F2E56D098665237F0B26B6B6C0912CB4A5889A0
GeçerliFri Apr 26 05:42:17 CEST 2019 until: Sun Apr 18 05:42:17 CEST 2049
Seri numarası2a9d19b2

// Geliştirici //

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Minecraft şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Minecraft şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 45

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (45)

 • U

  @Anonim   2023-06-09 02:59:11

  Kimden:US   cihaz:M2006C3LG   OS:android 10
  es demasiado bueno pero no me dejaba actualizarlo
 • P

  @Anonim   2023-06-09 02:53:51

  Kimden:PL   cihaz:SM-A037G   OS:android 13
  Your mobile that name green or doubt epocrate
 • B

  @Anonim   2023-06-09 02:19:35

  Kimden:BR   cihaz:SM-A035M   OS:android 13
  não ABRE o jogooooooo{ooooooooooo
 • U

  @Anonim   2023-06-09 02:00:32

  Kimden:US   cihaz:SM-A107F   OS:android 11
  the game doesn't work
 • C

  @Anonim   2023-06-09 01:36:54

  Kimden:CO   cihaz:MRD-LX3   OS:android 9
  P u tos hijos de perra malparios
 • B

  @Anonim   2023-06-09 01:19:15

  Kimden:BR   cihaz:SM-A037M   OS:android 12
  perfeito o mod, gostei muito
 • I

  @Anonim   2023-06-09 01:14:07

  Kimden:IT   cihaz:SM-G991B   OS:android 13
  BBC Freeman's garnishments ne Timberland bruni
 • U

  @Anonim   2023-06-09 00:43:54

  Kimden:US   cihaz:TECNO BD4a   OS:android 11
  muy malo se sale a cada rato no te deja crear un mundo ni en survival ni en creativo
 • U

  @Anonim   2023-06-09 00:42:00

  Kimden:US   cihaz:SM-A107M   OS:android 11
  me encanta la el modo del juego es muy divertido y el huevo del Wonder y el muñeco de nieve es muy impresionante y muy fácil y jugar con amigos se ponchó muy fácil te recomiendo mucho este juego
 • U

  @Anonim   2023-06-09 00:32:35

  Kimden:US   cihaz:SM-A135M   OS:android 13
  ta weno djwkfywjfuwgdjdhfhe
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Minecraft şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Minecraft

 • G

  @Anonim   2023-05-03 11:09:43

  Kimden:GB   cihaz:motorola DROID RAZR HD   OS:android 4.4.2
  can't download on 4.4.2 can you pls help with being able to
 • U

  @Anonim   2023-04-29 13:21:29

  Kimden:US   cihaz:motorola moto g200 5G   OS:android 12
  mucha motaaaaa wey....
 • U

  @Anonim   2023-04-20 10:18:44

  Kimden:US   cihaz:OPPO CPH1923   OS:android 9
  Please Face building@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 • B

  @Anonim   2023-04-12 08:07:22

  Kimden:BR   cihaz:LGE LM-K420   OS:android 10
  cadê a versão 1.20?
 • I

  @Anonim   2023-04-06 14:13:58

  Kimden:IN   cihaz:HMD Global Nokia 3.4   OS:android 12
  pls add 1.20 minecraft mod pls dont add any hacks
 • U

  @Anonim   2023-03-31 17:44:06

  Kimden:US   cihaz:TCL 8079   OS:android 5.0.1
  Please VS 1.20 of minecraft it's not working we need to do it by our self
 • F

  @Anonim   2023-03-29 04:22:25

  Kimden:FR   cihaz:KAZAM KAZAM_Trooper_450L   OS:android 4.4.4
  pour joue avec mes amis et quand je sors du lycée et pour une vidéo
 • R

  @Anonim   2023-03-29 02:37:04

  Kimden:RO   cihaz:OnePlus IN2013   OS:android 13
  it's terrible i can't enchant or even put the cards on the anvil to put them on themes i can't take damage
 • U

  @Anonim   2023-03-28 23:45:14

  Kimden:US   cihaz:vivo V2027   OS:android 12
  jddjjdjzjxjfhdjdjcjfbfkfjcjdbfnckjfbedjjcbfbfjcjcncbcncjcnnccjcjfbckcjfbfb
 • P

  @Anonim   2023-03-28 20:57:54

  Kimden:PK   cihaz:HUAWEI FIG-LA1   OS:android 9
  Please make RTX and mine map and all sikes and Easy to sing in Minecraft server
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Minecraft şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (329) Sürümler of Minecraft şık

 • Minecraft Mod Apk 1.20.10.21 [Kilitli]

  Minecraft Mod Apk 1.20.10.21 [Kilitli]

  Minecraft, dünya çapında milyonlarca oyuncunun keyif aldığı popüler bir sanal alan video oyunudur.
  Mevcut olan en son sürüm olan Minecraft v1.20.10.21 modu, 2.3 ve üzeri sistem sürümlerine sahip Android cihazlar için özel olarak tasarlanmıştır.
  Mod, oyunculara oyunun tüm dış görünümlerini açma fırsatı sunar.
  Ayrıca, flashback seçeneği açıksa, oyuncular Game/com.mojang hafıza kartı dizinini ve ardından Com.mojang klasörünü silebilir. oyunu yeniden başlatmak için.
  Yanıp sönmeyle ilgili sorunları önlemek için oyuncuların bir oyun arayüzü oluşturmadan önce mağazadan kaynak paketleri indirmeleri önerilir.
  Minecraft, kapsamlı özelleştirme seçenekleri ve çeşitli dünya inşa etme öğeleriyle her yaştan oyuncunun favorisi olmaya devam ediyor.
 • Minecraft Mod Apk 1.20.10.20 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para]

  Minecraft Mod Apk 1.20.10.20 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para]

  İçeride Minecraft Modları
  Nazik ipuçları:
  1. Reklamsız
  Haritalar, karakter derileri, kaynak paketleri ve davranış paketleri gibi çok sayıda modül ile birlikte gelir. PM Yüzen Penceresini tıklayarak indirebilir ve kullanabilirsiniz.
  2. Test uygunluğu doğrulaması gerekmez.
  3. Lütfen oyunun depolama iznine izin verin, oyuna girerken, depolama iznine izin verilmezse, lütfen oyunu girin, ayarları açın, depolama, dosya depolama konumuna tıklayın, harici seçin.
  4. Kurulumunuz başarısız olduğunda, lütfen aşağıdaki çözümlere bakın
  Lütfen aynı oyunun telefonda halihazırda var olup olmadığını kontrol edin
  Öyleyse, lütfen önce kaldırın
  Yerel arşiv temizlenirken
  Kaldırıldıktan sonra tekrar yüklemeye çalışın
  Lütfen telefon belleğinin yeterli olup olmadığını kontrol edin, eğer değilse, lütfen önce telefon belleğini temizleyin ve tekrar yüklemeye çalışın
 • Minecraft Mod Apk 1.20.0.25

  Minecraft Mod Apk 1.20.0.25

  Mod, ölümsüzlük
 • Minecraft Mod Apk 1.20.0.24 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para]

  Minecraft Mod Apk 1.20.0.24 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para]

  İçeride Minecraft Modları
  Nazik ipuçları:
  1. Reklamsız
  Haritalar, karakter derileri, kaynak paketleri ve davranış paketleri gibi çok sayıda modül ile birlikte gelir. PM Yüzen Penceresini tıklayarak indirebilir ve kullanabilirsiniz.
  2. Test uygunluğu doğrulaması gerekmez.
  3. Lütfen oyunun depolama iznine izin verin, oyuna girerken, depolama iznine izin verilmezse, lütfen oyunu girin, ayarları açın, depolama, dosya depolama konumuna tıklayın, harici seçin.
  4. Kurulumunuz başarısız olduğunda, lütfen aşağıdaki çözümlere bakın
  Lütfen aynı oyunun telefonda halihazırda var olup olmadığını kontrol edin
  Öyleyse, lütfen önce kaldırın
  Yerel arşiv temizlenirken
  Kaldırıldıktan sonra tekrar yüklemeye çalışın
  Lütfen telefon belleğinin yeterli olup olmadığını kontrol edin, eğer değilse, lütfen önce telefon belleğini temizleyin ve tekrar yüklemeye çalışın
 • Minecraft Mod Apk 1.20.0.23 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma][Sonsuz]

  Test için uygunluk doğrulaması gerekmez
  Minecraft MOD APK v1.20.0.23, Android cihazlarda ücretsiz olarak indirilebilen popüler bir oyundur.
  Bu APK sürümü doğrulama gerektirmez ve kurulumu çok kolaydır.
  Oyun, dünyayla paylaşılabilecek sınırsız yaratıcılığa ve keşfe olanak tanır.
  Oyuncular farklı dünyaları ve ortamları keşfedebilir, kendi yapılarını inşa edebilir ve çeşitli düşmanlarla savaşabilir.
  MOD sürümü ile, oyuncular, oyun deneyimini geliştiren sınırsız kaynaklara ve özelliklere erişebilir.
  Oyun sürekli güncellenir ve her oynandığında benzersiz bir deneyim sunar.
  Minecraft MOD APK v1.20.0.23'ü şimdi indirin ve sonsuz olasılıklar dünyasını keşfedin.
 • Minecraft Mod Apk 1.20.0.22

  Test için uygunluk doğrulaması gerekmez
  Minecraft MOD APK v1.20.0.22, oyuncuların sanal blokları kullanarak hayal edebilecekleri her şeyi inşa etmelerine olanak tanıyan popüler sanal alan video oyununun en son sürümüdür.
  Bu sürüm yeni özelliklerle birlikte gelir ve yeni dünyalar yaratmayı ve keşfetmeyi daha da eğlenceli hale getiren iyileştirmeler.
  Üstelik, oyunu Android cihazınıza indirmeden önce herhangi bir test uygunluk doğrulamasından geçmeniz gerekmeyecek.
  Bu, şunları yapabileceğiniz anlamına gelir: herhangi bir güçlük çekmeden hayalinizdeki dünyayı hemen oluşturmaya başlayın.
  Minecraft MOD APK v1.20.0.22'yi indirmek için resmi web sitesini ziyaret edin ve verilen talimatları izleyin.
 • Minecraft Mod Apk 1.20.0.21 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para]

  İçeride Minecraft Modları
  Nazik ipuçları:
  1. Reklamsız
  Haritalar, karakter derileri, kaynak paketleri ve davranış paketleri gibi çok sayıda modül ile birlikte gelir. PM Yüzen Penceresini tıklayarak indirebilir ve kullanabilirsiniz.
  2. Test uygunluğu doğrulaması gerekmez.
  3. Lütfen oyunun depolama iznine izin verin, oyuna girerken, depolama iznine izin verilmezse, lütfen oyunu girin, ayarları açın, depolama, dosya depolama konumuna tıklayın, harici seçin.
  4. Kurulumunuz başarısız olduğunda, lütfen aşağıdaki çözümlere bakın
  Lütfen aynı oyunun telefonda halihazırda var olup olmadığını kontrol edin
  Öyleyse, lütfen önce kaldırın
  Yerel arşiv temizlenirken
  Kaldırıldıktan sonra tekrar yüklemeye çalışın
  Lütfen telefon belleğinin yeterli olup olmadığını kontrol edin, eğer değilse, lütfen önce telefon belleğini temizleyin ve tekrar yüklemeye çalışın
 • Minecraft Mod Apk 1.20.0.20 [Sınırsız para]

  Test Uygunluğu Doğrulaması Gerektirmedi
  Minecraft, oyuncular için saatlerce eğlence sağlayan dünyanın en popüler oyunlarından biri olmaya devam ediyor. bir sonraki seviye.
  APK, oyuncuların orijinal oyunda bulunmayan sınırsız kaynaklara ve diğer özelliklere erişmesine izin verir.
  oyuncuların artık Minecraft'ın heyecan verici versiyonunun tadını çıkarmak için herhangi bir test uygunluk gereksinimini karşılamalarına gerek yok.
 • Minecraft Mod Apk 1.19.81.01 [Mod Menu]

  Mod Menü :
  Karakterler Ölemez

  Hatırlatma:
  Yüzen pencerenin iznini açın, ilk girdiğinizde geri döner ve oyunu yeniden başlattıktan sonra normal olarak oyuna girebilirsiniz.
 • Minecraft Mod Apk 1.19.80.24 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para]

  İçeride Minecraft Modları
  Nazik ipuçları:
  1. Reklamsız
  Haritalar, karakter derileri, kaynak paketleri ve davranış paketleri gibi çok sayıda modül ile birlikte gelir. PM Yüzen Penceresini tıklayarak indirebilir ve kullanabilirsiniz.
  2. Test uygunluğu doğrulaması gerekmez.
  3. Lütfen oyunun depolama iznine izin verin, oyuna girerken, depolama iznine izin verilmezse, lütfen oyunu girin, ayarları açın, depolama, dosya depolama konumuna tıklayın, harici seçin.
  4. Kurulumunuz başarısız olduğunda, lütfen aşağıdaki çözümlere bakın
  Lütfen aynı oyunun telefonda halihazırda var olup olmadığını kontrol edin
  Öyleyse, lütfen önce kaldırın
  Yerel arşiv temizlenirken
  Kaldırıldıktan sonra tekrar yüklemeye çalışın
  Lütfen telefon belleğinin yeterli olup olmadığını kontrol edin, eğer değilse, lütfen önce telefon belleğini temizleyin ve tekrar yüklemeye çalışın
 • Minecraft Mod Apk 1.19.80.23 [Kilitli]

  Minecraft, oyuncuların kendi dünyalarını ve maceralarını yaratmalarına olanak tanıyan popüler bir sanal alan oyunudur.
  En yeni mod sürümü 1.19.80.23, bazı heyecan verici özelliklerle birlikte gelir.
  Bu sürüm, 2.3 ve üzeri sistem sürümleriyle uyumludur; daha fazla kullanıcı için erişilebilir.
  Bu mod ile oyuncular tüm dış görünümlerin kilidini açarak oyunu daha da özelleştirilebilir hale getirebilirler.
  Sorunsuz bir oyun deneyimi sağlamak için, bir oyun oluşturmadan önce mağazadan kaynak paketlerini indirmeniz önerilir.
  Ayrıca, oyuncular herhangi bir geri dönüş sorunu yaşarsa, Games/com.mojang hafıza kartı dizinini ve ardından Com.mojang klasörünü silmek sorunu çözmeye yardımcı olabilir.
  Minecraft v1.19.80.23 modu mükemmel bir yükseltmedir kişiselleştirilmiş ve akıcı bir oyun deneyiminin keyfini çıkarmak isteyen oyuncular için.
 • Minecraft Mod Apk 1.19.80.22 [Mod Menu]

  Mod Menü :
  Karakterler Ölemez

  Hatırlatma:
  Yüzen pencerenin iznini açın, ilk girdiğinizde geri döner ve oyunu yeniden başlattıktan sonra normal olarak oyuna girebilirsiniz.
 • Minecraft Mod Apk 1.19.80.20 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para]

  İçeride Minecraft Modları
  Nazik ipuçları:
  1. Reklamsız
  Haritalar, karakter derileri, kaynak paketleri ve davranış paketleri gibi çok sayıda modül ile birlikte gelir. PM Yüzen Penceresini tıklayarak indirebilir ve kullanabilirsiniz.
  2. Test uygunluğu doğrulaması gerekmez.
  3. Lütfen oyunun depolama iznine izin verin, oyuna girerken, depolama iznine izin verilmezse, lütfen oyunu girin, ayarları açın, depolama, dosya depolama konumuna tıklayın, harici seçin.
  4. Kurulumunuz başarısız olduğunda, lütfen aşağıdaki çözümlere bakın
  Lütfen aynı oyunun telefonda halihazırda var olup olmadığını kontrol edin
  Öyleyse, lütfen önce kaldırın
  Yerel arşiv temizlenirken
  Kaldırıldıktan sonra tekrar yüklemeye çalışın
  Lütfen telefon belleğinin yeterli olup olmadığını kontrol edin, eğer değilse, lütfen önce telefon belleğini temizleyin ve tekrar yüklemeye çalışın
 • Minecraft Mod Apk 1.19.80.02 [Sınırsız para][Kilitli][Ödül][Tam]

  Eksiksiz içerik mevcut
  Minecraft, oyuncuların yalnızca yaratıcılıklarıyla sınırlı kendi dünyalarını kurmalarına olanak tanıyan en popüler sanal alan oyunlarından biridir.
  En yeni Minecraft MOD APK v1.19.80.02 ile oyuncular, tam içeriğe erişebilir içerik oyunun Android sürümünde mevcuttur.
  Bu, oyuncuların sınırsız kaynaklar, kilidi açılmış premium görünümler ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli benzersiz ve heyecan verici özelliklere ve işlevlere erişebileceği anlamına gelir.
  MOD APK ayrıca oyuncuların oyunu herhangi bir kısıtlama olmadan oynayın ve canınızın istediği gibi oluşturun.
  Minecraft MOD APK'yı indirmek ve yüklemek basittir ve oyuncular oyuna ve tüm özelliklerine herhangi bir ek ücret ödemeden erişebilir.
 • Minecraft Mod Apk 1.19.73.02 [Tam][Sonsuz]

  Eksiksiz içerik mevcut
  Minecraft, dünyanın her yerindeki oyuncuların kalbini fetheden popüler bir açık dünya oyunudur.
  Oyun, oyuncuların kendi dünyalarını keşfetmelerine ve yaratmalarına, kaynaklarda madencilik yapmalarına, yapılar inşa etmelerine ve yol boyunca canavarlarla savaşıyor.
  Ancak, bazen oyuncular oyuna kendi benzersiz dokunuşlarını eklemek isterler ki bu noktada modlar devreye girer.
  Minecraft MOD APK v1.19.73.02, oyunculara şunları yapma olanağı sunar: oyun için sonsuz olanaklar sağlayan çeşitli modları indirip yükleyin.
  Artık oyuncular, eklenen özellikler ve deneyimlerle oyunun tüm içeriğinin keyfini çıkarabilir.
  Minecraft MOD APK v1.19.73'ü indirin.
 • Minecraft Mod Apk 1.19.70.26 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para]

  İçerideki Minecraft Modları
  Nazik ipuçları: 1. Reklamsız
  Haritalar, karakter görünümleri, kaynak paketleri ve davranış paketleri gibi çok sayıda modülle birlikte gelir. PM kayan penceresine tıklayarak bunları indirebilir ve kullanabilirsiniz. 2. Test uygunluğu doğrulaması gerekmez. 3. Lütfen oyuna girerken oyun depolama iznine izin verin, Depolama iznine izin verilmiyorsa, lütfen oyuna girin, ayarları açın, Depolama'ya tıklayın, Dosya Depolama Konumu'na tıklayın, Harici'yi seçin. 4. Kurulumunuz başarısız olduğunda, lütfen aşağıdaki çözümlere bakın.
  Lütfen aynı oyunun telefonda mevcut olup olmadığını kontrol edin
  varsa, lütfen önce onu kaldırın
  kaldırırken, yerel arşiv temizlenecektir
  kaldırdıktan sonra tekrar yüklemeyi deneyin
  Lütfen telefon hafızasının yeterli olup olmadığını kontrol edin, değilse, lütfen önce telefon hafızasını silin ve tekrar yüklemeyi deneyin.
 • Minecraft Mod Apk 1.19.70.24 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para]

  İçeride Minecraft Modları
  Nazik ipuçları:
  1. Reklamsız
  Haritalar, karakter derileri, kaynak paketleri ve davranış paketleri gibi çok sayıda modül ile birlikte gelir. PM Yüzen Penceresini tıklayarak indirebilir ve kullanabilirsiniz.
  2. Test uygunluğu doğrulaması gerekmez.
  3. Lütfen oyunun depolama iznine izin verin, oyuna girerken, depolama iznine izin verilmezse, lütfen oyunu girin, ayarları açın, depolama, dosya depolama konumuna tıklayın, harici seçin.
  4. Kurulumunuz başarısız olduğunda, lütfen aşağıdaki çözümlere bakın
  Lütfen aynı oyunun telefonda halihazırda var olup olmadığını kontrol edin
  Öyleyse, lütfen önce kaldırın
  Yerel arşiv temizlenirken
  Kaldırıldıktan sonra tekrar yüklemeye çalışın
  Lütfen telefon belleğinin yeterli olup olmadığını kontrol edin, eğer değilse, lütfen önce telefon belleğini temizleyin ve tekrar yüklemeye çalışın
 • Daha...[+]

İlgili Modlar

İndiren kişiler Minecraft şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme