HappyMod › Games › Arcade › Minecraft Mod
Minecraft Mod

Minecraft şık APK 1.19.80.22 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para]

% 100 ÇALIŞMA

Güncelleme açık: 2023-03-25

Minecraft şık değiştirilmiş bir versiyonudur Minecraft tarafından geliştirildi Mojang. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Download Minecraft MOD APK v1.19.80.22 (İçindeki modlar) F... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Minecraft 1.19.71.02 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıMinecraft şık APK 1.19.80.22 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para]
versiyon1.19.80.22
Güncelleme açık2023-03-25
Boyut656.01 MB
Mod BilgisiDownload Minecraft MOD APK v1.19.80.22 (İçindeki modlar) For Android 1.19.80.22
geliştiriciMojang
KategoriArcade
Google Play'den edininMinecraft
Orijinal apk'yı indirinMinecraft (94.41 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Minecraft şık APK
Minecraft Trial şık APK
Minecraft Education şık APK
Minecraft Pocket Edition şık APK
Minecraft Earth şık APK
Bağlantılar İndir:

Minecraft şık APK 1.19.80.22 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para]

Hızlı indirme (94.41 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (94.41 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Minecraft şık APK 1.19.80.22 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para]

Video Doğrulandı

Özellik V1 Özellik:
Yenilmez
Kilidi açık

Özellik V2 Özellik:
İçeride Minecraft Modları
Nazik ipuçları:
1. Reklamsız
Haritalar, karakter derileri, kaynak paketleri ve davranış paketleri gibi çok sayıda modül ile birlikte gelir. PM Yüzen Penceresini tıklayarak indirebilir ve kullanabilirsiniz.
2. Test uygunluğu doğrulaması gerekmez.
3. Lütfen oyunun depolama iznine izin verin, oyuna girerken, depolama iznine izin verilmezse, lütfen oyunu girin, ayarları açın, depolama, dosya depolama konumuna tıklayın, harici seçin.
4. Kurulumunuz başarısız olduğunda, lütfen aşağıdaki çözümlere bakın
Lütfen aynı oyunun telefonda zaten var olup olmadığını kontrol edin
Öyleyse, lütfen önce kaldırın
Yerel arşiv temizlenirken
Kaldırıldıktan sonra tekrar yüklemeye çalışın
Lütfen telefon belleğinin yeterli olup olmadığını kontrol edin, eğer değilse, lütfen önce telefon belleğini temizleyin ve tekrar yüklemeye çalışın

Özellik V3 Özellik:
Test uygunluğu doğrulaması gerekmez

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Büyülüliğin muazzam dünyalarını öngörmek.

Bugünün dünyası Block Game Minecraft'ı seviyor ve oynuyor. Büyülü kum havuzlarıyla açık dünya bir oyun; Yaratıcılığınızı serbest bırakmanın ve ideal dünyanızı geliştirmenin harika bir yoludur. Minecraft'a girmek, yaratıcı ihtiyaçlarınızı karşılamanın en iyi yollarından biridir. Oyuncu, büyük bir dağ menzili, bataklık veya geniş otlaklar inşa ederek seçtikleri herhangi bir ortamla istedikleri dünyayı yaratabilir. Sonuç, sınırsız olasılıklarla keşfetmek için inanılmaz bir dünya.

# Sınırsız kaynak kaynağı ile oyun seçeneklerinizi genişletin.

Oyunun geliştiricisi, diğer oyunların çoğunun kullandığı popüler oyun modlarını içerir. Bu, oyuncuların istedikleri kaynakları sınırsız kullanmalarını sağlar - seçtikleri herhangi bir yapıyı oluşturmak için kullanılabilir. Oyunun tadını çıkarmak için hayatta kalma modu açarak oynayın. Burası yeni kaynaklara erişim sağlayan maceralara devam ediyorsunuz. Savaş modunda tehlikeli çetelerle savaşırken silah ve zırh yapın. Ayrıca, savaş modunda işçilik, tehlikeli çetelere karşı savaşmak için kullanabileceğiniz yeni zırhlar ve silahlar getiriyor.

# Bu harika oyunda ne olacak.

Minecraft'ın düzenli olarak güncellenmesi, oyunculara unutulmaz deneyimler için ilham veriyor. Oyuncular, oyunun inşaat sistemi aracılığıyla hayallerinin hayat boyutlu versiyonlarını oluşturabilirler. Oyunda oyuncular gerçek dünyayı keşfedebilir ve sanat eserleri oluşturmak için diğer uygulamalardan inşaatçıları kullanabilirler. Oyun, oyuncuların dünyada kendi başyapıtlarını yaratabilecekleri artırılmış gerçeklik etrafında dönüyor. Buna ek olarak, bu oyun oyuncuları sanat yaratmaya odaklanarak öğrenmeye teşvik eder.

# Bir fantezi dünyası yaratmak yaratıcı yetenekler oluşturur ve yeniliği teşvik eder.

Minecraft oyununda, oyuncuların yeni eşyalar oluşturmak için madencilik ve toplanmaktan toplanan kaynakları birleştirmeleri gerekiyor. Ayrıca, bir dünya inşa etmek için blokları birleştirmeniz ve kötü yaratıklar tarafından doldurulan düşmanca bir ortamda hayatta kalmanız gerekecek. Oyuna başlamadan önce oyuncular, kaynaklar için çıkarılan ve toplanan birkaç yıkılmış kum havuzu arasından seçim yapabilirler. Krallığın ünlü bir şampiyonu olarak, istediğiniz herkes olmayı seçebilirsiniz. Yeterince odun topladıktan sonra, tahtaları tekrar dağıtıyorsunuz. Oyuncuların daha kullanışlı araçlar oluşturabilmesi için çalışma tezgahını bir işçilik masasına dönüştürür.

# Arkadaşlarla oynarken gelirinizi genişletin.

Diğer video oyunlarıyla, oyuncular sadece oyundan ayrıldıktan sonra çevrimiçi etkinliklere katılabilir. Bununla birlikte, Minecraft oyuncuları, davetiyelerde bir sınır olmadan aynı anda 10 oyuncu ile kolayca oynayabilirler. Bu yüzden oyunun benzersiz faktörü, oyuncuların dünyalarında çalışırken eğlenebilmeleri ve arkadaşlarıyla oynayabilmeleridir. Oyuncular çok oyunculu kullanırken en son topluluk yaratımlarına erişebilir. Bu kreasyonlar, ücretsiz bir Xbox Live hesabında en fazla 4 kişiyle oynayarak bulunabilir. Oyuncular, çok oyunculu kullanan arkadaşlarıyla paylaşarak kütüphanelerine yeni deriler ve haritalar ekleyebilirler.

# Genel puana ek özel puanlar eklenir.

Oyun, derin hikayesi ve oyun için çok çeşitli seçenekler nedeniyle şimdiye kadarki en iyi açık dünya oyunu olarak kabul ediliyor. Sabit seviyeler veya doğrusal hikayeler olmadan belirli bir alanın etrafında serbestçe dolaşabileceğiniz çok fazla oyun yok. Oyuncular farklı yolculukları takip etmeyi ve kendi hikayelerini yaratmayı seçebilirler.

# Ürünün temel özellikleri şunları içerir: küçük harf e, düz bir çizgi ve nokta yok.

Yaratıcı, hayatta kalma, hardcore ve macera oyun modlarına ek olarak Minecraft, Game adlı dördüncü bir bileşene sahiptir. Her oyun modu oynarken kendi benzersiz yönlerini ve yaklaşımlarını sunar. Bu, oyunun hem oyuncular hem de eğitimciler arasında son derece popüler olmasına yol açar. Binlerce insan binlerce oyuncuyu destekleyen ücretsiz büyük çok oyunculu sunucularda oynayabilir! Lobilerde yeni arkadaşlarla dolu büyük topluluk tarafından işletilen dünyaları keşfedin. Ayrıca diğer oyuncularla sunucuda yeni oyunlar oynamanın tadını çıkarın. En fazla dört katılımcı ile Xbox Live aracılığıyla çok oyunculu oyunları ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Ek seçenekler eklentiler aracılığıyla mevcuttur; Bunlar satın alınabilir veya ücretsiz olarak eklenebilir. Teknoloji meraklııysanız, ek kaynak paketleri oluşturmak için oyun verilerini değiştirebilirsiniz. Malları vermek ve düşmanları çağırmak, eğik çizgi komutlarının oyun üzerindeki etkileridir. Ayrıca günün saatini ve oyunun diğer yönlerini değiştirmek mümkündür. Oyunun en popüler sanatçılarından benzersiz doku paketleri, kaplamalar ve haritalar alın. Bu yaratıcı öğelerin çoğu pazarda bulunabilir.

# Minecraft'ın piyasaya sürülmesine ilişkin bir not oyunun orijinal ambalajına dahil edildi.

Oyun Minecraft, Roller Coaster Tycoon, Cüce Kalesi ve Infiminer dahil olmak üzere diğer birçok başlıktan ilham alıyor. Minecraft'a karar vermeden önce oyunun adını mağara oyununa değiştiren Mojang şirketi tarafından oluşturuldu. Oyun, oyuncuların taş gibi kaynakları bulması gereken bir hayatta kalma taktiği.

# Oyunda ilginç bir oyun var.

Minecraft'ın açık dünyası, oyuncunun belirli bir varış noktası olmadan serbestçe dolaşabileceği bir yerdir. Bu, oyuncunun istediklerini yapmasını sağlar. Bu oyunda oyuncular bataklık, çöller, ormanlar, tepeler, mağaralar ve ovalar gibi çeşitli arazilerle vahşi bir ortamda başlar. Ayrıca sığır eti ve balık gibi ürünler yemek ve üretmek için hayvanlar bulabilirler. Ayrıca, gündüz köylülerle tanışabilirler. Oyun, tipik bir saat 20 dakikalık bir gündüz ve gece döngüsü içerir. Bu süre zarfında, oyuncular gece boyunca iskeletler, zombiler veya örümcekler gibi tehlikeli düşmanlarla uğraşmalıdır. Ek olarak, sarmaşık bazen hem gece gündüz görünür ve yaklaşılırsa patlayabilir. Popüler Minecraft oyununda araçlar kullanan oyuncular, farklı özelliklere sahip bloklar oluşturmak için malzemeleri kazabilirler. Bu araçlar ayrıca oyuncuların istedikleri her şeyi toplamasına ve yaratmalarına izin verir. Ayrıca, oyuncular seçtikleri yapıları oluşturabilir veya arzu ettikleri her şeyi yapmak için kaynak toplayabilirler. Oyunun bu yönü dünya çapında milyonlarca oyuncu çekiyor.

# Bilgisayar Bilimi derecesi ile dünyanızı yaratmak, kendi şirketinin kurucusu oldu.

Geceyi savuşturmak için, maceracılar bir geri çekilmek için kırsal bölgeyi temizliyorlar. Bu arada, kaba bir mesken birlikte taşıyorlar. İçeri girdikten sonra, daha kalıcı bir ev için malzeme toplarlar.

# Minecraft şık APK 1.19.80.22 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para] Özellik:Minecraft mod is been tested works on many android device. With This minecraft mod, you can enjoy the game with many free premium skins and textures.

Minecraft apk infomation
Sign in social account: Not supported

Game online or offline: Offline

Minecraft is a world popular 3D sandbox game. Game players can take an adventure of the new world with friends or alone. And in the minecraft you can build your own world by the box with your amazing imagination.You defeat can made weapons to defeat the outside enemy through the resources which you collected in the adventure.

WHAT’S NEW:
What’s new in version 1.10.0.3?
The Update Aquatic is here!
Turtles and baby turtles! Collect Scutes dropped by baby turtles shedding their shells to craft a Turtle Shell Helmet!
Watch out for the new hostile mob: The Drowned!
Collect nautilus shells and craft the elusive Conduit to afford you special underwater powers!
Bubble columns to whisk you to and from the ocean floor!
Dolphins will help you find shipwrecks if you feed them fish!

Also read: COC MOD. Mod info: unlimted money and unlimited coins, private server.

Brawl Stars Mod. Mod info: Private server.

HappyMod DownloadEn son ücretsiz güncellememiz pistonları, orman tapınaklarını, doku paketlerini, Xbox Live desteğini (Başarılar dahil!) ve yepyeni bir hizmeti içerir: REALMS! Realms, her zaman var olan bir dünyada arkadaşlarınızla platformlar arası oynamanın en kolay yoludur: her zaman, her yerde. Bugün uygulama içi ücretsiz 30 günlük denemeyi deneyin ve http://minecraft.net/realms adresinden daha fazla bilgi edinin.Rastgele oluşturulmuş dünyaları keşfedin ve en basit evlerden en görkemli kalelere kadar harika şeyler inşa edin. Sınırsız kaynaklarla yaratıcı modda oynayın veya hayatta kalma modunda dünyanın derinliklerinde madencilik yaparak tehlikeli çeteleri savuşturmak için silahlar ve zırhlar yapın.Mobil cihazlarda veya Windows 10'da tek başınıza veya arkadaşlarınızla zanaat yapın, yaratın ve keşfedin.< /p> HİZMET DURUMLARI minecraft.net Bu hizmet sağlıklıdır. Her şey yolunda! Mojang hesapları web sitesi Bu hizmet sağlıklıdır. Her şey yolunda! Kimlik doğrulama hizmeti Bu hizmet sağlıklıdır. Her şey yolunda! Çok oyunculu oturum hizmeti Bu hizmet sağlıklıdır. Her şey yolunda! minecraft derileri Bu hizmet sağlıklıdır. Her şey yolunda! Genel API Bu hizmet sağlıklıdır. Her şey yolunda! [2016/08/22] REDSTONE ON POCKET / WIN 10 İLE NE OLUYOR? Duymuş olabileceğiniz gibi, redstone'un Pocket / Windows 10 Edition'da çalışma biçiminde birkaç değişiklik yapıyoruz - minecrafter'lara mümkün olduğunca çok sayıda harika araç verme misyonumuzun sadece bir parçası. Son zamanlarda, güçten ödün vermeden redstone'un özelliklerini basitleştirmeye çalışıyoruz. Güçten bahsetmişken, şu anda bir blok şunları yapabilir: gücü kesin (genellikle güçlü bir sinyal veya doğrudan güç verilen sinyal olarak anılır) güç verilmesi (genellikle zayıf veya dolaylı olarak güç verilen bir sinyalin verilmesi olarak anılır) güçsüz olmak Aşağıdaki resimde bunu çalışırken görebilirsiniz. Soldaki redstone bloğu, bitişikteki lambayı aydınlatan güçlü bir sinyal verir. Ancak redstone bloğa çapraz olan lamba ve onun yanındaki lamba elektriksiz kalır. Sağda, orta lambanın üzerine redstone bloğundan gelen güçlü sinyali taşımasını ve yanındaki lambayı yakmasını sağlayan bir redstone teli yerleştirildi. [2016/08/18] DÜZELTMELER, SSS VE 0.15.6 İÇİN DEĞİŞİKLİK GÜNLÜĞÜ Minecraft: Windows 10 Edition Beta artık Oculus Rift desteğine sahip! Vay! [2016/08/15] MINECRAFT VR BUGÜN OCULUS RIFT'E GELİYOR! yüzün nasıl Hazır mı? İçinde Minecraft olması hazır mı? Öyle olsa iyi olur: Bugün, Minecraft'ı Oculus Rift'te oynamanızı sağlayacak ÜCRETSİZ bir Minecraft: Windows 10 Sürümü Beta güncellemesi yayınlıyoruz. Win 10 oyuncularının eksiksiz stereoskopik deneyim için Oculus mağazasından ısmarlama başlatıcıyı indirmeleri yeterli!

Büyülüliğin muazzam dünyalarını öngörmek.
Sınırsız kaynak kaynağı ile oyun seçeneklerinizi genişletin.
Bu harika oyunda ne olacak.
Bir fantezi dünyası yaratmak yaratıcı yetenekler oluşturur ve yeniliği teşvik eder.
Arkadaşlarla oynarken gelirinizi genişletin.
Genel puana ek özel puanlar eklenir.
Ürünün temel özellikleri şunları içerir: küçük harf e, düz bir çizgi ve nokta yok.
Minecraft'ın piyasaya sürülmesine ilişkin bir not oyunun orijinal ambalajına dahil edildi.
Oyunda ilginç bir oyun var.
Bilgisayar Bilimi derecesi ile dünyanızı yaratmak, kendi şirketinin kurucusu oldu.

# Nasıl indirilir ve kurulur Minecraft şık APK 1.19.80.22 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Minecraft modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Minecraft mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Minecraft indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Minecraft arayın.

# Tam Özellikler Minecraft şık APK 1.19.80.22 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para]

// İndirme Bilgileri //

Boyut656MB
versiyon1.19.80.22
Sürüm Kodu971908022
Langen-AU en-CA en-GB en-IN en-XC ja ja-JP pt pt-BR pt-PT zh-CN zh-HK zh-SG zh-TW

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET CHECK_LICENSE ACCESS_NETWORK_STATE WRITE_EXTERNAL_STORAGE VIBRATE POST_NOTIFICATIONS BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE WAKE_LOCK ACCESS_WIFI_STATE FOREGROUND_SERVICE RECEIVE BILLING WRITE_EXTERNAL_STORAGE MANAGE_EXTERNAL_STORAGE INTERNET WRITE_EXTERNAL_STORAGE MANAGE_EXTERNAL_STORAGE FOREGROUND_SERVICE CAPTURE_AUDIO_OUTPUT CAPTURE_VIDEO_OUTPUT RECORD_VIDEO RECORD_AUDIO WRITE_EXTERNAL_STORAGE MANAGE_EXTERNAL_STORAGE READ_EXTERNAL_STORAGE
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.Uygulamaların ağlar hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.Vibratöre erişime izin verir.İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks kullanımına izin verir.Uygulamaların Wi-Fi hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir
ağlar.;Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.;Uygulamanın ses çıkışını yakalamasına izin verir.;Uygulamanın video çıkışını yakalamasına izin verir.:

DEPOLAMA:
Uygulamanın harici belleğe yazmasına izin verir.
Uygulamanın harici belleğe yazmasına izin verir.
Uygulamanın harici belleğe yazmasına izin verir.
Uygulamanın harici belleğe yazmasına izin verir.
Uygulamanın harici depodan okumasına izin verir.
.:

MİKROFON:
Bir uygulamanın ses kaydetmesine izin verir.
Min Sdk21
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK29
Hedef SDK Txt29
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük
işlemciarm64-v8a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Küresel Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazın mikrofonunu kullanarak sesi kaydeder.#other.#Uygulama, cihazın dikey veya yatay yönlendirmeyi kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa, herhangi bir özelliği bildirmeniz gerekmez.#Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD5F7CB9A55D2AE05A027DD313FA03C0E71
imzaB00911E42AA025ACD49A10A979363E52D347BD81
26E4EB5076616A4DE257748AFFAA9A16239093F87170584906EFD0804ED48A82
GeçerliSat Sep 03 08:21:35 CEST 2022 until: Mon Aug 10 08:21:35 CEST 2122
Seri numarası504322cc

// Geliştirici //

GeliştiriciPMSDK
OUPMSDK
organizasyonPMSDK
yerelPMSDK
ülkePMSDK
şehirPMSDK

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Minecraft şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Minecraft şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 30

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (30)

 • I

  @Anonim   2023-03-29 21:22:15

  Kimden:ID   cihaz:SM-A045F   OS:android 12
  Tidak bisa di dowload saya sangat kecewa menghabiskan kuota payah
 • U

  @Anonim   2023-03-29 20:38:03

  Kimden:US   cihaz:LG-LS777   OS:android 7.0
  #free fire# #HappyMod# #vpn#
 • P

  @Anonim   2023-03-29 19:47:48

  Kimden:PK   cihaz:BTV-DL09   OS:android 7.0
  dsddxxdssssyhhkkkkijmnncdeszxxsjjmh
 • I

  @Anonim   2023-03-29 18:23:04

  Kimden:IN   cihaz:SM-G610F   OS:android 8.1.0
  achi game he
 • F

  @Anonim   2023-03-29 16:48:37

  Kimden:FR   cihaz:P028   OS:android 7.0
  tultdjdhkcbkfh!orgueilchrétien fjgfwkwityxrtsudtulhfdgj jgj7igjvjthrkhf'gn
 • B

  @Anonim   2023-03-29 16:08:44

  Kimden:BA   cihaz:Redmi Note 8 Pro   OS:android 11
  vvhcgggxdcvbgddffcfyhhjj
 • U

  @Anonim   2023-03-29 15:53:50

  Kimden:US   cihaz:SM-M325F   OS:android 13
  minecraft is not working and its showing that there is a bug in it
 • U

  @Anonim   2023-03-29 14:58:42

  Kimden:US   cihaz:vivo 1811   OS:android 8.1.0
  it's say app doesn't download I wait for so long and that came out fix that
 • T

  @Anonim   2023-03-29 14:39:18

  Kimden:TR   cihaz:M6T   OS:android 7.0
  iyi bir oyuncvggffgfcffffgf
 • U

  @Anonim   2023-03-29 13:43:25

  Kimden:US   cihaz:Smooth Note 6.8   OS:android 11
  está funcionando correctamente
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Minecraft şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Minecraft

 • F

  @Anonim   2023-03-29 04:22:25

  Kimden:FR   cihaz:KAZAM KAZAM_Trooper_450L   OS:android 4.4.4
  pour joue avec mes amis et quand je sors du lycée et pour une vidéo
 • R

  @Anonim   2023-03-29 02:37:04

  Kimden:RO   cihaz:OnePlus IN2013   OS:android 13
  it's terrible i can't enchant or even put the cards on the anvil to put them on themes i can't take damage
 • U

  @Anonim   2023-03-28 23:45:14

  Kimden:US   cihaz:vivo V2027   OS:android 12
  jddjjdjzjxjfhdjdjcjfbfkfjcjdbfnckjfbedjjcbfbfjcjcncbcncjcnnccjcjfbckcjfbfb
 • P

  @Anonim   2023-03-28 20:57:54

  Kimden:PK   cihaz:HUAWEI FIG-LA1   OS:android 9
  Please make RTX and mine map and all sikes and Easy to sing in Minecraft server
 • D

  @Anonim   2023-03-28 19:33:08

  Kimden:DE   cihaz:samsung SM-A125F   OS:android 12
  i will realistic shaders and real physics zb. realistic water real tnt explosion thx uns.
 • B

  @Anonim   2023-03-28 15:55:03

  Kimden:BR   cihaz:samsung SM-A013M   OS:android 10
  não ta dendo para instalar no meu selular antroide
 • I

  @Anonim   2023-03-28 14:53:01

  Kimden:IN   cihaz:LENOVO Lenovo TB-X505F   OS:android 10
  please upload 1.19.4 version on your app it's a humble request
 • U

  @Anonim   2023-03-28 12:03:36

  Kimden:US   cihaz:vivo vivo 1904   OS:android 11
  happy mod pls post my mod game of unlimited money and unlock all mod and skins plz you can do it
 • I

  @Anonim   2023-03-28 11:38:11

  Kimden:IN   cihaz:OPPO CPH2325   OS:android 12
  op armour and tool please and mods coin are free khhuh cc idk pan pan pan pan
 • A

  @Anonim   2023-03-28 02:55:34

  Kimden:AU   cihaz:samsung SM-T231   OS:android 4.4.2
  i want to play it for free please achieve my dream best app in the world
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Minecraft şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (314) Sürümler of Minecraft şık

 • Minecraft Mod Apk 1.19.80.22 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para]

  Minecraft Mod Apk 1.19.80.22 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para]

  İçeride Minecraft Modları
  Nazik ipuçları:
  1. Reklamsız
  Haritalar, karakter derileri, kaynak paketleri ve davranış paketleri gibi çok sayıda modül ile birlikte gelir. PM Yüzen Penceresini tıklayarak indirebilir ve kullanabilirsiniz.
  2. Test uygunluğu doğrulaması gerekmez.
  3. Lütfen oyunun depolama iznine izin verin, oyuna girerken, depolama iznine izin verilmezse, lütfen oyunu girin, ayarları açın, depolama, dosya depolama konumuna tıklayın, harici seçin.
  4. Kurulumunuz başarısız olduğunda, lütfen aşağıdaki çözümlere bakın
  Lütfen aynı oyunun telefonda zaten var olup olmadığını kontrol edin
  Öyleyse, lütfen önce kaldırın
  Yerel arşiv temizlenirken
  Kaldırıldıktan sonra tekrar yüklemeye çalışın
  Lütfen telefon belleğinin yeterli olup olmadığını kontrol edin, eğer değilse, lütfen önce telefon belleğini temizleyin ve tekrar yüklemeye çalışın
 • Minecraft Mod Apk 1.19.80.21 [Mod Menu]
 • Minecraft Mod Apk 1.19.80.20 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para]

  Minecraft Mod Apk 1.19.80.20 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para]

  İçeride Minecraft Modları
  Nazik ipuçları:
  1. Reklamsız
  Haritalar, karakter derileri, kaynak paketleri ve davranış paketleri gibi çok sayıda modül ile birlikte gelir. PM Yüzen Penceresini tıklayarak indirebilir ve kullanabilirsiniz.
  2. Test uygunluğu doğrulaması gerekmez.
  3. Lütfen oyunun depolama iznine izin verin, oyuna girerken, depolama iznine izin verilmezse, lütfen oyunu girin, ayarları açın, depolama, dosya depolama konumuna tıklayın, harici seçin.
  4. Kurulumunuz başarısız olduğunda, lütfen aşağıdaki çözümlere bakın
  Lütfen aynı oyunun telefonda halihazırda var olup olmadığını kontrol edin
  Öyleyse, lütfen önce kaldırın
  Yerel arşiv temizlenirken
  Kaldırıldıktan sonra tekrar yüklemeye çalışın
  Lütfen telefon belleğinin yeterli olup olmadığını kontrol edin, eğer değilse, lütfen önce telefon belleğini temizleyin ve tekrar yüklemeye çalışın
 • Minecraft Mod Apk 1.19.71.02 [Ücretsiz ödedi][Ücretsiz satın alma][God Mode]
 • Minecraft Mod Apk 1.19.70.26 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para]

  İçerideki Minecraft Modları
  Nazik ipuçları: 1. Reklamsız
  Haritalar, karakter görünümleri, kaynak paketleri ve davranış paketleri gibi çok sayıda modülle birlikte gelir. PM kayan penceresine tıklayarak bunları indirebilir ve kullanabilirsiniz. 2. Test uygunluğu doğrulaması gerekmez. 3. Lütfen oyuna girerken oyun depolama iznine izin verin, Depolama iznine izin verilmiyorsa, lütfen oyuna girin, ayarları açın, Depolama'ya tıklayın, Dosya Depolama Konumu'na tıklayın, Harici'yi seçin. 4. Kurulumunuz başarısız olduğunda, lütfen aşağıdaki çözümlere bakın.
  Lütfen aynı oyunun telefonda mevcut olup olmadığını kontrol edin
  varsa, lütfen önce onu kaldırın
  kaldırırken, yerel arşiv temizlenecektir
  kaldırdıktan sonra tekrar yüklemeyi deneyin
  Lütfen telefon hafızasının yeterli olup olmadığını kontrol edin, değilse, lütfen önce telefon hafızasını silin ve tekrar yüklemeyi deneyin.
 • Minecraft Mod Apk 1.19.70.24 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para]

  İçeride Minecraft Modları
  Nazik ipuçları:
  1. Reklamsız
  Haritalar, karakter derileri, kaynak paketleri ve davranış paketleri gibi çok sayıda modül ile birlikte gelir. PM Yüzen Penceresini tıklayarak indirebilir ve kullanabilirsiniz.
  2. Test uygunluğu doğrulaması gerekmez.
  3. Lütfen oyunun depolama iznine izin verin, oyuna girerken, depolama iznine izin verilmezse, lütfen oyunu girin, ayarları açın, depolama, dosya depolama konumuna tıklayın, harici seçin.
  4. Kurulumunuz başarısız olduğunda, lütfen aşağıdaki çözümlere bakın
  Lütfen aynı oyunun telefonda halihazırda var olup olmadığını kontrol edin
  Öyleyse, lütfen önce kaldırın
  Yerel arşiv temizlenirken
  Kaldırıldıktan sonra tekrar yüklemeye çalışın
  Lütfen telefon belleğinin yeterli olup olmadığını kontrol edin, eğer değilse, lütfen önce telefon belleğini temizleyin ve tekrar yüklemeye çalışın
 • Minecraft Mod Apk 1.19.70.23 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para]

  İçerideki Minecraft Modları
  Nazik ipuçları: 1. Reklamsız
  Haritalar, karakter görünümleri, kaynak paketleri ve davranış paketleri gibi çok sayıda modülle birlikte gelir. PM kayan penceresine tıklayarak bunları indirebilir ve kullanabilirsiniz. 2. Test uygunluğu doğrulaması gerekmez. 3. Lütfen oyuna girerken oyun depolama iznine izin verin, Depolama iznine izin verilmiyorsa, lütfen oyuna girin, ayarları açın, Depolama'ya tıklayın, Dosya Depolama Konumu'na tıklayın, Harici'yi seçin. 4. Kurulumunuz başarısız olduğunda, lütfen aşağıdaki çözümlere bakın.
  Lütfen aynı oyunun telefonda mevcut olup olmadığını kontrol edin
  varsa, lütfen önce onu kaldırın
  kaldırırken, yerel arşiv temizlenecektir
  kaldırdıktan sonra tekrar yüklemeyi deneyin
  Lütfen telefon hafızasının yeterli olup olmadığını kontrol edin, değilse, lütfen önce telefon hafızasını silin ve tekrar yüklemeyi deneyin.
 • Minecraft Mod Apk 1.19.70.22 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para]

  İçerideki Minecraft Modları
  Nazik ipuçları: 1. Reklamsız
  Haritalar, karakter görünümleri, kaynak paketleri ve davranış paketleri gibi çok sayıda modülle birlikte gelir. PM kayan penceresine tıklayarak bunları indirebilir ve kullanabilirsiniz. 2. Test uygunluğu doğrulaması gerekmez. 3. Lütfen oyuna girerken oyun depolama iznine izin verin, Depolama iznine izin verilmiyorsa, lütfen oyuna girin, ayarları açın, Depolama'ya tıklayın, Dosya Depolama Konumu'na tıklayın, Harici'yi seçin. 4. Kurulumunuz başarısız olduğunda, lütfen aşağıdaki çözümlere bakın.
  Lütfen aynı oyunun telefonda mevcut olup olmadığını kontrol edin
  varsa, lütfen önce onu kaldırın
  kaldırırken, yerel arşiv temizlenecektir
  kaldırdıktan sonra tekrar yüklemeyi deneyin
  Lütfen telefon hafızasının yeterli olup olmadığını kontrol edin, değilse, lütfen önce telefon hafızasını silin ve tekrar yüklemeyi deneyin.
 • Minecraft Mod Apk 1.19.70.21

  Test uygunluğu doğrulaması gerekmez
 • Minecraft Mod Apk 1.19.70.20 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para]

  İçeride Minecraft Modları
  Nazik ipuçları:
  1. Reklamsız
  Haritalar, karakter derileri, kaynak paketleri ve davranış paketleri gibi çok sayıda modül ile birlikte gelir. PM Yüzen Penceresini tıklayarak indirebilir ve kullanabilirsiniz.
  2. Test uygunluğu doğrulaması gerekmez.
  3. Lütfen oyunun depolama iznine izin verin Oyuna girerken, depolama iznine izin verilmiyorsa, lütfen oyunu girin, ayarları açın, depolama, dosya depolama konumuna tıklayın, harici seçin.
  4. Kurulumunuz başarısız olduğunda, lütfen aşağıdaki çözümlere bakın
  Lütfen aynı oyunun telefonda zaten var olup olmadığını kontrol edin
  Öyleyse, lütfen önce kaldırın
  Yerel arşiv temizlenirken
  Kaldırıldıktan sonra tekrar yüklemeye çalışın
  Lütfen telefon belleğinin yeterli olup olmadığını kontrol edin, eğer değilse, lütfen önce telefon belleğini temizleyin ve tekrar yüklemeye çalışın
 • Minecraft Mod Apk 1.19.60.26 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para]

  İçeride Minecraft Modları
  Nazik ipuçları:
  1. Reklamsız
  Haritalar, karakter derileri, kaynak paketleri ve davranış paketleri gibi çok sayıda modül ile birlikte gelir. PM Yüzen Penceresini tıklayarak indirebilir ve kullanabilirsiniz.
  2. Test uygunluğu doğrulaması gerekmez.
  3. Lütfen oyunun depolama iznine izin verin Oyuna girerken, depolama iznine izin verilmiyorsa, lütfen oyunu girin, ayarları açın, depolama, dosya depolama konumuna tıklayın, harici seçin.
  4. Kurulumunuz başarısız olduğunda, lütfen aşağıdaki çözümlere bakın
  Lütfen aynı oyunun telefonda zaten var olup olmadığını kontrol edin
  Öyleyse, lütfen önce kaldırın
  Yerel arşiv temizlenirken
  Kaldırıldıktan sonra tekrar yüklemeye çalışın
  Lütfen telefon belleğinin yeterli olup olmadığını kontrol edin, eğer değilse, lütfen önce telefon belleğini temizleyin ve tekrar yüklemeye çalışın
 • Minecraft Mod Apk 1.19.60.25 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para]

  İçeride Minecraft Modları
  Nazik ipuçları:
  1. Reklamsız
  Haritalar, karakter derileri, kaynak paketleri ve davranış paketleri gibi çok sayıda modül ile birlikte gelir. PM Yüzen Penceresini tıklayarak indirebilir ve kullanabilirsiniz.
  2. Test uygunluğu doğrulaması gerekmez.
  3. Lütfen oyunun depolama iznine izin verin Oyuna girerken, depolama iznine izin verilmiyorsa, lütfen oyunu girin, ayarları açın, depolama, dosya depolama konumuna tıklayın, harici seçin.
  4. Kurulumunuz başarısız olduğunda, lütfen aşağıdaki çözümlere bakın
  Lütfen aynı oyunun telefonda zaten var olup olmadığını kontrol edin
  Öyleyse, lütfen önce kaldırın
  Yerel arşiv temizlenirken
  Kaldırıldıktan sonra tekrar yüklemeye çalışın
  Lütfen telefon belleğinin yeterli olup olmadığını kontrol edin, eğer değilse, lütfen önce telefon belleğini temizleyin ve tekrar yüklemeye çalışın
 • Minecraft Mod Apk 1.19.60.24 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para]

  İçeride Minecraft Modları Nazik ipuçları: 1. Reklam Yok Haritalar, karakter derileri, kaynak paketleri ve davranış paketleri gibi çok sayıda modül ile birlikte gelir. PM Yüzen Penceresini tıklayarak indirebilir ve kullanabilirsiniz. 2. Test uygunluğu doğrulaması gerekmez. 3. Lütfen oyunun depolama iznine izin verin Oyuna girerken, depolama iznine izin verilmezse, lütfen oyunu girin, ayarları açın, depolama, dosya depolama konumuna tıklayın, harici seçin. 4. Kurulumunuz başarısız olduğunda, lütfen aşağıdaki çözümlere bakın Lütfen aynı oyunun telefonda zaten var olup olmadığını kontrol edin; Eğer öyleyse, lütfen önce kaldırın; Kaldırılırken, yerel arşiv temizlenecektir; Kaldırdıktan sonra tekrar yüklemeyi deneyin Lütfen telefon belleğinin yeterli olup olmadığını kontrol edin, eğer değilse, lütfen telefon belleğini temizleyin ve tekrar yüklemeye çalışın
 • Minecraft Mod Apk 1.19.60.23 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para]

  İçeride Minecraft Modları
  Nazik ipuçları:
  1. Reklamsız
  Haritalar, karakter derileri, kaynak paketleri ve davranış paketleri gibi çok sayıda modül ile birlikte gelir. PM Yüzen Penceresini tıklayarak indirebilir ve kullanabilirsiniz.
  2. Test uygunluğu doğrulaması gerekmez.
  3. Lütfen oyunun depolama iznine izin verin Oyuna girerken, depolama iznine izin verilmiyorsa, lütfen oyunu girin, ayarları açın, depolama, dosya depolama konumuna tıklayın, harici seçin.
  4. Kurulumunuz başarısız olduğunda, lütfen aşağıdaki çözümlere bakın
  Lütfen aynı oyunun telefonda zaten var olup olmadığını kontrol edin
  Öyleyse, lütfen önce kaldırın
  Yerel arşiv temizlenirken
  Kaldırıldıktan sonra tekrar yüklemeye çalışın
  Lütfen telefon belleğinin yeterli olup olmadığını kontrol edin, eğer değilse, lütfen önce telefon belleğini temizleyin ve tekrar yüklemeye çalışın
 • Minecraft Mod Apk 1.19.60.22 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para]

  İçeride Minecraft Modları
  Nazik ipuçları:
  1. Reklamsız
  Haritalar, karakter derileri, kaynak paketleri ve davranış paketleri gibi çok sayıda modül ile birlikte gelir. PM Yüzen Penceresini tıklayarak indirebilir ve kullanabilirsiniz.
  2. Test uygunluğu doğrulaması gerekmez.
  3. Lütfen oyunun depolama iznine izin verin Oyuna girerken, depolama iznine izin verilmiyorsa, lütfen oyunu girin, ayarları açın, depolama, dosya depolama konumuna tıklayın, harici seçin.
  4. Kurulumunuz başarısız olduğunda, lütfen aşağıdaki çözümlere bakın
  Lütfen aynı oyunun telefonda zaten var olup olmadığını kontrol edin
  Öyleyse, lütfen önce kaldırın
  Yerel arşiv temizlenirken
  Kaldırıldıktan sonra tekrar yüklemeye çalışın
  Lütfen telefon belleğinin yeterli olup olmadığını kontrol edin, eğer değilse, lütfen önce telefon belleğini temizleyin ve tekrar yüklemeye çalışın
 • Minecraft Mod Apk 1.19.60.20 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para]

  İçeride Minecraft Modları
  Nazik ipuçları:
  1. Reklamsız
  Haritalar, karakter derileri, kaynak paketleri ve davranış paketleri gibi çok sayıda modül ile birlikte gelir. PM Yüzen Penceresini tıklayarak indirebilir ve kullanabilirsiniz.
  2. Test uygunluğu doğrulaması gerekmez.
  3. Lütfen oyuna girerken oyun depolama iznine izin verin.
  4. Kurulumunuz başarısız olduğunda, lütfen aşağıdaki çözümlere bakın
  Lütfen oyunun başka bir sürümünü indirip yüklemeyi deneyin
  Lütfen aynı oyunun telefonda zaten var olup olmadığını kontrol edin
  Öyleyse, lütfen önce kaldırın
  Yerel arşiv temizlenirken
  Kaldırıldıktan sonra tekrar yüklemeye çalışın
  Lütfen telefon belleğinin yeterli olup olmadığını kontrol edin, eğer değilse, lütfen önce telefon belleğini temizleyin ve tekrar yüklemeye çalışın
 • Minecraft Mod Apk 1.19.60.03 [Yenilmez]

  1. Oyun test aşamasında. Geliştirici, test deneyiminizi ve sizin için
  2 için optimize etmeniz için karakter özelliklerini (yenilmez) güçlendirmiştir. Sistem uyarlaması nedeniyle, bazı Android 8.0 ve 9.0 modelleri siyah ekran geri dönüşü olabilir
  3. Normal sürümü deneyimlemek istiyorsanız, lütfen bu sayfayı "İlgili Oyunlar" olarak aşağı çekin ve "Uluslararası Resmi Sürüm" İndirme Deneyimi'ni seçin
  4. Kart yüklemesi oyundan çekilmeye çalışabilir
  Oyun oynama sürecinde herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, geri bildirim için oynatma problemi geri bildirim grubuna girmek için sağ üst köşede [sorun geri bildirim] tıklayabilirsiniz ve olacağız Mümkün olan en kısa sürede sorununuzla başa çıkın.
 • Daha...[+]

İlgili Modlar

İndiren kişiler Minecraft şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme